Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.05.23. 10:53:33

Ha fabrét nemsikerülne megszerezni az anyagi körülmények miatt,akkor sztettek kit lehetne helyette leigazolni???
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2010.05.23. 10:49:05

MESSI,BENCE írta:Valdés-Alves,Piqué,Puyol,Maxwell-Busquets,Xavi,Fabregas-Iniesta,Villa,Messi
Cserék:Abidal,Caceres,Chigrinskiy,Keita,Pedro,Krkic,Pinto,Bartra,Jonathan,
Milito,Touré!!
Ibrahimovicot eladnám,de Yaya-t érdemes lenne megtartani szerintem,Cescnek nagyon örülnék!Kellene egy jó jobbhátvéd is Alves cseréjének(Rafael)! 8) 8)
De ha már Tourét mindenképpen megtartanád akkor mér nem lenne kezdő nálad :?: :wink:
MESSI,BENCE
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:19:09

2010.05.23. 10:41:55

Valdés-Alves,Piqué,Puyol,Maxwell-Busquets,Xavi,Fabregas-Iniesta,Villa,Messi
Cserék:Abidal,Caceres,Chigrinskiy,Keita,Pedro,Krkic,Pinto,Bartra,Jonathan,
Milito,Touré!!
Ibrahimovicot eladnám,de Yaya-t érdemes lenne megtartani szerintem,Cescnek nagyon örülnék!Kellene egy jó jobbhátvéd is Alves cseréjének(Rafael)! 8) 8)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.23. 09:40:14

bali 15 írta:Tegnap nézem a BL döntőt és megláttam egy régi játékosunkat. Civil ruhában volt,nem lpett pályára. Eszembe jutott hogy mennyire elkápráztatott régen a játékával és hogy most mennyire elcseszte a karrierjét.
Quaresma-ról beszélek. Régebben is felhoztuk azt hogy vissza kéne hozni őt de leugattuk egymást.
Most pedig lehet hogy egy szintén régi játékosunkért fogunk kipengetni 45 milkát(Quaresma "csak egy" 10-es) akiért fura de, oda van mindenki. Ráadásul ismerjük be még a csapatba sem férne el. Nem is hiányposztra jönne. Akkor most mi van itt?
Quaresma évek óta nem játszik. Pedig lehetőséget kapott a bizonyításra az Interben és a Chelseaben is volt egy féléve, de semmit sem csinált. Lehet ha visszamenne a Portoba, vagy valami középcsapatba akkor villogna megint. Én is kedvelem a srácot, érdekes hogy mennyire nem megy neki.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.05.23. 09:27:21

Tegnap nézem a BL döntőt és megláttam egy régi játékosunkat. Civil ruhában volt,nem lpett pályára. Eszembe jutott hogy mennyire elkápráztatott régen a játékával és hogy most mennyire elcseszte a karrierjét.
Quaresma-ról beszélek. Régebben is felhoztuk azt hogy vissza kéne hozni őt de leugattuk egymást.
Most pedig lehet hogy egy szintén régi játékosunkért fogunk kipengetni 45 milkát(Quaresma "csak egy" 10-es) akiért fura de, oda van mindenki. Ráadásul ismerjük be még a csapatba sem férne el. Nem is hiányposztra jönne. Akkor most mi van itt?
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.05.23. 07:21:37

tisti87 írta: keita a munkas a csapatban. o gurizik rohan, becsuszik szerel...
Hát igen, csak sajnos a végén elrontja, tehát rá nincs nagy szükségünk!

És amúgy a többi igazolással kapcsolatosan, tehát jobb ék nem kell, ott van Bojan és ha kell Iniesta! Az a poszt megvan , tehát David Silva nem kell, hanem egy támadó kp., de ezt már tudjuk, tehát Fabregas! De ha nem ő , akkor az a gond, hogy mással nem lehetne ugyanolyan jól megoldani, mivel más nem tudna akkor akarással, szenvedéllyel és lendülettel játszani, mert Fábregas nevelő-együtteséhez, a szíve csücskéhez térne vissza, és ezek a játékán is kimutatódnak!

Amúgy Dani Alves posztja az a másik ahova nem nagyon lehet helyettest találni, egy Manchesteres Rafael is jó lenne oda, viszont nem hiszem , hogy a Premier Leaguet elhagyná.

És szerintem ha eladjuk Keitat, vagy fel kéne hozni egy ifit, vagy kéne igazolni valakit, aki kevés lehetőséget kap, csalódott, de a képességei megvannak, s őt viszonylag olcsón meg lehetne szerezni!

Röviden ennyit szerettem volna mondani igazolásainkkal kapcsolatosan!
més que un club
tisti87
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.17. 22:00:02

2010.05.23. 06:19:05

ugyan mar mit mind irkaltok itt ossze vissza eto`o rol. jo jatekos volt persze egyik legjobb a barca tortenelmeben de itt nem errol van szo. eto`o is tudta hogy jo szezont vitt utoljara es kovetelte a reszet persze szerintem is jogosan. ugyanakkor a vezetes nem akarta azt meg adni neki es jovo evben le jart volna a szerzdese es akkor semmit nem kap erte a csapat. tovabb kene lepni ... nem hiszem el hogy ez nehez ki talalni vagy netalan fel fogni. higgyjetek el hogy akarmilyen emberi probal lenni is a barca a penz nagy ur! ne ertsetek felre egy percig sem akarom biralni imadott csapatom de akarmennyire jo volt eto nem ert annyit amit kert. ez van a mai fociban tobb szempont szerint biraljak el a dolgokat... ibra idehozatalaval pep szerint megnyilt volna a kozeprol visszajovo labadak utja messi vagy henry/pedro fele ami valljuk be meg is volt csak nem az elvart szinten de ezert nem hinnem hogy csak ibra t kell szidni. az meg hogy az elso evben nem ment ugy a jatek ahogy kellett volna - fel merul a kerdes bennem hogy melyik igazolasunknak ment egybol?

keita a munkas a csapatban. o gurizik rohan, becsuszik szerel... raadasul a fizikuma is meg van, ami egy barcelonaban szamit foleg a torpe kozeppalyasok miatt. touret szerintem sem kellene el kuldeni sooot de ami azt illeti szerinem a mediaban megjelent cikkeknek nagy resze ugynoki hiszti ... majd el valik de busquets ugy sem viszonyitasi alap...
konnyedebb a mozgasa mint toure`nak viszont instabilabb is de idovel erhet.
marquez mar le jart lemez neki menni kell lassu es taktikaban sem a regi
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2010.05.23. 03:35:00

Egy edző feladata nem annyiból áll, hogy felrakja a bábúkat a mágnestáblára mint a jóöreg Petyánk aztán elmondja melyik bábú kit takar aztán uccu tessék jáccani. Ő él velük napi szinten, látja mi jó a csapategységnek mi nem az, emelett számtalan egyéb ok lehet akár vezetőségi nyomásra is amiért egy játékost mellőznek.

Törvényszerű volt idénre a visszaesés, én a szezon előtt azt mondtam h ha a bajnokságot megnyerik én már elégedett leszek.Pepet nem kell a földbedöngölni, annak ellenére h vannak agyatlan húzásai és nagyobb taktikusnak hiszi magát mint ami.Nyílván 2év edzői pályafutással a háta mögött úgymond egy nagycsapat élén van még mit tanulnia annak ellenére is, h van olyan edző akinek 50év alatt nemsikerült megközelítenie az eredményeit. De jó tanulóév volt ez neki is, reméljük tanul a hülyeségeiből (a Villás igazolás szerintem ennek egyfajta beismerése is) bár azért még mindig vannak kérdőjelek.Toure mellőzése és eladására nemtudom milyen apropóból kerülne sor, ráadásul ha jólsejtem az argentín vadparaszt Mascherano érkezne a helyére. Lehet ezzel akarja mozgásban tartani és új impulzusokat adni a csapatnak? Érdekes.

Ha már volt szó róla h Pep kiiktatja akiket Riijkard hozott szerintem nemigaz.Én inkább bőrszínre gyanakszom, mint mérvadó szelektálási eszközére:D
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.23. 01:16:15

amit a yaya -val kapcsolatban írtál azzal teljesen egyetértek!
Pep nem minden igazolása sült el a legjobban, de ez általában mindenkinél így van
az agyonsztárolt José amikor az Interhez érkezett verte a falat, hogy márpedig Quaresma nélkül ő nem tud jó csapatot csinálni+ Mancini se sok sót evett meg
Wenger igazolásaiba is bőven belelehet kötni, Ferguson Berbatovval befürdött..........stb
Lehetne folytatni ,de minek...
Ezen edzőkkel kapcsolatban mégsem hallottam hasonló dolgokat , mint ami itt megy egy-két személynél
Pep egy egyéniség , hibázik, de okot nem adott rá , hogy ne bízzunk benne akár vakon is
Hiszem , hogy a lényeg a Barca filozófiájának, a csapat magjának megtartása, a sikeres jövő azért biztosítottnak látszik akár Yaya nélkül is...
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.05.22. 23:15:20

Na látom a vezetőség nem úgy gondolkodott, mint én, de azért jó csaptunk lesz jövőre is :wink:
Villa-nak még mindig nem örülök, viszont ha már jön, akkor Ibra mehetne. Villa nem balszélső, viszont középre tökéletes lenne. Csak nem értem mért kellet 40 milliót kiadni érte, de már sokszor leírtam...
Cescnek örülnék, remélem Rafa most már elmegy, nem hiszem, h mégegyszer fel tudna támadni. Cacerest remélem visszahozzuk, Henrique, Hleb mehet. Keirrison még bármi lehet, de sztem megint megy kölcsönbe. Cesc ha jön, akkor Keita és Sergi is ot van védekező kp.-ra, így mehet Yaya. Én nem vagyok annyira oda, h mért megy. Idén messze nem hozta a kezdő szintet, Busi jobb volt. Rosellért sem vok oda, de jöjjön aminek jönnie kell! Remélem jól fognak igazolni.
szerk(a yaya topikból).:
duncan írta:Pepben azt érzem,hogy a saját neveléseken kívül mindenkit ki akar tenni,akit Rijkaard hozott a csapathoz,hogy a "saját embereit" rakja a helyükre. Nekünk,mint szurkolóknak,eddig csak Eto'o tűnt fel,mert ő volt az egyetlen olyan meghatározó játékos,akit szeretett a közönség. R10 és Deco elküldése indokolt volt,a fejüket követelte a közönség. Ha idén "sikerül" Henry-t,Márquezt és Tourét eltakarítani (első kettőnek tényleg kezd lejárni az ideje), akkor már csak Abidal marad,akit Maxwell szépen ki fog szorítani és Militonak se sok van hátra(kora miatt is). Úgyhogy ennyi volt. Pep tiszta munkát végez... és akkor jöhet a Csiga-Ibra-Keita féle szenny a helyükre (már elnézést a megfogalmazásért,de egyik játékost sem csípem olyan nagyon,max. azért szurkolok nekik a jobb teljesítményért,hogy a csapatnak jó legyen). Touré is ennek a nagytakarításnak az áldozata.

E mellé pedig lássuk be vastagon beszámít,az,hogy Pepnél az egy érdem,ha valaki katalánnak születik... Pedro-t nem akarta kiszorítani azzal,hogy idehozza Robinho-t a télen,és az igaz,hogy Pedro nem egy rossz játékos,de Robinho-t jobbnak érzem. Busquets pedig nem a teljesítményével tart Yaya előtt ez is biztos. Ha teljesítméyn alapn kerülnének be egyes játékosok,akkor Tourénak fix helye lenne a kezdőben,mint ahogy Eto'o-nak is lett volna...

Remélem Rossel rendet rak az igazolások terén és nem csikinek és Pepnek hagyja az igazolásokat,mert addig dobáljuk ki az euró tízmilliókat a Csiga meg Ibra kaliberű nullákra. Pep végre rájött,hogy igazi ragadozó kell a csapatba,mint Villa és nem ez a svéd nulla.
Most ez komoly? Ilyeneket írni arról az emberről, akit egy fél éve mindenki Istenként kezelt?
Én is jobban bíznék abban, akit én hoztam. Ez nem nagy ügy. Eto'o-t már az elején el akarta küldeni. Egyébként Samu sztem jókor ment el, de ez más kérdés... Pep katalán, lehet, h a saját neveléseket preferálja, de ez jó! Legalább van még egy klub, ahol számít az, h vki saját nevelés. Ibra egy éve van itt, még bármi lehet belőle. Csigára is igaz ez. Keita meg fontos tagja volt a 6 kupás csapatnak! Szennynek nevezni elképesztő... Egyébként Pedro nem katalán, hanem tenerifei... Rosell meg nem fog úgy rendet tenni az igazolások terén, mint azt te akarod: mondta, h menedzserré tenné Pepet. Egyébként én is úgy gondolom, van egy-két baklövése, nem a legjobba igazoló edző, de nem olyan rossz, mint ahogy azt sokan mondjátok.
Avatar
barca6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2009.05.06. 16:08:42
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.22. 18:43:23

barcatom írta:Srácok tudtok valami linket küldeni hogy megnézzem a villa bemutatását????. segitsetek!
Itt van de a Villa topic tele van vele:
http://www.youtube.com/watch?v=HkLJc4-UfzM
ugyhogy máskor nézz szét jobban! :wink:
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.22. 18:29:07

Rivaldo11 írta:David Silva remek futballista, de nálunk nem lenne helye. Akik középre gondolják, gondolják át még egyszer. Nálunk a középpályások jóval messzebb játszanak a kpuhoz, mint Silva a Valenciában. Itt másként kell játszania a kp-n, mert mind Xavi, mind esetleg Fabregas amolyan visszavont, mélységi irányítót játszik. Silva ezt játszaná? Kétlem. Mint ahogyan Ini játéka sem az övé. A szélen megintcsak nincs helye. Ballábasként balról nehezen húz befelé. Akkor már Pedro vagy Bojan, akik a kapura sokkal veszélyesebbek. Feleslegesen nem kell költeni a lóvét. Vagy Fabregas kell a kp-ra, vagy
Így-így, pontosan így...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.22. 18:17:48

David Silva remek futballista, de nálunk nem lenne helye. Akik középre gondolják, gondolják át még egyszer. Nálunk a középpályások jóval messzebb játszanak a kpuhoz, mint Silva a Valenciában. Itt másként kell játszania a kp-n, mert mind Xavi, mind esetleg Fabregas amolyan visszavont, mélységi irányítót játszik. Silva ezt játszaná? Kétlem. Mint ahogyan Ini játéka sem az övé. A szélen megintcsak nincs helye. Ballábasként balról nehezen húz befelé. Akkor már Pedro vagy Bojan, akik a kapura sokkal veszélyesebbek. Feleslegesen nem kell költeni a lóvét. Vagy Fabregas kell a kp-ra, vagy inkább ne vegyünk senkit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.05.22. 23:06:28-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.05.22. 18:17:45

Srácok tudtok valami linket küldeni hogy megnézzem a villa bemutatását????. segitsetek!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Villa7
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.04.26. 11:48:23
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.22. 18:11:55

taibi én nem így állítanám fel! úgy állítanám fel h villa lenne legelől. :D :P
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.05.22. 18:03:16

Sanama írta:Silva szerintem egyébként tökéletes lenne a csapatba.
De mivel már Villat megvettük,szélső felesleges.
Középen pedig igaz,hogy Silva is remek,de Fabregas klasszis már most.

Illetve ne felejtsük el,hogy Silva fál lábbal már a Bernabeu-ban van
Így van ,lenne...de mivel már itt van Villa (aki számomra azért egy kicsit ilyen "bocs h elküldtük Eto'o-t" vigaszdíj,már a vezetés részéről ) Silva -nak már csak Iniesta vagyis a középpályán lenne hely de oda akkor meg egyértelműen jobb Fabregas ,amúgy is minden évben előjönne a "nyavajgás" utána....legyünk már túl rajta ! 8)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.22. 17:51:09

Silva szerintem egyébként tökéletes lenne a csapatba.
De mivel már Villat megvettük,szélső felesleges.
Középen pedig igaz,hogy Silva is remek,de Fabregas klasszis már most.

Illetve ne felejtsük el,hogy Silva fál lábbal már a Bernabeu-ban van
Alonso
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.05.17. 08:31:21

2010.05.22. 17:49:26

sztem is tökéletes ez a kezdő.busquets is jóó megoldja a feladatait de még fiatal és van hova fejlődnie.sztem jóó játékos.pár éve sehol se volt.most olvastam touré ügynöke mondta hogy akár chelsea is elhet célállomás.most ez komoly?ha busi kiszorította akkor mit kezd essienel.kiváncs lennék touré mit gondol.mert ez az ügynöke nem teljesen tiszta.szetm is csak fabregas kell és jóóó a csapat. :D :D
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.22. 17:38:30

Én ezen a képen 9 olyan játékost látok , akinél erősen gondolkodnom kéne , hogy jobb játékost találjak az adott feladatra , és Sergioba és Valdesbe se tudnék igazán belekötni, ők is tökéletesen oda illenek... :D
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2010.05.22. 17:27:13

Csak mert nagyon ráérek:
Kép

Amúgy én is osztom azt a véleményt, hogy szükség lenne még egy gólerős, kreatív középpályás igazolására, pl Fabregas tökéletes lenne. Ha minden jól megy akkor úgyis van kb 60 tétmeccs egy évben, lenne lehetőség bőven "rotálni" a Xavi/Iniesta/Fabregas triót.
Illetve Dani Alves tehermentesítését is meg kellene oldani egy jobb hátvéd vásárlással.
Esetleg Touré távozása esetén egy védekező középpályásra is szükség lehet.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2010.05.22. 17:19:37

Az az igazság, hogy Touré vagy Piqué sem világklasszisként érkezett, aztán azzá váltak. Azért 10 klasszissal könnyebb jó teljesítményt mutatni, mint 10 amatőrrel. A jó és a kalsszis játékosok között csak az a különbség, hogy ki mennyi ideig tudja megőrizni a formáját.
Szerintem ebben a csapatban senki sem egyénieskedne. Nézzük csak meg Ibrát, pedig azért az Interben "kihanemén" játékot játszott. Nálunk mindenki megérti hogy ez egy csapatjáték. Egy gyengébb csapatban persze hogy villognak, hiszen rá vannak kényszerítve, de ahol van melletük egy Messi vagy egy Iniesta. Ebből a szempontből szerintem nem lehet probléma, ha mindenki világklasszis a saját posztján. Bár az is igaz hogy a legjobb csapatnak nem kell játékosonként is legjobbnak lenni.

Ha Xavi-Messi-Iniesta hármas jó formában van mindegy hogy Pedro vagy Villa a csatár. Ha viszont gyengébb napot fognak ki, vagy sérültek, akkor azért jó ha más is meg tud villanni.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.05.22. 17:15:29

Ne viccelj gergo9...hát Xavi már már betegesen passzol, Iniesta meg hófehér lesz ha meg lát egy kapust. Keita ügyetlen és azok a kapu elé érkezései ugy látszik tiszavirág...., Busquets meg kb még életében nem lőtt kapura ....Toure probálkozott távoli lövéssel néha néha de az gyengébb volt mint Alves beadásai(lelátó,tacs,...) és nem azért mert nincs hely lőni !!... Én csak azt mondom h ha Messinek vagy valamelyik csatárnak nem ment akkor gatya volt nem a játékkal hanem a gólszerzéssel.... lehet h ez most Villaval javulni fog ,de minket se Drogba,Rooney,Cr, vagy Eto'/Milito "vert" meg mert nekünk is jó a védelmünk egyénileg is hanem Scholes,Essien vagy épp Sneijder az az második-harmadik hullám.... Pep -nek erre az a taktikája h "Pique fiam menj előre,baj van...."

A stílusunkra sokszor mondják h körbepasszolós olyan "kézis" ami látványos és királyság....de ez igazából akkor veszélyes (és nem egy Tenerife ellen)-szerintem-ha nem tudod h végül ki fogja befejezni...és akkor tuti hibázol- idén ezt azért legtöbbször valljuk be nem volt olyan nehéz kitalálni !!

Szóval én örülnék egy gólképes középpályásnak....akár Diego,Cesc,vagy Silva is jó lenne de a legjobb az lenne ha Ini megtanulna ...világ a legjobb támadó középpályása lenne ha néha gólt is lőne :)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2010.05.22. 17:48:46-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.22. 16:51:02

Kedves barca99!

Egyetértek veled , nem kell mindenhova extraklasszis , de nagyon úgy néz ki, hogy a baltámadó poszton már lesz nekünk egy Villa személyében+Pedro +Bojan is lehetőséget fog kapni...
Luxus lenne Silva leigazolása , mert szerintem túl drága (hisz kiváló játékos) és itt nálunk csak epizódszereplő lehetne, amely szerepet akár valamelyik fiatalunk is tökéletesen elláthatna...
Én nem igazolnék már senkit , de Cesc van olyan képességű játékos ,aki kb egyenrangú parnere lehetne Xavi-éknak, állandó rotáció képzelnék vele, sőt ha Yaya távozik akkor akár vkp-ként is lehetne rá számítani ,hisz 17 évesen az Arsenalban gyakorlatilag Viera utódaként robbant be...
De ismétlem őt sem mindenáron, ahogy a vezetőség is kijelentette.Örülünk , ha elengedik, de a csapat így is bátran nekivághat a következő idénynek...

Visca el Barca!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.22. 16:32:30

Kicsit irreálisnak érzem, hogy mindenhol 10/11-es, extraklasszis játékos játsszon. Főleg, hogy eddig úgy néz ki, Villa lesz bal oldalon. De ha nem, akkor sem értem, miért ne lehetne egy simán "jó" játékos balszélen. Máshol sem játszik minden poszton világklasszis. Szerintem Silva lazán beférne balszélre, így tuti, hogy a sok egyénieskedő zseni nem oltaná ki egymást. Ő is inkább munkás a technikásak közül, nem büdös a mezőnymunka, a rúgótechnikája kiváló, két posztot is simán megold, szerintem egyáltalán nem rossz választás.
Cesc talán jobb lenne, de 2014-ig szerződése van, következőleg kicsit előrébb is tekinthet... az rendben van, hogy Wenger ígéreteiből nem sok valósult meg, és hogy már jönne vissza... de azért van egy szint, amit már elvből sem szabad(na) kifizetni.

Nem is kell sok évet visszamenni, amikor még csak Deco és Ronaldinho voltak itt nagy sztárok meg nekünk Eto'o és Xavi... befért egy Edmilson vagy van Bommel, egy Giuly és akkor is elég komolyan kellett venni őket.

Tehát egyáltalán nem lennék ellene, ha egy kevésbe felkapott, de hasznos, csapatjátékos érkezne (márha tényleg kell baltámadóban gondolkozni).
Villa7
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.04.26. 11:48:23
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.22. 16:17:58

ja szegény Valenciát nem kell gyengíteni!!
Lezárt