Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.05. 12:10:07

Teljesen értem mit mond Andris, és egyet értek.
És akkor nézzük a másik oldalról.

Tourét ki ismerte a Barca előtt? Elenyészően kevesen.(Magyarországon)
Csak a Monaco szurkolók.

Keitáról is csak annyit tudtunk, hogy egész jó játékos volt a Sevillában.
Nem a tutit vettük.

Márquez is a Monacóból jött még sok sok éve. Azóta itt van, és megint hosszabbítottunk vele.

Nem minden arany ami fénylik, de lehet, hogy ami nem fénylik az arany. :lol:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Dupladd
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.12.05. 11:39:01
Tartózkodási hely: Bp

2009.12.05. 12:08:07

Szerintem Robinho már ennyi idősen kiégett, nagyon jól volt reklámozva, míg a madridban volt de se ott se azóta nem láttam tőle olyat ami ütné a szintet ami nekünk kell...szerintem nekünk nem egy szinész kell akinek a teljesitménye nagyon hullámzó hanem egy feszített víztükrü medence,:) aki inkább hoz egy átlagot és a felett..:) egy szorgalmasabb játékos aki végig tekeri a meccset szerintem több terhet levenne Messiék válláról mint egy olyan aki megcsinál 36 biciklit és elesik, megsérül és nem tud játszani 6 hónapig,+ gólképtelen. Macheranot ha jól irtam le a nevét meg egy favágónak tartom maradjon angliában és rugdosson fel mindenkit mert ha leigazoljuk és nálunk prezetálja ezt a játékot akkor minden második meccset megy egy piros csomag jut majd neki és nem a mikulás küldi majd hanem a spori...
Én mint bal támadó több fantáziát látnék egy Mata ban vagy egy David Silvaban, Hulkban a portoból, vagy akár Jesus Navas, akivel cserélhetne oldalt többször is Messivel egy meccsen ezek a megoldások olcsóbbak és jobbak...de ez az én véleményem.
Ibracadabra+Messidabra= BARCADABRA

Barca>Real
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.05. 12:03:51

MrPiedone írta:
Traoré és Emanuelson tényleg ismert, és egész jó játékosok, kivételesen nem két teljesen ismeretlen játékos nevét vetette fel cáceres14, de attól még elég nevetséges, mert nem Barca szintű egyik sem.
Ez marhaság szvsz.
Gondoljunk csak a korábbi esetekre.
Guddy, bár én nem láttam, a chelseaben állítólag nagyon hasított. Sose hittem el maradéktalanul, de sokan állítják. Idejött, dupla nulla 3 éven keresztül.

Hleb, őt viszont rengeteget láttam, a PLben a kedvencem volt, egy Xaviékhoz is mérhető zseninek tartottam, és úgy is tolta tényleg, idejött, és valahogy semmi.

Henry is a világ egyik legjobbja volt, ehhez képest (itt a hangsúly) pedig nagyon nagyon kevés 2,5 év alatt.

Itt aztán mindre elhihettük volna, hogy Barca szintet ütnek, ha egyáltalán létezik ezek tudatában még ilyen fogalom, aztán mégis mi lett.

Ha valaki egy aránylag nagy európai csapatban jól játszik, arról csak itt és csak kellő idő alatt dől el, hogy ide való-e, vagy sem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
RiCsY1080
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009.07.14. 11:02:08

2009.12.05. 12:03:31

Hát én már azon is gondolkoztam , hogy vissza lehetne hozni Giovanni Dos Santost!Fiatal,gyors,ügyes és már játszott itt a stílusa is hasonló.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.12.05. 11:57:48

Most már engem is érdekel ez az Emanuelson.
Talán beválna, vérbeli szélső. :-k
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2009.12.05. 11:51:57

Varatrix írta:Mondjuk ezt a két játékost speciel pont ismerem.
Traoré a Bordeauxban, Emanuelson az Ajaxban játszik.
Egyiket sem olvastam Barcás oldalon...
De legalább Traorés cikk van a sokreményű sporthíradón.
Szóval szerintem kacsa mindkettő.
Télen két ember érkezhet Robinho és Mascerano.
Szvsz.
Traoré és Emanuelson tényleg ismert, és egész jó játékosok, kivételesen nem két teljesen ismeretlen játékos nevét vetette fel cáceres14, de attól még elég nevetséges, mert nem Barca szintű egyik sem.
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2009.12.05. 11:48:37

westerngom írta: Te pedig feleslegesen ne gázolj bele másba!, bármennyire is minősíti a kérdése!
Bocsánat, ha ezzel megbántottam cáceres14-et, de már meguntam a nevek dobálózását.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MrPiedone 2009.12.05. 11:52:39-kor.
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.12.05. 11:32:30

Cáceres14 írta:én szerintem ez az abdou traore jó focista lehet meg urby emanuelson is mindkét játékost megemlítette valamelyik barcás oldal
Tim írta:Cáceres14!
Mi lenne ha ezentúl felhoznál valami indokot is hogy az adott játékost miért is tartanád hasznos igazolásnak?! Lefogadom sokkal kevesebb embert bosszantanál fel. Bár engem egy kicsit szórakoztat,mivel ezek általam sosem hallott játékosok,és így igazi kihívás kiderítenem hol is játszanak..
Mondjuk ezt a két játékost speciel pont ismerem.
Traoré a Bordeauxban, Emanuelson az Ajaxban játszik.
Egyiket sem olvastam Barcás oldalon...
De legalább Traorés cikk van a sokreményű sporthíradón.
Szóval szerintem kacsa mindkettő.
Télen két ember érkezhet Robinho és Mascerano.
Szvsz.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.12.05. 11:21:58

mindorokke_barca írta: A kiemelt rész miatt, csodálom, hogy egyáltalán még a fórumon vagy. Moderátor kollégák?
Xavinhonak lesz egy hete hogy elgondolkozzon a normális fórumozás módjáról. Ettől függetlenül megkérek mindenkit hogy emberi módon nyilvánuljon meg a többiek felé.

Cáceres14!
Mi lenne ha ezentúl felhoznál valami indokot is hogy az adott játékost miért is tartanád hasznos igazolásnak?! Lefogadom sokkal kevesebb embert bosszantanál fel. Bár engem egy kicsit szórakoztat,mivel ezek általam sosem hallott játékosok,és így igazi kihívás kiderítenem hol is játszanak..
:D
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.05. 09:19:59

OvaMind írta: Miért, Messi vonalszélső a jobboldalon?
Úgy értettem, hogy Silva inkább középpályás szerintem is, és igaz, hogy tudna valószínűleg balszélsőt is játszani, de én jobban örülnék egy vérbeli szélsőnek, mert ebben az idényben egy-két meccsen siralmas volt látni azt az emberhalmazt, ami a tizenhatos előtt középen összegyűlt. Messi, még, ha befelé is húz általában, a megüresedett helyét Alves pótolja így a jobb oldalunk általában rendben van, viszont a bal az nem igazán. Beadások rendszerint csak jobbról érkeznek, Henry eddig szinte értékelhetetlen, Pedro még nem kiforrott, Ini kényszermegoldás. Már régóta vívódok játékosok nevei között, de nagyon sokkal előrébb nem jutottam. Nálam a sorrend, Mata, Silva, Robinho. Matát erősebbnek érzem fizikálisan, viszont Silva kiszámíthatatlanabb, kreatívabb játékos, ezért vagyok bizonytalan a kérdésben. Robinhóról az a véleményem, hogy nagyon vastag kreatív véna jellemzi, de eddig mégis van bennem egy kis hiányérzet Vele kapcsolatban. A Realban mutatott játéka néha szertelen volt, de, amikor becserélték mindig felpezsdült a játék, nagyon sokszor tudott hozzátenni a mérőzésekhez. A City-ben nem követtem, a pályafutását, ezért arról nem tudok nyilatkozni, de tizenvalahány gólra emlékszem a tavalyi szezonból, az a PL.-ben szerintem nem annyira gáz, ha jó az infóm. :?:
Talán pozitívum, hogy érettebb játékos lett, kíváncsi vagyok igazolunk-e télen, és,ha igen kit?
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.12.05. 08:36:18

