Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 16:14:07

Huntelarban szerintem ott a lehetőség, bár annyi biztos, hogy a Milanban ez nem látszik meg a játékán. De az is lehet hogy nem tud beilleszkedni. Gondoljatok Ibrára...tehetséges játékos, csak nem a Barca az ő csapata (szerintem), nem az ő stílusa ez a játék. Lehet hogy Huntelar be tudna illeszkedni, de ezt persze nem tudhatjuk, az is lehet hogy Ibra belejön és hozzászokik a "Barca stílushoz"....
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.27. 16:02:40

galamb írta:Egyre több hír lát napvilágot Ibra eligazolásával kapcsolatosan. Nagyrészük valószínűleg kacsa, de valami mégis lehet a dologban. Lehet, hogy meg kell válnunk tőle, bár én még szívesen látnám legalább egy (jobb)évig a Barcában.
Huntelar??? Szeretem a hollandokat.
Van néhány remek holland, mint Sneijder vagy van Persie (Robben - őt nem annyira bírom), de Huntelaar messze nem egy szint velük.
Hogy csak 35-öt fizetnek mellé, az nevetséges.
Am az egész kacsa.
Més que un club.
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.27. 16:01:40

galamb írta:Egyre több hír lát napvilágot Ibra eligazolásával kapcsolatosan. Nagyrészük valószínűleg kacsa, de valami mégis lehet a dologban. Lehet, hogy meg kell válnunk tőle, bár én még szívesen látnám legalább egy (jobb)évig a Barcában.
Huntelar??? Szeretem a hollandokat.
Van néhány remek holland, mint Sneijder vagy van Persie (Robben - őt nem annyira bírom), de Huntelaar messze nem egy szint velük.

EZT ELRONTOTTAM :oops: :? MODIK LÉGYSZI TÖRÖLJETEK.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcb4ever 2010.05.27. 16:05:46-kor.
Més que un club.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 15:48:55

bence-barca írta:
Gyurinho írta: Egyébként szerintem ez eléggé kacsának tűnik bár azt meg kell hagyni hogy nem lenne olyan rossz üzlet 35 ért elpasszolni Ibrát?huntelaart nem tudom hova tenni de eleve ha valaki 35öt fizetne Ibráért szerintem lazán elengedhetnék.Szóval nem lenne olyan rossz üzlet ez csak mondjuk szerintem nem lehet sok valóságtartalma a hírnek..
Eto'o-t is belevéve olyan 68m-ért vettük 35+Huntelaar sztem nem érné meg. 40-nél kéne kezdeni, de akkor is minuszban lennénk. De sztem nem kéne eladni! A kacsa-faktor sztem valószínű, de nem bizos!
Igen csak az eleve egy hibás vétel volt túl értékelve Ibrát és le Eto'o-t ez nyilvánvaló nem ahhoz kéne hasonlítgatni,ez olyan minthogy a Real 65ért vette kakát most meg kb. 40-et ha ér.. és nem feltétlen azért mert csak volt egy rossz szezonja hanem mert eleve sokért vették.
Ibra 40nél többet szerintem abszolúte nem ér pláne egy ilyen gyenge-közepes szezon után,(és most lehet jönni statisztikákkal ez még a játékát figyelembe véve szerintem nyilvánvaló), úgyhogy örülhetnénk ha 35ért bárki is elvinné nem ,hogy egy plusz játékost "hozzácsapva",szerintem :wink:
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.27. 15:30:36

Egyre több hír lát napvilágot Ibra eligazolásával kapcsolatosan. Nagyrészük valószínűleg kacsa, de valami mégis lehet a dologban. Lehet, hogy meg kell válnunk tőle, bár én még szívesen látnám legalább egy (jobb)évig a Barcában.
Huntelar??? Szeretem a hollandokat.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.27. 15:30:11

18Barca99 írta:"A barcelonai El Mundo Deportivo napilap értesülései szerint az AC Milan 35 millió eurót és Klaas-Jan Huntelaart ajánlotta fel a Barcelonának Zlatan Ibrahimovicért.

