Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.03.29. 18:57:22

Enjoy írta:Nosztalgiáztam, és a következő videóban lévő kommentátoron szakadok:
Kegyetlen, hogy mit lenyom Henry góljainál xD
YouTube Videó
Ha egy ilyen tavalyi videó van e zene alatt mindig tudnék sírni, egyszerűen mindig sírhatnékom van és kiráz a hideg, egyszerűen hatalmas videó(Barca). :oops:
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.03.29. 17:33:07

ne higyjétek hogy Henryről nem találtam semmit.. :D http://www.youtube.com/user/PepsiFootba ... 1fzs9YX7cM
Kép
kiskev
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.03.26. 19:20:58

2010.03.26. 19:26:01

Henry nincs túl jó formában de megteszi csak kéne engedi egy 4-5 meccset végig játszania
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2010.03.26. 12:28:40

Enjoy írta:Nosztalgiáztam, és a következő videóban lévő kommentátoron szakadok:
Kegyetlen, hogy mit lenyom Henry góljainál xD
YouTube Videó

Hát ez tényleg hatalmas! :D Tititititti Tititititti Tititititti Henry :D
De milyen jó újra átélni ezeket a győzelmeket!! Reméljük idén is így lesz!

Forca Barca!!
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.03.26. 11:39:03

Nosztalgiáztam, és a következő videóban lévő kommentátoron szakadok:
Kegyetlen, hogy mit lenyom Henry góljainál xD
YouTube Videó
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.22. 16:50:51

Barcaman14 írta:Csak azt nem értem hogy tegnap miért nem kezdett Henry? :roll: Vagy legalább csereként kaphatott volna pár percet. Épp most kezd formába lendülni,
Ha a két belső védő tényleg lesérült, akkor azért nem állhatott be, mert Ini inkább kellett mint ő. A kezdőtagságát én sem értem, szerintem is megérdemelte volna, de azért jó volt látni, hogy nem duzzog a padon, hanem jókedvű volt annak ellenére hogy nem játszott. Az Osasuna ellen sztem kezdő lesz és gólt várok tőle.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.22. 16:34:57

Csak azt nem értem hogy tegnap miért nem kezdett Henry? :roll: Vagy legalább csereként kaphatott volna pár percet. Épp most kezd formába lendülni, Az előző két meccsén egyaránt nagyon jó és hasznosan játszott. A gól ugyan még nem jött össze, de biztos a Clásicora tartogatja :lol:
Én megadtam volna neki a lehetőséget. Keményen dolgozik, erre a padon üli végig a mecset. Remélem ez nem veti vissza a formáját. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
csiga
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.29. 21:00:12

2010.03.22. 16:22:59

Azért a pályafutását nézegetve nem igen volt rossz formája a mostanit leszámolva.
Lőtt már ő is hasonló gólt mint tegnap Messi. Jön azért felfelé a gödörből. De jöjjön is.
Arsene Wenger: "Különleges játékos. Felülmúlhatatlan fizikai es technikai tulajdonságokkal bír. Ráadásul a futball szerelmese, ami a numero 1-gyé teszi a világon".
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.21. 10:57:35

Nem hiszem hogy Henry marad még egy évet. Igazából már mindent megnyert, szép éveket töltött el náluk, úgyhogy szerintem ő is úgy gondolja hogy ideje levezetni Amerikában! :D De ha mégis maradna egy évet, azzal csak jól járnánk. Valóban nagyon hasznos tagja a csapatnak. Sokat segít a fiataloknak és ha jó formában van akkor a pályán is nagyon hasznos. A nyáron elválik hogy mi lesz a sorsa! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.03.20. 13:28:12

ElBartimaeus írta:
Rewolution5 írta:előbb- utóbb remélem jönni fog az a 4. gól...szorítok neki...tegnap is hasznosan játszott, ahogy a Valencia ellen is, de én úgy érzem hogy nyáron neki off...
Hiba lenne... Olyan mozgása van, amit kevesen tudnának jól pótolni. Ha jó formában van, akkor az egyik leghasznosabb játékos. Talán ez az idei év segített neki abban, hogy rájöjjön, hogy is "kell formába lendülni". Én meghosszabbítanám a szerződését egy évvel és legfeljebb jövőre adnám el. Így akár Pedro is tanulhatna tőle, meg beérhetne kicsit jobban, mert helyezkedésben, mozgásban Henry közelében sincs. De ha muszáj mennie, akkor Villa jöjjön a helyére, még ő az, aki gólerős és nagyon jól helyezkedik, hiába nem szélső, Henry sem az volt... :)
Ezt teljes mértékben adom! Ha továbbra is szó nélkül tűri a padozást és a motívációja is megmarad, akkor simán maradhatna még egy évet, a szerződése úgyis csak 11 ben jár le. Nyáron Bojan mehetne kölcsönbe, helyére jöhetne Villa és akkor a támadóhármas :
Villa(Henry)-Ibra(Villa, Henry) -Messi(Pedro) lehetne!
Nem is olyan rossz
:D
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.20. 12:35:20

Rewolution5 írta:előbb- utóbb remélem jönni fog az a 4. gól...szorítok neki...tegnap is hasznosan játszott, ahogy a Valencia ellen is, de én úgy érzem hogy nyáron neki off...
Hiba lenne... Olyan mozgása van, amit kevesen tudnának jól pótolni. Ha jó formában van, akkor az egyik leghasznosabb játékos. Talán ez az idei év segített neki abban, hogy rájöjjön, hogy is "kell formába lendülni". Én meghosszabbítanám a szerződését egy évvel és legfeljebb jövőre adnám el. Így akár Pedro is tanulhatna tőle, meg beérhetne kicsit jobban, mert helyezkedésben, mozgásban Henry közelében sincs. De ha muszáj mennie, akkor Villa jöjjön a helyére, még ő az, aki gólerős és nagyon jól helyezkedik, hiába nem szélső, Henry sem az volt... :)
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.03.18. 18:31:59

előbb- utóbb remélem jönni fog az a 4. gól...szorítok neki...tegnap is hasznosan játszott, ahogy a Valencia ellen is, de én úgy érzem hogy nyáron neki off...
Kép
palmiki
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009.03.05. 17:15:39
Tartózkodási hely: balmazújváros

2010.03.18. 18:13:15

ezért nem brillíroztunk edig idén úgy mint tavaly
az első két gólt ha megnézzük henry elvitte a védőt és megvolt a hely jó lehet az elsőnél még így is voltak 4en de messi pont időben lőtte el
ez az ami ibrahimovicsból hiányzik hogy nem mozgatja a védelmet
messi is ezen a két meccsen villogott
messi, henry, eto'o
ennyi a lényeg
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.18. 15:35:42

Sikerült állandósítani úgy tűnik Valencia elleni formát. Megint hasznosan játszott és voltak értékelhető megmozdulásai bőven. Már csak a gól hiányzik! :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.03.18. 11:45:18

Nagyott játszott tegnap az öreg :D Örültem neki nagyon. Rem formába lendül. Rég láttam ennyi érzelmet rajta. Meg látszott a mecss végén is mennyire örül. Dühöngött ha elrontott vmit. Minden felé mennő labdát értékelt. Összeségében jol játszott, ha tudna 1 gólt lőnni hétvégén megvagyok gyöződve még jobb lenne.
Visca El Barca
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.03.18. 11:18:26

Titi felébredt, ideje volt. Hála az égnek van annyira erős személyiség, hogy a médiában elhangzott kritikák csak megerősítették, látszik rajta, hogy nagyon akar.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.03.18. 07:15:12

Henry és Ibra is jól tolta, nem is tudom, hogy ki hozott átlag alatti teljesítményt :)
Toure is jó volt ahhoz képest, hogy meccs hiánya van.
Grat a csapatnak, és örülök Titinek :)
Kép
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2010.03.18. 00:50:30

nagyon hajt, és nagyon látszik rajta, hogy még igenis imádja az itt töltött időt. de játékban már a tavalyi énje is messze van, ezt el kell fogadni. azért lássuk be, még mindig jobb egy kiöregedett henry, mint guily..
meg kell becsülni ezt a fickót, végtelenül okos, lojális, kitartó, és még ebben a jelentősen lelassult formájában is egy korrekt játékos.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.03.17. 23:14:55

MA nagyon tetszett a játéka,igen aktív volt ő is.
Tényleg kijárt volna neki egy gól,rászolgált szerintem.
Ezt már jó látni tőle.
VAMOS TITI!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.03.15. 16:38:55

Most gondolkozok azon, hogy Henry tavaly sem egész évben volt jó. Csak a tavasz felé virult ki ismét, és akkor nem volt megállás. Remélem most is ez következik be, és eldönti a legfontosabb meccseket, mint tavaly az El Clasicot :wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.03.15. 14:32:14

Mikaos írta:Nagyon jót tett neki a pihenés. És nem véletlenül mondta Pep a nyilatkozatában, hogy Henry az edzéseken már régi mivoltát idézi. Tegnap, a meccsen is már ugyanazt a formát mutatta, amit tavaly megszokhattunk tőle. Bár nem csupán az ő érdeme, hogy tegnap lendületbe jött a csapat a 2.félidőben, de az fix, hogy nagyot dobott rajta.

