Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.04.10. 00:42:33

Emlékszik még valaki a 2-6 előtti oddsokra?
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.09. 23:48:46

geridoss írta:
Enjoy írta:Messin kívül ki lehet még potenciális gól szerző?
Mert én valahogy másból nem nézem ki, hogy bökjön egy-két gólt.
és ha leszedik a pályáról Messit, akkor... :(

Én Henry-t beraknám a kezdőbe, hátha megmaradt valami Ramos-nak az emlékezetében róla, s tartanának tőle :)
Messin kívül Henry, amit írtál is, és hát én nagyon remélem, hogy valaki villan egyet, és azzal eldönti a mérkőzést a javunkra. Ini meglőhetné már azt az elsőt, tavaly jókor lőtt egy igen fontos gólt, csak nem fehér, hanem kék volt az ellenfél. :wink:
Bocsi, de Iniestanak van már egy gólja idén. ;) Csak sajnos nem emlékszem, hogy ki ellen lőtte. :oops:

Ami meg a lehetséges gólokat illeti: Piqué esetleges felfutása, Xavi érkezése, Henry, Bojan, vagy Pedro szintén tud gólokat szállítani, Alves lőhet bombát, Touré is megpróbálhatja, avagy Keita sem béna a befejezésekben. ;)

Persze ezek közül nem lesz mindenki a pályán, de az látszik, hogy nem csak Messi lőhet gólt. ;)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.09. 22:59:22

Sanama írta: Na ez az én bajom is.
Messi és pont.
Azért PEdro,Bojan,Henry,Xavi betalálhatnak bármikor.
Plusz tavaly Puyol és Piqué gólt szerzett.
Nem kell aggódni,egyébként is elég ha Messi lő eggyel többet mint a madrid és kész. :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.04.09. 22:57:41

De azt ne feledjétek: jelenleg azért nincs olyan játékosunk akiben 1 vagy több gól előzetesen benne van mert Messi gólérzékenysége kimagaslik a többieké közül. Akár Pedro akár Xavi, akár Iniesta is bökhet 1-et bármikor. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.04.09. 22:56:51

Enjoy írta:Messin kívül ki lehet még potenciális gól szerző?
Mert én valahogy másból nem nézem ki, hogy bökjön egy-két gólt.
és ha leszedik a pályáról Messit, akkor... :(

Én Henry-t beraknám a kezdőbe, hátha megmaradt valami Ramos-nak az emlékezetében róla, s tartanának tőle :)
Messin kívül Henry, amit írtál is, és hát én nagyon remélem, hogy valaki villan egyet, és azzal eldönti a mérkőzést a javunkra. Ini meglőhetné már azt az elsőt, tavaly jókor lőtt egy igen fontos gólt, csak nem fehér, hanem kék volt az ellenfél. :wink:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.09. 22:53:13

Enjoy írta:Messin kívül ki lehet még potenciális gól szerző?
Mert én valahogy másból nem nézem ki, hogy bökjön egy-két gólt.
és ha leszedik a pályáról Messit, akkor... :(

Én Henry-t beraknám a kezdőbe, hátha megmaradt valami Ramos-nak az emlékezetében róla, s tartanának tőle :)
Na ez az én bajom is.
Messi és pont.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.09. 22:48:26

Messin kívül ki lehet még potenciális gól szerző?
Mert én valahogy másból nem nézem ki, hogy bökjön egy-két gólt.
és ha leszedik a pályáról Messit, akkor... :(

Én Henry-t beraknám a kezdőbe, hátha megmaradt valami Ramos-nak az emlékezetében róla, s tartanának tőle :)
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.09. 22:28:52

