Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2167
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.05.22. 16:04:28

ElBartimaeus írta:
fanbarca írta:Nagyon örülnék , hogyha egy olyan 10-20 év múlva az edző lehetne a Barcában!
Úgyse lesz. Ha valahol, akkor az Arsenalban lesz edző, neki azért lényegesen többet jelent az a klub, mint a Barcelona.
De azért reménykedni csak lehet ........
més que un club
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.22. 15:58:24

fanbarca írta:Nagyon örülnék , hogyha egy olyan 10-20 év múlva az edző lehetne a Barcában!
Úgyse lesz. Ha valahol, akkor az Arsenalban lesz edző, neki azért lényegesen többet jelent az a klub, mint a Barcelona.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2167
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.05.22. 14:39:02

gerikuper írta:Sziasztok barcelona rajongók.

Mint mindenki én is nagyon sajnálom h a barca egyik legjobb játékosa távozik aki nem más mint:Thierry Henry. :(
Nagyon sajnálom h az aranylabdát nem kapta meg amire nagyon vágyott, de attól függetlenül még megszerezheti másik csapatban ahol továbbra is drukkolunk neki 1000-rel.
Hát azért ebben sajna nem szabad reménykedni! Henrynak a futball-pályafutása a VB után lefele fog ívelni! Ennyi volt számára, s már nem is akar többet, csak egy utolsó VB címet! Nagyon örülnék , hogyha egy olyan 10-20 év múlva az edző lehetne a Barcában!
més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.22. 10:17:25

A New York Red Bulls mellett a West Ham United is a képbe került, mint Henry lehetséges következő állomása. David Sullivan a WHU történetének legjobban kereső játékosává tenné Titit, heti 75.000 £-ot fizetve neki.
Kép
Kép
Kép
gerikuper
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.05.09. 22:24:03

2010.05.18. 22:03:13

Sziasztok barcelona rajongók.

Mint mindenki én is nagyon sajnálom h a barca egyik legjobb játékosa távozik aki nem más mint:Thierry Henry. :(
Nagyon sajnálom h az aranylabdát nem kapta meg amire nagyon vágyott, de attól függetlenül még megszerezheti másik csapatban ahol továbbra is drukkolunk neki 1000-rel.
http://s6.gladiatus.hu/game/c.php?uid=113489
Akinek van egy kis szabad ideje az látogassa már a linket :D
Előre is köszönöm!

Hajrá Barcelona
Avatar
PMFC
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.13. 06:09:54
Tartózkodási hely: Pécs City

2010.05.18. 21:17:17

Nagyon jó lett a vers...gratula :D
Nagyon sajnálom h. elmegy...nagyon sok sikert neki Amerikába az MLS-be, na meg a VB-n :!:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.18. 21:00:42

Jó lett a vers!

Köszönjük Titi ezt a pár évet,leginkább a tavalyit. Sokat tettél hozzá,hogy a törénelem megíródjon
Minden jót!
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2010.05.18. 20:59:18

Barca_10 írta:OFF:A Bayern ellen 2009 áprilisában játszott.
ON:A vers nagyon szép és jó lett,mondjuk nekem a másik jobban tetszik amit a csapatról írtál.
Köszi, hogy szóltál, teljesen elírtam, a füzetemben meg jól.... Meg kéne tanulni gépelni....
Jaja, a másik vers jobb lett, azt több ideig írtam, ezt egy nap alatt tettem össze, ezért is nem lett olyan jó, és ahogy azt menczel is mondta, sok a ragrím. Ezért nem is akartam feltenné, de ugye mire nem jó egy barátnő....
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.18. 18:35:16

OFF:A Bayern ellen 2009 áprilisában játszott.
ON:A vers nagyon szép és jó lett,mondjuk nekem a másik jobban tetszik amit a csapatról írtál.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.18. 18:31:02

nagyjudit89 írta:Isten veled Henry!

2007 nyarán megszereztünk,
És nevedet sokszor éljeneztük...
Szép vers, dicsérendő, hogy vetted a fáradtságot, hogy megköszönd a nagy Tridente egyik tagjának az eddigi munkáját.

off: Építő kritikaként megjegyzem, hogy túl sok a ragrím, tehát mikor csak a toldalékokkal rímelnek a szavak. Gyakorlatilag minden sorra igaz ez. Ha ezen tovább tudsz lépni és fejlődni még nagyon jó költő is válhat belőled.

on: Henry, köszönjük hogy itt voltál és emberségből példát mutattál mindenkinek.
Világsztárként jött, de a saját 16osunkon is becsúszva szerelt, a csapat érdekét az egoja fölé helyezte, de meg is lett a jutalma, a hőn áhított BL cím.
Joffy84
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2006.07.26. 22:16:59
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.05.18. 18:21:55

Sokat köszönhetünk neki,remélem máshol is megtalálja a számításait! Sok sikert neki!!!
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2010.05.18. 18:16:25

bence-barca írta:
nagyjudit89 írta:
Emlékszem, tavaly március 11–én,
A Lyon ellen két remek gólt is szereztél.
És május 2–án, Madridban is jól játszottál,
Akkor a blancóknak két gólra válaszoltál.
Nem hangzana úgy jobban, h :
Akkor a blancóknak két góllal válaszoltál. ?
Vagy csak én nem értem :D
Én azért gondoltam így, mert azután lőtt gólt, mind a kétszer, hogy a Madrid is gólt szerzett. De úgy is jó, ahogy te mondod.
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.18. 15:55:51

nagyjudit89 írta:
Emlékszem, tavaly március 11–én,
A Lyon ellen két remek gólt is szereztél.
És május 2–án, Madridban is jól játszottál,
Akkor a blancóknak két gólra válaszoltál.
Nem hangzana úgy jobban, h :
Akkor a blancóknak két góllal válaszoltál. ?
Vagy csak én nem értem :D
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2010.05.18. 01:21:37

Számomra a világ egyik legszimpatikusabb játékosa volt mindig is, nagyon sajnálom, hogy idén nem töltött be kulcsszerepet a csapat játékában, de a szívemben mindig is előkelő helyet fog betölteni. Örömmel tölt el, hogy láthattam játszani a Barcelonában, egyik kedvencemet.
Valószínűséggel itt ér véget az európai pályafutása, amiben szinte mindent elért, egy dolog viszont továbbra is álom marad számára az Aranylabda, amit sztem igazán megérdemelt volna.
Köszönjük Titi a sok szép gólt, amivel örömet szereztél, és kívánom, hogy még sok sikert éljél meg, nagy valószínűséggel New York Red Bull színeiben.
Hiányozni fogsz!!!
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2010.05.18. 00:40:26

Isten veled Henry!

2007 nyarán megszereztünk,
És nevedet sokszor éljeneztük.
Az ágyúsoknál igazán szépen játszottál,
De nagy kedvencünkké a Barçában változtál.

„Olé, Henry!” – de sokszor zengtük.
Együtt sírtunk és együtt nevettünk.
Igazi nagy kincsünk vagy te nekünk,
Ameddig csak élünk téged éltetünk.

Mióta a csapatunkban lehetőséget kaptál,
Szívünkben egy igazán fontos helyet elfoglaltál.
A nevünk mellé gyönyörű gólokat szereztél,
És sok pillanatot felejthetetlenné tettél.

„Olé, Henry!” – de sokszor zengtük.
Együtt sírtunk és együtt nevettünk.
Igazi nagy kincsünk vagy te nekünk,
Ameddig csak élünk téged éltetünk.

Mióta a tizennégyes mezben megjelentél,
A „Barça” égen egy nagy fényes csillag lettél.
Tudnod kell, hogy mi mind nagyon szeretünk,
És téged bizony soha el nem felejtünk.

„Olé, Henry!” – de sokszor zengtük.
Együtt sírtunk és együtt nevettünk.
Igazi nagy kincsünk vagy te nekünk,
Ameddig csak élünk téged éltetünk.

Emlékszem, tavaly március 11–én,
A Lyon ellen két remek gólt is szereztél.
És május 2–án, Madridban is jól játszottál,
Akkor a blancóknak két gólra válaszoltál.

„Olé, Henry!” – de sokszor zengtük.
Együtt sírtunk és együtt nevettünk.
Igazi nagy kincsünk vagy te nekünk,
Ameddig csak élünk téged éltetünk.

A Bayern ellen, 2009 áprilisán,
Aznap egy gólt a hálóba te is berúgtál.
Tavaly novemberben egy furcsa fejesgól született,
Akkor a Mallorca ellen is zengtük a nevedet.

„Olé, Henry!” – de sokszor zengtük.
Együtt sírtunk és együtt nevettünk.
Igazi nagy kincsünk vagy te nekünk,
Ameddig csak élünk téged éltetünk.

A Malaga ellen értékesítetted Xavi passzát,
Te is segítetted a Barça 6 – 0–ás diadalát.
A labdát a hosszú sarokba ügyesen behelyezted,
A negyedik gólt a Sevillával szemben megszerezted.

„Olé, Titi!” – szeretnénk mi még ezt énekelni,
De te úgy döntöttél, hogy el fogsz tőlünk menni.
Reméljük ezután is jól tudsz majd játszani,
És sok boldog pillanatot fogsz még megélni.
Bár hisszük, neked elég, ha azt mondjuk, hogy mi,
Örökre fogunk téged szeretni, Thierry!
Tudnod kell, hogy sosem tudunk elfelejteni.
Isten veled! Élj továbbra is boldogan Henry!

Nagy Judit
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagyjudit89 2010.05.18. 20:56:39-kor.
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.17. 17:00:56

Nagyon nem szerettem a Barca előtt Henry-t, amikor idejött természetesen nem szidtam ahol értem, viszont nem is lett a kedvencem. De mint mindegyik Barcásnak neki is megadtam én is a bizalmat.

Köszönöm az itteni munkásságát, főleg a tavalyi szezon 2.felét! Fontos szerepe volt így a történelmi szezonunkban.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2010.05.17. 16:38:10

Régi álmom volt Henry-t a Barcában látni. Nagyon örültem mikor jött, bár tudtam, hogy nem azt fogom látni, amit régebben lehetett tőle. De elég sokat hozzátett időnként a csapat játékához. A karaktere nagyon hiányozni fog. Az elmúlt évtized egyik legjobbja volt kétség kívül, és nagy dolog, hogy a Barcában is játszott. Sok sikert neki a továbbiakban.
Avatar
Riquelme10
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.05.18. 19:41:16

2010.05.17. 15:38:27

Egy nagy ember, és játékos. Kösz mindent, amit a csapatért tettél.
"Ők nem a DreamTeam2, hanem a BestTeam(1)."

Csukás Róbert
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.05.17. 15:35:39

http://www.youtube.com/watch?v=A76VaTNh ... re=related

Az arsenalba a világ legjobja volt,a barcával beírta magát a történelembe,az utolsó fubalista éveiben agyon keresi magát.Sok ember kedvenc focistája,a legelágásabb futbalista egyike.Akkor se séelmezte a sajtón keresztül ha nem játszott.A szezon közbe mindenki kritizálta őt,volt is miér,de még mindig ha valaki belegondol mien játékos még senki se írja le őt h már neki vége.Ennyi Thierry Henry. :)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.17. 12:05:45

Valóban köszönet jár neki. Mindenképpen hiányozni fog. Volt, hogy jól ment neki a játék, volt hogy nem (ez amúgy mindenkire igaz), de mindig nagyon odatette magát. Valóban jobban tündökölt az Arsenalban, de hát ott ő volt a vezéregyéniség, itt pedig egy sorral hátrébb kellett lépnie. Dicséretére váljék, ezt soha nem sérelmezte, igazi csapatember.
A kezezését pedig tényleg nem érdemes újból és újból felemlegetni. Megtörtént kész, beismerte, megbánta és le is aratta hibájának következményeit. (Lásd. népszerűségének csökkenését). Sajnálom az Íreket, nem szeretem a franciákat, soha nem fogok nekik drukkolni, de Henrynak sok sikert kívánok.
Avatar
PMFC
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.13. 06:09:54
Tartózkodási hely: Pécs City

2010.05.16. 22:42:36

Szeretném megköszönni Henry-nak mégegyszer az itt eltöltött 3 évet, amelyek közül az utolsót jobb, ha inkább elfelejtjük :D az első szezon szép volt, a tavalyi már csodálatos. Elképesztően szimpatikus játékos, nem ment neki idén de mégis szépen akart búcsúzni(bár nem kapott sok lehetőséget, és lássuk be vhol ez érthető is),és úgy érzem ezt egy újabb bajnoki címmel meg is tette,bár reméltem, h. gólt is szerez. Tavaly ezzel a csapattal mindent megnyert, amit lehetett, ebben hatalmas szerepe volt. És bekerült A Henry-Eto'o-Messi hármas a focitörténelemkönyvbe. Reméljük a tavalyihoz hasonló szezonja lesz majd Amerikában sok-sok góllal.
Köszönjük Titi!!! =D> :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.16. 11:35:20

LG írta:
davidvillabest írta:Ahj de rossz hallani hogy elmegy! =/! pedig télleg sokat tett a csapatért! Köszi thierry! Még a vb-n azért megnézünk!:D
Én nagyon remélem, h a VB-n sok öröme nem lesz, azok után nem illene, ahogy továbbjuttatta a csigazabálókat.
Felesleges dolog megint az "álszenteskedés" :) A bíró és a partjelző nem vették észre a kezezést (vagy nem vették szándékosnak) - pontosan ugyanúgy, mint ahogy befújnak egy jogtalan 11-est bármelyik másik meccsen, ami a továbbjutásról dönt.

Szóval azt, hogy nem drukkolsz a franciáknak, nem kell más érvekkel megmagyaráznod :) (Én pl nem drukkolok)
Egy hasonló "érv": "nem illene, hogy Messinek sok öröme legyen a spanyol bajnokságban, amilyen kezezős gólt szerzett az Espanyol ellen" -> ez is LOL amúgy, csak érdekes lenne, ha így állnánk hozzá a kérdéshez.

szerk.: csababarca: hát igen, nekem is a kettős mérce jutott eszembe :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.16. 11:32:10

LG írta: Én nagyon remélem, h a VB-n sok öröme nem lesz, azok után nem illene, ahogy továbbjuttatta a csigazabálókat.
azért ez igazságtalanság.Akkor Messiről is ez lenne a véleményed,ha az ő kezezéses góljával ütjük az Espanyol 2007-ben és bajnokok leszünk?

Benne legalább volt annyi hogy bocsánatot kért,más abban a helyzetben a lefújás után is ünnepelteti magát... :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.16. 11:19:10

davidvillabest írta:Ahj de rossz hallani hogy elmegy! =/! pedig télleg sokat tett a csapatért! Köszi thierry! Még a vb-n azért megnézünk!:D
Én nagyon remélem, h a VB-n sok öröme nem lesz, azok után nem illene, ahogy továbbjuttatta a csigazabálókat.
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.16. 00:46:06

Ahj de rossz hallani hogy elmegy! =/! pedig télleg sokat tett a csapatért! Köszi thierry! Még a vb-n azért megnézünk!:D
Lezárt