Pro Evolution Soccer

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.11.21. 11:01:07

Dotn93 írta:Nálam üres a development sheet, gondolom arra gondolsz
igen arra :lol: persze hogy üres, mert most kezdted a játékot gondolom. ott a dsheet bal oldalán van egy pont és az mutatja az értéket. de az ki is van írva a játékos fölött is. az a kis pont, az majd fog jobbra haladni, minél többet játszol vele. :wink:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2009.11.21. 10:56:27

Nálam üres a development sheet, gondolom arra gondolsz
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.11.21. 10:42:59

Dotn93 írta: Volt Everestem, még tegnap megnéztem a videókártyámat (NVDIA Geforce 9500 GT 1024 mb), próbáltam letölteni drivert hozzá, de állandóan csak frissítő progikat töltött le, ami fizetős volt. Directx-ből meg ennél frissebbet raktam fel és azzal sem ment, ugyanúgy fehér a mezek nagyrésze

U.I.: köszi a fáradozást :)
itt egy link ezen nézelődj amúgy a mezek nem azért fehérek, mert rossz a directx-ed, hanem azért, mert rosszul raktad fel a kiegészítőt :wink:
Dotn93 írta:Feladtam, játszok az alapjátékkal. Hol lehet megnézni a master leaugeben hogy ki hogy fejlődik? Gondolom leírtátok, de nincs kedvem 4-5 oldalt visszakeresni, köszi.
Training :arrow: majd nyomsz egy olyan billentyűt amivel meg tudod nézni a játékosod adatait. nálam ez a Q vagy a W.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2009.11.21. 10:29:09

Feladtam, játszok az alapjátékkal. Hol lehet megnézni a master leaugeben hogy ki hogy fejlődik? Gondolom leírtátok, de nincs kedvem 4-5 oldalt visszakeresni, köszi.
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2009.11.21. 08:45:52

Puyol05 írta:
Dotn93 írta: Mi ez a driver és directx amit le kell tölteni hozzá? tudsz 1 linket adni?
beírod a gugliba, hogy directx, és kiad egy csomót. de hogy megkönnyítsem a dolgod vettem a fáradságot, és bírtam helyetted. itt egy link. ezt letöltöd majd katt az installra. a másik a driver. azt mi nem tudhatjuk, hohy neked milyen videó kártyád van. így hát letöltöd ezt, majd ennek a programnak a segítségével megnézed, hogy milyen típusú a kártyád, majd beírod gugliba azt az infót amit ez kiírt, és letöldöd, majd felinstallálod.

hogy ebbe mi volt olyan nehéz... :roll:
Volt Everestem, még tegnap megnéztem a videókártyámat (NVDIA Geforce 9500 GT 1024 mb), próbáltam letölteni drivert hozzá, de állandóan csak frissítő progikat töltött le, ami fizetős volt. Directx-ből meg ennél frissebbet raktam fel és azzal sem ment, ugyanúgy fehér a mezek nagyrésze

U.I.: köszi a fáradozást :)
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.11.20. 23:58:59

Dotn93 írta: Mi ez a driver és directx amit le kell tölteni hozzá? tudsz 1 linket adni?
beírod a gugliba, hogy directx, és kiad egy csomót. de hogy megkönnyítsem a dolgod vettem a fáradságot, és bírtam helyetted. itt egy link. ezt letöltöd majd katt az installra. a másik a driver. azt mi nem tudhatjuk, hohy neked milyen videó kártyád van. így hát letöltöd ezt, majd ennek a programnak a segítségével megnézed, hogy milyen típusú a kártyád, majd beírod gugliba azt az infót amit ez kiírt, és letöldöd, majd felinstallálod.

hogy ebbe mi volt olyan nehéz... :roll:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Dotn93
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2009.11.05. 20:28:16

2009.11.20. 15:53:39

vlxe írta:Nekem is jó lett a 0.8as patch! Köszönöm a segítségeket mindenkinek! Ami fontos, hogy friss vidkari driver kell és ami meglepő volt nekem, hogy a pes melletti directx verzió nem elég hozzá. Ebből is a legújjabb kell a 0.8-as patchnek.
Mi ez a driver és directx amit le kell tölteni hozzá? tudsz 1 linket adni?
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.11.19. 21:53:24

helló belló!

már "untam", hogy csak a Barcával játsszak, így kezdtem egy másik együttessel egy szezont a Master League-ben. mondtam öcsémnek, hogy válasszon egyet: angol, francia, olasz, spanyol. ő az angolt választotta. mondom, mondjon egy számot 1-20 között. erre ő 20 :!: mondom "ok". a csapat ami kijött, az a Wolverhampton Wanderers FC. először nem nagyon akartam megbarátkozni a gondolattal, de aztán rávettem magam, és nem bántam meg. először a Chelsea-vel játszottam, és megvertem őket 2-0ra :shock: hatalmas öröm volt számomra. na most azt tudni kell, hogy kb 4 olyan játékos van, aki meghaladja a 70-es szintet. utána jött egy FA kupa, és azt is megnyertem. :lol:

aztán SAJNOS kiléptem, és nem mentettem el, mert már hozzá voltam szokva az autómentéshez. így kezdtem egy másikat ismét ezzel a csapattal. ez a rajt nem sikerült annyira jól mint az előző. az első meccsen kikaptam a Pompy-től és kiestem az FA kupából is. csak két meccset játszottam, de folytatom, mert nagyon élvezem. a szint az még mindig profi.

egy két szó a költségvetésről: a Barcával ugye több mint 200 millióval kezdjük. na, itt most erről majd csak kb 15 év múlva lehet csak álmodni. kb 6 millióval kezdtem az évet, de sikeresen feltornásztam 8ra, mert eladtam kb 7-8 játékost. ugyanis eladtam egy pár bekket, mert annyi volt, mint a rosseb :!: azért itt is van egy két ígéretes tehetség. próbáltam igazolni is, de senki nem jött. senki ne gondoljon nagy nevekre. összesítésben a játékosok elérték a 70-75ös szintet. de szigorúan csak kisebb csapatoktól próbálkoztam. az operating costs-ban a mókusok fizetése tök alap volt. 260 ezer font összesen. a Barcánál nálam mindegyik 5millió volt.

egy nagy élmény vár rám, az biztos.

bocsi, ha hosszú voltam :roll:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.11.19. 21:12:45

gygerike írta:Előre is bocsi ,ez 1 irdatlan hülye kérdés lessz:S Na szal az a lényeg hogy most elöszőr akkarom elkezdeni a Master league-et , de nem tom hogy kell:S vagy is amikor elkezdeném kiválasztom a csapatot stb , de ilyen tök ismeretlenek játszanak benne mint pl: Castollo stb. Na szal mit kell csinálni?
Hali! Nem láttam, h válaszoltak volna neked, de szerintem, az ott dől el, amikor elkezded a ML-et. Ott kell beállítani, hogy "classic players"->yes, no.

Viszont nekem lenne sok kérdésem, mindenkihez. Én eleddig csak a fájfát játszottam több éve rendszeresen és most álltam át a PES-re. Nagyon tetszik, nagyon élvezem, csak apróságok veszik el a kedvem. A játékban található command list, teljesen használhatatlan a szabadrúgásokhoz szerintem. Próbáltam már 2 nap alatt összesen kb 6-7 órát csak a szabit, de sehogy sem sült el. Ha valaki esetleg tudja, hogyan kell beverni, akkor az megírhatná nekem e-mailban (marci6p@freemail.hu), vagy privátban az apró trükköket. Sajnos nem igazán tudom nézni a fórumot és a mail, hamarabb megtalálható számomra 4-5nap múlva.
'16-18-ról be tudom lőni laposan a sorfal alatt, ill. erőből a hosszúba, de a többi nem megy, csak néha elvétve.
Nem vagyok láma néztem kismillió vidit a neten, de ... csak felidegesít, hogy másoknak érdekes módon ellövik többször is ugyanúgy, míg nálam, nem létezik 2 egyforma még akkor sem, ha mindent sikerül ugyanúgy.

Egyébként bármi jöhet, ami a játék rafinériájáról szól, cselek, stb....Meg a patchek beimportálását sem nagyon értem egyelőre.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.11.19. 19:23:06

hello mindenki! egy fontos kérdés!


máshogy kell ugyebár berakni a mezeket a játékba mint a 2009be(uni mappa map szövegfájl, mappa átnevezése stb.)
most ha leszedek egy mezt, akkor kapok 2 png-képet.
ezt hogy kell berakni a játékba??

előre is köszönet!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.11.19. 17:08:44

Ma végre sikerült az ami a célom volt a BaL-ban.....ajánlatot tett értem a Barca, így a 2014/2015ös szezonomat 5000 P-os fizetésért kezdtem náluk. Első bajnokin már lehetőséget kaptam méghozzá a 2.félidőt: Almeira ellen léphettem pályára, Xavit leváltva 17-es (kedvenc) számot kaptam meg, a meccs nagyon jól sikerült én lettem a Man of the Match és az én 2gólommal nyertük meg a meccset 2-0ra! Amúgy 22éves vagyok és 92(!!)es szintű AMF, az előzményekről csak annyit hogy a Juventusnál lehúzott utolsó szezonom triplázással zárult és minden egyéni címet megnyertem amit csak lehet kivéve a World Best Player címet.....a nyári átigazolásban aztán eljöt a válogatottal a nagy feladat ami az "International Cup" volt, nagyon jó meccsek voltak itt összesen 17gólt lőve a tornán én lettem a torna játékosa, a torna legértékesebb játékosa, a magyar csapat lett a torna csapata, és a tornát is megnyertük a döntőben Braziliát vertük 3-1re amiből 2-t én löttem! Erre rá ajánlott nekem helyet a Barca a csapatnál a többit már leírtam....na ennyi az én kis élménybeszámolóm, remélem nemvolt túl uncsi!! 8) 8)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.11.17. 14:04:29

breywol írta:S ez a tréner mitől függ? Hogy milyen jó csapatban játszok? Mert a Bilbaóban vagyok, most kezdem a 3. szezonom, s még mindig csak 12 fókuszpontom van. Próbaként átmentem egy nagy klubhoz, hogy meglessem változik-e valami, de ott is csak 12 pontom lett.... Hmm???

most már leesett, hogy te a Bal-ról beszélsz. én nem arról beszéltem, hanem a Master leuge-ről. ott is vannak ilyen fókusz pontok, amiket el tudsz osztani a játékosokon. akkor sorry
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
RiCsY1080
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2009.07.14. 11:02:08

2009.11.17. 08:52:20

Nah végeztem az 1. szezonommal a BaL módban!a Sunderlanddel kezdtem.
Elég jól ment a játék a szezonban 25 meccsen 39 gólt lőttem, hatszor lőttem mesterhármast, és egyszer negyét a wigan ellen azt a meccset amúgy 4-3-ra megnyertük:Da bajnokságban másodikak lettünk a mancity mögött 2 ponttal!a kupából az első meccsen kiestünk a stoke city ellen.és 18-szor lettem a meccs embere és 3-szor kaptam MIP-et is és bajnokságban és összeségébe is én lettem a legjobb góllövő. Majd a szezon után jött ugye a VB a válogatottban csak egyenlőre csere voltam de így is lőttem 5 gólt és 3.-ak lettünk!itt én lettem a top scorerés ötször letttem a meccs legjobbja.és mi lettünk a vb legjobb csapata.Átlagban 63-as vok egyenlőre! :) :wink:
Avatar
breywol
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2005.05.08. 14:53:15

2009.11.17. 08:44:56

Puyol05 írta:
vagy éppen 22-őt. az attól függ, hogy milyen sok pontot tudsz szétosztani a játékoson, hogy milyen szintű a trénered. ha a legjobb, akkor 22-őt, ha egyel rosszabb, akkor értelem szerűen kevesebbet :wink:
S ez a tréner mitől függ? Hogy milyen jó csapatban játszok? Mert a Bilbaóban vagyok, most kezdem a 3. szezonom, s még mindig csak 12 fókuszpontom van. Próbaként átmentem egy nagy klubhoz, hogy meglessem változik-e valami, de ott is csak 12 pontom lett.... Hmm???
Ronaldo, Kluivert, Rivaldo, Puyol, Cocu, Xavi, Ronaldinho, Iniesta, Messi :)
„Már nagyon sokszor mondtam, hogy ha rajtam múlik, egész életemben itt maradok, és a Barcelonánál fogok játszani. Vannak dolgok, amelyeket nem lehet pénzzel megvenni” Lionel Messi
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.11.16. 16:08:24

Szó volt nemrég itt a topicban arról, hogy kinek hány gól volt a rekordja eddig BaL-módban.....Na nekem ma sikerült az Ajaxnak lőnöm 5(!!) gólt 65.percben lehoztak. Amúgy ez BL-ben sikerült és a legjobb 16közé jutás odavágója, idegenben. Eddig ez az egyéni csúcsom! 8)
Kép: http://i33.tinypic.com/24o97bm.jpg
Videó 2 legszebb gólomról (az 5ből):
http://www.xfire.com/video/19039c/
http://www.xfire.com/video/190399/
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Marcell95
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.10.23. 09:35:00

2009.11.16. 16:05:50

Hello mindenki!

VALAKI TUDJA A PES 10 REGISZTRÁCIÓS KÓDJÁT?????

