Póker

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.12.06. 00:54:45

Nohát, akkor az elsőt elvállalod? :wink:
ozsimiki írta:
Benga írta:
mypeter írta:Miki, Kiki! Mi lenne, ha a TH Pokren újból megpróbálnánk a pókerversenyt, talán már kiküszöbölték a hibákat. Úgy láttam a madridistán is ezen nyomják a versenyüket. Nos?
Szerintem is érdemes lenne újra megpróbálni, én kipróbáltam és nem volt semmi olyasmi, mint múltkor.
meglátjuk, személy szerint most nem tudok sok időt erre fordítani, sajnos nem mindenki áll úgy hozzá, ahogy kellene, jelenleg az első ilyen után dobnám a dolgot :lol:

deh ha valaki elvállalja,annak besegítek esetleg, egyedül tuti nem viszem.
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.12.06. 00:53:46

Én nagyon rossz szervező vagyok, tipikusan rendes résztvevőnek számítok azonban :twisted:
Slither írta:
mypeter írta:Hát akkor Miki????????? :lol:
Te is szervezheted a dolgot, nincs kibérelve a poszt. :wink:
Navarro
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009.10.20. 13:01:41
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.12.05. 21:36:01

ha lenne akk én jönnék :D
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.05. 20:35:31

Benga írta:
mypeter írta:Miki, Kiki! Mi lenne, ha a TH Pokren újból megpróbálnánk a pókerversenyt, talán már kiküszöbölték a hibákat. Úgy láttam a madridistán is ezen nyomják a versenyüket. Nos?
Szerintem is érdemes lenne újra megpróbálni, én kipróbáltam és nem volt semmi olyasmi, mint múltkor.
meglátjuk, személy szerint most nem tudok sok időt erre fordítani, sajnos nem mindenki áll úgy hozzá, ahogy kellene, jelenleg az első ilyen után dobnám a dolgot :lol:

deh ha valaki elvállalja,annak besegítek esetleg, egyedül tuti nem viszem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.12.05. 19:53:54

mypeter írta:Miki, Kiki! Mi lenne, ha a TH Pokren újból megpróbálnánk a pókerversenyt, talán már kiküszöbölték a hibákat. Úgy láttam a madridistán is ezen nyomják a versenyüket. Nos?
Szerintem is érdemes lenne újra megpróbálni, én kipróbáltam és nem volt semmi olyasmi, mint múltkor.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.12.05. 19:36:35

mypeter írta:Hát akkor Miki????????? :lol:
Te is szervezheted a dolgot, nincs kibérelve a poszt. :wink:
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.12.05. 19:22:38

Hát akkor Miki????????? :lol:
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.12.03. 20:45:51

Peter én lemondok a szervezés "jogáról" nem nagyon van időm ám suli mellet, már a forumot is ritkán olvasom csak. :(
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2009.12.03. 20:34:36

én non bírom ezeket a szakszavakat :D high stakes cg meg etc meg ilyenek....ezek mit jelentenek? :D
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.12.02. 01:17:37

Miki, Kiki! Mi lenne, ha a TH Pokren újból megpróbálnánk a pókerversenyt, talán már kiküszöbölték a hibákat. Úgy láttam a madridistán is ezen nyomják a versenyüket. Nos?
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.12.01. 14:31:33

Hellmuthról nem beszéltem :lol: Negreanu a small ball atyja, tournamnet pókeren a világon jelenleg a legtöbb pénzt kereste. Ivey a 2. ezen a listán, és szintén small ball játékos, bármilyen meglepő is. Cunningham és JC Tran kb 5 éve van az elitben, fiatal játékosok.

Online: Negreanu és Ivey előnyben részesíti a high stakes cg-t, ezért versenyen valóban ritkán indulnak.
3bet, 4bet: nincs ellentmondás a small ballal, nem értem miért lenne.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.12.01. 03:01:05

Nem nézem le a játékod, azt mondom, hogy kevésbé jó. A nevek melyeket említesz pedig már régesrég messze vannak a tornapóker élmezőnyétől, főleg az online próktól. Régen nagy lóvét kerestek a saját játékukkal, de elhaladt mellettük a világ. Negreanu zseniális readjeinek köszönhetően még ottvan, de Hellmuth-t például a regularok már hatalmas fishnek tartják.

Ivey más eset, de ő nem is játszik smallball pókert, ő már nagyon lightan 3betel etc...
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.11.27. 15:49:12

Eddig is értettem az álláspontodat, nincs vita köztünk abban, hogy +EV-s játék az all in itt. Viszont felesleges, sztem. Ja és Phil Ivey bagy Negreanu avagy JC Tran, netán Alan Cuningham talán hideg vízben játszogató pasas? Nem baj, hogy nem értünk egyet, viszont van egy különbség, én tisztelem a te álláspontodat, és nem nézem azt le. Továbbá azt gondolom, hogy adott helyzetben több jó megoldás is létezik. A deepstack poker nekem nem a preflop all inról szól, még prémium lapokkal sem. nem vagyunk 1formák. Hálistennek.


menczel írta:
mypeter írta:Logikus, amit mondasz, a te szemszögedből. Small ball szemszögből egyáltalán nem. (btw az aktuális JJ-t nem dobta volna el...) Sokan sokféleképpen játszanak eredményesen, egy 4BB raiset callolni AK-val oop nem hiba, amennyiben nem félsz postflop is játaszani.
[/quote

Small Ball póker. Mikor a férfiak a hideg vízben játszanak...
A legeredményesebb MTT Prók már light 3bet- 4bet allin mennek. Ehhez képest prémium lapunk van.
Nézd nem fogod megérteni meg elfogadni se amit most mondok mert valószinű teljesen új lesz neked.
Egyrészt nem 4BB hanem több mint 6. Másrészt maniac, harmadrészt pozíción kívül vagyunk.
Mi történhet: betoljuk és dob. 1/4eddel növeltük a stackünket kb mintha kiejtettünk volna egy SS-t. És mutatás nélkül.
Lecallolja az allint és ahhoz képest hogy maniac, tight range-t adunk a kezébe mint: 77+, A9s+, ATo+, KJs+, KQo, QJs. Nos ez ellen az AKo 58%-42%os favorit.
Tehát hatlamas +EV a push.

Ha callolunk mitörténik: -nem talál el a flop. checkelünk hív dobunk. bravó stacünk 1/8 ada elszállt.
- K magas flop jön és nála KQo KQs KJs van. Ha nem telejsen hülye a turnnél már rájön h hátul van, nem rak be több pénzt nem nyerjük el a stackjét. Ax-ekből alig húzhatunk ki pénzt.
-A magas flop jön és ő az egész sok ászos kombinációval jön. Talán két utcát is fizet, de nem biztos h minden bekerül. A nem ászos kombinációval max egy contbetet nyerhetünk. MAX.
- mindkét esetben az alápároktól 77-QQ ig nem kapunk akciót feltehetően

Láthatjuk hogy az úgymond legjobb esetkeben is nem nyerjük el azt az összeget amit allinnel nyertünk volna. Ráadásul ugye 3 lapot látunk egy callért, nem 5öt. Nincs fold equity, imidzs weak-tihgt lesz.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.11.27. 15:19:28

ElBartimaeus írta:
mypeter és menczel vitája
Bocs, hogy beleszólok, csak hadd mondjam el, hogy ahogy elnéztem a nagyobb pókerjátékosok mind inkább a small ball-ra építenek (legalábbis versenyen), ezért gondolom hosszú távon inkább az éri meg. Az a mondatod, hogy "ha nem kockáztatsz meg egy ilyen odds melletti call-t, akkor ne is játssz" mondat, meg elég hülyeség. :roll: Nem ettől lesz valaki jó pókerjátékos, hogy kb azonos esélyű játékokba beszálljon, sőt, inkább ettől lesz jó, hogy el tudja dobni adott helyzetben a rosszabb, vagy közel azonos lapot, ha nem kerül ettől rosszabb helyzetbe, avagy ő tudja eldobatni a másikkal az azonos, vagy jobb lapot. Egy all in után sokat kellett volna kockáztatni kevés eséllyel, dobatni tuti nem tudsz. Érdemesebb kiszállni. :?

Amúgy meg small balls rules! :D (Ha már Negreanu ezt mondta. :)) )
SZÖVEGÉRTÉS!

idézem magamat: "Az ő lapjának is lesz ~36% esélye. És pontosan ilyen arányban neki fog leesni. De ha nem kockáztatod a versenyed ilyen oddds mellett akkor inkább ne játssz, mert ennél jobb esélyed ritkán lesz."

Én nem 50-50 ről beszélek mert ez nemaz! Evidens hogy AKo val edged van egy maniac range-e ellen!

