Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:39:27

csababarca írta:
daffy írta:védekezzenek,nem érdekel. csak a tűzet akarom a szemekben látni és azt h futnak és meghalnak a mezért. bekkeljenek ha kell. a mostani csapatból is csak cr az egyetlen aki színt vitt a játékba,rosszabb nem lehet

Jó te így gondolod,de akkor mi lesz a nagy real filozófiával?AMiért pl Capello el lett küldve.Pedig volt akarás,meg tűz,mégis elküldték.
nem én irányítom a klubbot. a filozófia nem az én nézeteim szerint alakult és nem is én tartatom be. ha válaszolni tudnék az ilyen kérdésekre én ülnék perez helyén. capellot sem én rúgtam ki.

Fevernova. nem baj ha canales fut,de az már azt jelenti h nem gago áll egyhelyben és már haladás. mind1 ki van ott,de tudja h mit kell tennie.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.17. 20:39:26

És a pontszámokban is egyetértek egyik csapat sem fog ennyit szerezni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fevernova 2010.05.17. 20:40:07-kor.
SEX N MONEY...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.17. 20:36:47

daffy írta:védekezzenek,nem érdekel. csak a tűzet akarom a szemekben látni és azt h futnak és meghalnak a mezért. bekkeljenek ha kell. a mostani csapatból is csak cr az egyetlen aki színt vitt a játékba,rosszabb nem lehet

Jó te így gondolod,de akkor mi lesz a nagy real filozófiával?AMiért pl Capello el lett küldve.Pedig volt akarás,meg tűz,mégis elküldték.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:33:43

csababarca írta:Inkább az a kérdés hogy ha a zseninek tartott Zs-kategóriás edzőnek nem nyeri meg a csapata a BL-t akkor is kell e majd madridéknak...?

Daffy,Mourinho nem fog szép focit játszatni veletek se.LEhet nem tűnt fel senkinek,de Mourinho ugyanazt játszatja az összes csapatával.De teljesen.NEm fog rászólni Ronaldora hogy ne cselezgessen,de majd meglátod hogy mondjuk ellenünk Ronaldo balbekket fog játszani.Mint Etoo tette ellenünk,vagy Pandev.

Nem azt mondom hogy nem lesztek eredményesek,de már most mondom hogy nem fogtok ennyi pontot gyűjteni,és mi se szerintem.
védekezzenek,nem érdekel. csak a tűzet akarom a szemekben látni és azt h futnak és meghalnak a mezért. bekkeljenek ha kell. a mostani csapatból is csak cr az egyetlen aki színt vitt a játékba,rosszabb nem lehet

fevernova!
mit mondjak erre? örülj aminek tudsz és amíg lehet. nagyobb bajod ne legyen,mint a real utálata. a többit nem kommentálom,nem akarok veszekedést. gondold ahogy tetszik. üdv
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.05.17. 20:37:03-kor.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.17. 20:33:38

Daffy kac kac kac! Na most megkaptam csak tudod úgy írritál , hogy állandóan a k*rva kifogásokat keresitek! Tavaly Pelle volt az isten , mint a sakálok vertétek magatokat na meg Kaká ahogy elkülditek melegebb éghajlatra ...soha senkit nem tudtok megbecsűlni! Ezért vagytok számomra az első számú ellenségeim illetve bocsi a csapat kinek szurkolsz :) Veled nem lehet bajom :) De a csapatodat szívből elítélem amit tesz :) Na meg a sok sznobos szurkoló....
SEX N MONEY...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.17. 20:31:02

Inkább az a kérdés hogy ha a zseninek tartott Zs-kategóriás edzőnek nem nyeri meg a csapata a BL-t akkor is kell e majd madridéknak...?

Daffy,Mourinho nem fog szép focit játszatni veletek se.LEhet nem tűnt fel senkinek,de Mourinho ugyanazt játszatja az összes csapatával.De teljesen.NEm fog rászólni Ronaldora hogy ne cselezgessen,de majd meglátod hogy mondjuk ellenünk Ronaldo balbekket fog játszani.Mint Etoo tette ellenünk,vagy Pandev.

Nem azt mondom hogy nem lesztek eredményesek,de már most mondom hogy nem fogtok ennyi pontot gyűjteni,és mi se szerintem.
chrissjr írta:
-Az odavágón viszont a Inter a játék minden elemében felülmúlta a Barcelonát, látványos, három gólt eredményező futballt mutattak be.
Jah,mert rúgtak két szabálytalan gólt...Kb 5ször jött át az inter a térfélen,ez volt a látványos?
Hidd el,ha PEdro nem lövi meg a gólt akkor az első félidőben,akkor az életben nem jön ki a süniből az inter...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2010.05.17. 20:30:47

lui1698 írta:Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
Tényleg nem kötözködni akarok, de csak a tények kedvéért:

-10 emberrel, idegenben, két gólos előnnyel mégis mit kellett volna játszania az Internek? Négycsatáros támadófocit?

-Az odavágón viszont az Inter a játék minden elemében felülmúlta a Barcelonát, látványos, három gólt eredményező futballt mutattak be.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára chrissjr 2010.05.17. 20:33:01-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:29:10

Fevernova írta:Kérdem én MAdridisták ha Mouri aláír máshova vagy marad akkor is ő lesz az ász vagy jön megint Wenger?:D:D:D:D SZÁNALMAS :D
értelmes hozzászólás,megérte leírni :roll:

mourinhon kívül egy ember lenne,aki érzésem szerint rendet tudna rakni madridban,az SAF,de ő esélytelen. az a szánalmas,hogy az ember próbál változtatni a rosszon? az a szánalmas,hogy javulni szeretne a klub? az a szánalmas,hogy csak mou jöhet szóba? az a szánalmas,h fejlődni akar mindenki,nem ez nem szánalmas,sőt a fejlődés rád is rádférne,hamár itt bunkózol

egyelőre csak a gyakornok égett oda,a szakács még nem kezdett főzni :)
nincs szakács és perez anyó is csak a piacon van jelenleg. türelem :wink:
b.meg éhes lettem ettől a sok piszkálódástól,mert miközben írok,mindig elképzelem h josé lecsót főz :roll: megártott már nekem ez az egész
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2010.05.17. 20:31:10-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.17. 20:27:40

Először meg kell tanulni főzni. Mert az odaégett kaja nem túl finom :wink:
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.17. 20:24:18

Kérdem én MAdridisták ha Mouri aláír máshova vagy marad akkor is ő lesz az ász vagy jön megint Wenger?:D:D:D:D SZÁNALMAS :D
SEX N MONEY...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:22:34

Rivaldo11 írta:Daffy: Mondandóm lényege tömören:
Előbb kigondolom mit főzök, majd ahhoz veszek hozzávalót. Persze lehet előbb vásárolni is, és utána gondolkodni a kaján, de ez esetben lehet, későn vesszük lészre, hogy nincs meg pár hozzávaló. A közért meg bezárt. Nálatok ez történt.
Ezen kívül egy aranyszabály: Sok jó játékos, még nem feltétlenül alkot jó csapatot.
egyetértünk,de sz.ar játékosok soha sem fognak jó csapatot alkotni:)
pelle csak vásárlás és takarítás miatt kellett,a szakács idén érkezik. az étel java része adott,már csak apró,de annál fontosabb hozzávalók kellenek,valamint a nem asztalra illő ételek kidobása.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 20:20:06

Daffy: Mondandóm lényege tömören:
Előbb kigondolom mit főzök, majd ahhoz veszek hozzávalót. Persze lehet előbb vásárolni is, és utána gondolkodni a kaján, de ez esetben lehet, későn vesszük lészre, hogy nincs meg pár hozzávaló. A közért meg bezárt. Nálatok ez történt.
Ezen kívül egy aranyszabály: Sok jó játékos, még nem feltétlenül alkot jó csapatot.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.17. 20:13:05

Miért kell itt tanácsogat osztogatni a madridnak? Addig jó míg így megy a dolog ahogy megy , nemigaz? :D most az se lenne jobb hogy rájönnének mi a hiba, kijavítanák és elvinnénk előlünk a köv. bajnoki címeket. Az ő problémájuk mit csinálnak és hogyan. szerintem
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 20:12:18

Rivaldo11 írta:No lássuk csak: Szr edző volt madridban-csak így hirtelenjében- már Camacho, Queiroz, Lopez Caro, Luxemburgo, Capello, Schuster, Juande Ramos, és hozzájuk most Pellegrini is csatlakozott. (Mourinhonak is jó sansza lesz erre)
Nem lehet az inkább, hogy a klubnál nincs rendben valami? Hogy mindig csak a csúnya, gyenge edzők miatt van minden?
Átgondoltabban kellene felépíteni a keretet Nem csak agyatlanul vásárolgatni.
Én pl. soha az életben nem hoztam volna össze egy Gago-M.Diarra, Lassana-Xabi választékot középre.
Nem lehet egységes hármast gyúrni belőlük.
De folytatom: Nincs jobbhátvéd, Ramosnak kell ott szerencsétlenkedni. Nincs balhátvéd. Arbeloa gyenge középszer-ráadásul jobbos, Marcelo minden csak nem védő. Nincs irányító. Egy közepesnél éppen csak jobb Van der Vaart többet produkál, mint a 65 millás Kaká-akinek egyébként abszolúte nincs posztja-és hacsak nem lesz nagy játékosmozgás, nem is lesz-madridban.
Amatőr keretkialakítás.
De akarjátok csak Mourinhot. A játék kb.ugyanaz lesz, mint Capelloval volt. Nézhetetlen szr. Persze áltathatja magát mindenki, miszerint "ilyen kerettel nem lehet úgy játszani...stb" De lehet. És ezúttal az kevés lesz a bajnoki címhez. Most nem egy hanyatló, kiégő játékosokkal teli Barca lesz az ellenfél.
Hanem a világ legerősebb csapata.
egyrészt: az igazolásokkal van bajod...miért? benzema jó helyen van,albiol megbízható,arbeloa kitűnő csereember,cé bevált maximálisan. egyszer az a baj h összevásárol mindenkit a real,egyszer az,hogy ilyen emberekkel nem lehet,aztán megint az h nem venne senki ilyen csapatot. fogadjuk el,hogy egy nyár alatt nem lehet egy teljesen új csapatot sem összevásárolni,sem összerakni. pellegrini jó edző? nyilván nem követted a történéseket kellően részletesen és a meccseket is csak bele-bele nézve láthattad szerintem. ellenkező esetben feltűnik,h lőcs a figura. Josét nem a szép foci miatt kell leigazolni,hanem azért,amit említettél: valami nincs rendben a fejekben. ki rakná rendbe? pelle,aki szép csöndben ücsörög? ugyan. csak mou teheti meg,lehetővé teszi a személyisége. hogy nem lesz szép foci? vicc. az egy dolog,h olaszhonban nem lehet jogát játszatni,de mit fog tenni madridban? azt mondja cé-nek h nem cselezhetsz? a mostaninál ocsmányabb focit nem lehet amúgy sem játszani.
én úgy érzem,hogy nem lehet jót tenni az embereknek. mindig bele kell kötni valamibe. egyszer az a baj,h a csapat nézhetetlen focit játszik,máskor az h nem akar nézhetetlent játszani és ezért változtatni akarnak. egyszer az a baj perezzel h költi a pénzt sztárokra,egyszer az h fiatalokat vesz. perez az utóbbi időben SEMMI ellenszenveset nem tett. nem nyilatkozgat a sajtóban,nem szidja a barcát,nem adja el a védőket,sőt igazol védőket és spanyolokat is,nem csak kész játékost vesz. nem az ő hibája,h sok a hiányposzt és az sem h a p_öcs valdano miket csinál.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 20:00:15

No lássuk csak: Szr edző volt madridban-csak így hirtelenjében- már Camacho, Queiroz, Lopez Caro, Luxemburgo, Capello, Schuster, Juande Ramos, és hozzájuk most Pellegrini is csatlakozott. (Mourinhonak is jó sansza lesz erre)
Nem lehet az inkább, hogy a klubnál nincs rendben valami? Hogy mindig csak a csúnya, gyenge edzők miatt van minden?
Átgondoltabban kellene felépíteni a keretet Nem csak agyatlanul vásárolgatni.
Én pl. soha az életben nem hoztam volna össze egy Gago-M.Diarra, Lassana-Xabi választékot középre.
Nem lehet egységes hármast gyúrni belőlük.
De folytatom: Nincs jobbhátvéd, Ramosnak kell ott szerencsétlenkedni. Nincs balhátvéd. Arbeloa gyenge középszer-ráadásul jobbos, Marcelo minden csak nem védő. Nincs irányító. Egy közepesnél éppen csak jobb Van der Vaart többet produkál, mint a 65 millás Kaká-akinek egyébként abszolúte nincs posztja-és hacsak nem lesz nagy játékosmozgás, nem is lesz-madridban.
Amatőr keretkialakítás.
De akarjátok csak Mourinhot. A játék kb.ugyanaz lesz, mint Capelloval volt. Nézhetetlen szr. Persze áltathatja magát mindenki, miszerint "ilyen kerettel nem lehet úgy játszani...stb" De lehet. És ezúttal az kevés lesz a bajnoki címhez. Most nem egy hanyatló, kiégő játékosokkal teli Barca lesz az ellenfél.
Hanem a világ legerősebb csapata.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.17. 19:39:48

Pellét el kell küldeni,nincs mese. a csapat nem fejlődött az 5. forduló óta. ragaszkodik a saját hülyeségeihez,bátortalan,bla bla...
Mou biztos,hogy Barcelona szerte közutálatnak fog örvendeni továbbra is,de csak ő tudja rendberakni a fejekben kialakult zűrt. akárki akármennyire is utálja,egy emblematikus figurája a jelen futballjának.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 17:56:10

ElBartimaeus írta:
lui1698 írta:Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
A másik meg az, hogy így tuti elveszítené a veretlenségét hazai pályán a bajnokságban muréna! :twisted:
lui: Hát attól függ milyen helzetben lesz a Real amikor van a meccs. MErt ha ők az elsők, akk valszeg védekezni fognak, de ha 2.-ok akkor játszhatnak úgy, mint az Iner elleni első meccsen... Rolling Eyes

ElBartimaeus: NEm biztos, mert mondjuk legyőznek minket a Bernabeuban, de következő idényben már őt is elküldik és akkor egy meccsen talán még megverhetnek v döntetlenezhetnek... :D
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.17. 17:35:48

lui1698 írta:Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
Ezzel a játékos kerettel nem lehet olyan focit játszani! Legalábbis annyira hatékonyan biztos nem. Ahhoz meg mondjuk rendesen igazolni kellene, bár perec képes rá, hogy megoldja. Én őszintén szólva egészen örülnék az érkezésének. Valamennyire új környezet, nem biztos, hogy egyből sikerülne átállnia, ezért lehet szenvedős lenne a csapatuk. A másik meg az, hogy így tuti elveszítené a veretlenségét hazai pályán a bajnokságban muréna! :twisted:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.05.17. 16:02:09

valljuk be az igazolások, túl azon hogy egyre bonyolultabb koreográfia és több pénz mentén zajlanak, nem mindég jönnek be!
ennek sajnos mi is szenvedő alanyai vagyunk(Ibra,Csigri) de pl a Madridnál én nagyon meglepődtem, amikor Robbent elküldték!
azt azonban látni kell, hogy nem minden játékos képes azonnal átállni egy másik közegbe, és van aki idővel beérik, én pl. remélem Ibra újra képes lesz jól teljesíteni, hiszen nála még bonyolultabb a helyzet, mert az elején úgy tűnt, hogy minden rendben, csak később fuccsolt be. én őszintén, ma sem tudom mi lehet az oka!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.17. 15:42:04

ab1daL írta:
lui1698 írta:Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
Egyik ez, másik hogy majd jönnek a gyönyörű nyilatkozatok tőle. :? (ha megy mandrilba)
Annál jobb lesz. Még pikánsabbá teszi a rivalizálást a két klub között :twisted:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.17. 15:41:13

lui1698 írta:Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
Persze attól függ hány Real meccset szoktál nézni általában, mert ha többet akkor nem csak egyszer kell végignézned azt a rombolást amit elő szokott adni a Rögbis srácaival.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.17. 15:36:02

lui1698 írta:Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
Egyik ez, másik hogy majd jönnek a gyönyörű nyilatkozatok tőle. :? (ha megy mandrilba)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.17. 15:32:41

Ha belegondolok, hogy Mourinho lesz a Real edzője, és évente minimum egyszer végig kell azt nézni, mint amit idén a bl elődöntő visszavágón akkor rosszul vagyok.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.05.17. 15:15:47

ezt kizárólag pereznek és az ő politikájának "üzenem" (ami valószínűleg most sem bukott meg), nem pedig a feltehetően csalódott madridszurkolóknak!
Majd jön pár 1000 milliós igazolás megint, és elmúlik a csalódottság. Legalábbis tavaly nyáron Ronaldoék érkezése gyorsan feledtette a kudarcot és a 6-2-s vereséget.
Amúgy Pellegrini-t én is elküldeném. Kevés ő ehhez a csapathoz. Mourinho kell a Realnak. Ha őt sikerül megszerezniük, akkor lehet még vmi. Ő az, akivel elérheti a Real a nagy álmot: túljutni a 8-ad döntőn a Bl-ban. 8)
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2010.05.17. 15:00:54

Ilúvatar írta:
fir3bird írta: remélem Pellegrini megy, mert bebizonyította, hogy nem alkalmas a Real Madrid élére. rossz döntés volt tavaly nyáron idehozni.
Szerintem nem a Pellegrini hibája volt, hanem a vezetőségé :!: Mert ugyanis ott a hiba, hogy nem lehet tetszés szerint összevásárolgatni. Először az edző döntsön, hogy ki kell a csapatba. Mondok egy egyszerű példát. Vezetőség felhozza mondjuk Ribéry -t, és ha azt mondja a Pellegrini, hogy nem ő kell, hanem valaki más, akkor mást kell szereznie, hogy megépítse a csapatát.

Remélem érted hogy mire céloztam. Jó példa erre nálunk. Pep döntött, hogy ki kell ide, nem a vezetőségé!

Egyébként maximálisan egyetértek ezzel. Valóban látszik, hogy ott nem úgy mennek a dolgok mint máshol. pl.: amikor a city végül úgy döntött a szezon közepén, hogy Robinho eljöhet kölcsönbe Pep kijelentette, hogy nem kell, mert nem akarja hogy úgy érezzék a játékosok nem bízik bennük. Anno például Robinho-t és Robbent nem tisztelték úgy amikor Ronaldo-ról vot szó. Tudom jönni kellett. De alapvetően az edző döntse el. Ne úgy legyen hogy 3 éve minden elnök meg akarja szerezni és az éppen aktuális edző feladata beépíteni a játékost.

Ronaldo mondjuk rossz példa, mert jó szezont futott, lőtte a gólokat, remek mentalitással nyomta végig. De pl.: Kaka helyett szerintem Pellegrini leht hogy mástgondolt volna.

Tudom tudom ki ne örülne egy Ronaldonak vagy Kakanak, de ki tudja? Van Gaal pl.: tipikusan olyan edző aki nehezen jön ki a sztárokkal idén még Robbennel is vitázott az egyik meccsen amikor lecserélte.:D Pellegrini jó volt a Villarealnal, de az igazolásokat nézve nem hinném hogy sok köze lett volna hozzájuk. Kaka és Cr azt hiszem még az ő megszerzése előtt érkezett.

ui.: Gratulálok a Madridnak! Jó szezont futottak... Sőt
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Lezárt