Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
socio66

2009.11.12. 12:32:58

Nem hinném,hogy bármiféle tehetséges,fiatal,istentudja milyen utódnak kikiáltott középpályás számításba jöhet Fabregas mellett,aki 22 évesen jelenleg a világ egyik legjobb szervezője,ráadásul a mi akadémiánkon tanulta a 'mesterséget'.
Mivel jobb Gourcuff,vagy más :?:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.12. 12:18:04

barca0417 írta:Én személy szerint el tudnám képzelni itt Gourcuff-öt, jó cseréje lehetne Xavinak és Iniestának.
Csak nehogy az legyen mint Van der Vaart-al, neki is a Barca volt a kedvence aztán a Realba ment, mert mi nem hívtuk. (nem pont azért, de szerintem minket választott volna)
Azért, mert nekünk nem volt rá szükségünk, a Real meg megvette, de mellényúlt nagyon.
Gourcuff játéka nekem is tetszik, de nekem csak akkor kéne, ha nem sikerülne Fabgregast megszerezni.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.12. 11:56:52

Én személy szerint el tudnám képzelni itt Gourcuff-öt, jó cseréje lehetne Xavinak és Iniestának.
Csak nehogy az legyen mint Van der Vaart-al, neki is a Barca volt a kedvence aztán a Realba ment, mert mi nem hívtuk. (nem pont azért, de szerintem minket választott volna)
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.12. 11:49:27

Zlatan Boy írta:http://goal.com/en-us/news/465/france/2 ... -best-team
Ebben a cikkben Gourcuff agyon dicsér minket, és elárulja hogy szivesen játszana itt, mert a barca a kedvenc csapata.Őszintén szólva,nálam már a kezdetektől fogva ő N1. a középályás posztra,ezért remélem hogy Pepék tesznek majd érte ajánlatott.Nagy tehetség a gyerek, igazi (Zidane) útódnak tartják. :wink:
Itt van magyarul
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Zlatan Boy
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2009.07.28. 12:43:06

2009.11.12. 10:16:40

http://goal.com/en-us/news/465/france/2 ... -best-team
Ebben a cikkben Gourcuff agyon dicsér minket, és elárulja hogy szivesen játszana itt, mert a barca a kedvenc csapata.Őszintén szólva,nálam már a kezdetektől fogva ő N1. a középályás posztra,ezért remélem hogy Pepék tesznek majd érte ajánlatott.Nagy tehetség a gyerek, igazi (Zidane) útódnak tartják. :wink:
Kép
Ferry Corsten:Fontos, hogy igazán higyj abban, amit csinálsz és ne arra törekedj mindenáron, hogy trendi legyél. A lényeg, hogy próbálj egyedi lenni és figyelj oda arra, hogy ne koppints másokat.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.11. 20:30:53

bali 15 írta: Forrást ne kérdezzetek mert sok helyen írják.
Jajaja,ma ezt irja sok "forras",holnap majd az ellenkezojet,majd egy koztes megoldast,aztan kezdodik ujra a tanc...
Sztem nem kellene ennyire lovagolni a teman,h naponta 6szor belinkelni innen-onnan,h fuu,eszerint jon-jajj,eszerint nem jon. :roll:
Ne a sajtora hagyatkozzatok,mert sok almatlan ejszakatok lesz meg januarig :wink: Majd ha a klub(ok) bejelenti(k),akkor hiteles.Addig meg talagatas...
Persze valahol errol szol a topic,de semmi ertelme kezpenzkent kezelni,amit lehoznak itt-ott. :idea:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2009.11.11. 19:09:55

LG írta:
Robcsyy írta:"Az ukrán Doneck felé tekintget a spanyol Barcelona labdarúgócsapata, amelynek Robinho ugyan az első számú célpontja a következő átigazolási időszakban, ám abban az esetben, ha nem sikerülne megállapodásra jutniuk a Manchester Cityvel, januárban a Sahtar Doneck légiósát, Williant szerződtetnék 20 millió euróért"

azé' nehogymá... Ennyi pénzünk van, h csak így dobáljuk az ukránoknak?
Ennyi pénzből már simán lehetne a minőségibb játékost is venni, ha meg nem akkor pótoljunk rá és vegyünk egy értelmeset... nem ilyen willian, suaréz féléket. szvsz
Azért a forrásra is kíváncsi lennék, mert nem hiszem, h sok valóságalapja lenne. Amúgy meg Csiga eddigi formáját tekintve, nem biztos, h megint innen kéne erősíteni. Nem mondom, h nem tehetségesek ezek a gyerekek, de nagy ugrás ez így. Először szvsz egy spanyol középcsapatba kéne menniük, és ha ott bizonyítanak, akkor jöhet egy Barca szintű csapat. De nemcsak az ukránokról gondolom ezt, hanem a többi gyengébb bajnokságról is. Persze vannak ellenpéldák, h vki egyből topcsapatba megy egy szerényebb bajnokságból, és bizonyít, de ez inkább a ritkább eset.
Link:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ba ... en-2006420
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.11.11. 18:57:47

bali 15 írta:Valszeg Robinho marad a City-ben. Valszeg csak a szezon végén engedik el.
Forrást ne kérdezzetek mert sok helyen írják.

http://www.totalbarca.com/2009/news/hug ... ster-city/

http://msn.foxsports.com/soccer/story/1 ... ay-at-City
Hát ennek semmi alapja szerintem :D
Az elsőnél ez a szalagcím: Més que un blog – news, transfer rumours, trivia, gossip and more = pletykák :wink:
A másodiknak meg a neve is vicc... :D

Szerintem jönni fog Robinho, örülnék neki nagyon. De arról a "Sáktári" gyerekről anyit, hogy Alvest kb 20-szor verte meg 1-1-ben a meccsen, és ő volt egyedül veszélyes a kapunkra... Csak mondom :D (tudom, hogy Chyg is jó volt ellenünk, itt meg ilyen. Csak úgy mondtam :D )

De bízom a vezetőségben, remélem elhozzák Robinhot. Nagyon kéne a kis cselgép érzésem szerint, majd meglátjuk mi lesz...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.11. 18:36:42

Valszeg Robinho marad a City-ben. Valszeg csak a szezon végén engedik el.
Forrást ne kérdezzetek mert sok helyen írják.

http://www.totalbarca.com/2009/news/hug ... ster-city/

http://msn.foxsports.com/soccer/story/1 ... ay-at-City
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.11.11. 16:39:07

Adam Philip írta:Tőlem jöhetne Robinho, csak sokkallom az árát.
Az én jelöltem Diego Capel lenne.
Jóval olcsóbb, nagyon fiatal, nagyon tehetséges.
Ráadasul a Sevillába csak csere, mert az edző Perottit játszatja, aki megint egy figyelemre méltó tehetség.
Szóval ha van pénz jöhetne Robinho, de szerintem a balszélső posztra inkább lassan-lassan bekéne építeni Bojant......
Capel szvsz nem lenne jó, mert vonalszélső. Perottira én is felfigyeltem. Hatalmas zsugás.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.11. 16:28:40

Robcsyy írta:"Az ukrán Doneck felé tekintget a spanyol Barcelona labdarúgócsapata, amelynek Robinho ugyan az első számú célpontja a következő átigazolási időszakban, ám abban az esetben, ha nem sikerülne megállapodásra jutniuk a Manchester Cityvel, januárban a Sahtar Doneck légiósát, Williant szerződtetnék 20 millió euróért"

azé' nehogymá... Ennyi pénzünk van, h csak így dobáljuk az ukránoknak?
Ennyi pénzből már simán lehetne a minőségibb játékost is venni, ha meg nem akkor pótoljunk rá és vegyünk egy értelmeset... nem ilyen willian, suaréz féléket. szvsz
Azért a forrásra is kíváncsi lennék, mert nem hiszem, h sok valóságalapja lenne. Amúgy meg Csiga eddigi formáját tekintve, nem biztos, h megint innen kéne erősíteni. Nem mondom, h nem tehetségesek ezek a gyerekek, de nagy ugrás ez így. Először szvsz egy spanyol középcsapatba kéne menniük, és ha ott bizonyítanak, akkor jöhet egy Barca szintű csapat. De nemcsak az ukránokról gondolom ezt, hanem a többi gyengébb bajnokságról is. Persze vannak ellenpéldák, h vki egyből topcsapatba megy egy szerényebb bajnokságból, és bizonyít, de ez inkább a ritkább eset.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2009.11.11. 15:23:14

"Az ukrán Doneck felé tekintget a spanyol Barcelona labdarúgócsapata, amelynek Robinho ugyan az első számú célpontja a következő átigazolási időszakban, ám abban az esetben, ha nem sikerülne megállapodásra jutniuk a Manchester Cityvel, januárban a Sahtar Doneck légiósát, Williant szerződtetnék 20 millió euróért"

azé' nehogymá... Ennyi pénzünk van, h csak így dobáljuk az ukránoknak?
Ennyi pénzből már simán lehetne a minőségibb játékost is venni, ha meg nem akkor pótoljunk rá és vegyünk egy értelmeset... nem ilyen willian, suaréz féléket. szvsz
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2009.11.11. 12:25:58

Tőlem jöhetne Robinho, csak sokkallom az árát.
Az én jelöltem Diego Capel lenne.
Jóval olcsóbb, nagyon fiatal, nagyon tehetséges.
Ráadasul a Sevillába csak csere, mert az edző Perottit játszatja, aki megint egy figyelemre méltó tehetség.
Szóval ha van pénz jöhetne Robinho, de szerintem a balszélső posztra inkább lassan-lassan bekéne építeni Bojant......
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.11.10. 10:03:00

Cáceres14 írta:meg volt olyan hír is,hogy a Barca meg akarja szerezni Wayne Roonet
ehez a hírhez mit szóltok?
Azért ennél értelmesebb hsz-ed is lehetne:) Már ne haragudj. Wayne Rooney esetében két dolgot is el lehet mondani, amiből már az egyik is elég ahhoz, hogy elfelejtsük. Egyrészt őt sosem adja el a United, mert per pill Giggs mellett ő a vezér a csapatban, nem tudják pótolni. A másik dolog pedig, hogy Rooney a minap nyilatkozta le ( és máskor is hangoztatott már hasonlókat), hogy a célja, hogy beérje Giggset és akár még egy évtizedig szolgálja a Mu-t és innen vonuljon vissza. Erről ennyit. Football Manager off :D
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.10. 08:50:31

Cáceres14 írta:meg volt olyan hír is,hogy a Barca meg akarja szerezni Wayne Roonet
ehez a hírhez mit szóltok?
kb totális hülyeség kacsa az egész....
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.11.10. 07:44:26

meg volt olyan hír is,hogy a Barca meg akarja szerezni Wayne Roonet
ehez a hírhez mit szóltok?
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.11.10. 01:49:38

LG írta:Pedig nem az.
:lol: :lol: :lol:
Nem alapember? :D
Te hány meccsét láttad mégis?
Mivel nagy city szurkoló vagyok ezért láttam szinte az
összes meccsét és megnyugtathatlak hogy alapember :wink:
Mondjuk ez az év nem indult neki a legjobban mivel eddig
szinte mindig sérült volt,de ha jól tudom 2 hét múlva felépül
és bebizonyítja remélhetőleg hogy nem "megbukott" :wink:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.10. 00:26:32

MichaaBee írta:Értem a fejtegetésed, ElBartimaeus, de szerintem Robinho rosszul nem járhatunk. :) Legrosszabb esetben is csak azt a 3 millás fél évi fizetését bukjuk. Ezért jó dolog ez a kölcsön+vásárlási opció, mert kipróbáljuk fél év alatt,h ogy milyen, kell-e, jól beilleszkedett-e, hasznára van-e a csapatnak stb, és ha nem, akkor mehet vissza a Citybe Isten hírével. De hálistennek ennek kisebb a valószínűsége, és akkor 30 milláért találtunk magunknak kiváló balszélsőt. (Jobb, mint Ribéry félig potyára 42-ért). Tehát a kölcsön miatt szerintem nem járhatunk vele rosszul, mert megvenni nem kötelező ha nem válik be, az a 3 millió meg kutyafüle fél évre...
Én éppen ezért jobban is örülnék,ha először csak kibérelnének Robit egy fél szezonra.Én sem vagyok túlságosan oda az ötletért,h pont a kis brazil kell nekünk.De ha úgy vesszük,az elején Zlatanért sem voltam nagyon oda... :P
Személy szerint jobban csípném Franck-ot,mint a kölköt,de valszeg sokkal nehezebb dió lenne.Ha meg összejön ez a kölcsön a Citytől,legalább látunk egy fél idényt Robinnyótól.Aztán nyárig van idő átgondolni,h mi merre...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.09. 17:04:49

Nem vagy benne biztos, hogy jól járnánk egy esetleges újabb teljesen befele induló cselgéppel
Szerintem meg pont az a jó hogyha a másik oldalról is nyomást tudnánk gyakorolni. Ja és csak kölcsönbe jön!! Ha nem válik be akkor még visszapasszolhatjuk.
Sokan írnak Ribery-ről. Tegyetek le róla, jó gyorsan szerintem. Őt már csak Perezi eszközökkel lehetne elhozni. Ez Fabregasra is vonatkozik. Bár érte inkább érdemesebb volna áldozni. De nemhiszem hogy most kéne.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.11.09. 17:00:21

Értem a fejtegetésed, ElBartimaeus, de szerintem Robinho rosszul nem járhatunk. :) Legrosszabb esetben is csak azt a 3 millás fél évi fizetését bukjuk. Ezért jó dolog ez a kölcsön+vásárlási opció, mert kipróbáljuk fél év alatt,h ogy milyen, kell-e, jól beilleszkedett-e, hasznára van-e a csapatnak stb, és ha nem, akkor mehet vissza a Citybe Isten hírével. De hálistennek ennek kisebb a valószínűsége, és akkor 30 milláért találtunk magunknak kiváló balszélsőt. (Jobb, mint Ribéry félig potyára 42-ért). Tehát a kölcsön miatt szerintem nem járhatunk vele rosszul, mert megvenni nem kötelező ha nem válik be, az a 3 millió meg kutyafüle fél évre...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.09. 16:55:05

A mostani bajnoki meccs még jobban elgondolkodtatott, hogy valóban kell-e ez a brazil biciklibajnok. Mert tényleg ügyes, de túl jó barátságban van a labdával, ezt mindenki tudja, sőt abban sem vagyok biztos, hogy annyira jól teljesítene, bár rég nem láttam játszani, ezért ezek inkább üres szavak, régebbi benyomások. Viszont a mostani bajnokinkon sztem eltűnt a jobb szélünk amint beállt Messi, a Kazany ellen meg megjött a bal, amint Henry állt be. Robinho stílusa lényegesen közelebb van Messiéhez, mint Henry-éhoz... Nem vagy benne biztos, hogy jól járnánk egy esetleges újabb teljesen befele induló cselgéppel, amivel még jobban középre játszanánk, az ellenfelek kezére.

Ha már hozunk valakit, akkor Henry szerű legyen sztem, Ribéry alkalmasabb lenne, de őt nem nézném szívesen gránátvörös kékben, Mata jó lenne, de róla nincsenek sajnos hírek, Navas is jó lenne, most nem fejtem ki részletesebben, de talán ennyi, most nem jut eszembe több (talán Pato, de erre az esély 1:100000000000-hoz és akkor finoman fogalmaztam. :D )

Viszont szerintem Henry még sok ember száját fogja befogni és ezáltal nem kell majd balszélső, idővel Jeffren átveheti a helyét, avagy Pedro, ő még a lehetőséget is megkapja. :) Akkor már irányítót vegyünk, bár csak Fabregast tudnám elképzelni, mint minőségi erősítést/pótlást, erre meg megint igen kicsi az esély.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.09. 12:11:15

Egyetértek Xavinhoval, még annyit jegyeznék meg hogy Robinhonak a 14 gólja mellett még 8 assistja is van, vagyis azt sem lehet mondani, hogy önző lenne.
És tényleg azon a poszton csak Ribery-t lehet egy lapon említeni vele, de ő "eljátszotta" a lehetőségét az ideigazolásának.
Kép
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.09. 12:05:33

LG írta:Pedig nem az. Tavaly is az első pár meccset leszámítva gyatra volt. Az sem véletlen, h a City valószínűleg megválna tőle, méghozzá kevesebb zs-ért, mint amennyiért odament. Akkor most egy olyan játékos kell nekünk, aki megbukott egy angol középcsapatban? Hát nemtom, nemtom :? Én igazából attól sem voltam elájulva, amit a Realban mutatott, igazából csak Schuster első szezonjában tudott villantani. Sztem ő egy bukott játékos, anno kikiáltották őt az új Pelének, mikor oda ment a Realba agyonsztárolták, ehhez képest csak nagyon kicsi töredékét tudta hozni az elvárásoknak. De tény, még mindig inkább ő, mint Suarez.
De gondolkodhatna a vezetőség normálisabb játékosokban is, mint pl. Ribery.
Robinho,mint bukott játékos? Ne haragudj,de ezt viccnek szántad? másnak nem tudom elképzelni...
A realban húzóember volt Capellonál is meg előtte is(bár ugye2005-2006 a Barca éve volt), Shusternél is a meccsek nagy részében pályán volt.Mindkét bajnoki címből vastagon kivette a részét.
Tavaly pedig egy gyatra Man cityben 14 gólt rúgott 31 meccsen,ami nem rossz. Szóval enyhén szólva sem mondanám,hogy bukott lenne.
A válogatottban évek óta az egyik legjobb Kaká mellett.
Messivel,Ibárval,Henryval,Iniestával,Xavival,stb. az oldalán pedig elérhetné azt a szintet,amit fiatalabb korában jósoltak neki.Az ő bajnoksága a stílusa miatt a spanyol,ez egyértelmű.

A másik két névről meg annyit,h Suarezzel sokkal több probléma lenne,ez 100% (beilleszkedés,eléri-e a várt szintet,beleillik-e a taktikába,stb.)...nekem olyan Csiga/Hleb effektusnak hangzik...
Ribery pedig a nyári ide nyalok-oda nyalok játék után akkor sem kellene,ha ingyen jönne :roll: Menjen szépen a reálba,ha az álmai klubja és nézzen szembe a kudarcokkal (véleményem szerint egy Ronaldo-Benzema-Raul-Ribery-Kaká 5ös már túl sok lenne a reálnak, a sztárok egymás tudását oltanák ki,mint anno a Beckham-korszakban).
Egyszóval Robinho kell ide,nem más és akkor elöl rendben leszünk.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.11.09. 11:29:26

A holland porontyok nem valók ide. Nagyon csalóka a holland bajnokság, jelenleg nem azt a korszakát éli, ami aranynak számít. Kicsit keverve van a német és az angol stílus és rengeteg gól születik. Ha valaki ehhez a nevét adja, már ki van kiáltva világtehetségnek, holott elég sok példát hoztatok itt Ti is többen arra, hogy mit ér egy holland játékos egy topligában. Ibrahimovic is az olasz fociban lett világsztár, rúgdosta a gólokat, de a Juve és az Inter nélkül garantáltan nem itt rúgná a bőrt. Ugyanez a helyzet Huntelaar-al: a kiskakas volt a szemétdombon, aztán tessék. De említhetnénk Ryan Babel esetét is, akit még 19 évesen húzott át Benitez a Liverpoolba és hát mondanom sem kell, hogy a West Hamben csiszolódott izraeli Benayoun bármikor lefocizza, már meg is tette.

Suarezzel így vagyok én is. Sokat láttam, de nekem nem garancia egy holland bajnoki sztárság. Nálam a brazil válogatott alapemberének számító, alapvetően technikás, gyors szélső és a Madridból már ismert Robinho sokkal nyerőbb választás.

Ahogy Suareznél nem releváns az Ajax, úgy Robinhonál nem releváns az, hogy a Burnley-vel 3-3-at játszó lufi Cityben hogy teljesít sztem.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.09. 11:28:32

Tavaly elég sok gólt lőtt, egy, az idejinél jóval gyengébb Cityben. Idén pedig a szezon eleje óta sérült. Így nehéz alapembernek lenni. Azt nem tudom miért bukott volna meg a Cityben?
Robinho nagyon is jó játékos, még ha sokaknak nem is szimpatikus.
Kép
Lezárt