Ibrahimovic helyzete David Villa szerződtetésével bizonytalanná vált a Barcelonánál, bár a svéd csatár ügynöke, Mino Raiola többször is elmondta: Ibra maradni akar a katalán klubnál.

Kérdéses, hogy Ibrahimovic fizetése (10 millió euró évente) és a vételár belefér-e a Milan költségvetésébe, miután Adriano Galliani „meghúzta a nadrágszíjat".

A hírt hivatalosan egyik klub sem erősítette meg."

Ebből mennyit lehet elhinni? Remélem nem megy sehova!
Én örülnék ha kapna még egy évet a Svéd.
A hír kacsa.
Ráadásul sértő.
Kinek kell a Real leselejtezett "tehetsége"?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 15:28:51

Gyurinho írta: Egyébként szerintem ez eléggé kacsának tűnik bár azt meg kell hagyni hogy nem lenne olyan rossz üzlet 35 ért elpasszolni Ibrát?huntelaart nem tudom hova tenni de eleve ha valaki 35öt fizetne Ibráért szerintem lazán elengedhetnék.Szóval nem lenne olyan rossz üzlet ez csak mondjuk szerintem nem lehet sok valóságtartalma a hírnek..
Eto'o-t is belevéve olyan 68m-ért vettük 35+Huntelaar sztem nem érné meg. 40-nél kéne kezdeni, de akkor is minuszban lennénk. De sztem nem kéne eladni! A kacsa-faktor sztem valószínű, de nem bizos!
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 15:24:27

18Barca99 írta:"A barcelonai El Mundo Deportivo napilap értesülései szerint az AC Milan 35 millió eurót és Klaas-Jan Huntelaart ajánlotta fel a Barcelonának Zlatan Ibrahimovicért.

Ibrahimovic helyzete David Villa szerződtetésével bizonytalanná vált a Barcelonánál, bár a svéd csatár ügynöke, Mino Raiola többször is elmondta: Ibra maradni akar a katalán klubnál.

Kérdéses, hogy Ibrahimovic fizetése (10 millió euró évente) és a vételár belefér-e a Milan költségvetésébe, miután Adriano Galliani „meghúzta a nadrágszíjat".

A hírt hivatalosan egyik klub sem erősítette meg."

Ebből mennyit lehet elhinni? Remélem nem megy sehova!
Épp most akartam belinkelni a hírt nsoról de látom megelőztél.Egyébként szerintem ez eléggé kacsának tűnik bár azt meg kell hagyni hogy nem lenne olyan rossz üzlet 35ért elpasszolni Ibrát.huntelaart nem tudom hova tenni de eleve ha valaki 35öt fizetne Ibráért szerintem lazán elengedhetnék.Szóval nem lenne olyan rossz üzlet ez csak mondjuk szerintem nem lehet sok valóságtartalma a hírnek..
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.27. 15:18:05

"A barcelonai El Mundo Deportivo napilap értesülései szerint az AC Milan 35 millió eurót és Klaas-Jan Huntelaart ajánlotta fel a Barcelonának Zlatan Ibrahimovicért.

Ibrahimovic helyzete David Villa szerződtetésével bizonytalanná vált a Barcelonánál, bár a svéd csatár ügynöke, Mino Raiola többször is elmondta: Ibra maradni akar a katalán klubnál.

Kérdéses, hogy Ibrahimovic fizetése (10 millió euró évente) és a vételár belefér-e a Milan költségvetésébe, miután Adriano Galliani „meghúzta a nadrágszíjat".

A hírt hivatalosan egyik klub sem erősítette meg."

Ebből mennyit lehet elhinni? Remélem nem megy sehova!
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.27. 13:56:36

Capon írta:
madmushroom írta:Rosell szépen pofán vágná azzal Laportát ha az lenne az első lépése, hogy Ibrát kivágja a csapattól. Megmondom őszintén nem is csodálkoznék rajta. :D
Ezen én sem csodálkoznék, sőőőt igen nagy esélyt látok rá.
Azt azért remélem, hogy nem lesz annyira gőgös, hogy a csapat érdekeit a kettejük közötti nézeteltérés miatt a háttérbe szorítja és a tetteit nem ez a konfliktus fogja vezérelni. Én adnék még időt Ibrának, viszont ha jövőre sem villant akkor leszünk bajban.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.27. 13:56:18

Capon írta:
madmushroom írta:Rosell szépen pofán vágná azzal Laportát ha az lenne az első lépése, hogy Ibrát kivágja a csapattól. Megmondom őszintén nem is csodálkoznék rajta. :D
Ezen én sem csodálkoznék, sőőőt igen nagy esélyt látok rá.
Csakhogy nem Ross(w)ell dönt :wink: Szóval ennyit erről szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2010.05.27. 13:57:53-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.27. 13:51:42

madmushroom írta:Rosell szépen pofán vágná azzal Laportát ha az lenne az első lépése, hogy Ibrát kivágja a csapattól. Megmondom őszintén nem is csodálkoznék rajta. :D
Ezen én sem csodálkoznék, sőőőt igen nagy esélyt látok rá.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.27. 13:50:01

madmushroom írta:Rosell szépen pofán vágná azzal Laportát ha az lenne az első lépése, hogy Ibrát kivágja a csapattól. Megmondom őszintén nem is csodálkoznék rajta. :D
hát ez kész :D és tényleg :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.27. 13:48:57

Rosell szépen pofán vágná azzal Laportát ha az lenne az első lépése, hogy Ibrát kivágja a csapattól. Megmondom őszintén nem is csodálkoznék rajta. :D
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2010.05.27. 13:31:11

szerintem Ibrának menni kell
ennyi klasszis egy rakáson lehetetlen
a barca kerete nem óriási viszont nincsenek benne jó és kevésbé jó játékosok, mindenkinek helyen van a pályán
pl máshol megtömik a csapatot egy rakat ifivel vagy olcsón igazolt játékossal
itt ilyenről szó sincs!
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA
Kép
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2010.05.27. 13:23:04

Fernando írta:Minek menne Zlatan a Milan-hoz? Eddig csak bajnokesélyes csapatokhoz igazolt. Hagyjuk már ezt a hülyeséget.
ne feledd, hogy Mourinho elmegy az Intertől, és olyan hírek vannak, hogy viszi magával Maicont és Militót, tehát sokat gyengülhet a keretük. ha pedig a Milanba tényleg egy nagyot invesztálnak a ruszkik, akkor simán bajnokesélyes lehet, főleg Ibrával, mert ő Olaszországban tényleg nagyon jó. elismerem, gyenge lábakon áll a sztori, de nem teljesen lehetetlen. én azt mondom majd az új elnökség eldönti, hogy tárgyalnak-e Ibra eladásáról, vagy sem.

az eladással kapcsolatban: szerintem abban lehet valami, amit Mikaos ír, hogy nehezen elképzelhetőek ők ketten (Villával) a kezdőben. a Barca nem fog 4-4-2-t játszani, ezt a Messi középen-dolgot lehet, hogy erőlteti Pep, de ettől Dani Alves játéka rengeteget gyengül, kérdés, hogy ragaszkodni fog-e hozzá, a 4-3-3-ban meg szélső lenne Villa, viszont az nem az ő posztja, még annyira sem, mint Henryé, mielőtt idejött volna.
Visca el Barça!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.27. 13:13:30

Minek menne Zlatan a Milan-hoz? Eddig csak bajnokesélyes csapatokhoz igazolt. Hagyjuk már ezt a hülyeséget.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.27. 13:09:25

Ezt az ajánlatot (35m + Hunti) nem szabad visszautasítani. (Persze még jobb lenne, ha több pénz és Hunti nélkül :D ).

Azért gondolom ezt, mert Villa érkeztével nagyon kevés esélyt látok még mindig arra, hogy Ibra és Villa egyszerre a pályán legyenek kezdőként. Két kivétel van, ami eszembe jut ilyenkor: a) egyikük nem az eredeti posztján játszik, hanem balszélen -> ez kockázatos ; b) változtatunk a taktikán úgy, hogy két csatár lesz előretolva, és mögöttük Messi -> ezzel elég nagyot gyengülnének a szélső területek. Szóval én egyelőre mindkettőt fél-megoldásnak tartanám. Bár Pep és társai ehhez jobban értenek.

Nehogy félreértés legyen, ezért tisztázom, hogy én szeretném, ha Ibra maradna, de amióta Villa érkezett, egyre nagyobbak a kétségeim, hogy a kezdőcsapatba hogy férnének be ketten.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.27. 13:07:19

kilibarca írta: Ez miért lenne jó nekünk? Szerintem Pato ugyanaz a szint mint Bojan csak Patonak sokkal több lehetősége volt bizonyítani. Valamint a Milan játékosai közül kitűnik mert mindenki 10 évvel öregebb nála.
A szerkesztett részeddel egyetértek.

Remélem marad Ibra és nem megyünk bele ilyen ostoba cserélgetésekbe.(max Torresre cserélném de az meg csak álom)
A Pato-Bojan összehasonlítás: Pato gyorsabb, nem is árnyalatnyival, ebből következően jobb az 1-1ekben. Bojan viszont jobb befejező szerintem. Tehát Pato nálunk alkalmas lenne szélsőnek, Bojan pedig szélső és csatár között mozog valahol.
Egyébként nem úgy értettem, hogy akkor Pato "úúúúáááá", hanem annyi hogyha Milan jön Ibráért akkor vagy nagy pénz vagy egy Pato-Ibra csere, amiből még nem jönnénk ki rosszul. De szinte lehetetlennek tartom, hogy őt elcseréljék. Akkor már hamarabb adnák el a Cselzinek 70ért és vennék Ibrát 50ért.

Maradjon Ibra és pont :)
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2010.05.27. 13:02:06

kilibarca írta:Elvileg a Gazprom akar beszállni a Milanba.Meg amúgy se hinném hogy ne lenne 35m€ egy akkora klubbnak mint a Milan.
A kiemelt résznél mire gondolsz? Gondoljunk csak Vieri-re.
nekem kapásból Roberto Baggio ugrott be, ő is megjárta ezt a hármast, de Ibra esetében a "klubhűség" aligha számottevő tényező. ha lazán otthagyta a kizárt Juventust az Interért, akkor szerintem nem aludna rosszabbul attól sem, ha a Milanban kéne játszania. neki az olasz foci fekszik, a Milannak nincs igazi sztárcsatára, ha tényleg befektetnek a ruszkik, és így Berlusconiék adnának érte minimum 45-50 milliót, én örülnék a transzfernek. szerintem ez a 35 millió+játékos csak egy puhatolózó ajánlat, de ha komolyan gondolják, akkor már úgyis az új elnökséggel kell tárgyalniuk. ott meg már lehet szó Ibra eladásáról...
kilibarca írta:Ez miért lenne jó nekünk? Szerintem Pato ugyanaz a szint mint Bojan csak Patonak sokkal több lehetősége volt bizonyítani. Valamint a Milan játékosai közül kitűnik mert mindenki 10 évvel öregebb nála.
A szerkesztett részeddel egyetértek.

Remélem marad Ibra és nem megyünk bele ilyen ostoba cserélgetésekbe.(max Torresre cserélném de az meg csak álom)
az elejével egyetértek, Huntelaarról nekem az a közhely jut eszembe, hogy "nagyobb volt a füstje, mint a lángja", Borriello - olasz játékos a Barcában? eddig nem nagyon jött be... és Pato sem jobb szerintem, mint Bojan vagy Pedro, ők meg már itt vannak. így rossz üzlet lenne elpasszolni Ibrát, de ezt már írtam fentebb.
Visca el Barça!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.27. 12:56:15

kilibarca én úgy tudom baromi nagy tartozásuk is van. Meg alapból ha még nem is szerződtek a Gazprom-mal hogyan tervezhetnek ennyire előre? Nem hinném azt sem, hogy annyi pénzt adna az orosz szponzor.

Vieri nem űzött csúfot? Nem mondtam ilyet. Attól még, hogy valaki megtette szerintem elég nagy hülyeség. Meg ő már azért ezt nem fiatalon tette, nem pályafutása zenitjén.

Továbbra is fenntartom, hogy ökörség ez a hír, és erősen hápog. A feldobott 2 név pedig rossz vicc.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.27. 12:08:22

Fernando írta:Honnan a francból lenne pénze a Milan-nak? Meg nemhinném, hogy még egyszer csúfot űz magából Zlatan, hogy a Juve, Inter után a Milan-ban is játsszon. Egyébként is ezek csak pletykák, szerintem nem azért vettük, hogy 1 év után eladjuk, főleg úgy, hogy nem volt annyira rossz szezonja.
Elvileg a Gazprom akar beszállni a Milanba.Meg amúgy se hinném hogy ne lenne 35m€ egy akkora klubbnak mint a Milan.
A kiemelt résznél mire gondolsz? Gondoljunk csak Vieri-re.
Cooltiszo írta:Isten ments a Boriello-Huntelaar kettőstől. Ők olyanok mint Ibra, csak még kevésbé illenek ide. Vagy nyomják fel 50-60ig, vagy nyomjanak egy Pato-Ibra cserét.
Ez miért lenne jó nekünk? Szerintem Pato ugyanaz a szint mint Bojan csak Patonak sokkal több lehetősége volt bizonyítani. Valamint a Milan játékosai közül kitűnik mert mindenki 10 évvel öregebb nála.
A szerkesztett részeddel egyetértek.

Remélem marad Ibra és nem megyünk bele ilyen ostoba cserélgetésekbe.(max Torresre cserélném de az meg csak álom)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.27. 11:56:09

Fernando írta:Honnan a francból lenne pénze a Milan-nak?
Részvényeladásokról szóló hírek jelentek meg a napokban.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.27. 11:47:49

Honnan a francból lenne pénze a Milan-nak? Meg nemhinném, hogy még egyszer csúfot űz magából Zlatan, hogy a Juve, Inter után a Milan-ban is játsszon. Egyébként is ezek csak pletykák, szerintem nem azért vettük, hogy 1 év után eladjuk, főleg úgy, hogy nem volt annyira rossz szezonja.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.27. 11:36:28

kennyke04 írta:
madmushroom írta:Az el mundo azt köpködi, hogy az AC Milan elkezdte az Ibra műveletet. 35 millió + Huntelaar/Boriello...
két kiemelt és nyújtanám is a kezem, pedig még csak nem is az ellenzők táborában vagyok... sőt...
De ha nem ellenzed, akkor mitől érné meg? Ibra klasszisokkal jobb, mint Boriello, ráadásul semmi nem biztosítja, hogy a., Ibra nem lesz jobb jövőre b., Boriellonak jobban feküdne a játékunk, mint Ibrának. Emellé jön az, hogy anyagilag sem járnánk túl jól, akkor már inkább a svéd maradjon, nagyobb marketingértékkel.

Viszont én is úgy gondolom, hogy ha nem akar maradni, akkor vagy min. 50 millió, vagy Pato.
Lezárt