Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.05. 16:10:41

Tocy írta:nehogymár attól fröccsenjek el, h Bojan helyzetbe tudott kerülni....ennyiből Eto'o a császár, mert meccsenként 10x került ziccerbe, más kérdés, hogy egyet lőtt be, de hát kit érdekel, mert 10x odakerült....

Félreértések elkerülése végett:
Én is azt mondom h több kell Zlatantól. Pepnek lesz még dolga vele sok. De észre kéne venni, hogy fejlődik, és igenis akar....

Bojant is elismerem, mert tehetséges, küzd, hajt, de ez az állandó, minden meccs utáni menjenIbra hangulat rohadtul idegesítő és szánalmas.
Alább felhoztál egy elég buta példát,elvileg Zlatan védelmében és Bojan kárára.De kifejtették páran,h ez óriási öngól volt :P (Inter védelem elleni fejezetre gondolok...)
Most azzal reagálsz,h oké,h Bojan legalább helyzetbe kerül,de ettől kellene el...olvadnod!? :arrow: #-o (Sztem több okod lehetett Bojan miatt csöpögni az ominózus meccsen,mint a védenc miatt...)
És végül odaírod,h elismered Bojant :shock: Jaja,pont ez érződik az alábbiakon is :roll:

Ibra fejlődéséről meg annyit,h vannak momentumai/meccsei,amikor jobban teljesít.Már arra gondolna az ember,h kezdi összekapni magát,erre a kövi meccsen megint nihil.Szal a legjobb kifejezés a játékára:hullámzó.
A tegnapi meccsen már egész istenes volt a bugi tőle,de ez csak az itteni -általában vett- önmagához képest.Ha nem sétálja végig az egész derbit,meg nem a védelem mögött helyezkedik,máris javult a játéka és dícsérhető.Pláne,ha tényleg aktívan részt is vesz az összjátékban...Csak sajna a kövi -v azutáni- meccsen megint csak egy jókora díszlet a pályán.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.05. 16:01:51

A fától nem látni az erdőt...
Ha csak Ibrát nézem, és semmiféle "adalékot", akkor:
1. Első évében ez egy nagyon is tűrhető teljesítmény (összehasonlítva az igazolt játékosaink nagy részével)
2. Teljesen más játékrendszerben játszott sokáig...vagy mindig is (legalább 6 évet biztosan)
3. Emberileg teljesen beilleszkedett pillanatok alatt, amire biztosan nem sokan számítottunk. Korántsem az a nagyképű fazon a nagyképű Interből.

Ha az "adalékokat" is figyelembe veszem, akkor:
1. Jogosan el lehet vitatkozni a leigazolásának EDDIGI sikerességén
2. Egyelőre kérdéses (illetve homályos), hogy a szakmai stáb valójában mire gondolt az igazolásának kapcsán. Figyelembe véve azt a súlyos tényt, hogy Ibrának szinte teljesen új ez a játékstílus.
3. Bárcsak a szezon nagy részében láttunk volna egy olyan Dani Alvest, amilyet tegnap!!! -> rettentő módon megkönnyítette volna Ibra helyzetét is a sikeres beadásokkal.
4. Pénzügy: tény, hogy sokba került.

Azért választottam ketté a témákat, mert úgy éreztem, hogy páran összekeverik azokat: ugyanis nem Ibra igazolta le magát, nem ő nézte ki magát a Barcába, nem ő kérte az X milliós vételárat, nem ő kérte Eto'o cseréjét, és így tovább...
Tehát amikor azt írja valaki, hogy Ibra béna, akkor nézze meg Eto'o-t is, hogy mi a fenét művel az Interben - tehát ne magát a játékost hibáztassa elsősorban (akinek nem inge...), hanem az őt leigazoló embereket.

Egyébként én örülnék, ha maradna még 1 évet, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy Pepnek és csapatának mi volt a célja a cserével. Én bízom a varázslatban, és megértem az első éves gyengélkedést - amit korántsem írnék teljesen Ibra számlájára.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.05.05. 15:53:52

nehogymár attól fröccsenjek el, h Bojan helyzetbe tudott kerülni....ennyiből Eto'o a császár, mert meccsenként 10x került ziccerbe, más kérdés, hogy egyet lőtt be, de hát kit érdekel, mert 10x odakerült....

Félreértések elkerülése végett:
Én is azt mondom h több kell Zlatantól. Pepnek lesz még dolga vele sok. De észre kéne venni, hogy fejlődik, és igenis akar....

Bojant is elismerem, mert tehetséges, küzd, hajt, de ez az állandó, minden meccs utáni menjenIbra hangulat rohadtul idegesítő és szánalmas.

Ja, és szerintem inkább az az ötéves, aki ilyen névvel regisztrál...biztos nagy szurkoló lehetsz, ha csak ennyit tudsz mondani.....
Avatar
gorkmc
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.09.01. 11:57:58
Tartózkodási hely: Erdőkertes

2010.05.05. 15:44:16

Nekem az volt feltűnő, hogy a tegnapi meccsen volt két hasonló szituáció: kb. félpályáról lehetett egy az egyben kapura törni. Zlatan megállt és bevárta Messit. Pedro pedig kapura lőtt (igaz, mellé ment). Ha ez a szitu sem Zlatan sajátja, akkor mi?
Viszont a Villareal ellen amikor középpályán játszott, akkor nagyon aktív volt. Lehet, hogy ez jobban fekszik neki, mert ott van területe?
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.05. 15:34:57

Én azért örülök hogy a vezérkarban nem eurobarcás forumozók vannak, mert elég hamar margit-szindróma lépne fel. Aki nem játszik jól egy idényben már mehet is, aki rosszul játszik egy meccsen a következőn már nem kezd.

Ahogy B.Tamás is írta a jövő szezon lesz az igazi értékmérő Ibránál. Többet vártam én is, ugyanakkor statisztikailag ez a csapat jobb mint a tavalyi 6 kupás. 4 vereségünk volt egész évben! Ibra pedig 28 meccsen 16 gólt lőtt és 11 assistot adott, ami egy új csapatba érkezve nem mondható kifejezett csalódásnak.

Szerintem akárcsak Henry, egy bemelegítő év után, komoly teljesítményt fog lerakni az asztalra Ibra is, főleg ha érkezik végre egy hatékony és veszélyes baltámadó is.

Senki ne éljen tévhitben, Ibra lesz a kezdő csatárunk jövőre is, de remélem, hogy jobban lesz rotálva a csatársor (Messi konkrétan minden meccset végig játszik idén) és Bojan is legalább a meccsek harmadát a pályán tölti. Már csak azért is kellene rotálni mert ott lesz egy új balszélső, Jeffren, Pedro és akár Kierrison is(és néha Gai is??).
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2010.05.05. 15:30:44

Kéne külön egy "Gyűlölöm Zlatan-t" topic. 1-2 gondolat. Kevesebbet nyújt annál, mint amit a benne bízók vártak, viszont jóval többet annál, mint amit azok vártak akik alapból utálták és utálják. Az utál szó nem elírás. Belekerült egy teljesen más csapatba (taktika, mentalitás, felállás stb stb stb). Annál amit az Interben csinált védekezésben, sokkal többet nyújt (igen, sokszor ott is kellett volna). Sokkal alázatosabban viselkedik, nincsenek kirohanásai, látszott hogy valóban megtiszteltetésnek veszi hogy a Barcában játszhat, nem úgy mint pl az Interbe igazolásakor. Nagyon sok összetevője van még ennek a gyengébb évnek szerintem: svédekkel lemarad a vb-ről, sok sérülés, teljesen más bírói felfogás mint a Serie A-ban, és természetesen az hogy a maga által is elvárt szintet nem tudta hozni. Messi középen szerepeltetésével alapból nem értek egyet, de ez máshova tartozik, az viszont biztos hogy Ibrának ez nem kedvezett. Messi tényleg nagyon gólveszélyes lett így, viszont szerintem Samu sem úgy rugdosta volna a gólokat, ha Messi szinte csak a befejezésekkel foglalkozik. Akik Bojan kárára keresnek benne pozitívumot, ne tegyék. Remek kis csatár, remélem lassan Pep is észreveszi, mert Frank idejében sokkal többett játszott, pedig még rutintalanabb volt. Ibra állandó fikázóinak még 1 gondolat: én pl Busival vagyok egész szezont tekintve elégedetlen, az Ő hibáin sokkal több elmehetett volna, mégsem mondom hogy takarodjon meg hogy [auto_cenzúra](oké, Ő saját nevelés, de a színészkedései nem méltóak a Barcához).Barca játékosok, drukkoljunk nekik. De objektíven nézem, Zlatantól jövőre ennél sokkal több kell, ha nem akkor először padozás, majd tényleg el kell hagynia a Barcát. Remélem jövőre beilleszkedik jobban, fejben ott lesz, és egy pici pimaszságot visszanyer. PEACE! És hajrá Barca!
menjenIbra
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010.04.30. 15:00:27

2010.05.05. 15:25:43

Tocy írta:Igen-igen, és remélem, hogy akkor is szidtad, meg "alulmaradt", amikor bevágta Alves labdáját Casillas kapujába ősszel....öreg, akár tetszik, akár nem, 10 gólpassznál tart a srác....játékban igenis fejlődik, aki ezt nem veszi észre, az kb annyira elvakult, mint egy madridista....a legjobb középpálya meg nem is az Iniesta nélkül, drága jó Keitával....ha tegnap kap labdátm vág két gólt, meg ha Alves bevágja azt a nagy zsugát, amit kapott, akkor most mindenki mondaná h milyen jó volt, így meg mostmár divat szidni, mert miért ne....szánalom...
Ne egy meccset, vagy két meccset(csakhogy nehogy az Arsenal ellenivel gyere :wink: ), hanem azzal hogy miért csak 7-8 meccsenként képes olyan JÁTÉKRA(nem góllövésre, hanem MEZŐNYJÁTÉKRA) egy olyan játékos aki 65millió+Eto'o - ba kerül, ami elfogadható(NEM kiemelkedő!!!), és nem lóg ki negatív irányban a csapat játékától. Ibra semmi extrát nem mutat ami miatt ennyi pénzbe kellene kerüljön. Ezért vehettünk volna egy olyan játékost is aki szívesen jött volna a Barcába, és bírta volna a padozást, aztán ha beáll lő egyet-egyet, de legalább kiteszi a belét a csapatért és nem szüttyög és alibizik a pályán lesvonal mögött sétálva, ahogy ezt a svéd teszi. Az legalább nem került volna ennyibe és vehettünk volna egy szélsőt is. Bojan meg végre megmutatta, hogy bár pimaszul fiatal, de megszorongatja az óriás golyóit :D Remélem Pep is kapcsol.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2010.05.05. 15:01:49

Tocy írta:Arról nem is beszélve h mégis mit tudna ő kezdeni Chelsea-Inter-MU hátvédekkel..értem én, hogy a Tenerife ellen ki tud lépni és belövi, meg Villarreal ellen, meg ilyenek, de amikor 10en védekeznek ellenünk.....ott mire képes?
Például futni? Másoknak helyet csinálni, helyzetbe kerülni, nem lesen sétálgatni?

Vagy, akkor játsszon ezen/ilyen csapatok ellen, viszont amikor nem catenaccióról van szó, üljön csendben egy sarokban. :D
az a nagyon veszélyes támadó is kihagyta a ziccert, és nem tudott gólt lőni....arról nem is beszélve h Ibra nem 1x sérült le ebben a szezonban, nem épp szívderítő így játszani.mitnha most hétvégén is rácsúsztak volna párszor hátulról.....
Mert valójában egy 19 éves, saját nevelésű, mindig lelkes, küzdő, ám rutintalan és apró támadónak kell beállnia 30 percre egy élet-halál mérkőzésen ilyen ellenfél (taktika, védelem, alles) ellen úgy, hogy negyed annyit játszott a szezonban, mint a 60 milliós egy órán át tárt karokkal őgyelgő abszolúte veszélytelen szupermenünk.

Azért az, hogy ettől függetlenül fele annyi idő alatt mégis eljutott két ziccerig, s az egyiket be is vágta, meg körülbelül kétszer annyit futott, az valahogy nem említhető egy lapon csapattársa alibizésével.

Felőlem legyen orgazmusa bárkinek attól, ha már csak a gyepre lép a címeres mezben, de ekkora orbitális dőreségeket minek írunk?

Még mindig ezt mondhatom: "Mert amikor már mindössze a Blaugrana szurkolók 15-20%-a lát benne fantáziát, bízik vakon benne, míg a többiek, más csapatok szurkolói, volt csapata szurkolói, kommentátorok (Hajdú B.-től Horváth Feriig), no meg szakértők, újságírók, edzők garmada csalódásnak tartja, akkor azt hiszem nincs miről beszélni."

Dani: volt bizony már kifütyülés és néhány zsebkendő is, de ilyen jutyúbos felvételt, stb. ne várj. :D
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
kunigunda
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010.05.04. 22:15:51

2010.05.05. 14:55:21

Az, hogy Bojan az Inter ellen veszélyes volt, az annak az illetőnek köszönhető, aki a labdát adta. A góljáról meg annyit, hogy a labda véletlenül jutott el hozzá Touréról. Klasszis támadó kellett volna. Nem Pique volt a legveszélyesebb. Annyi történt, hogy sajnos a nagyon jó lövéseket Cesar kivédte (PL: Messi lövéseit) . nem volt olyan szerencsés a csapat, mint tavaly.

Ibra meg tényleg fékezi a támadásokat. Ha jövőre jobb lesz a kondíciója, az jó, mert segíteni fogja a játákát, többet fog futni. Fizikai állapota gyenge. Ibránál lehet megigyelni, hogy milyen nehéz a Barcánál játszani. Azt gondolom, hogy egy argentín, vagy brazíl jobban tud kényszerítőzni.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.05.05. 14:36:43

Fecooo írta:én inkább azt tartom viccesnek, amikor vki a kedvence védelmében a másik (jelen esetben Bojan) produkcióját degradálja...
hétvégén ugyanez volt, csak akkor egy Ede nevezetű kommentelő volt a "vitaindító"...
csak a tényekre alapozzunk: Bojan hasznosan játszik mostanában? IGEN
Zlatan hasznosan játszik 2010-ben? kevésbé... (volt jó időszaka, de több volt a rossz meccse, mint az elfogadható...de lehet, h ezért "kapni fogok")
innentől kezdve nincs miért lenézni Bojan produkcióját...
Tocy írta:Arról nem is beszélve h mégis mit tudna ő kezdeni Chelsea-Inter-MU hátvédekkel..értem én, hogy a Tenerife ellen ki tud lépni és belövi, meg Villarreal ellen, meg ilyenek, de amikor 10en védekeznek ellenünk.....ott mire képes?
pontosan láttuk, mire képes egyikük, ill. másikuk... egyikük dupla időt kapott, mint a másikuk, mégis utóbbi volt a veszélyesebb támadó az Inter ellen... arról nem is beszélve, h mindkét meccsen Piqué volt a legveszélyesebb emberünk elől...
az a nagyon veszélyes támadó is kihagyta a ziccert, és nem tudott gólt lőni....arról nem is beszélve h Ibra nem 1x sérült le ebben a szezonban, nem épp szívderítő így játszani.mitnha most hétvégén is rácsúsztak volna párszor hátulról.....
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.05. 14:24:16

én inkább azt tartom viccesnek, amikor vki a kedvence védelmében a másik (jelen esetben Bojan) produkcióját degradálja...
hétvégén ugyanez volt, csak akkor egy Ede nevezetű kommentelő volt a "vitaindító"...
csak a tényekre alapozzunk: Bojan hasznosan játszik mostanában? IGEN
Zlatan hasznosan játszik 2010-ben? kevésbé... (volt jó időszaka, de több volt a rossz meccse, mint az elfogadható...de lehet, h ezért "kapni fogok")
innentől kezdve nincs miért lenézni Bojan produkcióját...
Tocy írta:Arról nem is beszélve h mégis mit tudna ő kezdeni Chelsea-Inter-MU hátvédekkel..értem én, hogy a Tenerife ellen ki tud lépni és belövi, meg Villarreal ellen, meg ilyenek, de amikor 10en védekeznek ellenünk.....ott mire képes?
pontosan láttuk, mire képes egyikük, ill. másikuk... egyikük dupla időt kapott, mint a másikuk, mégis utóbbi volt a veszélyesebb támadó az Inter ellen... arról nem is beszélve, h mindkét meccsen Piqué volt a legveszélyesebb emberünk elől...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.05.05. 14:20:55

Talma írta:Ez az, imádom, amikor jönnek a Bojan így jobb, úgy jobb mondatok. De mit csinált tegnap Bojan?:D A góljáig nem igazán vettem észre. Ibrát annál inkább észre lehetett venni. Arról meg nem tehet az ember, hogy Bojannak Alves készített elő, míg Ibrának képtelen volt Maxwell előkészíteni. Felesleges a tegnapi meccsen nyújtott két csatárteljesítményt összehasonlítani.
Arról nem is beszélve h mégis mit tudna ő kezdeni Chelsea-Inter-MU hátvédekkel..értem én, hogy a Tenerife ellen ki tud lépni és belövi, meg Villarreal ellen, meg ilyenek, de amikor 10en védekeznek ellenünk.....ott mire képes? Mert sztem nekünk olyan csatár kell aki ott, vagy ott is képes villanni, helyzeteket teremteni, mert a spanyol csapatok ellen még Pedro is ki tud lépni középcsatárként, de ezek a meccsek nem jelenthetnek gondot....
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.05.05. 14:16:33

Ez az, imádom, amikor jönnek a Bojan így jobb, úgy jobb mondatok. De mit csinált tegnap Bojan?:D A góljáig nem igazán vettem észre. Ibrát annál inkább észre lehetett venni. Arról meg nem tehet az ember, hogy Bojannak Alves készített elő, míg Ibrának képtelen volt Maxwell előkészíteni. Felesleges a tegnapi meccsen nyújtott két csatárteljesítményt összehasonlítani.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.05.05. 14:10:19

barcafan0911 írta:Kiváncsi vagyok a sok okoskodó akik védik Ibrát és azt mondják hogy jövőre belejön, mit csinálnak majd ha decemberben is ilyen passzív lesz. Legalább Henry első évében mutatta jeleit a jó játéknak és a fejlődésnek és év végére már bele is jött. De Ibra.. :? Eredeti posztján játszik ( nem toltuk ki a szélre), megkapta a lehető legtöbb bizalmat, a világ legjobb kp-ja támogatja, a legtöbb labdabírtoklással bíró csapatban játszik ami a támadó footballjáról ismert, de ő játékban és akarásban egyaránt alul maradt.
Továbbá úgy érzem már Pep hite is megrándult benne, egy fontos Villarreal elleni meccsen nem is kezdette. A kicsi Bojan meg remélem kiszorítja őt a kezdőből, mert ő a mutatott játéka és hozzáállása alapján jobban megérdemli a játék ehetőséget.
Igen-igen, és remélem, hogy akkor is szidtad, meg "alulmaradt", amikor bevágta Alves labdáját Casillas kapujába ősszel....öreg, akár tetszik, akár nem, 10 gólpassznál tart a srác....játékban igenis fejlődik, aki ezt nem veszi észre, az kb annyira elvakult, mint egy madridista....a legjobb középpálya meg nem is az Iniesta nélkül, drága jó Keitával....ha tegnap kap labdátm vág két gólt, meg ha Alves bevágja azt a nagy zsugát, amit kapott, akkor most mindenki mondaná h milyen jó volt, így meg mostmár divat szidni, mert miért ne....szánalom...
Avatar
PMFC
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.13. 06:09:54
Tartózkodási hely: Pécs City

2010.05.05. 14:04:58

Szerintem félő az is , hogy rövidesen olyan sorsra fog jutni, mint Henry. Oké, hogy marad jővőre is de, ha télleg jön Villa akkor én már nem vagyok abba biztos , hogy Ibrának biztos helye lesz a kezdőben. És már most is sztem sokkal jobb a Pedro-Bojan-Messi hármas.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.05.05. 14:04:19

menjenIbra írta:Hát akkor beszéljenek a tények: Bojan megint gólt lőtt. kihasználta azt amit ki kéne használni egy klasszis csatárnak: a gyorsaságát. Ibra megint csak egy meccsel többet játszott. De várjunk vele még 3 évet, hátha beilleszkedik :D Szakadok ezektől a baromságoktól.
Tartózkodni szoktam a szélsőséges hozzászólásoktól,de ebben a mostani hozzászólásban teljesen egyetértek menjenIbra-val! Ibra Bojantól elveszi a lehetőséget,aki sokkal jobb teljesítményt nyújt a pályán,mint a svéd. Szóval semmiképp sem éri meg.
Ha csak arra hivatkozunk,hogy első szezon meg belejön,akkor gondolkodjunk már egy kicsit. A sokat kritizált Henry első szezonjában nem csak idegen bajnokságban idegen klubban,hanem idegen poszton is játszott az utóbbi 5 év leggyengébb szezonjában,úgy,hogy a kulcsjátékosok mellette vagy sérültek voltak ( Eto'o,Messi) vagy böszmék (R10,Deco). Szóval ez itt a nem mind1. Henry 19 gólt lőtt és 11 gólpasszt adott, Ibra most jár 21 gólnál és 10 assistnál. Ennél sokkal több pedig nem nagyon lesz.Itt még ha összehasonlítjuk,hogy Henry 24 misibe került,Ibra pedig 65+Eto'-ba....hát inkább takarodjon addig,ameddig sokért el lehet adni.Mondjuk Man citynek.... és jöjjön helyette Villa.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.05. 13:02:36

MARADNI FOG JÖVŐRE IS, ÉS OTT LESZ A KEZDŐ CSAPATBAN!
Ez azért egyáltalán nem biztos. Az oké hogy maradni fog, de azt senki ne gondolja hogy biztos kezdő lesz. Láthattuk, már most megingott a helye a kezdő csapatban. Ha valóban érkezik a nyáron mondjuk Villa vagy bármely más támadó és Ibra nem javul, akkor Pep gondolkodás nélkül kirakja a padra.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
LOLer
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.04.23. 18:08:31

2010.05.05. 12:32:48

LM10 írta:Felesleges vitázni. Aki szeretik, akik nem, akik hisznek benne, akik nem, mind tudjuk: MARADNI FOG JÖVŐRE IS, ÉS OTT LESZ A KEZDŐ CSAPATBAN! Ezen az sem változtat ha védjük itt a fórumon, az meg pláne ha keressük benne a hibákat. Mivel Barca mezben játszik szurkolni kell neki. Ha nem ezt tesszük, akkor a csapat ellen vagyunk!
Ennyi!Nagyon jó hsz.!Grat Grat! =D>
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.05. 12:21:34

Annyira azért nem vészes ez az idei év statisztikailag!Az első félévben tényleg jobban tolta de akkor hasonlóan játszottunk,mint ahogy tavaly abba hagytuk Inivel,Xavival a középpályán!Egy sokkal agilisebb Messivel...Lehet csak nekem tűnik úgy, de azért változott a játékunk sokat,nincs akkora henger nincs az a nagy pörgés,az az igazi Barca-s foci!(a tegnapi 4 gól ellenére is).Sokat van nálunk a labda de ez olykor meddő pl. Inter ellen is!Hiába volt 60-nál több %-ban a labda nálunk csak meddő mezőny fölényt élveztünk!A másik része valahol igaz, hogy talán kevesebbet mozog,de azért erre is rácáfol mert elég sokat jön vissza labdáért is!Szerintem nem vészes produkció,nyilván nem ezt várják tőle sokan,hanem hogy ontsa a gólokat,de szerintem a türelem rózsát fog teremni!Nyáron egy egy jó igazolással felpörgethetjük a támadószekciókat!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.05.05. 12:07:37

Guardiola írta:Különben a tegnapi meccsen nekem tetszett a játéka csak bosszantott, hogy nem jön a gól de benne volt a játékában és mezőnyben sem volt elveszett. szerintem hiba lenne temetni.
Akkor nem csak én voltam így... Nem volt vele tegnap semmi baj. Amúgy vicces ez a világ legjobb középpályája szöveg - ha nem sérült Ini, tényleg az, most csak a legjobb labdatartó -, mert még egy Carrick is képes lett volna kiugratni Ibrát a 3. percben asszem, amikor a 2 védő között próbált kiugrani, nem volt lesen, és relatíve messze voltak tőle a védők, erre a csodálatos Keita visszarúgta a hátvédeknek... A másik meg Maxwell megmozdulása. Így nehéz Ibrának sok gólt lőnie, ha ő lepasszolja a ziccereit - Henrynak a múltkor -, de ő ezt nem kapja vissza a csapattól... Ott nagyot káromkodtam bevallom őszintén, mert nemtudom, hogy miért kell 0 szögből belebombázni a kapusba, amikor csuttra üresen áll a csatár... Szóval Ibra akár 2 gólt is lőhetett volna, csak 1 helyzetnél sem kapott labdát. Ennyit arról, hogy tökéletesen kiszolgálják. Amúgy nem volt most rossz, Alvesnek nagy zsugát adott pl, ott se tudom mit csinált aztán Dani, ő az ilyet rá szokta lőni - jobb szögbe volt, mint Maxwell, de ő meg passzolt. A tegnapi meccs lehetett volna simább, ha a csapat jobb döntéseket hoz. És ami feltűnt, hogy amíg Ibra a pályán volt, többet volt játékban, mint Messi. Eztcsak úgy ondom, hogy jobban hajtott mezőnyben most...

Nekem a tegnapi produkciója, és a lecserélése utáni szitu miatt nem az jön le, hogy tojik magasról az egészre... Szerintem lehet ő ennél sokkal jobb is, csak végre az igazi középpályával kéne felállnunk, mert Keita játéképítésétől agybajt kapok... Hajrá Zlatan, én bízom benned, és szerencsére Katalóniában is szeretnek. Felállva tapsolták... Lehet tényleg nem volt vészes a játéka? :D
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.05.05. 11:57:18

LM10 írta:http://www.youtube.com/watch?v=2_A5rBLrC-U

Talán szabadabb játékot kéne adni neki. Ezekből a gólokból is látszik, hogy mindegyiket maga oldotta meg.
Már elnézést, én egyáltalán nem vagyok Ibra ellen, de jó lenne ha először 3 jó passzt vagy cselt tudna megoldani egymás után. :roll:
Kép
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.05.05. 11:31:49

http://www.youtube.com/watch?v=d1yC1j321eg

Nem igazán értem mit mondanak de az biztos h Ibra nevét üvöltik!!! :) :)
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.05. 11:20:07

Kiváncsi vagyok a sok okoskodó akik védik Ibrát és azt mondják hogy jövőre belejön, mit csinálnak majd ha decemberben is ilyen passzív lesz. Legalább Henry első évében mutatta jeleit a jó játéknak és a fejlődésnek és év végére már bele is jött. De Ibra.. :? Eredeti posztján játszik ( nem toltuk ki a szélre), megkapta a lehető legtöbb bizalmat, a világ legjobb kp-ja támogatja, a legtöbb labdabírtoklással bíró csapatban játszik ami a támadó footballjáról ismert, de ő játékban és akarásban egyaránt alul maradt.
Továbbá úgy érzem már Pep hite is megrándult benne, egy fontos Villarreal elleni meccsen nem is kezdette. A kicsi Bojan meg remélem kiszorítja őt a kezdőből, mert ő a mutatott játéka és hozzáállása alapján jobban megérdemli a játék ehetőséget.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.05. 10:53:19

menjenIbra írta:Hát akkor beszéljenek a tények: Bojan megint gólt lőtt. kihasználta azt amit ki kéne használni egy klasszis csatárnak: a gyorsaságát. Ibra megint csak egy meccsel többet játszott. De várjunk vele még 3 évet, hátha beilleszkedik :D Szakadok ezektől a baromságoktól.
Persze, hogy szakadsz, hiszen "boldogok a lelki szegények".
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
menjenIbra
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2010.04.30. 15:00:27

2010.05.05. 10:49:16

Hát akkor beszéljenek a tények: Bojan megint gólt lőtt. kihasználta azt amit ki kéne használni egy klasszis csatárnak: a gyorsaságát. Ibra megint csak egy meccsel többet játszott. De várjunk vele még 3 évet, hátha beilleszkedik :D Szakadok ezektől a baromságoktól.
Lezárt