Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2010.03.22. 11:50:57

Sziasztok!

Örülők, hogy itt a fórumon 90%-a az embereknek hasonló véleményen van mint én, úgy látszik, én sem gondolhatom akkor olyan rosszul. :)) Sose voltam egy nagy Ibra fan, de most valahogy nem tudok rá mérges lenni, biztos az is benne van, hogy gólokkal nyertük a meccset, de sokat tett a győzelemért és ténlyeg látszott rajta, hogy Ő próbálja, de valahogy nem megy.
Szerintem ha egész nap játsszák ezt a meccset, akkor sem rúg gólt. :)) Vannak ilyen napok, említették Eto't, de szerintem bárki aki focizott már, élt át ilyet. Az én hasonló helyzetemre is világosan emlékszem, szinte már saját magamon röhögtem, hogy semmi sem jön össze. :)
Visszatérve Ibrához biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb megtalálja a góllövő cipőjét! Olyan közegben van, hogy nem csak Ő nem nyugszik, hanem a társak sem, amíg ki nem húzzák a gödörből.
Nagyon tetszett az a mentalitás amit tegnap a tizenegyesnél láthatunk, ahogy Zlatanak odaadták a labdát és tovább biztatták. Itt látszódott igazán, hogy a Barcelona mennyivel több mint egy klub.

Hajrá Barca, Hajrá Zlatan:)
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2010.03.22. 11:12:12

Szedd ki az animált avatárt!

Lehet őt szeretni vagy utálni nagyszerű futballista !
Hinni kell h elindul a szekere és akkor hengerelni fog a barca!
pláne ha nem hozzánk jön akkor Madridban köt ki!
És inkább velünk mint ellenünk!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.22. 11:04:20

A társak és egyes szurkolók még bíznak benne. Amikor kihagyta a nagy ziccerét, egyből mutatta Guardiolát a kamera, hogy igencsak megtapsolja Zlatant. Nem tudom mi lesz ebből, talán visszajön a formája, egyszer csak megindul végre valami. Nem szeretem őt, de azért csak elkapja a fonalat végre.
Kép
Kép
Kép
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.03.22. 10:45:52

Örülök , hogy itt van Ibra.

Szerintem egyre jobb lesz.
Már órdító helyzetei is voltak, korábban meg alig találkozott a labdával.
Már csak a helyzetkihasználásán kell javítani, és mindenki gratulálni fog neki itt a fórumon. :)
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.03.22. 10:40:55

herlius írta:Nem lehetett könnyű ilyen rossz hangulatban odaállni 2-3-nál, amikor akár meleg is lehetett volna a pite, ha kihagyja. Az ilyen tiziket Eto'o annak idején rendszeresen kihagyta. A meccs végén pedig nagyon tetszett az a jelenet, amikor Henry-val együtt sétáltak le a pályáról és Titi vigasztalta. Kicsit amolyan "vak vezet világtalant" fílingem volt:)))
A tegnapi játékát látva nekem a tavalyi év végi Eto'ora emlékeztetett.

Már nem emlékszem pontosan melyik meccs volt, de azt tudom, hogy az is idegenben volt és akkor Eto'o legalább 6 ziccert hagyott ki, lőtt egy kapufát, sőt még egy tizenegyest is kihagyott. :) Pedig akkor is látszott Eto'on, hogy hajtott, küzdött, de mindig a rossz megoldást választotta a lövésnél. És valahogy úgy rémlik, hogy ott is Messi szerezte a győztes gólt.

Ugyanez volt a helyzet tegnap Ibrával. Sokszor visszajött labdáért, megjátszható volt, voltak helyzetei de az istenért nem akart neki összejönni a gól. Pedro centerezésénél is...te jó ég! Vagy Iniesta indításánál, vagy Messi kiugratásánál, vagy az első félidőben a szögletnél! A végén már nevettem, mondom ilyen nincs...Lazán lőhetett volna egy mesterhármast! De azért a végén csak bevágta a tizit. Ebben is látszik, hogy mekkora közösség ez a csapat! A társak is mindent megtettek tegnap, hogy gólt rúgjon, sajna a tizin kívül nem jött neki össze.

Nem hittem volna, hogy valaha ilyet fogok írni Ibráról, de egyértelműen önbizalomhiányban szenved a srác. Egy Ibrahimovic... Egyértelműen mentális gondjai vannak, de az is biztos, hogy ha túllendül ezen a mélyponton akkor jönnek megint a gólok. Reméljük ez minél előbb be fog következni, mert pl. egy Mallorca, Arsenal, Madrid trió ellen ilyen helyzeteket nem szabad elpuskázni.

Bízom Pepben és a csapatban, hogy segítenek neki túljutni ezen a holtponton mert szükségünk van egy gólerős Ibrára! :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.03.22. 10:33:02

Erre a formára tényleg nem lehet mást mondani, mint amit Horváth Feri mondott, h a fiúk a hajánál fogva próbálják kihúzni a gödörből, de hát ez is kevés. :?
Kép
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.03.22. 10:31:45

Azért a felvetésedet olvasva, egyik Barca játékos sem fog odaszólni Ibrának, "vazze" ez a helyzeted most kétmilliójába(vagy többe) van a cégnek, eddig mínuszba vagy he!
Hidd el, neki nagyobb teher az, hogy köbö százezer ember előtt simán mellérugja azt az ordító helyzetet, de nem "szórakozásból", hanem, mert így sikerült. Tegnap nem volt flegma a svéd, csak egyszerűen mindent kihagyott. (a csúcs az lett volna, ha a tizit is elrontja)
nem is erre gondoltam, hanem hogy egy szurkoló nyugodt szívvel elvárhatja tőle a jó teljesítményt, vagy hogy rúgja be a helyzeteit.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.03.22. 10:26:54

Tegnap "könyöradományból" rúgott gólt. Tuti Messivel rúgattam volna a tizit is. Jobban visszalépett a labdákért, hajlandó volt futni is, legalábbis többet mint az elmúlt 3-4 hónapban. Jobban játszott mint a múlt meccseken, de ez is nagyon nagyon nagyon kevés. És hányszor mondták már hogy majd a gól talán lendít rajta. Lassú ő ehhez a bajnoksághoz.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.22. 10:25:46

zsuni írta:
Téged, ha focizol és esetleg nem mennek be a helyzeteid a grundon akkor nem úgy kezelnek a társaid, mint ahogy Te Zlatan helyzetét, mert nem igazán éreznéd jól magad....
a grudnod ingyen (vagy ő fizet) és szorakozásból focizik, és nem 11 millio euroért szórja el a helyzeteket, és nem ez a hivatása amire az életét tette fel.
Azért a felvetésedet olvasva, egyik Barca játékos sem fog odaszólni Ibrának, "vazze" ez a helyzeted most kétmilliójába(vagy többe) van a cégnek, eddig mínuszba vagy he!
Hidd el, neki nagyobb teher az, hogy köbö százezer ember előtt simán mellérugja azt az ordító helyzetet, de nem "szórakozásból", hanem, mert így sikerült. Tegnap nem volt flegma a svéd, csak egyszerűen mindent kihagyott. (a csúcs az lett volna, ha a tizit is elrontja) :(
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.03.22. 10:20:40

Valami tényleg nincs rendben nála. Néha annyira furcsa megoldásokat választ a befejezéseknél, hogy nehéz elhinni, hogy született csatár. Sokszor pont az lenne a lényeg, hogy ösztönből, a lehető legegyszerűbben oldja meg a helyzetet. Talán ez volt annak idején Eto'o legnagyobb erőssége. Ritkán akarta cifrázni a helyzeteket, többnyire a legegyszerűbb megoldásai voltak a leghatékonyabbak. Viszont annyit mindenképpen érdemes Ibra védelmében felhozni, hogy a tizit szépen bevarrta. Nem lehetett könnyű ilyen rossz hangulatban odaállni 2-3-nál, amikor akár meleg is lehetett volna a pite, ha kihagyja. Az ilyen tiziket Eto'o annak idején rendszeresen kihagyta. A meccs végén pedig nagyon tetszett az a jelenet, amikor Henry-val együtt sétáltak le a pályáról és Titi vigasztalta. Kicsit amolyan "vak vezet világtalant" fílingem volt:)))
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.03.22. 09:45:49

Téged, ha focizol és esetleg nem mennek be a helyzeteid a grundon akkor nem úgy kezelnek a társaid, mint ahogy Te Zlatan helyzetét, mert nem igazán éreznéd jól magad....
a grudnod ingyen (vagy ő fizet) és szorakozásból focizik, és nem 11 millio euroért szórja el a helyzeteket, és nem ez a hivatása amire az életét tette fel.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2010.03.22. 09:34:46

nemtudom, de szerintem ibrának is köszönhető hogy messinek ennyi terület nyílik mostanában. nagyon figyelnek rá, 1-2-3 ember mindig rajta van...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.03.22. 09:23:19

A tegnapi gól nagyon kellett neki, akkor is ha 11-es.
Remélem ez a gól jobb irányba billenti.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.22. 09:15:45

Mikaos írta:Nagyon sajnáltam Ibrát.
Az átlagnál többször is került gólhelyzetbe. De van ilyen. Tudjuk mi jól, hogy milyen az, amikor a középcsatárunk 2 tavaszi hónapra "nem létezik". Úgy látszik, ez ilyen barcelonai betegség :)

De hogy ne csak dicsérjem/védjem: a fene gondolta volna, hogy ennyire hangulatember. Interben mindig ő volt a magabiztosság mintaoszlopa, és mostanában mintha kissé megcsappant volna ez. Lehet, hogy Messi "rossz" hatással volt rá: ugyanis így rá kellett döbbennie, hogy vannak jobbak nála :)
Én is sajnáltam, főleg Pedro centerezése után. Akinek a vénájában van némi affinitás ehhez a játékhoz az tudja, hogy bárkivel előfordulhat ilyen, van olyan meccs, amikor semmi nem sikerül. Ettől függetlenül sokszor került helyzetbe és jól csorgatta le a labdákat az érkezőknek, nem akadt meg rajta az előre játék. A hozzászólásod második felén már én is gondolkodtam, nem lehet semmi, hogy nem Ő a "námbervan", hanem csak egy csavar a gépezetben. Azért az tetszett, ahogy megtapsolta Messi harmadik gólját, a tisztelet ott volt az arcán. :)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.03.21. 23:35:54

BlauGranaGroc írta:nem tudom, ha a zaragoza kiegyenlített volna és pontokat veszítünk, akkor hányan simogatnátok vígasztalóan a svéd buksiját
Már ne is haragudj, de ha 0-3-ról egyenlített volna a Zaragoza, akkor talán nem a támadó szekciót kellene először elővenni. :)

Ettől függetlenül idegesítő a helyzete (már nem csak a kihagyott helyzetek), hanem az állandó lesek, faultok, amivel lassul a játék, de előbb utóbb ennek is vége lesz.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.03.21. 23:34:47

BlauGranaGroc írta:nem tudom, ha a zaragoza kiegyenlített volna és pontokat veszítünk, akkor hányan simogatnátok vígasztalóan a svéd buksiját
ugyanannyian, mint ahányan fikáznák, ha kihagyta volna a madrid
elleni helyzetét 8)
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.21. 23:30:09

BlauGranaGroc írta:Durván elnézőek vagytok vele. Az elődjét, azt tudtátok szidni amikor nem akart összejönni neki a 30.! gólja.
Ibra nem egy fiatal tehetség akinek időt kellene adni, nem 2 fillérért érkezett és nem akárkit pazaroltunk el miatta. Ehhez képest egy nagy adag... amit nyújt.
Szegény Zlatan?! pff..röhej
tudod sem ő sem más focista nem egy gép...megesik, hogy nem megy és az is megesik, hogy átigazolás után nem megy ugyanúgy, mint az előző csapatban. Ezt nem érdemes magyarázni, nézd csak meg Henry első szezonját és az előző kommenteket, csak azt nem értem, hogy Te miért nem érted?? Kicsit gondolkozz, értem én, hogy nem esik jól, hogy nem ontja a gólokat, de attól ő még ugyanaz a kiforrott, jó, küzdő, technikás, rámenős, hajtós csatár, aki volt és mindez benne van és akármikor előjöhet. Ezt tudják a csapattársak is, Pep is, ezért segítik, nyomják, ezért "Több, mint egy klub" ez a csapat. És egyébként meg remélem Téged, ha focizol és esetleg nem mennek be a helyzeteid a grundon akkor nem úgy kezelnek a társaid, mint ahogy Te Zlatan helyzetét, mert nem igazán éreznéd jól magad....
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.21. 23:27:42

Nem kellenne szidni Zlatan talán a gól jót tesz neki, de jobb lenne, ha akcióból is betalálna.
Várjuk meg az év végét és akkor mondjunk róla valamit. A Madrid ellen az ő góljával nyertünk.
Én azt sem bánnám, ha az idén csak a Bernabeuban rúgna kétszer mesterhármast. :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.21. 23:27:37

Aki valaha futballozott-bármilyen szinten-az tudja, hogy mindaz ami most Ibrával történik, valahol természetes. Minden játékos életében vannak ilyen időszakok, és Ő most beleesett egy peches periódusba.
De mint minden rossz széria, ez is véget ér majd. Ki tudja, tán már az Osasuna ellen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.03.21. 23:24:50

BlauGranaGroc írta:Durván elnézőek vagytok vele. Az elődjét, azt tudtátok szidni amikor nem akart összejönni neki a 30.! gólja.
Ibra nem egy fiatal tehetség akinek időt kellene adni, nem 2 fillérért érkezett és nem akárkit pazaroltunk el miatta. Ehhez képest egy nagy adag... amit nyújt.
Szegény Zlatan?! pff..röhej
jó nagy fan lehetsz,ha még mindig ott tartasz,h azért adtuk el Eto'ot hogy jöhessen Zlatan :roll: mert korántsem így volt. Eto'o-nak Pep döntése értelmében mennie kellett, Internek kellett csak,és így lett eme üzlet.

jó,h egyesek még mindig szentEto'o elpazarlásáról beszélnek...tuti Pep megzakkant,és semmi ok nélkül elküldte :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2010.03.21. 23:22:48

Sanama írta:
BlauGranaGroc írta:Durván elnézőek vagytok vele. Az elődjét, azt tudtátok szidni amikor nem akart összejönni neki a 30.! gólja.
Ibra nem egy fiatal tehetség akinek időt kellene adni, nem 2 fillérért érkezett és nem akárkit pazaroltunk el miatta. Ehhez képest egy nagy adag... amit nyújt.
Szegény Zlatan?! pff..röhej
Igen az ilyen emberek miatt tart fejben ott, ahol.
hat pedig szerintem is hiba volt leigazolni, nem illik a barca jatekstilusaba, david villa kellett volna ide es meg olcsobb is lett volna. Ibra,Csiga, Hleb,Caceres= 120 millio euro kidobott penz ket ev alatt nagyjabol a semmiert
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2010.03.21. 23:22:45

BlauGranaGroc írta:Durván elnézőek vagytok vele. Az elődjét, azt tudtátok szidni amikor nem akart összejönni neki a 30.! gólja.
Ibra nem egy fiatal tehetség akinek időt kellene adni, nem 2 fillérért érkezett és nem akárkit pazaroltunk el miatta. Ehhez képest egy nagy adag... amit nyújt.
Szegény Zlatan?! pff..röhej
Az ilyen emberek meg mint te , akik még sohasem fociztak és nem tudják hogy milyen az amikor semmi sem jön össze hiába próbál meg mindent az ember. Ibrával is ez van amikor már az üres kapu is kimarad akkor már nagyon nehéz. De ez egyáltalán nem azért van mert rossz vagy mert hirtelen elfelejtett focizni , ez 1 lelkiállapot vagy forma vagy hívjuk aminek akarjuk, ha túl lép ezen megint jó lesz. Aki focizott normálisan az tudja , aki meg nem annak meg kár magyarázni...
Kép
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.03.21. 23:20:29

BlauGranaGroc írta:Durván elnézőek vagytok vele. Az elődjét, azt tudtátok szidni amikor nem akart összejönni neki a 30.! gólja.
Ibra nem egy fiatal tehetség akinek időt kellene adni, nem 2 fillérért érkezett és nem akárkit pazaroltunk el miatta. Ehhez képest egy nagy adag... amit nyújt.
Szegény Zlatan?! pff..röhej
Az ilyen kommenteket szeretem... É n nem tudom te sportolsz e valamit, focizol -e, vagy akármi. Mert mi itt akik M.o-n egy eldugott kis forumon írkálunk egymásnak nem jelent semmit. max kifejezed a véleményed. Ibrahimovic pedig egy profi futballista, aki azért kap fizetést mert focizik. teljesen más neki minden, + az uj környezet. és nem azt mondom hogy ezeket a helyzeteket nem lehetett volna berugni, mert simán, Ő is berugta volna. fejben kel rendezni a dolgokat. és nem rászállni.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.03.21. 23:14:13

BlauGranaGroc írta:Durván elnézőek vagytok vele. Az elődjét, azt tudtátok szidni amikor nem akart összejönni neki a 30.! gólja.
Ibra nem egy fiatal tehetség akinek időt kellene adni, nem 2 fillérért érkezett és nem akárkit pazaroltunk el miatta. Ehhez képest egy nagy adag... amit nyújt.
Szegény Zlatan?! pff..röhej
Igen az ilyen emberek miatt tart fejben ott, ahol.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.03.21. 23:13:00

Azért szívbemarkoló volt, mikor visszajátszáskor mutatták Ibra arcát, miután kihagyta azt a ziccert amit Pedro készített elő neki... Akkor már tényleg sajnáltam őt... Elhiszem, hogy nagyon akarja, de nem jön össze neki sehogy. Ez mentálisan bántalmazza őt, mivel tudja, hogy az ő neve nagy név. Ibrahimovic. Mindenki ismeri őt, mint egyik legjobb csatárként Interben. Leigazoláskor, mikor volt az a bemutató Nou Campban, hányan mentek el megnézni Őt. Ezt nem felejti el Ibra, s tudja hogy mekkora teher van a vállán. S tudja azt is, hogy mennyi lóvét perkált érte Barcelona. S tudja azt is, hogy amit eddig produkált az elmúlt meccseken azt nem elégíti ki az elvárt teljesítményt, amit várnak tőle a szurkolók. S ezért igazán mentálisan romboló a szitu...

BlauGranaGroc! Azért szerintem kicsit fogd vissza magad...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2010.03.21. 23:23:45-kor.
KépKép
Lezárt