Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.06. 22:40:42

A bajnoki címmel játszadozik a csapat, nem érzi a súlyát annak, hogy a Madrid csak arra vár, hogy előzzön. Ma is elszórakoztunk egy meccset, mikor gólokkal kellett volna győznünk. Ez a csapat elég mély gödörben van és sajnos lelkileg Pep kiállítása sem tett jót a fiúknak. A labdajáratás jó volt, az akciók kivitelezésében sem volt gond, de a befejezések nagyon gyatrák. Köszönhető ez egy impotens csatárnak, aki gól ellen van beoltva, és sajnos Puyolnak nem volt szerencséje. Emberből van ő is, hibázhat. Jobb lenne minél előbb feltápászkodni, mert remélem nem akarják a Madrid hátát nézni. Bár, lehet hogy csak ez kell nekik, hogy kicsit összekapják magukat...
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2010.03.06. 22:38:56

geridoss írta:
MR. TROMORT777 írta:Ibra eltiltásában az a jó, hogy a Valencia ellen lesz egy normális középcsatárunk. (Henry/Bojan) ((Még jobb lenne, ha mind2 játszana)) :wink:
De kitudja, kinézem Guardiolából hogy Messi lesz a kcs. :roll:
Szerintem Pedro-Henry-Messi csatár sor lesz. Henry már régen játszott, Bojant meg valamiért nem szereti Pep :evil: :roll:

Bár amit a válogatottban nyújtott Henry... Nem valami jó ajánlólevél. Az alapján viszont Bojannak kellene kezdenie... De úgy érzem, nem fog.
Igen ez a valószínűbb, de ki tudja.

Remélem Henry a francia füttykoncertől magához tért.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.03.06. 22:32:53

MR. TROMORT777 írta:Ibra eltiltásában az a jó, hogy a Valencia ellen lesz egy normális középcsatárunk. (Henry/Bojan) ((Még jobb lenne, ha mind2 játszana)) :wink:
De kitudja, kinézem Guardiolából hogy Messi lesz a kcs. :roll:
Szerintem Pedro-Henry-Messi csatár sor lesz. Henry már régen játszott, Bojant meg valamiért nem szereti Pep :evil: :roll:

Bár amit a válogatottban nyújtott Henry... Nem valami jó ajánlólevél. Az alapján viszont Bojannak kellene kezdenie... De úgy érzem, nem fog.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
MR. TROMORT777

2010.03.06. 22:28:59

Ibra eltiltásában az a jó, hogy a Valencia ellen lesz egy normális középcsatárunk. (Henry/Bojan) ((Még jobb lenne, ha mind2 játszana)) :wink:
De kitudja, kinézem Guardiolából hogy Messi lesz a kcs. :roll:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.03.06. 22:27:25

geridoss írta:sőt Milito is egész tetszetősen játszott
Milito nagyon stabil volt, nem nagyon volt rossz megmozdulása és ahhoz képst mennyit hagyott ki, baromi magabiztos volt fejjel, lábbal.
Messi mellett az egyik legjobb volt, nem lenne baj, ha mindig így játszana.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.03.06. 22:24:33

Hát ez ma tényleg gyenge volt...ha nem lett volna Messi akkor ez vereség. A tavalyi hadrendre kellene visszatérni, mert ez édes kevés. Alapból az idegen beli meccs az Almeria ellen keménynek hangzott, de volt válogatott szünet is, ami nálunk tudjuk mit jelent :roll: Nincs itt krízis, egyszerűen ma tényleg gyengék voltunk, ami javítható. Jövőhéten a Valencia ellen szerintem jó játékkal fogjuk hozni a meccset, Ibra nélkül(folytatás Ibra topic).
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.03.06. 22:20:04

Annyira unom már, hogy hátul passzolgatunk hosszú másodperceken, akár perceken át. Ne mondja senki, hogy így dolgozzuk ki a helyzeteket, mert annyi idő alatt két kapura lövés belefér.

Én nagyon szívlelem Ibrát, de komolyan, ám amit ma nyújtott, az egyszerűen kritikán aluli. Meg is érdemelné ha eltiltanák vagy 3 meccsre...

Itt még nincs vége. Puyolnak nem volt élete meccse, az elsőben annyira nem (de kicsit igen), a másodikban azonban totálisan benne volt. Szerintem ha nem ér bele, Valdes kiüti. Mert jó felé mozgott.

Iniesta: Ülj le, egyes...

Messi zseniális, bár a második gólja kicsit a szerencse kérdése is volt.

Pep-et nem is értem. Mit akart ő mégis elérni? A 4. játékvezető meggyőzi a bírót, és utólag befúj egy totális kamu 11-est?! Mást nem tudok elképzelni. Hatalmas felüdülés lehet a pályán levőknek látni, hogy a bíró elzavarja a vezetőedzőt a pi*be.