Szerintem meg ez egy fórum és észérveket hoztam fel. Vágom,h nincs biztos transzfer.
Hisztizik a jó büdös nőnemű szülőd.Ha nem fogadod el,hogy vannak olyan emberek,akik képesek kiállni a véleményük mellett-ezek szerint te egy ilyen gerinctelen ember vagy. Ha pedig nem tetszik,hogy ez egy fórum,akkor el lehet húzni valahova. Utálom a magad fajta kötekedő barmokat. Tehetsz egy szívességet. ,,I,,
A kiemelt rész miatt, csodálom, hogy egyáltalán még a fórumon vagy. Moderátor kollégák?
Ha nem vagy képes ember módjára társalogni, semmi keresnivalód nincs itt. Ez nem egy állatkert.
Nem véletlenül lettél annó elnevezve Eto'o vkingájának. Ebben kb minden bennevan.

Valószinüleg elkerülte a figyelmed, de leírtam, hogy egy véleményen vagyunk. Nem lenne kifogásom Robinho érkezését illetően, de ettől nem kéne mindenki mást hül.yének nézni, csak mert más véleményen van. Fent kell tartani a tévedés lehetőségét, ezt te minden esetben kizárod. Mert te sok PL meccset nézel és tudod.


OvaMind
1. Pep el akarta adni Eto'ot. Mivel bízunk benne, el kell hinni neki, hogy nyomós oka volt rá.
2. Hülye helyzetbe kerültünk azzal, hogy jövőre lejárt volna a szerződése, emiatt kellett pluszba ennyit fizetni Ibráért.
3. Igen, vehettünk volna játékosokat abból a pénzből más posztra, de attól még megmaradt volna Eto'o, akire Pep nem tartott igényt, nem mellesleg jövőre ingyen távozott volna. Jövőre akkor mennyit kellett volna csatárra költenünk?
4. Nem azt mondom, hogy az évszázad üzletét kötöttük Ibrával(ez a cím már amúgyis foglalt Piquének :) ) de így vesztettünk legkevesebbet szerintem.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.12.05. 02:38:43

mindorokke_barca írta:Xavinho - semmit sem változtál.

Van egy elképzelésed xy-ról, bármi történik ragaszkodsz a véleményedhez és rá akarod eröltetni másokra.
Azért írták Robinhora, hogy zsákbamacska lenne a leigazolása, mert ez minden játékosra igaz... NEM LÉTEZIK biztos transfer.

Az Eto'os példát pedig jobb ha nem hozod fel, amilyen hisztiket levágtál itt nyáron miatta, pedig mint látjuk tévedtél.
Személy szerint engem sem zavarna egyáltalán Robinho érkezése, de maradjunk már a földön. Semmire sem jó az idő előtti szájkarate. Semmi sem garantálja, hogy jól menne itt neki.
Csak az Eto'o transzferhez lenne annyi megjegyzésem, hogy ne feledjük horribilis összeget adtunk Ibráért, és ő még nem volt 2 BL-döntőn gólszerző vagy nagy BL-párharc eldöntője. Nagyon örülök az eddigi teljesítményének, mert én is csak lesem, hogy játszik, de pl. vegyük azt is,
hogy abból a pénzből a balszélt és a középpályát egyszerre megerősíthettük volna.

Márpedig sztem a középpályán Keita játéka (mert sokszor nem jászhat itt Ini) nagyobb kárára van a csapatnak, mint annak a haszna, hogy Ibra idén érkezett. Mert valljuk meg, idén csak eredményességben vagyunk jók, sokkal kevésbé kreatív a játékunk, mint a tavalyi parádés szezonban. a legerősebb kezdőnkkel természetesen van esély a BL-címvédésre is, de az egyelőre nem állt össze sérülések miatt.
kyle
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2008.07.29. 19:28:06

2009.12.04. 23:26:46

Cáceres14 írta:én szerintem ez az abdou traore jó focista lehet meg urby emanuelson is mindkét játékost megemlítette valamelyik barcás oldal
Cáceres14 már nem azért, de nem veszed észre magad? Hányszor kért már meg itt jó pár ember, hogy fejezd be a nevekkel való dobálózást... Tudom ez egy fórum, de akkor is kezd idegesítővé válni, hogy bármiféle véleménynyilvánítás nélkül bedobsz ilyen neveket, és hiába kérjük, hogy fejezd be, továbbra is folytatod. Ha ennyi ötleted van ajánlom az FM10-et, ott kiélheted magad, a reakciók alapján (és ezt mondhatom szerintem sokak nevében) nem sokan kíváncsiak a felvetéseidre.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.12.04. 22:44:39

Xavinho írta:
istyke6 írta: Ettol most nagyobb ,szebb vagy okosabb lettel???
Kicsit már untam,hogy mindörökkébarca meg miakos minden topicban minden második hozzászólásba beleugatnak. Azzal nem lenne problémám,ha értelmesen tennék,de többnyire lekezelő módon teszik ezt. Alapból az is zavarna,ha csak engem szúrnának,de az,hogy mindig mindenkibe belekötnek az sok. Miakosra mondták még nyár végén,hogy kb ,mint egy politikus,addig magyaráz,amíg a másik meg nem unja. Ráadásul nem sokat érvel egyikük sem,csak osztja az "igét".Ráadásul egy dologgal kapcsolatban mindig uazt mondják csak el,új érveket sosem hoznak fel.
Sry ,másokkal nincs bajom a fórumon,de ez most nagyon kikívánkozott már.elegem lett belőlük.
Konkretan belem se kotott,de a beszede egy kisit szuros es egoista,neha..De mindenkinek meg van a sajat stilusa tehet sztem nincs baj...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
socio66

2009.12.04. 21:57:40

Xavinho írta:Alapból az is zavarna,ha csak engem szúrnának,de az,hogy mindig mindenkibe belekötnek az sok.
Mondjuk belém még egyszer sem kötött,szóval először próbálj meg egy kis önkritikát gyakorolni,nem biztos,hogy alaptalan a kritika.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.12.04. 21:51:02

istyke6 írta: Ettol most nagyobb ,szebb vagy okosabb lettel???
Kicsit már untam,hogy mindörökkébarca meg miakos minden topicban minden második hozzászólásba beleugatnak. Azzal nem lenne problémám,ha értelmesen tennék,de többnyire lekezelő módon teszik ezt. Alapból az is zavarna,ha csak engem szúrnának,de az,hogy mindig mindenkibe belekötnek az sok. Miakosra mondták még nyár végén,hogy kb ,mint egy politikus,addig magyaráz,amíg a másik meg nem unja. Ráadásul nem sokat érvel egyikük sem,csak osztja az "igét".Ráadásul egy dologgal kapcsolatban mindig uazt mondják csak el,új érveket sosem hoznak fel.
Sry ,másokkal nincs bajom a fórumon,de ez most nagyon kikívánkozott már.elegem lett belőlük.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.04. 21:48:17

Mikaos írta: (Meg az is figyelemre méltó, hogy régen alig vártam, hogy hozzá kerüljön a labda (amikor a Real-ban volt), mert tudtam, hogy valahogy elszúrja a szituációt :lol: )
Xavinho írta:1.Azoknak,akik nem látták játszani,biztosan zsákbamacska. Látom neked is.
Azt hittem, világos lesz, amit leírok. Pedig magyarul írtam. Most, hogy így kiemeltem újra, gondolom már nem fog átugrani a szemed még egyszer ezen a soron?!
Xavinho írta:de Calderon alat,ha megfigyelted volna,teljesen más stílusú játékosok és edzők voltak a reálban,mint Pereznél. Capello és Shuster inkább játszott kevésbé látványos támadójátékot,inkább eredmény centrikusak voltak.
Gondolom, bosszantó lehetett nekik, hogy mennyi támadás hal el miatta. És ez egyáltalán nem eredmény-centrikusság vs látványos támadójáték kérdése :)

Számomra pontosan olyan mértékű zsákbamacska, mint bárki más, aki eddig nem tudott vezéregyéniség lenni egy komoly csapatban. Ő nem tudott, sem a "sztárok nélküli" Real-ban, sem a ManCity-ben.
Az utóbbiban tényleg nem láttam annyit játszani, mint a Real-ban (értsd: nem láttam 30 meccset, csak 20-at a 38-ból egy évben), de az emlékeim hasonlók: nekem pl. Petrov és Ireland munkája sokkal hasznosabbnak tűnt.

De azt azért el kell ismerni, hogy Robinho már kinőtte az "ügyetlen, lökött, cselezgetős gyerek" image-t :D

Én szívesen fogadom őt, félreértés ne essék: de neki is legalább annyit kellene bizonyítania, mint Suáreznek. Nálam 0-ról indul mindkettő.
Ibránál nagyon nem ez volt a helyzet. 100% biztos voltam benne, hogy óriásit fog dobni a játékunkon (csak a viselkedését kérdőjeleztem meg rövid ideig, de még kevesebb is a baj vele, mint elődjével). De arra emlékszem, hogy te milyen erőszakosan hirdetted az "ellen-igét" Ibrával szemben :P :lol:

szerk.: OFF: elolvastam utolsó hsz-ed. csak annyit fűznék hozzá, hogy ne személyeskedjünk már a fórumon (mert arra csak személyeskedést várhatsz vissza). és vedd észre légy szíves, hogy lényegében ugyanaz a véleményünk, csak én árnyalom a kérdést (lehet más is, nem csak Robinho). és az én véleményem (és bárkié) is van olyan szintű, mint a tiéd, nem kell éreztetni, hogy csak a te véleményed a szent igazság. OFF vége.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2009.12.04. 22:03:08-kor.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.12.04. 21:35:22

Újatt én se tudok mondani, de elmondom a véleményem:
Robinho kitűnő játékos. Mi nem City vagyunk, hogy neki kéne hoznia a meccseket, nálunk vannak mások is, akik képesek erre. Én nem is világmegváltást várnék tőle, csak azt, hogy jobban foglalkoztassa a védőket, mint a mi derék Henry barátunk. A vállalkozókedvet hiányolom igazán, ha próbálkozik, előbb- utóbb úgyis bejön, de sajnos nem igazán töri magát. Szóval én is Robinhot tartom a legjobb választásnak. Tudjuk mire képes egy erősebb bajnokságban is, és szerintem nálunk is jól "muzsikálna". Ennyi lenne, érdeklődve várom a további fejleményket, és persze fórumozótársaim véleményét is!
Hajrá FC BARCELONA!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.12.04. 21:04:52

én szerintem ez az abdou traore jó focista lehet meg urby emanuelson is mindkét játékost megemlítette valamelyik barcás oldal
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.12.04. 17:20:11

Xavinho - semmit sem változtál.

Van egy elképzelésed xy-ról, bármi történik ragaszkodsz a véleményedhez és rá akarod eröltetni másokra.
Azért írták Robinhora, hogy zsákbamacska lenne a leigazolása, mert ez minden játékosra igaz... NEM LÉTEZIK biztos transfer.

Az Eto'os példát pedig jobb ha nem hozod fel, amilyen hisztiket levágtál itt nyáron miatta, pedig mint látjuk tévedtél.
Személy szerint engem sem zavarna egyáltalán Robinho érkezése, de maradjunk már a földön. Semmire sem jó az idő előtti szájkarate. Semmi sem garantálja, hogy jól menne itt neki.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.12.04. 16:54:41

Mikaos írta:Robinho is zsákbamacska. Azt nem értem, hogy mióta lett ő elkönyvelve megkérdőjelezhetetlen, zseniális játékosnak? Sosem tudott vezéregyéniség lenni egyik csapatában sem: a Realban vagy a ManCity-ben.
Persze attól még sikerülhet neki a Barcában...csak azért ő is zsákbamacska-kategória. Annyiban biztos jobb Suáreznél, hogy már kipróbálta a spanyol bajnokságot, illetve hogy "van neve". Amiket írtál előtte, azok Suárez-re is igazak mind.
Na hát, lássuk ezeket a mellőzéseket a Primera Division-ban, ami 38 meccsből áll egy évben:
05/06: 37 meccs!, 06/07: 27 meccs, 07/08: 32 meccs. Azt hiszem, sokan örülnének, hogyha ennyire "mellőzve" lennének egy Real Madridban :D
Igaz...a meccsek harmadán csereként állt be. De azért nem panaszkodhat.
Mindenesetre figyelemre méltó, hogy sem Capello, sem Schuster nem mindig számítottak rá teljes értékű kezdőként. (Meg az is figyelemre méltó, hogy régen alig vártam, hogy hozzá kerüljön a labda (amikor a Real-ban volt), mert tudtam, hogy valahogy elszúrja a szituációt :lol: )

A Cityben sem váltotta meg a világot. Nagyon sok a kérdőjel vele kapcsolatban is. Legalább annyi, mint bárki másnál, aki eddig felmerült a sajtóban.

1.Azoknak,akik nem látták játszani,biztosan zsákbamacska. Látom neked is. Én nyomon követem a spanyol mellett az angol bajnokságot is,nem egyszer láttam Robinho-t játszani. Nem véletlenül került ő a reálba annó.Nem véletlenül fizetett érte a city annyit. És ami még fontos,nem elküldeni akarta a reál,hanem bevonni a CR9 üzletbe,ami Robinho-nak nem esett jól,ezért akart távozni.
Nem vált vezéregyéniséggé? A Beckham-Raúl-Figo-R.Carlos-Ronaldo-Zidane-féle Madridban aztán nagyon sok esélye volt rá. Majd ezek a sztárok kikoptak,de Calderon alat,ha megfigyelted volna,teljesen más stílusú játékosok és edzők voltak a reálban,mint Pereznél. Capello és Shuster inkább játszott kevésbé látványos támadójátékot,inkább eredmény centrikusak voltak. Ilyen csapatban nem sok esélye volt Robinho-nak. A Man cityben pedig sérülése előtt nagyon is jól játszott (gondolom nem láttad egyszer sem...),meghatározó játékos volt. Nálunk pedig nem kellene "vezérré válnia" arra ott van Messi,Xavi,Ini.
2.Azok a számok,amiket leírtál bizonyítják,hogy nagyon jól ment neki a reálban is,csak az edzőknek nem tetszett - nálunk is ez volt Eto'-val.Saját magadnak mondtál ellent,de mind1. :wink:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.12.04. 16:37:41

Mikaos írta:
Xavinho írta:Robinho-ról: gyors,jól cselez, gólveszélyes, két védő figyelmét biztosan leköti. Jobb embert nem nagyon tudnék jelenleg erre a posztra,olyat főleg nem,aki meg is szerezhető.( Én személy szerint ilyen Suárez-félékben nem nagyon hiszek.Zsákbamacska mindegyik.)
Robinho is zsákbamacska. Azt nem értem, hogy mióta lett ő elkönyvelve megkérdőjelezhetetlen, zseniális játékosnak? Sosem tudott vezéregyéniség lenni egyik csapatában sem: a Realban vagy a ManCity-ben.
Persze attól még sikerülhet neki a Barcában...csak azért ő is zsákbamacska-kategória. Annyiban biztos jobb Suáreznél, hogy már kipróbálta a spanyol bajnokságot, illetve hogy "van neve". Amiket írtál előtte, azok Suárez-re is igazak mind.
Xavinho írta:Ráadásul akkoriban Robinhot Shuster előszeretettel mellőzte, Capellonál sem mindig kapott szerepet.
Na hát, lássuk ezeket a mellőzéseket a Primera Division-ban, ami 38 meccsből áll egy évben:
05/06: 37 meccs!, 06/07: 27 meccs, 07/08: 32 meccs. Azt hiszem, sokan örülnének, hogyha ennyire "mellőzve" lennének egy Real Madridban :D
Igaz...a meccsek harmadán csereként állt be. De azért nem panaszkodhat.
Mindenesetre figyelemre méltó, hogy sem Capello, sem Schuster nem mindig számítottak rá teljes értékű kezdőként. (Meg az is figyelemre méltó, hogy régen alig vártam, hogy hozzá kerüljön a labda (amikor a Real-ban volt), mert tudtam, hogy valahogy elszúrja a szituációt :lol: )

A Cityben sem váltotta meg a világot. Nagyon sok a kérdőjel vele kapcsolatban is. Legalább annyi, mint bárki másnál, aki eddig felmerült a sajtóban.
De suárez nem a chelsea hanem a twente ellen lő gólt :roll:
Avatar
osztin
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.12.17. 19:04:02
Tartózkodási hely: Orosháza

2009.12.04. 16:34:24

Sziasztok!Egy kérdésem lenne:A klub vb-t adja-e v.melyik hazai csatorna?
Előre is köszi.Csak így tovább eurobarca!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.12.04. 16:23:30

senkialfonz40 írta:
Chino írta: Silva pedig nagyon jó játékos, de arra a posztra egy igazi szélső kell. Ahogy láttam ő jobban érzi magát kp-n, nem vérbeli szélső.
Silvával kapcs. sajna igazad van, nem vérbeli szélső, csak nagyon jó playa, és nekünk balszelő kell! :)
Miért, Messi vonalszélső a jobboldalon?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.04. 16:12:24

Xavinho írta:Robinho-ról: gyors,jól cselez, gólveszélyes, két védő figyelmét biztosan leköti. Jobb embert nem nagyon tudnék jelenleg erre a posztra,olyat főleg nem,aki meg is szerezhető.( Én személy szerint ilyen Suárez-félékben nem nagyon hiszek.Zsákbamacska mindegyik.)
Robinho is zsákbamacska. Azt nem értem, hogy mióta lett ő elkönyvelve megkérdőjelezhetetlen, zseniális játékosnak? Sosem tudott vezéregyéniség lenni egyik csapatában sem: a Realban vagy a ManCity-ben.
Persze attól még sikerülhet neki a Barcában...csak azért ő is zsákbamacska-kategória. Annyiban biztos jobb Suáreznél, hogy már kipróbálta a spanyol bajnokságot, illetve hogy "van neve". Amiket írtál előtte, azok Suárez-re is igazak mind.
Xavinho írta:Ráadásul akkoriban Robinhot Shuster előszeretettel mellőzte, Capellonál sem mindig kapott szerepet.
Na hát, lássuk ezeket a mellőzéseket a Primera Division-ban, ami 38 meccsből áll egy évben:
05/06: 37 meccs!, 06/07: 27 meccs, 07/08: 32 meccs. Azt hiszem, sokan örülnének, hogyha ennyire "mellőzve" lennének egy Real Madridban :D
Igaz...a meccsek harmadán csereként állt be. De azért nem panaszkodhat.
Mindenesetre figyelemre méltó, hogy sem Capello, sem Schuster nem mindig számítottak rá teljes értékű kezdőként. (Meg az is figyelemre méltó, hogy régen alig vártam, hogy hozzá kerüljön a labda (amikor a Real-ban volt), mert tudtam, hogy valahogy elszúrja a szituációt :lol: )

A Cityben sem váltotta meg a világot. Nagyon sok a kérdőjel vele kapcsolatban is. Legalább annyi, mint bárki másnál, aki eddig felmerült a sajtóban.
Lezárt