lluisllach89!
nem sanyi bácsi mondja meg,de én még azt is elhiszem,hogy a spanyol színvonal megengedi,hogy a realnak ennyi futás is elég legyen,De...láthattuk a bl-ben,hogy a Lyon a futással verte meg a csapatot. Ezen nincs mit szépíteni,a Real a 2 meccs alatt 1 félidőt bírt hasonló iramban,mint a nagy csapatok a 90 percet. Ez valahol nevetséges. A sérülések benne vannak a sportban,ahogy mondod,de az orvosi kar félrekezel embereket,dolgokat nem vesz észre és hasonló amatőr hibákat követ el. Olyanokat,amikért egy fehérnemű eladót kirúgnak,nemhogy egy élklub orvosát. Nekem az a véleményem,hogy az összeszokásnak természetesen idő kell,de már a holnapi meccsen látszódnia kellene az eredménynek,hisz akár hogy nézzük,eltelt jó 7-8 hónap. Ha holnap sem alkot a csapat,akkor azt mondom,hogy gondolkodóba kell esni és nem feltétlen az edzőváltás miatt. Én nem tudom,hogy mi a gond,de nem is nekem kell megmondani,hiszen pont ezért Perez az elnök,mert ő nyilván jobban tudja. Nekem fingom sincs h miért akad a gépezet már jó 7éve
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.04.09. 22:26:13

SINCE 1899 írta:Szép estét uraim! Nos a holnapi összecsapással kapcsolatban annyi lenne a mondani valóm,hogy nehezebb el classico lessz mindkét csapat számára mint pl a novemberi Nou Camp beli siker. Mivel itt aki gyöz,az talán a végsö sikerre is jogosult. És persze a gyözelem mellett azt sem bánnám,ha 2-3 góllal nyernénk, gólarány javitása miatt. Remélem a technikai faltok sem tördelik a meccset,de sajnos ebben nem bizok túlságosan. Bár Pepe nem lessz a pályán,tehát agyon taposva nem lessz senki,legalábbis öáltala nem:) Bizzunk a szép,látványos fociban és persze BARCA gyözelemben. Ennek reményében kivánok jó éjszakát,és holnapra jó szúrkolást...FORCA BLAUGRANA
A "LESSZ" egy SZ, bocs csak szúrta a szemem és nem véletlen volt, mert 2x írtad. :wink: :oops:
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2010.04.09. 22:19:45

Mindenképp fontos ,hogy tartsuk a labdát, én ezért Xavi,Busquets,Iniesta középpályát várok, a védelem egyértelmű Valdés,Dani,puyol,Pique,Maxwell.
A támadósorban szivesen látnám Henry-t , már csak a magassága és a tapasztalat miatt is.Természetesen Messi mögötte vagy mellette legyen , 3. támadó így viszont Pedro lesz, aki azért is jó, mert bármikor meglephet minket 1 góllal.

Szóval a kezdőm: VV-ALves,Puyol,Piqué,Maxwell-Xavi,Busquets,Iniesta-Henry,Messi és Pedro.

Hajrá Barca!
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.04.09. 22:16:46

barcaME55i írta:
SINCE 1899 írta:V.V-- PIQUE-MARQUEZ-PUYOL-DANI ALVES--INIESTA-XAVI-ABIDAL--MESSI-HENRY-PEDRO
Abidal még mindig kivan esve.
Akkor TOURE...
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.04.09. 22:10:23

SINCE 1899 írta:V.V-- PIQUE-MARQUEZ-PUYOL-DANI ALVES--INIESTA-XAVI-ABIDAL--MESSI-HENRY-PEDRO
Abidal még mindig kivan esve.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.04.09. 22:04:26

V.V-- PIQUE-MARQUEZ-PUYOL-DANI ALVES--INIESTA-XAVI-ABIDAL--MESSI-HENRY-PEDRO
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.09. 22:02:16

daffy írta:lluisllach89!
számomra is egyértelmű,h a madrid szurkolói nagyképűbbek. Az h az ősszel mennyi hsz volt poént a 6-2ről azt nem tudom,de most elég sok olyan van,ami nem poén,mert vannak akik igen is a tavalyi csapatból és a tavalyi eredményekből élnek,számomra érthetetlen h miért,hisz elmúlt.
Azért nem tükröződik ki a táblázaton mert szórtatok kis mánit, nagy cucc.
kérlek mondd azt elfogultság nélkül,hogy nem kellett erősítés annak a csapatnak.a pénzszórásról annyit,hogy kaka-n kívül mindenki megérte a pénzét,az h ki hogy teljesít,abszolút a gyors illetve a lassabb beilleszkedésnek tudható be. mondhatja bárki,hogy cé-re kiadott pénz kidobás...anyagilag jól járt a klub,hisz visszahozza a pénzt,a pályán nem járt jól vele a csapat? DE. Albiol teljesít,Arbeloa is,Benzema is,ha nem sérült,de azzal tisztába kell lenni,hogy ő nem klasszikus ék. Kaka nem,ebben igazad van,de sérüléssel bajlódott/bajlódik. Ezt nem nevezném pénzszórásnak,hisz lássuk be,hogy sokkal jobban illik a Real Madrid névhez egy Kaka-Ronaldo-Benzema sor,mint egy Gago-Sneijder-Drenthe.
Európában csináltatok valamit?
nem,de az általad említett pénzszórás előtt sem,pedig gondolom nem Zidu,Figo vagy Ronaldo képességeit kérdőjelezed meg. Az idei évben tisztán látszott,hogy a realnak nincs megfelelő erőnléte egy európai kupameccshez.
Nemtudom,hol terjedt el,hogy lefocizza a csapat a barcát,de ha már te azt kéred h ne általánosítson senki,akkor te se tedd. :roll:
Daffy!
Először is csak annyi hogy ne értsd félre, te 1 teljesen normális szurker vagy. Amúgy nem általánosítottam, belenéztem a "sötét oldal" hsz-eibe, meglepődtem de nem idézhetek.
Persze hogy kellett pénzt költeni, de ha eljön a Messi előtti két aranylabdás hozzátok az miért meglepő hogy jelen esetben vezeti(?) a Madrid a bajnokságot?
Mert vki azt írta nálatok hogy jobb csapat a Madrid.
Ha nyerne a Barca akkor meg az lenne hogy kell még 1 év hogy csapattá érjetek.
Mondom, te korrektül írsz, csak ezt így a madrid drukkeres részhez írtam. Ugyanúgy mint a lefocizás témáját. Elkezdi 1-2 falkavezér és követik őket hónapokkal később meg fals vitaérv lesz.
Nem azt mondtam hogy ne lenne normális tag ott, mert aki a focit, a Madridot szereti, az képes megtapsolni a legnagyobbakat vagy legalább is elismerni. Nem pedig degradálni folyamat hogy még nagyobb Barca utálónak tűnjön valaki. Mert jelen esetben Messinek nem "duplanagyítós"
sorozata van.

Amúgy meg 1 Real Madridnál nem lehetnek erőnléti gondok. A sérülés hullámok nem szükségszerűen ezzel vannak kapcsolatban. Azért a nyár megmutatta hogy van pénz a háznál, tehát nem hinném hogy Sanyi bácsi mondaná meg járási osztályokból szerzett tapasztalattal hogy mit kell csinálni :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.04.09. 21:48:09

Szép estét uraim! Nos a holnapi összecsapással kapcsolatban annyi lenne a mondani valóm,hogy nehezebb el classico lessz mindkét csapat számára mint pl a novemberi Nou Camp beli siker. Mivel itt aki gyöz,az talán a végsö sikerre is jogosult. És persze a gyözelem mellett azt sem bánnám,ha 2-3 góllal nyernénk, gólarány javitása miatt. Remélem a technikai faltok sem tördelik a meccset,de sajnos ebben nem bizok túlságosan. Bár Pepe nem lessz a pályán,tehát agyon taposva nem lessz senki,legalábbis öáltala nem:) Bizzunk a szép,látványos fociban és persze BARCA gyözelemben. Ennek reményében kivánok jó éjszakát,és holnapra jó szúrkolást...FORCA BLAUGRANA
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.09. 21:47:33

Real Madrid-Barcelona:
A Barca az esélyesebb. Hiába a Real a hazai pályán van, de mi idegenben is mindig a labdát többször birtokoljuk az ellenfeleinknél. Sok gólos meccsre számítok, főleg, hogy a Real otthon már támadni is szokott( nem úgy mint a Camp Nouban) Ibra hiánya nagy érvágás, de messiék és egy jó összerakott kp, és talán Henry vagy Bojan képesek lesznek megállítani a Realt. Nem 2-6 kaliberű eredmény lesz, én már a sima 0-1-nek is örülnék. :wink:
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.09. 21:40:35

lluisllach89!
számomra is egyértelmű,h a madrid szurkolói nagyképűbbek. Az h az ősszel mennyi hsz volt poént a 6-2ről azt nem tudom,de most elég sok olyan van,ami nem poén,mert vannak akik igen is a tavalyi csapatból és a tavalyi eredményekből élnek,számomra érthetetlen h miért,hisz elmúlt.
Azért nem tükröződik ki a táblázaton mert szórtatok kis mánit, nagy cucc.
kérlek mondd azt elfogultság nélkül,hogy nem kellett erősítés annak a csapatnak.a pénzszórásról annyit,hogy kaka-n kívül mindenki megérte a pénzét,az h ki hogy teljesít,abszolút a gyors illetve a lassabb beilleszkedésnek tudható be. mondhatja bárki,hogy cé-re kiadott pénz kidobás...anyagilag jól járt a klub,hisz visszahozza a pénzt,a pályán nem járt jól vele a csapat? DE. Albiol teljesít,Arbeloa is,Benzema is,ha nem sérült,de azzal tisztába kell lenni,hogy ő nem klasszikus ék. Kaka nem,ebben igazad van,de sérüléssel bajlódott/bajlódik. Ezt nem nevezném pénzszórásnak,hisz lássuk be,hogy sokkal jobban illik a Real Madrid névhez egy Kaka-Ronaldo-Benzema sor,mint egy Gago-Sneijder-Drenthe.
Európában csináltatok valamit?
nem,de az általad említett pénzszórás előtt sem,pedig gondolom nem Zidu,Figo vagy Ronaldo képességeit kérdőjelezed meg. Az idei évben tisztán látszott,hogy a realnak nincs megfelelő erőnléte egy európai kupameccshez.
Nemtudom,hol terjedt el,hogy lefocizza a csapat a barcát,de ha már te azt kéred h ne általánosítson senki,akkor te se tedd. :roll:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.09. 21:25:15

daffy írta:Cooltiszo! nem értem,h ha annyival jobb a csapat,mint azt állítod,miért nem ütközik ki a táblázaton? miért nem nyertétek már meg a ligát? lásd: őszi klasszikus,azt a várva várt 6-2 ismétlés meg elmaradt és mindenki leste a meccset az első 30 percbe,amikor nem azért nem vezetett a real,mert a barca volt a jobb,hanem mert a real volt szerencsétlenül sz@r a helyzetkihasználásban(és itt nem azt vitatom,hogy jobb-e a csapat,csak a mértéket,illetve ilyen hsz-ek után azt,hogy a madrid szurkolói a nagyképűek...)reálisan nézve,persze a barca a jobb,de mi ez a nagy mellény meg lenézés egy úri szurkolótól? még akkor is,ha jogos? állítólag ti vagytok a szerényebbek.
Azért nem tükröződik ki a táblázaton mert szórtatok kis mánit, nagy cucc.
Európában csináltatok valamit?
Ha hallottad vkitől azt h 6-2-t jósolt győződj meg arról hogy poén volt-e de semmiképp se vetítsd ki, semmiképp ne általánosíts.
Megint elterjedt az hogy ti lefociztátok a Barcát. Majd egyszer nézzd meg mennyi helyzet volt elfogultság nélkül.
Azt hogy a madrid szurkolói a nagyképűek.. Van belőle jócskán.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.09. 21:15:03

kennyke04 írta:
Gauchomester írta:Semmiféle veszekedésalapot nem szeretnék ezzel a hozzászólásommal kelteni, de bennem van a tüske :D:D Miért a Real az esélyesebb az oldalon reklámozott fogadóirodánál? Na persze csak egy tized...de szúrja a szemem :D
Bocs, ha már korábban ezt megtárgyaltátok, nem olvasgattam vissza :D
megtárgyaltuk, de azért hogy több pénzt nyerj és többet költs sörre jobb az államnak, vasárnap úgyis szavazás, valamivel szépíteni kell az adatokat :lol: :lol: :lol: :lol: (hazai pálya)
Legalább többet fogsz nyerni,ha megrakod a Barcát :)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.09. 21:14:04

Gauchomester írta:Semmiféle veszekedésalapot nem szeretnék ezzel a hozzászólásommal kelteni, de bennem van a tüske :D:D Miért a Real az esélyesebb az oldalon reklámozott fogadóirodánál? Na persze csak egy tized...de szúrja a szemem :D
Bocs, ha már korábban ezt megtárgyaltátok, nem olvasgattam vissza :D
megtárgyaltuk, de azért hogy több pénzt nyerj és többet költs sörre jobb az államnak, vasárnap úgyis szavazás, valamivel szépíteni kell az adatokat :lol: :lol: :lol: :lol: (hazai pálya)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.09. 21:13:05

Tisztelni kell az ellenfelet, és minden labdáért meg kell küzdeni, presszionálni kell, s a saját játékunkra koncentrálni maximálisan, ekkor , s csak ekkor tudunk győzni!

Pep-nek fel kell rázni őket meccs előtt, alatt , szünetben!

én 3-4 gólt tudok elképzelni , végül viszont 2-2 lesz! :roll:
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.04.09. 21:12:05

daffy írta:Cooltiszo! nem értem,h ha annyival jobb a csapat,mint azt állítod,miért nem ütközik ki a táblázaton? miért nem nyertétek már meg a ligát? lásd: őszi klasszikus,azt a várva várt 6-2 ismétlés meg elmaradt és mindenki leste a meccset az első 30 percbe,amikor nem azért nem vezetett a real,mert a barca volt a jobb,hanem mert a real volt szerencsétlenül sz@r a helyzetkihasználásban(és itt nem azt vitatom,hogy jobb-e a csapat,csak a mértéket,illetve ilyen hsz-ek után azt,hogy a madrid szurkolói a nagyképűek...)reálisan nézve,persze a barca a jobb,de mi ez a nagy mellény meg lenézés egy úri szurkolótól? még akkor is,ha jogos? állítólag ti vagytok a szerényebbek.
Annyit állítottam, hogy egyértelműen jobb csapat vagyunk, amit bizonyítanak a nagy meccseken elért eredményeink, szemben a Real nagy meccseken elért bukdácsolásával szemben.

A ligát amiatt nem nyertük meg, mert egy pontszerző gépezetként működtök. Aki játéktudásban alattatok van azokat nagyon konzisztensen meg is veritek, ez egy nagyon nagy erény. Plusz mint írtam korábban is, végre van egy olyan sztárotok, aki egymaga el tud dönteni meccseket.

Meggyőződésem, hogy egy több nagycsapatos ligában jobban állnánk. Azonban idénre nagyon lecsökkent a 2 nagyon kívüli spanyol bajnokság. Teljesen irreális a mindkét csapat által szerzett pontmennyiség, a 3. helyezett régóta tartó hatalmas lemaradása, és sajnos a tudásbeli különbség is óriási. A mostani bajnokságban igazából a Madridnak és nekünk 4-5 meccse van (egymás elleniek, a Vale és a Sevilla ellen idegenben), ahol nem kötelező a győzelem.

Az őszi meccs előtt a komolyabb szurkolók nagy része nem várt gálát. Egy kemény ki-ki meccset vártam pl én akkor is, az is lett. Az első 30 percet se éreztem olyan nagy cuccnak, jók voltatok, helyzetetek is volt, de ez két erős csapat között nem szokatlan. A dominancia nem itt kezdődik. Viszont sokkal jobb formában vagyunk mint ősszel, ez egyértelműen látható az utóbbi meccsek játékából ítélve. A játékunk a szezon közepéig egy jó átlagos, kicsit jobb szintet mutatott, utána februárban jött a mélypont, sok pontvesztés, viszont a bl nyolcaddöntő visszavágótól kezdve a játékunk a legszebb meccseinket idézi, helyenként felül is múlja tavalyhoz hasonlítva.

Ne haragudj, de nem éreztem lenézőnek az előző hszemet sem, nem vártam gálát, teljesen 3 esélyes meccset várok, elismerem az erősségeiteket, CR-t. Én nem akarok szerény lenni, nagyképű sem, inkább saját szemszögemből reálisan próbálok véleményt formálni. A klisék nem nagyon érdekelnek egyik oldalra se, ( nem ellened irányuló sértés, hanem általánosság), még ha néha én is használom őket.

Szerk:
Gauchomester írta:Semmiféle veszekedésalapot nem szeretnék ezzel a hozzászólásommal kelteni, de bennem van a tüske :D:D Miért a Real az esélyesebb az oldalon reklámozott fogadóirodánál? Na persze csak egy tized...de szúrja a szemem :D
Bocs, ha már korábban ezt megtárgyaltátok, nem olvasgattam vissza :D
Mert a Real játszik otthon. Ez sokat számít fogadási szempontból egy fogadóirodánál. Nem szabad soha se kiindulni az oddsokból.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cooltiszo 2010.04.09. 21:14:03-kor.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.04.09. 21:11:19

Semmiféle veszekedésalapot nem szeretnék ezzel a hozzászólásommal kelteni, de bennem van a tüske :D:D Miért a Real az esélyesebb az oldalon reklámozott fogadóirodánál? Na persze csak egy tized...de szúrja a szemem :D
Bocs, ha már korábban ezt megtárgyaltátok, nem olvasgattam vissza :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.09. 21:08:25

daffy írta:Cooltiszo! nem értem,h ha annyival jobb a csapat,mint azt állítod,miért nem ütközik ki a táblázaton? miért nem nyertétek már meg a ligát? lásd: őszi klasszikus,azt a várva várt 6-2 ismétlés meg elmaradt és mindenki leste a meccset az első 30 percbe,amikor nem azért nem vezetett a real,mert a barca volt a jobb,hanem mert a real volt szerencsétlenül sz@r a helyzetkihasználásban(és itt nem azt vitatom,hogy jobb-e a csapat,csak a mértéket,illetve ilyen hsz-ek után azt,hogy a madrid szurkolói a nagyképűek...)reálisan nézve,persze a barca a jobb,de mi ez a nagy mellény meg lenézés egy úri szurkolótól? még akkor is,ha jogos? állítólag ti vagytok a szerényebbek.
Daffy!

Én nem tudom ki várt 6-2őt az őszi klasszikuson,de hogy mi szurkolók nem az biztos.
A másik a [auto_cenzúra] helyzetkihasználáshoz.1 darab helyzete volt Ronaldonak,azon kívül milyen helyzetekre gondolsz?(nem bunkóságból kérdezem,csak tényleg nem tudom,max még Marceloéra,de azt nem lehet helyzetnek nevezni...).
Az,hogy melyik csapat szurkolói a nagyképűbbek,hát szerintem mindenki a másokat mondja.Én nem nevezem az egész madridistát nagyképűnek.Csak van ott pár tag( az egyik itt is garázdálkodott),akiknek olyan mértékű már a nagyképűség,hogy szerintem vagy orvosi esetek,vagy direkt csinálják.

A meccshez annyit,hogy nem lesz Kaká,és Ibra.Nem tudom melyik csapatot viseli meg jobban. Ibra az utóbbi hetek szerint hiányozna,Kakát meg még nem nagyon láttam real mezben jól játszani.
Korrekt madridiakat várok( gondolok a durva stílusuk kicsit visszább vételére),illetve korrekt,pártatlan játékvezetést.

Győzzön a jobb. :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.09. 20:54:05

Cooltiszo! nem értem,h ha annyival jobb a csapat,mint azt állítod,miért nem ütközik ki a táblázaton? miért nem nyertétek már meg a ligát? lásd: őszi klasszikus,azt a várva várt 6-2 ismétlés meg elmaradt és mindenki leste a meccset az első 30 percbe,amikor nem azért nem vezetett a real,mert a barca volt a jobb,hanem mert a real volt szerencsétlenül sz@r a helyzetkihasználásban(és itt nem azt vitatom,hogy jobb-e a csapat,csak a mértéket,illetve ilyen hsz-ek után azt,hogy a madrid szurkolói a nagyképűek...)reálisan nézve,persze a barca a jobb,de mi ez a nagy mellény meg lenézés egy úri szurkolótól? még akkor is,ha jogos? állítólag ti vagytok a szerényebbek.
Lezárt