Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.04.15. 14:01:00

A tegnapi volt az idén a legjobb meccse! talán még a Stuttgart elleni hazai meccsen játszott ilyen jól, igaz akkor egy kicsit másabb pozícióban! Remélem az Espanyol és az Inter ellen is játszani fog, mert szükség lesz egy jó formában lévő Sziklára a hátralévő időben!
így, hogy Iniésta sérült játszhatnak a kp-n együtt Busival is! Én mindenféleképpen Yayát preferálnám Keitaval szemben!

De majd Pep eldönti, ő úgyis jobban tudja! :D

Csak majd légyszi ne számolgassátok ki hány labdát ad el, inkább örüljetek, hogy megy a csapatnak, meg a számolgatásnak úgy sincs semmi értelme! :wink: :wink: :wink:
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.04.15. 12:58:52

Rivaldo11 írta:
Eazzy írta:Kicsit Real Madrid - Makelele a fíling...
Azért annyira nem. A madridnak nem volt akkor Makelelén kívül igazán labdaszerzője, nálunk pedig ha kell, 4-5 játékos-Marquez, Maxwell, Yaya, Keita, Busi- is tud játszani azon a poszton. Ráadásul a madridnál a fizuemelésen volt a vita.
Ugyan nem fejtettem ki, de most nem a részletekre gondoltam, hanem arra, hogy ők is elvesztegettek egy rendkívül fontos vkp-t, amit meg is bántak, és most éppen mi is ezt csináljuk. Értem én hogy nekik rosszabb volt, mert utána nem volt kit odapakolni, nálunk meg van. Bár ha jobban megnézem, hogy kiket soroltál fel...szóval azért Márquezt és Maxwellt is csak nagyon kényszerből raknám oda, Keita nemtom mikor játszott olyan poszton nálunk, nem túl sűrven, és akkor is gyengén...egyedül Busi az aki berakható oda helyette, de arról meg felesleges vitázni hogy mondjuk egy BL döntőn mernénk e egy flegma vkp-t berakni...
Szóval ha nem megyünk túl bele a részletekbe (de még majdnem úgy is), igaz az, hogy kicsit Real - Makelele a fíling. Meg fogjuk mi is bánni HA elmegy. Ez reményeink szerint nem történik meg.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.15. 11:35:33

duncan írta: 1. Rosszul értetted,Keitát Touréval szemben favorizálja, remélem mostmár elég konkrétan leírtam és eljutott legalább a koponyádig.
2.Ha a teljesítmény miatt feltételezed,akkor rossz az egész,amit írtál,főleg az első meccsek alapján,de ezt leírtam,jó lenne,ha visszaolvasnál.
1. Akkor is azt írtad, hogy Pep nem kedveli az afrikai játékosokat - és ez alapján Keitát sem kéne játszatnia. Sőt, meg se kellett volna vennie (emlékeztetlek, hogy Pep egyik első igazolásáról beszélünk). Szerintem hagyjuk ezt az afrikai témát...
2. Akkor szerinted miért játszat egy edző egy játékost???
Azért mert olyan kedve van? lol - Vagy mondj egy hasonlóan amatőr elképzelést :) Ja, tudom, mert a Busq apja egy nagyon nagy valaki volt a klub történetében :D Sőt, Pep szomszédja! Vagy: együtt lógtak régen a játszótéren.

Azt nem értem, hogy lehet eljutni ilyen szintre? Megkérdőjelezni az első évében 6kupát nyerő edző hozzáértését. Nem azt mondom, hogy nem lehet kritizálni, csak akkor valami komolyabb érveket is fel lehetne hozni, mint hogy: "Pep nem szereti az afrikaiakat", vagy "Busq apjával jóban van".

