Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.02.23. 11:33:29

Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.22. 21:10:28

Vegyes érzelem nekem ez az Henry féle nyilatkozat. Egyrészt becsülendő, hogy jól látja a dolgokat és ki meri mondani amit sokan nem. Másrészről pedig baromira igaza van, és ha már ő is látja, akkor ez sejtet valamit.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.22. 21:02:03

Rewolution5 írta:
Maxsteel666 írta:A meccsen is 100%-ot adott ki magából és ez akkor is becsülendő, ha nem nagyon megy neki mostanában a játék!

ez nem prioritás egy Barca kaliberű csapatban....
Így van. Ennyi erővel cseréljük le Torghellére, mert ő rosszul létig is képes hajtani :roll:
Nekem csak az számit, h mennyire hasznos a csapatnak amit csinál, és az utóbbi időben a mostani gólját leszámítva nem igazán.
Mostani nyilatkozatával tutira belopta magát mindenki szívébe. Wink
Nem...ilyennel az én szívembe nem lopja be magát. Sokkal inkább az olyan teljesítménnyel, amit tavasszal nyújtott. Sajnos mostanában meg se közelíti.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.02.22. 18:17:02

MR. TROMORT777 írta:
ziipp írta:Vannak gonosz húzásai, de összességében én is pozitívra értékelem. :) Mostani nyilatkozatával tutira belopta magát mindenki szívébe. ;)
Pl: :?: :?: :?:
gonosz szót kicserélném én is sportszerűtlenre AVAGY lenézősre,fellengzősre,stb,stb,stb

ilyet meg nem kezdem sorolni Arsenalos időszakából, jah és nagyon szép nyilatkozat, okés,h elismeri (elég nagy marhaság lenne nem elismerni),és tényleg szépen meg van fogalmazva,kérdés: érünk vele valamit a pályán?
nálam evidens,h valaki belássa a "helyzetet", ezért nem vagyok annyira elájulva,a valóban korrekt nyilatkozatától.


jah és nem hiszem,h ő annyira 1000%,h lesz még sokkal jobb, nem fiatalodik ő sem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
MR. TROMORT777

2010.02.22. 18:05:48

Barcaman14 írta:
Lehet hogy az írek elleni kezezésre gondolt?! :roll: Bár az inkább sportszerűtlen mint gonosz :lol:
Mondj egy olyan játékost, aki nem tette meg volna a helyében. :wink:
Nem volt szép, de én is meg tettem volna a helyében, ezért ezt nem tudom felhozni neki :P

Am ziipp többesszámban írta, szóval érdekelne a többi "gonosz húzása" is Titinek.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.02.22. 17:35:46

Maxsteel666 írta:A meccsen is 100%-ot adott ki magából és ez akkor is becsülendő, ha nem nagyon megy neki mostanában a játék!

ez nem prioritás egy Barca kaliberű csapatban....
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.22. 17:25:57

MR. TROMORT777 írta: Pl: :?: :?: :?:
Lehet hogy az írek elleni kezezésre gondolt?! :roll: Bár az inkább sportszerűtlen mint gonosz :lol:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
MR. TROMORT777

2010.02.22. 15:39:24

ziipp írta:Vannak gonosz húzásai, de összességében én is pozitívra értékelem. :) Mostani nyilatkozatával tutira belopta magát mindenki szívébe. ;)
Pl: :?: :?: :?:
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.22. 14:32:13

Nem is egyszer megtortent a meccsen, hogy hatra volt menve egeszen, es Maxwellel ketten probaltak szerelni.
I <3 FCB
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.22. 14:28:21

A meccsen is 100%-ot adott ki magából és ez akkor is becsülendő, ha nem nagyon megy neki mostanában a játék!
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.22. 14:23:09

Tetotol talpig ember, minden tiszteletem az Ove.
I <3 FCB
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.02.21. 22:48:27

Vannak gonosz húzásai, de összességében én is pozitívra értékelem. :) Mostani nyilatkozatával tutira belopta magát mindenki szívébe. ;)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.02.21. 22:19:04

Nagy ember ő, most is megmutatta ebben a nyilatkozatában. Részben e miatt is nagy kedvencem, illetve az a tisztelet amivel az egész futballhoz áll. Sajnálom, hogy itt kevés ember kedveli őt.
Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy minden edzésen 110%-t nyújt és fog ő még jobban is focizni és gólokat rúgni. Van amikor semmi se jön össze, és van amikor minden össze jön az embernek, minden Pedronak is eddig. Ha fele annyi ziccere, olyan helyzete lett volna Titinek, ami után gól jött, nem lenne miről beszélni most.
Minden adott ahhoz, hogy formába lendüljön, remélem már a stuttgart ellen megkezdi.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.02.21. 21:41:35

Lionel85 írta:De ha belátja a helyzetet, akkor miért nem tesz ellene semmit? Ezzel még nem oldja meg a problémáját. Ne beszéljen, hanem küzdjön! Go Titi!
Mert azt olyan könnyű ugye? Tudom hogy rosszul játszok, beláttam a helyzetet, tehát a következő meccsen sokkal jobban fogok játszani. Hát persze...

Ha egyszerűen nem jönnek össze a megmozdulásai, akkor az ellen nem tud mit tenni. Meg kell várnia, amíg vége ennek az időszaknak. Mást nem nagyon tud tenni. Az alázattal, és az akarással nincs nála probléma, ez látszik is szerintem. Egyszerűen nem jön össze neki semmi. Ugyan úgy koncentrál Ő, csak most nem úgy sülnek el a dolgok ahogy korábban. Majd lesz ez jobb is.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.02.21. 21:35:26

De ha belátja a helyzetet, akkor miért nem tesz ellene semmit? Ezzel még nem oldja meg a problémáját. Ne beszéljen, hanem küzdjön! Go Titi!
Kép
Kép
Kép
MR. TROMORT777

2010.02.21. 21:34:38

Na ezért ő A KEDVENCEM(meg még sok másért :P ) :!:

Go Titi Go :!:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.02.21. 21:19:10

Ezért viszont mindig is tiszteltem Henryt!

Ebben az interjúban is derekasan vállalja,hogy gyenge, és szerény és őszinte.

Annak ellenére,hogy gyengébb, a tisztelet kijár neki, mint ember, és mint harcos.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.21. 20:58:04

bence-barca írta:Ugyanez a véleményem nekem is, nem tudom minek kell őt szidni. Ha Messi lenne ilyen rossz formában akkor már őt kéne elküldeni?! Amit tavaly nyújtott azt szinte biztos, hogy nem fogja megismételni, de remélem fog jobban játszani, amit eltudok képzelni... És szerintem inkább Robinho jöjjön :wink: ,nem azért mert Riberyvel bajom lenne de Roinhot talán jobban eltudnám képzelni.
Utószó: Hajrá Henry :D
Messinek is voltak gyengébb meccsei, és lesznek is, de Henry-nak egy gyenge szezonja van, amit nem nehéz észrevenni.
Szinte fájdalmat okoz nézni amit sokszor művel. Már nincs akkora lendülete, meg talán a kedv is fogyott így plusz kupákkal a zsákban.

Lassan be kell látni, neki lejárt nálunk az ideje. Persze a szezon végét várjuk meg, de minimális esély van egy esetleges feltámadásra.

Meg amúgy is ott van két nagyon tehetséges és fiatal srác akiktől a lehetőséget minden egyes pályára lépésével elveszi.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.21. 20:52:40

Egyszer már én is leírtam hogy nem lennék képes az imádott klubomban játszó bármely játékost szidni. Tavaly tényleg nemtudom hol volt ez a sok ember aki most így szidja.. Ez tény hogy mostanában nem nyújt valami húde sokat, de az azért túlzás hogy ezért mostmár akkor utálni kell, stb. Valószínű utolsó szezonja nálunk, nyáron jöjjön Ribéry, de addig is legyen szép a búcsú. Ki tudja lehet a BL-ben ismét magára talál, amugy ezt várom Zlatantól is, hisz ő is hasonló cipőben jár mint anno Henry-> kell neki a BL trófea. Szóval Stuttgartban remélem mind a ketten lőnek 1-1 gólt. Ma este meg hajrá Regal Barca & Villarreal! :wink:[/quote]


Ugyanez a véleményem nekem is, nem tudom minek kell őt szidni. Ha Messi lenne ilyen rossz formában akkor már őt kéne elküldeni?! Amit tavaly nyújtott azt szinte biztos, hogy nem fogja megismételni, de remélem fog jobban játszani, amit eltudok képzelni... És szerintem inkább Robinho jöjjön :wink: ,nem azért mert Riberyvel bajom lenne de Roinhot talán jobban eltudnám képzelni.
Utószó: Hajrá Henry :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.21. 17:20:07

Mikaos írta:
gergo9 írta:Csak ugye a francia bohócnál már ez is a pozitívumokhoz tartozik
Ezek után nem nagyon érdemes vitázni szerintem. Aki (elvileg) kedvenc csapatában így bélyegez egy játékost...szóval teljesen feleslegesnek érzem.

A legjobban a félidőben nevettem, amikor a riporter felolvasta a kommenteket.
Az egyik "okos" tábor Henryt szidta, a másik "okos" tábor meg Ibrát. Annyira jellemző volt. És az egyik nem veszi észre, hogy pont ugyanolyan, mint a másik - hanem még el is vitáznak itt a fórumon...

Azt érzem már egyes károgó hsz-ekből, mintha (jelen esetben:) Henry-t már a padra se kéne leültetni.
De egy dolog azért vigasztal:
A foci mindig fontosabb lesz, mint a pfujolás/károgás. Minden csapat esetében, minden játékos esetében, minden edző esetében.
Egyszer már én is leírtam hogy nem lennék képes az imádott klubomban játszó bármely játékost szidni. Tavaly tényleg nemtudom hol volt ez a sok ember aki most így szidja.. Ez tény hogy mostanában nem nyújt valami húde sokat, de az azért túlzás hogy ezért mostmár akkor utálni kell, stb. Valószínű utolsó szezonja nálunk, nyáron jöjjön Ribéry, de addig is legyen szép a búcsú. Ki tudja lehet a BL-ben ismét magára talál, amugy ezt várom Zlatantól is, hisz ő is hasonló cipőben jár mint anno Henry-> kell neki a BL trófea. Szóval Stuttgartban remélem mind a ketten lőnek 1-1 gólt. Ma este meg hajrá Regal Barca & Villarreal! :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.02.21. 17:05:36

gólt lőtt éljen. életében nem fog többet ilyen gólt lőni .
nekem ne mondja senki azt,hogy ez tudatos volt. olyan szrul lőtte az a szabadrúgást,ahogy csak lehet... sorfal hastájék....

Oké bement, ezért örülök,de hogy ilyet többet nem fog lőni, és akkor mákja volt mint annak aki 5ös lottót nyer az tuti.


A szomoru az,hogy helyzetből fél évig megint nem fog betalálni.


Nemértem miért nem játszhat Bojan szélen..
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.02.21. 17:02:17

gergo9 írta:Csak ugye a francia bohócnál már ez is a pozitívumokhoz tartozik
Ezek után nem nagyon érdemes vitázni szerintem. Aki (elvileg) kedvenc csapatában így bélyegez egy játékost...szóval teljesen feleslegesnek érzem.

A legjobban a félidőben nevettem, amikor a riporter felolvasta a kommenteket.
Az egyik "okos" tábor Henryt szidta, a másik "okos" tábor meg Ibrát. Annyira jellemző volt. És az egyik nem veszi észre, hogy pont ugyanolyan, mint a másik - hanem még el is vitáznak itt a fórumon...

Azt érzem már egyes károgó hsz-ekből, mintha (jelen esetben:) Henry-t már a padra se kéne leültetni.
De egy dolog azért vigasztal:
A foci mindig fontosabb lesz, mint a pfujolás/károgás. Minden csapat esetében, minden játékos esetében, minden edző esetében.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.21. 11:44:36

Mikaos írta:Lol, mintha tegnap bármelyik csatárunk jobb lett volna :D "Messit is kispadra!" :D
:lol: Jó lenne ha mindenki így állna hozzá "ha te sz*r vagy akkor én sem leszek jobb" nem érdekel ebben az esetben Messi és Bojan mit nyújtott egyik szinte nem is játszik a másik meg kissebb gödörben van az elmúlt meccseken (Henrynek meg az egész Barcás pályafutása egy gödör pár hónapot kivéve) plussz a meccs eleji sérülés is benne lehetett. Ha megfordítjuk akkor "egyik csatárunk sem volt rosszabb" :D :D és ez is igaz
Mikaos írta: védekezésben újra kimagaslót nyújtott.
Fú de jó ill fontos, hogy balszélsőnk egy ilyen töketlen csapat ellen mit nyújtott védekezésben. :D
Mikaos írta: nem nyújtott rosszabb produkciót, mint a csapat átlag


Maradjunk annyiban hogy a Busquets,Messi,Bojan,Henry,Valdés ötösből nem lógott ki túlságosan negatívan. Bár sztem ebből nagyon kevés játékos tudott volna negatívan kilógni. Csak ugye a francia bohócnál már ez is a pozitívumokhoz tartozik, mintahogy az is hogy fut, meg leveszi a labdát stb stb.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.21. 11:14:40

haze71 írta:
Mikaos írta:Lol, mintha tegnap bármelyik csatárunk jobb lett volna :D "Messit is kispadra!" :D
Ezen már csak nevetni lehet...

Mindenesetre a Camp Nou tapsa és éljenzése többet ér.

Nagyon örültem a góljának - végül is Barca drukker vagyok :D

A leginkább megjátszható csatárunk volt, és bár sok próbálkozása sikertelen volt most is a támadásoknál, a védekezésben újra kimagaslót nyújtott.
Összegezve: nem nyújtott rosszabb produkciót, mint a csapat átlag (kicsit azért döcögött a gépezet), a csatárok között meg pláne nem.
És végre odaállt szabadrúgást lőni!
Szeintem te valamilyen Arsenal meccs ismétlését nézted 2005-ből. Csak esett-kelt. A szabarúgásnál meg ha nem ugrik szét a sorfal, akkor szidnánk, mint a bokrot, hogy még a sorfal fölött sem tudja elrúgni a labdát. Tényles sajnáltam már szegényt...
Egyetértős. Szerintem így, hogy a csapat 50%-ot adott ki magából, még így is kilógott. Nah jó nem bántani akarom. Örülök a góljának. Tegyétek ti is ezt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.02.21. 11:02:21

Nem is azzal van baj, hogy a tegnapi meccsen gyengén játszott, mert tegnap senki nem játszott igazán jól.
Inkább az a gond, hogy mikor a csapat jól játszik akkor ő nagyon kilóg.
Persze örülök a góljának, de még így is előrébb vannak nálam a sorban a fiatalok-Bojan, Pedro...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Lezárt