Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.19. 08:35:03

LG írta: Egyet értek, kivéve egy vmit: Sztem a Real nem fog már botlani. A Mallorca elleni meccsük tűnik neccesnek, de sztem vhogy behúzzák azt is. Szóval sztem nekünk is mindent be kell! Ami messze nem lehetetlen, hisz az otthoni meccseink nagyon könnyűnek tűnnek, a két idegenbeli lehet necces. A Sevilla ellen hagyományosan jól megy, most is meg lesz sztem. Amitől félek a sárga népmuvészeti cserépedényök.
Azért várjuk meg a köv fordulókat. Nem lesz könnyű Zaragoza nekik sztem, lehet h jön a meglepi.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.19. 08:24:11

miihii írta:
Entonii8 írta:... még mindig a kezünkben van a saját sorsunk. EZ A LÉNYEG.
Pontosan.
Sokan már úgy beszélnek,mintha a reálon múlna,h megnyerjük e a bajnokságot.Pedig denemám!Mivel a saját szerencsénknek vagyunk továbbra is a kovácsai,így semmi nincs veszve.És meggyőződésem,h nem is lesz.Ez a csapat igenis képes lesz rá,h mindkét fronton az élen végezzen.Nem lesz könnyű az tuti,de ezt tudtuk előre.
A nyakamat rá,h a reál is fog még botlani,így még mindig nem lesz szükségünk minden bajnoki megnyerésére.Nem vagyok jós,de én ezt érzem.
Na de egyelőre még ne kezdjük el osztani az aranyérmeket senkinek,koncentráljunk az aktuális feladatra.
A következő megálló:Milánó.
Hétvégén pedig a sereghajtót fogadjuk.
Egyet értek, kivéve egy vmit: Sztem a Real nem fog már botlani. A Mallorca elleni meccsük tűnik neccesnek, de sztem vhogy behúzzák azt is. Szóval sztem nekünk is mindent be kell! Ami messze nem lehetetlen, hisz az otthoni meccseink nagyon könnyűnek tűnnek, a két idegenbeli lehet necces. A Sevilla ellen hagyományosan jól megy, most is meg lesz sztem. Amitől félek a sárga köcsögök.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.18. 23:56:02

Entonii8 írta:... még mindig a kezünkben van a saját sorsunk. EZ A LÉNYEG.
Pontosan.
Sokan már úgy beszélnek,mintha a reálon múlna,h megnyerjük e a bajnokságot.Pedig denemám!Mivel a saját szerencsénknek vagyunk továbbra is a kovácsai,így semmi nincs veszve.És meggyőződésem,h nem is lesz.Ez a csapat igenis képes lesz rá,h mindkét fronton az élen végezzen.Nem lesz könnyű az tuti,de ezt tudtuk előre.
A nyakamat rá,h a reál is fog még botlani,így még mindig nem lesz szükségünk minden bajnoki megnyerésére.Nem vagyok jós,de én ezt érzem.
Na de egyelőre még ne kezdjük el osztani az aranyérmeket senkinek,koncentráljunk az aktuális feladatra.
A következő megálló:Milánó.
Hétvégén pedig a sereghajtót fogadjuk.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Entonii8
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:58:31
Tartózkodási hely: Vác

2010.04.18. 23:25:50

Vezetjük a bajnokságot és pont.
Nem kell rögtön az ördögöt a falra festeni. Ha majd ne adj Isten átveszi a Real Madrid a vezetést a bajnokságban az utolsó forduló előtt, akkor megértem majd a parát.. de még mindig a kezünkben van a saját sorsunk. EZ A LÉNYEG.
Én bízom a srácokban és biztos vagyok benne,h hozni fogják a meccseket.
Nem álmodozni kell...
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2010.04.18. 23:07:59

Norberto 25 írta:Ajánlom hogy legalább x legyen Milánóban,mert különben nem tudom megéri-e hogy elszórakozzuk a bajnokságot!
na igen..
Zsolessz
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.14. 23:38:48

2010.04.18. 22:50:18

Szerintem meglesz a bajnokság. A hátralévő 5 meccsből sem a real, sem a Barca nem fogja megnyerni mindet. Nekünk a Villarreal elleni lesz a legnehezebb a realnak meg Mallorcán lesz nehéz dolga. Nem is fognak nyerni. A Mallorca ellen a Barca is nehezen nyert.
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.18. 22:42:21

Ajánlom hogy legalább x legyen Milánóban,mert különben nem tudom megéri-e hogy elszórakozzuk a bajnokságot!
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.04.18. 21:56:38

Tegnapi meccs elég sok bajt okozhat még. Van két idegenbeli meccsünk,amikben bőven benne van a pontvesztés,ráadásul a reál ellen minden csapat kisebb vehemenciával lép pályára...a reálban pedig van 1-2 jobb játékos is... szóval valószínű most már a reál minden meccsét hozni fogja,nekünk pedig ott van a BL,ami nem keveset vesz ki a játékosokból.
Idén így tényleg nem a classico lehet a döntő,hanem,hogy melyik csapat hogy bírja a hajrát. Lefogadom,hogy a Valencia ellen nem csak ezt az egy gólt szerzi majd a reál,mert a Valencia jóval a tudása alatt játszik és azért annyira nem is top csapat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.18. 21:27:49

Lionel Kicsi Messi írta:hellosztok!! ahogyan elnézem a mai meccset még akár a pont növelés is benne lehet!! Egyenlőre nem jáccik alárendelt szerepet a valencia! keményen oda lépnek és ez jó! hajrá BARCA

ez már nem érvényes:S

Szerk.:

Ez nem ide tartozik egyébként se.
És eddig tartott amúgy is,1 pontra tőlünk a real.
Innentől nem hibázhatunk :!:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2010.04.18. 21:12:14

hellosztok!! ahogyan elnézem a mai meccset még akár a pont növelés is benne lehet!! Egyenlőre nem jáccik alárendelt szerepet a valencia! keményen oda lépnek és ez jó! hajrá BARCA

ez már nem érvényes:S

Szerk.:
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.04.18. 17:34:23

Biztosan nehezek lesznek. Tulajdonképpen minden attól függhet, hogy a fokozódó nyomást mennyire sikerül kizárni, mert bármennyire is profi játékosokról van szó valamilyen hatással lesz a játékosokra. Egyrészről jó, mert bíztosan nem fogják elbízni magukat, másrészről meg egy egy helyzetben megremeghet a lába főként a fiatalabb játékosoknak. Izgalmas mérkőzések lesznek s szerintem az is fontos lesz mindaddig amíg a Real nyer, hogy mi szerezzünk vezetést, hogy ne keljen kapkodni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.18. 16:06:59

Guardiola írta:Az alaphelyzet az, hogy 4 pontal vagyunk a Real előtt és a pontegyenlőség is nekünk kedvez. Evvel szemben ők egyel kevesebb mérközést játszodtak így legrosszab esetben feljönnek egy pontra.
A szezon egyik legnehezebb mecsén csak 1 pontot tudtunk elhozni, ez még nem tragédia, reményt ugyan adhat üldözőinknek de még így is nyerő pozicíóban vagyunk és 5 mérközést bárki is legyen az ellenfél a bajnokságban ez a csapat képes behúzni. Nem kell megijedni, nem kell foglakozni a nyomással amit okoz esetleg a Real avval, hoy nyerik a mecseiket és akkor nem lehet gond.

Visca el Barca!
Igen, ez a csapat képes lehet behúzni a maradék 5 meccsét. De azért a 2 idegenbeli meccsünk nem hangzik annyira könnyűnek. Ha azokon rosszabb napot fogunk ki, akkor benne lehet egy újabb pontvesztést, és akkor úszik a Bajnokság. De meg kell lennie.
Abban nem igazán bizom, h a Madrid pontokat fog hullajtani. Még a Mallorca ellen van egy kis remény, de sztem bemákolják azt is vhogy.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.04.18. 14:44:54

A tegnapi meccsen elcseréltük a stílusunkat, a járt ösvényt a járatlanért.
5 védővel és 2 védekező középpályással felállni szerintem akkor jó ötlet ha az ellenfelünk egy meccsenkénti 3as gólátlagot hozó, kiváló támadójátékkal rendelkező ellenfél. De az nem az Espanol. Az Espanol egy bekkelő, foggal-körömmel védekező együttes.
A madrid ellen a középcsatár nélküli játék mondhatni működött, mivel a két belső védőjük gyakorlatilag végigmozizta az egész meccset, ember nélkül maradva. De Pochettino erre újat tudott húzni azzal, hogy az egész csapatot feljebb tolta, így minden védő akcióközelben volt. És most Pepet nem mentette meg Messi villanása sem.
A másik érdekes dolog amit észrevettem, hogy a Deportivo elleni meccs első félidejében Xavi villogott, a második félidőben abszolut eltűnt. Nem hiába dicsérte Pep a Depor edzőjét, szerintem félidőben kb követő emberfogással vették le Xavit, és ezt mentette át az Espanol is. A szomorú hogy ha igazam van akkor ezt Murinho is észre fogja venni, szóval nagyon kellene most egy Iniesta (mikor nem?)

"Labda nélkül borzalmas csapat vagyunk, tulajdonképpen katasztrofális. Éppen ezért, nekünk mindig szükségünk van a labdára."- mondta Pep tavaly. De a labdát nem a védőknek kell járatni mint most az Espanol ellen, illetve a Classicon is ez történt, hanem a középályásainknak. Remélem a szezonból hátralévő időben is tudunk emelni a játékunk színvonalán egyet.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.04.18. 14:27:01

Az alaphelyzet az, hogy 4 pontal vagyunk a Real előtt és a pontegyenlőség is nekünk kedvez. Evvel szemben ők egyel kevesebb mérközést játszodtak így legrosszab esetben feljönnek egy pontra.
A szezon egyik legnehezebb mecsén csak 1 pontot tudtunk elhozni, ez még nem tragédia, reményt ugyan adhat üldözőinknek de még így is nyerő pozicíóban vagyunk és 5 mérközést bárki is legyen az ellenfél a bajnokságban ez a csapat képes behúzni. Nem kell megijedni, nem kell foglakozni a nyomással amit okoz esetleg a Real avval, hoy nyerik a mecseiket és akkor nem lehet gond.

Visca el Barca!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.18. 14:15:41

Én nem tudom ti hogy vagytok vele de tegnap egyszerűen nem volt támadójátékunk. Pedro próbálta csinálgatni de nem nagyon ment, Messi szintén, szépen megcsinálta a cseleket de nem volt kinek adni. Én tényleg nem értem Pep-et miért kell Maxwell-t a támadósorba küldeni? :shock: :shock: Nem támadó, nincsenek támadó erényei, nem tudja megcsinálni a a cseleket, beadásai sem híresek annyira. Nem is volt bal szárnyunk. Tulságosan bal lábas befele nem tud cselezni mert nem jön ki a lábára. Simán beraktam volna Bojant középcsatárnak, Messit a helyére, Pedrot meg Maxwell helyére. Sajnálatos ez a 0-0. :(
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.18. 14:11:10

ozsimiki írta:
barca99 írta:
Pontszámban beér a Real? Nyugodtan. :)
:), a nagyobb oldala fontos a dolognak,h ezzel megnyerte a bajnokságot a reál, persze értem,h mire akartál utalni :)

bizalom mindenkinél megvan szerintem,viszont kizártnak tartom,h ne forduljon meg bármelyikünk fejébe,h : kétszer megverjük a Realt,és egyetlen egy hibára vagyunk/lehetünk attól,h elveszítsük így is a bajnokságot :S

én nem bízok a Mallorcában sem, Valencia x kell ma! :D vagy ha nem,akkor minimum 180perc szívszélütéses állapot a Sevilla és Villarreal vendégeként, h a többi könnyebbnek tűnő meccsről ne is beszéljünk.

FORCA BARCAAA!!!
Igen a bukásra akartam utalni :D
Egyébként teljesen mind1 h X lett v kikapunk mert még mindig lépéselőnyben vagyunk.
Nem ártana ha a következő ponthullajtást ha lesz ilyen a real ejtené meg.

Beérni 1 pontnál akkor tudnának ha mi kikapnánk ők X-elnének majd vmikor.
De persze ehhez meg kell verniük ma a Valenciát, de persze nem lennék elkeseredve ha pontegyenlőség lenne év végén :D
De elképzelhetetlennek tartom hogy bukjanak: nem mintha nem lennénk jobb csapat mint ők, egyszerűen nincs más dolguk, mi meg még vitézkedünk Európában.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.04.18. 13:54:42

miihii írta:.A reál még le sem játszotta a (papíron) rangadóját este.Akármi is lehet,bár kétlem,h botlanak a blankók.
Nem sajnos nem lehet akármi...

A Valenciába lehetséges,h visszatér Manuel Fernandes a védelem tengelyébe. :) Ami nem rossz mert ha ki is kap a Valencia lesz kin nevetni. :)

Nem tudom most,h állnak sérültekkel de ha megint szegény Fernandes játszik belül akkor sztem hiába reménykedünk.De ha nem Ő játszik akkor se nagyon remélek semmi jót.Amíg egy csapatnak ilyen botrányos a védelme és a védekezése addig nem sok keresni valójuk van egy Bernabeuban.Lehetnek akár mennyire jók az elől lévők...

Ettől függetlenül este szurkolni fogok a Valenciának(duplán is mert a legjobb barátom Valencia drukker) de sajnos nem sok jót remélek.De cáfoljanak rám.

Azt pedig én is tartom,h meglesz a dupla idén.Aztán meg az 5 kupa... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.04.18. 13:53:31

Szerintem igen is meg fogjuk nyerni a bajnokságot!
Méghozzá 4 ponttal!
Egyet botlik még a reál mi meg mindet nyerjük.(legyen így. :D )
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2010.04.18. 13:46:32

istyke6 írta:Nem tudom, de bennem az van, hogy el van osztva idenre, hogy Realnak kell a Liga, ha mar BL bol kiestek, es Barcanak a BL, azert, hogy a spanyol bajnoksag ne csak 1 csapatrol szoljon. A mai vilagban a foci is mar csak a csalasrol , es a penzrol szol.
Ez butaság! Tud erről az Inter is? (Ha így lenne, akkor X lett volna a madridi meccs.)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.18. 13:39:35

A tegnapi derbi tényleg semmi meglepit nem okozott,ilyesmi meccsre számítottam.Jobban féltem ettől a csörtétől,mint a reál ellenitől.Bejött.Gusztustalansági világbajnok a zeszpánnyol,de ezzel olyan tettet hajtottak végre,mint náluk jócskán nagyobb csapatok nem:pontot szereztek ellenünk.Jó kis felkészítés volt ez az inter elleni derbikre,ott is hasonlóan szívélyes playák vannak,uh meg volt a csibészelés ellenük.

Játszottunk egy x-et,na és?Ettől még nem értem ezt az erősödő világvége hanglatot.A reál még le sem játszotta a (papíron) rangadóját este.Akármi is lehet,bár kétlem,h botlanak a blankók.De etől függetlenül még mindig mi maradunk elöl és a világon semmi sincs még elveszve.Rossz látni,h ennyi idő után még mindig bizalmatlanok vagytok a csapatunkkal szemben.Pedig asszem sokszor bizonyították a srácok,h helyén van a szívük/eszük/tudásuk.Igenis meg fogjuk nyerni a bajnokságot.Perec meg egyesével tologathatja fel a pengőket oda ahova gondolom :twisted: A pénz nem minden!Amíg minket nem tudnak megvenni,addig a fejük tetejére is állhatnak bíróstól,mindenestől.Ha hozzuk a szintünket -márpedig miért ne hoznánk- akkor igenis behúzzuk mindkét sorozatot.És akkor akár "el is lehet osztvA idén,h ki mit nyerjen",nem tudnak velünk mit kezdeni.

I BELIEVE!
VISCA EL BARCA!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.04.18. 12:52:10

istyke6 írta:Nem tudom, de bennem az van, hogy el van osztva idenre, hogy Realnak kell a Liga, ha mar BL bol kiestek, es Barcanak a BL, azert, hogy a spanyol bajnoksag ne csak 1 csapatrol szoljon. A mai vilagban a foci is mar csak a csalasrol , es a penzrol szol.
Bennem is. Mindent a pénz mozgat a mai világban.
KépKép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.04.18. 12:46:48

barca99 írta:
lluisllach89 írta:Ha nem is vallottuk be, tegyük: félünk hogy megismétlődik a 06/07-es hajrá.
Inkább bízzunk a világ legjobb csapatában és Pepben.
Pontszámban beér a Real? Nyugodtan. :)
:), a nagyobb oldala fontos a dolognak,h ezzel megnyerte a bajnokságot a reál, persze értem,h mire akartál utalni :)

bizalom mindenkinél megvan szerintem,viszont kizártnak tartom,h ne forduljon meg bármelyikünk fejébe,h : kétszer megverjük a Realt,és egyetlen egy hibára vagyunk/lehetünk attól,h elveszítsük így is a bajnokságot :S

én nem bízok a Mallorcában sem, Valencia x kell ma! :D vagy ha nem,akkor minimum 180perc szívszélütéses állapot a Sevilla és Villarreal vendégeként, h a többi könnyebbnek tűnő meccsről ne is beszéljünk.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.04.18. 12:43:41

Nem tudom, de bennem az van, hogy el van osztva idenre, hogy Realnak kell a Liga, ha mar BL bol kiestek, es Barcanak a BL, azert, hogy a spanyol bajnoksag ne csak 1 csapatrol szoljon. A mai vilagban a foci is mar csak a csalasrol , es a penzrol szol.
I <3 FCB
Avatar
valkobela
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.01.04. 09:44:52
Tartózkodási hely: Budapest - Aquincum

2010.04.18. 12:37:37

Tegnap eléggé hiányzott valaki középről aki megtartja labdákat, és tud teret nyitni a többieknek. Pep amikor beelnyúlt a meccsbe, egyből jobban ment, csak aztán jött a kiállítás...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.04.18. 12:36:24

lluisllach89 írta:Ha nem is vallottuk be, tegyük: félünk hogy megismétlődik a 06/07-es hajrá.
Inkább bízzunk a világ legjobb csapatában és Pepben.
Pontszámban beér a Real? Nyugodtan. :)
Lezárt