Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
idegroncs
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.07.16. 11:18:07
Tartózkodási hely: Szeged

2010.02.07. 13:31:32

Szerintem nem kéne Ibrát bántani!Ősszel hátán vitte a csapatot mikor nem ment szinte senkinek.most nem megy neki de a csapatnak megy szerencsére és neki is fog!!!!!!!!!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.02.07. 05:53:21

Én nem haragszom azért ha nem lő gólt(lassan azért elkezdhetné), de az rettentően zavar h a teknikai fölénye tudatában a végletekig kivár minden megoldása elött. Csak általában ezzel el is szalaszt alkalmakat, vagy a végén mégis rossz megoldásba kényszerül.

Néha az egyszerű a jó megoldás.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2010.02.06. 22:37:14

Hát ez sajna nem igazán megy.Ok adott 2 forintos labdát Messinek és Xavinak, de mellette 4-5x nagyon csúnyán eladta a labdát.

Mellékesen jegyzem meg a kiállítás előtti kavarodás is tőle indult ki, mert megkapta a labdát a 16osnál és röviden visszapasszolta az egyik védőnek, aki abszolut nem számított rá.

Remélem magára talál. :wink:
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.02.03. 19:03:59

Eléggé érdekes Ibrahimovic esete. Ugy-e jött nagyon sok pénzért, nagyon magasak az elvárások vele szemben, sokan csodát várnak tőle.

Az tény, h most nincs a legjobbb passzban, de nagyon nehéz az, h egy játékos egy egész szezonon keresztül magas szinten tudjon játszani. Mindig vannak kisebb hullámvölgyek. Én azt mondom, h vmilyen szinten jó is, h most jött el ez a hullámvölgy. Inkább játszon most viszonlyag gyengébben, pár meccsen keresztül és majd tavasszal amikor az igazán fontos meccsek jönnek akkor újra menjen neki a játék és jöjjenek a gólok.

Sokan irják, h a hozzaállásával van gond. Ezt nem hinném, mert szerintem Ibra sem hülye tisztában van vele, h itt érhet el nagy eredményeket, de ehhez szükséges a kemény munka.

Nem vagyok egy Ibrahimovic fan, az tény, h most nem játszik jól, de nem hinném, h ez az állapot sokáig fog tartani.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.02.03. 18:08:57

Azért sztem az egy kicsit túlzás, hogy Pedroval annyival többet lehetne kényszerítőzni vagy gyors kis passzos játékot játszani.
Sokan úgy vannak vele, hogy idejön és megváltja a világot. Már korábban is írtam, de nem hiszem, hogy olyan könnyű erre a játékstílusra olyan könnyen átállni. Abból is látszik, hogy milyen sokszor állítják meg lesen. Még nem érzi 100%-san a társakat és viszont sem.
Az, hogy sokszor nem jól mozog be nem igaz. Az OK, hogy nem megy még úgy neki mint Samunak, de ez alkatából és a számára idegen játékstílusból is fakad. Sokszor látni azért, hogy bent várja a labdát és a kezével is mutogat. Vagy akár a Sporting ellen is végig ment Pedroval és kapuralövés helyett a középre gurítást is választhatta volna, mert úgy csak az üres kapuba kellett volna gurítani. Félreértés ne essék nem azt mondom, hogy Pedrito a rossz megoldást válsztotta és hülye meg szemét stb., csak hogy meg volt a lehetősége. Nem vagyok egy Ibra-fan, de nagyon korai még ítélkezni fölötte, akinek meg nem tetszik az egyelőre elégedjen meg a statokkal, az nem különesebben rossz.
Forca Barca!!!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2270
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.03. 01:42:29

gergo9 írta: Mintha nem egy nyelvet beszélnénk...
Olyan sz*r lett az ősze (mármint a formavesztése előtti időszak mivel arról volt itt szó Xerez elleni meccsel bezárólag) hogy 11 góljával és számtalan asszisztjával ha csapatszinten nézzük (értsd tavaly őszi ill most őszi barca) fölülmúlja az örök szerelmedet Eto'o-t, akinek kétségkívűl az ősz volt a legjobb időszaka tavaly. Ha ez gyenge teljesítmény akkor tényleg nincs miről beszélni bár így sem nagyon van. :roll:
Alapvetően Ibrától nem lehet azt elvenni, hogy elért már itt eredményeket: lőtt sok gólt, adott gólpasszokat. Statisztikailag remek, de ebből nekem még nem következik az, hogy annyira nagyon jó lenne. (Az én nézőpontomból sem következik az, hogy annyira nagyon rossz lenne, az meg hogy miért csinálom mégis már egy más téma...)

Engem sokkal inkább érdekel a mutatott játék: ebben Ibra közel sincs a csapatátlaghoz. Nem Eto'o teljesítményéhez akarom mérni, nem a rúgott gólokhoz, hanem a játékhoz, hogy Xavi Messit és Pedrot ki tudja ugratni, de Ibrát nem. Hogy Messivel és Pedroval tudnak kényszeítőzni, de Ibrával nem. (Persze lehet a svéddel is, csak többet lehet az előbb említettekkel...)
gergo9 írta: Amugy a számtalan bugyuta okfejtésed közül te is írtad hogy Xavi azért tűnik gyengébbnek mert nincs kinek adni a labdát , nem azért mert rosszabb fromában volt ősszel, ám ez is kiderült hogy milyen mikor igazán jó formában van Xavi ill Ini és ez szinte független Ibrától.
Ibrától is függ, mint ahogy függött Henrytól és Messitől. Messi jól mozog, szerintem ez sem volt a legtutibb régebben, Pedro meg nagyon sokszor tökéletesen megjátszható, 2 embernek meg már lehet adni rendesen labdákat. Mi lenne, ha a 3. is megmozdítaná magát? Gálák sorozata ismét és nagy menetelés mindenhol könnyed játékkal. 8)
senkialfonz40 írta:Én köbö ugyanígy látom, nem hordok Ibra szemüveget, ellenben úgy látom, hogy Balázsfoci és Elbartimeus biztosan hord "Ibrát nem tudom és nem is akarom elfogadni" feliratút.
Alapvetően állandóan hibát írok ide Ibrával kapcsolatban, régebben kifejtettem, hogy miért, elég hosszan. Ami meg az Ibrás szemüveget illeti: még mindig tartom, hogy nagyon sokan túlértékelik a 13 góljával meg a nagyon technikás megoldásokkal. (Rajtad meg látszik, hogy nem hordasz Ibra-szemüveget, de nagyon sokaknak elég egy-egy trükk és esetleg 1 gól, vagy gólpassz meccsenként. Én jobban szeretem azt, ha aktívabban részt vesz a játékban, főleg a gyors passzos dolgokban, meg a beindulásokban, amik annyira el tudnak kápráztatni, jobban mint egy ollózás. :) )
miihii írta:
... a jelenlegi formáján változtatni kell.
Na,a végére megtaláljátok a közös nevezőt :D
Sztem a fenti mondatban mindketten (sőt,talán mindenki :wink: ) egyetértetek.
Ragadjátok meg ezt oszt' ne veszekeggyetek' mán' 8) :wink:
Vettem Kapitány úr, ezzel le is zárom a vitát, legalábbis mára. :P :D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.02.03. 00:42:33

... a jelenlegi formáján változtatni kell.
Na,a végére megtaláljátok a közös nevezőt :D
Sztem a fenti mondatban mindketten (sőt,talán mindenki :wink: ) egyetértetek.
Ragadjátok meg ezt oszt' ne veszekeggyetek' mán' 8) :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.02.03. 00:27:51

ElBartimaeus írta: Bocs, igazad van, neked már az is bőven elég volt, hogy az egész meccsen van 2 megmozdulása, abból az egyik gól lesz, a másik egy sarkazás, aminek semmi értelem nincs, és máris elájulsz, hogy milyen elképesztően jól játszott, kb észre se veszed, amikor elbénázza a helyzetet, nem indul meg, elveszti a labdát, stb.

DE, hogy megvédjem a saját álláspontomat: amikor én mondtam, hogy még nincs olyan jó játéka, mert nincs elég kiugratása, avagy nem játsszák meg elégszer, akkor egyből inkább Xavira fogtad, hogy ő nem ad elég labdát (megjegyzem félig jogosan), de most meg az ellenkezőjét állítod, hogy a középpálya jobb teljesítménye lehet egy ok arra, hogy rosszul játszik. Ez nem nagyon gyenge láb, hanem nemlétező láb, olyan feltételezés, ami alapjában megbukik...

