Maxwell

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.02. 12:52:13

MR. TROMORT777 írta:
VictorValdes19 írta:Nem volt rossz szerintem, az meg, hogy Walcott lefutotta? Elég sok mindenkit lefutna a kis angol. Mivel szélsőhátvéd vagyok ezért tudom, hogy milyen nehéz megállítani egy villámgyors embert, főleg ha lendületből vezeti rád a labdát. Max. felrúgod, de azt a 16os környékén nem ajánlatos.

A bőrözése az első félidőbe kimondottan szép volt :P.
A bőrözése szép volt, de Neki védekeznie kellene.
Ma nagyon gyenge volt szerintem, ha a gól miatt lehet vkit hibáztatni, akkor Őt lehet.Támadásban sem nyújtott sokat, remélem következő meccsen már Abidal fog játszani.
Hát teljesen ellenkező a véleményem, visszanéztem többször is a gól előtti szitut, a legnagyobb probléma az "őzike" labdavesztése volt, én Maxwellt egyáltalán nem hibáztatnám. Megpróbált helyezkedni, lezárni a területet, de csak ennyire futotta, ha túlságosan befelé helyezkedik, akkor a passz kívülről megy ugyanúgy lábra és Walcott ugyanúgy lendületből megy, mint a gól előtt egy alkalommal. Olyan gyors Walcott, hogy labda nélkül, lendületből bárki lehetett volna ott, akár Abidal is. És a tetjébe még szerencséje is volt, hogy egy ilyen sz.r lövés végül bement. Én úgy gondolom, hogy Maxwell kiszolgáltatott helyzetben volt, az ilyen szituációban esetleg egy kis kockáztatással le lehet lesni passzokat, de nem mindig sikerül, és annak a (nem sikerülés után) szituációnak csak a rosszabbodását érjük el. Kicsit hülyén fogalmaztam, de az előtted szóló tudja, hogy mi a helyzet a pályán, mert a saját bőrén tapasztalta, és szerintem igaza is van.(hogy nem Maxwellt hibáztatja)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.02. 10:00:32

Anno így volt Rijkaardnál is, h volt egy támadóbb és egy védekezőbb felfogású balhátvéd Sylvinho és Gio személyében, és a húzósabb meccsen az utóbbi kezdett, tehát ő volt az első számú. Most ugyanaz a helyzet Maxwell-lel és Abidallal. Biztos vagyok benne, h pl. a RM ellen Abidal kezd majd.
MR. TROMORT777

2010.03.31. 23:40:41

albicelesteX írta:Nyilván Abidal az első számú bal bekkünk!De én nem vagyok rosszul mikor Maxwell játszik!Szerintem tökéletes kiegészítő ember lehet!Azért nem úgy vagyok vele mint anno Oleguer Presas szállt be! :D
Persze, kiegészítő embernek tökéletes, csak így hosszú távon nem egy Abidal. :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.03.31. 23:37:44

Nyilván Abidal az első számú bal bekkünk!De én nem vagyok rosszul mikor Maxwell játszik!Szerintem tökéletes kiegészítő ember lehet!Azért nem úgy vagyok vele mint anno Oleguer Presas szállt be! :D
Kép
MR. TROMORT777

2010.03.31. 23:35:43

VictorValdes19 írta:Nem volt rossz szerintem, az meg, hogy Walcott lefutotta? Elég sok mindenkit lefutna a kis angol. Mivel szélsőhátvéd vagyok ezért tudom, hogy milyen nehéz megállítani egy villámgyors embert, főleg ha lendületből vezeti rád a labdát. Max. felrúgod, de azt a 16os környékén nem ajánlatos.

A bőrözése az első félidőbe kimondottan szép volt :P.
A bőrözése szép volt, de Neki védekeznie kellene.
Ma nagyon gyenge volt szerintem, ha a gól miatt lehet vkit hibáztatni, akkor Őt lehet.
Támadásban sem nyújtott sokat, remélem következő meccsen már Abidal fog játszani.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.03.31. 23:26:24

Szerintem sem vész a srác!Én kedvelem!
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.03.31. 23:22:19

Nem volt rossz szerintem, az meg, hogy Walcott lefutotta? Elég sok mindenkit lefutna a kis angol. Mivel szélsőhátvéd vagyok ezért tudom, hogy milyen nehéz megállítani egy villámgyors embert, főleg ha lendületből vezeti rád a labdát. Max. felrúgod, de azt a 16os környékén nem ajánlatos.

A bőrözése az első félidőbe kimondottan szép volt :P.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
palmiki
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009.03.05. 17:15:39
Tartózkodási hely: balmazújváros

2010.03.25. 15:46:37

mert abidal örökké sérült lesz?
messi, henry, eto'o
ennyi a lényeg
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.03.24. 21:47:06

Barcaádám írta:remélem nem igazok azok a pletykák miszerint visszatér a SERIE A-ba.

elég jó csak amikor védekezni kell, akkor nagyon messze áll az emberétől és nem támadja le, amúgy hozza a jó közepes átlagot.
Hülyeséget ne írjunk már, ha kérhetem! Ki menne el innen? A világ hanem legjobb csapata a miénk, ki lenne olyan címeres ökör, hogy most menjen el? Úgy, hogy biztos helye van a kezdőben, mert jelenlegi vetélytársa sérült!

Amúgy meg egész jól játszik, hülyeség még csak feltételezni, hogy elmegy innen! Jó helye van itt Maxinak, nem megy sehova! :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.03.24. 21:01:37

remélem nem igazok azok a pletykák miszerint visszatér a SERIE A-ba.

elég jó csak amikor védekezni kell, akkor nagyon messze áll az emberétől és nem támadja le, amúgy hozza a jó közepes átlagot.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.18. 06:21:19

Mikaos írta:A védekező munkájára eddig egyszer lehetett panasz (amikor Csigával együtt voltak). A támadásban pedig azért nehéz egy bal védőnek nálunk, mert jobb oldalt van egy Dani Alves, és egyértelműen felé tolódik a mérleg a támadásoknál. A bal védőnek külön kockázat feljönnie.

5millát bőven megérte, tökéletes csere balhátvéd, aki legalább 90%-osan helyettesíti a JÓ Abidalt. A KEVÉSBÉ JÓ Abidalt pedig simán helyettesíti.
Az én véleményem ugyanaz, mint a Tiéd, és még az "arányokkal is egyetértek. Láttunk már tőle jobb játékot, de bárcsak minden igazolással ennyire nyúljunk mellé, ennyi pénzért. :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2010.03.18. 00:53:46

mindent egybevetve gyengébb, mint abidal, de azért ennyi pénzért kiemelkedően jó igazolás volt, és sylvinho-hoz hasonlóan rokonszenves pali.
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2010.03.17. 23:32:08

Védekezésben lehetett volna ma jobb is.
Támadásban viszont előző meccsen egy lesgól, ma egy lesgólpassz.

öhöm-öhöm
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.17. 23:08:23

VictorValdes19 írta:KÉP
Miért pont gumi? :lol: Élő kacsáról akarok képet. :D


On: Ma nem játszott valami jól szerintem, legalábbis önmagához képest nem annyira. Védekezésben egy alkalomra emlékszek, amikor könnyedén megverték, ellenben nagy mentésére, szép szerelésére nem (Alvesnél többre is), de nem volt bajunk belőle, szóval valszeg jól ellátta ezt a feladatát. :D
Viszont sokszor nem éreztem labdabiztosnak, a támadásépítés is nehezen ment neki, többször tanácstalanul tologatta, vagy futott vissza, ezzel nehéz helyzetbe hozva saját magát és a csapatot. Nem egyszer elpattant tőle a labda és ezért habár jól helyezkedett, nem tudtuk profitálni.

Mostanában bőven önmaga alatt játszik, jó volna, ha kilábalna ebből a személyes hullámvölgyből. :)
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.03.17. 22:01:13

bence-barca írta:én is előbb olvastam, nemtom mit higgyek :D most csak kitalálnak valamit v télleg igaz? :D remélem nem, szerintem jól játszik
Kép
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.17. 21:51:10


én is előbb olvastam, nemtom mit higgyek :D most csak kitalálnak valamit v télleg igaz? :D remélem nem, szerintem jól játszik
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.03.17. 21:38:55

MR. TROMORT777

2010.03.17. 18:26:32

Nagyon jó védő, olcsón jött, nagyon megérte, de szerintem lehetne kicsit bátrabb a labdakihozatalnál. Azért zavaró, hogy mindig vissza passzol, mert tudom hogy képes jól kihozni a labdát, számtalanszor oldotta meg jól, de az utólsó két meccsén nem merte bevállalni.
Védekezésben Abidalhoz képest gyenge szerintem, de messze van a csúcsformájától jelenleg.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.17. 17:15:29

A védekező munkájára eddig egyszer lehetett panasz (amikor Csigával együtt voltak). A támadásban pedig azért nehéz egy bal védőnek nálunk, mert jobb oldalt van egy Dani Alves, és egyértelműen felé tolódik a mérleg a támadásoknál. A bal védőnek külön kockázat feljönnie.

5millát bőven megérte, tökéletes csere balhátvéd, aki legalább 90%-osan helyettesíti a JÓ Abidalt. A KEVÉSBÉ JÓ Abidalt pedig simán helyettesíti.
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.03.17. 17:12:11

MR. TROMORT777 írta:Nagyon nem vagyok vele elégedett. 1. félidőben úgy mentek át rajta, ahogy akartak. A 2.-ban meg nem volt dolga.
Támadásnál nem tudja kihozni a labdát Ininek vagy ma Bojannak. Nem meri bevállalni, inkább visza adja Milito/Valdes-nek. Nincs benne kreativitás.
Ha már fentebb van, akkor általába megoldja kicsibe Ini-vel, de amikor ki kellene hozni a labdát egyszerűen nem tudja.
Nagyon várom már, hogy Abidal felépüljön mert akkor nem kell agódnom ha támadnak a bal oldalunkon.
bal bekkent nekem minden edzom azt tanitotta, hogy biztosra menjek, ha nem muszaj ne vallaljam be az 1v1 -et , mert mogottem mar csak a kapus van. inkabb passzoljak , minthogy ne adj isten elvegyek.(az mar mas kerdes, hogy ha vezetunk akkor mar figurazok :D )
I <3 FCB
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.03.17. 17:06:27

pitta19 írta:Csakhogy megvédjem:
Ötöd annyiba került, mint Csiga és hasonlítsátok össze a teljesítményüket.
Ennyi
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.17. 17:01:31

Szerintem nincs vele gond. Amiért idehozták, azt megcsinálja és csak az elején volt nála némi ijedtség tapasztalható, amikor nem állt a lábán biztosan. Ráadásul szerintem van fejlődés nála, sokkal jobb is lesz, de csak idővel, lassan. Abidal most jobb formában van ez tény, így nem vitás az elsőszámú balhátvéd kérdése, később viszont jól jöhet. Szerintem illik ebbe a csapatba.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2010.03.17. 16:34:06

Csakhogy megvédjem:
Ötöd annyiba került, mint Csiga és hasonlítsátok össze a teljesítményüket.
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2010.03.17. 16:12:46

MR. TROMORT777 írta:Nagyon nem vagyok vele elégedett. 1. félidőben úgy mentek át rajta, ahogy akartak. A 2.-ban meg nem volt dolga.
Támadásnál nem tudja kihozni a labdát Ininek vagy ma Bojannak. Nem meri bevállalni, inkább visza adja Milito/Valdes-nek. Nincs benne kreativitás.
Ha már fentebb van, akkor általába megoldja kicsibe Ini-vel, de amikor ki kellene hozni a labdát egyszerűen nem tudja.
Nagyon várom már, hogy Abidal felépüljön mert akkor nem kell agódnom ha támadnak a bal oldalunkon.
:D
Még ez a pár meccs aggodalmaskodás is bőven belefér amellett, amit átéltünk tavaly végig Abidal-nál...

Annyira nem vészes Max, voltak nagyon jó meccsei egykét rossz mellett csak. Már csak egy kis kiegyensúlyozottság kellene. Lesz ő még jobb is.
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.03.15. 23:11:35

" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Lezárt