Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2009.12.05. 21:22:21

hihetlen, de ez az idei Real még rosszabb, mint a tavalyi :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.05. 21:22:18

Fecooo írta:vezet az Almeria :D
Gyááá!! Nem lennék most Pellegrini helyébe. Nem nézem a a meccset de az eredményből azt szűröm le hogy nem éppen parádéznak Ronaldóék. Javítsatok ki ha tévedek! Sok van még hátra de Hajrá Almeria :!: :twisted:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.12.05. 21:21:52

Fecooo írta:vezet az Almeria :D
Elég gála-íze volt az elején a meccsnek, de aztán leült a Madrid, míg az Almeria talált kettőt. Legalább egy x-re kihúzhatnák az öreg Hugo-ék...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.12.05. 21:21:19

Fecooo írta:vezet az Almeria :D
Ez komoly? Én meg azt hittem, hogy a Bajnoki meccsek topicban Gamper bolondult meg kicsit. :D
Totál lefagytak az eredmenyek.com-os srácok, ott még 1-0 a Realnak.

Ó, ha így maradna, de szépet aludnék... :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
socio66

2009.12.05. 21:20:48

Eh,látom vezet az Almeria,mi történt? :)
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.12.05. 21:20:06

Na,gyors megfordították!
Hajrá Almeria!!! :D 8)
Kép
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2009.12.05. 21:18:14

Real-Almeria 1-1
Soriano egyenlített.
Szerk.: Uche góljával már 1-2!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.05. 21:18:14

vezet az Almeria :D
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.12.05. 20:47:50

Na, megtalálták már a góljukat. Mondom, kevés volt az az 1-0 múltkor, nem volt elég önbizalom-romboló hatása Smile
Akkor inkább a Juve-Intert nézem a meccsünkig Smile
találták?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.05. 20:37:35

Na, megtalálták már a góljukat. Mondom, kevés volt az az 1-0 múltkor, nem volt elég önbizalom-romboló hatása :)
Akkor inkább a Juve-Intert nézem a meccsünkig :)
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.04. 13:00:49

zsuni írta:
Most a legújabb kifogásuk ezeknek a jó embereknek a vereségre, az hogy a barca szurkolói lézerrel világitottak a real játékosainak az arcára
nem azért a 2 filléréért, de pár hülyegyereken kivül, senkinek se jutott eszébe ezt kifogásnak emelni. Megjelent róla egy cikk, hogy ilyenért volt már büntetés, de a Madrid leszarja az egészet. Nincs feljelentés, meg semmi. 1 szurkolo sportszerütlenül lézerezett azt kész. Ennél nem ment tovább a dolog. De ezt is varrd mindenki nyakába, hogy kifogás.
Nagyon kicsinyes dolog lenne bármit is erre fogni, ezt a madrid is tudja... Ezt is csak a sajtó fújta fel. Nem meglepő.
Visca el BARCA!
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.12.03. 23:52:00

Most a legújabb kifogásuk ezeknek a jó embereknek a vereségre, az hogy a barca szurkolói lézerrel világitottak a real játékosainak az arcára
nem azért a 2 filléréért, de pár hülyegyereken kivül, senkinek se jutott eszébe ezt kifogásnak emelni. Megjelent róla egy cikk, hogy ilyenért volt már büntetés, de a Madrid leszarja az egészet. Nincs feljelentés, meg semmi. 1 szurkolo sportszerütlenül lézerezett azt kész. Ennél nem ment tovább a dolog. De ezt is varrd mindenki nyakába, hogy kifogás.
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2009.12.03. 21:03:19