2 gólpassz, meg 2db, teljesen tisztára játszott, gólpassz értékű passz kiváló teljesítmény egy centertől 1 félidő alatt.
Jó volt látni, hogy a csapattársak is szinte úgy ünneplik, mintha gólt lőtt volna.
Ezt az Henryt szeretném látni még a szezon végéig, meg egy jó Ibrát, mert akkor nagy esélyes van a címvédésre mindkét fronton.
OFF
A tiédre kommentelek,h lásd,nem mindig van véleménykülönbség :wink:
ON

Asszem még a bajnoki topicban írtam tegnap,h kíváncsi vagyok ezúttal is fordított e Pep megítélése a láthatóval avagy sem.Ugye,h dícséri a csaapatot,amikor mi annyira nem.És negatívumokról beszél,amikor lehengerlően játszunk.
Na,ezúttal Titi edzésmunkájáról úgy tűnik telibe talált.Tényleg elkapta a fonalat a francia.Óriásit lendített a szekerünkön,remek passzokat adott,frissen mozgott.
Nagyon bízom benne,h mostantól ezt a formát fogja futni a szezonban,mert nagy szükségünk lenne rá.Remélem jó lesz a formaidőzítése,akkor pörög a legjobban,amikor tényleg jönnek a nagy dolgok.
Kíváncsian várom a következő meccset,meccsét...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.15. 10:51:52

Mit tesz egy kis plusz munka! :D Nagyon jól szállt be a meccsbe és ami külön fontos, hogy végre önbizalommal tele játszott és dinamikusan. Talán az első remek produkciója idén?! Reméljük hogy képes lesz állandósítani a formát és akkor már csak Ibranak kell zárkóznia. :lol: Egy gólt ő is megérdemelt volna. Sebaj, majd a Stuttgart ellen. Semmi kétségem afelől hogy kezdeni fog. Egyszerűen nem szabad kihagyni. Nyilván 45 perc után nem lehet azt mondani, hogy elérte a bombaformát, mert előtt hónapokon át értékelhetetlen produkciót nyújtott, de az mindenképpen látszik hogy valami megmozdult benne! :D Csak így tovább Titi :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.03.15. 10:33:00

Igen, tegnap tényleg látszott rajta a formajavulás. Remélem ezt a pár hónapot még jó játékkal lehozza, és segít minket a címvédésekhez. Szvsz Ibrának is jót tenne egy ilyesmi padoztatás. Mert ő már beilleszkedett ide, ez látszott az év elején. De most nagyon rossz formában van, amit pár meccs pihentetéssel rendbe lehetne tenni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.03.15. 10:21:49

Nagyon jót tett neki a pihenés. És nem véletlenül mondta Pep a nyilatkozatában, hogy Henry az edzéseken már régi mivoltát idézi. Tegnap, a meccsen is már ugyanazt a formát mutatta, amit tavaly megszokhattunk tőle. Bár nem csupán az ő érdeme, hogy tegnap lendületbe jött a csapat a 2.félidőben, de az fix, hogy nagyot dobott rajta.

2 gólpassz, meg 2db, teljesen tisztára játszott, gólpassz értékű passz kiváló teljesítmény egy centertől 1 félidő alatt.
Jó volt látni, hogy a csapattársak is szinte úgy ünneplik, mintha gólt lőtt volna.
Ezt az Henryt szeretném látni még a szezon végéig, meg egy jó Ibrát, mert akkor nagy esélyes van a címvédésre mindkét fronton.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.03.15. 08:54:27

Tegnap tény és való hogy jól játszott és neki köszönhetően sokat változott a meccs képe!De azért ne felejtsük már el, szeptembertől kezdve volt 2-3 jó meccse ezért én nem fogom fényesre nyalni!
Kép
Lezárt