Premiership / The FA Cup

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.11.09. 21:59:37

Mikaos írta:Valaki tudja, hogy Torres miért nincs még a nevezettek között sem? Nem rémlik sérülés...de persze lehet, hogy elkerülte a figyelmemet.
Asszem a Lyon ellen sérült meg! A Spanyol keretbe sincs ott Argentína ellen...
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.09. 21:56:58

Liverpool - Birmingham 1:2 a félidőben !!!
Benitez kényszerből behozta hamarabb Gerrardot, mint tervezte (gondolom).

Valaki tudja, hogy Torres miért nincs még a nevezettek között sem? Nem rémlik sérülés...de persze lehet, hogy elkerülte a figyelmemet.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.11.09. 20:57:02

A szombati Mallorca elleni meccsünk közvetítése közben a kommentátor elejtett egy olyan - infót??? - hogy a Liverpool állítólag meg akar szabadulni Javier Mascheranótól... Erről valaki-valamit? :roll:
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.11.09. 17:45:35

Hát az Arsenal egy dolgot tud, de azt nagyon: kontrázni.
Tökéletes ellenfél a Barcának :D

a Chelsea-MUról meg annyit, h végre megnyugodtan, h nem csak Spanyolban vannak [auto_cenzúra] bírók (na meg a Milan-Realon)
Egyébként pont lemaradtam az Evans-Drogba esetről (olyan rossznak éreztem a meccset h elkapcsoltam), de utána kicsit feldobódott a meccs, kár h már kevés volt hátra (csak nekem gyanús h az utsó pillanatokban lőtt gólokról híres MU meccsein mindig 5-6 perc hosszabbítás van?)
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.09. 17:37:45

LG írta: Azért ez túlzás. Sztem Fabregas már most simán ott van Xaviék szintjén, és még lesz jobb is! A másik dolog, hogy rotációval eleget játszanának mint a hárman, + Iniesta játszhatna néha bal szélen is. Idén pl. probléma, h Xavinak és Iniestának nincs helyettese, Keitával próbálkozik Pep, de ő más típusú játékos.
Nem is mondtam,hogy nincs ott Xaviék szintjén! Szerintem is ott van(hogy jobb lesz,azt azért nem mondanám,mert Xaviék teljesítményét nem igazán lehet felülmúlni hosszútávon).
Viszont nem hiszem,hogy a rotáció miatt kifizetne a klub 50 millió körüli összeget Cesc-ért.Fabregas,pedig nem hiszem,hogy eljönne az Arsenaltól,ha felemelkedne idén a csapat.Akkor van esélyünk leigazolni,ha az Arsenal megint rosszul szerepel majd a sorozatokban,mi pedig a télen nem tudunk minőségi cserét találni Xaviék posztjára. Én először Robinho mellett egy kreatív kp-t hoznék (kölcsönbe lenne a legjobb) ,aki vagy beválik vagy nem - ilyen lehet pl. Mascherano(róla hallottam eddig,hogy jöhet).
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.11.09. 16:59:09

Egyenlőre az Arsenalt nem tartom potenciális bajnokesélyesnek majd ha februárban is vhol itt lesznek ahol most akkor el lehet kezdeni arról beszélni hogy valós esélyesek. Nagyobb annak a csapatnak a füstje mint a lángja....
Még van hátra nekik ősszel egy Chelsea és egy Pool elleni meccs.
De sztem folytatódik az elmúlt évi tendencia aztán lesz télen olyan is mikor 3-4 forduló telik el Arsenal győzelem nélkül. De mindenesetre igaz több ideig lehetnek versenyben a bajnoki címért mint tavaly. De hogy a végéig nem abban 90% -ig biztos vagyok....

MU-ba pedig kell az erősítés. Villa+Silva csomagot jósolnak télira 70M fontért. Tökéletes lenne a csapat. 4-4-2 Vhogy így gondolom

Rooney-Villa
Silva-Anderson/Fletcher-Carrick-Hargreaves

Hasonlítana a 99-es triplázó MU alapfelállásához.

Nem láttam élőben a meccset de el nem tudtam képzelni először mitcsinálhatott ez az Evans gyerek hogy így annyázzák. Kb Pepe kaliberű dologra számítottam de messze nem érte el a kutyafejű ámokfutását
Megnéztem. Direkt piros-> aláírom De ez egy lekönyöklésnél nem igazán volt durvább. 3meccset adnék neki és ennyi.
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.11.09. 16:47:58

ozsimiki írta:Csak szabálytalan gól, Evansnak járt a piros, az Szent. de attól még a gólnál Drogba bőven zavart, és ő lesen volt.
Igaz, amikor gyorsan Enter-t nyomtam az üzenetem elküldésekor még pont nem említették meg a leshelyzetet. Egyébként már jó pár éve elvesztette a szimpátiámat a Manchester United ( amiért persze nagyon sajnálkoznak, és bombáznak is levelekkel, ajándékokkal, hogy visszacsábítsanak :) ), így ha nyer a nem unszimpatikusabb Chelsea, az sem érdekel, sőt.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.09. 16:39:31

Idén egyelőre az Arsenal játssza a leggyorsabb és leghatékonyabb focit. Még a Chelsea ellenfele, vagy a balszerencse, de amúgy egyelőre senki, ha a Barca megint formába lendül, akkor ott leszünk mi is, mint nagy riválisok. :P

És tényleg elképesztő, hogy ilyen teljesítménye van 1-1 játékosnak. Ehhez nagyban hozzájárul az is, hogy elég jónak tűnik most a csapatösszhang, láthatóan jó gyors, folyamatos a labdakihozatal, az adogatás a játékosok közül. És ki kell emelni a futógépeket is, mint Walcott, akinél van most egy gyorsabb a csapatban! Ők még nagyon sokat kamatoztathatják a gyorsaságukat ezzel értékes gólokat szerezve a csapatnak. :)

Go Gunners!

Szerk: Ez azért durva, hogy ilyen megtörténik! És utána Drogba kapott sárgát!!!!! Nevetséges...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.09. 13:56:33

Game90 írta: RvP 15 meccs, 8 gól, 8 gólpassz. Fabregas 15 meccs, 9 gól, 13 gólpassz.
Azért ezek a teljesítmények bármilyen csapatban világklasszisnak bizonyulnának. Nem semmi :shock: főleg azért szenzációs,mert mindketten a nem "csak" egy dologban emelkednek ki, pl gól vagy gólpassz, hanem mindkettőben.
Mikaos írta:...pedig az én igazságérzetemnek nincs köze a valósághoz....
na látod ,pont ez "zavart" :lol: de okés, tényleg túlbeszéltük.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.09. 10:04:08

Xavinho írta:Ha így haladnak az ágyúsok,akkor Fabregasról szerintem lemondhatunk 1-2 évig. Egy jó csapatból nem fog eljönni,egy olyanba,ahol egyelőre még csak csere lehetne Iniesta és Xavi mögött.
Azért ez túlzás. Sztem Fabregas már most simán ott van Xaviék szintjén, és még lesz jobb is! A másik dolog, hogy rotációval eleget játszanának mint a hárman, + Iniesta játszhatna néha bal szélen is. Idén pl. probléma, h Xavinak és Iniestának nincs helyettese, Keitával próbálkozik Pep, de ő más típusú játékos.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.09. 09:39:15

ozsimiki írta:]
Savi, szerintem még nem korrekt.
Legalábbis én pl pont ebbe a nézőpontba kötök bele, ahogy Gergő is írta,nem egy horderejű dolog a kettő.
Pont ezért írtam Gergo9-nek is, hogy másképpen gondolkodunk. Hogyha egy mérlegre tennénk és racionálisan vizsgálnánk a dolgot, akkor egyértelműen nem egy horderejű a két dolog, de én mégis jogosnak éreztem (érzelmi oldalról megközelítve).
ozsimiki írta: arról nem is beszélve,h az igazságérzetedet nem bántja,h szabálytalan góllal nyertek, ami a 3pont szempontjából jóval nagyobb dolog,mint hogy valaki a pályán maradhat---> az nem jelent győzelmi esélyt a Munak, az 1-0ás hajrábeli vezetés már igen a Chelseanek.
Igen, de most is racionálisan próbálod megközelíteni a dolgot (a konkrét 3 pont kérdése), pedig az én igazságérzetemnek nincs köze a valósághoz.
ozsimiki írta: az igazságérzetemnek nem tett jót :lol:
Erre én azt tudom mondani, hogy elfogadom :D
Szerintem kicsit túltárgyaltuk e témát.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.09. 00:44:35

Mikaos írta: Tehát ha racionálisan nézem a dolgot, akkor X-nek kellett volna lennie. Ha érzelmi oldalról közelítem meg (igazságosság-érzet), akkor viszont részemről rendben volt a Chelsea-győzelem.
Savi, szerintem még nem korrekt.

Legalábbis én pl pont ebbe a nézőpontba kötök bele, ahogy Gergő is írta,nem egy horderejű dolog a kettő. azért mert vkit nem állítottak ki,még nem érdemel a másik győzelmet szerintem. főleg,h a pályán semmivel sem tettek többet, ez nem igazságérzet, rossz szavakat használsz.

belevonhatod ebbe az érzelmeidet ,meg mindent,ettől még nem lesz logikusabb amit írsz.

arról nem is beszélve,h az igazságérzetedet nem bántja,h szabálytalan góllal nyertek, ami a 3pont szempontjából jóval nagyobb dolog,mint hogy valaki a pályán maradhat---> az nem jelent győzelmi esélyt a Munak, az 1-0ás hajrábeli vezetés már igen a Chelseanek.

az igazságérzetemnek nem tett jót :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.11.09. 00:34:09

Mikaos írta:Várj... A realitásnak nem feltétlenül kell azonosulnia az én igazságérzetemhez :) (Vagy bárki más igazságérzetéhez). A játék alapján a döntetlen lett volna a reális eredmény (hisz senki nem tudott a másikon felülkerekedni döntően), de az igazságosság kérdésében számomra a Chelsea győzelme volt jogos Evans durva belépői miatt.
Tehát ha racionálisan nézem a dolgot, akkor X-nek kellett volna lennie. Ha érzelmi oldalról közelítem meg (igazságosság-érzet), akkor viszont részemről rendben volt a Chelsea-győzelem.
Így korrekt. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.09. 00:31:07

Saviola írta: Ennek ellenére ebből: ,,.. Nekem helyreállt az igazságérzetem azzal, hogy nyert a Chelsea. <b> Annak ellenére,hogy a döntetlen lett volna a reális. Csak ennyit tudok mondani: nem szeretem a gusztustalan belépőket." pont az jön le,hogy a attól függetlenül,hogy a játék képe alapján az x lett volna az igazságos, mégis igazságos,hogy a cselzi nyert.Hogy is van ez?Szerintem félreérthető. :wink:
Várj... A realitásnak nem feltétlenül kell azonosulnia az én igazságérzetemhez :) (Vagy bárki más igazságérzetéhez). A játék alapján a döntetlen lett volna a reális eredmény (hisz senki nem tudott a másikon felülkerekedni döntően), de az igazságosság kérdésében számomra a Chelsea győzelme volt jogos Evans durva belépői miatt.
Tehát ha racionálisan nézem a dolgot, akkor X-nek kellett volna lennie. Ha érzelmi oldalról közelítem meg (igazságosság-érzet), akkor viszont részemről rendben volt a Chelsea-győzelem.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.11.09. 00:23:43

Csak az idézett hozzászólásra reagáltam,az előzőeket nem is olvastam,amit a mai meccsel kapcsolatban írtál. :P

Az indoklásod attól még rossz,hogy most helyre tetted.

Az igazságérzeted sértette,hogy nem állították ki Evanst -> nyert a cselzi, a sors igazságot szolgáltatott.Ez még elfogadható.

Ennek ellenére ebből: ,,..Nekem helyreállt az igazságérzetem azzal, hogy nyert a Chelsea. <(ellentmondás)>Annak ellenére,hogy a döntetlen lett volna a reális. Csak ennyit tudok mondani: nem szeretem a gusztustalan belépőket." pont az jön le,hogy a attól függetlenül,hogy a játék képe alapján az x lett volna az igazságos, mégis igazságos,hogy a cselzi nyert.Hogy is van ez?Szerintem félreérthető. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.09. 00:22:08

gergo9 írta: A két dolog mint 100X leírták előtte messze nem egyforma kaliberű.
Kiállítás <-> 3pont
Az lett volna az egyforma horderejű ha kiállítanak vkit később jogtalanul Evans helyett.
Így ezzel megint csak a MU elleni elvakultságodat bizonyítottad.
:lol: Hányszor írjam még le?
Másképpen gondolkodunk.

De biztos akkor is elvakult vagyok, ha azt mondom, hogy a döntetlennek amúgy jobban örültem volna az Arsenal miatt...
Na ki lesz a következő, aki elvakultnak nevez? :lol:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.11.09. 00:19:29

Mikaos írta: Az igazságérzetem azzal "sérült", hogy kétszer sem állították ki Evanst. És azzal állt helyre, hogy a Chelsea megnyerte a meccset. - Nem tudom, mit lehetett ezen (is) félreérteni.
A két dolog mint 100X leírták előtte messze nem egyforma kaliberű.
Kiállítás <-> 3pont
Az lett volna pl egyforma horderejű ha kiállítanak vkit később jogtalanul Evans helyett.
Ha ezzel helyrebillent az igazságérzeted akkor megint csak a MU elleni elvakultságodat bizonyítottad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2009.11.09. 00:22:23-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.09. 00:08:40

Saviola írta:Ez nem szavakban jön le,hanem abban,hogy bármilyen helyzetben,a legkisebb vitatható szituációban a M.U.-val szembe helyezkedsz.
Az meg,hogy ,,Hogy te milyen egyszerűen gondolkozol?!" jellegű mondattal kezdesz mindent elmond rólad. :wink:
Kénytelennek éreztem ezt az indítást, mert totál helytelennek ítéltem meg az állításodat annak fényében, hogy miket írtam.
Saviola írta: Helyreállt az igazságérzeted? :lol:
Tehát,igaz,hogy a döntetlen lett volna a reális,ezáltal az én olvasatomban az igazságos is (hozzáteszem nem láttam a meccset,csak az írásodból vonok le következtetéseket),ennek ellenére neked a cselzi győzelme által állt helyre az igazságérzeted.Érdekes igazságérzeted lehet. :lol:
Az igazságérzetem azzal "sérült", hogy kétszer sem állították ki Evanst. És azzal állt helyre, hogy a Chelsea megnyerte a meccset. - Nem tudom, mit lehetett ezen (is) félreérteni.
Saviola írta: Emellett a meccset nem a gusztustalan belépők döntik el,hanem a gólok,tehát ha szerinted azért érdemelt a M.U. vereséget,mert Evans csúnyán lerúgta Elefántcsontpart legnagyobb színészét,s nem azért,mert a cselzi jobb volt,az is szintén érdekes.
Másképp gondolkodunk.

Azt nem tudom észrevetted-e, hogy a félidőben a MU szempontjából javasoltam változtatásokat, hogy mitől lehetne jobb a csapatuk. (Többek között emiatt is írtam azt a bizonyos kezdő mondatot, s emiatt éreztem igazságtalannak az állításodat.)
Viszlát :)
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.11.08. 23:59:34

Ez nem szavakban jön le,hanem abban,hogy bármilyen helyzetben,a legkisebb vitatható szituációban a M.U.-val szembe helyezkedsz.

Az meg,hogy ,,Hogy te milyen egyszerűen gondolkozol?!" jellegű mondattal kezdesz mindent elmond rólad. :wink:
Mikaos írta:"aha, hülyeség". Nekem helyreállt az igazságérzetem azzal, hogy nyert a Chelsea. Annak ellenére,hogy a döntetlen lett volna a reális. Csak ennyit tudok mondani: nem szeretem a gusztustalan belépőket.


Helyreállt az igazságérzeted? :lol:

Tehát,igaz,hogy a döntetlen lett volna a reális,ezáltal az én olvasatomban az igazságos is (hozzáteszem nem láttam a meccset,csak az írásodból vonok le következtetéseket),ennek ellenére neked a cselzi győzelme által állt helyre az igazságérzeted.Érdekes igazságérzeted lehet. :lol:

A gusztustalan belépő elítélendő,de Drogbát már felvételi nélkül felvennék bármelyik színészképzőbe,sőt bármely drámai film főszereplőválogatásán eséllyel indulna az "engemmindigmindenkicsakbántszegenyszerencsetlent" karakter eljátszásáért.Emellett a meccset nem a gusztustalan belépők döntik el,hanem a gólok,tehát ha szerinted azért érdemelt a M.U. vereséget,mert Evans csúnyán lerúgta Elefántcsontpart legnagyobb színészét,s nem azért,mert a cselzi jobb volt,az is szintén érdekes.

Ennyit csak látatlanban arról,hogy mennyire is vagy te M.U. ellenes.

Csókoltatlak cimbora! :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.08. 22:50:48

Saviola írta:Mikaos versenybe szállt LG-vel,a ,,hogyan utáljuk elvakultan a Manchester Unitedet?" versenyben.Vicces. :lol:
Hogy te milyen egyszerűen gondolkozol?! :lol:
Megtennéd, hogy kiemeled azokat a szavakat, vagy mondatrészeket, amelyek arra utalnak, hogy elvakultan utálom a MU-t? :D
Nem sokat fogsz találni...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.11.08. 22:45:41

Mikaos versenybe szállt LG-vel,a ,,hogyan utáljuk elvakultan a Manchester Unitedet?" versenyben.Vicces. :lol:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.11.08. 19:56:01

egy olyanba,ahol egyelőre még csak csere lehetne Iniesta és Xavi mögött.
Ezért jön a Realba. :P Peréznek még van 1 kis dugipénze.. :lol:
csakamadrid
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.08. 19:47:41

Ha így haladnak az ágyúsok,akkor Fabregasról szerintem lemondhatunk 1-2 évig. Egy jó csapatból nem fog eljönni,egy olyanba,ahol egyelőre még csak csere lehetne Iniesta és Xavi mögött.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.11.08. 19:32:13

Sanama írta:Azért ha Cesc így folytatja nem lesz olcsó mulatság nyáron elhozni :twisted: :D
Az lenne a legkisebb bajom, ha sikerülne elhozni. :D
Elég nagy erősítés lenne az tuti.
Viszont nem is lesz sztem egy egyszerű menet.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.08. 19:29:04

Azért ha Cesc így folytatja nem lesz olcsó mulatság nyáron elhozni :twisted: :D
Lezárt