Amúgy Ibránál már csak Guti ad nagyobb szemüveget az embereknek...
Mintha nem egy nyelvet beszélnénk...
Olyan sz*r lett az ősze (mármint a formavesztése előtti időszak mivel arról volt itt szó Xerez elleni meccsel bezárólag) hogy 11 góljával és számtalan asszisztjával ha csapatszinten nézzük (értsd tavaly őszi ill most őszi barca) fölülmúlja az örök szerelmedet Eto'o-t, akinek kétségkívűl az ősz volt a legjobb időszaka tavaly. Ha ez gyenge teljesítmény akkor tényleg nincs miről beszélni bár így sem nagyon van. :roll:

Miért kell leírni mindent többször mikor válaszoltam is már rá?
Ezt írtam az eggyel előtti hszmben:
egy ilyen formában lévő Ibra mellett még ha lenne egy jó formában lévő Xavi,Ini duó akkor még félelmetesebb lenne a Barca támadószekciója
Erre megint leírod ugyanazt. :shock:
Amugy a számtalan bugyuta okfejtésed közül te is írtad hogy Xavi azért tűnik gyengébbnek mert nincs kinek adni a labdát , nem azért mert rosszabb fromában volt ősszel, ám ez is kiderült hogy milyen mikor igazán jó formában van Xavi ill Ini és ez szinte független Ibrától.
Mostanit dolgot pusztán lelki eredetű dolgokra vezettem vissza, mivel ez nem ritka sportólknál hogy vki akkor tudja kihozni magából a maxot ha nagy rajta a nyomás(ezt el is pofázta 1000x hogy eddigi csapatainál ebből lett elege hogy szinte csak tőle várták a megváltást), életében pedig most van először szinte abban a helyzetben hogyha semmit sem csinál akkor is annyira tuti csapatban van hogy hozzák a meccseket.
Ha ez van ha nem a jelenlegi formáján változtatni kell.
Avatar
Zoltan93
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:30:20
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

2010.02.02. 21:48:30

Úgy gondolom, hogy Messi fiatal kora ellenére van akkora játékos hogy senki sem szól neki egy szót sem se a meccsen se utánna, ha egypár helyzetet nem passzol el. Az meg a másik, hogy a pályán ő jobban átlátja a helyzetet és jobban felméri hogy passzolni kellene vagy befejezni az akciót.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.02.02. 21:25:35

Nem elfogultságbol mondom ,de volt legalább 3-4 olyan amit Messi el önzözőtt amikor oda paszolhatott volna Ibrának. Nem mostanában csak ez igy eszembe jutott. Azok tiszta gólhelyzetek lettek volna. Bár most hog Messi kezd beindulni már oldja meg ő ha tudja (vszinű tudja:D).
Visca El Barca
Kép
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.02.02. 21:06:25

LG írta:Pedig mindig is szét fogja! Ő sosem volt az a típusú játékos, aki agyon hajtotta magát a pályán. Viszont egy zseni, aki ha formában van káprázatos dolgokra képes, de ha nincs, akkor is fontos meccseket képes eldönteni villanásokkal. De pályán megdöglést nem hinném, h majd látunk tőle.
Épp ezért nem szimpatikus nekem. De persze ez szubjektív dolog.

csabimo írta:Nem a gólt várom tőle hanem a klasszis játékost akit tudja segiteni a csapatot a célok elérésben...
Én úgy tartom, hogy egy középcsatárt elsődlegesen a góljai minősítenek, valamint az, hogy mennyit tesz meg a gólokért.
Klasszis játékos aki nem a gólokkal törődik van nálunk éppen elég. Messi, Xavi, Ini és a többiek majd megoldják ezt a részét. Ibra meg lője a gólokat. Felőlem aztán megoldhatja olyan módon is, hogy elkápráztat minket, de lője be a gólokat.
Ha mindenki csak a mezőnymunkájával tűnik ki, akkor ki fog gólt lőni? Mert ezt a játékot még mindig arra játsszák.
socio66

2010.02.02. 18:14:28

Nekem azért megnyugvást okoz,hogy ott elöl egy Ibrahimovic lófrál(még ha szó szerint is ezt csinálja néha..),akár jó formában van,akár nem. Fél éve van itt és máris zseniális dolgokat mutatott,sokszor leesett az állunk megoldásait látva. Most valami nem okés,de majd Pep helyrerakja, illetve ő maga is tenni fog azért,hogy a lehető legjobb formában legyen, elvégre azért jött,hogy címeket nyerjen.
Én bízom benne,örülök hogy itt van és szurkolok is a jó teljesítményéért, elvégre ő kell,hogy legyen az egyik fő letéteményese az idei sikereinknek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.02.02. 17:45:31

Eazzy írta:Persze, persze, temetni nem szabad még ettől.
Csak ha Henry-nak nem megy, akkor is meghal a pályán. Ibra meg szétteszi a kezét. Nekem ennyi a bajom vele.
Pedig mindig is szét fogja! Ő sosem volt az a típusú játékos, aki agyon hajtotta magát a pályán. Viszont egy zseni, aki ha formában van káprázatos dolgokra képes, de ha nincs, akkor is fontos meccseket képes eldönteni villanásokkal. De pályán megdöglést nem hinném, h majd látunk tőle.
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.02. 16:29:57

senkialfonz40 írta:
Colos írta:......
Én köbö ugyanígy látom, nem hordok Ibra szemüveget, ellenben úgy látom, hogy Balázsfoci és Elbartimeus biztosan hord "Ibrát nem tudom és nem is akarom elfogadni" feliratút. Ennyire negatív egy játékossal sem tudok lenni, főleg nem olyannal, aki fél éve van itt, és az utolsó három meccstől eltekintve különösebben nem róhatunk fel Neki semmit. A saját véleményem: a háromból a középsőn nem volt annyira rossz, mint állítjátok, de ez szubjektív és nem akarok senkit meggyőzni. Egyszerűen az a kijelentés, hogy egy gólpassz, egy sarkazás és más semmi, az teljesen elfogult látásmódra vall. Nyilván van igazság abban, hogy akaratilag milyen volt a legutolsó meccse, van igazság abban, hogy lassúbb, mint Samu, és nem mozog annyit, de a felé való hozzáállás Tőletek szinte csak negatívum. :(

>:D< mar vagyunk ketten, en sem tudok egy Barca jatekost sem nem szeretni. Nekem Ibra nagyon is egy szimpatikus figura, a maga koviubijaval, meg a jatekaval sincs bajom, amit megtehet ma , megteheti holnap is felfogasu :lol: :lol: :lol:
I <3 FCB
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.02. 16:16:31

Colos írta:......
Én köbö ugyanígy látom, nem hordok Ibra szemüveget, ellenben úgy látom, hogy Balázsfoci és Elbartimeus biztosan hord "Ibrát nem tudom és nem is akarom elfogadni" feliratút. Ennyire negatív egy játékossal sem tudok lenni, főleg nem olyannal, aki fél éve van itt, és az utolsó három meccstől eltekintve különösebben nem róhatunk fel Neki semmit. A saját véleményem: a háromból a középsőn nem volt annyira rossz, mint állítjátok, de ez szubjektív és nem akarok senkit meggyőzni. Egyszerűen az a kijelentés, hogy egy gólpassz, egy sarkazás és más semmi, az teljesen elfogult látásmódra vall. Nyilván van igazság abban, hogy akaratilag milyen volt a legutolsó meccse, van igazság abban, hogy lassúbb, mint Samu, és nem mozog annyit, de a felé való hozzáállás Tőletek szinte csak negatívum. :(
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.02.02. 15:49:21

balazsfoci írta:
barca2010 írta:Pedro 15 gólnál tart.
Na most akkor ki nem tud számolni Scumy Kollega?
A főoldali cikkben, (amit gondolom még most sem olvastál el)..., abban 13 góllal van jegyezve Pedro, nincs benne a "Klubvébén" lőtt 2 gólja, amivel kijön a 15! Szóval Scumy számolásával nincs semmi baj... Csak ez megzavarhatta. :wink:
istyke6 írta:Mekkorat kacagnek ha Pedro kiszoritana Ibrat a kezdo 11 bol
Pont egy poszt... :roll: Max. Henry-t fogja kiszorítani, (ha még nem tette meg)!
csabimo írta:nincsenek klasszis megoldások sem gólpasszok nemhogy gólok...
Azért, a Messinek adott gólpassza nem volt csúnya! :wink: Biztos vagyok benne, hogy visszanyeri a "góllövő formáját", már a hétvégén! :wink: 2-t fog vágni! 8)

OFF: Nehéz lenne azt a linket "url-ek közé" tenni? :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.02. 15:44:10

Guardiola egy Úriember! Nem lehet mást mondani róla. Meggyőzőtt a munkájával és megkövetem mert nem tartottam nagy húzásnak, de ahogy a csapata viselkedik hűen tükrözi az Ő Úriasságát. Nincs elégedetlenkedés és veszekedés ha felrúgnak vkit. Mindenki a munkájára figyel és nyugodt a csapat. Az öltözködése meg rendkívül ízléses, és baromira tetszik mert sportosan elegáns. Tökéletes edző a világ legjobb csapatának. Ez a húzása is őt emeli ki, hogy mennyire jó "tanár".

Bocs az offért.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2010.02.02. 15:39:30

Eazzy írta:
Scumy írta:Ibra fél év után most van először hullámvölgyben (nem vitatkozom azzal hogy ez már tart egy ideje :lol: )
December óta nem bír betalálni.
1 hónapos hullámvölgy pedig nem számít kevésnek, amivel ugye te sem vitatkozol.
Amauri 11 hónapig nem lött gólt a juventusban :D Nem az számit hogy nem talált be már december óta, mert ha hétvégén lő egyet akkor sem változtat a dolgokan maximum a statján.
Azzal van a baj hogy az utobbi meccseken semmit nem tesz hozzá a játékhoz, nincsenek klasszis megoldások sem gólpasszok nemhogy gólok...

Nem a gólt várom tőle hanem a klasszis játékost akit tudja segiteni a csapatot a célok elérésben...
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.02.02. 15:37:46

barca2010 írta:Pedro 15 gólnál tart.
Na most akkor ki nem tud számolni Scumy Kollega?
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.02.02. 15:06:51

Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.02.02. 15:01:56

Persze, persze, temetni nem szabad még ettől.
Csak ha Henry-nak nem megy, akkor is meghal a pályán. Ibra meg szétteszi a kezét. Nekem ennyi a bajom vele.
Meg legnagyobb baj, hogy nincs vetélytársa. Padot neki 2-3 meccsre, és megmondani, hogy hajtsá Szerbia, vagy kispad örökre. Lehet észbekapna.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.02.02. 14:38:13

Eazzy írta:December nagy részében a játéka igen gyenge volt, szóval a 4 hónap talán helyt álló.
Ezzel nem értek egyet. A bajnokságban ekkor egymás után négy meccsen betalált (igaz, a Real elleni meccs még november végén volt, de utána sorban: Xerez, Depor, Espanol) és az Atlante elleni klub vb-meccsen is szerintem a csapat legjobbja volt, annak ellenére, hogy nem lőtt gólt. Aztán a Sevilla elleni kupameccsen is (csereként beszállva) a legveszélyesebb játékosunk volt, egyetlen gólunkat is ő szerezte, a Tenerife ellen pedig el volt tiltva. Szóval gyengébben muzsikált a Sevilla, a Valladolid és a Gijón ellen (azért egy gólpasszt így is kiosztott Messinek), és ezt ő maga is elismerte. Ilyen egyébként előfordult Eto'oval is annak idején, mint ahogy Messivel, Henryval, bárkivel. Egyszerűen elhamarkodott temetni, ennyi. Persze én is többet várok tőle, mint amit mostanában nyújt, de például a decemberi formájával tökéletesen elégedett lennék.
Kép
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.02.02. 14:34:16

Mekkorat kacagnek ha Pedro kiszoritana Ibrat a kezdo 11 bol :lol:
I <3 FCB
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.02.02. 13:53:12

Scumy írta:
balazsfoci írta: Teljesen egyet értek Veled. Ibra kb. 100szor nagyobb szemüveget ad az embereknek. Csak azért mert Pep nyomja a svédet. Pedro ráadásul több gólt is szerzett mint Ibra ha jól számolom, tehát van nála jobb a csapaton és poszton belül is statisztika szerint.

El kellett volna olvasnod a főoldalon található cikket. Minden sorozatot egybevéve pont egálban, 13-13 gólnál tart Pedro és Ibra. Ha csak a bajnokságot nézzük, akkor Ibra vezet értelemszerűen, különben Pedro lenne a dobogó 3. fokán a bajnoksági góllövő-listát illetően. Tehát a statisztikád szerint megyünk, mindketten hasznos tagjai a csapatnak, függetlenül attól, hogy Ibra fél év után most van először hullámvölgyben (nem vitatkozom azzal hogy ez már tart egy ideje :lol: ), vagy hogy Pedro bajnokság-kupától függetlenül hozzátesz az csapat sikerességéhez.
Pedro 15 gólnál tart.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.02.02. 12:38:57

Scumy írta:Ibra fél év után most van először hullámvölgyben (nem vitatkozom azzal hogy ez már tart egy ideje :lol: )
Fél év után? Számolgassunk akkor kicsit. December óta nem bír betalálni. Akkor :arrow: 4 hónapig volt fomában. Okés, Augusztus végével kicsit több, de December nagy részében a játéka igen gyenge volt, szóval a 4 hónap talán helyt álló. Egy fél év ha egy szezont nézünk, csaknem 5 hónap. Nekem ez sehogy nem jön ki.
1 hónapos hullámvölgy pedig nem számít kevésnek, amivel ugye te sem vitatkozol.
Lezárt