Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.12.15. 18:56:23

skadi írta:most láttam az nso-n, hogy a bayern elengedi riberyt, ha nem hosszabít
tavasszal...
nyilván a madrid 60-70 milliós ajánlatával nincs értelme versenyezni,
de ha el tudjuk hozni 35-40 körül,az szerintem már megérné.
jobbnak tartom mint robinhot és annyival nem is kerül többe...

a disznóbszó?
igazából nem látom értelmét...
a középpályán vannak elegen,a támadó szekcióba pedig olyan bal oldali
kell, aki gólveszélyes, de passzolni se derogál neki...
ez nálam még mindig ribery,ha meg ö nem, akkor robinho, talán mata...
Végre egy értelmes felvetés :D
Ribery elsődleges lenne sztem is nyárra, a legjobb balszélső, pontosan Ő kell nekünk. Sztem akár 50 M körül is megérné, az új elnök befektethetne rá... :wink: jól mutatna a választási kampányban a neve...
Nálam a sorrend Ribery, Silva, Robinho, de bármelyik jöhetne igazából. Matát én még nem érzem elég kiforrottnak ehhez, bár ki tudja.
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.12.15. 18:45:38

most láttam az nso-n, hogy a bayern elengedi riberyt, ha nem hosszabít
tavasszal...
nyilván a madrid 60-70 milliós ajánlatával nincs értelme versenyezni,
de ha el tudjuk hozni 35-40 körül,az szerintem már megérné.
jobbnak tartom mint robinhot és annyival nem is kerül többe...

a disznóbszó?
igazából nem látom értelmét...
a középpályán vannak elegen,a támadó szekcióba pedig olyan bal oldali
kell, aki gólveszélyes, de passzolni se derogál neki...
ez nálam még mindig ribery,ha meg ö nem, akkor robinho, talán mata...
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.12.15. 18:27:58

barca28 írta:
Fernando írta:
barca28 írta:Német játékos..hm...nemzetiség alapján döntöd el hogy ki illene a Barcába és ki nem?Érdekes.

Nem a Barca filozofiájához van szookva és?Ibra ahoz volt?Ronaldinho ahoz volt?Deco ahoz volt?hadd ne soroljam.
Bocsi, hogy én válaszolok, tudom, hogy nem nekem írtad, DE:

Elég furcsán hat, hogy kedvenced, aki nem mellesleg nem alapember egy Európa szinten haldokló csapatban, egy mondatban van olyan játékosokkal, mint pl Deco. Aki bajnoki címre és BL győzelemhez juttatott egy Portot. Vagy egy Dinho. Akivel felemelkedett anno a PSG újra. Rá azért vadászott elég sok nagy klub. Ibra? Nem igazán értelek. Megjárta az Ajaxot, a Juvét, az Intert, csak, hogy a legnagyobb klubjait említsem. Most minden megbántás nélkül írom: komolyan gondoltad ezt?
Nem bántasz meg egyáltalán.Én csak azt irtam le hogy ŐK sem voltak hozzászokva a Barca filozofiájához és még is meghatározó emberek tudtak lenni a csapatban.Ennyi a dolog lényege.Azt hiszem a hsz-emben nem hasonlitottam össze Bastian-t senkivel.

És azt sem értem minek kapjátok fel magatokat ezen hogy én szívesen látnám itt.Ez az én személyes véleményem.

Gekkodan ha nem kaptad volna meg a pü-t...Soha nem volt Pizarro a kedvencem ,NEM vagyok Bayern fan.És nem váltogatom a kedvencem mint más az alsógatyáját.

Bocs ha off.

Jézusom ember, olvasd el a hozzászólásomat legalább!! Meg va indokolva, hogy miért nem lenne jó a Bastian, és még mivel fölhoztál 2 másik nevet, csak az én álláspontomat erősíted, hiszen Dinho és Deco elképesztő játékintelligenciával rendelkeznek. Legalább olvasd el, értelmezd, léccives, mielőtt tovább írkálod a hülyeségeket. Az agyam f.lb.sz.m az ilyen idiótákon!!!!! :evil:
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.15. 18:14:03

Fernando írta:
barca28 írta:Német játékos..hm...nemzetiség alapján döntöd el hogy ki illene a Barcába és ki nem?Érdekes.