ÁÁÁÁÁÁÁ!!!
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.11.16. 09:25:40

gygerike írta:
levproff írta:
gygerike írta:Előre is bocsi ,ez 1 irdatlan hülye kérdés lessz:S Na szal az a lényeg hogy most elöszőr akkarom elkezdeni a Master league-et , de nem tom hogy kell:S vagy is amikor elkezdeném kiválasztom a csapatot stb , de ilyen tök ismeretlenek játszanak benne mint pl: Castollo stb. Na szal mit kell csinálni?
Ez a 2010-nél van??

Aha ps2
Ha ezt a Your Team Data alatt látod, akkor az nem gáz :D ott én is ezeket látom.
Kép
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.11.15. 21:41:19

levproff írta:
gygerike írta:Előre is bocsi ,ez 1 irdatlan hülye kérdés lessz:S Na szal az a lényeg hogy most elöszőr akkarom elkezdeni a Master league-et , de nem tom hogy kell:S vagy is amikor elkezdeném kiválasztom a csapatot stb , de ilyen tök ismeretlenek játszanak benne mint pl: Castollo stb. Na szal mit kell csinálni?
Ez a 2010-nél van??

Aha ps2
Visca El Barca
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.15. 21:18:33

gygerike írta:Előre is bocsi ,ez 1 irdatlan hülye kérdés lessz:S Na szal az a lényeg hogy most elöszőr akkarom elkezdeni a Master league-et , de nem tom hogy kell:S vagy is amikor elkezdeném kiválasztom a csapatot stb , de ilyen tök ismeretlenek játszanak benne mint pl: Castollo stb. Na szal mit kell csinálni?
Ez a 2010-nél van??
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.11.15. 21:14:21

Előre is bocsi ,ez 1 irdatlan hülye kérdés lessz:S Na szal az a lényeg hogy most elöszőr akkarom elkezdeni a Master league-et , de nem tom hogy kell:S vagy is amikor elkezdeném kiválasztom a csapatot stb , de ilyen tök ismeretlenek játszanak benne mint pl: Castollo stb. Na szal mit kell csinálni?
Visca El Barca
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.15. 20:15:11

bowlinggolyo írta:Valaki rúgott már a mesterhármasnál többet? Nekem ez eddig 3szor jött össze és mind3 alkalommal 1 félidőn belül.
Egyszer rúgtam 4 gólt egy nagyon könnyű meccsen!Valamiért az ellenfelem védelme nagyon gyenge volt szinte minden támadás gól lett.. :P Asszem 7-0-ra nyertünk azon a meccsen..

(professionalon)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.11.15. 20:04:07

Na megkeztem Master League-ben a 2011/2012es szezonomat, mégpedig úgy hogy megváltam: Henrytól (22millió euroért Romába), Pedrotól (szerződés lejárt-senki nem vette meg igy csumi), Yaya Touretól (39millióért Tottenhambe)....Az ifi csapatomban egy igazi kincsre találtam: Pieckenhagen 16éves és kapus poszton 80as(!!!!) egyből felhoztam és bekerült a kezdőbe, Valdés meg ment a kispadra, Illetve vettem egy fiatal és nagyon nagy tehetségnek tűnő csatárt egyenlőre a kispadra: Pantelic 19éves és 82es.... Egyenlőre ennyi az én kis élménybeszámolóm, majd írok ha van valami nagyobb változás! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kardi 2009.11.15. 20:25:25-kor.
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2009.11.14. 13:23:22

Kardi írta:..
Itt tényleg találtam cipőt is de nem tudjátok kit kérjek meg hogy megcsinálja nekem az SL-t?
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.11.14. 13:22:09

Valaki rúgott már a mesterhármasnál többet? Nekem ez eddig 3szor jött össze és mind3 alkalommal 1 félidőn belül.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
MR. TROMORT777

2009.11.14. 12:15:24

Kardi írta:BaL módban jelenleg 2013ban 21éves vagyok, és az egyik legjobb AMF, épp most kaptam meg a " European Footballer of the Year" címet és a csapattal is megkaptam két díjat: Europen Club of the Year, World Team of the Year nagyon örül neki :D....a Barca még mindig nem ad értem semmi ajánlatot, 87es szintű vagyok egyébként, és a Juventusnál tolom még mindig. Úgy gondolom amíg a Barca nem ajánl értem addig maradok a zebráknál! :?
Én a 09-ben akkor kaptam ajánlatot a barcától, h-ha elmentem a spayol bajnokságba valamelyik csapatba.
Lezárt