Ha pozitív dolgokat akarok mondani a meccsről, akkor más nem jöhet szóba: Messi, Alves, talán Maxwell (nem volt olyan rossz, mint ahogy sokak gondolják, sőt Milito is egész tetszetősen játszott.)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.03.06. 22:19:21

robertfcb írta:Nem tudom hány embernek tűnt fel, hogy emberhátrányban játszottunk -e... mert nekem nagyon úgy tűnt mintha azelőtt is teljes ugyan olyan lett volna a játék képe. Ez számomra csak egyet jelent, Ibra nulla volt és már régóta nulla.
talán azért mert egy kicsit el kezdtünk dafke hajtani...
xavi és ini ma semmivel nem mutatott többet,mint ibra vagy pedro (pedig ők sem voltak a toppon...)...
MR. TROMORT777

2010.03.06. 22:18:51

bandika0101 írta:Úgy látszik eljött az idő, hogy Pep ismét beszélgessen egy vacsora keretében Ibrahimovicsal, mert amit ma nyújtott megint az egy nagy 0-a. Nem látni rajta h megszakadna.... és akkor amikor a csapat kakiban van még nehezebbé teszi a győzelmet egy ilyen hülyeség miatt...... Fel kell rázni a fiukat és kicsit vissza kellene szállni a földre mert így el megy a bajnokság....
Egyet értek, csak kiegészíteném azzal, hogy mindenkivel el kellene beszélgetnie Guardiolának.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.03.06. 22:17:36

Arra gondoltam irok egy kritikát, de rájöttem, ugyanazt irnám, mint sokadszor mostanában. Semmi-SEMMI- pozitivumot nem láttam. Se védelem, se középpálya, se támadók. Reijkard időket idéző lassu, kényemes akaratgyenge lötyögés. Ötlet nulla, angolos ivelgetés van. Ibra nem idevaló, ez nem formaingadozás,nem ez a stilusa. Messi nem passzol középen játszik. Szélek nincsenek és lehetne sorolni Nálunk már mindenki gyorsabban fut. És a legrosszabb, hogy fennen hirdetik az elszántságot, közben ácsorog a csapat. Nincsenek kidolgozott golhelyzetek sem stb. Igy semmit nem nyerünk, de jövőre még rosszabb lesz.
Fecó
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.06. 22:16:24

Titinho írta:
Rengeteg volt a hiba, a labdavesztés, a pontatlanság. Ezt a 4-2-3-1-et sűrgősen el kell felejteni, mert ez egy óriási nagy kula.
Ezt én sem tudom hova tenni,hogy Messit miért vonta be középre,mert hogy Messi nem magától találta ki az biztos.
Jó megoldja középen is,de Alves elől/mellől nagyon hiányzik.
illetve ő be tud húzni jobbról,majd ballal tüzelni,vagy beadni,visszagurítani.
Ez ezzel teljesen elveszett,hogy berakta Messit sínylődni középre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bandika0101
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2005.02.03. 15:14:35

2010.03.06. 22:16:09

Úgy látszik eljött az idő, hogy Pep ismét beszélgessen egy vacsora keretében Ibrahimovicsal, mert amit ma nyújtott megint az egy nagy 0-a. Nem látni rajta h megszakadna.... és akkor amikor a csapat kakiban van még nehezebbé teszi a győzelmet egy ilyen hülyeség miatt...... Fel kell rázni a fiukat és kicsit vissza kellene szállni a földre mert így el megy a bajnokság....
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2010.03.06. 22:16:07

Hihetetlen... Gyakorlatilag a Barca verte meg saját magát! :?
1. Pep-et leküldik
2. Puyol öngól
3. Zlatan kiállítatja magát...
Elképesztő, hogy milyen egy barom hibák voltak ezek! Miközben 70%-os labdabirtoklással uraljuk a meccset és végig jobbak vagyunk...
Ha ezt valaki meg tudja magyarázni...
Off: Vezet a Sevilla! Alonso öngól!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Katalán88 2010.03.06. 22:17:05-kor.
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2010.03.06. 22:15:59

A madrid tuti behúzza,szokásuk mostanában,a Sevillát kevésnek érzem.

A mi teljesítményünk megy szóval jellemezhető: szr.

Ibrat egy hónapi meg se lássam,nulla az ember.

Puyol ma katasztrófa volt,Touréval együtt.

Iniesta is gyenge volt.

Alves és Messi hozta az elvárhatót.

Ez a beívelgetős játék nevetséges,meg is látszott,0 eredménye volt.Az meg,hogy nem cserélünk,vicc.

Guardiolának is jó lenne felébrednie.

S hogy ti milyen fényt láttok,azt jó lenne tudni,mert én csak kumma nagy sötétséget.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.03.06. 22:15:47

MR. TROMORT777 írta:Fel kell tudni álni :!: Még semmi nincs eldőlve főleg úgy, hogy még játszunk a Madriddal.

Ezaz vezet a Sevilla.
Xabi öngóllal :lol: Sajnos ez nekünk is ismerős... :oops:
Bízom benne, hogy a hétvége után 3 pont előnyünk lesz :P
Vicc lenne ha ezzel a f*s játékkal vernénk rá +1 pontot a Madridra. De azért elfogadnám :twisted:
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
MR. TROMORT777

2010.03.06. 22:14:07

Fel kell tudni álni :!: Még semmi nincs eldőlve főleg úgy, hogy még játszunk a Madriddal.

Ezaz vezet a Sevilla.
Xabi öngóllal :lol: Sajnos ez nekünk is ismerős... :oops:
Bízom benne, hogy a hétvége után 3 pont előnyünk lesz :P
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2010.03.06. 22:11:55

Gyerekek ez a gurigázós ráérős játék tényleg nagyon jó de nem akkor kéne amikor a győzelemért kell játszanunk!
Ha a kötelező meccseket( mint ez) nem hozzuk akkor buktuk a bajnokságot!
Sőt ilyen helyzetkihasználással sajnos a Stuttgart ellen sem lesz esélyünk mert azért az almeria nem egy stuttgart!

De ez van, elvitte ez a meccs a 48.845.-ft-os szelvényem!
Sebaj majd a hnapival nyerek!
Gyerünk fiúk húzzunk bele sokkal jobban tudunk ennél játszani!
GO--------GO-----------GO!!!

Jah és a Real x-ni fog!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.06. 22:11:53

Én sem értem mi a francért nem lehetett cserélni. Attól még, hogy a lelátón volt Szenyor Guardiola nincs megtiltva...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.06. 22:11:18

Slither írta:Azt nem értem, hogy emberhátránynál, amikor láthatóan fáradunk, és Pedro 10 percenként ér labdához, miért nem lehet legalább 1-et cserélni? Itt a végén 1 friss ember nagyon jól jött volna, mert az Almeria védői is nagyon fáradtak voltak és egész sok terület volt már... :evil:
Igen ezt szajkóztam a 70.perctől kezdve,hogy hozzunk már be valakit előre.

Közben vezet a Sevilla,így a tippem a 3-0ról 3-1re módosult.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.03.06. 22:10:37

0, semmi, elszórakoztuk a meccset.

Rengeteg volt a hiba, a labdavesztés, a pontatlanság. Ezt a 4-2-3-1-et sűrgősen el kell felejteni, mert ez egy óriási nagy kula.

Nehéz meccsre számítottam, de nem arra, hogy mi verjük meg saját magungat ilyen nyomorék játékkal.

Na de most örüjünk mert lehet, hogy kegyes az Isten és megvéd minket a 2. helytől.

VEZET A SEVILLA A 10. PERCBEN!!! Xabi Alonso öngól!

Bízzunk a legjobbakban! Az első hely most nem rajtunk múlik!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2010.03.06. 22:10:08

Nem tudom hány embernek tűnt fel, hogy emberhátrányban játszottunk -e... mert nekem nagyon úgy tűnt mintha azelőtt is teljes ugyan olyan lett volna a játék képe. Ez számomra csak egyet jelent, Ibra nulla volt és már régóta nulla.
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.03.06. 22:09:56

Azt nem értem, hogy emberhátránynál, amikor láthatóan fáradunk, és Pedro 10 percenként ér labdához, miért nem lehet legalább 1-et cserélni? Itt a végén 1 friss ember nagyon jól jött volna, mert az Almeria védői is nagyon fáradtak voltak és egész sok terület volt már... :evil:
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2010.03.06. 22:09:35

Negredooooo :D
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.06. 22:08:47

Hát ezzel nagyon megkönnyítettük a madrid dolgát,ők bombaformában hetek óta,mi meg szenvedünk,és egy ilyen csapatot nem tudunk megütni mint az Alméria.
Akkor mit akarunk?
Jövő héten ha a Valencia ellen visszatér a jó játék,, a sok helyzet kidolgozása,ha elfelejtjük hátul a hülyeségeket,akkor látok rá esélyt hogy miénk legyen a bajnokság.Ha a Vale pontot visz a Camp Nouból,akkor elszálltunk,ezt ki fogom merni jelenteni.
A BL más,ott bármi lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.03.06. 22:08:09

Ez mi a fészkes frász volt? Ocsmány. 93. perc és hátul passzolgatunk? Ibrának meg én köszönöm meg külön! Bravo. Így meg sem érdemeljük a bajnoki címet.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt