Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.02.15. 15:20:29

Várható volt, hogy egy idő után vereséget szenvedünk. Ez belefért még. De ez a sérülés hullám. De ez tényleg csak a balszerencse. Hisz a sérültjeink mindig hamarabb visszatérnek, mint mire jósolják őket, szóval a dokikkal nincs gond. Márquez szvsz kp-t fog játszani a hétvégén, ahol ütni kell a Racingot.
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.15. 15:16:06

Hivatalos: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... lt-2017786

Már csak ez kellett! Confused
Ez már hihetetlen!!! Idea Idea Idea
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
socio66

2010.02.15. 15:06:50

Én tegnap csak úgy félig-meddig néztem a meccset,szóval nem biztos,hogy mindent jól láttam,de pár dolog,amit még talán nem mondtak;
Szóval engem olyan szinten irritál,mikor hátul passzolgatunk hátrányban, hogy az hihetetlen. Most is emlékszem egy szitura,kb a 65. percben mikor Valdes kigurította egy védőnek a labdát és ott cicázgattak a védők Agüeroékkal,miközben rohamozni kellett volna a kapujukat. Jó ez a lassú labdafelhozatal,de azért könyörgöm,hátrányban haladjunk már felfele!
Meg ezek az elpasszolt labdák is,komolyan mondom. Jeffren is,oké,nem védő,átmentek rajta,volt pár ütemtelen becsúszása,semmi gond,de az nem igaz,hogy 5 passzból 3-szor el kell adni a labdát a fenébe. Különben totális melléfogás azon a poszton a srác,többet nem akarom ott látni.
Xavi,Messi is gyengék voltak,de hát egy-egy rossz meccse mindenkinek lehet,őket nem kell bántani.
Ibra. Hát komolyan őt már fizikai fájdalom nézni. Az utóbbi kb. tíz meccsén az ég világon semmit nem csinált,ez pedig kezd sok lenni. Tegye félre azt az undok,kedvetlen képét és kezdjen el végre játszani,gólokat lőni. A világ legjobb játékosai vannak körülötte,megvan a bizalom, megvolt a közös vacsi,tegye már helyre magát végre fejben is!
Az különben nem zavar annyira,hogy kikaptunk,nem tragédia, ilyen csapattal benne volt a pakliban. Csak hát ez az iszonyat vontatott, élvezhetetlen,pontatlan játék,ez felidegesített.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.02.15. 14:38:54

hát mit mondjak ez csúnya volt!!
az oké hogy a védelem nem volt jó, nem is értettem Jeffrén mit keresett jobbhátvéd posztján, elég technikás, gyors, de védekezni nem tud, ezért is nem ment fel , ami helyes csak így méginkább nem volt senki a szélen..
nem tudtak mit kezdeni Agüeroval [auto_cenzúra] a védőinket rendesen.
a védelem nem tudta kihozni a labdát és amit műveltek az borzasztó volt , terelgetik a labdát össze vissza amikor Forlán meg Agüero izomból támad le aztán megvárják amíg megszerzik a labdát, hát vagy gyorsan felvinni vagy felívelni oszt' kész.

középpálya az kész borzalom, no labdatartás pontos labdák. ők is annyit terelgették a labdát lassú, körülményes volt a játék. egy romboló játékosunk volt a pályán az is kidőlt egyből meg is látszott Busi meg sose védekezik úgy mint Seydou vagy mint Yaya.
nem tudom hogy vagytok vele de nekem borzasztó Yaya hiányom van nélküle nincs meg az a stabilitás mint tavaly.

támadósor elment az 1. féldiő Pedro az legalább kiment a szélre és megpróbált lendületből a védelmet széthúzni ezen kívül nulla.
Ibra meg könyörgöm lőjj már!!! bombázd rá!mindig maga elé engedi a labádt keresi a passzolási lehetőséget akkor amikor középen vannak 7en. talán kicsit "túlságosan konszolidált lett" néha amikor ennyire nem megy lehetne kicsit önzőbb , vállalkozókedvűbb.lőhetett volna akár 3 gólt is.

Messi pár megindulás aztán mintha ott se lett volna kb.

Bartra gyerekről sok mindent nem tudok mondani Bojan meg súlytalan volt.

Megsérült Xavi is fantasztikus nagyon jó már csak ez kellett... remélem a bajnokit behúzzuk és rendesen megyünk a blre nem úgy mint a mosottszr.
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.02.15. 14:33:57

Igazábol nem is tudom hogy az AtMa Vert meg minket vagy mi magunkat. Ennyire köpedelem meccset már rég láttam. Annyira pontatlan volt az egész csapat , nem is tudom mikor láttam ilyen utoljára. Semmi elképzelés semmi. Xavi-n lepődtem meg a legjobban tőle is rég láttam ennyire rossz játékot. Mondjuk legalább mostmár biztos vagyok benne hogy ember :O :D Ibra góljának örülök hátha formába lendül ennek köszönhetően. Utána rögtön volt még 1 helyzete. Jó lessz ő , de most a csapatnak nem ment. Nem foghatjuk a védelemre. Igaz volt 1-2 hihetetlen hibájuk , de az hogy alig támadtunk nem miattuk van. Remélem a Racing ellen összekapjuk magunkat ;)
Visca El Barca
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.02.15. 14:14:11

ÉN idézőjelben "örülök" hogy kikaptunk mert idelye volt már. Nem nyerhetünk meg minden meccset. Észbe kéne kapni. Ha nem hibázik annyit a védelem az elején akár nyerhettünk is volna. Borzasztó volt látni a tegnapi meccset. Össze kell szednünk magunkat még ha annyian hiányoztak. Szerintem ezzel volt a gond hogy ennyien hiányoztak. Ha Keita nem sérült volna le... Mind1 kikaptunk és örülhet a sok madridista mert feljöttek két pontra. De emlékezzenek arra hogy 1-0ra vertük őket 10 emberrel (szinte)
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.02.15. 14:13:25

barcaME55i írta:Egyébként még annyit, hogy az atma kapusa szerintem nem érdemelte meg a meccs játékosa díjat. Annál inkább Reyes vagy Ujfalusi (omfg ujfalusi szétfutott minket..)
Szerintem sem érdemelte ki a címet. Tulajdonképpen dolga is alig akadt (sajnos). Ujfalusi valóban nagyot játszott, de ugyanígy tett Perea is (a kommentátor is kiemelte- és igaza is volt.)
Kép
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.15. 13:47:32

Egyébként még annyit, hogy az atma kapusa szerintem nem érdemelte meg a meccs játékosa díjat. Annál inkább Reyes vagy Ujfalusi (omfg ujfalusi szétfutott minket..)
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.15. 13:26:32

Annyi mindent leírtatok már, többnyire igazakat, nem akarok ismételni senkit, nagyon röviden a tegnapi meccsről:
Az AM. szinte mindig a legjobbját ellenünk nyújtja. Nem vagyok edző, de egyvalamit észrevettem,(nyugodtan torkoljatok le, ha másképp látjátok) egy csapat sem tudja olyan gyorsan egyérintővel kihozni a labdát ellenünk, mint a "matracosok". Ez otthon is feltűnt és most is. A hazai 5:2-nél néha szerencsénk volt, főleg az elején, minden bement, ami bemehetett. Nagyon gyorsan építkeztek, lehetett volna akár x is(kis túlzással) az a meccs, ha nem szórakozzák el(akár mentálisan, akár másképp) a helyzeteiket. Az AM. ellen nem lehetne egy kicsit más taktikával pályára lépni idegenben, masszívabb középpályával és kettő csatárral? Tudom, hogy voltak sérültjeink, nem is kevés, de nekik (szerintem) fekszik a játékunk, mert Mi is mindig győzni akarunk, nem állunk vissza soha. Azt is tudom, hogy "mindig a saját játékunkat kell játszanunk", de egy kis változtatásba nem halnánk bele, ugyanúgy tarthatnánk a labdát, mint máskor. Azért az feltűnő volt, hogy a középpályánk és a védelmünk között, mekkora terület maradt néha, nem csoda, hogy simán beindítgatták a csatárokat az üres lukakba. Nekem nagyon hiányzott Touré, mégha Busi az utóbbi meccseken jól is teljesített.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.02.15. 12:54:06

Én 4 nagy helyzetre emlékszem kábé. Nézz meg egy összefoglalót.[/quote]

Láttam a meccset. Ha Agüero helyzetére gondolsz még az első félídőben, amikor a 16-oson belülről lőhetett picit kiszorított helyzetből, akkor nem értek veled egyet. Az szerintem nem volt igazi gólhelyzet. De ezen ne vitatkozzunk. A lényeg, hogy nem úgy kaptunk ki, hogy oda szögeztek a kapunkhoz minket 70-80 percen keresztül.
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.15. 12:46:10

progyface írta:Ja és még az előző hosszászolásomhoz annyit, hogy nem nagyon emlékszem, hogy a madridiaknak lett volna a két gólon és az ordító Agüero helyzeten kívül - amit így elbarmolni nem is lehet - több lehetőségük. Ez a szörnyű, úgy kaptunk ki, hogy volt három helyzetük, abból kettőt bevarrtak. Végigaludták velünk együtt a meccs további részét.
Gáz!
Én 4 nagy helyzetre emlékszem kábé. Nézz meg egy összefoglalót.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.02.15. 12:42:40

Ja és még az előző hosszászolásomhoz annyit, hogy nem nagyon emlékszem, hogy a madridiaknak lett volna a két gólon és az ordító Agüero helyzeten kívül - amit így elbarmolni nem is lehet - több lehetőségük. Ez a szörnyű, úgy kaptunk ki, hogy volt három helyzetük, abból kettőt bevarrtak. Végigaludták velünk együtt a meccs további részét.
Gáz!
Avatar
Maxsteel666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.02.10. 08:02:21
Tartózkodási hely: Remélem egyszer: Barcelona!

2010.02.15. 12:38:54

barcaME55i írta:„Nincs túl sok dolog, amit fölróhatok a csapatnak, mert ugyanúgy igyekeztek, mint máskor"
Pep ezt te sem hiszed el, állj a sarkadra igenis les**ták a meccset miután nem ment a játék. Nem hiszem el, hogy nem veszi észre
Teljesen egyetértek veled! Kb úgy játszottak az egész meccsen, mintha elkönyvelték volna előtte, hogy úgyis kikapunk!
Semmi baj nem lenne, ha úgy kaptunk volna ki, hogy küzdenek, hajtanak végig, nem sétálgatnak a meccs nagy részében! :(
"Katalónia egy ország, a hadseregét pedig úgy hívják, FC Barcelona!"
/Sir Bobby Robson/
progyface
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2006.11.15. 12:33:40

2010.02.15. 12:38:07

Egyet kell, hogy értsek azokkal a hozzászólásokkal, amik azt hangoztatják, hogy nem a védelmen múlt. Valóban nem. Ha nem is életük meccsét játszották a fiúk, de egy-két komolyabb pontatlasnágtól eltekintve erősen közepesen teljesítettek. Leszámítva Jeffrent, szegénynek nagyon nem ment. Tegyük hozzá, hogy nem az ő posztja. Pep nagyot hibázott, a sok lehetőség közül a legrosszabbat sikerült kiválasztania. De nem is ez döntött. A középpálya és a csatársor közti különbség. A középpályánk súlytalan és teljesen ötlettelen volt. A csatáraink pedig, na ide inkább nem írok semmit sem, mert értékelhetetlen volt a produkciójuk.
Nem az a szomurú, hogy vereséget szenvedtünk. Hozzáteszem azért egy Atletico Madrid elleni fiaskó nem kell, hogy nagyon meglepjen bárkit is. A matracosok mindig ellenünk szívják fel magukat (amit elég nehezen tudok feldolgozni és megérteni, de ez most lényegtelen is). Torres nagy-nagy mumus volt. Elment angliába, jött helyette Forlán. Hanem az, hogy ez a Madridi csapat hosszú évek óta az egyik leggyengébben teljesítő gárda, amit valaha láttam, pedig közel 15 éve követem a Primera Divison meccseit. Szomorú, de lesz ez ennél sokkal jobb is!
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.15. 12:30:32

„Nincs túl sok dolog, amit fölróhatok a csapatnak, mert ugyanúgy igyekeztek, mint máskor"
Pep ezt te sem hiszed el, állj a sarkadra igenis les**ták a meccset miután nem ment a játék. Nem hiszem el, hogy nem veszi észre
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.02.15. 10:44:06

Az hogy az Atletico megver minket, sajnos benne volt a pakliban. Egyrészt ellenünk nekik mindig jól megy, másrészt eláég szétzilált a csapatunk.
És itt a probléma...tavaly mindent meg tudtunk nyerni, mert nem voltak komoly sérüléseink. Idén más a helyzet...Alves, Toure, Abidal, Keita, nem beszélve Henry gólképtelenségéről. Így sajnos nehéz lesz, mert elfogynak a játékosaink! Viszont nekem az a véleményem, hogy le kell ülteni a padra néha egy Messit, Ibrát is, mert ilyen teljesítményt bárki nyújthat. Meg kell adni az esélyt Bojannak, Henrynek... Nem lehet ilyen teljesítménnyel pályán lenni, még akkor is, ha minden villanásukkal eldönthetnek meccseket. Hol van a küzdőszellem?
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.15. 10:31:36

robag írta:A gálázó meccsek után nem szoktam írogatni, ma sem azért teszem, mert bántani akarom őket, csak egy kis elemzés a részemről:

Főcím: A nap amikor egyszerre romlik el minden

1. fejezet:
Alapvető labdakezelési problémák az egész meccsen. A pontos passzmutatónk szerintem az elmúlt 3-4 év legrosszabja. Xavi labdája a gól előtt? Nem hittem a szememnek...
2.
Busi fényévekre van Yayától, vannak jó meccsei, de a tegnapi megmutatta, hogy az ő posztján ennél sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítmény kell. Kérdés: Vajon miért nem faultolta le Reyest az első gól előtt?
3.
Ha szörnyű teljesítmény, akkor Xavi. Ki sem szabadott volna engeni a 2. félidőre szegényt, annyira rosszul játszott.
4.
Ezt a meccset a középpálya vesztette el, nem pedig a védelem. Még most is állítom hogy 3 védővel és 4 középpályással jobban jártunk volna, mert akkor pl Simao és Reyes nem tudta volna lendületből rávinni a hátvédekre a labdát, ahol már semmi esélye nem volt egyiküknek sem.
Jeffrent nem bántom, látszott rajta, hogy mindjárt sírva fakad...
5.
Csatársor: Pedro egyszer sem tudta megverni a párját, ennyit az Henry-Pedro párharcról, a beadásai értékelhetetlenek.
Zlatan képtelen azokat a zseniálisan egyszerű megoldásokat alkalmazni, amivel anno nagyjá tette magát. Mintha félne egyből belerúgni labdába..
Messi alapvetően jó volt ( amíg el nem ment a kedve ), de én kint maradnék a helyében edzés végén a rúgótechnikámon javítani.
6.
Pep: Na, ma megjár neki is a kritika, teljesen tanácstalan volt, és még a félidőben sem tudott hozzátenni, sőt mintha megtiltotta volna a kapurarúgást a srácoknak.
7. Victor: Ha rövidre állítja sorfalat, hogy a bánatba kap a hosszúra gólt?
Ja, tudom, befelé mozgott. Miért is?

Elkeseredni nem kell, mert bajnokságot nem a rangadók megnyerésével kell hozni, hanem a folyamatos jó teljesítménnyel ( 21 meccs veretlenül ), és egy ilyen vereség is ráfért már a csapatra ( csak hogy újra égjen a tűz ).
Ami nagyon aggaszt, az Xavi formája....Át lehetne értékelni a Fabregast ellenzőknek a véleményüket, nem beszélve arról, hogy Xavit még a sérülések is elkerülik több mint két éve.

És a végére a millió forintos kérdés:
Vajon miért nem ismerjük az ellenszerét annak játéknak, amit mi alkalmazunk minden csapat ellen? Egyre többen használják ellenünk a letámadást, rá kellene gyúrnunk, mert úgy tűnik, hogy ez bejön az ellenfeleknek!
Teljesen egyetértek minden sorával. Csak annyit még kiegészítésként, hogy az Ini-Xavi duó sokszor fogja vissza a lendületet amikor lehetne kontrázni.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2010.02.15. 10:02:35

A gálázó meccsek után nem szoktam írogatni, ma sem azért teszem, mert bántani akarom őket, csak egy kis elemzés a részemről:

Főcím: A nap amikor egyszerre romlik el minden

1. fejezet:
Alapvető labdakezelési problémák az egész meccsen. A pontos passzmutatónk szerintem az elmúlt 3-4 év legrosszabja. Xavi labdája a gól előtt? Nem hittem a szememnek...
2.
Busi fényévekre van Yayától, vannak jó meccsei, de a tegnapi megmutatta, hogy az ő posztján ennél sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítmény kell. Kérdés: Vajon miért nem faultolta le Reyest az első gól előtt?
3.
Ha szörnyű teljesítmény, akkor Xavi. Ki sem szabadott volna engeni a 2. félidőre szegényt, annyira rosszul játszott.
4.
Ezt a meccset a középpálya vesztette el, nem pedig a védelem. Még most is állítom hogy 3 védővel és 4 középpályással jobban jártunk volna, mert akkor pl Simao és Reyes nem tudta volna lendületből rávinni a hátvédekre a labdát, ahol már semmi esélye nem volt egyiküknek sem.
Jeffrent nem bántom, látszott rajta, hogy mindjárt sírva fakad...
5.
Csatársor: Pedro egyszer sem tudta megverni a párját, ennyit az Henry-Pedro párharcról, a beadásai értékelhetetlenek.
Zlatan képtelen azokat a zseniálisan egyszerű megoldásokat alkalmazni, amivel anno nagyjá tette magát. Mintha félne egyből belerúgni labdába..
Messi alapvetően jó volt ( amíg el nem ment a kedve ), de én kint maradnék a helyében edzés végén a rúgótechnikámon javítani.
6.
Pep: Na, ma megjár neki is a kritika, teljesen tanácstalan volt, és még a félidőben sem tudott hozzátenni, sőt mintha megtiltotta volna a kapurarúgást a srácoknak.
7. Victor: Ha rövidre állítja sorfalat, hogy a bánatba kap a hosszúra gólt?
Ja, tudom, befelé mozgott. Miért is?

Elkeseredni nem kell, mert bajnokságot nem a rangadók megnyerésével kell hozni, hanem a folyamatos jó teljesítménnyel ( 21 meccs veretlenül ), és egy ilyen vereség is ráfért már a csapatra ( csak hogy újra égjen a tűz ).
Ami nagyon aggaszt, az Xavi formája....Át lehetne értékelni a Fabregast ellenzőknek a véleményüket, nem beszélve arról, hogy Xavit még a sérülések is elkerülik több mint két éve.

És a végére a millió forintos kérdés:
Vajon miért nem ismerjük az ellenszerét annak játéknak, amit mi alkalmazunk minden csapat ellen? Egyre többen használják ellenünk a letámadást, rá kellene gyúrnunk, mert úgy tűnik, hogy ez bejön az ellenfeleknek!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.02.15. 09:08:20

szajko írta:
gianni írta:Hát ennyi kikaptunk.
Ma este olyan gyengék voltunk mint a Real.

Valdes kivételével egy nagy 0 volt a csapat.
Már megbocsáss, de Puyol volt simán a Barca legjobbja...
Ha hiszed ha nem az ő nevét is leírtam csak közben meggondoltam magam mert elég gyenge volt a védelmünk,így hát kitöröltem,de az is biztos,hogy ha ő nincs akkor total dance fesztivál lett volna a kapunk elött és az eredménykijezőn.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.15. 09:08:09

Hát most lehet, hogy megköveznek páran, de azért elmondom a véleményem. Mindenek előtt el kell mondjam, hogy nagyon rosszul aludtam a vereség miatt, mert az életem a Barcelona és nagyon nehezen tudom megemészteni az ilyen vereségeket. Na szóval, én úgy látom a dolgokat, hogy nem igazán motivált a csapat. Sokat nyilatkozzák a srácok, hogy szeretnének az idén is trófeákat nyerni, ezzel szemben ezt nem mindig látom a pályán. Nem hozom fel ezt hibának, mert ez minden emberrel így van. Ők csináltak egy álom évet tavaly, és most tudat alatt egy kicsit elvannak, nincs meg az a tűz amit a Real Madridnál látok. Hozzáteszem, Ők sem játszanak álomfutballt, de mindig van egy 10-20 perces periódusuk amivel megrogyasztják az ellenfelet. Hányszor volt már ebben az évben, hogy írjuk be a 3 pontot de a meccset gyorsan felejtsük el. Na most jött egy olyan csapat aki kihasználta a hibáinkat, és ebből már nem is tudtunk felállni. Pedig ez csak az Atletico Madrid volt és nem is parádézott. Mi lesz majd komolyabb csapatok ellen? Őszintén féltem egy picit a csapatot, mert nem látom azt a mindenáron nyerni akarást, és sajnos egy két játékoson nem látom a kedvet sem, de ne legyen igazam.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.02.15. 08:52:05

Bartra-t simán lehetett volna kezdetni. Nekem szimpatikus, a Racing ellen még lehet kezdetném is hiába tér vissza Piqué és Marquez.

Én nem néztem le őket, mert tudtam, hogy mindig ellenünk nyomják szezonjuk legjobb meccsét. De valahogy nem gondoltam, hogy sok játékos ilyen teljesítményt nyújt.
Ha Messi,Xavi,Iniesta,Pedro és Ibra csak a 33%-át nyújtja tudásának ez 2-4. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.15. 08:46:24

Ugye, ugye? Mennyi nagyképű, az Atleticot lenéző hsz. volt itt a meccs előtt, talán én irtam egyedül, h azért mégsem kéne őket annyira lebecsülni, mert klasszis a támadósoruk, és szezononként 1x levernek minket.
Guadriola is hibázott, pl. Jeffrennel, és biztos nem ezt a védelmet küldtem volna ki, hanem a Keita-s verziót, igaz, Keita meg lesérült, de azt nem lehetett tudni előre, ellenben azt igen, h ha Jeffren-t v. vmelyik másik fiatalt betesszük a védelembe, akkor végünk.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.02.15. 07:14:23

Még egyszer: nem a védelmen mult. Többen irják, hogy Messit, Init, Xavit kikapcsolták. Mert hagyták. Alig futottak, lassan, sok labdát vesztve játszottak. A középáplya nulla volt, nem volt labdaszerzés, ezért átszaladtak rajtunk. Akarat sem látszott. Persze 21 meccs után ki lehet kapni, de ez volt a Pep éra leggyengébb meccse. Még igy is kihagytunk pár helyzetet.
Fecó
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.02.15. 00:49:55

és Agüero zsákszámra lövi kapufára a ziccereket majd a blancok ellen.
furcsa nekem, hogy pont őt emeled ki, aki kihagyott két ajtó-ablak helyzetet ellenetek :roll:
a matracosok meg már csk ilyenek, tartás az semmi, de ha telihold van vagy mittoménmi, nagyon ki jön nekik a lépés.

ma nem érdemeltetek pontot, mintha nem ti lettetek volna a pályán. Xavit nem is emléxem, h láttam-e ilyen pontatlanul játszani. yaya/keita hiányzott szerintem a legjobban, nem volt stabilitása a kp-nak. az ifi jobb bunkótok meg ügyeske, és helyén volt a szíve, sztem fogjuk még látni az első csapatban..
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.14. 23:54:53

Nah hogy picit lenyugodott a topik leírnék én is pár dolgot...
Azért a véelmünktől kicsit többet vártam, Milito-Puyol-Maxwell minőséginek tűnt azt hittem ez el is bírja az ATMA-t hát nem nagyon bírta el. Milito,Maxwell a Getafe ellen kapta a dicséreteket de az impotens Getafe nem volt reális erőfelmérő szerencsére jön Marquez,Piqué vissza.
Jeffrenek nem ez a posztja ez Guardiola hibája.
KP
Busquets- Mint egy tízéves kislány, annyira súlytalan a védekezésbe a srác dimenziókra Touré-tól , Xerez meg hasonlók ellen elmegy komoly középpályás sor ellen el kell felejteni.
Xavi- Utóbbi időkben kiválóan,zseniálisan játszott a mai játéka az értékelhetetlen ,volt egy zseniális labdája sokat ez nem javít az összképen. nem egy meccs miatt lett a világ legjobb kp-ja, nem egy meccs miatt kell habzószájjal a cserepadot meg a helyére Fabregast követelni(hanem mellé :P .
Ini-Sztem egészen tűrhető volt, konkrétan nálam ez egy gyenge közepes.
Támadósor.
Pedro- Végre elfelejtettük Henry-t erre Pedro hozz össze egy ilyen meccset.
Ibra- Meccs elején megjegyeztem magam mintha agilisebb lenne mint az utóbbi időkben, aztán vissza esett, rossz megoldások sorozata, nulla
Messi- 0
Lezárt