Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.23. 14:34:15

Kurdt, sztem 1 embert kihagytál ;)
találós kérdés: kiről van szó: szintén kapus ;)
az első megfejtő tapsolós szmájlit kap :D


szerk: módosítottam a kérdést, mert észrevettem, h Kurdt megemlítette :D

Rezi Torres: =D> (igen, a jó Öreg Rogério Cenire gondoltam )
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.02.23. 14:41:12-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.23. 14:25:55

Maxsteel666 írta:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... cr9_-32617
Erre miért nem találnak ki valami nevet? :D Például: hisztis picsa? :lol:
Amúgy a 34. mp-nél tisztán látszik, h kamu volt...
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.02.23. 14:23:12

Fecooo írta:Mihajlovics, Juninho P. , Ronaldinho, Marcos Assunção ( Betisben játszott néhány éve), stb...
Beckham, Nakamura (bár CR tán van olyan jó mint ő), van Hooijdonk, Pirlo, Henry az Arsenalban, Zidane is jobb szvsz, Del Piero is eléggé vágja. Régebbiek közül Zico, Platini, Koeman, stb.
A legjobbat pedig a végére hagytam: ........wait for it...........Chilavert 8)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.23. 14:19:24

Szerintem csak azert van, mert Perez bacsinak felallt. Eskuszom a romaniai Steauanal Becali bacsit, total ugy kepzelem mint Perezt. Mindketten marhasagokkal foglalkoznak, es csak a szajuk jar.
I <3 FCB
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.23. 14:18:38

Fecooo írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ja-2018819

vagy az AS unatkozik, vagy Pérez szeretne még 1 okot találni a felhajtáshoz...
voltak sokkal jobb szabadrúgáslövők a foci történelemben, mégse ötlött fel ilyen baromság...(nem is kell messzire menni...)
ott volt Robi carlos, akinek a lövéseit sokan csak mozsárágyúnak hívták, akkor néhány név:Mihajlovics, Juninho P. , Ronaldinho, Marcos Assunção ( Betisben játszott néhány éve), stb...
vmiért pont CR-nél találták ki ezt....ugyan miért :? ( a kérdés költői...)
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... cr9_-32617
Erre miért nem találnak ki valami nevet? :D Például: hisztis picsa? :lol:
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.23. 14:02:04

Fecooo írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ja-2018819

vagy az AS unatkozik, vagy Pérez szeretne még 1 okot találni a felhajtáshoz...
voltak sokkal jobb szabadrúgáslövők a foci történelemben, mégse ötlött fel ilyen baromság...(nem is kell messzire menni...)
ott volt Robi carlos, akinek a lövéseit sokan csak mozsárágyúnak hívták, akkor néhány név:Mihajlovics, Juninho P. , Ronaldinho, Marcos Assunção ( Betisben játszott néhány éve), stb...
vmiért pont CR-nél találták ki ezt....ugyan miért :? ( a kérdés költői...)

Én is ugyanezt gondoltam amikor előbb olvastam...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.23. 13:52:50

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... ja-2018819

vagy az AS unatkozik, vagy Pérez szeretne még 1 okot találni a felhajtáshoz...
voltak sokkal jobb szabadrúgáslövők a foci történelemben, mégse ötlött fel ilyen baromság...(nem is kell messzire menni...)
ott volt Robi carlos, akinek a lövéseit sokan csak mozsárágyúnak hívták, akkor néhány név:Mihajlovics, Juninho P. , Ronaldinho, Marcos Assunção ( Betisben játszott néhány éve), stb...
vmiért pont CR-nél találták ki ezt....ugyan miért :? ( a kérdés költői...)
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.02.23. 08:32:23

vmiért pont CR-nél találták ki ezt....ugyan miért
Mert te láttál már embert,aki igy lövi a szabadot?
csakamadrid
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.02.22. 23:54:42

Ami meg az előző hozzászólásomat illeti: elég ingerülten írtam, de még mindig fenntartom, hogy 2 kamu 11-s volt, meg egy lesgól, ettől függetlenül jobban játszott a Madrid, megérdemelte a győzelmet.
melyik gól volt szerinted les? nem kötekedésből kérdezem, csak kiváncsi vagyok, mert én sehol sem láttam
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.22. 22:22:08

CS0ki írta:Nekem valaki azt magyarázza már meg, hogy miért lenne jó egy csapatnak, ha lefekszik?? Büszkék a szurkolók, mert kaptak egy 6ost? vagy miért?? A játékosok jobban érzik magukat egy alapos verés után? Az edző biztosabbnak látja a helyét a padon? Vagy miért, de komolyan?
Semmiért. Szerintem ha már a nem egészen helyes lefekvés szót használjuk, akkor nem tudatosan feküdnek le, ami rendben is van. Nem tudom mi játszódhat le ilyenkor a fejükben, de ha én a helyükben lennék, akkor 2 dolgot akarnék: mindenáron hozni a kötelezőket és a kicsit erősebbeket megverni, illetve azt a csapatot meglepni, amelyik elverése után nagyobb elismerést kapnék. 1 meccsre ki tudom úgy köpni a belem, hogy aztán 1 hétig mozdulni se bírjak, de ezt csak a számomra legfontosabb és egyben legnehezebb meccsen tudom igazán motiváltan megcsinálni.

A tavalyi menetelés miatt a Barcát megverni nagyobb dolognak számít, ezért ott kiadják sokan a 150%-ot magukból, mert nagyobb elismerést kaphatnak, míg a Madrid ellen hozzák azt, amit ténylegesen hosszútávon tudnak. És ilyenkor bőven kijön a 2 csapat közti különbség is. :arrow: A Madridot csak nagyon kevesen tudják megverni.


Ami meg az előző hozzászólásomat illeti: elég ingerülten írtam, de még mindig fenntartom, hogy 2 kamu 11-s volt, meg egy lesgól, ettől függetlenül jobban játszott a Madrid, megérdemelte a győzelmet.

A továbbiakban megpróbálok nyugodtabb és reálisabb hozzászólásokat közölni. Ha valakit felhúztam egy kissé, akkor attól elnézést, nem egészen az volt vele a célom. O:)


El.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.22. 22:20:45

LG írta:Maxsteel666! Nem bántani akarlak, csak egy jó tanács: Ne a mennyiségre, hanem a minőségre menny! Inkább írjál kevesebb, de tartalmasabb, és értelmesebb hsz-okat, mert ezeknek az 1soros semmitmondó hsz-nak nincs értelme!
Köszi a tanácsot és a normális hangnemet! Példát vehetnének még rólad páran, de hát ez van...
Amúgy meg pont akkor értem rá azért válaszoltam mindenre, meg nem volt jobb dolgom éppen! :D
Ha valaki meg nem érti a poént az nem az én bajom! Meg az tényleg nagy hülyeség, hogy 1-1-et játszottunk a Villareallal!No de hát mindegy! :wink: :D
Amúgy meg én se vártam pontot a Villarealtól, de egy kicsit nagyobb ellenállásra számítottam. Igaz mindegy, hogy 6-2 v 1-0!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.02.22. 21:38:47

LG írta:Maxsteel666! Nem bántani akarlak, csak egy jó tanács: Ne a mennyiségre, hanem a minőségre menny! Inkább írjál kevesebb, de tartalmasabb, és értelmesebb hsz-okat, mert ezeknek az 1soros semmitmondó hsz-nak nincs értelme!
Pont valami ilyesmit akartam én is írni..remélem megfontolja.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.22. 19:38:49

Fernando írta:Én megnyugodnék, ha azért az El Classico előtt egy 4 pontos előnyünk lenne. :D Fognak ők még pontot veszteni, ahogyan mi is. Ez már jópár éve arról szól hogy a kettő közül ki veszít többet a kisebbek ellen.
Meg arról is (kivéve tavaly) hogy melyik csapatnak sérült több kulcsembere.. :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.02.22. 19:18:06

Régebben,3-4 éve is még volt egy Valencia,Sevilla,Villareal,Betis,Zaragoza 5ös fogat akik bármikor meglephették a két nagyot,kiegészülve az atleticoval,bilbaoval,espanyollal.
Ma ez gyakorlatilag leredukálódott a Sevillára,mert ők hazai pályán még mindig tudnak alkotni. Viszont a többi csapat csak elvétve,olykor-olykor rázza meg magát és tud meglepetést okozni.
Ma már nyugodtabban megy mindkét nagy idegenbe ezekhez a csapatokhoz,mert tudják ha 60-70%ot hoznak már megvan a meccs.

A két nagy elment a többiektől ez nyilvánvaló,hogy ez a túlzott megerősödéstől vagy a kicsik gyengülésétől kifolyólag alakult ki nem tudom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.22. 19:14:27

Én megnyugodnék, ha azért az El Classico előtt egy 4 pontos előnyünk lenne. :D Fognak ők még pontot veszteni, ahogyan mi is. Ez már jópár éve arról szól hogy a kettő közül ki veszít többet a kisebbek ellen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.22. 19:04:34

Rivaldo11 írta:Nem értem a hisztériát. Nyert a madrid, jól játszottak, és ennyi. Nem tudom, ki várt itt Villarreal pontot, mert én nem. Ellenben én úgy látom, idegenben sebezhető a madrid, nagyon is. Úgyhogy inkább ott lehet várni ponthullajtást. Hazai pályán nem valószinű, hogy a kis-és középcsapatok ellen nagyon elszórják a pontokat.
Nekünk azonban idén is nyerni kell majd a Bernabeuban, és erre bőven képes is a csapat.
Asszem tegnap mondta a kommentátor a meccs alatt,h a reál az egyetlen csapat,amely otthon 100%os mutatóval rendelkezik.Ez is jól mutatja,h elsősorban az idegenbeli meccseiken van nagyobb sansz a pontvesztésre.A Bernabeuban meg ha más nem is lesz esetleg képes,akkor nekünk kell győzni és nincs miről beszélni.És ahogy említed,a legnagyobb esélyünk nekünk van,mert ez a csapat képes ismét elhozni azt a 3 pontot a blankóktól,amely el is döntheti a bajnokságot.Így legyen! [-o<
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.22. 15:26:00

Nem értem a hisztériát. Nyert a madrid, jól játszottak, és ennyi. Nem tudom, ki várt itt Villarreal pontot, mert én nem. Ellenben én úgy látom, idegenben sebezhető a madrid, nagyon is. Úgyhogy inkább ott lehet várni ponthullajtást. Hazai pályán nem valószinű, hogy a kis-és középcsapatok ellen nagyon elszórják a pontokat.
Nekünk azonban idén is nyerni kell majd a Bernabeuban, és erre bőven képes is a csapat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.22. 15:14:35

Maxsteel666! Nem bántani akarlak, csak egy jó tanács: Ne a mennyiségre, hanem a minőségre menny! Inkább írjál kevesebb, de tartalmasabb, és értelmesebb hsz-okat, mert ezeknek az 1soros semmitmondó hsz-nak nincs értelme!

Ezt lefekvős dolgot megy hanyagolni kéne. Ez is csak szánalmas kifogás. Nyerni kell a meccseinket és kész, még mindig nálunk az előny, még mindig a kezünkben a sorsunk. Persze nem lehet lazítani, mert a Madrid erős, a legtöbb meccsét magabiztosan hozza, és sajnos nem sok olyan meccsük lesz, melyben benne van a pontvesztés. Nekünk vmivel húzósabb meccseink vannak hátra, de meg kéne oldani.
Azért kíváncsi leszek a Madrid BL visszavágójára, h ott tud-e majd ilyen magabiztos lenni.
C. Ronaldo ismét dicséretet érdemel, hatalmas játékos. Szvsz ő az, aki majd a Lyon ellen dönthet a továbbjutásról.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.02.22. 15:12:49

ja a villarealt is megvertük 1-1-re
gratulálok, akkor szajkozd a hülyeségedet.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.02.22. 15:07:35

CS0ki írta:Nekem valaki azt magyarázza már meg, hogy miért lenne jó egy csapatnak, ha lefekszik?? Büszkék a szurkolók, mert kaptak egy 6ost? vagy miért?? A játékosok jobban érzik magukat egy alapos verés után? Az edző biztosabbnak látja a helyét a padon? Vagy miért, de komolyan?
Mert valamibe itt is bele kell kötni.... :roll: Odaát a bírókkal megy ugyanez, ami szintén legalább akkora hülyeség.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.22. 15:01:47

zsuni írta:
Elhiszem, hogy mindenki minket akar megverni, de a real nem nagy csapat? Nem egy nagy skalp? Akkor ellenük miért nem tudnak úgy játszani, vagy legalább ésszerű felállást választani?
hazai pályán minden csapat veszélyes, ha nem tűnt volna fel. példát nem akarok irni, mert ha nem tudsz, te nem is figyeled a bajnokságot.
otthon meg a Barca mindenkit legyaláz 6-0ra. mi ebben a gond?
ja a villarealt is megvertük 1-1-re :D
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.02.22. 14:51:58

Elhiszem, hogy mindenki minket akar megverni, de a real nem nagy csapat? Nem egy nagy skalp? Akkor ellenük miért nem tudnak úgy játszani, vagy legalább ésszerű felállást választani?
hazai pályán minden csapat veszélyes, ha nem tűnt volna fel. példát nem akarok irni, mert ha nem tudsz, te nem is figyeled a bajnokságot.
otthon meg a Barca mindenkit legyaláz 6-0ra. mi ebben a gond?
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.22. 14:45:47

daffy írta:
Maxsteel666 írta: Elhiszem, hogy mindenki minket akar megverni, de a real nem nagy csapat? Nem egy nagy skalp? Akkor ellenük miért nem tudnak úgy játszani, vagy legalább ésszerű felállást választani?
De mindegy inkább ne feszegessük tovább, mert még sokáig lehetne! Én így látom, te úgy, ez van!
A lényeg, hogy egy csapatnak szurkolunk!
:D
persze Te is egy csapatnak,meg én is egy csapatnak,de az nem ugyanaz :D
én az ellenoldalt favorizálom,csak diszkréten teszem és nem anyázok :)
persze a Real is nagy skalp,de ne hasonlítsuk a tavalyi Barcához. Boxban is mindenki a világbajnokot akarja elgyepálni,és ez minden sportra igaz. Vannak nagy skalpok,de a legnagyobb és a legfontosabb az az aktuális királyé
Bocs elnéztem, hogy te Realos vagy! :D Én se anyáztam senkit és nem is akarok! :D
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.02.22. 14:38:37

Maxsteel666 írta: Elhiszem, hogy mindenki minket akar megverni, de a real nem nagy csapat? Nem egy nagy skalp? Akkor ellenük miért nem tudnak úgy játszani, vagy legalább ésszerű felállást választani?
De mindegy inkább ne feszegessük tovább, mert még sokáig lehetne! Én így látom, te úgy, ez van!
A lényeg, hogy egy csapatnak szurkolunk!
:D
persze Te is egy csapatnak,meg én is egy csapatnak,de az nem ugyanaz :D
én az ellenoldalt favorizálom,csak diszkréten teszem és nem anyázok :)
persze a Real is nagy skalp,de ne hasonlítsuk a tavalyi Barcához. Boxban is mindenki a világbajnokot akarja elgyepálni,és ez minden sportra igaz. Vannak nagy skalpok,de a legnagyobb és a legfontosabb az az aktuális királyé
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.22. 14:36:09

ja, és amugy az összeesküvésről meg annyit, hogy hazai pályán 5-2,6-1 az At.ma ellen, Valencia ellen meg 4-0, 6-0 ugyh. erről ennyit...
a villareal meg sztem belefér amíg vezetünk... :D
Lezárt