Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Ez nálam pont ott bukik meg, hogy "olyan, mint Diarra". Két értelmes előre passza nincs neki, holott Touré elvileg azért nem jó (ill. azért jobb Sergi) mert nem jó a passzjátéka. Erre jönne az agyamputált argentín, akiről bár elhiszem, hogy szűrésben tudna annyit, mint Yaya, de hogy a passzjátékban sokkal kevesebbet, az tuti. És pont ez van Diarranál is, fut, harcol, szerel, de Liga szinten gyenge a passzjátéka.socio66 írta:Mascherano ugyanolyan lenne nekünk,mint a Real-nak Lassana Diarra. A spanyolnál kétszer gyorsabb angol bajnokságból érkezve egy vadállat lenne itt,megenné az ellenfeleket,mindenhova odaérne.
Védő,védekező játékosok közül ezért preferálnám a Premier League-es játékosokat,mert egészen más iramhoz vannak szokva,fizikailag kimagaslik akár egy ott középszerű játékos is a 'ligánkból'.
Ezért jöhet nálam szóba még a Tottenham-es gyerek,Palacios is.
De reméljük nem kell új játékost keresni erre a posztra,mert Touré marad,ő persze más szint,mint ezek a pitbullok,nála a technika is megvan.
Viszont ha távozik,akkor Mascherano.
Ez viszont nagyon jó, leírtad a lényeget, remélem sokan olvassák, és belátják, hogy ez a realmadridozás egyszerűen butaság.Guardiola írta:...
Attól még nem lesz a Barca Real. Amíg az indokolatlan neveket nem igazoljuk le, addig ez csak a sajtóról szól.Varatrix írta: Nem azzal van baj, hogy felmerül egy játékos neve esetleges igazolásként.
Az a baj ha indokolatlan nevekkel bombáznak.
Az El Mundo baromságai és a tényleges tervek közé talán mégsem kellene egyenlőséget tenni. Ne keverjük már a szennymédia cikkezéseit a valós dolgokkal.bali 15 írta:Össze vissza igazolunk mindenféle csatárt de a fontosabb hiányposztokra nem szereztünk senkit sem.
Nem azzal van baj, hogy felmerül egy játékos neve esetleges igazolásként.bali 15 írta:Imádom azt amikor időnként felmerül az hogy egy játékos idejön és rögtön jönnek az efféle hsz-ek. De hát ha valakinek fontosabb a másik csapat iránt érzett gyűlölet.Ne legyünk Real Madrid![]()
Imádom azt amikor időnként felmerül az hogy egy játékos idejön és rögtön jönnek az efféle hsz-ek. De hát ha valakinek fontosabb a másik csapat iránt érzett gyűlölet.Ne legyünk Real Madrid
Szerintem is.Torresre nem látok reális esélyt. Maradjon Ibra!
Henry szerintem elég rossz példa volt. Első évében semmi. Második évében fél évig pazar. Harmadik évében ismét sámli.neobarca írta:Azért ennyire nem kell lebecsülni Ibrát! Emlékezzetek Henyre. Első évében koránt sem mutatott semmit. De aztán a következőben!!!Capon írta:Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.
Remélem Ibránál is ez lesz a helyzet!
Felejtsük már el ezt... Eto'0-nak 0 "értéke" volt,máskülönben miért cserébe adtunk rajta tovább?menczel írta:Nevetséges, hogy valakik 40 millióért eladnák Ibrát. Attól mert nem sikerült rögtön beilleszkednie a képességei nem vesztek el, Top5 ös csatár még mindig. Főleg a mostani felárazott piacon minimum 50 milliót ér. (és nehogymár 1 év alatt 24 milliot veszitsen értékéből, mert ha jól tudom volt itt egy olyan cikk hogy az Inter Etoot 24 millio € fejében vette át, a 40 millió készpénzen túl)
Azért ennyire nem kell lebecsülni Ibrát! Emlékezzetek Henyre. Első évében koránt sem mutatott semmit. De aztán a következőben!!!Capon írta:Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.
Capon írta:Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.Sanama írta:Ibra
Érdekes 35+Boriello,vagy Huntelaar. Játékos nem kell a Barcanak,adjanak 40-42t és mehet is akár,abból meg Torrest üdövölzhetné Rosell.
Egyébként a City is bejelentkezett érte
Igen, igen! Nem kell mindenkire szemet vetni, főkény, ha rendelkezünk kellő tudása, képességű játékossal az adott posztra. Bár megjegyzem annak sem igazán örülnék, ha Di Maria a Madridban kötne ki, bár sajnos van rá esély.LPKeke írta:Di Maria nekünk nem kell, mivel a balszélsőnk megvan Pedro személyében, ha meg ő nincs akkor Bojan vagy akár Villa is tudja azt játszani. Ne legyünk Real Madrid és attól hogy a Benficában jó idénye volt és tehetséges még nem kell leszerződtetni.gygerike írta:Mata-t rem elfelejtjük. Viszont Di Maria :O Ő nagyon bírom a válogatottban is igen jó, a klubjában pedig pazar teljesítményt nyújt. Remélem minket választ ha megkeressük. Szóval ha balszélső kénne én neki örülnék a legjobban
Mondhattok bárminek, én egy 40 millás ajánlat esetén még egy vastag vörös masnit is kötnék Ibra fejére és becsomagolnám útra készre.Sanama írta:Ibra
Érdekes 35+Boriello,vagy Huntelaar. Játékos nem kell a Barcanak,adjanak 40-42t és mehet is akár,abból meg Torrest üdövölzhetné Rosell.
Egyébként a City is bejelentkezett érte
Di Maria nekünk nem kell, mivel a balszélsőnk megvan Pedro személyében, ha meg ő nincs akkor Bojan vagy akár Villa is tudja azt játszani. Ne legyünk Real Madrid és attól hogy a Benficában jó idénye volt és tehetséges még nem kell leszerződtetni.gygerike írta:Mata-t rem elfelejtjük. Viszont Di Maria :O Ő nagyon bírom a válogatottban is igen jó, a klubjában pedig pazar teljesítményt nyújt. Remélem minket választ ha megkeressük. Szóval ha balszélső kénne én neki örülnék a legjobban
Lehet ,hogy robbant volna de Dunga nem viszipalesz77 írta: Bár Neymar csak poén, ő még nem minőségi játékos,de szerintem robbanni fog a VB-n.
Hát azért "kicsit" túlzó ez.Az alapkezdőnkben azért már ott vannak a rutinos játékosok Puyol,Abidal, Xavi,Valdés,Iniesta,Ibra,Villa se lesz 17visca el barca írta:hagyjátok már ezt a hozzuk fel az utánpótlásból dumát![]()
17 éves átlagéletkort akartok a kezdőben? vagy bilbao 2.0-t játszani?