Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.19. 16:42:50

gekkodan írta:
gergo9 írta:

Laportával szerencsére megy ő is, de hát betépve nem is lehet dolgozni...
Az első olyan HSZ, ami nemhogy ütött de még szívemből is szól. Txiki Begiristain napjai szerencsére meg vannak számlálva és nagyon nem fogom bánni, főleg nem a tucatjaival kivágott euro tízmilliók után.
Egyetlen klubot mondjatok ahol bevált minden nagy igazolás. Egyet.
Na ugye hogy nem megy.

Arról nem is beszélve hogy miért Txiki hibája, ha megszerzi azt akit Pep akar?
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.05.19. 16:19:19

gergo9 írta:

El kell fogadni, hogy van egy kiváló Busquets, egy Xavi, egy Iniesta, egy magas szinten játszó Keita
Laportával szerencsére megy ő is, de hát betépve nem is lehet dolgozni...
Az első olyan HSZ, ami nemhogy ütött de még szívemből is szól. Txiki Begiristain napjai szerencsére meg vannak számlálva és nagyon nem fogom bánni, főleg nem a tucatjaival kivágott euro tízmilliók után.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.19. 16:06:23


El kell fogadni, hogy van egy kiváló Busquets, egy Xavi, egy Iniesta, egy magas szinten játszó Keita
Laportával szerencsére megy ő is, de hát betépve nem is lehet dolgozni...
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.05.19. 16:01:44

Egyszerüen nem tudom megemészteni hogy elmegy toure,nem és nagyon haragszom ezért a vezetőségre. Én 15 éve vagyok barca-s és szintén azon az oldalon állok hogy a barca fontosabb bármelyik játékosnál. De ezt nem értem ugyanis ilyen keita nem elmlithetö az ő szintjén busqets ? én értem és szeretem is bennünk hogy kiállunk a saját nevelésekért és valóban tehetségesés látszik hogy ez meg is fog érni,de ő sincs ezen a szintem, még biztos hogy nincsen. A másik hogy várja ki a helyét, bojan is várt pedro is ini is türelmes volt annó, ennyi. Ha gardiola nem igy látja és a vezetőség akkor vakok nyerhettek akárhány kupát ez nem függ össze! A legfontosabb az hogy körbe kell nézni ki képes ekkora szintem3-4 poszton játszani, ez egy évben több kupaharcaban rengeteget ér. egy ilyen összetett játékos.Én tudom hogy van messink meg még nagy játékosok de én nagyon kiemel toure-t mint kerettagot ezeknél fogva!!!! Ja és abba is egyetértek hogy lehet bl döntöt játszanánk ha toure lett volna milanoba, ezt az ügynöke mondta. Van ebbe valami!
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.05.19. 15:55:20

Egyszer már elmondtam de elmondom mégegyszer:
Az lenne a legjobb igazolásunk ha megtartanánk Toure-t.

El kell fogadni, hogy van egy kiváló Busquets, egy Xavi, egy Iniesta, egy magas szinten játszó Keita

Ez nagyon hülye a vak is látja hogy Toure sokkal jobb mint Busi vagy Keita.
Pep most azért favorizálja mert saját nevelés? Mert spanyol? Én szerintem egy nagy klub esetében fontos az hogy sok footballkultúra képviseltesse magát.
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.05.19. 15:54:02

gergo9 írta:
zsulter írta:.Ha így lesz, akkor Pep nálam végleg leírta magát...
Nah persze és ha esetleg jövőre megint triplázunk akkor mi lesz?
Leírtam a Pep topic-ba...

Amúgy a Barca nálam is minden játékos és az edző előtt van...ezért ha úgy látom, hogy amit tesz az nem jó a csapatnak akkor arról le is írom a véleményem...Meg azért ne felejtsük, hogy a Barcát a játékosok testesítik meg végeredményben...Touré remek példája annak, mitől Més que un Club a Barcelona...ellentétben Pep döntéseivel és igazolási politikájával...de ez szubjektív...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.19. 15:52:19

Nem mehet Yaya sehova!! De sajnos valoszinű hogy mégis fog :(
Ha így lesz jobban fogom sajnálni, mint Ronaldinhot.

De az is megér egy misét hogy nevetséges 50 hozzászólásos emberek milyen hangnemet engednek meg maguknak Peppel szemben, miközben ők egy szalmaszálat nem tettek keresztbe a csapatért, Pep pedig a csapat játékos és edző legendája. Előbb az agyadat tedd sebességbe csak azután a szád!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.19. 15:33:47

zsulter írta:.Ha így lesz, akkor Pep nálam végleg leírta magát...
Nah persze és ha esetleg jövőre megint triplázunk akkor mi lesz?
Nagyon bánt hogy Touré nem játszik, főleg hogy két ilyen játékos miatt, de ha ilyen szinten játszunk akkor felőlem mehet akár Messi is :mrgreen:
A Barca nálam is minden játékos előtt van, ezért nem is szoktam Pep-et említeni mert vastagon benne van ebbe a teljesítménybe amit nyújtunk.
Amíg marad ez a színvonal egy szavam sem lesz Pepre.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.05.19. 15:33:23

Ez nekem se fog tetszeni, és egyértelműen mérges leszek mindenkire aki érintett egy lehetséges Toure eladásban.

mert neki aztán tényleg nem voltak ügyei, szemétségei, követelései, az Ő elküldését nem fogadnám könnyen, ellentétben Eto'o esetét.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.05.19. 15:25:00

Ronaldinho&Barca írta:Touré esetéről megjegyezte: „Számolunk vele, de a játékosnak el kell döntenie, hogy elfogadja-e azt a szerepet, ami neki jut. El kell fogadni, hogy van egy kiváló Busquets, egy Xavi, egy Iniesta, egy magas szinten játszó Keita” - magyarázta, majd még hozzátette:
Csak gratulálni tudok...sötét egy ember....Megint tövig benyalva Szt Guardiola akaratának....mert ezek után nyilvánvaló, hogy ugyanaz a gerinces ügyintézés lesz, mint Eto'o esetében (a klub részéről senki nem beszél vele, Pep arra nem méltatta, hogy személyesen közölje vele, hogy nem számít rá, képmutatásból esetleg kap majd 1 éves szerződéshosszabbítást a jelenlegi kondícókkal, csak hogy befogják a szánkat stb), végig megy majd a képmutatás, ameddig valamilyen transzferbe áron alul bele nem tudják tuszkolni, csak mert Pepnek ez a kívánsága...

Mindenestre nekem eléggé módszeres tisztogatásnak tűnik, hogy azoktól szabadul meg, akiket nem ő hozott a csapathoz és nem is saját nevelés...mert teljesítményükkel ez messze nem indokolható...Valamint még szánalmasabb, hogy a vezetőség hagyja, hogy az értékeinket elkótyavetyéljük...Ha így lesz, akkor Pep nálam végleg leírta magát...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Riquelme10
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.05.18. 19:41:16

2010.05.19. 15:20:28

Srácok ne aggódjatok Touret lepasszoljuk 15-20 milláért és majd jön helyette Mascherano 30 ért (fontban) és ő úgy is beleillik a Barcába :shock:

Mert ha eza terv én gyalog Debrecenből elmegyek Barcelonáig (és még az is lehet h útközben csatlakoznának hozzám egy páran) hogy jól seggberúgjam Pepet és Txixit, meg az összes hülyét aki így gondolja.

Még a vak is látja h B nem tud semmit csak 5m es passzokat amit sztem az is meg tud csinálni aki a posztján játszik a Barca B-ben.

Toure a legjobb a posztján.
"Ők nem a DreamTeam2, hanem a BestTeam(1)."

Csukás Róbert
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.19. 15:18:38

számomra az az érdekes, hogy nem is dobálnak helyette neveket az emberek... busq meg keita nagyon vékony vkp-nak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.05.19. 15:16:56

Na a nyilatkozat után már tényleg valószínű, hogy távozik pedig a világ top3-as vkp-i között van. :cry:
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.05.19. 15:16:11

Hunter91 írta:Pep pedig nem lehet ennyire vak...
Nem vak,hanem elfogult.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.19. 15:14:54

Abban bízom, hogy Pep leül vele és megbeszélik a dolgot, Yaya több lehetőséget kap (méghozzá mint kezdő játékos) és a végén itt marad. Nagyon álom szerű? Remélem így lesz!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.05.19. 15:14:09

Ha ezek után is marad, akkor szobrot érdemel.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.19. 15:11:24

egyetértek veletek... ekkora baromságot... :evil:
méghogy "el kell fogadnia a szerepet, amit neki szánnak"... igazolgatnak össze-vissza, de a világ legjobb vkp-jának csere szerepet szánnak... (nem)kösz Pep! :evil: :x
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 15:09:22

Eddig nem szóltam hozzá, mert nem akartam vele foglalkozni! Nekem személy szerint, nem kenyerem a védekezés, annak ellenére, hogy tudom, ma már nincs nélküle foci. Ő megváltoztatta bennem ezt a szerepkört, és megmutatta, hogy milyen hatékonyan lehet a támadásokat is segíteni. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem jobban fájna ha elmenne, mint tavaly Eto! Azt is sajnáltam, de Eto mindig csinálta a fesztivált és ezért sok esetben nem volt szimpatikus. Yaya más, igazi profi, soha nem mondott rosszat senkire, sőt még nyilatkozni sem nagyon szokott, ha jól emlékszem. Ami a lényeg, jelen pillanatban a posztján a világ legjobbja, ezért nem értem mi folyik körülötte. Busquets nem rossz, de még van mit tanulnia. Nem akarom kritizálni Pepet, de egyszer Mocsai tanár úr, azt mondta nekünk a TF-en, hogy egy edzőt a játékosai teszik naggyá. Ezek után, én úgy gondolom, hogy tavaly nem lettünk volna hatkupás csapat, ha nincs velünk Yaya, és Pep sem emlkedhetett volna ilyen magasságokba.
Remélem nem felejti el ezeket.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.05.19. 15:08:33

Mit néznek ezek?
Nem akarom Busi-t szidni,de hatalmas különbség van a 2 játékos között.
Jó persze igaz,hogy Busquets hatalmas spíler lesz,de még nem az.
Ha máshogy nem megy 50%-50%-ban osztozzanak a játéklehetőségen.
Amúgy én sokkal reálisabbnak gondolnám azt,hogy 65% Yaya,35% Busquets.

Nevetséges :x
A világ legjobb védekező középpályása és nem kap játéklehetőséget?
Hihetetlen. Ha pedig a fizetésével vannak gondok,akkor adjuk már neki a magasabb fizetést. Szerintem bőven rászolgált. A jók igenis megérdemlik a magasabb juttatásokat.
Majd jövőre megnézhetjük,hogy a Chelsea,vagy egy másik nagyobb klubban mit visz véghez. Egy ilyen stabil játékossal mint vele nem lehet ezt csinálni.
Ha elmegy az csak is Pep,és Txiki nagy baklövése lesz. Hatalmasat fogok csalódni bennük ha megtörténik az eladás. Pep pedig nem lehet ennyire vak...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.19. 14:56:49

Bányász!Legyen Igazad!!!De én nem hiszem,hogy az új elnök döntően befolyásolná Pep-et abban,hogy miként számol a játékosokkal!Gyakorlatilag azt mondta Txiki,hogy a tartalékok tartalékjaként számítanak rá!Mire maradjon?Padozni?Mert az ebben a legszomorúbb,hogy akárhova igazol majd el (ha eligazol),alap kezdő lesz!!!Ebben biztos vagyok!!!Te melyiket választanád? :?
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.19. 14:53:25

Txiki ezzel az interjúval kiadta Touré útját. Mert hogy nem megy bele a csere szerepébe, az biztos, ráadásul ott az a ... ügynöke, aki nem bír megmaradni a valagán, addig marná Yayát, amíg be nem adja a kulcsot. Jöhetnek a kérők, sajnálom hogy így alakult, győzött a katalán szív, mert megvagyok győzödve arról, hogy csak ebben jobb Busquets Tourénál, játékban közel sem ér fel hozzá.

Egy jó és egy szomorú hír mára. Villa a jó hír, Touré a rossz. Nem ezt érdemelte. :(
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.19. 14:53:14

Én még mindig nem temetném a dolgot.Ha nem megy el az elnökválasztásig akkor utána sztem még bármi megtörténhet.Sztem.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.19. 14:52:18

Touré esetéről megjegyezte: „Számolunk vele, de a játékosnak el kell döntenie, hogy elfogadja-e azt a szerepet, ami neki jut. El kell fogadni, hogy van egy kiváló Busquets, egy Xavi, egy Iniesta, egy magas szinten játszó Keita” - magyarázta, majd még hozzátette:

Végül is Xavinak és Iniestának más a szerepköre, ők nem vkp-k., de mind1. Az hogy Keita ekkora szinten játszik, szinte hihetetlen.. 10-ből 2x észre veszem ha pályán van és akkor mögöttük áll elméletileg a világ legjobb vkp.? Komolyan nem értem ezt az egészet.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.19. 14:51:05

albicelesteX írta:Ezt lehet inkább a humor a topikba kellett volna írnom!
Txiki:„Számolunk vele, de a játékosnak el kell döntenie, hogy elfogadja-e azt a szerepet, ami neki jut. El kell fogadni, hogy van egy kiváló Busquets, egy Xavi, egy Iniesta, egy magas szinten játszó Keita” -

Xavi-t Iniestát aláírom!!!De hogy magas szinten játszó Keita???Meg kiváló Busquets!!!Na így kb. közölték Touréval hogy olyan 4. számú játékos azon a poszton!Vagyis biztos a pad jövőre is!Ha elfogadja maradhat!!!Menj el Yaya!!!Nem ezt érdemled!!!!
Így van. Ezt akartam linkelni én is. Tixi ez szánalmas nyilatkozat volt,és megint metn a vetítés...

Öcsém KEITA magas szint? 0,1/10 az magas? Kiváló Busi?
Ne vicceljen már...

Meg,hogy milyen szerep jut Tourenak. Öcsém.. A csapatnak kéne (pep) eldönteni,hogy tartanak-e rá igényt,nem Yayanak,hogy akar-e maradni.

Nem értem miért nem lehet kiállni és elmondani azt,hogy nem kell nekünk Touré,mert a nyilatkzoatból ez jött le....

Hát Yaya egyre távolabbinak tűnik,számomra...
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.19. 14:50:17

Jó utat Yaya...... :(
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Lezárt