Vlszeg óriási kacsa, nem is szoktam ugrani az ilyesmire elsőre, de ez a Dzsudzsák téma a madrid háza táján felkeltette az érdeklődésemet... tudom mennyire esélytelen a dolog, mégis vlmi végigfut a gerincemen ha ilyesmit olvasok :) Amúgy a madridistán pont most jött ki egy pár fokkal elemzőbb megközelítésű cikk a témáról. Én összeségében amúgy már a hírverésnek is örülök, mégha az egészre tényleg kicsi a sansz, mert Dzsudzsákot nagyra tartom és sok meccsét láttam (főleg tavaj, idén sajna leginkább ismételget a sport tv a holland bajnokságból)
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.12.02. 19:54:05

senkialfonz40 írta:
...még a szurkolók egy részét megértem, de csak azért, mert elfogultság is van a világon, és az elkeseredettség nem enged korrektebb kinyilatkoztatást.
Ők pont minket vádolnak elfogultsággal, mikor is a véleményünket - tényekkel alátámasztva - elmondjuk, hogy az ő felvetéseik több sebből véreznek, nem helytállók és efelett illne már napirendre térni, mind szurkolói, mind klubszinten, hogy a madridi sajtót ne is emlegessük...
Kép
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.02. 16:20:04

Kép

Azért Laporta is örült csapata győzelmének,kicsit felöntött nem számít ezzel nem csak ő volt így :roll: :D
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.02. 16:19:41

Chino írta:Végülis Pellegrininek volt valami igaza. A játék egyes elemeiben tényleg jobbak voltak voltak: szabálytalanságok, sárgák. :lol:
Ez tetszett! :lol: :lol: :lol: :lol:
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.02. 16:12:33

Végülis Pellegrininek volt valami igaza. A játék egyes elemeiben tényleg jobbak voltak voltak: szabálytalanságok, sárgák. :lol:
Forca Barca!!!!
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.02. 15:22:35

senkialfonz40 írta:
torotam írta:Szerintem érthető a viselkedésük. Gondoljunk csak bele, hogy az elmúlt három classicon rendre vesztesen hagyták el a pályát, de most végre meg is tudták szorongatni a Barcat, talán esélyük is lett volna nyerni, és most ehhez a már jelentéktelen tényezőhöz olyan makacsul és görcsösen ragaszkodnak, ahogyan csak egy kis pisis óvodás tud a homokozós kis lapátjához....

Pellegrini és a játékosok hőbölögnek, micsoda igazságtalan az élet, Valdano meg valami új útról beszél, amire most léptek rá.(itt kérdezem, hogy a vesztesek útjáról beszél? Mert arra már évekkel ezelőtt ráléptek...) Ebből is látszik, hogy reklám-, és kirakatcsapat, egységes filozófia nélkül. Tudom, ez radikálisan hangzik, de én azt gondolom, ez a kőkemény valóság!
Én is csatlakoznék Hozzád, számomra megdöbbentő, hogy a maga a Klub milyen gyerekesen viselkedik, még a szurkolók egy részét megértem, de csak azért, mert elfogultság is van a világon, és az elkeseredettség nem enged korrektebb kinyilatkoztatást. :?
Azt gondolom Pellegrinin most látszott először a hatalmas nyomás, nem tudott vele megbírkózni, ha most nyertek volna, talán az a nagy pofon a kupából hamarabb kifakul. :(
Így viszont, hiába voltak meglepően jók, egy idő után marad az eredmény és a Madrid egyik legnagyobb szégyenfoltja. :(
Ez így van!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.02. 15:15:00

torotam írta:Szerintem érthető a viselkedésük. Gondoljunk csak bele, hogy az elmúlt három classicon rendre vesztesen hagyták el a pályát, de most végre meg is tudták szorongatni a Barcat, talán esélyük is lett volna nyerni, és most ehhez a már jelentéktelen tényezőhöz olyan makacsul és görcsösen ragaszkodnak, ahogyan csak egy kis pisis óvodás tud a homokozós kis lapátjához....

Pellegrini és a játékosok hőbölögnek, micsoda igazságtalan az élet, Valdano meg valami új útról beszél, amire most léptek rá.(itt kérdezem, hogy a vesztesek útjáról beszél? Mert arra már évekkel ezelőtt ráléptek...) Ebből is látszik, hogy reklám-, és kirakatcsapat, egységes filozófia nélkül. Tudom, ez radikálisan hangzik, de én azt gondolom, ez a kőkemény valóság!
Én is csatlakoznék Hozzád, számomra megdöbbentő, hogy a maga a Klub milyen gyerekesen viselkedik, még a szurkolók egy részét megértem, de csak azért, mert elfogultság is van a világon, és az elkeseredettség nem enged korrektebb kinyilatkoztatást. :?
Azt gondolom Pellegrinin most látszott először a hatalmas nyomás, nem tudott vele megbírkózni, ha most nyertek volna, talán az a nagy pofon a kupából hamarabb kifakul. :(
Így viszont, hiába voltak meglepően jók, egy idő után marad az eredmény és a Madrid egyik legnagyobb szégyenfoltja. :(
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.12.02. 14:44:55

Azért az a kocsi nincs összetörve annyira. A sok műanyag meg alumínium pillanatok alatt lejön a kocsiról akár 30-nál is. Valszeg be is volt kötve Benzema, bár erről nem tudunk semmit csak azt, hogy semmi baja nincsen. 50-nél már azért roppannak a csontok ha nincs bekötve az ember. Így max egy kis húzódással megúszta.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Zlatan Boy
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2009.07.28. 12:43:06

2009.12.02. 14:27:34

Most a legújabb kifogásuk ezeknek a jó embereknek a vereségre, az hogy a barca szurkolói lézerrel világitottak a real játékosainak az arcára. :shock: :shock: :shock:
Kép
Ferry Corsten:Fontos, hogy igazán higyj abban, amit csinálsz és ne arra törekedj mindenáron, hogy trendi legyél. A lényeg, hogy próbálj egyedi lenni és figyelj oda arra, hogy ne koppints másokat.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.12.02. 14:16:29

Kép
Fotó: as.com

50-nél így összetörik egy fullos Audi Q7-es? :?
torotam írta:Szerintem érthető a viselkedésük. Gondoljunk csak bele, hogy az elmúlt három classicon rendre vesztesen hagyták el a pályát, de most végre meg is tudták szorongatni a Barcat, talán esélyük is lett volna nyerni, és most ehhez a már jelentéktelen tényezőhöz olyan makacsul és görcsösen ragaszkodnak, ahogyan csak egy kis pisis óvodás tud a homokozós kis lapátjához....

Pellegrini és a játékosok hőbölögnek, micsoda igazságtalan az élet, Valdano meg valami új útról beszél, amire most léptek rá.(itt kérdezem, hogy a vesztesek útjáról beszél? Mert arra már évekkel ezelőtt ráléptek...) Ebből is látszik, hogy reklám-, és kirakatcsapat, egységes filozófia nélkül. Tudom, ez radikálisan hangzik, de én azt gondolom, ez a kőkemény valóság!
Korrekt hsz. Egyetértek vele. :wink:
Én is ezt szerettem volna leírni.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.02. 13:51:20

Szerintem érthető a viselkedésük. Gondoljunk csak bele, hogy az elmúlt három classicon rendre vesztesen hagyták el a pályát, de most végre meg is tudták szorongatni a Barcat, talán esélyük is lett volna nyerni, és most ehhez a már jelentéktelen tényezőhöz olyan makacsul és görcsösen ragaszkodnak, ahogyan csak egy kis pisis óvodás tud a homokozós kis lapátjához....

Pellegrini és a játékosok hőbölögnek, micsoda igazságtalan az élet, Valdano meg valami új útról beszél, amire most léptek rá.(itt kérdezem, hogy a vesztesek útjáról beszél? Mert arra már évekkel ezelőtt ráléptek...) Ebből is látszik, hogy reklám-, és kirakatcsapat, egységes filozófia nélkül. Tudom, ez radikálisan hangzik, de én azt gondolom, ez a kőkemény valóság!
Visca el BARCA!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.02. 12:28:17

Én sem értem, mit pitsognak....teljesen jogosan kikaptak 1-0ra, nincs mit tenni. Vagyis egy vmit igen: Megtörölhetik a szájukat 8)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.02. 01:50:29

fir3bird írta:
nyomoronc.. :?
Ezt sztem az Intertoto kupára értette Dani :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt