Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.05.18. 09:44:14

petejke írta:
chrissjr írta: Csak ismételni tudom magamat. Ha egy csapat egy erősen vitatható szituáció után emberelőnybe kerül nagyjából egy órára, az szerintem nem kell, hogy szót ejtsen a bírói tevékenységről a két meccset illetően.
Nem akarok belefolyni a 'vitába', de valahol igaz, hogy a mostani meccsel kapcsolatban könyebben elsiklott a média a bírói döntések/hibák felett, mint egy éve nálunk a londoni elődöntő után. Pedig, akkor is volt egy téves kiállítás (Abidal) és egy valag kihagyott 100%-os helyzet a Chelsea részéről.
Nekem akkor is gyanus volt, hogy van egy kis bunda jalenleg az UEFA-nal. Tavaly nem akarták az egy évvel azelőtti döntő megismétlését. Most pedig próbálták elkerülni a Barca könnyed diadalát. A jelenlegi csapatnak ez a Bayern vacsorának is kevés lenne...
Ok ez csak egy buta összeesküvés elmélet a sok közül. De általában mindegyiknek van alapja...
A kettő összefügg egymással, azaz a Chelsea ellen vitatott körülmények közt mentünk tovább, így kevésbé mehet az anyázás katalán részről. Sok nem hiányzott persze a döntőhöz, szerintem egyébként az első meccsen ment el a hajó-nem csak a bírók miatt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.18. 09:24:55

Perrero írta:
fir3bird írta: ha megnézed az eredményeit, szinte garancia az ember arra, hogy valamit biztosan nyerünk vele. főleg, hogy milyen csapatokkal nyert, illetve milyen címeket.
leegyszerűsítve csak a Portoval volt olyan a szitu, hogy komolyabban kellett Ő is...
Ennyi erővel akkor Pep meg Rijkaard sem kellett a címekhez. Sőt, sztem ez jár közelebb a valósághoz. Idén pl. Pep mindent elkövetett, h leamortizálja a csapatot, rossz igazolásokkal, fontos emberek mellőzésével, de a Ligát így is megnyertük.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.05.18. 07:11:57

Hát a real...:DIlyen sztár játékosokal nm tud megverni a Barcát erről ennyit...:DMeg vannak nekik minőségi cseréjük is és igyse nagy [auto_cenzúra] ez a Real azt hitte mindenki hogy ettől jobb lesz tévedtek....Meg a Real csak hitelből él...
FORCA BARCA!!!!!!!!!!!!!
Ezért igazán kár volt ide regisztrálnod, várhattál volna még vele néhány évet.
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.05.18. 06:48:16

Egyre egyértelműbb, hogy Madridban úgy várják Mourinhot, mint a Messiást. Nagy valószínűség szerint meg is érkezik. Kétségtelen, hogy nagyon eredményes edző és az is tény, hogy a Madridnak a kerete igazi sztárokból áll. Hogy mi sül majd ki ebből a leendő házasságból, majd meglátjuk. Mindenesetre én is kíváncsi vagyok, hogyan jön majd ki az új tréner Pereccel, illr. C Ronaldoval. Ha hamar jönni fognak az eredmények nem lesz gond, ha nem a Madrid elásta magát.
Messifcb
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.05.17. 12:52:08

2010.05.18. 06:27:05

Hát a real...:DIlyen sztár játékosokal nm tud megverni a Barcát erről ennyit...:DMeg vannak nekik minőségi cseréjük is és igyse nagy [auto_cenzúra] ez a Real azt hitte mindenki hogy ettől jobb lesz tévedtek....Meg a Real csak hitelből él...:D
FORCA BARCA!!!!!!!!!!!!!:D
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.18. 02:05:14

Mégsem kell a joga bonito? Mr. Green
Megpróbálták de nem jött össze. :) Kevesen tudják csak azt és azok is fogynak... :)

Minden esetre biztos élmény lesz nézni a szurkolóknak a három -talán négy- emberrel kontrázó Realt.A szuper biztos Ramos - Marcelo duóval a két szélen...és a remekül szűrő Gago - Lass duóval középen. :) Hazai pályán veretlenek lesznek idegenben meg nyeretlenek reméljük..
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.18. 01:58:36

gergo9 írta:
fir3bird írta: ha megnézed az eredményeit, szinte garancia az ember arra, hogy valamit biztosan nyerünk vele. főleg, hogy milyen csapatokkal nyert, illetve milyen címeket.
Ok ez érthető is. De azért nézzük már meg a cselzi meg az inter keretét milyen stílusú játékosokból áll ill ezzel szembe nézzük meg a mostani Madrid keretet hogy milyen stílusú játékosokból áll. Teljesen más a szitu még csak hasonlóval sem bizonyított. Ami a Mourinho féle focinak a stílusjegyei azok a dolgok nem adottak (még?) Madridban, eléggé át kéne szervezni a keretet.
Félreértés ne essék a keret sokra lehet hivatott csak ehhez egyáltalán nem biztos hogy Mourinho-ra van szükség sőőőőt.
Arról nem is beszélve hogy akkor Capelloval mégis mi volt a gáz? Mourinho focijánál nézhetetlenebbet keresve sem talál az ember, Capello meg pont emiatt lett elküldve elvileg, cím ide vagy oda. Mégsem kell a joga bonito? :mrgreen:
Pontosan ezt a beszélgetést futtattam ma le a madridista kollegákkal.Ők is úgy érzik,h tuti buli lesz Murinnyo.Biztos lesznek címek,meg mekkora edző.
Kérdeztem,h de nem gáz,ha ott van egy rahedli playa,aki a támadásokhoz ért?Mou meg a védekezéshez!Akkor most nem üti egymást a kettő?Nem ilyen összetételű keret passzol Zsozéhoz.
De akkor is,olyan edző kell,aki a nagy meccseken is tud nyerni.Aki fel tudja állítania csapatot egy 0:4es kupameccs után,aki képes továbbjutni egy Lyon ellen,akivel meg tudnak verni minket.És a portugál ilyen.
Az lehet,de úgy megélhet,ha cselszkij-inter féle játékot ad le?Mert ezt már többször,többeknél nem nézték el a fővárosban.
Aztán ott van a másik tétel.Perec vs Murinnyo.Csak egyiknél lehet a gyeplő,de mindkettő szereti magánál tudni.Ki fog igazolni pölö?
Két ilyen dudás egy ilyen csárdában nem biztos,h talál helyet egymás mellett...

Szal szerintem is igen nagy vonzata lehet,ha érkezik az új seprű odaát.És nem elsősorban a trófeák terén """""aggódom""""" :wink:

Dehát ők tudják mi a jó a reálnak :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.18. 01:53:10

tibi18 írta:Sziasztok!
Szia!Korrekt hozzászólás!!!Mourinho,ha Madridba kerül komoly fegyvertény lesz ez tuti!Azzal is egyetértek erős a keret!Mert egy gyenge keret nem gyűjtött volna 96 pontot még ebben a spanyol bajnokságban sem!Valamiért azonban nem ment ez a szekér!
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.18. 01:42:29

fir3bird írta: ha megnézed az eredményeit, szinte garancia az ember arra, hogy valamit biztosan nyerünk vele. főleg, hogy milyen csapatokkal nyert, illetve milyen címeket.
Ok ez érthető is. De azért nézzük már meg a cselzi meg az inter keretét milyen stílusú játékosokból áll ill ezzel szembe nézzük meg a mostani Madrid keretet hogy milyen stílusú játékosokból áll. Teljesen más a szitu még csak hasonlóval sem bizonyított. Ami a Mourinho féle focinak a stílusjegyei azok a dolgok nem adottak (még?) Madridban, eléggé át kéne szervezni a keretet.
Félreértés ne essék a keret sokra lehet hivatott csak ehhez egyáltalán nem biztos hogy Mourinho-ra van szükség sőőőőt.
Arról nem is beszélve hogy akkor Capelloval mégis mi volt a gáz? Mourinho focijánál nézhetetlenebbet keresve sem talál az ember, Capello meg pont emiatt lett elküldve elvileg, cím ide vagy oda. Mégsem kell a joga bonito? :mrgreen:
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2010.05.18. 00:13:22

Perez visszatért, Messiásként vártátok, ahogy részben Pellét is, nem beszélve Cristianóról, Kakáról és a többiekről.

Most már oda jutottunk, hogy egyedül egy Mourinho arra, hogy a mostani nyárral együtt félmilliárd euróból, s mindenféle földi jóból egy érdemi kupa leessen?
Sziasztok!

Perez visszatért, ahogy elég sokan vártuk! Hozta is, amit várni lehetett mélyen a zsebbe nyúlt és egész szép bagázst hozott össze, illetve hoztak egy Pellét, aki elég szép eredményeket ért el a Villarreallal.. Várható volt, hogy nem lesz egyszerű dolga, hiszen csak a kezdőbe 6 ember ( CR, Kaká, Xabi, Benzema, Albiol, Arbeola) épített be több kevesebb sikerrel, ez bárkinek nehéz lett volna. Ez tény! DE egy év alatt azért valamelyes össze kellett volna kovácsolódni a bandának. A kritikus helyzetekben látszott meg leginkább, hogy Pellének túl nagy teher egy ekkora csapatot irányítani. A spanyol kupából való kiesésünk egyértelműen az ő hibája! Az ő feladata motiválni a csapatot! Ez az ami aztán minden más címbe került, mivel így nem lett csapat. Ma a Real Madrid nem csapat, hanem Pelle szerint kb. CR és a többiek, vagyis ez inkább a taktikánk volt idén. Legfőképpen ebben különböztünk idén Tőletek, vagyis jobban mondva Pelle Pep-től. Nem kell semmit mondanom erről, elég ha megnézzük csak a hétvégi meccseteket! 4-0 nektek, nálunk 1-1, Pep meg (nem tudom kivel) üvöltözik, hogy ki hova helyezkedjen stb stb. Ez az, ami ebből a Madridból hiányzik! Jelenleg egy ilyen edző van, aki ezt meg tudná tenni, aki nem más mint José Mourinho! Mindenki látja a mentalitását nem kell magyarázni! Amiben biztos vagyok, ha ő jön, akkor nem lesz itt nagy jövés menés..a távozók helyére érkezik ember pótlásnak, illetve egy Maiconnak örülnék pluszban. A mag megvan, bárki bármit mond nagyon erős a kerete ennek a Madridnak is, de nem csapat és ezen változtatni kell.

Olvastam lejjebb, hogy még május 17 is képesek vagytok azon vitázni, hogy ki miért esett ki a BL-ből, közeben meg 5 nap és itt a döntő.. nem mind1 ez már? :)

Tegnap már megtettem, megteszem még egyszer, gratulálok a Barcának, idén is a jobb lett a bajnok!

Bocs, ha hosszú volt, vagy néhol értelmetlen, de a kolitársam a nőjével Győzikét néz a háttérben és a sok dicsak között nem mindig megy a koncentráció.. asszem ez lehet mentség...

Sziasztok!
Hala Madrid!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.05.17. 23:52:34

fir3bird írta:...
Perez visszatért, Messiásként vártátok, ahogy részben Pellét is, nem beszélve Cristianóról, Kakáról és a többiekről.

Most már oda jutottunk, hogy egyedül egy Mourinho "garancia" arra, hogy a mostani nyárral együtt félmilliárd euróból, s mindenféle földi jóból egy érdemi kupa leessen? Apám', felétek a hit kissé elég szilárd fundamentumon kell, hogy alapuljon. :lol:

Persze, egy kissé eltértem a tárgytól, azonban az nem izgat, most csak az attitűd érdekel.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.05.17. 23:45:27

és ha murinnyóval sem szakít semmit a madrid (a bernabeu kupán kívűl), akkor kit fognak megvenni?(már ha odamegy egyáltalán a tolmács)
guardiolát?
ezt most tök komolyan kérdezem.
ha megnézed az eredményeit, szinte garancia az ember arra, hogy valamit biztosan nyerünk vele. főleg, hogy milyen csapatokkal nyert, illetve milyen címeket.
a lényeg az egészben: a többség utálja műringyót, de nem azért, mert sokszor kitolt a Barcával, hanem mert egy féreg... ennek semmi köze se a chelsea-hez, se az interhez.... pont (legalábbis én így érzek...)
féreg? de miért? azért, mert egy kicsit nagyszájúbb mint a többi?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.17. 23:27:36

Szerintem ha csak 1-2 játékost igazolnak meg 1 új edzőt akkor jövőre már teljesen összeérik a csapat és pont emiatt kéne erősítenie a Barcának is. Nem értem ezt a nagy civakodást. Rengeteg hülyeséget össze tudunk mi hordani :lol:
Jóéjt.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.17. 22:11:47

Mellébeszélés haha, tényeket halhattál csak, amikkel nehéz vitatkozni.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 22:11:32

chrissjr írta:
látom amúgy is elfogytál kissé
Valóban, mivel a felvetéseimre javarészt mellébeszélések születtek, azokra pedig nehéz bármit is reagálni. A többit meg már leírtam.
Azok a mellébeszélések tények, amikre nem tudtál válaszolni. De kész, befejeztem. Modik: Bant kérek magamnak, ha folytatnám. Ez már nem a Barca-Real topicba való.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.05.17. 22:12:00-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 22:07:59

látom amúgy is elfogytál kissé
Valóban, mivel a felvetéseimre javarészt mellébeszélések születtek, azokra pedig nehéz bármit is reagálni. A többit meg már leírtam.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 22:03:32

chrissjr írta:
Chriss koma
Nem tudtam, hogy ilyen jóban vagyunk.

