Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.04.02. 13:35:43

zsoltfree írta:De most őszintén ki ez a RIbery? Mint ha a Messi menne el már akkor híre van. Mit izgulnék hogy jön ő amikor van egy Messink? Van egy Pedronk is, aki még nyáron "sehol" nem volt aztán Henryt kiszorította és elég sok gólt rúgott. Egy éve nem játszik még a felnőtteknél de már akkora gólokat rúgott és nem mellékesen fontosakat. Gólpasszokat is ad, igaz van még hová fejlődnie, de azért nem zsongok be egy Riberytől. Ha nagyon akar jönni akkor egye fene jöhet. De amit a Villa is művelt nyáron, hogy a Madridnak nyalt 2 hetet, aztán a Barcának kettőt, aztán a Valenciának:) A Barca most az élklub! És most ők válogatnak.....aki nagyon jó az jöhet...aki hezitál, annak sok szerencsét:)
Hát hagy hezitáljanak könyörgöm.
Nekik azt kell eldönteniük, hogy hol lesz nekik a legjobb.
Nyilvánvalóan hezitálnak a dolgon.

Nem akarom Ribéryt, Silva jobb.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.02. 13:30:14

De most őszintén ki ez a RIbery? Mint ha a Messi menne el már akkor híre van. Mit izgulnék hogy jön ő amikor van egy Messink? Van egy Pedronk is, aki még nyáron "sehol" nem volt aztán Henryt kiszorította és elég sok gólt rúgott. Egy éve nem játszik még a felnőtteknél de már akkora gólokat rúgott és nem mellékesen fontosakat. Gólpasszokat is ad, igaz van még hová fejlődnie, de azért nem zsongok be egy Riberytől. Ha nagyon akar jönni akkor egye fene jöhet. De amit a Villa is művelt nyáron, hogy a Madridnak nyalt 2 hetet, aztán a Barcának kettőt, aztán a Valenciának:) A Barca most az élklub! És most ők válogatnak.....aki nagyon jó az jöhet...aki hezitál, annak sok szerencsét:)
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.04.02. 13:21:26

Csak nekem tűnik úgy, hogy Ribéry oda akar menni, amelyik csapat formában van?
Megtudta, hogy Ronaldo,Kaká és a többiek a Realba akkor jajjj én is megyek oda, vagy visszavonulok, aztán elkezdett kicsit játszani a Bayern, maradt ott, most meg a Real kiesett a Barca jól, szépen játszik, és most ide akar jönni.
Hát érdekes.
De bevallom örülnék az igazolásának :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.02. 13:14:03

Ribéryre nagyon kíváncsi leszek. Szvsz az asszony itt is sokat fog dönteni, és ő Barcelonát preferálja. :wink: Szerintem simán kiköthet nálunk. És az sem elkerülendő tény, hogy az ex madridi Robben is a Barcát ajánlja Ribérynek. Nálunk mikor volt ilyen, hogy egy ex-Barcás azt mondta valakinek, hogy inkább Real.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.04.02. 13:09:01

di maria a pool ellen is a mezőny legjobbja volt...
kiváló a baloldalon és még 21 éves...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.02. 12:56:38

House írta:Mennyen csak a Madridba. Természetes az, ha egy játékos több csapatba is el tudná képzelni magát, még azt is elfogadom, hogy ha ez a két csapat a Reál, és a Barca. De (!) azt nem tudom elfogadni, hogy tavaly eleinte azt mondta, hogy mindennél jobban a Barcába akar jönni, aztán nem jött össze, és mindennél jobban a Reálba akart menni. Na ez az az érv, amiért én nem engedném ide.
Amúgy padon is hisztis lenne. :)
Nem tudjuk, hogy mit mondott és mikor, mert igazából az újságírók azt irkálnak, amit akarnak. A fene tudja, hogy mi az igazság ezekben a nyilatkozatokban, miket mondott ő valójában.

Az viszont tény, hogy hisztisnek tűnik, ami általában nem jó egy közösségben. Viszont most már tényleg kell egy balszélsőt igazolnunk jövőre...
Ami mellette szól, hogy szinte minden téren (kivéve a fejelések) elég jó teljesítményt nyújt, legyen szó elmozgásról, passzról, irányításról, pontrúgásról, gólokról.

Ha csak a személyiséget nézném, akkor Silvát választanám szerénysége és küzdeni tudása miatt. Persze technikai szempontból sem utolsó megoldás, hiszen eszméletlen passzjátéka van - láthatjuk a spanyol válogatottban is, hogy mennyire jól tud összejátszani a "mi" középpályásainkkal. Csak ő két dologban gyengélkedik: góllövés és sérülések.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.02. 10:28:42

socio66 írta:Valahogy nem hiszek Ribery leigazolásában.
Tavaly nagyon vártam,de miután megszakadtak a tárgyalások, meg úgy tűnt,inkább már a Madrid felé húzna,lemondtam róla.
Meg az idei,kamusérülésekkel teli alibiéve sem tetszik,nem éppen szimpatikus hozzáállás.
Az viszont igaz,hogy a legjobb megoldás lenne szakmailag,mert kiváló játékos,de szerintem a riválishoz fog menni végül.
bízzunk feleségébe, aki a homokos tengerpartot szereti,
való igaz szakmailag talán ő lenne a legjobb megoldás, ha jelenleg nem jástszik kiemelkedő formában...
Kép
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.02. 10:27:22

socio66 írta:Valahogy nem hiszek Ribery leigazolásában.
Tavaly nagyon vártam,de miután megszakadtak a tárgyalások, meg úgy tűnt,inkább már a Madrid felé húzna,lemondtam róla.
Meg az idei,kamusérülésekkel teli alibiéve sem tetszik,nem éppen szimpatikus hozzáállás.
Az viszont igaz,hogy a legjobb megoldás lenne szakmailag,mert kiváló játékos,de szerintem a riválishoz fog menni végül.
Mennyen csak a Madridba. Természetes az, ha egy játékos több csapatba is el tudná képzelni magát, még azt is elfogadom, hogy ha ez a két csapat a Reál, és a Barca. De (!) azt nem tudom elfogadni, hogy tavaly eleinte azt mondta, hogy mindennél jobban a Barcába akar jönni, aztán nem jött össze, és mindennél jobban a Reálba akart menni. Na ez az az érv, amiért én nem engedném ide.
Amúgy padon is hisztis lenne. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
socio66

2010.04.02. 10:23:13

Valahogy nem hiszek Ribery leigazolásában.
Tavaly nagyon vártam,de miután megszakadtak a tárgyalások, meg úgy tűnt,inkább már a Madrid felé húzna,lemondtam róla.
Meg az idei,kamusérülésekkel teli alibiéve sem tetszik,nem éppen szimpatikus hozzáállás.
Az viszont igaz,hogy a legjobb megoldás lenne szakmailag,mert kiváló játékos,de szerintem a riválishoz fog menni végül.
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2010.03.29. 13:21:05

Keita is jó igazolás volt, de tényleg sokszor mellényúlt Pep. Bár Csigrinszkij még lehet, hogy befut, ha lesz elég türelem vele szemben.
A Mallorcából nekem nagyon tetszett Mattioni játéka, nem kell leigazolni, nem azt mondom, csak ha már írtam, mondom megjegyzem ezt is. Ügyesen és lendületesen futballozott.
Nekem egyébként teljesen mindegy, kit igazolunk a nyáron és kit nem. Csak a csapat "vázát" tartsuk egyben, az meg szinte biztosan sikerül.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.03.29. 13:09:00

baas11 írta:Pep igazolási stratégiája azért közel sem pozitív mérlegű,hisz Pique és Alves-t leszámítva többi mind zsákbamacska és valljuk be csúnyán mellényúlás volt...(Hleb,Csiga,Henrique,Cacares,...)...ráadásul személyesn vállalt értük mindig garanciát ahogy most is Csigáért....
Ami pozitív:jól ismeri a fiatalokat,és bátran elküldte anno Roni-t és Deco-t,de Eto'o val majdnem elszúrta akkor is....
Aligha Pep bátor húzásai lettek volna :D
SEX N MONEY...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.03.29. 13:06:43

Pep igazolási stratégiája azért közel sem pozitív mérlegű,hisz Pique és Alves-t leszámítva többi mind zsákbamacska és valljuk be csúnyán mellényúlás volt...(Hleb,Csiga,Henrique,Cacares,...)...ráadásul személyesn vállalt értük mindig garanciát ahogy most is Csigáért....
Ami pozitív:jól ismeri a fiatalokat,és bátran elküldte anno Roni-t és Deco-t,de Eto'o val majdnem elszúrta akkor is....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.29. 12:55:12

gekkodan írta:Ezért is várom Rosellt, ami egyet jelent majd Txiki távozásával és a 100 milliós elpocsékolt átigazolások felfüggesztésével (csiga, cáceres, henrique, hleb, keirisson). Koncepcióval kell vásárolni, Pepnek meg kell tanulnia, hogy nem kap 25 milkát egy majomra, csak mert azt kéri Txikitől és utána 3 hónapja nem játszik az illető.
Ehhez képest Rosell azt nyilatkozta pár hónapja, hogy ő Pepnek teljesen szabad kezet adna az igazolásoknál, mintegy menedzserré tenné - angliai mintára. Ez totál ellentmond a te kívánságodnak, hiszen ez pont azt erősítené meg, hogy Pep (a te szavaiddal élve) "nem tanulná meg" a megfelelő igazolási stratégiát.

Az viszont igaz, hogy jobbhátvéd cserére, kp-ra és balszélsőre szükségünk van.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.03.29. 12:44:56

már neharagudj Gekkodan de Rossel miben lenne jobb? Elpocsékolt pénz? Megbocsáss de most Txiki az egyik a 10 fejes közűl aki miatt most itt tartunk ahol tartunk! Txiki teljes mértékben ellátja és ellátta a feladatát ! Rossel meg egy csicska! Ez a véleményem Milyen átigazolásokat akarsz ? Tökéletes sosem lesz!
SEX N MONEY...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.03.29. 12:39:11

LG írta: Torres kiváló játékos, de nincs rá szükségünk, ne legyünk már olyanok, mint anno a Mardid a galaktikus érába, h nagy neveket igazulnk posztoktól függetlenül. Ő meg Ibra sok lenne egy posztra, egy emberért meg nem kéne a nyerő felállást megváltoztatni, amivel 2x is végigvertük a világot.

Villa is volt régebben emlegetve, ugyanaz a véleményem róla. Egy igazi szélső kell, nem középcsatárt kitenni oda, h aztán szenvedjen.
Ezért is várom Rosellt, ami egyet jelent majd Txiki távozásával és a 100 milliós elpocsékolt átigazolások felfüggesztésével (csiga, cáceres, henrique, hleb, keirisson). Koncepcióval kell vásárolni, Pepnek meg kell tanulnia, hogy nem kap 25 milkát egy majomra, csak mert azt kéri Txikitől és utána 3 hónapja nem játszik az illető. Meg kell oldani a szélső kérdést baloldalt, mert R10 óta töketlen volt a vezetés ebben az ügyben. Nem ékekről, meg klasszis befejező csatárokról kell beszélnünk, bár tegyük hozzá, hogy egy Diego Milito nagyon elférne Larsson posztján, kéne egy megfelelő minőségi csere Ibra mögé, amolyan "második vonalas" világklasszis. Nálam Milito ilyen mostanában, de nyilván esélytelen, csak azért hozom a példát, hogy értsétek milyen típusra gondolok.

De a legfontosabb egy balszélső, 2 középpályás és egy védő Dani mögé cserének.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.03.29. 12:35:41

Varatrix írta:Olvastam a képes sportban egy Fernando Torres nyilatkozatot amiben nekiszegezték, a kérdést, hogy mit szól a Barca érdeklődéséhez.
Mivel Sandro Rosell azzal kampányol, hogy leigazolja a spanyol támadót.
Van ennek bármi alapja, vagy fikció az egész?
Torres kiváló játékos, de nincs rá szükségünk, ne legyünk már olyanok, mint anno a Mardid a galaktikus érába, h nagy neveket igazulnk posztoktól függetlenül. Ő meg Ibra sok lenne egy posztra, egy emberért meg nem kéne a nyerő felállást megváltoztatni, amivel 2x is végigvertük a világot.

Villa is volt régebben emlegetve, ugyanaz a véleményem róla. Egy igazi szélső kell, nem középcsatárt kitenni oda, h aztán szenvedjen.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.03.29. 12:06:22

Varatrix írta:Olvastam a képes sportban egy Fernando Torres nyilatkozatot amiben nekiszegezték, a kérdést, hogy mit szól a Barca érdeklődéséhez.
Mivel Sandro Rosell azzal kampányol, hogy leigazolja a spanyol támadót.
Van ennek bármi alapja, vagy fikció az egész?

És amúgy mit szólt ?vagy csak a szokásos protokollt válaszolta ?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.03.29. 02:00:42

A goal.com szerint Txiki Begiristain személyesen ment ki Argentínába, hogy megnézze Nicolás Gaitan-t a Boca Juniors támadó középpályását, akiért a holland Ajax Amsterdam már 15 millió Eurót kínált...
A Barca még nem tett ajánlatot, mert ahogy Begiristain mondta: "...előbb még kimerítően ki akarjuk elemzni a játékát..."
Kép
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.03.28. 15:32:29

lehozta a Goal.com, meg egy angol lap is (valami Daily ... nem tudom mi) hogy Fabregasnak elege van a pletykákból és esze ágában sincs távozni.

Ha ez valóban így van, akkor kell ejtünk az Arsenalt, a bajnokságban nem nyerhetnek és akkor talán meg lenne rá az esély :?
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.28. 13:58:36

sjay írta:Lehet hogy hülyeséget mondok , de Silva érkezésére számítok, mégpedig azért mert a Valencia hivatalosan is megerősítette hogy érdeklődnek Dzsudzsi iránt. De ez csak egyéni "kalkuláció" , ettől függetlenül lehet valóság alapja. Agüero is tökéletes lenne , de ő szerintem a Chelsea-be megy.
Bárcsak Silva jönne...őt tudnám legjobban elékpzelni
Ribery is jó lenne, de benne van önzőség, igaz, ha úgy lenne önző itt, mint Messi akkor jöjjön :D meg azért is jöjjön, h ne Madridba menjen :D
Agüero is jó lenne, igaz ő nemtom, h szokott játszani szélen mert inkább ékpár szokott lenni Forlan-nal

szélső listám: 1.Silva 2. Agüero-Ribery :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.03.28. 13:30:49

Olvastam a képes sportban egy Fernando Torres nyilatkozatot amiben nekiszegezték, a kérdést, hogy mit szól a Barca érdeklődéséhez.
Mivel Sandro Rosell azzal kampányol, hogy leigazolja a spanyol támadót.
Van ennek bármi alapja, vagy fikció az egész?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.03.28. 11:53:50

Lehet hogy hülyeséget mondok , de Silva érkezésére számítok, mégpedig azért mert a Valencia hivatalosan is megerősítette hogy érdeklődnek Dzsudzsi iránt. De ez csak egyéni "kalkuláció" , ettől függetlenül lehet valóság alapja. Agüero is tökéletes lenne , de ő szerintem a Chelsea-be megy.
Henry állítólag nyáron a New York Red Bulls-ba távozik ,de még nem 100%, de az szinte igen hogy Amerikába megy :?
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2010.03.24. 14:32:41

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... ry-2022306

A kérdés már csak az, hogy Barcelona vagy Real Madrid....
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2010.03.22. 20:43:30

geridoss írta:
fcbarca0827 írta:Ettől függetlenül, ha Eric felépül, tuti ismét ő lesz az első számú balbekkünk. Legalábbis, remélem... Hiába nyomja most jól Maxwell. Legalább, az egyik oldalunk legyen teljesen lefedve. :lol:

Valóban, védekezésben többet nyújt Abidal, de ez a támadásépítés kárára megy (az ő szempontjából mindenképp). Elől nem annyira magabiztos, mint hátul. Viszont Maxwell pedig épp fordítva (lehet, hogy közrejátszik a nemzetisége a dologban), hátul néha bizonytalan, támadásban viszont sokat segít.

Majd Pep eldönti, melyik fekszik jobban a csapatnak. Két veszélyes oldal, vagy egy, de az egy nagyon erős oldal. :wink:

Szerk: ALEXDP, a számból vetted ki a szót :)
fcbarca mondandójának pont az a lényege, h Abidal védekezőbb felfogású Maxwell-el szemben, és ez azért jobb, mert igy legalább az egyik oldalunk "le van védve".
Én is szeretem Maxwellt, de én egy jó formában lévő Abidalra szavazok inkább. :)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.03.22. 20:22:42

fcbarca0827 írta:Ettől függetlenül, ha Eric felépül, tuti ismét ő lesz az első számú balbekkünk. Legalábbis, remélem... Hiába nyomja most jól Maxwell. Legalább, az egyik oldalunk legyen teljesen lefedve. :lol:

Valóban, védekezésben többet nyújt Abidal, de ez a támadásépítés kárára megy (az ő szempontjából mindenképp). Elől nem annyira magabiztos, mint hátul. Viszont Maxwell pedig épp fordítva (lehet, hogy közrejátszik a nemzetisége a dologban), hátul néha bizonytalan, támadásban viszont sokat segít.

Majd Pep eldönti, melyik fekszik jobban a csapatnak. Két veszélyes oldal, vagy egy, de az egy nagyon erős oldal. :wink:

Szerk: ALEXDP, a számból vetted ki a szót :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Lezárt