Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2009.12.14. 19:16:10

Nem kell izgulni, csak sehogy sem tudjak elfogadni, hogy az ovek a masodik hely, es azzal kell beerni ....
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2009.12.14. 19:11:46

Dani Alves_20 írta:Csak arra lennék kíváncsi, hogy amikor Alfonso Perez Burrull fújja el a Real aktuális meccsét a királyiak javára, akkoris jelennek-e meg ilyen írások a Marcán, vagy a madridista.hu-n?

(a kérdés akadémikus) :roll:
figyelj erre azt tudom mondani hogy akkor az El Mundo vagy a Sport hoz le egy ilyen cikket a Realról mint most a Marca a Barcaról
egyébként ezek a lapok is elég sok vitát gerjesztenek
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Dani Alves_20

2009.12.14. 18:47:29

Csak arra lennék kíváncsi, hogy amikor Alfonso Perez Burrull fújja el a Real aktuális meccsét a királyiak javára, akkoris jelennek-e meg ilyen írások a Marcán, vagy a madridista.hu-n?

(a kérdés akadémikus) :roll:
AmonRe
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.10.28. 14:32:03

2009.12.14. 18:36:38

Először ezek a lézerfények.
Most ez: http://www.madridista.hu/web/index.php? ... so&id=8501
Folytonos magyarázkodás.
A Barca ellen nem kaptatok volna ki, de a fránya lézerezők.
Casillas nem [auto_cenzúra] kapus, nem kapott potya gólt, csak inzultálták.
Komolyan azt hiszitek, hogy csak a Real Madriddal fordul elő ilyesmi?
Ha pedig tényleg csak velük tesznek ilyen szörnyűségeket, akkor felmerül a kérdés, hogy miért.[/quote]

Szia!
Folytonos magyarázkodás? Komoly fogalomzavarban szenvedsz szerintem. Ki magyarázkodott és mikor szerinted? Abban a cikkben senki nem írt semmi olyat, hogy a Madrid csak azért nem kapott több gólt, mert Casillast inzultálták. Az egy cikk. Történt valami, megírták, a madridista leközölte. Neked mi bajod van? Azon kívül, hogy a beszűkült agyaddal belemagyarázol hülyeségeket valamibe, még kitalálod, hogy egy kapus [auto_cenzúra], mert kapott két [auto_cenzúra] gólt. Gratulálok. Ilyen alapon mindenki [auto_cenzúra], mert volt pár rosszabb pillanata? Még jó hogy Te ilyen nagy király vagy.

A lézerezés ugyanez. Adj nekem egy linket, ahol valaki azt mondja, hogy azért kaptunk ki, mert lézerezték őket. Az magyarázkodás lenne. Megírták, mi történt. A szemetek! Magyarázkodnak!

Mutass valakit kérlek, aki azt hiszi, hogy csak velünk történnek ilyenek. Nagyon érdekel. Ezek a dolgok megtörténnek. Én például nem örülök neki, de nem is érdekel különösebben.

A hozzászólásodnak semmi értelme nem volt azon kívül, hogy reprezentálja az értelmi színvonaladat, és a nevetséges képzelgéseidet. Arra viszont tökéletesen megfelelt! Pont emiatt a sok sületlenség miatt megy a végeláthatatlan vita a két oldal között. Mire jó ez? Miért nem lehet objektíven, gyűlölettől mentesen megbeszélni a dolgokat?

Mellesleg ha már témánál vagyunk, a másik oldalon meg egész szombaton ment a fröcsögés, hogy a Barcelona milyen tizit kapott meg milyet nem. Könyörgöm emberek. Kit érdekel? Befújták, ez van. Nekünk is fújtak már, fognak is, ellenünk is fújtak, fognak is, kit érdekel? Ez része az egésznek. Erre a megy a meccs topicban döntetlennél valaki beírja, hogy mi is kaphatnánk kamu tizit. LOL? Ez milyen szint? Mindjárt hányok.

Pont az ilyen értelmetlen emberek miatt van állandóan telehányva az összes fórum, aztán megy a csodálkozás. A durva az, hogy szerintem el is hiszik a sok sületlenséget, amit összehordanak.

A 2-vel ezelőtti hszhez meg annyit írnék, hogy értelmes emberek között egy ilyen rövidhír semmilyen feszültséget nem kelt. Akik meg nem azok, azoknak meg úgyis mindegy, mit írsz oda, annyira szeretnének fröcsögni, hogy bármire megteszik majd.

Na gondolom most majd sokan megírják, hogy WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ meg ŐŐŐŐŐŐŐŐŐ meg jágfjgfkgofkg, nem is baj. Majd egy újabb két év múlva kb. megint írok egy hszt, addig is jó szurkolást mindenkinek!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.14. 17:41:13

The Deadman/Real fan írta:csak sokszor nektek ez sem elég , a Classicón és Marseille elleni meccsen is sok képen látni hogy bizony ott van a játékosokon a lézer fénye de az akkor is csak kitaláció és csak egy indok a Real részéről ... :wink:
Először ezek a lézerfények.
Most ez: http://www.madridista.hu/web/index.php? ... so&id=8501
Folytonos magyarázkodás.
A Barca ellen nem kaptatok volna ki, de a fránya lézerezők.
Casillas nem [auto_cenzúra] kapus, nem kapott potya gólt, csak inzultálták.
Komolyan azt hiszitek, hogy csak a Real Madriddal fordul elő ilyesmi?
Ha pedig tényleg csak velük tesznek ilyen szörnyűségeket, akkor felmerül a kérdés, hogy miért.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.14. 16:35:01

chrissjr írta:
Azt viszont fontos még megjegyezni, hogy a híreinknél a legtöbb esetben megjelöljük a forrást, ahonnan az adott információ, nyilatkozat származik. A cél a minél szélesebb körű tájékoztatás, ráadásul most még csak nem is egy pletykáról vagy találgatásról volt szó, hanem tényről. Az Espanyol titkára szót ejtett a Madridról, ezért ha úgy gondolja az adott szerkesztő, akkor nem értem miért ne kerülhetne ki. Ráadásul sajtószabadság van, vagy mi a szösz. A cenzúra intézménye már nincs egy ideje.

Ez a fele még valahol érthető is,hiszen kimondta az a becses úriember a dolgot.De csavartatok az egészen még egyet azzal,h odafűztétek a marca címlapos dolgot.Ezt még lehet nevezni széles körű tájékoztatásnak,de gergo9 alábbi oknyomozásának köszönhetően bizonyossá vált,h az a rész rosszindulatú pletyka,de ténynek legkisebb mértékben sem nevezhető. :wink:
Igaz,ebből is kiderül,h a sajtótok szabad,mint ahogy mindenféle légbőlkapott dolgot leírniuk is.Ezzel csak annyi a problem,h ennek továbbítását tényközlésnek állítjátok be.Pedig ebből annyi a valóság,h megjelent.A tartalma meg... :-#
Sztem az olvasóitok hajlamosak vakon megbízni a híreitekben,így megmarad az emlékezetükben ez a koholmány,és hangot is fognak neki adni a későbbiekben is.Aztán meg jártok át fürtökben,h vajon ez miért nem tetszik nekünk...Megvezetésszagú a dolog.
De a ti dolgotok,h leközöltök alaptalan dolgokat,ezzel tovább szítva az indulatokat.
Ez a sajtószabadság.
Hurrá!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2009.12.14. 15:47:59

Fecooo írta:komolyan érdekelne(főleg Krisztián érvére lennék kíváncsi...), h a madridistának miért kellett ezt a nyilatkozatot lehozni rövidhírben ? ( azon túl, h alapot adnak a saját szurkolóiknak, h még jobban gyűlöljék az ellent...)
Mivel meg lettem szólítva, ezért gondoltam reagálok, bár Colin már nagyjából összefoglalta a dolog lényegét, illetve Drigo írása is abszolút helytálló.

Azzal egészíteném ki őket, amit már többször is hangoztattam:

A két oldal felépítése, működése teljesen más. Van akinek az egyik szimpatikus, van, akinek a másik. Ez szubjektív megítélés kérdése.

Azt viszont fontos még megjegyezni, hogy a híreinknél a legtöbb esetben megjelöljük a forrást, ahonnan az adott információ, nyilatkozat származik. A cél a minél szélesebb körű tájékoztatás, ráadásul most még csak nem is egy pletykáról vagy találgatásról volt szó, hanem tényről. Az Espanyol titkára szót ejtett a Madridról, ezért ha úgy gondolja az adott szerkesztő, akkor nem értem miért ne kerülhetne ki. Ráadásul sajtószabadság van, vagy mi a szösz. A cenzúra intézménye már nincs egy ideje.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.14. 15:31:17

Remélem ez maradhat , összegyűjtöttem azokat a meccseket amit Itturalde G. vezetett nekünk
1. Barca-Espanyol 1:0 Ezt mindenki tudja, látta hogy ő vezette és hogy ítélt nekünk 11-est.

2. Getafe-Barcelona Itt nem volt 1db 11 sem, tárgytalan
3. Atletico Madrid-Barcelona 1:3
http://www.youtube.com/watch?v=8HYQik-p ... re=related
Itt a meccs jó felbontású összefoglalója. Messi 11-es. Heitinga tisztán láthatóan belerugott Messibe, nem is reklamált igazából , még a kapus sem aki 100%ig látta az esetet.
4 Betis-Barcelona 2-2
http://www.youtube.com/watch?v=92soWGJl_Kg
Hát ez éppen a megadható kategória.
5. Barca-Recre 2-0
http://www.youtube.com/watch?v=LifYgaHx2hM
Itt egy kihagyott 11-es de ez jogos kezezésért van, meg lehet nézni Alves Beadásánál, a labda íve megtörik sokkal meredekebben megy fölfelé jogos 11-es.
6. Mallora-Barcelona
http://www.youtube.com/watch?v=2FGdw75J_GM
Ez is kimaradt 11-es. Bár ez tényleg teljesen jogtalan.

Szval amit állít hogy 6 meccsen 5 11es volt. De ebből 2(az espanyolos nem biztos hogy láttama sport-os képet akkor 1) volt jogtalan, ebből az egyik már nem befolyásolhatta a bajnokság végkimenetelét mivel akkor matematikailag bajnok volt a Barca, a másik pedig nem befolyásolta volna a meccset mivel akkor különbség volt a csapatok között ,hogy biztos vagyok hogy behúztuk volna a második félidőben. 1kapura lövéssel ne akarjon már meccset nyerni az espanyol.
Persze a márkának ez így jól hangzott , csak baxtak alátámasztani videóval a cikket, látható miért. A meccsek sincsenk megemlítve hogy melyikre gondoltak.
Ilyen lejárató cikket a Madridról is elő lehetne ásni 10perc alatt 20-at.
Jah a meccseket nem kitaláltam itt az adatbázis
http://www.football-lineups.com/referee/75/

Szerk
Megjegyezném hogy volt egy olyan eset amikor Henry fejét majdnem lerugták a 16-oson belül, hozzáért a fejéhez a lába ezért ugy tudom büntetőt kell ítélni, ha nem így van javítsatok ki
A kép
http://i46.tinypic.com/ff3hgx.jpg
Lényeg az hogy egy szót sem szólhat az Espanyol a büntetőért, semmit nem tettek meg érte hogy ne ez legyen a meccs kimenetele
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2009.12.14. 16:02:05-kor.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2009.12.14. 15:15:20

cibik
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.09.06. 08:43:39

2009.12.14. 14:57:28

kikaptunk Barcelónában ez tény,de viszont mi ezen a mérkőzésen többet nyertünk mimt három bajnoki pont
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.14. 14:38:07

The Deadman/Real fan írta:
Gondolom alá is tudjátok támasztani ezeket a tényeket
csak sokszor nektek ez sem elég , a Classicón és Marseille elleni meccsen is sok képen látni hogy bizony ott van a játékosokon a lézer fénye de az akkor is csak kitaláció és csak egy indok a Real részéről ... :wink:
Figyelj már The Deadman!Miért nem örülsz a győzelmeteknek valenciában,ráadásul jól játszottatok a második félidőben.Hidd el,hogy a bírói hibák egy ilyen hosszú bajnokságban kiegyenlítik egymást.Lesz még olyan,hogy nektek,de lesz még olyan is,hogy nekünk fognak tévedni a bírók.Szurkolj a Madridnak,de ismerd el a Barca játékát,még ha nehezedre is esik.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.14. 14:29:39

The Deadman/Real fan írta:
Gondolom alá is tudjátok támasztani ezeket a tényeket
csak sokszor nektek ez sem elég , a Classicón és Marseille elleni meccsen is sok képen látni hogy bizony ott van a játékosokon a lézer fénye de az akkor is csak kitaláció és csak egy indok a Real részéről ... :wink:
Igen,azokkal a képekkel be is lett bizonyítva,h emiatt kaptatok ki,igaz?Volt,aki azt mondta,h nem lézereztek a meccsen?NEM!
Egy kategória a kettő?Mármint a "tényközlés",h mennyi kamu tizit kapunk meg az,h levillantották CR-t?Szerintem korántsem...
És ez az öngól.
Amíg az nyilvánvaló,h rávilágítottak a srácotokra,jogos (bár talán kicsit túllihegett) cikk.De ez a büntetős dolog bizonyító erejű képsorok nélkül ...

Nem hagyjuk abba?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2009.12.14. 14:25:14

Gondolom alá is tudjátok támasztani ezeket a tényeket
csak sokszor nektek ez sem elég , a Classicón és Marseille elleni meccsen is sok képen látni hogy bizony ott van a játékosokon a lézer fénye de az akkor is csak kitaláció és csak egy indok a Real részéről ... :wink:
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.14. 14:24:21

Colin írta:
Szóval amikor azt hoztuk le a Classico előtt rövidhírben, hogy a spanyol miniszterelnök a Barca sikeréért szorít, teljesen jogos, de ha azt hozzuk le amit az Espanyol elnöke mondd teljes a felháborodás.

Biztos vagyok benne hogy ha az Espanyol elnöke nem említi meg a Real Madridot is mondandójában nem lenne kiírva.
De mivel megemlítette kiírtuk.
!
Utolsó ezzel a témával kapcsolatban.
Érzek némi különbséget akközött,h kiírtátok,h a góré kinek szurkol,meg akközött,h egy újság szerint I. G. rendszeresen csal nekünk és a saját bírónknak van beállítva.Talán nem egy fajsúlyú a kettő...Vitaindításban sem. :wink:
(Mert bizonyára észrevetted,h nagyrészt nem az Espanyolos dolog nem tetszik többünknek...)

Mégegyszer bocs a modiktól.Tényleg befejeztem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.12.14. 14:25:24-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.14. 14:20:11

Én kérek elnézést.

Szóval amikor azt hoztuk le a Classico előtt rövidhírben, hogy a spanyol miniszterelnök a Barca sikeréért szorít, teljesen jogos, de ha azt hozzuk le amit az Espanyol elnöke mondd teljes a felháborodás.

Biztos vagyok benne hogy ha az Espanyol elnöke nem említi meg a Real Madridot is mondandójában nem lenne kiírva.
De mivel megemlítette kiírtuk.

Ám ha azt írta volna hogy megérdemelten lesz 1. a Barca évvégén és 2. a Real Madrid, és ez szintén kikerült volna, akkor egy szavatok se lenne...

Amíg ilyen hévvel támadtok mindent ami egy kicsit is negatív a Barcára nézve, fölösleges vitatkoznom veletek, és mivel ez a barca szurkolói oldala, nem is próbálkozom.

További kellemes szidalmazást.

Üdv!
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.14. 14:16:36

Colin írta:
DE az hogy a spanyol sportsajtó lehoz valamit, és mi kiírjuk, ami akár sértő is lehet a Barcára, már csak puszta tényleírás. Mint ahogy itt is kint volt Eto'o dicső mondata.
Rendszerint lehozzátok a számotokra sértő spanyol tényleírást napokkal az adott meccs után is azon lihegve,h jogtalan volt az esetleges pontszerzésetek?
Az,h egy újságban megjelenik ez-az,már kapcsiból tényleírás?Gondolom alá is tudjátok támasztani ezeket a tényeket a jogtalan büntetők videóival.Vagy csak pusztán a különbejáratú újságotok írománya a szentírás?
The Deadman/Real fan írta:
itt meg ez meg az nem tetszik nektek.ÉS
ezzel egy szép öngólt rúgtál magadnak és meg is válaszoltad a cikkes kérdést
Öngólt??
Ezzel csak arra világítottam rá,h nem a kérdésre válaszoltál,hanem másra terelted a szót!

Bocs,Dani!Későn láttam a figyelmeztetést.Részemről lezárva!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.14. 14:16:18

Én csak annyit tennék hozzá,ehhez a bíró kérdéshez,hogy tavaly amikor 12 pont volt az előnyünk,akkor senki nem figyelte olyan élesen a Real meccseit.Ott volt 3-4 meccs is egymás után,amikor a bírónak köszönhették,hogy nem lett nagyobb a különbség.Aztán kétszer buktunk és mindjárt már csak 4 pont volt az előny.Ugye emlékszik mindenki arra is,hogy az espanyol ellen mit művelt velünk a bíró?!.Ami számomra gusztustalan volt és amiért annyira örültem,sőt teljesen kifordultam magamból 2-6 után,az az volt,hogy óriási bírói segítséggel utolértek minket és még el is hitték,azt,hogy jobbak nálunk.Ha nem segítenek a Madridon a bírók,akkor a tavalyi idényben legalább 15 pont előnnyel mentünk volna a Clasicora.De nem baj,így sokkal jobban esett az az alázás.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2009.12.14. 14:11:06

itt meg ez meg az nem tetszik nektek.ÉS
ezzel egy szép öngólt rúgtál magadnak és meg is válaszoltad a cikkes kérdést
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.14. 14:10:31

Colin írta:
a két oldal között, ha jól tudom vannak megállapodások. a másik klub lejáratásának tilalma gondolom közte van...vagy ezt csak az EUROBARCA köteles betartani? (teszem hozzá nagyon helyesen...)
Javaslom nézz utána a dolgoknak mielőtt próbálod szítani az amúgy sem csekély feszültséget ebben a topicban ahogy látom.

A két OLDAL hírnevére mindkét fél próbál vigyázni, pl. banoltam már embert azért mert innen idézgetett és szidta az oldalt.

DE az hogy a spanyol sportsajtó lehoz valamit, és mi kiírjuk, ami akár sértő is lehet a Barcára, már csak puszta tényleírás. Mint ahogy itt is kint volt Eto'o dicső mondata.


Jobb lett volna ha csendben maradsz.
:\
csak én nem látom a választ az eredeti kérdésemre?
az volt a kérdésem, h miért kellett lehozni rövidhírben egy Barcát lejárató nyilatkozatot, aminek annyi köze van a Real-hoz, h megemlítette a nevét egy alkalmazott?
erre nem válaszoltál...

szerk: rendben Drigo, befejeztem... ezszerint tévedtem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.12.14. 14:12:44-kor.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.12.14. 14:10:30

Fecooo írta:a két oldal között, ha jól tudom vannak megállapodások. a másik klub lejáratásának tilalma gondolom közte van...vagy ezt csak az EUROBARCA köteles betartani? (teszem hozzá nagyon helyesen...)
Én ilyenről megmondom őszintén még nem hallottam, de ennek kb evidensnek kéne lenni, ahogy szerintem az is mindkét részről.

Ellenben olyan megállapodás van, hogy nem idézünk a másik fórumról, és ha nem is idézés formájában, de mást sem lehet olvasni az elmúlt oldalakon, minthogy mit köpdösnek a madridisták, meg mit írnak a madridista.hu-n a rövidhírekbe.

-------------------------------------------------más-----------------------------------------

Van az eurobarca.hu és van a madridista.hu, ez a két lap nem egymás ellen, de nem is egymásért van. Hanem a Barcelona és Real Madrid szurkolókért. Ezért dolgoznak rengetegen, itt is, ott is. Higgyétek el, hogy itt is lennének olyanok, akik értékelnék, ha lehoznánk mindent ami megjelenik a Klubról (gondoljatok csak az igazolás topicra...), és tennének magasról rá, hogy mekkora a valóságtartalma. Nálunk a vezetés azt az irányvonalat képviseli, amit már hétről-hétre ti is megtapasztaltatok, a madridistán más az irányvonal, de ettől még ott is rengetegen a szabadidejüket áldozzák több tízezer ember szórakozásáért és tájékoztatásáért, ha már dicsérni nem dicséritek(vagy azért, mert madridisták, vagy azért mert nem értesz egyet az Ő irányelvükkel), akkor ne is szapuljátok Őket. Csináljatok jobbat...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.14. 14:07:34

a két oldal között, ha jól tudom vannak megállapodások. a másik klub lejáratásának tilalma gondolom közte van...vagy ezt csak az EUROBARCA köteles betartani? (teszem hozzá nagyon helyesen...)
Javaslom nézz utána a dolgoknak mielőtt próbálod szítani az amúgy sem csekély feszültséget ebben a topicban ahogy látom.

A két OLDAL hírnevére mindkét fél próbál vigyázni, pl. banoltam már embert azért mert innen idézgetett és szidta az oldalt.

DE az hogy a spanyol sportsajtó lehoz valamit, és mi kiírjuk, ami akár sértő is lehet a Barcára, már csak puszta tényleírás. Mint ahogy itt is kint volt Eto'o dicső mondata.


Jobb lett volna ha csendben maradsz.
:\
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.14. 14:04:41

The Deadman/Real fan írta:
a két oldal között, ha jól tudom vannak megállapodások. a másik klub lejáratásának tilalma gondolom közte van...vagy ezt csak az EUROBARCA köteles betartani? (teszem hozzá nagyon helyesen...)
jó rendbe ez igaz is , de nálunk ha nagy vita van a Real vs. Barca topicban egy modi közbelép és nem hagyja folytatódni a vitát és sok esetben topic zárás is volt nem kis időre , míg itt nem láttam topic bezárást vagy hogy a modik próbálják lenyugtatni a kedélyeket
Javaslom gyakrabban olvasd a fórumot és rögtön fel fog tűnni,h amikor már átmegy egy bizonyos határon a bugi,igenis közbelépnek.Elég sok jó nagy,pirosbetűs ránkpirítás volt már ebben a topicban.Talán a legtöbb ezen az oldalon itt van.Eszerint igenis felügyelik a dolgot a srácok.Miért nincs topicbezárás?Talán mert mi reagálunk a figyelmeztetésre és mindenki visszavesz a fiatalos lendületből,békésebb mederbe.Talán nálatok a kultúra továbbra is tombol,ezért is van szükség bezárni a rovatot...Sok-sok hsz lett törölve,részben ezzel is nyugtatva a kedélyeket. :wink:

Másrészt még annyit,h gratulálok a terelős szöveghez.
A főoldali cikketekről volt szó,amire azzal jössz,h jajaja,de itt meg ez meg az nem tetszik nektek.ÉS?Ez a magyarázat arra a kisstílű,gyerekes főoldalas cikkre?
L.O.L.!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2009.12.14. 13:55:34

a két oldal között, ha jól tudom vannak megállapodások. a másik klub lejáratásának tilalma gondolom közte van...vagy ezt csak az EUROBARCA köteles betartani? (teszem hozzá nagyon helyesen...)
jó rendbe ez igaz is , de nálunk ha nagy vita van a Real vs. Barca topicban egy modi közbelép és nem hagyja folytatódni a vitát és sok esetben topic zárás is volt nem kis időre , míg itt nem láttam topic bezárást vagy hogy a modik próbálják lenyugtatni a kedélyeket
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.14. 13:46:19

köszönöm a kiegészítést Miihii! ;)

kicsit talán "túl kulturáltan" próbáltam kifejezni magam, pedig ez esetben senki nem szólhatna egy szót sem odaát, ha ebből botrányt csinálnánk.
a két oldal között, ha jól tudom vannak megállapodások. a másik klub lejáratásának tilalma gondolom közte van...vagy ezt csak az EUROBARCA köteles betartani? (teszem hozzá nagyon helyesen...)
ez kb olyan, mint amit a "drága" florentino nyilatkozott még nyáron, amikor arról kérdezték, h tényleg van-e megállapodás a két klub között, h nem igazolnak egymástól. erre ő mit válaszolt? mindenki tudja...
(aki nem: ő nem tud semmiféle megállapodásról, mindenkinek megvan az ára...vmi ilyesmi volt)
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2009.12.14. 13:43:00

Nehogy már te tedd itt a szentet, meg a jófiút! Eszem megáll!
te meg csak ne személyeskedj ... barátom

egyébként úgy látom hogy ti kispéciztétek magatoknak Pepét és akármit csinál egy utolsó senki , jó rendbe elszállt az agya , megbánta - megbánta . megbüntették - megbüntették , akkor miért kell mindig ezt felhozni , pl. ott van Guti aki egy paraszt és voltak sokkal csúnyább esetei mint Pepének vagy Ramosnak ők mégis szinte sose vannak megemlítve/eltekintve Guti bemutogatós produkciójától /
"Én vagyok az ideális edző, mivel nem félek semmitől. Ugyanakkor én edző vagyok, nem pedig Harry Potter. Ő varázsló volt, a valóságban azonban nincs mágia. Nem hiszek benne. A mágia fikció, és én a futballban élek, ami valóság.
Mourinho
Lezárt