Egyébként részemről is lezárva a dolog, tegnap megnyertétek a bajnoki címet, nem ez a legmegfelelőbb időpont, hogy ilyenekről vitázzunk.
Hát persze hogy jóban vagyunk. Arra számítok, hogy a barátságos hangvételtől reálisabb leszel. :lol:
Részemről is lezárva, látom amúgy is elfogytál kissé. A ligát megnyertük, jövőre szeretettel várom a padotokra mourinhot. Szoros lesz megint, de erősítsetek, mert még jobbak leszünk. :)
Rivaldo-A Legnagyobb.
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 22:00:15

mindenféle rosszindulat nélkül: ez egy 5 csillagos mellébeszélés volt... kérdéseket tettek fel, te meg nem válaszoltál, inkább tereltél...grat
Ne haragudj, hogy nem válaszoltam mindenkinek, de a legtöbb felvetéssel kapcsolatban már leírtam a véleményemet, másrészt a további részletekről nem hinném, hogy elegáns lenne most vitázni.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.17. 21:53:17

mindenféle rosszindulat nélkül: ez egy 5 csillagos mellébeszélés volt... kérdéseket tettek fel, te meg nem válaszoltál, inkább tereltél...grat

a lényeg az egészben: a többség utálja műringyót, de nem azért, mert sokszor kitolt a Barcával, hanem mert egy féreg... ennek semmi köze se a chelsea-hez, se az interhez.... pont (legalábbis én így érzek...)
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 21:50:49

Chriss koma
Nem tudtam, hogy ilyen jóban vagyunk.

Egyébként részemről is lezárva a dolog, tegnap megnyertétek a bajnoki címet, nem ez a legmegfelelőbb időpont, hogy ilyenekről vitázzunk.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.05.17. 21:47:21

chrissjr írta: Ha egy csapat egy erősen vitatható szituáció után emberelőnybe kerül nagyjából egy órára, az szerintem nem kell, hogy szót ejtsen a bírói tevékenységről a két meccset illetően.
Mégis mi a bánat vitatható azon ha egy játékos fejmagaságban lévő kézzel visszaüt és eléri a másik fejét. Egy sárga teljesen jogosan járt Motta-nak mivel neki azelőtt volt egy így piros. Megjegyzem nem tudom hogy direkt pirosat kapott e de ebből a szempontból tökmind1 mindkét eset zuhanyzással jár így is ugy is emberhátrány. Döntőn se így se úgy nem játszhatott volna.

Busquets színészi teljesítményétől meg magától Busquetstől is felfordul a gyomrom, megért volna neki is egy sárga a színészkedésért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2010.05.17. 21:51:00-kor.
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2010.05.17. 21:47:14

chrissjr írta: Csak ismételni tudom magamat. Ha egy csapat egy erősen vitatható szituáció után emberelőnybe kerül nagyjából egy órára, az szerintem nem kell, hogy szót ejtsen a bírói tevékenységről a két meccset illetően.
Nem akarok belefolyni a 'vitába', de valahol igaz, hogy a mostani meccsel kapcsolatban könyebben elsiklott a média a bírói döntések/hibák felett, mint egy éve nálunk a londoni elődöntő után. Pedig, akkor is volt egy téves kiállítás (Abidal) és egy valag kihagyott 100%-os helyzet a Chelsea részéről.
Nekem akkor is gyanus volt, hogy van egy kis bunda jalenleg az UEFA-nal. Tavaly nem akarták az egy évvel azelőtti döntő megismétlését. Most pedig próbálták elkerülni a Barca könnyed diadalát. A jelenlegi csapatnak ez a Bayern vacsorának is kevés lenne...
Ok ez csak egy buta összeesküvés elmélet a sok közül. De általában mindegyiknek van alapja...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 21:45:46

:lol:
Kész.
Chriss koma: Oda-visszavágós rendszer. Az első meccs meghatározza nagyjából a másodikat. Az első meccset durván befolyásolják a játékvezetői ítéletek. Ezen mit vitázol? De mondok jobbat. Utolsó perc, elveszik a továbbjutást jelentő szabályos gólt. Ezeket mind annulálja egy vitatható piros??? Jézusúristen.
Amúgy ha Motta sárgával, indok nélkül hátracsapkod, ne csodálkozzon, ha kiállítják-még ha nem is talál el senkit...
Tovább nincs vita részemről.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.17. 21:42:25

Mi vitatható azon áruld már el, simán sárgalapos volt, akkor is kotródott volna zuhanyozni. Bíró szigorú volt és pirosat adott neki(nem ért pirosat, de simán sárga volt, ugyanaz lett volna a végkifejlet). Ilyen erővel tévedhettek volna még 5-6 brutálisat ellenünk, mert szerinted kompenzálta a bíró egy félig jogos döntéssel az összes hibát amit Milánóba csinált a portugál nulla. Roppant érdekes felfogás.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Lezárt