Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.03. 11:47:05

A tegnapi meccs így utólag szerintem is többet ért volna, mint egy nyögvenyelős győzelem. Rivaldo11 is írta az Ibra topicba, meg én is még este, hogy egyszer belendülhet a játékunk, de az sem garantálja a 6 kupát. Az egyenes kieséses kupáknál tényleg az az ideális forma dönt (nemhiába nyert már meg a BL-t egy 5. Pool, vagy egy 4. Milan). De a bajnokság a legfontosabb szvsz egy csapat életében. Amúgy meg szerintem most szünet is volt, tavaly is emlékszek pont a szünet után szombaton fogadtuk a Mallorcát és alig nyertünk 3-1-re, pedig a tavalyi évről nem kell beszélnem ugye...Sevillát itthon ütni fogjuk, érzem.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.01.03. 11:44:51

Colos írta:
Rivaldo11 írta: Amíg nem megyünk két góllal, nincs zsebben a 3 pont.
Amíg le nem fújják, nincs zsebben a három pont.
Azt hangsúlyozta Rivaldo11 is hogy elmaradnak a tavalyi meccs lezárásaink. Decemberig a bajnokságban, meg a 3 trófea begyűjtése során is bebizonyosodott hogy ez a csapat nagyon tud küzdeni, ha úgymond nagyobb a tét. De a bajnokságban tudni kell befejezni a meccseket, ha 1-el megyünk elenyésző a fölényünk, és az ellenfél fölszívja magát ha nem érzi azt a nyomást és gyakran kiegyenlítenek, ezt rühellem amikor 2szer kell megnyernünk 1 meccset.
Avatar
BoYka
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.01.02. 14:38:09
Tartózkodási hely: Ukrajna

2010.01.03. 11:34:03

Azéért azt ne felejtsük el hogy még mindig mi vagyunk az egyetlen veretlen csapat a bajnokságban.Még ha holnap már nem is mi fogunk vezetni,és azzal én is egyetértek hogy nem lesz még1 olyan szezon mint a 6kupás és olyan gálák se nagyon csak néha elvétve.
Azért idén is megnéznék egy 2-6-ot szívesen :D

A Real sztem simán be fogja húzni a meccsét azért drukkolok Vadóczéknak.
Fc Barcelona | Arsenal
Kép
Kép
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.03. 11:28:27

Rivaldo11 írta: Amíg nem megyünk két góllal, nincs zsebben a 3 pont.
Amíg le nem fújják, nincs zsebben a három pont.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.03. 11:24:53

Az ilyen meccsek a legveszélyesebbek. Ha lesüllyedünk az ellenfél tempójára, azonnal büntetnek, utána meg már képtelenség felpörögni újra. E hibába estünk tegnap is. Mondhatni, jelenleg ez az egyetlen meccsforgatókönyv, amely szerint ez a Barca pontot veszíthet. Ez volt az Osasuna ellen is, meg a Depor ellen is, csak ott pl. maradt egy félidőnk még, és nyerni tudtunk. Erre kell figyelni a jövőben. Amíg nem megyünk két góllal, nincs zsebben a 3 pont.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.01.03. 11:09:57

MessiFan írta:Én teljesen elégedett vagyok az 1-1-el. A második félidő 70.-ik percéig néztem utánna dühömben kikapcsoltam. Nagyon remélem össze szedik magukat a Sevilla ellen. Egyébként nem gond hogy x-eltünk mert 40-40 ponttal fog állni a Barca és a Real. Egyébként ők kikkel is játszanak?
Osasuna. Idegenben.
Sztem behúzzák.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.01.03. 11:09:52

MessiFan írta:Én teljesen elégedett vagyok az 1-1-el. A második félidő 70.-ik percéig néztem utánna dühömben kikapcsoltam. Nagyon remélem össze szedik magukat a Sevilla ellen. Egyébként nem gond hogy x-eltünk mert 40-40 ponttal fog állni a Barca és a Real. Egyébként ők kikkel is játszanak?
Ki mondta,hogy a margit nyer ma este?

Majd vadóczka :D .................
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.01.03. 11:00:17

Zopex írta:pozitívum a tegnapi meccshez: Xavi és Iniesta végre megint együtt játszott a középpályán talán 3x a szezonban....
20 percig..akkor jobban is jatszodtunk,mondjuk ini serult is volt.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.03. 10:56:50

MessiFan írta:Egyébként nem gond hogy x-eltünk mert 40-40 ponttal fog állni a Barca és a Real. Egyébként ők kikkel is játszanak?

Szerintem gond. Amúgy az Osasunával Pamplonában.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.01.03. 10:53:52

Én teljesen elégedett vagyok az 1-1-el. A második félidő 70.-ik percéig néztem utánna dühömben kikapcsoltam. Nagyon remélem össze szedik magukat a Sevilla ellen. Egyébként nem gond hogy x-eltünk mert 40-40 ponttal fog állni a Barca és a Real. Egyébként ők kikkel is játszanak?
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.03. 10:42:46

A Barcelona egy olyan csapat, amelytől a szurkolók minden meccsen győzelmet várnak, így szerintem okkal- joggal elégedetlenkednek egyesek. Meg hát azért is, mert egyáltalán nem volt átütőerő a csapat játékában. Azzal valóban mindenkinek tisztában kell lennie, hogy még egy olyan év, mint a tavalyi volt, nem lesz. A divatszurkoló kifejezés nem egészen tudom, mit takar. Mindenki elkezd valamikor meccset nézni, mindenki elkezd szurkolni valamikor egy csapatnak. Ha valaki most kezd el focit nézni, és látja a Barca-meccseit, könnyen megszereti a csapatot, nekem ezzel nincs semmi bajom. De még csak azzal sincs, ha jövőre a Chelsea-nek fog szurkolni. Mit érdekelne az engem? Azért remélem, hogy nem jön el 2006/2007 szelleme, és ha nem is olyan módon, mint tavaly, 6-0-ákkal, de küzdve-gyötrődve, meccsről meccsre haladva végül elérjük a célunkat.
Kép
socio66

2010.01.03. 10:20:17

Sokan úgy írjátok ezt az 'ez már nem a tavalyi Barca..' szöveget,mintha most nagy dolgot mondanátok..
Persze,hogy nem az. A tavalyi egy történelmi,kivételes,szinte megismételhetetlen szezon volt,mind a játékunkat,mind az eredményességünket tekintve,nem szabad,hogy az legyen a mérce. Még a legnagyobb klubok történelmében is csak kevésszer áll össze úgy egy csapat,mint mi tavaly.
Ezt a formát képtelenség évekig fenntartani,hiába Pep személye,meg a játékosok jó szemlélete,a visszaesés törvényszerű.
Ott van nagyon jó példának a 2005-2006-os,szintén kiváló csapatunk példája,amely a nagy sikerek után elég rendesen összeesett és nagy változtatásokra szorult.
Idén nem gálázunk,nem játszunk szemkápráztatóan,de azért begyűjtöttünk három kupát,állunk a kupasorozatokban,veretlenül vezetjük a bajnokságot és nyertük a klasszikust is többek között.
Semmi okunk nem lehet a panaszra,ha így folytatjuk,idén is esélyesek vagyunk az összes kupára,amelyek újbóli begyűjtése már-már emberfeletti teljesítmény lenne.
Értékeljük azt,hogy ilyen csapatunk van és ne fakadjunk ki egy-egy bajnoki pontvesztés miatt.
cscsabi11
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.08.24. 15:05:33

2010.01.03. 10:16:50

Hali.
Most mindenki fanyalog meg anyázik,de mikor Ibra a gólokat rugdosta senki nem járatta a száját.
Nem kell mindjárt kétségbe esni,ezek a fiuk is játszhatnak rosszul.
Hosszú még az idény és mi kedden a Sevillával játszunk kupameccset.
Amit a Madridiak már csak nézhetnek.
Ne izguljon senki lesz még sokkal jobb is.
Így legalább tudnak mit írni az újságok.Biztos unalmas állandóan a győzelmeinkről írni.Aki pedig Ibrát és Henryt szidja száljon magába és gondolkodjon, el a többiek játéka sem volt semmivel jobb.
Részletezni szerintem fölösleges.
streca
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.10.06. 12:52:14

2010.01.03. 10:07:19

Remélem pár divatszurkolóval kevesebb lesz, mert senki sem fogja hiányolni őket.
Vegyük már észre, hogy jelenleg a Barcelona ma estig első , veretlen 16 forduló után, tavaly mindent megnyert. Ezek a divatszurkerek hol voltak pl 2002-2003 tájékán, mikor ha jól emlékszem ősszel igencsak közel voltunk a kieső helyekhez, de akár említhetném a 2000-es évek elejét is...
Nem kell tragédiát emlegetni, ha becsúsznak ilyen eredmények. A Villarealt gyűlölöm emiatt. Egy nagyon jó csapatról van szó, akiknek komolyan ha ilyen meccsei lennének, bajnoki címre esélyesek lennének. De figyeljétek meg , jövő héten zakózni fognak... Ez a dühítő, hogy nem tudunk mit kezdeni ellenük. Akármennyire jó a csapat. Tavaly is 3-3 , pedig ott nem volt rossz passzban a Barca.
Évkezdetnek annyira nem szörnyű, de talán meglesz a haszna. Továbbra is folytatni kell a munkát, picit frissíteni a játékosokat és átvészelni a januárt valahogy. Barcának drukkolok már 92 óta, ez idő alatt láttam igencsak ROSSZ Barcelonát is.
A középpálya nem muzsikál jól, itt van a probléma gyökere. Az rég rossz ha ívelgetünk. Elől úgy érzem, hiányzik még egy támadó. Henry, Ibra és Messi jól funkciónál, de ha kiesik egyik, akkor már bajok vannak. Kell egy olyan csere aki ugyanolyan minőséget képvisel. Pedritot bírom, de még fiatal, nagyon hullámzó a teljesítménye.
A védelem fejében rendet kell tenni, főleg Alves fejében. Az jó ha előrerohangál , harcol és küzd, de többször is észrevettem, hogy a helyén indítanak be. Meg ha valami nem megy ne eröltessük. Lője rá vagy passzolja vissza, de a beadásainak jelentős százaléka inkább árt, mint segít.
Puyol és Pique jól játszanak, bár néha ők is szórakoznak, de látszik nagyon érzik egymást.
Egy szó, mint száz, kell egy újítás mindenképp a középpályán, Iniestát szabadon kell engedni és Xavit feljebb tolnám. Ha nem megy a távolabbi passz, hát menjünk közelebb egymáshoz.
Ibrahimovic az Internél is produkált olyan meccseket, amin nem csinált semmit. De ugyanakkor más meccseket meg egyedül döntött el.
Forca Barca!
Zopex
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.30. 08:44:48

2010.01.03. 09:55:35

pozitívum a tegnapi meccshez: Xavi és Iniesta végre megint együtt játszott a középpályán talán 3x a szezonban....
Avatar
Zokneenho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2008.07.24. 21:30:37
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.03. 09:20:47

Hát,mit is mondhatnék.. Pep-en látszik,hogy a nyilatkozataiban sose akar rosszat mondani a csapatról. Mindig próbálja kiemelni a pozitívumokat,hogy a szurkolók úgy vegyék észre,mintha semmi baj nem lenne a klub táján.
Pedig ezt Pep cseszte el. Bojan-t eleve az egyenlítő gól után vagy a szünetben,Ini-t szintén hozni kellett volna. A kis Dos Santos hiába volt ügyes,mégsem tudott kiemelkedőt nyújtani,amit Bojan csinálhatott volna.És nem kellett volna feláldozni Pedro-t sem,lehetett volna 4 csatárral is játszani,Busi és Xavi el tudták végezni a munkát Dos Santossal is,ő meg még nem sok plusz-t jelentett.
A másik meg: az agresszitót nem tudta lefékezni Pep. Jó,ez részben a játékosok hibája,de nem értem,ha nem megy a játék szinte az összes játékos(Ibra,Xavi,Puyol,Alves..) átmegy Madridiba. Annyit pofáznak,hogy az hihetetlen,és gyak. el is kezdenek rugdosni. Tartom a szavam,ha ezt félidőben Pep meg tudta volna akadályozni,vagyis amikor kellett volna,hoztuk volna a meccset.
De egyet kell értsek Pep-pel abban,hogy ez pont jókor jött ez a döntetlen,mivel 1)így is megmaradt a veretlenség 2)felébreszti a játékosokat,hogy mi is van,és hiszem,hogy ők jobban lereagálják,mint anno a Frank-Dream Team.
Még azt is megkockáztatom,hogy a Barcának jó lenne,ha hozná a Madrid a mai meccset. A játékosok csak azt látnák,hogy egy hiba is elég,és vezet a Madrid. Akkor aztán magukhoz térnének.
A Netsoccer 2 egy online, többjátékos online futballjáték,ahol minden játékos(a legtöbb futballjátékkal ellentétben) egyetlen focistát irányít.
Hozd létre saját futballistád, és csatlakozz a Magyar Ns2 társadalomhoz!
Hivatalos honlap: www.netsoccer2.com
Az Ns2 Magyar Community hivatalos honlapja: http://www.netsoccer.lapunk.hu/

Ha kedvet kaptál hozzá,csak töltsd le 1-2perc alatt a játékot,regisztrálj, és játékon belül keresd Zokneenhot,vagy épp a Puskas Football Club nevű csapatot.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.03. 08:47:07

Persze igazad van én is mindig ezt az álláspontot képviselem.Nem lehet a csucson megállni. De azért azt gondoltam/gondolom/ hogy ez az év még jó lehet. Ezt nálam bajnoki cimet jelent, a BL.-ben minnél tovább. A spanyol kupát hanyagolnám jó oda a tarcsi is, mert tul sok meccset jelent, a Reál már kiesett. A tegnapi meccsen az dühit, hogy az első félidőben 2-3 gollal vezethettünk volna, azután labdatartás. Sokadszorra nem tudjuk lezárni a meccset, a lehetőségek elllenére sem. A második félideji összezuhanásban már nem csak gyengén játszottunk, de a Barca stilust sem lehetett felismerni.
Fecó
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.01.03. 06:59:36

Nem tudnak meggyözni az ellenkezőjéről, a csapat nem olyan jó, mint az elmult szezonban, akkor sem, ha jönnek az eredmények. Játékban visszaestünk elég jól.
Így van. Viszont nem lenne szabad alapul venni a tavalyi szezon,mert akkor folyamatosan csalódni fogsz. Olyan nem lesz még egy. Örüljünk, hogy olyan szerencsések voltunk, hogy nekünk adatott az meg látni egy ilyen szezont Barca drukkerként. Most viszont le kell szállni a földre és nem elkényelmesedni mint 3 éve. Annyi segítségünkre van, hogy egy jóval erősebb Real a mostani ellenfelünk, mint akkor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2010.01.03. 06:45:09

Nem tudnak meggyözni az ellenkezőjéről, a csapat nem olyan jó, mint az elmult szezonban, akkor sem, ha jönnek az eredmények. Játékban visszaestünk elég jól. A sokadik mecset nem tudtuk lezárni, pedig az első félidő megvolt, de több helyzet kimaradt. A másodikban mi történt nem tudni,de ugy összeestünk amilyet rég láttam, nem tudtuk felhoznia a labdát, helyzetek sem nagyon voltak. A középpálya kifujt, se védekezés se támadás. Tudom, hogy nem lehet mindig nyerni, de ezeket a meccseket
hozni kell. A támadójáték ötletessége, gyorsasága hiányzik. Tegnap ugy ivelgettünk, mint egy angol csapat, de pontatlanul. Ráfázhatunk mert a Reál nagyon hajt és gyorsabb is jelenleg. Meccsenként 1 golt rugni kevés, mert egy bámikor becsuzhat egy ide is. Idén emiatt sokszor a végén parázni kellett .
Fecó
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.01.03. 06:43:41

Az utolsó fordulóig a gólkülönbség számít. Ha ma nyernek, akkor ők vezetik a tabellát.

A hangulatot elnézve, még 5 ilyen meccs és lemorzsolodnak a divatdrukkerek.

Nyílt meccset játszottunk tegnap, ahol egyáltalán nem játszott a Vill. alárendelt szerepet. 90 percen keresztül birták szuflával, hogy letámadjanak minket. Felvették a kesztyűt, és akár nyerhettek is volna. Folyamatosan 3 esélyes volt a meccs. Az első félidő jóval szinvonalasabb volt, ekkor szerencsénk volt. 3 tizenegyes maradt el. Ebből 2 a Villarealnak. Hányok az ilyen Alves féléktől. Egyértelműen húzza a ellenfelét és utána még neki áll feljebb.... Ibráról inkább nem is mondok semmit. Direkt pirossal küldtem volna el gondolkodni. Bár nem az a fajta, aki ilyesmin elgondolkodik... Sokáig tudta visszatartania az állat modjára viselkedést.

Grat a Villarealnak, megérdemelték az 1 pontot. Ilyen meccsen lehet pontot veszteni, vagy akár kikapni.Nem zavar annyira. Nincs verhetetlen csapat. Amikor az ellenfél játszva méltó ellenfél, és nem betömörülve próbál kihúzni egy meccset gól nélkül, az nem zavar annyira. Néhányan itt magukbanézhetnének. Akik most a legkritikusabbak a csapat felé egy döntetlen miatt. a győzelmeknél ők ömlengenek legjobban. Álomvilágban élnek.
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2010.01.03. 04:02:38

BoYka írta:Csalódás,rendkivüli csalódás ez az eredmény.Erre semmiképp nem számítottam,szomorú vagyok.Holnap nyerni fog a Madrid ehhez semmi kétség.Hosszú még a szezon....
Engem is kicsit elszomorított az eredmény természetesen,de honnan az istenből veszed hogy a Madrid holnap nyerni fog?Ők is emberek,ugyanúgy hibázhatnak mint mi.Én inkább bízok egy x-ben mint hogy előre odaadjam nekik a 3 pontot.Nehéz hónapunk lesz,de remélhetőleg átvészeljük :wink:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
BoYka
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.01.02. 14:38:09
Tartózkodási hely: Ukrajna

2010.01.03. 02:08:42

Csalódás,rendkivüli csalódás ez az eredmény.Erre semmiképp nem számítottam,szomorú vagyok.Holnap nyerni fog a Madrid ehhez semmi kétség.Hosszú még a szezon....
Fc Barcelona | Arsenal
Kép
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.01.03. 01:46:52

aynas írta: Ibra és Henry pedig elmehet k. anyába. Ennyi pénzért nekem ne balfa@kodjanak.
Már, bocsi, de he? :shock:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.01.03. 01:41:31

Enjoy írta:Amennyiben holnap (ma) nyer a Madrid, akkor még második lesz a tabellán, ugye? (egymás elleni eredmény végett)
Az egymás elleni eredmény csak a legvégén számít. Így ha nyer a Madrid, akkor pillanatnyilag ők lesznek az első helyre írva, mert jobb lesz a gólkülönbségük. Szerencsére 16 forduló után még sohasem osztottak ki bajnoki címet, így nekünk csak arra kell figyelnünk, hogy 38 forduló után legyünk elsők.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.01.03. 01:39:42

FtcSikiHun írta:
Enjoy írta:Amennyiben holnap (ma) nyer a Madrid, akkor még második lesz a tabellán, ugye? (egymás elleni eredmény végett)
Igen, de amúgy is jobb a gk :wink:
H-h jobb a gólkülnbségünk? :?
Jelenleg mindkét csapat plusz 27-el áll. De ha madrid holnap nyer, akkor már jobb a gk-e, nem?
Kép
Lezárt