Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.01.03. 11:32:40

szerintetek jó döntés volt keirison? :oops: csak azér kérdem mer ez a lukaku(anderlecht,májusba lesz 17 és 9 gólt lőtt eddig) is elég tehetséges :roll: de keirisonba én azér bízok :lol:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.01.03. 10:57:53

abreu írta:
Mér? Ronaldinho nem volt elég jó szted balszélen?? :shock:
Hát sztem Dinho sem kifejezetten bal oldali volt. Ő megfordult a pálya teljes közepén. Csak győzte bárki is utolérni. :lol:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.01.03. 10:48:03

Cáceres14 írta:baloldalra jöhetne Arda Turan
OFF:Arrol volt szo,hogy nem irsz ebbe a topicba tobb marhasagot... :evil: :x
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.03. 10:44:41

Cáceres14 írta:baloldalra jöhetne Arda Turan
Áááá!! Miért, miért, miért?!
Kép
Avatar
BoYka
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.01.02. 14:38:09
Tartózkodási hely: Ukrajna

2010.01.03. 10:33:39

Úgy látszik hogy Messi hiányában nem nagyon van aki a hátán vigye a csapatot,jó nem azt mondom hogy most igazoljuk le Silvát/Robinhot/Riberyt és majd megoldja valamelyik de én még mindig azon az állásponton vagyok hogy rövid a kispad és kell egy baltámadó.
Fc Barcelona | Arsenal
Kép
Kép
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2010.01.03. 10:20:46

neobarca írta:Sztem Dzsudzsák kéne ide! :lol: :lol: :lol:
Amúgy poénból tényleg megnézném mit alkotna itt! Lehet ő lenne az új Marc Overmars. Mellesleg sztem a barcának Overmars óta nincs igazi bal szélsője...
Mér? Ronaldinho nem volt elég jó szted balszélen?? :shock:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.01.03. 10:08:13

neobarca írta:Sztem Dzsudzsák kéne ide! :lol: :lol: :lol:
Amúgy poénból tényleg megnézném mit alkotna itt! Lehet ő lenne az új Marc Overmars. Mellesleg sztem a barcának Overmars óta nincs igazi bal szélsője...
Az az igazság, h nálunk Overmars sem alkotott nyagott, főleg a több mint 40 milliós vételárához képest :roll:
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2010.01.03. 10:04:35

baloldalra jöhetne Arda Turan
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.01.02. 21:05:16

Sztem Dzsudzsák kéne ide! :lol: :lol: :lol:
Amúgy poénból tényleg megnézném mit alkotna itt! Lehet ő lenne az új Marc Overmars. Mellesleg sztem a barcának Overmars óta nincs igazi bal szélsője...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.02. 19:25:51

Henry helyére kell valaki majd ez biztos...de én olyan játékost hoznék a helyére aki gólerős(Silva,Mata,Ribéry akkor kilőve), Robinho maradni fog a Cityben a nyáron is valszeg. Egyedül Suarez maradt aki vérbeli szélső+még gólerős is. Tudom, hogy ő zsákbamacska de csak innen kerültek ki már teknikás playák(Ibra,Robben,). Bojannak pedig minél több lehetőséget adnék, hisz ő nagyon jól tudna még szélről is betörni.
mestboy
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.09.29. 12:05:26
Tartózkodási hely: san dorog

2010.01.02. 19:24:09

szerintem messi mellé legjobban aguero illene nagyon erösitenéé a csatársort mert henry már sztem elfáradt :( [/b]
imadom a barcelonat!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.02. 19:18:21

Sok lehetőség lehet balszélső posztra, de ahhoz most kellene lépni. Úgy látszik Robinho kezd elúszni-amit én nagyon sajnálok- , de ha végre Silvát is hírbe hozták most kellene rohamozni, mert van egy olyan érzésem, hogy a vb-után megugrik az ára. A Valencia is így számol szerintem. Nagyon jó játékos és illene a csapatba, de nekem a gondom vele annyi, hogy nem igazi támadó. Ezért láttam volna szívesebben Robinhot, ő Silvával ellentétben vérbeli támadó míg a spanyol a kp-és a csatár poszt mozog valahol. Nem szomorkodnék ha itt lenne, de nem hiszem, hogy egy olyan Tridente lenne vele ami mindent üt a világon.
Ribery-t kizárni a nyilatkozata miatt pedig baromság szerintem. Nem is spanyol, egyik klub iránt sincs elkötelezve, nyílván oda menne ahova több esélye van és többet fizetnek. Ez ilyen egyszerű. Biztos sok embernek nem tetszett a nyilatkozata -ahogy nekem sem- de ha hasznára lenne a csapatnak szívesen látnám. Rengeteg ilyen van a világon, csak itt jobban kidomborodik a rivalizálás miatt és mi is szubjektíven nézzük mivel Barca-szurkolók vagyunk.
Ha ezt Cesc nyilatkozná az egy kicsit más lenne, de Ríbery "csak" egy külföldi focista.
Ha pedig már Fabregas-nál tartunk, szvsz hiba lenne MÉG elhozni. Az Arsenalban jól érzi magát, vezéregyéniség, csapatkapitány nem viselné túl jól a padozást, legalábbis nem hiszem. Pedig Xavi és Ini mellett csak a rotálás miatt játszhatna rendszeresen, legalábbis kezdőként. Olyan 2 év múlva, mikor Xavi már nem a régi fényében tündököl -ha egyáltalán lesz ilyen :) - akkor lesz igazán szükség rá és akkor nem hiszem hogy sajnálni fogják rá a pénzt.
Forca Barca!!!!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.02. 15:14:31

salas9 írta:
sjay írta:"A Marca értesülései szerint a spanyol élvonal két óriása, a Barcelona és a Real Madrid is átigazolná Juhász Roland csapattársát, Romelu Lukakut.

Az Anderlecht csatára 16 éves kora ellenére rendszeresen játéklehetőséget kap klubjában, és ebben a szezonban már kilenc gólnál tart a bajnokságban.

A remek felépítésű (190 centiméter magas, 95 kilogrammot nyomó), kongói származású támadót sokan az elefántcsontparti Didier Drogbához hasonlítják.

A két spanyol együttesen kívül a Chelsea, a Milan és az Arsenal is érdeklődik Lukaku iránt."
Ismeri valaki a srácot?:D
Ajax ellen láttam játszani. Két gólt szerzett, nem ügyetlen, de szerintem még fiatal. Ha technikailag képzettebb lenne akkor Zlatan hasonmás lenne. Most csak a színe miatt Drogba :oops: :D

http://www.youtube.com/watch?v=TiDdBhEBaOc
Még csak májusban lesz 17. :) Elég nagy tehetség, és még mennyit fog fejlődni! :wink:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
BoYka
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010.01.02. 14:38:09
Tartózkodási hely: Ukrajna

2010.01.02. 15:08:47

Silvát kéne rohamozni már most télen és akkor talán nyáron már a milyénk lehetne.Azt hiszem a Valencia még mindig rosszul áll anyagilag,így talán van rá esély hogy megszerezzük.Sokkal többet látok benne mint Robinhoban,ráadásul spanyol ami nem hátrány.

Én neki örülnék a legjobban.
Fc Barcelona | Arsenal
Kép
Kép
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.02. 14:58:01

nagyatyesz írta:Hali mindenki! Mondanék egy játékost bal szélre, akinek ugyan nem merült fel a neve, de szerintem nem lenne rossz vétel: Malouda! Tudom, hogy a Chelseaben csak padozik, és nincs élete formájában, de pont most olvastam, hogy ott szeretne lenni a vb-n és ehhez játszania kell, ezért váltana télen! Ha jól emlékszem szóba is került 2-3 éve a neve! Nálam is prioritást élvez Robinho, Silva és Mata, de ha őket nem adják, akkor talán érdemes lenne megpróbálni elhozni! Úgy tudom nyáron jár le a szerződése, szóval pénzt is csak most kaphatna érte a Chelsea! Ráadásul ott nem is játszik, mert a Carlo féle stratégiában nem fér bele!
Matáról ne nagyon gondolkozz, nyáron kapott valami szuper szerződést.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.01.02. 14:52:59

Hali mindenki! Mondanék egy játékost bal szélre, akinek ugyan nem merült fel a neve, de szerintem nem lenne rossz vétel: Malouda! Tudom, hogy a Chelseaben csak padozik, és nincs élete formájában, de pont most olvastam, hogy ott szeretne lenni a vb-n és ehhez játszania kell, ezért váltana télen! Ha jól emlékszem szóba is került 2-3 éve a neve! Nálam is prioritást élvez Robinho, Silva és Mata, de ha őket nem adják, akkor talán érdemes lenne megpróbálni elhozni! Úgy tudom nyáron jár le a szerződése, szóval pénzt is csak most kaphatna érte a Chelsea! Ráadásul ott nem is játszik, mert a Carlo féle stratégiában nem fér bele!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.02. 14:10:40

Hacsak ki nem derül róla is, hogy van vagy 27 éves :lol: :lol: :lol: Egyébként a Barca Atléticben játszan 2-3 évet, lehet jól jönne később. Komolyabban nincs jelentősége a hírnek még, ha igaz is. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.01.02. 14:06:38

sjay írta:"A Marca értesülései szerint a spanyol élvonal két óriása, a Barcelona és a Real Madrid is átigazolná Juhász Roland csapattársát, Romelu Lukakut.

Az Anderlecht csatára 16 éves kora ellenére rendszeresen játéklehetőséget kap klubjában, és ebben a szezonban már kilenc gólnál tart a bajnokságban.

A remek felépítésű (190 centiméter magas, 95 kilogrammot nyomó), kongói származású támadót sokan az elefántcsontparti Didier Drogbához hasonlítják.

A két spanyol együttesen kívül a Chelsea, a Milan és az Arsenal is érdeklődik Lukaku iránt."
Ismeri valaki a srácot?:D
Ajax ellen láttam játszani. Két gólt szerzett, nem ügyetlen, de szerintem még fiatal. Ha technikailag képzettebb lenne akkor Zlatan hasonmás lenne. Most csak a színe miatt Drogba :oops: :D

http://www.youtube.com/watch?v=TiDdBhEBaOc
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2010.01.02. 14:11:39-kor.
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.01.02. 14:01:24

"A Marca értesülései szerint a spanyol élvonal két óriása, a Barcelona és a Real Madrid is átigazolná Juhász Roland csapattársát, Romelu Lukakut.

Az Anderlecht csatára 16 éves kora ellenére rendszeresen játéklehetőséget kap klubjában, és ebben a szezonban már kilenc gólnál tart a bajnokságban.

A remek felépítésű (190 centiméter magas, 95 kilogrammot nyomó), kongói származású támadót sokan az elefántcsontparti Didier Drogbához hasonlítják.

A két spanyol együttesen kívül a Chelsea, a Milan és az Arsenal is érdeklődik Lukaku iránt."
Ismeri valaki a srácot?:D
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2010.01.02. 13:37:12

A bal szélre megint nem tudom mit mondjak Smile Igazából ez köztudott hogy Henry elmegy a nyáron és hát ebben az idényben pocsék teljesítményt nyújt. Az meg zsákbamacska, hogy felpörög-e tavaszra vagy sem. Ha most vennénk valakit a szélre akkor olcsóbban kijönnénk mivel a VB után egy két játékosnak alaposan megemelkedhet az ára.
Az az egyetlen egy gyenge pontja a csapatnak jelenleg. Igen Robinho lenne oda a tökéletes megoldás hiszen ha jól tudom még a BL-ben is pályára léphetne. De én úgy látom hogy lassan az a poszt megoldódni látszik Pedo-nak köszönhetően. Valaki említette Aguero-t is de ő nem olyan mocsok hogy ott hagyja az Athletico-t a mocsárban. D.Silva is jó megoldás, ha jól tudom ő is nevezhető a BL-re vagy nem?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.01.02. 13:22:20

unicef41 írta:Sajnos Henry-nak lejárt már az ideje,a barcaban mar nem megy neki.Balszelre johet : Ribery,Robinho,Silva
Kozeppalyara is kell vki pl. Gerard vagy Fabregas volna a legmegfelelobb megoldas :)
Ibra mellé pedig F.Torres :D szétszednék a kapusokat :D
Torrest egyébként a Milannal is szóba hozták. Az nem lenne neki előrelépés ellenben, ha ide igazolna az bizony jót tenne neki! De ez úgy hülyeség ahogy van :lol: 1. Mert kijelentette hogy Spanyolországban nem hajlandó az Atleticón kívül más csapatban játszani 2. Mert középcsatár. És mint tudod mi 4-3-3-ban játszunk. Tehát egy kcs-val. Aki Ibra :wink: 3. Mert szerintem a 'Pool-többek között Torres segítségével-hamarosan kilábal a hullámvölgyből, úgyhogy Torres maradni fog.

A középpályára meg szeretném is meg nem is ha jönne Fabregas. :roll: Nyilván így aztán lehetne rotálni, de Fabregas, csak úgy mint Xavi és Iniesta olyan játékos aki a csapat stílusát alakítja. Vagyis egy vezér típus, aki minden meccsen kezdő. Ez itt nem lenne biztosítva neki. Inkább maradjon az Arsenalban. Gerrard meg no comment :lol:

A bal szélre megint nem tudom mit mondjak :) Igazából ez köztudott hogy Henry elmegy a nyáron és hát ebben az idényben pocsék teljesítményt nyújt. Az meg zsákbamacska, hogy felpörög-e tavaszra vagy sem. Ha most vennénk valakit a szélre akkor olcsóbban kijönnénk mivel a VB után egy két játékosnak alaposan megemelkedhet az ára.

Összegezve: Nálam egy bal szélső igazolása beleférne, és így a középpályánk is meg lenne oldva, mivel Ini szerepelhetne folyamatosan Xavi mellett és nem kéne a szélen játszania Henry rossz formája miatt. És akkor ott lenne még Keita és Busi. Ez a balszélső pedig szerintem Robinho legyen. Én őt eltudnám képzelni nálunk. Csak hát kezd eltávolodni tőlünk.
:?
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.02. 13:07:07

unicef41 írta: Kozeppalyara is kell vki pl. Gerard vagy Fabregas volna a legmegfelelobb megoldas :)
Ibra mellé pedig F.Torres :D szétszednék a kapusokat :D
Esetleg Lampard, Drogba, Villa? Sőt, Kaká, Céroni!!! Ajh, minek is nézek be ebbe a topicba?
Kép
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.01.02. 12:58:29

unicef41 írta:nem megy neki.Balszelre johet : Ribery.....
Ez hülyeség már bocs.Ribery máár elhatározta hogy a Realba megy ,ők fel is ajánlottak a Bayernnek 50 misit,szóval valószínütlen hogy érkezik:S
Avatar
unicef41
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.11.18. 19:23:01
Tartózkodási hely: Szlovákia

2010.01.02. 12:52:13

Sajnos Henry-nak lejárt már az ideje,a barcaban mar nem megy neki.Balszelre johet : Ribery,Robinho,Silva
Kozeppalyara is kell vki pl. Gerard vagy Fabregas volna a legmegfelelobb megoldas :)
Ibra mellé pedig F.Torres :D szétszednék a kapusokat :D
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.01.02. 12:49:46

Állítólag a Barca le szeretné igazolni (Henry helyére) a 23 éves Valenciás David Silvát. Cesc nem megy a Realba ezt ő is leszögezte ,mivel Barca nevelés :D
Lezárt