Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.17. 21:41:39

annyira tudtok okoskodni olyankor, amikor a Barca ellen lehet beszélni, bezzeg, idén a Real VS Barca meccseken természetesen mindkétszer jobb volt a Real, mégis a Barca nyert, sőt igazságtalanul...
ilyenkor eljátszátok, h csak a lúzerek foglalkoznak a bíróval, persze minden egyes Real elleni ítéletnél ill. Barca melletti ítéletnél ti vagytok legjobban kiakadva...( ugye Zlatan lesgólt szerzett...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.05.17. 21:43:20-kor.
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 21:33:33

Azért mi legalább annyi bosszúságot okoztunk Mourinhonak, mint ő nekünk
Mindig?
Rendben, helyesbítek a kedvetekért: Mourinho az az edző, akinek a csapatai az elmúlt időszakban többször is felmúlták a Barcelonát. Más nem nagyon tudja ezt elmondani magáról, ezért is utáljátok ennyire.
Arra már senki nem kiváncsi, hogy elvettek tőlünk egy tizt, meg megadtak egy lesgólt az internek (a visszavágón lőtt szabályos Bojan gólról nem beszélek...). Mert ezek is tények, ám ezeket valahogyan kifelejtetted. Pedig tavaly többet foglalkoztatok a bíróval az elődöntő után azt hiszem...
De nyílván te úgy ítéled meg, hogy ezek a hibák aztán igazán nem voltak kihatással a végkimenetelre.
Csak ismételni tudom magamat. Ha egy csapat egy erősen vitatható szituáció után emberelőnybe kerül nagyjából egy órára, az szerintem nem kell, hogy szót ejtsen a bírói tevékenységről a két meccset illetően.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 21:26:05

chrissjr írta:
Rivaldo11 írta:Chris bődületes ellenérveire meg már nem is tudok mit írni.
Pedig kíváncsi lennék. Konkrétumokat egyelőre csak én írtam.

Szerinted a 3-1-es meccsen a katalánok miben múlták felül az olaszokat? Őszintén kérdezem.
Semmiben nem múltuk felül az intert. De én ilyet nem is állítottam. Azt mondom, kiegyenlített meccs volt, (annak ellenére, hogy amikor felpörgettük, a hátukat törte a háló, és a sggükön vették a levegőt. Az minden volt, csak nem tudatos visszaállás) ahol az inter jobban élt a lehetőségeivel, mint mi. Arra már senki nem kiváncsi, hogy elvettek tőlünk egy tizt, meg megadtak egy lesgólt az internek (a visszavágón lőtt szabályos Bojan gólról nem beszélek...). Mert ezek is tények, ám ezeket valahogyan kifelejtetted. Pedig tavaly többet foglalkoztatok a bíróval az elődöntő után azt hiszem...
De nyílván te úgy ítéled meg, hogy ezek a hibák aztán igazán nem voltak kihatással a végkimenetelre.
Érdekes na. Tavaly az maradt meg, hogy csúnya Barca csalással ment a fináléba-egyébként lefocizott minket a chelsea. Idén lefocizott minket az inter-korrekt játékvezetés mellett. Igaz?
Az a szomorú, hogy ezt el is hiszitek magatoknak.
:lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.17. 21:21:32

Spanyolország Chelsea-je elsz a Madrid ha jön a nyelvnyújtogatós isten :) Majd hozza Gerrardot meg Essient ..hát hogyne...:D
SEX N MONEY...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.17. 21:10:05

Rivaldo11 írta:Semmi gond, LG éppencsak elfogult. De csak kicsit. :lol:
Az a meccs-azon kívül, hogy gyengén játszottunk-azért a játékvzetőnek is köszönhető. Nincs ezzel semmi gond, a futballban ilyen van. Mi is megkatuk tavaly-el is ismertük(azt is, hogy gyengén teljesítve mentünk tovább). De olyan ökörségeket nem kell mondani, hogy látványos támadójátékkal felülmúltak mineket a játék minden elemében. Ennyi.
Szerk: Amúgy nem tudom. Megy a hiszti mourinhoért, pedig Capello sem volt jó a bajnoki cím ellenére...
Chris bődületes ellenérveire (különös tekintettel a "muhaha" c. megjegyzésre, illetve a végeredmény pontos idézésére, félidei eredménnyel együtt!!!) meg már nem is tudok mit írni.
Nem mondom, h annyira látványosan, meg azt sem, h a játék minden elemében, de pl. helyzetekben igen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.17. 21:09:51

chrissjr írta:
Az Inter legkreatívabb játékosa konkrétan egy jobbhátvéd. Ennek ellenére fél év alatt egy nézhető és eredményes futballt produkáló Intert sikerült összeraknia a portugálnak. Attól, hogy mindig borsot tör a Barca orra alá még nem kellene ennyire lesajnálni.

Mindig?
Mondjuk ebben a szezonban 4 meccsünkből egyet nyertek,2őt mi,egy X...Máris nem helyes a megállapításod...
Chelseas korszakából meg volt a 04/05ös szezon,1 győzelem,1 vereség,köv szezonban 1 győzelem egy X,06/07-ben vereség,X.

Ha ezt összedolgozod,akkor látod,hogy összesen van 4 barca siker,3 X,3 vereség.

Ebben voltak olyanok,hogy mi döngöltük földbe a nagy tolmács taktikát,volt olyan 2szer amikor ő a mi taktikánkat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2010.05.17. 21:13:27-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
socio66

2010.05.17. 21:08:45

chrissjr,te amúgy az a szemüveges arc vagy,aki Ivánnal szokott Klasszikust 'felvezetni' a sport1-en?
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.17. 21:08:33

chrissjr írta: Ha jól emlékszem 3-1 lett az eredmény, 0-1-ről fordítva. Erről ennyit.


Amúgy a Mourinho-s témához csak annyit:
Az Inter legkreatívabb játékosa konkrétan egy jobbhátvéd. Ennek ellenére fél év alatt egy nézhető és eredményes futballt produkáló Intert sikerült összeraknia a portugálnak. Attól, hogy mindig borsot tör a Barca orra alá még nem kellene ennyire lesajnálni.
Azért ne essünk át a ló másik oldalára. A Barca átaludta a fél meccset, kikapott 3-1re idegenben, mondjuk úgy hogy idegenben az utolsó 15 percben egykapuzott, szóval azért nem esnék hasra a látványtól tőlük. A második meccsen gyalázat volt a játékuk 11 emberrel is (kb 15. percben időhúzásért sárga a kapusnak? szerintem világrekord gyanús). Meg kellett volna vernünk őket, de most ez nem jött össze, ilyen a foci.

Ha megfigyeled, akkor Mourinho nem is akar kreatív játékosokat. Se a cselzibe se az Interbe nem is hozott kimondottan ilyen típusú embereket, neki futás kell, meg fizikai erő.

Azért mi legalább annyi bosszúságot okoztunk Mourinhonak, mint ő nekünk :) Vertük már ki őket a bl-ben a cselzivel, idén pedig a mérlegünk ellenük 2 győzelem 1 döntetlen 1 vereség. A csoportban a továbbjutásért játszottunk ellenük az 5. fordulóban, egyáltalán nem volt tét nélküli. Szóval azért messze van ő a mindig borsot tör kifejezéstől. Viszont a kollektív futball társadalom utálatához sokkal közelebb áll, ehhez lehet hozzá kell majd szokni, szép páros lehet a sokak által utált Realt Mou-val az élen látni, a PR részleg dolgozhat majd rendesen :D
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.05.17. 21:07:52

az inter legkreatívabb (egyben leggyökerebb) játékosa balotelli.
1400 km buszozás és villamosozás után, rossz taktikával, idő előtt "megnyugodott" játékosokkal és egy bekapott lesgóllal nyomtuk le az inter meccset.
a visszavágó egy kamu kiállítással (részünkről), 10 emberrel a gólvonalon (az inter részéről) és egy szabályos, meg nem adott góllal (a bíró részéről, ellenünk) ment le.
én nem láttam akkora [auto_cenzúra] nagy, egetverő különbséget az inter javára, és ettől a továbbjutástól nem fogok hanyattesni murinnyó előtt, maradjunk annyiban.
de mindegy, a pályán elért eredmény számít, abban pedig az inter volt a jobb, így ők játszák a döntőt.
remélem, a másik állat, gál a monakóval, majd elrontja a jókedvüket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 21:07:36

Rivaldo11 írta:Chris bődületes ellenérveire meg már nem is tudok mit írni.
Pedig kíváncsi lennék. Konkrétumokat egyelőre csak én írtam.

Szerinted a 3-1-es meccsen a katalánok miben múlták felül az olaszokat? Őszintén kérdezem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chrissjr 2010.05.17. 21:07:52-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 21:01:23

Semmi gond, LG éppencsak elfogult. De csak kicsit. :lol:
Az a meccs-azon kívül, hogy gyengén játszottunk-azért a játékvzetőnek is köszönhető. Nincs ezzel semmi gond, a futballban ilyen van. Mi is megkatuk tavaly-el is ismertük(azt is, hogy gyengén teljesítve mentünk tovább). De olyan ökörségeket nem kell mondani, hogy látványos támadójátékkal felülmúltak mineket a játék minden elemében. Ennyi.
Szerk: Amúgy nem tudom. Megy a hiszti mourinhoért, pedig Capello sem volt jó a bajnoki cím ellenére...
Chris bődületes ellenérveire (különös tekintettel a "muhaha" c. megjegyzésre, illetve a végeredmény pontos idézésére, félidei eredménnyel együtt!!!) meg már nem is tudok mit írni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:59:11

Fecooo írta:LG az a gond, h olyan szinten elfogult vagy műringyóval és bandájával kapcsolatban, h nehéz komolyan venni az ezzel kapcsolatos mondandóidat... mondjuk a csúcsot azzal érted el, h tegnap azt mondtad, h "győzött az igazság", amikor kizárták a juvét és megbüntették a milant és megpróbáltad nekünk is bemagyarázni, h az inter a ma született bárány...
műgirnyó haverja és Pep idióta (már elnézést, de az volt...) taktikája együttesen okozta a 3-1-es eredményt, enélkül a kombó nélkül fejre állhatott volna az inter, akkor se lőnek 3 gólt, sőt még ki is kaptak volna.... tudom, h a "ha" nem játszik, de azért ne kelljen már az egekig magasztalni ezt a férget... minden nagy edzőre az a jellemző, h legalább egyszer nemcsak eredménnyel, de látványos játékkal is képes lenyűgözni a nézőket... műringyó ezt sose fogja megcsinálni, erre alkalmatlan, ezért csinálhat bármit, akkor se lehet majd egy lapon említeni Capello-val, Van Gaal-lal, és (talán) Benitezzel...
pontosan ezért nem lesz jó a Real-nak ez a görényt... ott ki nem állhatják a hányadék-focit (ez egyébként vmilyen szinten szimpatikus, hiszen nem elég nekik az eredmény :D :D :D )
fecooo szerintem tévesen látod. josé csak egy lépés a szép játék felé,nem tőle várják. tőle azt várják h rendet rakjon,pedagógusi erejét felhasználva tüzelje fel az ott lévőket,hozzon rendes stábot magával,stb. max izzadjon ki vmi kupát a köv 2-3 évben. senki nem várj tőle a brazil focit,de azt lássuk be,h amíg nincs rend,a szép focira végképp nincs esély.
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 20:58:44

Rivaldo11 írta:Sőt, még játékvezetésben is jobbak voltak.
Szerintem ezt inkább hagyjuk. A visszavágó első félidejének derekától emberelőnyben játszott a Barcelona (az más dolog, hogy nem éltek a lehetőséggel).
Rivaldo11 írta:Amúgy én örülnék, ha annyi időm lenne, hogy hülyeségeket írjak a rivális fórumon.
Muhaha
Rivaldo11 írta:méghogy a játék minden elemében... Laughing láttad a meccset?
Ha jól emlékszem 3-1 lett az eredmény, 0-1-ről fordítva. Erről ennyit.


Amúgy a Mourinho-s témához csak annyit:
Az Inter legkreatívabb játékosa konkrétan egy jobbhátvéd. Ennek ellenére fél év alatt egy nézhető és eredményes futballt produkáló Intert sikerült összeraknia a portugálnak. Attól, hogy mindig borsot tör a Barca orra alá még nem kellene ennyire lesajnálni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára chrissjr 2010.05.17. 21:00:12-kor.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.05.17. 20:55:44

Megosztanék pár gondolatot, nem reagálok konkrétan senkire, inkább általános vélemény:
A Real idén nagyon jó volt. Egy szinte tökéletes gépezet volt, ami arra specializálódott, hogy a kötelező meccseket behúzzák. Rövid távon ez is nagyon nagy eredmény.
Pellegrinit sose tartottam nagy edzőnek, legalábbis olyannak semmiképp, aki egy hatalmas klub élére való. Emiatt nem is tartanám rossz döntésnek az elküldését, a helyettes kérdése már más. Mourinho hatalmas edző, viszont a legutálatosabb személyiség a jelenkori futballban. A pályán nyújtott pozitív dolgokhoz sok járulékos negatív dolog kapcsolódik. Egyébként szerintem mindkét klub jól járna ha őt tennék meg edzőnek, ugyanis ez egy plusz motivációt jelentene az egész csapatnak szerintem, odaát pedig ha megférne Perezzel, akkor sok jót kisüthetne, bár sokáig nem hiszem hogy ott maradna.

A Real nagyon jól járt CR-el, hatalmas játékos (bármennyire is rühellem), a világ 2. legjobb játékosa simán. A köret se rossz, erre azért már bőven lehet építeni, bár nagy hiba lenne tőlük pl Higu eladása.
Nem is ítélem el igazán a Realt a nagy költekezésekért, ugyanis a mai fociban ez már nem ritka, sőt akiknek van pénzük azok költik is. A 2000es évek elején ez főleg Real specialitás volt évről évre, de a mai fociban már ez eléggé jellemző (akkor is ha a 250 túl sok,és ennek a trendnek a kialakulásában kulcsszerepet játszott a Madrid). Mi is fogunk költeni nyáron 50 fölött, de akár 80 fölött is lehet az összeg, ami önmagában szintén hasonló, viszont ha ez kell a csapatnak akkor ez kell. Ami megkülönböztet manapság minket a Realtól az nem a költekezés különbsége elsődlegesen, hanem a saját nevelések szerepe. Erre jelenleg nagyon figyelünk, így ha melléjük mi is sok pénzért hozunk játékosokat akkor én nem bánom. A Realnál a saját nevelésnek kellene sokkal nagyobb lehetőséget adni, viszont ehhez idő kell, és a töltelék játékosokat nagyon nagy százalékban saját nevelésekkel megoldani (pl. Granerot én kimondottan bírom, de ő az üde kivétel odaát), akik idővel kulcsjátékosokká is kinőhetik magukat. A bizalom a nagy kérdés, hogy mersz-e a 2. sorban egy B-ből felhozott ifjú suhancot tartani, akire lehet hogy nagy szerep fog hárulni a jövőben.

Szép szezon volt, jövőre is kemény csatára számítok, győzzön a jobb akkor is, bárki legyen is jövőre az.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.17. 20:53:52

LG az a gond, h olyan szinten elfogult vagy műringyóval és bandájával kapcsolatban, h nehéz komolyan venni az ezzel kapcsolatos mondandóidat... mondjuk a csúcsot azzal érted el, h tegnap azt mondtad, h "győzött az igazság", amikor kizárták a juvét és megbüntették a milant és megpróbáltad nekünk is bemagyarázni, h az inter a ma született bárány...
műgirnyó haverja és Pep idióta (már elnézést, de az volt...) taktikája együttesen okozta a 3-1-es eredményt, enélkül a kombó nélkül fejre állhatott volna az inter, akkor se lőnek 3 gólt, sőt még ki is kaptak volna.... tudom, h a "ha" nem játszik, de azért ne kelljen már az egekig magasztalni ezt a férget... minden nagy edzőre az a jellemző, h legalább egyszer nemcsak eredménnyel, de látványos játékkal is képes lenyűgözni a nézőket... műringyó ezt sose fogja megcsinálni, erre alkalmatlan, ezért csinálhat bármit, akkor se lehet majd egy lapon említeni Capello-val, Van Gaal-lal, és (talán) Benitezzel...
pontosan ezért nem lesz jó a Real-nak ez a görényt... ott ki nem állhatják a hányadék-focit (ez egyébként vmilyen szinten szimpatikus, hiszen nem elég nekik az eredmény :D :D :D )
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.05.17. 20:53:42

és ha murinnyóval sem szakít semmit a madrid (a bernabeu kupán kívűl), akkor kit fognak megvenni?(már ha odamegy egyáltalán a tolmács)
guardiolát?
ezt most tök komolyan kérdezem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.05.17. 20:52:04

En csak azt elvezem, amit kb tavaly ilyenkor. Na most a real megveszi ezt, ezt meg ezt, es akkor jon a nagy triplazas( le akartak mar nyalni a barca-t :lol: ) es aztan jott az akkora pofaraeses, hogy meg koponyarepedes is lett belole.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára istyke6 2010.05.17. 20:53:02-kor.
I <3 FCB
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.17. 20:50:00

chrissjr írta:-Az odavágón viszont az Inter a játék minden elemében felülmúlta a Barcelonát, látványos, három gólt eredményező futballt mutattak be.
Így könnyű azt is feltételezned például, hogy a Madrid is állandóan látványos futballt mutat be :) Nagyon leadtátok ezt a szintet, srácok...Ha már a szurkolóknál sincs nagyobb igény...

Egy "három gólt eredményező futballhoz" elég például 1 szöglet-, 1 tizenegyes-, és 1 öngól: mégsem nevezném ezt alapból látványosnak. Ugyanúgy az Internél a két szabálytalan gól sem tartozik nálam alapjáraton ebbe a kategóriába.
Kicsit több kell azért a látványos focihoz...vagy akkor nem egyezik a definíciónk.
Boixos írta:
LG írta: Igaza van.
nincs igaza.
:lol: csattanós válasz
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.05.17. 20:49:02

Nekem ez a Mourinho téma full olyan mint tavaly és azelőtt nyáron a Cr ügy...Állandóan csak azt hallani h megy, aztán marad, majd mégis úgy dönt h megy...És a vége az lesz h a portugál a Real Madrid "csapatába" köt ki!!

De menjen ha ott jobb lesz neki!!!Úgyse fogja tudni azt mondani h Spanyolo.-ba is megnyert mindent!!! :) :)

MI nem fogjuk hagyni!!!!!!!!!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.17. 20:45:42

Rivaldo11 írta:
chrissjr írta: -Az odavágón viszont az Inter a játék minden elemében felülmúlta a Barcelonát, látványos, három gólt eredményező futballt mutattak be.
Sőt, még játékvezetésben is jobbak voltak.
Amúgy én örülnék, ha annyi időm lenne, hogy hülyeségeket írjak a rivális fórumon.
méghogy a játék minden elemében... :lol: láttad a meccset?
Igaza van.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:44:46

MessiFan írta:Kíváncsi leszek mik fognak történni a Realnál de szerintem felesleges lenne kicserélni megint a csapatot. Kell egy új edző az biztos de új játékos nem. Remélem a következő szezon is ilyesmi lesz mert én nagyon élveztem hogy végig kiélezett harc volt a bajnokság megnyeréséért.
megnyugtatlak. ha lesz is távozó,a csapat úgymond magja megmarad. az új érkezőkkel/edzővel csak jobb lehet a csapat,de nem egycsapásra. a bajnokság még jobban kétcsapatos lehet silva és villa távozásával,így valószínű szoros lesz és megint a clásico dönthet(amiből szívesen néznék jövőre vagy 5-6ot)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.17. 20:43:28

Egy biztos,ha Mourinho odamegy,akkor összeáll a tridente.

A legutáltabb klub,legutáltabb játékossal,és a legutáltabb edzővel.

Így legalább nem kell utálnom az intert,Chelseat is megszerettem miután az a magát edzőnek nevező tolmács elment onnan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.17. 20:43:27

Nem tudom jövőre mit fog hozni ez a változás Madrid oldalon de ha megint elküldenek 8 játékost és vesznek 8-at...egyszerűen nem értem alapjaiban baj van a felfogással nemondják már h Kaká meg VdV és Benzema is olyan ritka sz*r h nem tudnak focizni...
SEX N MONEY...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 20:39:54

chrissjr írta: -Az odavágón viszont az Inter a játék minden elemében felülmúlta a Barcelonát, látványos, három gólt eredményező futballt mutattak be.
Sőt, még játékvezetésben is jobbak voltak.
Amúgy én örülnék, ha annyi időm lenne, hogy hülyeségeket írjak a rivális fórumon.
méghogy a játék minden elemében... :lol: láttad a meccset?
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.17. 20:39:31

Kíváncsi leszek mik fognak történni a Realnál de szerintem felesleges lenne kicserélni megint a csapatot. Kell egy új edző az biztos de új játékos nem. Remélem a következő szezon is ilyesmi lesz mert én nagyon élveztem hogy végig kiélezett harc volt a bajnokság megnyeréséért.
Lezárt