És miért ne tudna dobatni? Attól hogy maniacnak látszódott, lehet h csak lightan emelgető ésszerű ember. 3an limpeltek+vakok+ante ezért büntette őket 87s -sel amiben van fantázia, ha mégis akciót kap. Ez abszólút tökéletes tornapóker. Ha erre allin megy valaki az már tarthatatlan neki.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.11.27. 15:13:06

[quote="mypeter"]Logikus, amit mondasz, a te szemszögedből. Small ball szemszögből egyáltalán nem. (btw az aktuális JJ-t nem dobta volna el...) Sokan sokféleképpen játszanak eredményesen, egy 4BB raiset callolni AK-val oop nem hiba, amennyiben nem félsz postflop is játaszani.
[/quote

Small Ball póker. Mikor a férfiak a hideg vízben játszanak...
A legeredményesebb MTT Prók már light 3bet- 4bet allin mennek. Ehhez képest prémium lapunk van.
Nézd nem fogod megérteni meg elfogadni se amit most mondok mert valószinű teljesen új lesz neked.
Egyrészt nem 4BB hanem több mint 6. Másrészt maniac, harmadrészt pozíción kívül vagyunk.
Mi történhet: betoljuk és dob. 1/4eddel növeltük a stackünket kb mintha kiejtettünk volna egy SS-t. És mutatás nélkül.
Lecallolja az allint és ahhoz képest hogy maniac, tight range-t adunk a kezébe mint: 77+, A9s+, ATo+, KJs+, KQo, QJs. Nos ez ellen az AKo 58%-42%os favorit.
Tehát hatlamas +EV a push.

Ha callolunk mitörténik: -nem talál el a flop. checkelünk hív dobunk. bravó stacünk 1/8 ada elszállt.
- K magas flop jön és nála KQo KQs KJs van. Ha nem telejsen hülye a turnnél már rájön h hátul van, nem rak be több pénzt nem nyerjük el a stackjét. Ax-ekből alig húzhatunk ki pénzt.
-A magas flop jön és ő az egész sok ászos kombinációval jön. Talán két utcát is fizet, de nem biztos h minden bekerül. A nem ászos kombinációval max egy contbetet nyerhetünk. MAX.
- mindkét esetben az alápároktól 77-QQ ig nem kapunk akciót feltehetően

Láthatjuk hogy az úgymond legjobb esetkeben is nem nyerjük el azt az összeget amit allinnel nyertünk volna. Ráadásul ugye 3 lapot látunk egy callért, nem 5öt. Nincs fold equity, imidzs weak-tihgt lesz.
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.11.27. 14:24:28

Nohát, tegnap Aussie Millions online final döntő, 57 induló, 15 perces vakok, 2500 kezdőstack, csak az első kapja a 16 000 USD packot, amiben egy 2 hetes ausztrál út szállással+ buy in az ottani main eventre és egy side eventre. 1 óra alatt 3500ra fel, majd mégegy óra és 6400, 3. órában shortstackekkel háborúztam, KK-mat QQ, AK-mat A10, QQ mt AQ verte, de két AA megélt, és rabolgattam, meg BB-ből drillt floppoltam, így 2400-ra le, majd 9500-ra fel. AZtán bejuttottam a döntő asztalra, pont azt a srácot kiejtve, aki vegasban a bwin teamből a legtovább jutott, ahol átlagzsetonom volt (13000 altt picit), itt a kicsik gyorsan kiestek, maradtunk 7en, amikor jött ez a csúnya parti. vakok: 200/400/75, UTG call, dob, dob, jövök én AJs nálam, mivel mindenki feszül, a kb 9800 chippemből emelek 1400-ig, mindenki fold, UTG call, neki kb 500-zal van több zsetonja. Fop: AJ5 rainbow, juhéé. UTG csek, én hívok 1200-at, call. Turn: 5. UTG csek, hívok 2100-at, ő instaall in, én instacall :lol:
Mutat egy AQ-t, juhéé! River Q......... :roll:
Ennyit az Aussie Millionsról. Jövő héten újra megpróbáljuk.
:lol:
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.11.27. 14:09:37

Én priviben reagáltam már, részemről rendben, gondolom Ozsi ás Badi volt még megkérve, gondolom részükről is rendben, ugye?

awertzu1 írta:Sziasztok!

A Madridista.hu-n indul egy pókerbajnokság a Real drukkereinek. Arra gondoltam hogy a Barcelona fanok is csinálhatnának egy pókerbajnokságot, majd a végén a legjobb 3 Madrid szurkoló összecsap a legjobb 3 Barca drukkerrel egy 6os asztalnál, egy úgynevezett mini El Classico-t lejátszva. A nyertesé a dicsőség :)

A mi bajnokságunkról részletesebben a Játékok > Egyéb Games > Póker fórumon találtok információt. Pókerezzünk és döntsük el, ki a jobb!

( Ez egy kihívás volt.. khm :D )
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.26. 20:36:36

mypeter és menczel vitája
Bocs, hogy beleszólok, csak hadd mondjam el, hogy ahogy elnéztem a nagyobb pókerjátékosok mind inkább a small ball-ra építenek (legalábbis versenyen), ezért gondolom hosszú távon inkább az éri meg. Az a mondatod, hogy "ha nem kockáztatsz meg egy ilyen odds melletti call-t, akkor ne is játssz" mondat, meg elég hülyeség. :roll: Nem ettől lesz valaki jó pókerjátékos, hogy kb azonos esélyű játékokba beszálljon, sőt, inkább ettől lesz jó, hogy el tudja dobni adott helyzetben a rosszabb, vagy közel azonos lapot, ha nem kerül ettől rosszabb helyzetbe, avagy ő tudja eldobatni a másikkal az azonos, vagy jobb lapot. Egy all in után sokat kellett volna kockáztatni kevés eséllyel, dobatni tuti nem tudsz. Érdemesebb kiszállni. :?

Amúgy meg small balls rules! :D (Ha már Negreanu ezt mondta. :)) )
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2009.11.26. 16:20:29

Logikus, amit mondasz, a te szemszögedből. Small ball szemszögből egyáltalán nem. (btw az aktuális JJ-t nem dobta volna el...) Sokan sokféleképpen játszanak eredményesen, egy 4BB raiset callolni AK-val oop nem hiba, amennyiben nem félsz postflop is játaszani.

menczel írta:
mypeter írta:nagy hiba AKo-val csak callolni? Small ball nuku? csak a push? Nem értek egyet. AKo zsetonom 10%-át kockáztatom, sztem ez rendben van, oop is. Talán egy 30as bekérdezést megért volna flopon, ha a srác képes dobni, ha nem akkor ez volt a játék. de egy 4xes BB-t azért preflop meg is lehet adni, minek a push egy maniac ellen?

menczel írta:Kapásból legfontosabb hogy tökéletes alkalom a pushra, nagy hiba pf a call ráadásul oop. Potban 40k fel kell markolni és kész. A nagyon ritka esetben mikor callt kapsz, kézbe párok ellen 99-QQ coinflip, nagyonelöl vagy mint AJ+, sőt 30% od még KK ellen is van.
Flopon egyértelmű fold.
Igen, hatalamas hiba. Ne felejtsd el az AK csak A magas lap preflop, ha belimpel az ember az esetek 30%ában találja csak el a lapját az adott flop.
Oop ezzel gyakorlatilag nem lehet folytatni. Arról nem beszélve, ha el is talál a flop egy multiway potban egy pár a legritkábban elég a győzelemhez. Valószínű, hogy lesz a többieknél sor, flushdraw, a kézbepárjukhoz esik set etc...
Ekkora stackből felejtsd el a kérdezősködést. Ennyi zsetonnál van valamid - tolod. Nincs semmid-fold. Kész.
A preflop allinnel jelentősen növelhette volna a stackjét, meg kell lépni. Ráadásul akkor ha callt kap 5 lapot lát , nem csak a flopot!

És hogy minek a push a maniac ellen? Hát pont AZÉRT!!! Az ilyen fog majd olyan széles range-ről callolni ami felett hatalmas edge-d van! És szintén felejtős az a gondolat, hogy de ugyis lemákol. Nem. Az ő lapjának is lesz ~36% esélye. És pontosan ilyen arányban neki fog leesni. De ha nem kockáztatod a versenyed ilyen oddds mellett akkor inkább ne játssz, mert ennél jobb esélyed ritkán lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.11.25. 13:41:29

Úristen 12 éves vagyok 24h pókeren 2000-ből 53. lettem :P :D úgy estem ki h AA all-in ő 56 megadja nekem 3x kevesebb pénzem van mint neki flop: JJ4 káróban neki 5öse káró turn 7 river káró :x Eddigi legjobb helyezésem póker versenyen :oops:
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2009.11.25. 12:31:47

awertzu1 írta:Sziasztok!

A Madridista.hu-n indul egy pókerbajnokság a Real drukkereinek. Arra gondoltam hogy a Barcelona fanok is csinálhatnának egy pókerbajnokságot, majd a végén a legjobb 3 Madrid szurkoló összecsap a legjobb 3 Barca drukkerrel egy 6os asztalnál, egy úgynevezett mini El Classico-t lejátszva. A nyertesé a dicsőség :)

A mi bajnokságunkról részletesebben a Játékok > Egyéb Games > Póker fórumon találtok információt. Pókerezzünk és döntsük el, ki a jobb!

( Ez egy kihívás volt.. khm :D )
Nálunk már lezajlott egy bajnokság, az ottani első hármat keresd fel szerintem el is vállalnák. Ők ugyis szokták látogatni ezt a topicot majd reagálnak erre :D
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.11.25. 11:42:37

Badi írta:hogy romlik el egy session? hát így:D
2 beülő minuszból nagy nehezen visszahozom egálra, aztán tessék. két egymást követő hand. ez olyan, amiért már nem is ideges az ember, csak röhög kínjában:D

1. turnon callolt az allint 6$ral
2. preflop allin
1. mentsd el a nevét, keress rá mindig hol ül és játssz vele sokat. Aranybánya.

2. sima cooler ne a napi eredményt nézd, hanem a hosszútávot. Iveyval is megesik.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.11.25. 11:38:02

mypeter írta:nagy hiba AKo-val csak callolni? Small ball nuku? csak a push? Nem értek egyet. AKo zsetonom 10%-át kockáztatom, sztem ez rendben van, oop is. Talán egy 30as bekérdezést megért volna flopon, ha a srác képes dobni, ha nem akkor ez volt a játék. de egy 4xes BB-t azért preflop meg is lehet adni, minek a push egy maniac ellen?

menczel írta:Kapásból legfontosabb hogy tökéletes alkalom a pushra, nagy hiba pf a call ráadásul oop. Potban 40k fel kell markolni és kész. A nagyon ritka esetben mikor callt kapsz, kézbe párok ellen 99-QQ coinflip, nagyonelöl vagy mint AJ+, sőt 30% od még KK ellen is van.
Flopon egyértelmű fold.
Igen, hatalamas hiba. Ne felejtsd el az AK csak A magas lap preflop, ha belimpel az ember az esetek 30%ában találja csak el a lapját az adott flop.
Oop ezzel gyakorlatilag nem lehet folytatni. Arról nem beszélve, ha el is talál a flop egy multiway potban egy pár a legritkábban elég a győzelemhez. Valószínű, hogy lesz a többieknél sor, flushdraw, a kézbepárjukhoz esik set etc...
Ekkora stackből felejtsd el a kérdezősködést. Ennyi zsetonnál van valamid - tolod. Nincs semmid-fold. Kész.
A preflop allinnel jelentősen növelhette volna a stackjét, meg kell lépni. Ráadásul akkor ha callt kap 5 lapot lát , nem csak a flopot!

És hogy minek a push a maniac ellen? Hát pont AZÉRT!!! Az ilyen fog majd olyan széles range-ről callolni ami felett hatalmas edge-d van! És szintén felejtős az a gondolat, hogy de ugyis lemákol. Nem. Az ő lapjának is lesz ~36% esélye. És pontosan ilyen arányban neki fog leesni. De ha nem kockáztatod a versenyed ilyen oddds mellett akkor inkább ne játssz, mert ennél jobb esélyed ritkán lesz.
awertzu1
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:15:41
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.11.25. 11:03:44

Sziasztok!

A Madridista.hu-n indul egy pókerbajnokság a Real drukkereinek. Arra gondoltam hogy a Barcelona fanok is csinálhatnának egy pókerbajnokságot, majd a végén a legjobb 3 Madrid szurkoló összecsap a legjobb 3 Barca drukkerrel egy 6os asztalnál, egy úgynevezett mini El Classico-t lejátszva. A nyertesé a dicsőség :)

A mi bajnokságunkról részletesebben a Játékok > Egyéb Games > Póker fórumon találtok információt. Pókerezzünk és döntsük el, ki a jobb!

( Ez egy kihívás volt.. khm :D )
Real Madrid:
"A 20. század legjobb csapata"
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2009.11.22. 19:03:38

hogy romlik el egy session? hát így:D
2 beülő minuszból nagy nehezen visszahozom egálra, aztán tessék. két egymást követő hand. ez olyan, amiért már nem is ideges az ember, csak röhög kínjában:D

1. turnon callolt az allint 6$ral
2. preflop allin

Kép
Lezárt