Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.05.23. 22:40:36

én olyan 30 - 35 fölé nem nagyon mennék, nálam már az a 40milla is sok.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.23. 22:38:18

Jó addig az Arsenalban, amíg jól keres. De már böki a csőrét, hogy nem egy kupanyerő csapatban van, szinte csikócsapatban játszik, melynek esélye nincs még egy egyszerűbb kupát sem összeszednie. Ha komolyabb címeket akar, akkor hazajön. Bárhogy is végződik a Fábregas-saga, a londoniak röhögnek majd a markukba, hogy végül marad náluk vagy ha eladják, akkor mekkora haszonnal juttatják őt vissza nevelőcsapatába.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.23. 22:28:43

Charlie írta:Én nem fizetnék 40 milliónál többet érte. Ha annyira itt akar játszani, akkor tegyen érte. Kezdjen éhségsztárjkba vagy mittudomén. Tagadja meg az edzést, bár ez gusztustalan tett lenne és nem akarja megbántani az Arsenal drukkereket bizonyára.

Mindegy, lényeg, hogy nem szeretném, ha max 40milliónál többért kerülne hozzánk.
C.
Szerintem Wenger van annyira úriember,hogy (feltéve ha) látja Fabregason azt,hogy a VB után is szándéka az,hogy Barcelonaba igazoljon,akkor 40ért "ideadja".
Wenger úgy gondolkodik,mintha ez egy "fellángolás" lenne Cesc részéről,remélem értitek.(Mint mikor egy kisgyerekre rájön,hogy neki kutya kell,2hét múlva már teljesen más fogja érdekelni)

Viszont az neki sem érdeke,hogy erővel ott tartsa,bomlasztva a csapategységet,stb.
Persze aprópénzért nem fogja ideadni,de amint belátja,hogy ennek semmi értelme,és Fabregas még mindig az mondogatja,hogy Barcelona,akkor 40-45ért visszatér.

Legalábbis ez az én véleményem.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.23. 22:20:09

levproff írta:Egyetértek az előttem szólokkal. Ennyit nem ér még Ő sem.
40-45-nél én sem adnék érte többet.
60-at csak Kaká meg Cr ér.. :?
OFF: Leo értéke meg egy fektetett 8-as, mellette az euró/font jel :D
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.23. 22:18:52

Egyetértek az előttem szólokkal. Ennyit nem ér még Ő sem.
40-45-nél én sem adnék érte többet.
60-at csak Kaká meg Cr ér.. :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.23. 22:15:00

Én nem fizetnék 40 milliónál többet érte. Ha annyira itt akar játszani, akkor tegyen érte. Kezdjen éhségsztárjkba vagy mittudomén. Tagadja meg az edzést, bár ez gusztustalan tett lenne és nem akarja megbántani az Arsenal drukkereket bizonyára.

Mindegy, lényeg, hogy nem szeretném, ha max 40milliónál többért kerülne hozzánk.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.23. 22:11:35

Fabregast 60 millióért adná az Arsenal :shock: :shock: :shock:
Ennyit arról, hogy a VB előtt megszerezzük... A VB után meg lehet, hogy a reális értéke lesz majd a 60 milla :?
Més que un club.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.23. 17:59:13

yayatouré24 írta:Helló

Lehet pep úgy gondolkozik hogy ha elmegy toure (remélem nem fog) akkor csiga vagy busgets fog a helyén játsszani
történetesen ebben a szezonban is úgy gondolkodott h Busquets játszott a helyén
yayatouré24
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.06.30. 10:27:17

2010.05.23. 17:57:57

Helló

Lehet pep úgy gondolkozik hogy ha elmegy toure (remélem nem fog) akkor csiga vagy busgets fog a helyén játsszani
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.23. 17:41:30

Ede72 írta:
ez nem rossz gondolat, de szerintem Fabregas játszana hármuk közül leghátrébb, amolyan Pirlo poszton, Xavi és Ini meg előrébb, mondjuk...
a probléma csak az, h Pirlo is azért játszhat Pirlo-poszton, mert van mellette egy mészáros (Gattuso), kai elvégzi a piszkos munkát

Nehez tudnám elképzelni Xaviról v Fabregasról ahogy leveszi Sneijdert a pályáról, mert azért egy vkp-nak ilyen feladatai lennének, nem az h ő legyen a 3. irányító
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2010.05.23. 17:38:57

Sztem a mai fociban kell konkrét védekező kp (főleg a nehéz meccsekre), nagyon fontos pozíció. Nagy kár lenne Touré-ért, aki nagyon is jó előre játékban is, távoli bombái is jók..
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2010.05.23. 17:38:05

Ede72 írta:
kabekabe írta:
Mikaos írta:Először a Touré-topikba írtam, de aztán rájöttem, hogy ide jobban "illik. Úgyhogy "paste"-elek.

Egy nagyon fontos dolgot hadd említsek meg, most jutott eszembe. Guardiola-ra emlékeztek, hogy milyen poszton játszott anno? Védekező középpályás volt. És egyáltalán nem "Touré-típus" volt, sokkal aktívabb volt előre játékban, és csomó passz átfutott rajta.
Fantáziálnék: kicsit előrevetíteném azt a megoldást, hogy Xavi lesz a vkp, míg Iniesta és Fabregas a középső középpályások. Konkrétan Xavi és Guardiola játékstílusa között szinte csak "milliméteres" különbségek vannak. Úgyhogy meglehet, hogy Touré-t azért játszatta kevesebbet, hogy biztos elmenjen -> ezáltal felszabadulna az a hely Xavinak, és az érkező Fabregas mehetne a "fiatalosabb", irányító középpálya posztjára.

Szóval most valahogy úgy érzem, hogy egyáltalán nem lepne meg, ha ezt látnám jövőre. A Cruyff-féle csapat nem rendelkezett "klasszikus" vkp-val, csak egy Guardiola-val, aki a 3.irányító középpályás szerepét játszotta. Konkrétan azért sem lepődnék meg annyira, mert Guardiola nagyon sokat vesz át az akkori Cruyff-féle Barcából.
Nem hiszem. Ugyan logikus, és van benne valami, de Pep nem hagyná vkp. nélkül a csapatot, inkább oda menne Sergi és Keita. Inkább az, h maradna a kezdő a mostani, és Ini sérülése(ami sajnos gyakori) vagy Xavi pihentetése(ő is idősödik, Pep egyre gyakrabban hozza le, akár csak 10 percekre is) esetén lenne ő, illetve, ha Init pihentetné, vagy előre tolnál szélsőnek.
DE! Még nagyon sok van az átigazolási szezonból, lesz egy VB és egy elnökválasztás és cesc még nem a miénk!
ez nem rossz gondolat, de szerintem Fabregas játszana hármuk közül leghátrébb, amolyan Pirlo poszton, Xavi és Ini meg előrébb, mondjuk...
Ez tényleg nem rossz gondolat... De az az igazság,hogy ez csak akkor jöhetne létre,ha Alves mellé kerülne egy védekezőbb cserejobbhátvéd is.
Mert ha mind3 kp-nk támadna,akkor bizony a 2 szélsővédő viszább kellene maradniuk...
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2010.05.23. 17:30:56

kabekabe írta:
Mikaos írta:Először a Touré-topikba írtam, de aztán rájöttem, hogy ide jobban "illik. Úgyhogy "paste"-elek.

Egy nagyon fontos dolgot hadd említsek meg, most jutott eszembe. Guardiola-ra emlékeztek, hogy milyen poszton játszott anno? Védekező középpályás volt. És egyáltalán nem "Touré-típus" volt, sokkal aktívabb volt előre játékban, és csomó passz átfutott rajta.
Fantáziálnék: kicsit előrevetíteném azt a megoldást, hogy Xavi lesz a vkp, míg Iniesta és Fabregas a középső középpályások. Konkrétan Xavi és Guardiola játékstílusa között szinte csak "milliméteres" különbségek vannak. Úgyhogy meglehet, hogy Touré-t azért játszatta kevesebbet, hogy biztos elmenjen -> ezáltal felszabadulna az a hely Xavinak, és az érkező Fabregas mehetne a "fiatalosabb", irányító középpálya posztjára.

Szóval most valahogy úgy érzem, hogy egyáltalán nem lepne meg, ha ezt látnám jövőre. A Cruyff-féle csapat nem rendelkezett "klasszikus" vkp-val, csak egy Guardiola-val, aki a 3.irányító középpályás szerepét játszotta. Konkrétan azért sem lepődnék meg annyira, mert Guardiola nagyon sokat vesz át az akkori Cruyff-féle Barcából.
Nem hiszem. Ugyan logikus, és van benne valami, de Pep nem hagyná vkp. nélkül a csapatot, inkább oda menne Sergi és Keita. Inkább az, h maradna a kezdő a mostani, és Ini sérülése(ami sajnos gyakori) vagy Xavi pihentetése(ő is idősödik, Pep egyre gyakrabban hozza le, akár csak 10 percekre is) esetén lenne ő, illetve, ha Init pihentetné, vagy előre tolnál szélsőnek.
DE! Még nagyon sok van az átigazolási szezonból, lesz egy VB és egy elnökválasztás és cesc még nem a miénk!
ez nem rossz gondolat, de szerintem Fabregas játszana hármuk közül leghátrébb, amolyan Pirlo poszton, Xavi és Ini meg előrébb, mondjuk...
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.05.23. 16:58:53

Mikaos írta:Először a Touré-topikba írtam, de aztán rájöttem, hogy ide jobban "illik. Úgyhogy "paste"-elek.

Egy nagyon fontos dolgot hadd említsek meg, most jutott eszembe. Guardiola-ra emlékeztek, hogy milyen poszton játszott anno? Védekező középpályás volt. És egyáltalán nem "Touré-típus" volt, sokkal aktívabb volt előre játékban, és csomó passz átfutott rajta.
Fantáziálnék: kicsit előrevetíteném azt a megoldást, hogy Xavi lesz a vkp, míg Iniesta és Fabregas a középső középpályások. Konkrétan Xavi és Guardiola játékstílusa között szinte csak "milliméteres" különbségek vannak. Úgyhogy meglehet, hogy Touré-t azért játszatta kevesebbet, hogy biztos elmenjen -> ezáltal felszabadulna az a hely Xavinak, és az érkező Fabregas mehetne a "fiatalosabb", irányító középpálya posztjára.

Szóval most valahogy úgy érzem, hogy egyáltalán nem lepne meg, ha ezt látnám jövőre. A Cruyff-féle csapat nem rendelkezett "klasszikus" vkp-val, csak egy Guardiola-val, aki a 3.irányító középpályás szerepét játszotta. Konkrétan azért sem lepődnék meg annyira, mert Guardiola nagyon sokat vesz át az akkori Cruyff-féle Barcából.
Nem hiszem. Ugyan logikus, és van benne valami, de Pep nem hagyná vkp. nélkül a csapatot, inkább oda menne Sergi és Keita. Inkább az, h maradna a kezdő a mostani, és Ini sérülése(ami sajnos gyakori) vagy Xavi pihentetése(ő is idősödik, Pep egyre gyakrabban hozza le, akár csak 10 percekre is) esetén lenne ő, illetve, ha Init pihentetné, vagy előre tolnál szélsőnek.
DE! Még nagyon sok van az átigazolási szezonból, lesz egy VB és egy elnökválasztás és cesc még nem a miénk!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.23. 16:47:37

Mikaos írta:Először a Touré-topikba írtam, de aztán rájöttem, hogy ide jobban "illik. Úgyhogy "paste"-elek.

Egy nagyon fontos dolgot hadd említsek meg, most jutott eszembe. Guardiola-ra emlékeztek, hogy milyen poszton játszott anno? Védekező középpályás volt. És egyáltalán nem "Touré-típus" volt, sokkal aktívabb volt előre játékban, és csomó passz átfutott rajta.
Fantáziálnék: kicsit előrevetíteném azt a megoldást, hogy Xavi lesz a vkp, míg Iniesta és Fabregas a középső középpályások. Konkrétan Xavi és Guardiola játékstílusa között szinte csak "milliméteres" különbségek vannak. Úgyhogy meglehet, hogy Touré-t azért játszatta kevesebbet, hogy biztos elmenjen -> ezáltal felszabadulna az a hely Xavinak, és az érkező Fabregas mehetne a "fiatalosabb", irányító középpálya posztjára.

Szóval most valahogy úgy érzem, hogy egyáltalán nem lepne meg, ha ezt látnám jövőre. A Cruyff-féle csapat nem rendelkezett "klasszikus" vkp-val, csak egy Guardiola-val, aki a 3.irányító középpályás szerepét játszotta. Konkrétan azért sem lepődnék meg annyira, mert Guardiola nagyon sokat vesz át az akkori Cruyff-féle Barcából.
De ehhez Touret miért kellett jegelni?
Toure is képes játszani feljebb,nem csak VKP-t,ezt az utolsó meccsen,illetve korábban is tökéletesen lehetett látni.

Fabregas egyébként 87(!) írja a Mundo. Ez röhej. Várni kell,én azt mondom. Wenger nem buta,nem fogja kényszerrel ott tartani,ha Cesc jönni akar. 40körül el lehet hozni ha taktikus a vezetőség.(esetleg az új)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.05.23. 15:51:05

A Sport szerint Fabregas 60 kilo az AS szerint 70 és Mundo ugy tudja h 87...!

Most akkor hány kilo ez a gyerek ??? :)

Egyébként nekem is az az elképzelésem h Pep saját magát keresi benne...vagyis a tipikus szürkeeminenciás 4-es-t.........és ha Rafa megy...a mez adott !!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2010.05.23. 15:44:11

Mikaos írta:Először a Touré-topikba írtam, de aztán rájöttem, hogy ide jobban "illik. Úgyhogy "paste"-elek.

Egy nagyon fontos dolgot hadd említsek meg, most jutott eszembe. Guardiola-ra emlékeztek, hogy milyen poszton játszott anno? Védekező középpályás volt. És egyáltalán nem "Touré-típus" volt, sokkal aktívabb volt előre játékban, és csomó passz átfutott rajta.
Fantáziálnék: kicsit előrevetíteném azt a megoldást, hogy Xavi lesz a vkp, míg Iniesta és Fabregas a középső középpályások. Konkrétan Xavi és Guardiola játékstílusa között szinte csak "milliméteres" különbségek vannak. Úgyhogy meglehet, hogy Touré-t azért játszatta kevesebbet, hogy biztos elmenjen -> ezáltal felszabadulna az a hely Xavinak, és az érkező Fabregas mehetne a "fiatalosabb", irányító középpálya posztjára.

Szóval most valahogy úgy érzem, hogy egyáltalán nem lepne meg, ha ezt látnám jövőre. A Cruyff-féle csapat nem rendelkezett "klasszikus" vkp-val, csak egy Guardiola-val, aki a 3.irányító középpályás szerepét játszotta. Konkrétan azért sem lepődnék meg annyira, mert Guardiola nagyon sokat vesz át az akkori Cruyff-féle Barcából.
Ebben lehet valami,de én ezt nem szeretném. Emlékeztek a Frank korszakra,akkor úgy álltunk fel,hogy elöl Ronaldinho-Samu-Giuly mögöttük Deco-Xavi-Iniesta. S ott is Xavi volt az úgynevezett vkp,s nem is volt közel sem olyan a játéka mint manapság. Xavi játéka az EB-n teljesedett ki,elötte is jó volt,de olyan vkp-s volt elosztogatta a labdákat,de a passzai 95 százaléka alibipassz volt,aztán jött az EB,ott Aragones már szerepkörbe játszatta (tehát nem vkp) s meg is lehetett nézni,egy teljesen új Xavi-t láthattunk,aki az EB legjobb játékosa lett (s azóta a világ legjobb irányitója is). Aztán utána a Barca-ban is már irányitót játszott,s ott volt mögötte a szikla Yaya,aki rengeteg terhet vett le róla védekezés terén,nyugodtan foglalkozhatott a támadások szervezésével. Szóval szerintem nem lenne nyerő ha Xavi-ból ujra vkp-t csinálnánk,akkor nem maradna ereje a támadások felügyeletére. Legyen egy klasszikus vkp a csapatban a másik két poszton meg a Xavi-Iniesta-Fabregas váltogathatná egymást. Én egy ilyen felállásnak jobban örülnék,de izlések és pofonok :wink:

Még valami,ha esetleg valami nem helyes abban amit leirtam,akkor bocs,én igy emlékszem,de nem kerestem vissza sehol,csak az emlékezetemre hagyatkoztam :roll:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.23. 13:55:37

Hozzászólnék az igazolások hoz végre én is: :D

Villa érkezése: Alapjában véve örülök neki. Egy igazi spanyol gólvágó :) Rendkívül alázatos játékos. Tökéletesen bele illik majd a játékunkba! Csak: Pepnek meg kell majd találnia az egyensúlyt a támadósorban. Valószínűnek tartom ezt: Villa és Ibra mint a két ék, mögöttük pedig Messi szabad területet kapna így bejátszaná az egész pályát, ahogy idén is tette. Egyre inkább úgy néz ki, hogy Messivel valahol középen számol Pep! Ami valljuk be ugyanúgy működik (vagy még jobban) mintha szélen játszana. Ezzel nincs gondom. A másik lehetőség: A klasszikus 4-3-3 megtartása ahol Leo ismét elfoglalja a szélt, Ibrára építünk középen míg Villa bejátszaná a bal szélt. Nem kérdés hogy megoldaná a feladatot.
Ami tuti hogy ez a 3 emberke fogja elfoglalni a kezdő pozíciókat alap esetben. De ha esetleg távozik Ibra( amire valljuk be kevés az esély), akkor ugyanaz lehetne mint idén csak Villval és nem Ibrával.

Jó hogy jött tehát Villa mert így azért már elég erős a támadószekciónk, csak jó lenne ha Pep megtalálná az egyensúlyt, úgy hogy Pedro és Bojan is szerephez jusson. Ez pedig igen nehéz lesz, és hosszadalmas!

Középpálya: Most leírom úgy hogy Yaya távozás garantált: ebben az esetben Cesc érkezés alap lenne számomra. Nem lenne több gondunk ha Ini sérült. Csak az a baj, hogy Fabregas hasonlóan sérülékeny mint Ini. Bár sokat számít az orvosi stáb is, ami az Arsenálnál megkérdőéjezhető látva a sorozatos sérüléseket.
Ha marad Yaya: Így is alap nálam Cesc érkezése. Mára már én is rájötte,m hogy a középpályánk elég szűkös és egy újabb középpályás érkezésével nem merülhetnének fel gondok.

Összességben Villán kívül már csak Fabregas érkezését látom ésszerűnek. Így egy olyan jó 90 millát költhetnék mindössze ami olyan átlagosnak mondható és két zseniális játékossal bővülne a keretünk. Esztelenül nem érdemes költeni, ami eddig nem is volt jellemző a csapatra és remélem hogy ezután sem lesz!
Azt mondom tehát, hogy a VB kezdetégi még igazoljuk le Cescet és a VB után egy remek kerettel készülhetnénk a következő idényre!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.23. 13:51:33

Először a Touré-topikba írtam, de aztán rájöttem, hogy ide jobban "illik. Úgyhogy "paste"-elek.

Egy nagyon fontos dolgot hadd említsek meg, most jutott eszembe. Guardiola-ra emlékeztek, hogy milyen poszton játszott anno? Védekező középpályás volt. És egyáltalán nem "Touré-típus" volt, sokkal aktívabb volt előre játékban, és csomó passz átfutott rajta.
Fantáziálnék: kicsit előrevetíteném azt a megoldást, hogy Xavi lesz a vkp, míg Iniesta és Fabregas a középső középpályások. Konkrétan Xavi és Guardiola játékstílusa között szinte csak "milliméteres" különbségek vannak. Úgyhogy meglehet, hogy Touré-t azért játszatta kevesebbet, hogy biztos elmenjen -> ezáltal felszabadulna az a hely Xavinak, és az érkező Fabregas mehetne a "fiatalosabb", irányító középpálya posztjára.

Szóval most valahogy úgy érzem, hogy egyáltalán nem lepne meg, ha ezt látnám jövőre. A Cruyff-féle csapat nem rendelkezett "klasszikus" vkp-val, csak egy Guardiola-val, aki a 3.irányító középpályás szerepét játszotta. Konkrétan azért sem lepődnék meg annyira, mert Guardiola nagyon sokat vesz át az akkori Cruyff-féle Barcából.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.23. 13:42:20

Capon írta:Ribéry hosszabbított a Bayern-el. Gondoltam hogy ez lesz belőle. Annyira el akart jönni, annyira kérette magát (gondolom a minél nagyobb fizu érdekében próbált verseny helyzetet teremteni a két nagy spanyol klub közt) aztán meg két szék közé ült.

Egyébként meg nem bánom, szüksége van a BL-nek egy erős Bayern-re is.
Már egy ideje nem volt a neve a sajtóban, és elnézve azt, hogy nem ő volt az egyetlen jelölt a balszélső posztra, nem is baj, hogy nem jött. Vannak még nála is jobb játékosok a világon. Nem vágyott a technikás focira, de ezek szerint a rakkolós bajnokságban is jól érzi magát. Lelke rajta. Mi meg visszük Matát vagy Silvát. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.23. 13:39:05

gergo9 írta: Én 1000X nyugodtabb lennék ha Mascherona szűrne nem Busquets ill Keita.
De a tökéletes megoldás még itt játszik nálunk kérdés élünk e vele.
Én meg nagyon nem. Mascherano egy nagy favágó. Sokkal jobb szerintem Busquets mint ő, sokkal technikásabb. :wink:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.23. 13:37:38

Érdekes kérdés Mascherano. Azokat az alibi passzokat amiket megcsinál a jelenlegi csodaduónk bármelyik tagja azt ő is megcsinálja. Védekezésben meg mérföldekre előttük jár, bár talán kicsit hullámzó a teljesítménye. Ám csúcsformában egy állat egy pióca egyedül megfojtja az ellenfél kppályás játékát, gyors mozgékony. Ami a probléma hogy fejben nagyon sokszor elszáll, kiállítják stb stb.
Én 1000X nyugodtabb lennék ha Mascherona szűrne nem Busquets ill Keita.
De a tökéletes megoldás még itt játszik nálunk kérdés élünk e vele.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.23. 13:36:30

Silvanak lenne helye, posztja a csapatban.
Kb. ugyanazon a poszton játszik mint Ini, közel a szélhez.
Ini is úgy van, hogy néha szélen néha középen.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.23. 13:35:20

Ribéry hosszabbított a Bayern-el. Gondoltam hogy ez lesz belőle. Annyira el akart jönni, annyira kérette magát (gondolom a minél nagyobb fizu érdekében próbált verseny helyzetet teremteni a két nagy spanyol klub közt) aztán meg két szék közé ült.

Egyébként meg nem bánom, szüksége van a BL-nek egy erős Bayern-re is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2010.05.23. 13:37:19-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.23. 13:29:19

Ilyenkor kéne iq-határossá tenni a fórumot...
Kép
Kép
Kép
Lezárt
cron