Nem a Barca filozofiájához van szookva és?Ibra ahoz volt?Ronaldinho ahoz volt?Deco ahoz volt?hadd ne soroljam.
Bocsi, hogy én válaszolok, tudom, hogy nem nekem írtad, DE:

Elég furcsán hat, hogy kedvenced, aki nem mellesleg nem alapember egy Európa szinten haldokló csapatban, egy mondatban van olyan játékosokkal, mint pl Deco. Aki bajnoki címre és BL győzelemhez juttatott egy Portot. Vagy egy Dinho. Akivel felemelkedett anno a PSG újra. Rá azért vadászott elég sok nagy klub. Ibra? Nem igazán értelek. Megjárta az Ajaxot, a Juvét, az Intert, csak, hogy a legnagyobb klubjait említsem. Most minden megbántás nélkül írom: komolyan gondoltad ezt?
Nem bántasz meg egyáltalán.Én csak azt irtam le hogy ŐK sem voltak hozzászokva a Barca filozofiájához és még is meghatározó emberek tudtak lenni a csapatban.Ennyi a dolog lényege.Azt hiszem a hsz-emben nem hasonlitottam össze Bastian-t senkivel.

És azt sem értem minek kapjátok fel magatokat ezen hogy én szívesen látnám itt.Ez az én személyes véleményem.

Gekkodan ha nem kaptad volna meg a pü-t...Soha nem volt Pizarro a kedvencem ,NEM vagyok Bayern fan.És nem váltogatom a kedvencem mint más az alsógatyáját.

Bocs ha off.
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.12.15. 18:12:44

barca28 írta:Nem a Barca filozofiájához van szookva és?Ibra ahoz volt?Ronaldinho ahoz volt?Deco ahoz volt?hadd ne soroljam.
A három példából max Ibra helytálló szvsz, de róla meg alapból tudtuk, hogy a világ egyik legjobb középcsatára, csak a beilleszkedésétől és a magaviseletétől féltünk. Nos ez Schweinsteigerről nem mondható el szerintem. :) Nem rég mondta valaki nagyon helyesen: "A német bajnokságból alig tud kitűnni, nemhogy a Barcából." Max respect, szerintem nem válna be.

Na mindegy, ki van vesézve a dolog, fel se merült a neve, csak nálad szimpi, ami nem baj, de szerintem nem ér meg több szót.

barca28 írta:Német játékos..hm...nemzetiség alapján döntöd el
Kinek ez, kinek az. :wink: Bár ez most szvsz nem helytálló, esetleg ha úgy értelmezzük, hogy jelenleg nem üti meg német játékos a Barca szintjét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2009.12.15. 18:20:36-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.15. 18:09:57

barca28 írta:Német játékos..hm...nemzetiség alapján döntöd el hogy ki illene a Barcába és ki nem?Érdekes.

Nem a Barca filozofiájához van szookva és?Ibra ahoz volt?Ronaldinho ahoz volt?Deco ahoz volt?hadd ne soroljam.
Bocsi, hogy én válaszolok, tudom, hogy nem nekem írtad, DE:

Elég furcsán hat, hogy kedvenced, aki nem mellesleg nem alapember egy Európa szinten haldokló csapatban, egy mondatban van olyan játékosokkal, mint pl Deco. Aki bajnoki címre és BL győzelemhez juttatott egy Portot. Vagy egy Dinho. Akivel felemelkedett anno a PSG újra. Rá azért vadászott elég sok nagy klub. Ibra? Nem igazán értelek. Megjárta az Ajaxot, a Juvét, az Intert, csak, hogy a legnagyobb klubjait említsem. Most minden megbántás nélkül írom: komolyan gondoltad ezt?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.15. 18:09:08

Nem akarok megbántani senkit, de tényleg a németen vitatkozunk már egy ideje, akinek még életében nem merült fel a neve a Barca háza táján?
Megint jött valaki,hogy a kedvence, szerinte jó lenne, és már megy a vita,hogy igen-nem?

Miért nem veszekedtek inkább Robinhoról? :D :D
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.15. 18:02:37

Én egy szóval nem mondtam azt ,hogy Pep le akarja igazolni,csupán azt irtam le hogy ÉN kihangsulyozom hogy értsd ÉN szeretném látni a csapatban,hogy miért?Olvasd vissza és meglátod.

Német játékos..hm...nemzetiség alapján döntöd el hogy ki illene a Barcába és ki nem?Érdekes.

Nem a Barca filozofiájához van szookva és?Ibra ahoz volt?Ronaldinho ahoz volt?Deco ahoz volt?hadd ne soroljam.

Nem fogom ezt a vitát veled tovább folytatni mert ennek a hírnek semmi alapja.Csak ÉN leirtam mit szeretnék ennyit a történet.

Nem kell mindenen felháborodni.

Kindergarten....


gekkodan ment egy pü.......
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.15. 18:01:28

Lehet, hogy nem jobb kétszer Pedro mint Disznóemelő, de kétszer olyan hasznos lenne még akkor is ha itt játszana a német.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.15. 18:01:14

barca28 írta:szbalint88

Az értelem nálad is a ......biztositékot.Pedro jó játékos kétség kivül,de hogy kétszer jobb mint Basti?Na ezen lehet kuncogni ,nem pedig azon ,hogy ÉN szívesen látnám a kedvenc játékosom a kedvenc csapatomba.

Mond el nekem légyszíves hogy Pedro mivel jobb mint Basti.Lehet hogy én vagyok a hülye de én nem találok normális érvet erre.

Mielőtt leirnád a véleményedet gondold végig mit irsz :!
:
Te pár hete még Pizzaros voltál és Werderes nem? Most meg Bayernes és Schweinsteigeres? Vagy csak simán bastianos és német-fan?

Nehéz eligazodni rajtad, amikor úgy váltogatod a sigeket és a kedvenceket, mint más az alsógagyáit :wink:

Lehet, szimplán nem komálják, hogy hetente rajongsz más és más emberkékért, akik olykor egymás ellenfelei.

Bocs az offért, csak észrevétel volt :oops:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.12.15. 17:56:30

barca28 írta:szbalint88

Az értelem nálad is a ......biztositékot.Pedro jó játékos kétség kivül,de hogy kétszer jobb mint Basti?Na ezen lehet kuncogni ,nem pedig azon ,hogy ÉN szívesen látnám a kedvenc játékosom a kedvenc csapatomba.

Mond el nekem légyszíves hogy Pedro mivel jobb mint Basti.Lehet hogy én vagyok a hülye de én nem találok normális érvet erre.

Mielőtt leirnád a véleményedet gondold végig mit irsz :!
:
no akkor:
1. hogy lehet Basti a kedvenced, amikor a Barcában nála összehasonlíthatatlanul komolyabb futballisták játszanak? na jó ezen túllépek valahogy...
2. Schweinst. a saját csapatában sem alap kezdő, akkor ide miért kéne ? A Barca és a Bayern közti különbséget sztem nem kell ecsetelnem. Oké, hogy mostanában játszott, de ha Ribéry és Robben egészséges, ők kezdenek.
3. egyeltalán hallottál róla hogy érdeklődnénk iránta, és itt most nem a hivatalos oldalról, hanem a médiáról, akár a bulvármédiáról van szó... megmondom, NEM!, és tudod miért nem, mert egyszerűen nem az a szint. Nagy tehetségnek indult, nem lett belőle nagy játékos, és már nem is lesz, van ilyen. Egy Ribery, egy Robinho, egy Silva...ők az a szint ami bal szélre kell! Az, hogy pedro kétszer jobb játékos, az lehet, hogy túlzás. De ő itt nevelkedett, ismeri, a csapat filozófiáját, játékrendszerét, és ezért, nem pedig a véletlen miatt rúgdossa a gólokat ( persze jók a befejezési képességei) Egy német játékosnak nagyon magas futballintelligenciával kell rendelkeznie, hogy ide beilleszkedjen, teljesen más neveltetést kapott, Bastinek pedig bőven nincs meg ez az intelligencia (mint ahogy sztem jelenleg egy német játékosnak sincsen-ellenpéldának ott van Ibra, akinek sok jutott ebből a bizonyos inelligenciából, hamar be is illeszkedett, mint ahogy ezt Ribery vagy Robinho is gyorsan megtenné.)
Remélem elég kimerítő voltam.
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.15. 17:16:20

szbalint88

Az értelem nálad is a ......biztositékot.Pedro jó játékos kétség kivül,de hogy kétszer jobb mint Basti?Na ezen lehet kuncogni ,nem pedig azon ,hogy ÉN szívesen látnám a kedvenc játékosom a kedvenc csapatomba.

Mond el nekem légyszíves hogy Pedro mivel jobb mint Basti.Lehet hogy én vagyok a hülye de én nem találok normális érvet erre.

Mielőtt leirnád a véleményedet gondold végig mit irsz :!
:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.12.15. 16:50:33

nagyatyesz írta:Milliószor leírtuk már, ghogy Henry mellé/helyére kell valaki!
De előfordulhat az is, hogy nem Robinho jön! Szerintem is ideális lenne ide! Viszont lehet a háttérben más játékosokkal tárgyalnak, és ez az egész Robinho ügy csak arra jó, hogy eltereljék a figyelmet! Ibra esetében is a semmiből lett szerződés, holott mindenki Villát várta! Lehet azért is Robinho neve kering, mert ő tuti nem Madrid kiszemelt, hiszen már játszott ott, és biztos nem menne vissza, így az ő árát biztos nem veri fel a Perez! Ki tudja?! Lehet éppen a Valencia vagy a München háza táján keresgélünk! Na persze ez csak az én feltételezésem, viszont mi itt a fórumon dobáltuk az utóbbi időben a neveket, addig a nyilvánosságban semmi konkrétum vagy pletyka nem volt Robinhon kívül! Pedig fix, hogy télen jön valaki...
eddig minden jel arra mutat, hogy senki sem jön. Nem is szokott Laporta télen igazolni, sztem most sem fog. Az hogy a média és néhányan itt különféle nevekkel dobálóznak semmit sem jelent.

Nem szoktam hülyeségekre reagálni, de Schweinsteiger... ne már. Mindenestre jót kuncogtam rajta. Még Pedro is kétszer jobb játékos nála.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.12.15. 16:38:21

Milliószor leírtuk már, ghogy Henry mellé/helyére kell valaki!
De előfordulhat az is, hogy nem Robinho jön! Szerintem is ideális lenne ide! Viszont lehet a háttérben más játékosokkal tárgyalnak, és ez az egész Robinho ügy csak arra jó, hogy eltereljék a figyelmet! Ibra esetében is a semmiből lett szerződés, holott mindenki Villát várta! Lehet azért is Robinho neve kering, mert ő tuti nem Madrid kiszemelt, hiszen már játszott ott, és biztos nem menne vissza, így az ő árát biztos nem veri fel a Perez! Ki tudja?! Lehet éppen a Valencia vagy a München háza táján keresgélünk! Na persze ez csak az én feltételezésem, viszont mi itt a fórumon dobáltuk az utóbbi időben a neveket, addig a nyilvánosságban semmi konkrétum vagy pletyka nem volt Robinhon kívül! Pedig fix, hogy télen jön valaki...
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2009.12.15. 15:51:40

vagy lehet hogy annyira belejönne hogy azt el se tudjuk képzelni. szerintem is illene a csapatba, de most nem ő rá van szükség hanem Henry helyére kell ember szerintem Silvát de én még a Napoli Játékosát Hamsikot is el tudnám képzelni a csapatba
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.12.15. 15:26:32

Schweinsteiger nem jó ide. Egyáltalán nem elég jó ahhoz h nálunk játsszon. A német bajnokságban se annyira kiemelkedő, a spanyolban végképp eltűnne.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.15. 15:10:54

barca28 írta:Nem értem mi a bajotok Bastival...jól képzett játékos,jó rugótechnikával..és teljesen normális.Ideális lenne...csak az a gáz hogy még a figyelmünk sarkába sincs :roll:

Bármikor szivesen látnám itt.
Van nála jobb is. Nekem nem kéne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.15. 15:09:15

Nem értem mi a bajotok Bastival...jól képzett játékos,jó rugótechnikával..és teljesen normális.Ideális lenne...csak az a gáz hogy még a figyelmünk sarkába sincs :roll:

Bármikor szivesen látnám itt.
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.15. 15:05:16

messi70 írta:Ide Robhino kell Stop Es Az Az Erzesem Hogy A Mienk Is Lesz Sot Biztos Vagyok Benne Hogy Jovotol Mar Igy Toljuk; Robhino[Henry]Ibracadabra[Bojan]Messi[Pedro]!!!!!!!!!!!
Így biztosan nem, ugyanis Henrynak ez az utolsó szezonja nálunk. Azután irány a tengerentúl.

Szerk.: Ha már a német focistáknál tartunk én egy embert látnék szívesen, az nem más mint Manuel Neuer, a Schalke kapusa. Persze ez nem azt jeleneti, hogy bajom van Valdés-szel.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.12.15. 15:02:36

Sanama írta:
Fernando írta:Honnan jött ez a Schweinsteiger téma?
Onnan,hogy valakinek a kedvence, és szerinte nagyon jó lenne itt...
Nem igazán akarok német játékost látni a Barcába. :) De ha mindenképpen mondanom kellene egy német focistát akit el tudnék itt képzelni az Toni Kroos.Vagy Özil.Sokkal kreatívabbnak tűnnek mint a német játékosok többsége,más focit játszanak.

Persze ők ugye elég fiatalok.Meg vannak nekünk tehetségeink szóval...csak ha már német focista akkor ez a duó. :)
Suárezről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert nem láttam még, viszont egyrészt azt mondják hogy húdejóltolja, másrészt viszont egy holland bajnokságban villogó emberke, mint Huntelaar... Rolling Eyes Ellenben most a goal.com-on olvastam, hogy állítólag jönne egyből, ha a Barca hívná és a Chelsea ajánlatát is visszautasítaná. Nem tudom, hogy mennyi igaz belőle, de ha olcsón meg lehet szerezni, akkor hajrá, utána meg mehet kölcsönbe ahova akar. Túl nagy ugrás szerintem az Eredivisieből rögtön a Primerába pottyanni.
Nem biztos az,h olyan nagy ugrás lenne.

Mostanában divat azt a kifejezést használni,h zsákbamacska meg,h túl erős,csak a holland bajnokságból jött.Közben meg rengeteg példa van arra is,h beválik valaki ha kisebb bajnokságból jön és arra is,h nem.

Szerintem ez egyáltalán nem bajnokság függő dolog.Nagy bajnokságból is lehet rosszul igazolni.Meg aztán hova igazoljon a holland egyből ha nem a spanyol bajnokságba?

Azért annyival nem rosszabb mondjuk egy olasz bajnokság mint a spanyol,h az egyik nagy ugrás legyen a másik meg ne.A többi bajnokság meg nem sokkal erősebb mint a holland(ilyen francia,portugál),h megérje egyik helyről a másikra igazolni.Ha valaki kinövi a holland élvonalat akkor annak nagy bajnokságba kell igazolnia.Aztán ott vagy beválik vagy nem,ugyan úgy mint a máshonnan érkező igazolások.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2009.12.15. 15:10:44-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2009.12.15. 14:56:49

Ide Robhino kell Stop Es Az Az Erzesem Hogy A Mienk Is Lesz Sot Biztos Vagyok Benne Hogy Jovotol Mar Igy Toljuk; Robhino[Henry]Ibracadabra[Bojan]Messi[Pedro]!!!!!!!!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.12.14. 18:55:22

Ennyi erővel Dzsudzsák is jó lenne itt, na. :D Nem kell ide Schweini, jó játékos, de szerintem nem illik ide és szó se volt róla, tehát tárgytalan. :wink: A Silva-Robinho duóból felőlem akárki jöhet, nekem mostmár egyre megy, de esetleg Mata vagy Ribéry érkezése miatt sem sírnék, bár valljuk be, nem túl valószínű az érkezésük. Suárezről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert nem láttam még, viszont egyrészt azt mondják hogy húdejóltolja, másrészt viszont egy holland bajnokságban villogó emberke, mint Huntelaar... :roll: Ellenben most a goal.com-on olvastam, hogy állítólag jönne egyből, ha a Barca hívná és a Chelsea ajánlatát is visszautasítaná. Nem tudom, hogy mennyi igaz belőle, de ha olcsón meg lehet szerezni, akkor hajrá, utána meg mehet kölcsönbe ahova akar. Túl nagy ugrás szerintem az Eredivisieből rögtön a Primerába pottyanni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
unicef41
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.11.18. 19:23:01
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.12.14. 18:53:00

fabregas tul drága lenne és annyit nem ér.20-25 milláér meg lehetne venni Yoann Gourcuff-ot és többet ér mint Fabregas,szerintem van olyan jo jatekos mint ő.
Henry-val kapcsolatban meg tényleg jó lenne tőle a nyáron megválni vagyis eladni,10-15 milláig max csak kapnánk érte.
Aztan jöhetne Robinho,Silva vagy Ribery :D
Csak ne szegény Csuccsák Balázst irjátok már,Dzsudzsák annyira lassú hogy mire elindul addig kétszer megkerülöm őt :roll: :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.14. 18:39:54

Fernando írta:Honnan jött ez a Schweinsteiger téma?
Onnan,hogy valakinek a kedvence, és szerinte nagyon jó lenne itt...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.14. 18:38:05

Honnan jött ez a Schweinsteiger téma?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt