Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7460
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.07. 21:47:20

Kalap1988 írta: Igen és szerintem igazi patrióta mellette, aki itt akar csak bizonyítani. Akkora bizonyítási vágy van benne, hogy ő nem egy középcsapat középszerű csatárai mellett akar bizonyítani, hanem itt. Lehet ez nem annyira racionális,de becsülendő dolog.
Pontosan. Észre lehet venni, hogy majd meghal a pályán. Mindig rohan letámadni a kapust, igyekszik mindig "tűzközelben" lenni és megjátszhatóvá tenni magát. Hatalmas bizonyítási vágy van benne és ez előbb-utóbb meghozza a gyümölcsét.
Azért nem véletlen, hogy Rijkard alatt milyen évet produkált. Henry elmegy és ki tudja ki jön helyette.
Szerintem egy biztos 2. csatár lesz belőle, később pedig ki tudja...

Az ilyen kölcsönadásokból sosem jön ki jól egy Barca-játékos sem. ha itt akar játszani -márpedig nagyon úgy tűnik- akkor maradnia kell, mert ha elmegy kölcsönbe 90% hogy itt karriert nem fog befutni, pedig képes rá, főleg ha a korát nézzük. Pedro hol volt ilyen idősen? Szal várjunk még legalább egy évet, utána lehet majd érdemben nyilatkozni. Szerintem Bojan is tudja, mert nem nagyon hallani, hogy hisztizne a kevés játéklehetőségért.
Forca Barca!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.04.07. 16:30:03

Capon írta:
albicelesteX írta:Én megmondom őszintén mindig a "fanyalgókhoz" tartoztam! :) Most is odasorolnám magam!A Bilbao elleni duplája ellenére is!Nem értem a saját érdekében miért nem megy el kölcsönbe?Mert akkor nem lehetett volna ott a BL-győztes csapatban?Nem lehetne ott a bajnoki címért küzdő csapatban?Ez érthető egy részről más részről azért nem mert ott van ugyan, de csak a padon!Persze édes a gyümölcs így is...NEKI!A tehetségét nem vitatom!Mert azért nem falábú két ballábas féltehetség!Meg akkor talán nem is nálunk játszana!Viszont a klasszistól és a szuper tehetségtől nagyon távol van!Az meg hogy 160 cm-es középcsatárunk legyen én azt a Barcát nem igazán szeretném látni!Jó ne 2méteres legyen, de egy átlagos emberke legyen középen!Tegnap is láthattuk az Arsenal bengáli védői hogy eltiporták!Nem is nagyon volt egy értelmes megmozdulása se!Szóval ez az én véleményem!Fanyalgó vagyok ugyan!De meg lehet győzni az ellenkezőjéről...Na nem beszéddel meg nem a fórumozóktól várom!Inkább tőle!
Talán azt gondolja Bojan ha kikerül a barcelonai vérkeringésből akkor már nincs esélye visszakerülni. Ha innen nézzük a dolgot szerintem nem állunk messze a valóságtól.
Igen és szerintem igazi patrióta mellette, aki itt akar csak bizonyítani. Akkora bizonyítási vágy van benne, hogy ő nem egy középcsapat középszerű csatárai mellett akar bizonyítani, hanem itt. Lehet ez nem annyira racionális,de becsülendő dolog.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.04.07. 16:22:28

albicelesteX írta:Én megmondom őszintén mindig a "fanyalgókhoz" tartoztam! :) Most is odasorolnám magam!A Bilbao elleni duplája ellenére is!Nem értem a saját érdekében miért nem megy el kölcsönbe?Mert akkor nem lehetett volna ott a BL-győztes csapatban?Nem lehetne ott a bajnoki címért küzdő csapatban?Ez érthető egy részről más részről azért nem mert ott van ugyan, de csak a padon!Persze édes a gyümölcs így is...NEKI!A tehetségét nem vitatom!Mert azért nem falábú két ballábas féltehetség!Meg akkor talán nem is nálunk játszana!Viszont a klasszistól és a szuper tehetségtől nagyon távol van!Az meg hogy 160 cm-es középcsatárunk legyen én azt a Barcát nem igazán szeretném látni!Jó ne 2méteres legyen, de egy átlagos emberke legyen középen!Tegnap is láthattuk az Arsenal bengáli védői hogy eltiporták!Nem is nagyon volt egy értelmes megmozdulása se!Szóval ez az én véleményem!Fanyalgó vagyok ugyan!De meg lehet győzni az ellenkezőjéről...Na nem beszéddel meg nem a fórumozóktól várom!Inkább tőle!
Talán azt gondolja Bojan ha kikerül a barcelonai vérkeringésből akkor már nincs esélye visszakerülni. Ha innen nézzük a dolgot szerintem nem állunk messze a valóságtól.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.04.07. 16:08:12

Én megmondom őszintén mindig a "fanyalgókhoz" tartoztam! :) Most is odasorolnám magam!A Bilbao elleni duplája ellenére is!Nem értem a saját érdekében miért nem megy el kölcsönbe?Mert akkor nem lehetett volna ott a BL-győztes csapatban?Nem lehetne ott a bajnoki címért küzdő csapatban?Ez érthető egy részről más részről azért nem mert ott van ugyan, de csak a padon!Persze édes a gyümölcs így is...NEKI!A tehetségét nem vitatom!Mert azért nem falábú két ballábas féltehetség!Meg akkor talán nem is nálunk játszana!Viszont a klasszistól és a szuper tehetségtől nagyon távol van!Az meg hogy 160 cm-es középcsatárunk legyen én azt a Barcát nem igazán szeretném látni!Jó ne 2méteres legyen, de egy átlagos emberke legyen középen!Tegnap is láthattuk az Arsenal bengáli védői hogy eltiporták!Nem is nagyon volt egy értelmes megmozdulása se!Szóval ez az én véleményem!Fanyalgó vagyok ugyan!De meg lehet győzni az ellenkezőjéről...Na nem beszéddel meg nem a fórumozóktól várom!Inkább tőle!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2010.04.05. 19:03:37

Őszintén megmondom, énis mondtam hasonlót, hogy nem lesz a mi első számú csatárunk - pedig az elejétől kezdve nagyon bírom a gyereket, mint egy kisgyerek, úgy örülök ha gólt lő. :lol: De azóta "megfordult" a világ velem - védelmemre szóljon, hogy az első szezonjában még nem láttam át úgy a focit, mint tavaly, vagy most(még van mit fejlődnöm így is), és ezért csak a tavalyi rosszabb teljesítménye volt meg bennem, mint viszonyítási alap. De amit idén nyújt - a felkészülés alatt is nagyon jó volt - az szerintem magáért beszél. Nagyon jó idén, sokszor gólt is lő, a mezőnyben sem csak alibizik és böszmesokat mozog. Ahogy a kapust zavarta folyton, a gürizős Eto'o jutott eszembe - nem félreérteni, nem a Kamerunit sírom vissza -, a góljai meg mestermunkák voltak. Főleg az első, ahogy helyezkedett, és döntött... Látszik, hogy a vérében van minden, és a tavalyi rosszabb teljesítmény tényleg CSAk a játéklehetőség hiánya miatt voltak - bár azért tavaly is lőtt párat... A pluszt nála az jelentheti szerintem - a kitűnő lövőtechnika szinte említésre sem méltó egy klasszis csatárnál :lol: :lol: (még nem az, talán egyszer...)-, hogy nem kis zsugákat oszt. Most Messinek, tavaly Eto'onak a Mallorca elleni gólpassza...

Szóval tényleg nagy játékos lehet, nem "csak" Owen szint, ahogy régebben mondtam - aranylabda ide, aranylabda oda, Owent én nem tartom klasszisnak. Csak akkor el kéne kezdeni egyre többet játszatni, most az Arsenal ellen is pl... Kíváncsi lennék, hogy az Angol védők ellen tud-e valamit alkotni, vagy az még túl nagy falat neki... Remélem megtudjuk, az Arsenal stílusát nézve, szerintem teremne neki azon a meccsen is babér, mert ahogy Zlatant is ki lehetett ugratni, úgy őt is bőven ki lehet, vagy akár jobban is - robbanékonyság.

Bocs ha hosszú lett, azért remélem valaki elolvassa. Ja, a kölcsön szerintem megoldhatatlan lenne, Katalónián kívül neki nem ver a szíve, látszik rajta, hogy imádja a klubot, és mélységesen tiszteli társait. Neki itt a legjobb!! :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.04.05. 18:30:57

LG írta: Egy kölcsönbe adás kézenfekvőnek tűnik.
Bojan többször kijelentette,hogy nem akar se végleg, se kölcsönbe sem elszerződni, itt akar maradni, és harcolni a csapatba kerülésért.

nagyon tisztelendő hozzáállás,nagyon remélem,hogy egy ilyen tehetség nem fog eltűnni a süllyesztőben a kevés játéklehetőség miatt.

óriási karrierje lehet még itt nálunk, én bízok a szebb jövőben Bojannal kapcsolatban.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.05. 18:19:30

miihii írta:
Varatrix írta:"Bojan személyisége megosztja a közvéleményt, ugyanis a fiatal támadó egy személyben csodagyerek, illetve túlsztárolt reménység."

Hát igen a Barcások szemében csodagyerek.
Az ellenfeleink szemében túlsztárolt reménység.
Nem hiszem, hogy a mi véleményünket osztaná meg.


Dehogynem!
Ebben a topicban is már nem egyszer volt téma ez és volt mindkét verzióra jelentkező bőven.Csak most,h gyakrabban játszhat és eredményesen is,el vannak tűnve a fanyalgók.Pedig nem ketten voltak,az tuti :wink:
(És nem is kell olyan sokat visszamenni az időben ill ebben a topicban.)
Igen, sokan kritizálták itt is Bojant. Amit nem igazán értettem. Legalábbis én azért nem találnék meg senkit, mert becserélik 5 percekre, és ezalatt nem tudja megváltani a világot. Illetve amikor 10 meccsenként 1x kezd, érthető, h nem lehet ennyi kihagyás után formában.

Az én véleményem a gyerekről az, h valóban szuper tehetségként indult, hiszen rögtön amint el kezdett játszani a bajnokságban gólokat lőtt, gólpasszokat adott, nem egyszer hátán vitte a csapatot. Akkor én azt hittem, h pár éven belül a világ legjobbja lesz.
Aztán jött Pep...barcelonai oldalról általában mindenki csak nyert az ő érkezésével, hiszen hatalmas dolgokat vitt végre a csapattal, de az egyik nagy vesztes szegény Bojan lett.
Nem kap lehetőséget, nem fejlődik.
Persze még mindig nagy fiatal, még mindig benne van a hatalmas potenciál. De ahhoz, h kijöjjön belőle játékpercekre van szüksége, amit itt nem sokat kap.
Egy kölcsönbe adás kézenfekvőnek tűnik.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.04.05. 18:18:47

Kettőt lapoztam és ott már ilyenek vannak:
egyébként azt is biztosra veszem, hogy csatárként nincs jövője nálunk.

Szóval azért bőven megoszlik vagy legalábbis megoszlott még a Barcások véleménye is. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.05. 18:11:03

Abszolút ! Mihinek teljesen igaza van.
Nem 1 olyan hsz-t láttam,hogy nem Barca szint, stb. volt egy jó éve szevasz, ennyi ér a srác....


Most kezdi megmutatni magát,ahogy több és több idő kap.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.05. 18:06:17

Varatrix írta:"Bojan személyisége megosztja a közvéleményt, ugyanis a fiatal támadó egy személyben csodagyerek, illetve túlsztárolt reménység."

Hát igen a Barcások szemében csodagyerek.
Az ellenfeleink szemében túlsztárolt reménység.
Nem hiszem, hogy a mi véleményünket osztaná meg.


Dehogynem!
Ebben a topicban is már nem egyszer volt téma ez és volt mindkét verzióra jelentkező bőven.Csak most,h gyakrabban játszhat és eredményesen is,el vannak tűnve a fanyalgók.Pedig nem ketten voltak,az tuti :wink:
(És nem is kell olyan sokat visszamenni az időben ill ebben a topicban.)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.05. 13:08:52

Én azt bírom benne nagyon a góljaitól eltekintve,hogy:
-5percben odasprintel a kapushoz
-50. percben is.
-93. percben is.

Csupa szív játékos az kétségtelen. Ha így folytatja nagy ikonja lehet a csapatnak szerintem. Most lesz augusztusban 20éves. még van 3 inkább 4éve hogy a "csúcsra" érjen.
Gyerünk Bojan
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.04.05. 13:07:10

Vagy,B verzió Cé+65 millió,és mehet Madridba......:-)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.04.05. 12:04:39

"Bojan személyisége megosztja a közvéleményt, ugyanis a fiatal támadó egy személyben csodagyerek, illetve túlsztárolt reménység."

Hát igen a Barcások szemében csodagyerek.
Az ellenfeleink szemében túlsztárolt reménység.
Nem hiszem, hogy a mi véleményünket osztaná meg.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.04.05. 11:59:04

Elképeszt ez az ember :D Kap 5 percet gólt lő. Kap 20 percet gólt lő. Kap 90 percet 2 gólt lő :D Nagyon szeretem a játékát és nagyon szimpatikus ember a szorgalmával a küzdésével és a klub iránti mérhetetlen szeretetével. A másik pedig hogy évről évre olyan játékosok kerülnek fel az Atletic-ből akik megálják a helyüket. Egészen elképesztő hogy szinte kitudnánk 1 olyan csapatot állitani akik csak saját nevelésű játékosok és nem is gyenge csapat lenne. Tavaly Busi , most Pedro és Jeffren. Jövőre remélem dos Santos és Thiago :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.05. 11:47:26

Charlie írta:Kezd a kedvenceim közé emelkedni Bojanka. Látszik rajta, hogy dolgozik és mennyire szereti a klubbot. Szegény amikor elsírta magát a Getafe elleni lecserélése után, látszott rajta, hogy mennyire bántotta a gyengébb meccse. Következő év érdekes lesz számára, ha Henry elmegy akkor fellép 2. számú csatárnak Ibra mögé. De akkor ki lesz a 3. számú? Netán Keirrison visszajön? Netán érkezik egy új ember? Majd kiderül, a lényeg, hogy Guardiola is tudja, hogy 1 kincs és nem szabad veszni hagyni. Hangsúlyozza is mindig, hogy tudja mekkora érték, csak még tanulnia kell, fiatal. Remélhetőleg Bojan is érzi, hogy jó úton halad és sok munkával nagy játékos lehet itt belőle a későbbiekben.
C.
Nekem is nagy kedvenc már a beépítése óta :wink: Am Ibra,Bojan lesznek jövőre középen a lehetőségek, szélre pedig Jeffren,Messi,Pedro,És az új szélső.
MR. TROMORT777

2010.04.05. 11:42:58

Varatrix írta:
Az opciós jog miatt van.

Nem értek hozzá, de lehet opciós jog nélküli kölcsön szerződést kötni?
Mert az biztos, hogy nem nagyon szoktak, de lehet e?

Amúgy meg maradjon csak jó helyen van itt.
Persze, hogy lehet. Amúgy csak nálunk "divat", hogy opciós jogot is bele veszünk a szerződésbe.

Nem szabad kölcsön adni, szükség van itt rá.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.04.05. 11:40:07

Kezd a kedvenceim közé emelkedni Bojanka. Látszik rajta, hogy dolgozik és mennyire szereti a klubbot. Szegény amikor elsírta magát a Getafe elleni lecserélése után, látszott rajta, hogy mennyire bántotta a gyengébb meccse. Következő év érdekes lesz számára, ha Henry elmegy akkor fellép 2. számú csatárnak Ibra mögé. De akkor ki lesz a 3. számú? Netán Keirrison visszajön? Netán érkezik egy új ember? Majd kiderül, a lényeg, hogy Guardiola is tudja, hogy 1 kincs és nem szabad veszni hagyni. Hangsúlyozza is mindig, hogy tudja mekkora érték, csak még tanulnia kell, fiatal. Remélhetőleg Bojan is érzi, hogy jó úton halad és sok munkával nagy játékos lehet itt belőle a későbbiekben.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.04.05. 11:36:23

ALEXDP írta:Lehet hogy nem jól emlékszem,de szerintem kimondottan NEM jellemző,és nem csak nálunk,hanem a Laliga-ban általában,hogy a fejlődni kölcsönadott játékos sokra viszi,és főként nem térnek vissza.
Meg kell tartani,és játszatni!!!!
Az opciós jog miatt van.

Nem értek hozzá, de lehet opciós jog nélküli kölcsön szerződést kötni?
Mert az biztos, hogy nem nagyon szoktak, de lehet e?

Amúgy meg maradjon csak jó helyen van itt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.04.05. 11:30:22

Lehet hogy nem jól emlékszem,de szerintem kimondottan NEM jellemző,és nem csak nálunk,hanem a Laliga-ban általában,hogy a fejlődni kölcsönadott játékos sokra viszi,és főként nem térnek vissza.

Szerintem pl Messi is ha nyögősebben indul,és pl kölcsönadják,sosem ért volna föl erre a szintre!
Pont az a lényeg,hogy itt fejlődik!
Ezen körülmények segítik abban hogy kiforrjon,ezek pedig sehol máshol nincsenek!

Meg kell tartani,és játszatni!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.04.05. 11:08:05

Ha már valakit kölcsön adunk, az hozzánk tuti nem jön már vissza. Nem adnám sehova se kölcsön, egyszerűen többet játszatnám 5 perceknél.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.04.05. 11:07:06

Amúgy nincs olyan hű de nagy csatár túltengés.
Három db ember van aki center tud játszani.
Ibra, Henry, Bojan.
Henry nagyon gyenge formában van.
Ibra jelenleg sérült.
Én nagyon remélem, hogy nem variálgatni fog Pep, hanem Bojant teszi kezdőbe.
Center posztra.
Ráadásul Henry év végén valószínűleg távozik, és akkor kiesék még egy játékos, aki képes centerként játszani.
Szóval nem adnám kölcsönbe sem.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.05. 10:51:54

gonosz írta:Nekem változatlanul az a véleményem, hogy semmiképp nem szabad eladni, de kölcsön kellene adni olyan csapathoz, ahol rendszeresen játszik és szabadon fejlődhetne. Benne van a tudás és egyértelmű, hogy több lehetőség kellene neki.
csakhogy ő maga se akar elmenni...
Kép
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.05. 10:48:10

Nekem változatlanul az a véleményem, hogy semmiképp nem szabad eladni, de kölcsön kellene adni olyan csapathoz, ahol rendszeresen játszik és szabadon fejlődhetne. Benne van a tudás és egyértelmű, hogy több lehetőség kellene neki.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.04.04. 18:04:57

Könnyebb hazai meccseken akár Messi kárára (ill. hogy pihenjen az argentín) is játszhatna. Ebben a 4-2-3-1-es felállásban megnézném úgy, hogy mondjuk Ibra van előtte.
Bár hozzá kell tenni, tegnap azért fontos szerepe volt Messinek, mert mindig áthúzta magát két-három emberen, és jól tette ki szélre, kérdés Bojannak mennyire menne ez.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.04. 18:00:01

Hatalmasat játszott tegnap, megérdemli, hogy a kezdőbe legyen, főleg, hogy most Pedronak nem megy. A második gólja egy gyönyörű bomba, de az első is szép volt.

De a legjobban Bojanba azt tisztelem, hogy már ajánlottak neki ajánlatot, de ő mégsem ment, pedig nem is játszott nálunk. Tisztelem :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Lezárt