Na, de beszéljünk inkább arról, hogy Touré végre úgy játszott, mint ahogy a tavalyi szezon nagy részében tette. Pedig nem volt egyszerű dolga, mert meccshiány miatt nehéz kiemelkedő teljesítményt nyújtani. Nem tudom, hogy ez a játék mennyibe felel meg Guardiolának (mert szerintem itt ezen van a hangsúly), én mindenesetre örülnék, ha a következő meccsen is kezdő lenne - és akkor Busquets mehetne előrébb is, ahova szerintem inkább alkalmasabb lenne: középső középpálya.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.15. 10:49:04

Eazzy írta:Kicsit Real Madrid - Makelele a fíling...
Azért annyira nem. A madridnak nem volt akkor Makelelén kívül igazán labdaszerzője, nálunk pedig ha kell, 4-5 játékos-Marquez, Maxwell, Yaya, Keita, Busi- is tud játszani azon a poszton. Ráadásul a madridnál a fizuemelésen volt a vita.
Kétségkívül Yaya képviseli posztján a legmagasabb szintet, szenzációs játékos, nálam veri Essient. Nagyon remélem, hogy a szezon döntő szakaszában ismét meghatározó szerephez jut. Ha így lesz, biztosan maradni fog.
Rivaldo-A Legnagyobb.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.04.15. 09:50:04

Nos átpörgettem a meccset és valóban tévedtem azzal a 2 lasztival :wink: Nem is az elfogultság miatt mondtam, szimplán nem tűnt fel egy 10 órási meccsen a dolog. De igazatok van. Ennek ellenére nagyon jó volt látni a srácot, főleg ilyen teljesítménnyel és az mindenképpen beszédes, hogy buszi 15 perc alatt vétett kb annyit, mint Yaya egész meccsen. Persze a Depor nem egy Madrid ez is igaz, de szerintem Yaya tegnap megmutatta Pepnek is, hogy igenis számolnia kell vele.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.04.15. 09:03:03

Azt hiszem a tegnapi teljesítménye minden szónál többet ért. Egészen kiválóan teljesített. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy valóban egy elég gyenge Depor ellen. De most ne evvel foglalkozzunk. Valóban volt, 2-3 szembetűnő labda eladása, de szerencsére nagyobb bajunk nem lett belőle. Rendkívül jól mozgott, mozgatott. Érdekes módon néha tőle indult a támadás, nem Xavitól. Respect Yaya!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.04.15. 08:50:58

gekkodan írta:Yaya ma méltó választ ad minden kritikusának. EGY HIBÁS PASSZA NEM VOLT, hatalmas fordítások, hosszú passzok és nem mellesleg egy gól.

Direkt figyeltem, hogy a kb 15 percet játszó Buszkecc már most 3 eladott lasztinál tart, Yaya az egész meccsen egy labdát nem adott el.

Fenomenális játék =D> =D> =D>
Igazuk van a többieknek, így nehéz komolyan venni a véleményed ebben a kérdésben, ha ennyire elfogult vagy... :roll:

Az Espanyol ellen szerintem tuti nem játszik, mert az idei évre elég jellemző volt a heves, buta reklamálás, az Espanyol meg féreg módon épít erre. Pár hete is sikeresen kiprovokáltak nála egy sárgát, az Espanyol ellen meg nem hiányozna, mert szerintem ismét erre fognak építeni.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.04.15. 00:56:52

Mikaos írta:
1. Nem kell letisztázni, rosszul írtad, kész-passz. Azt írod először, hogy Pep az afrikaiakat nem szereti, majd a következő mondatban meg azt, hogy Keitát favorizálja :)
+
2. Én legalább így minősítem Guardiolát, és nem próbálom meg vmi rasszistának beállítani :lol: :D
Az, hogy egy edzőről azt feltételezem, hogy egy játékost a teljesítménye miatt rak be a kezdőbe (vagy vesz ki), szerintem sokkal közelebb áll az igazsághoz, mint egy olyan vélemény, ami Pepnek az afrikaiak utálatára hivatkozik :lol: - ráadásul még helytelenül is, mert egy mondattal később meg is cáfoltad magad. Az alapján ugyanis Keitát sem kéne játszatnia, hanem mondjuk inkább Thiagot, vagy JdS-t.
1. Rosszul értetted,Keitát Touréval szemben favorizálja, remélem mostmár elég konkrétan leírtam és eljutott legalább a koponyádig.

2.Ha a teljesítmény miatt feltételezed,akkor rossz az egész,amit írtál,főleg az első meccsek alapján,de ezt leírtam,jó lenne,ha visszaolvasnál.

A rasszista erős kifejezés,én azt írtam,hogy nem kedveli vmi miatt az afrikai játékosokat,ami nem feltétlen a bőrszín,de ha neked ez jut erről egyből eszedbe,akkor nem biztos,h Pep a rasszista.... :roll:
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.04.15. 00:53:56

Kicsit Real Madrid - Makelele a fíling...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.15. 00:03:16

Na végre, újabb jó teljesítmény!
A második félidőben a csapat legjobbja volt.
madmushroom írta: Busi a beállása után röpke 5 perc alatt összeszedett hármat.
Touré pedig öt eladott labdát produkált 15 perc alatt az Arsenal ellen. Van ilyen. Kettős mércére figyeljünk oda!
duncan írta:1. Csak Te érzed az ellentmondást,de akkor letisztázom neked is...
+
2. Egyébként a Te eszmefuttatásoddal az a gond,hogy Busquets az első pár meccsén rémgyenge volt....Szóval ezek alapján nem hiszem,hogy Pep az első 8 meccs alapján döntött volna így,mert az elég negatív edzői teljesítményről árulkodna,szóval legközelebb ne minősítsd Guardiolát ilyen módon :lol: .
1. Nem kell letisztázni, rosszul írtad, kész-passz. Azt írod először, hogy Pep az afrikaiakat nem szereti, majd a következő mondatban meg azt, hogy Keitát favorizálja :)
+
2. Én legalább így minősítem Guardiolát, és nem próbálom meg vmi rasszistának beállítani :lol: :D
Az, hogy egy edzőről azt feltételezem, hogy egy játékost a teljesítménye miatt rak be a kezdőbe (vagy vesz ki), szerintem sokkal közelebb áll az igazsághoz, mint egy olyan vélemény, ami Pepnek az afrikaiak utálatára hivatkozik :lol: - ráadásul még helytelenül is, mert egy mondattal később meg is cáfoltad magad. Az alapján ugyanis Keitát sem kéne játszatnia, hanem mondjuk inkább Thiagot, vagy JdS-t.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.15. 00:02:14

Ez nagyon kellett Yayanák. Ma nagyon jól játszott.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.04.15. 00:01:21

gekkodan írta:Yaya ma méltó választ ad minden kritikusának. EGY HIBÁS PASSZA NEM VOLT, hatalmas fordítások, hosszú passzok és nem mellesleg egy gól.
naaa, nekem is tetszett Yaya játéka,de kettő eladott,és veszélyesen eladott lasztija is volt, amit HA(tudom nincs) kihasználnak,mint pl Arsenal elleni meccsen kihasználta az ellen Busquetsét, ő a hibás.

ettől függetlenül összességében profi volt,viszont nem egy meccset néztünk,ha te egy db eladott lasztit se láttál, én kettőt,és nem is kicsit eladottat.

ez nem kukacoskodás, csupán nem tűnik most annyira fel,mivel nem használták ki.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.04.15. 00:01:00

Slither írta:
gekkodan írta:Yaya ma méltó választ ad minden kritikusának. EGY HIBÁS PASSZA NEM VOLT, hatalmas fordítások, hosszú passzok és nem mellesleg egy gól.
Azért ne legyünk már annyira vakok a kedvenccel kapcsolatban, első félidőben 2 eladott labdája is volt, másodikban már nem figyeltem. :roll:

Jó volt Yaya, szép indításai voltak és a gólt is jót fog tenni neki. Nagyon remélem hogy az idény hátralévő fontos meccsein minél többször játsszon (kezdjen), és akkor még van esély a maradására. A csapattársakkal nagyon jóban van, a góljánál is látszódott ez, szóval ha a játéklehetőség meglesz, akkor nincs gond. :)
Busi a beállása után röpke 5 perc alatt összeszedett hármat.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.04.15. 00:00:40

Maradj! [-o<
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.15. 00:00:19

Felemás félidőt produkált. Az elsőbe nem nagyon remekelt, mert volt 3 eladott labdája is, viszont a második félidőben hozta a tőle megszokott játékot. A góljához meg gratula. :)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.04.14. 23:59:26

gekkodan írta:Yaya ma méltó választ ad minden kritikusának. EGY HIBÁS PASSZA NEM VOLT, hatalmas fordítások, hosszú passzok és nem mellesleg egy gól.
Azért ne legyünk már annyira vakok a kedvenccel kapcsolatban, első félidőben 2 eladott labdája is volt, másodikban már nem figyeltem. :roll:

Jó volt Yaya, szép indításai voltak és a gólt is jót fog tenni neki. Nagyon remélem hogy az idény hátralévő fontos meccsein minél többször játsszon (kezdjen), és akkor még van esély a maradására. A csapattársakkal nagyon jóban van, a góljánál is látszódott ez, szóval ha a játéklehetőség meglesz, akkor nincs gond. :)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.14. 23:59:05

Fecooo írta:amott már írtam eleget, szóval itt rövid leszek:

számomra a meccs embere! végre végigjátszhatott egy meccset, azonnal láttuk a minőségi különbséget 8) ;)
remélem Pep alaposan szemügyre vette a játékát... ilyet azért Sergi nem tud még...
Azért olyan nagyon nem kellett megszakadni azon a poszton. A Depor szinte alig lépte át a felezővonalat. Kis elfogultságot érzek ebben a kommentben. Tény, hogy jól játszott ma Touré, de ez a Depor egy gyenge középcsapat szintjét is alig súrolja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára herlius 2010.04.15. 00:00:34-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.14. 23:57:22

Káprázatos futballista. Mindenképp maradnia kell!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.04.14. 23:55:20

Megédemelte a gólt.
Jókor jött neki! :) :wink:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.14. 23:54:28

komolyan, én nem is írok már inkább semmit, mert megint kezdődik a sok ökörség...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.04.14. 23:53:43

Fecooo írta:amott már írtam eleget, szóval itt rövid leszek:

számomra a meccs embere! végre végigjátszhatott egy meccset, azonnal láttuk a minőségi különbséget 8) ;)
remélem Pep alaposan szemügyre vette a játékát... ilyet azért Sergi nem tud még...
Nem igazán volt ez a meccs nagy erőfelmérő.Örülök, hogy végre játszott.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.14. 23:49:58

amott már írtam eleget, szóval itt rövid leszek:

számomra a meccs embere! végre végigjátszhatott egy meccset, azonnal láttuk a minőségi különbséget 8) ;)
remélem Pep alaposan szemügyre vette a játékát... ilyet azért Sergi nem tud még...

szerk: Dani, azért volt Yayának 2 eladott labdája, csakh maradjunk a tényeknél ;)

Herlius, igen van bennem elfogultság, de tudok az eladott labdáiról, meg is jegyeztem az első félidő után ;)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.04.15. 00:00:48-kor.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.04.14. 23:49:52

Yaya ma méltó választ ad minden kritikusának. EGY HIBÁS PASSZA NEM VOLT, hatalmas fordítások, hosszú passzok és nem mellesleg egy gól.

Direkt figyeltem, hogy a kb 15 percet játszó Buszkecc már most 3 eladott lasztinál tart, Yaya az egész meccsen egy labdát nem adott el.

Fenomenális játék =D> =D> =D>
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.04.14. 00:43:39

Mikaos írta:Csak én érzem az ordító ellentmondást a két mondat között?
Keita afrikai, és Pep elég gyakran játszatja. Úgyhogy nem az afrikaiakkal van baja.
Lényeg, hogy ne találjunk már ki mindenféle dolgot. A következő az lesz, hogy Yaya azért nem játszik, mert Pep éjjel rosszat álmodott?! :)
Remélem, hogy kezdeni fog Touré a Deportivo ellen, s egy jó teljesítménnyel rukkol elő.

Egyébként utánanéztem, hogy az év első 3 meccsén (szuperkupák) Touré mindig kezdő volt, és 90-90-100 percet játszott. Majd az első bajnokin Busquets játszott 90 percet, míg Touré a 2.bajnokin meccsén játszott. Ezután következett az első BL-meccs, ahol Touré szintén 90 perc, utána jött 3.bajnoki amikor megint Busquets játszott, és a 4.bajnoki volt az első, ahol Busquets egymás után játszhatott két meccset.
Tehát az első 8 meccsen 5 Touré-kezdés, 3 Busquets-kezdés. És innentől kezdett megfordulni a kocka.

Szerintem egyértelmű, hogy Pep megadta a lehetőséget Tourénak és Busquets-nek egyaránt az év elején, és ez az első pár meccs kulcsfontosságú volt ezek szerint a témában, hogy kit favorizáljon a későbbiekben: Busq-ra esett a választása.
Csak Te érzed az ellentmondást,de akkor letisztázom neked is. Arra gondoltam,hogy Busquets az első számú csere a kp-án,legyen az vkp,vagy Xavi/Ini mellett támadó. Ő utána jön Keita (aki ugye afrikai,de ha 3 csere kp-ból 2 afrikai,akkor nem nagyon lehet mást csinálni,mint valamelyiket berakni,ha sérülés van) és végül Yaya a fiatalokat,akik a B kerethez tartoznak most nem említem).

Egyébként a Te eszmefuttatásoddal az a gond,hogy Busquets az első pár meccsén rémgyenge volt.Eladott labdák tömkelege,elveszített labdák sokasága,nem egyszer kaptunk emiatt gólt. A szerencse az volt,hogy azok a bekapott gólok már nem számítottak,mert az elől lévők addigra rúgtak 2-3-at mindig. Szóval ezek alapján nem hiszem,hogy Pep az első 8 meccs alapján döntött volna így,mert az elég negatív edzői teljesítményről árulkodna,szóval legközelebb ne minősítsd Guardiolát ilyen módon :lol: .

Az igaz,h Busquets formája jelentősen feljavult,de én értelmes magyarázatot ne mtalálok arra így sem,hogy miért Yaya az utolsó,miközben egy olyan közepes játékos,mint amilyen egyelőre ( !!! ) még Busquets az első és még egy harmatgyenge Keita is előtte van.
Szóval az lehet kicsit erős,hogy Pep nem szereti az afrikaiakat,de tény,hogy eddig egyet már "elüldözött"-indokolatlanul- és lehet Yaya les za második ,aztán hidd el Keita is hamar ki fog esni...bár ő inkább a teljesítménye miatt. És akkor jönnek majd a favágó Poulsenek meg stb. remélem nem így lesz és Touré előre lép a rangsorban,mert vele jóval erősebb a csapat,ez lenne a csapat érdeke is. Felmerült,hogy Touré nélkül is jók vagyunk,de ne feledjük el,hogy mindig van min javítani és mindig van gyenge pont,szerintem jelenleg ez az egyik- ja és attól,hogy nagy agy még Pep sem Isten...
Forca Barca!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.04.13. 14:56:43

recrea írta:Szvsz sokkal jobb az idei szezonja, mint a tavalyi, ráadásul a második félévben még nem csinált olyan marhaságot, amiből gólt kaptunk. Márpedig úgy tűnik, kezdő szintű, mert állandóan a kezdőben van.
1. Sokkal jobb az idei szezonja??? Szerintem a tavalyi önmagához képest volt kiváló. A spanyol válogatottba is behívták, ott volt a Konf kupán. Azóta még hírbe se volt hozva.
2. Akkora dicsőség, hogy nem csinált olyat amiből gólt kapunk? Mondhatom tapsolok örömömben. Touré se csinált.
3. Attól még, hogy kezd nem biztos, hogy nincs nála jobb.

Ui.: Sosem bántottam Busquets-szet, nincs is miért. Én nem ahhoz a táborhoz tartozom, csak nem bírom felfogni, hogy miért nem a világ legjobb vkp-je játszik helyette?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt