Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.02.15. 16:00:37

LG írta:
daffy írta:....
Ha már a BL-t emlegeted, meg kell jegyezni, most nekünk lesz sokkal könnyebb dolgunk. A Stuttgart talán a leggyengébb a 16 csapat közül, ők azok, akiket még a leggyengébb formánkban is lenyomunk. A Lyon egészen más. Persze ők is verhetők, de ha kifogtok egy rosszabb napot ellenük, akkor képes lehet a nagy meglepetésre. Ne feledjük, a közelmúltban 2 nagy pofont kaptatok tőlük. Persze lehet mondani, h az egy más Madrid, ill. más Lyon volt, ez igaz. De ettől még legalább 40 százalékot adnék a Lyon a továbbjutására.

Amúgy meg ha az utolsó 2 meccset nézzük, akkor valóban el kell ismerni, h a RM van jobb formában. Ők meg tudták verni azt a csapatot, akik nem szoktak, mi nem. :?
nem azt mondtam h a Real összeveri a Barcát.Nem kell félreérteni,csak annyit,hogy a Realban pörög Ronaldo ezerrel,Kakának is lendületet adhat a 2 gólpassz,Ramos nagyon jó az utóbbi időben,ilyenek. Nem bl-t nyeretek a csapattal,csak örülök az apró sikereknek(ha már más nincs)

1. Formában a Madrid? Hol?? Mert megvertetek egy Xerezt. 7 perc focival. Húú...
2. Akadozik a Barca? Mert a 22. fordulóban elvesztettük az első meccsünket?
Laughing

Menj át a madridistára, ott most úgy is csöpög minden. Szégyen, hogy ezt hívjátok fair play szurkolásnak kedves madridista barátom. Úri klub...pff...
Ha már szégyennél tartunk,mitől okádsz epét? Mondtam valamit ami nem tetszik? Az h a Barca nincs formában? Vissza lehet menni és megnézni a tegnapi meccs közben a kommenteket. Javaslom Xavi,Messi értékelését. Engedd már meg h annak örüljek aminek akarok,engedd meg h ennyi sz@r év után örüljek annak ha egy meccsen 3 gólt szerez a csapatom,annak h van egy Ronaldo akihez hasonló évek óta nincs Madridban.Eléggé elvakult egy ember vagy,mert Te neked böki a szemed,ha egy realos boldog?! Ha már a szégyennél járunk,meg a fair play szurkolásnál,akkor olvasd el mit írtál... Nem szidtam a Barcát,erre meg kell itt bunkózni.
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.15. 15:52:19

LG írta:
daffy írta:....
Ha már a BL-t emlegeted, meg kell jegyezni, most nekünk lesz sokkal könnyebb dolgunk. A Stuttgart talán a leggyengébb a 16 csapat közül, ők azok, akiket még a leggyengébb formánkban is lenyomunk. A Lyon egészen más. Persze ők is verhetők, de ha kifogtok egy rosszabb napot ellenük, akkor képes lehet a nagy meglepetésre. Ne feledjük, a közelmúltban 2 nagy pofont kaptatok tőlük. Persze lehet mondani, h az egy más Madrid, ill. más Lyon volt, ez igaz. De ettől még legalább 40 százalékot adnék a Lyon a továbbjutására.
Stuttgartnál könnyebb ellenfelet álmodni nem lehetne. Jó kedvcsináló lesz remélem.
Fernando írta: Tavaly is volt

Az a meccs életem egyik legnagyobb élménye ami szerintem 100 évben ha egyszer van mindkét oldalról. De, bizakodó vagyok :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára barcaME55i 2010.02.15. 16:01:25-kor.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.15. 15:50:59

daffy írta:....
Ha már a BL-t emlegeted, meg kell jegyezni, most nekünk lesz sokkal könnyebb dolgunk. A Stuttgart talán a leggyengébb a 16 csapat közül, ők azok, akiket még a leggyengébb formánkban is lenyomunk. A Lyon egészen más. Persze ők is verhetők, de ha kifogtok egy rosszabb napot ellenük, akkor képes lehet a nagy meglepetésre. Ne feledjük, a közelmúltban 2 nagy pofont kaptatok tőlük. Persze lehet mondani, h az egy más Madrid, ill. más Lyon volt, ez igaz. De ettől még legalább 40 százalékot adnék a Lyon a továbbjutására.

Amúgy meg ha az utolsó 2 meccset nézzük, akkor valóban el kell ismerni, h a RM van jobb formában. Ők meg tudták verni azt a csapatot, akik nem szoktak, mi nem. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2010.02.15. 15:52:42-kor.
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.02.15. 14:55:53

daffy írta:.Már csak 2 pont a hátrány,formában a Madrid,akadozik a Barca,sérültek itt is,ott is.Nem azt akarom mondani h a Real megnyeri mind a bl-t,mind a bajnokságot,de az egyiket azért illene,vagy ha nem is nyeri meg de a bl-be pl: a legjobb 4 az kötelező.Nyáron meg jöhet 2 új játékos(+2pados) és jövőre reális cél a bajnokság/bl győzelem.
1. Formában a Madrid? Hol?? Mert megvertetek egy Xerezt. 7 perc focival. Húú...
2. Akadozik a Barca? Mert a 22. fordulóban elvesztettük az első meccsünket?
:lol:

Menj át a madridistára, ott most úgy is csöpög minden. Szégyen, hogy ezt hívjátok fair play szurkolásnak kedves madridista barátom. Úri klub...pff...
SEX N MONEY...
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.02.15. 14:40:43

istyke6 írta:

Valenciaval 0-0 lett idegenben nekunk, vagy nem ?
ezt valahogy sehogy se tudom értelmezni :roll: 0-0 nekünk? :?
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.15. 14:07:26

a baj az, hogy míg nekünk az idegenbeli meccsek nehezek pl Valencia, Villareal, Zaragoza)


Valenciaval 0-0 lett idegenben nekunk, vagy nem ?
I <3 FCB
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.02.15. 13:54:24

Tavaly is volt náluk el Classico. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2010.02.15. 13:48:55

Ede72 írta:
daffy írta:
szajko írta:A Bajnoki mérkőzések topikba olvastam sokat, hogy az atletico csak ellenünk jó a madrid ellen nem. Ők épp így voltak a Deportivoval, csak most megtörték a jeget.

A madrid is fog még kikapni!
Persze h ki fog még kapni,vagyis nagyon valószínű,de arra is nagy tételben fogadnék,hogy a Barca is kap még.Ezt azzal magyaráznám,hogy jön a bl.Itt egyből meg is válaszolnám a felmerülő kérdést:"ősszel is volt bl,mégse kapott ki a csapat".Nos,kár lenne egy lapon említeni az őszi és a tavaszi bl-t.Ősszel voltak relatívan "könnyű" csapatok,így nem kellett vért pisilni minden meccs után.Tavasszal kell.Itt nincs mese.Minden meccs 1-1 döntő,sehol nem szabad kikapni és ha messze jut bármelyik csapat(Barca,Real),akkor fáradt lesz,pihentet,stb.Ennek következtében nem meglepő,ha a közeljövőben mind2 csapat bukna pár pontot(persze ez bl nélkül is megeshetne) Nagyon messze még a bajnokság vége és a Realnak a fő cél egyértelműen a bl,míg Nektek gondolom a tavalyi szereplés után a "kevésbé rosszabb" idény.Már csak 2 pont a hátrány,formában a Madrid,akadozik a Barca,sérültek itt is,ott is.Nem azt akarom mondani h a Real megnyeri mind a bl-t,mind a bajnokságot,de az egyiket azért illene,vagy ha nem is nyeri meg de a bl-be pl: a legjobb 4 az kötelező.Nyáron meg jöhet 2 új játékos(+2pados) és jövőre reális cél a bajnokság/bl győzelem.
a baj az, hogy míg nekünk az idegenbeli meccsek nehezek pl Valencia, Villareal, Zaragoza) addig a Madrid ezeket mind otthon fogadja, legnehezebb idegenbeli meccse a Racing Santander..talán. Szóval meleg a pite..sajnos
Ne hagyjuk ki, hogy az El Clásico náluk lesz.
Barçelona-> 6 Copas !
Visca el Barça!
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2010.02.15. 13:46:49

daffy írta:
szajko írta:A Bajnoki mérkőzések topikba olvastam sokat, hogy az atletico csak ellenünk jó a madrid ellen nem. Ők épp így voltak a Deportivoval, csak most megtörték a jeget.

A madrid is fog még kikapni!
Persze h ki fog még kapni,vagyis nagyon valószínű,de arra is nagy tételben fogadnék,hogy a Barca is kap még.Ezt azzal magyaráznám,hogy jön a bl.Itt egyből meg is válaszolnám a felmerülő kérdést:"ősszel is volt bl,mégse kapott ki a csapat".Nos,kár lenne egy lapon említeni az őszi és a tavaszi bl-t.Ősszel voltak relatívan "könnyű" csapatok,így nem kellett vért pisilni minden meccs után.Tavasszal kell.Itt nincs mese.Minden meccs 1-1 döntő,sehol nem szabad kikapni és ha messze jut bármelyik csapat(Barca,Real),akkor fáradt lesz,pihentet,stb.Ennek következtében nem meglepő,ha a közeljövőben mind2 csapat bukna pár pontot(persze ez bl nélkül is megeshetne) Nagyon messze még a bajnokság vége és a Realnak a fő cél egyértelműen a bl,míg Nektek gondolom a tavalyi szereplés után a "kevésbé rosszabb" idény.Már csak 2 pont a hátrány,formában a Madrid,akadozik a Barca,sérültek itt is,ott is.Nem azt akarom mondani h a Real megnyeri mind a bl-t,mind a bajnokságot,de az egyiket azért illene,vagy ha nem is nyeri meg de a bl-be pl: a legjobb 4 az kötelező.Nyáron meg jöhet 2 új játékos(+2pados) és jövőre reális cél a bajnokság/bl győzelem.
a baj az, hogy míg nekünk az idegenbeli meccsek nehezek pl Valencia, Villareal, Zaragoza) addig a Madrid ezeket mind otthon fogadja, legnehezebb idegenbeli meccse a Racing Santander..talán. Szóval meleg a pite..sajnos
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.02.15. 11:11:27

szajko írta:A Bajnoki mérkőzések topikba olvastam sokat, hogy az atletico csak ellenünk jó a madrid ellen nem. Ők épp így voltak a Deportivoval, csak most megtörték a jeget.

A madrid is fog még kikapni!
Persze h ki fog még kapni,vagyis nagyon valószínű,de arra is nagy tételben fogadnék,hogy a Barca is kap még.Ezt azzal magyaráznám,hogy jön a bl.Itt egyből meg is válaszolnám a felmerülő kérdést:"ősszel is volt bl,mégse kapott ki a csapat".Nos,kár lenne egy lapon említeni az őszi és a tavaszi bl-t.Ősszel voltak relatívan "könnyű" csapatok,így nem kellett vért pisilni minden meccs után.Tavasszal kell.Itt nincs mese.Minden meccs 1-1 döntő,sehol nem szabad kikapni és ha messze jut bármelyik csapat(Barca,Real),akkor fáradt lesz,pihentet,stb.Ennek következtében nem meglepő,ha a közeljövőben mind2 csapat bukna pár pontot(persze ez bl nélkül is megeshetne) Nagyon messze még a bajnokság vége és a Realnak a fő cél egyértelműen a bl,míg Nektek gondolom a tavalyi szereplés után a "kevésbé rosszabb" idény.Már csak 2 pont a hátrány,formában a Madrid,akadozik a Barca,sérültek itt is,ott is.Nem azt akarom mondani h a Real megnyeri mind a bl-t,mind a bajnokságot,de az egyiket azért illene,vagy ha nem is nyeri meg de a bl-be pl: a legjobb 4 az kötelező.Nyáron meg jöhet 2 új játékos(+2pados) és jövőre reális cél a bajnokság/bl győzelem.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.02.15. 08:47:42

A Bajnoki mérkőzések topikba olvastam sokat, hogy az atletico csak ellenünk jó a madrid ellen nem. Ők épp így voltak a Deportivoval, csak most megtörték a jeget.

A madrid is fog még kikapni!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.02.13. 22:46:26

Colos írta:Ajjaj, most nézem, hogy ugyanazon a hétvégén lesz az El Clásico, mint a választás. Jó lenne egy nap két győzelem! :lol:
(Direkt nem írtam pártot, nehogy politizáljak...)
Nem ugyanazon a hétvégén, mert a classico ugyan ápr. 11.,de a választás két fordulós. Nem fogunk még biztos végeredményt tudni ápr 11-én. Majd 25-én a második forduló után. De nem is ez a lényeg a topic miatt, hanem a classico, már alig várom:) Egyébként pedig nyugodjon békében a a reál legendája! Holnap nyerni kell nekünk is!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.02.13. 21:46:44

R.I.P!Nem reg olvastam rola egy cikket valahol, nem tudom hol,erre meg...NYUGODJON BEKEBEN!
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.02.13. 21:40:48

LM10 írta:
R.I.P.

Nem ismertem őt, de NYUGODJON BÉKÉBEN!
Béke poraira
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.02.13. 21:29:31

Na 0-3-ra vezet a Real!
Ez már meg van nekik!
Mondjuk a Xerezt ülve verni kell.
Holnap nekünk is muszáj nyerni!
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.02.13. 14:53:40

:( szomorú hír.
Nyugodjon Békében :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.02.13. 14:42:25

R.I.P.

Nem ismertem őt, de NYUGODJON BÉKÉBEN!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.02.13. 14:35:15

Nyugodjék Békében.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.02.13. 13:12:04

Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.02.11. 10:19:30

Ajjaj, most nézem, hogy ugyanazon a hétvégén lesz az El Clásico, mint a választás. Jó lenne egy nap két győzelem! :lol:
(Direkt nem írtam pártot, nehogy politizáljak...)
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.02.10. 19:42:27

Attila-Raul írta:
...
Ezt csak a sajto fujta igy fel, nem a Real Madrid.
99%ban megerezte a hianyat?? Hol elsz? :lol: Ronaldo nelkul is pont ugy jottek az eredmenyek, mind vele...

persze, a sajtó fújta fel... :lol: ja, azzal, h arról beszélt, h a gyökér főnökeitek mennyire megsértődtek a szitu kezelésén. ehhez tényleg semmi köze sem volt a madridnak, plusz jöttek még a bértollnokok, akiket a madrid azért tart, h adjanak a hangulatnak, ha a helyzet úgy kívánja. (ilyenek vannak a barcánál is természetesen)

attól, h a depor elleni győzelmeteket úgy kezeled, mintha a bl nyertétek volna meg, még hiányzott a gyerek a brigádból, ha másért nem, akkor azért, mert nem volt aki orrbanyomja az ellenfél játékosát.
meghát biztos a vip-páholyban ülésért toltak ki érte annyi lóvét perezék, és csak viccből rugóztak annyit a büntetés miatt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2010.02.10. 19:31:30

Attila-Raul írta:
még nem is a fellebbezéssel van "problémám", mindenkinek joga van ehhez. az viszont, amikor ilyen jellegű médiacunamikat kreálnak, mint most cé ügyében, mártírrá téve minden madridhoz köthető érintettet kizárólag azért, mert a brigád legfontosabb tagjáról van szó, akinek a hiányát eddig 99%ban megérezte a csapatuk, ezt gyökér dolognak tartom. miért kellene "készségesebbnek" lennie a szövetségnek a madriddal, mint más csapatokkal? pláne egy ilyen egyértelmű szituban...
Ezt csak a sajto fujta igy fel, nem a Real Madrid.
99%ban megerezte a hianyat?? Hol elsz? :lol: Ronaldo nelkul is pont ugy jottek az eredmenyek, mind vele...
Ronaldo nélkül még jobban jöttek !
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2010.02.10. 19:28:22

még nem is a fellebbezéssel van "problémám", mindenkinek joga van ehhez. az viszont, amikor ilyen jellegű médiacunamikat kreálnak, mint most cé ügyében, mártírrá téve minden madridhoz köthető érintettet kizárólag azért, mert a brigád legfontosabb tagjáról van szó, akinek a hiányát eddig 99%ban megérezte a csapatuk, ezt gyökér dolognak tartom. miért kellene "készségesebbnek" lennie a szövetségnek a madriddal, mint más csapatokkal? pláne egy ilyen egyértelmű szituban...
Ezt csak a sajto fujta igy fel, nem a Real Madrid.
99%ban megerezte a hianyat?? Hol elsz? :lol: Ronaldo nelkul is pont ugy jottek az eredmenyek, mind vele...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.02.10. 18:46:51

Real Madrid 5 írta:
Boixos írta:sztem mindenkinek jobb lenne, ha leszállnának a földre, már nem az ötvenes éveket írjuk.
Ha jól értem amit mondani akarsz akkor teljesen egyetértek, mi a fenének minden egyes büntetés ellen fellebbezni? Mintha meg sem történt volna vagy nem tudom... ha elkövette akkor tiltsák is el, de akkor el is várom hogy ez minden klubnál így legyen, és senkinél ne enyhítsenek rajta.
még nem is a fellebbezéssel van "problémám", mindenkinek joga van ehhez. az viszont, amikor ilyen jellegű médiacunamikat kreálnak, mint most cé ügyében, mártírrá téve minden madridhoz köthető érintettet kizárólag azért, mert a brigád legfontosabb tagjáról van szó, akinek a hiányát eddig 99%ban megérezte a csapatuk, ezt gyökér dolognak tartom. miért kellene "készségesebbnek" lennie a szövetségnek a madriddal, mint más csapatokkal? pláne egy ilyen egyértelmű szituban...
battya írta:Jelen esetben pont az a lényeg, hogy a Sportdöntő bíróságnak közel egy hete lett volna döntést hoznia, de még a papírokat sem küldte el nekik a l. Szövetség. Máskor ilyen, s ehhez hasonló ügyeket napok alatt lerendeznek.
biztos vagyok benne, h dafke nem foglalkoztak velük, csak hogy érezzék perezék a törődést.
igaz, némileg korrektebb lett volna egyenesen elküldeni őket a p.xába.
PUYOL-XAVI-INIESTA
battya
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.07.18. 00:33:30

2010.02.10. 10:24:06

h azonnal ugrik mindenki, h a madrid számára kedvező döntést hozzanak
Jelen esetben pont az a lényeg, hogy a Sportdöntő bíróságnak közel egy hete lett volna döntést hoznia, de még a papírokat sem küldte el nekik a l. Szövetség. Máskor ilyen, s ehhez hasonló ügyeket napok alatt lerendeznek.
Real Madrid.
EFOTT
Lezárt