Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.11.07. 15:09:05

Végre , istenem ,de vártam már ezt a pillanatot. Kiváncsi leszek hány gólal ( :D) nyerünk igy hogy mindeki a helyén játszik. Az is kérdés Henry milyen hatással lessz a játékra, szerintem egyértelműen jól fog mükődni most a tridente .
Visca El Barca
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.07. 15:08:44

Remélem a ma esti meccset simán hozzák ma a fiúk.
A Real rangadód játszik. Remélem a Chelsea elleni meccs még benne van az Ath. Madrid-ban.
Ami engem nyugtalanít az Pep nyilatkozata. Pedig az a baloldal.... :? .
Na mind1. Végül is ő a főnök. :D
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2009.11.07. 13:38:00

Egy kis gödörben érzem a csapatot(rem. hamar elmúlik).
Azért győzönk ma este :D .
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.07. 13:13:20

Remélem ma nemcsak a 3 pontot, de a kétkedők megnyugtatását is elhozza a meccs. Egy sima sikerre lesz szükségünk, erre pedig képesek is a srácok. Tippem szerint 3v4 gólos sikert aratunk, Messi, Ibra, és tán Tit találataival.
Annak örülök, hogy úgy tűnik, a legerősebb kezdő fut ki a pályára.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.11.07. 12:57:05

Végre! :D Ezt vártam már h ilyen csapattal álljunk ki egy meccsre ini xavival és Touréval középen elöl a Tridente, hátul mondjuk jobb lenne csiga helyett Puyol de így is tökéletes :!: :twisted:
Hajrá Barca!!! 8) 3-0 :wink:
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.11.07. 11:51:27

Végre alapcsapattal tudunk kiállni. Mondjuk én Messi helyett ezúttal Pedro-t tenném a kezdőbe,mert Messinek pihenni kellene.Ha meg úgy áll a meccs,akkor beállhatna 20 percre ,hogy feldobja a csapatot.
Remélem Pep ezúttal normálisan (időben és 3szor) fog cserélni.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.11.07. 10:13:38

Azok számára, akiknek nincs Sport1 viszont Sport2 csatorna van - én például nem látom a meccset, mivel délutános vagyok a melóban - a meccs ismétlése vasárnap hajnali 03:30kor, a megszokott hétfő délelőtt 10:00 helyett.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.11.02. 16:32:50

Na, én erről el is felejtkeztem, ill. nem említettem. Pedig az általad is említett formaidőzítés a lényeg. Mindig.

Emlékszem tavaly többször "bíztattak" ezzel. Addig rendben van, hogy 12 ponttal fordul a csapat, de aztán nehogy tavsszal legyen meg a böjtje. Szerencsére nem lett. 8)

Szóval igazán jól mindig tavasszal kell játszani (persze erősen figyelni arra, hogy ősszel ne kerülj behozhatatlan hátrányba), a bajnoki hajrá, és a kupák vége felé...

(Még ha esetleg sikertelenebb is lesz a szezon, akkor sem kell félni, lehet, hogy csak ez az extra sűrű program [plusz Klub VB, amikor amúgy is rövidebb a szezon] nem fekszik a keretnek, de lehet, hogy egy-két nyári erősítéssel, és kevesebb tétmeccsel jövőre ismét triplázik a csapat - de azt hiszem ezzel már nagyon előre szaladtam :) )
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.02. 16:22:28

szbalint88 írta:
barca99 írta:
Remekül látod, mind a három kedvenc csapatom ott szerepel.

A Barca csak ilyen divathóbort.

ON
ez még annál is rosszabb, mint ha csak Reál szurkoló lennél... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:lol:

B99!
Örülök neki,h vannak még opimista spílerek köztünk,akik nem kezdik el szórni a földet a csapatra,mert nem rúgjuk 20asával a gólokat,meg nem nyomunk minden meccsen gálát.
A tavalyival igencsak feladtuk a leckét magunknak.Várható volt persze,h ha egy fokkal gyengébben teljesítünk (a 100%os BARCÁhoz képest),máris húzzák sokan a szájukat.
Egyetértek,h azért,mert idén van már 3 x-ünk és egy vereségünk 15 idei tétmeccsen,nem feltétlenül a bukás előjele ez :wink: Pep feltalálta a spanyolviaszt,mikor azt mondta:Fogunk mi még pontokat veszíteni. :P Amíg elől vagyunk a sorozatokban,valamint állunk a kupában,addig nem hinném,h ennyire borúsan kéne látni a helyzetet,mint már elég sokan.Persze,h vannak gyengébb meccseink,de azért nem egészen arról van szó,h nem tepernének a gyerekek,mint Frank-nál.Számoljuk bele picit azt is,h idén már több sérülésünk volt,mint tavaly egész évben.Plusz akarva-akaratlanul is valószínüleg tartalékolunk az energiával ott,ahol csak lehet.Borzasztó hosszú idény lesz.Ja,és nem mellékesen volt mindenkinek egy egész nyara felkészülni a játékunkból!
Minek örülnétek jobban?Ha most legyilkolnánk mindenkit,aki csak szembe jön,és a végére meg kipukkadnánk v annak,h most hozogassuk a pontokat,de erőnk teljében várhassuk a kieséses szakaszt,meg a bajnoki hajrát?Én az utóbbira szavazok!
Természetesen szívesebben nézem a ShowTime BARCÁt,de nem lehet mindig elvárni tőlük.Olyan különösen aggasztó jeleket nem tapasztaltam a teljesítményekben,pláne az összt tekintve.Csak sajna vannak peches meccsek is.Ilyen a foci...
De amíg ez a "gyenge" BARCA vezeti a tabellát,még így is a legjobb gólkülönbséggel,valamint a BL csoport élén van,a váratlan vereség ellenére is,annyira nem aggódom.És tudjuk jól,h lesz ez még jobb is! :wink:

És a "sírásóknak" üzenem,h egy ez zsír új szezon,nem a tavalyi folytatása ám! :P
Türelem triplát terem! 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.11.02. 15:15:52

barca99 írta:
Colos írta:Off: barca99, jól látom az aláírásodban, hogy "Hala Madrid!"? Ez hogy jött össze?
Remekül látod, mind a három kedvenc csapatom ott szerepel.

A Barca csak ilyen divathóbort.

ON
ez még annál is rosszabb, mint ha csak Reál szurkoló lennél... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.11.02. 14:55:42

Colos írta:Off: barca99, jól látom az aláírásodban, hogy "Hala Madrid!"? Ez hogy jött össze?
Remekül látod, mind a három kedvenc csapatom ott szerepel.

A Barca csak ilyen divathóbort.

ON
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.02. 14:50:56

Húú na mi van most,hogy utolsó percben kaptunk egy gólt, és 1ponttal gazdagodtunk nem 3mal?

Nem rémlik nektek srácok egy bizonyos 2008/2009es BL elődöntő visszavágó mérkőzés,amit Londonban rendeztek és Andrés Iniesta volt a főszereplő? :wink:

Veretlen a csapat, legtöbb gólt szerezte és a legkevesebbet kapta.

Persze, lehetett volna nyerni,és kicsit idegesítő,hogy így jött össze,de lesz még ilyen, viszont nem tartok semmitől,mert a játék megy eddig majdnem minden meccsen...
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.11.02. 14:44:38

Off: barca99, jól látom az aláírásodban, hogy "Hala Madrid!"? Ez hogy jött össze?
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.02. 14:28:02

barca99 írta:Pesszimisták, ott az ajtó: :arrow:

9 meccsből 7 győzelem, 2 döntetlen, legtöbb rúgott, legkevesebb kapott gól, és "mindenki" fanyalog. Vegyük már lejjebb azt a lécet emberek. A tavalyi szezon egy csoda, és megismételhetetlen.

Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy itt mindenkinél a triplázás az alap, és ha valaki nem nyújt minden meccsén (!!!) klasszis teljesítményt, akkor már előkerülnek a "jó, de hát..." hozzászólások.

A megoldást én is a pad (inkább keret) megerősítésében látom, és abban, hogy Iniesta és Xavi egymás mellett játszon.
A bajnokság összejöhet idén is, de a Bl-re keresztet vethetünk idén ezzel a szűk kerettel.
Ja, egyébként a BL-t döntőt (majdnem) simán lehoztuk, gól nélkül, pedig a "jobbszélen kevés" Puyol, Piqué, a középpályás Touré és a "védekezni sose tudott" Sylvinho alkotta a védelmet.

De a 2006-os csapat is elbírta Oleguert, talán Motta középhátvédet is játszott, az akkor már inkább kevesebbett, mint többet mutató Edmilsont...

Szóval azt sem hinném, hogy egyértelműen kijelenthető, hogy a csereemberekel a csapat bukásra van ítélve.

Összességében tehát kijelenthető, hogy felesleges a tavalyi Barcát várni, lesznek még gálák, de lesznek kemény x-ek és akár vereségek is, ahol tökéletesen le tudják védekezni a csapatot, esetleg egy pontrúgás vagy kontra összejön nekik.
Abban viszont egyáltalán nem hiszek, hogy a Rijkaard-éra ismétlődik majd meg, itt nincsenek széthúzó sztárok, és az edző kezéből sem fognak úgy kicsúszni a dolgok.

Azért remélem egy rosszabb Kazanyi meccs után nem lesznek sorozatos érfelvágások. :twisted: :D
ÁMEN!!!!! :D
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.11.02. 13:01:46

Pesszimisták, ott az ajtó: :arrow:

9 meccsből 7 győzelem, 2 döntetlen, legtöbb rúgott, legkevesebb kapott gól, és "mindenki" fanyalog. Vegyük már lejjebb azt a lécet emberek. A tavalyi szezon egy csoda, és megismételhetetlen.

Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy itt mindenkinél a triplázás az alap, és ha valaki nem nyújt minden meccsén (!!!) klasszis teljesítményt, akkor már előkerülnek a "jó, de hát..." hozzászólások.

A megoldást én is a pad (inkább keret) megerősítésében látom, és abban, hogy Iniesta és Xavi egymás mellett játszon.
A bajnokság összejöhet idén is, de a Bl-re keresztet vethetünk idén ezzel a szűk kerettel.
Ja, egyébként a BL-t döntőt (majdnem) simán lehoztuk, gól nélkül, pedig a "jobbszélen kevés" Puyol, Piqué, a középpályás Touré és a "védekezni sose tudott" Sylvinho alkotta a védelmet.

De a 2006-os csapat is elbírta Oleguert, talán Motta középhátvédet is játszott, az akkor már inkább kevesebbett, mint többet mutató Edmilsont...

Szóval azt sem hinném, hogy egyértelműen kijelenthető, hogy a csereemberekel a csapat bukásra van ítélve.

Összességében tehát kijelenthető, hogy felesleges a tavalyi Barcát várni, lesznek még gálák, de lesznek kemény x-ek és akár vereségek is, ahol tökéletesen le tudják védekezni a csapatot, esetleg egy pontrúgás vagy kontra összejön nekik.
Abban viszont egyáltalán nem hiszek, hogy a Rijkaard-éra ismétlődik majd meg, itt nincsenek széthúzó sztárok, és az edző kezéből sem fognak úgy kicsúszni a dolgok.

Azért remélem egy rosszabb Kazanyi meccs után nem lesznek sorozatos érfelvágások. :twisted: :D
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.11.01. 22:51:55

engem ez a szitu emlékeztet a reikard éra utolsó előtti évében eltékozolt meccsekre. ahogy anno mondták: nem sikerült lezárni a meccset 1-0 után.
ha rúgunk még egy gólt, akkor vége. kihagytuk a helyzeteket, illetve messi párszor önzőzött. ezt most nem bírtuk el.
küzdelmes meccs volt, az ellenfélnek a második félidőben momentuma sem volt. sajnos nem tudtunk a végig koncentrálni.
a bíróval nem kell fogalkozni, számtalanszor tévedtek már a mi javunkra is.
9 meccsből 7 győzelem 2 döntetlen mérleg nem rossz, sőt. de ezért az uccsó percben kapott gólért nagyon kár.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.11.01. 22:48:31

gergo9 írta:Általában a csapat tegnapi teljesítményéről:

Hát sztem pontot sem érdemeltünk volna. Nem feltétlenül a meccs képe alapján hanem az alapján hogy ebbe a csapatba mekkora potenciál van és mennyit sikerült kiadni belőle. Mindenesetre szívenütött az uccsó percben kapott gól. Csak foltokban emlékeztet idén ez a csapat a tavalyi a TRIPLÁZÓ Barcára. Meccsenként fel-fel villan vmi. De egyre több a tegnapihoz hasonló meccs.
Valencia,Alméria,Osasuna nálam kifejezetten a nézhetetlen kategóriába tartozott, természetesen magasak az elvárásaim a Barca-val szemben de csak meg kell nézni a keretet és érthető az egész. Racing,Zaragoza nálam ez a két meccs amikor azt mondtam hogy na ez egy zseniális meccs volt. Az Atlético ellen érdekes volt az sem volt rossz de az az Atlético bokszzsák szerepét tölti még mindig játszon akárkivel.

Új igazolások:
Csigrinszkij. Iszonyatosan gyenge mint mindig, lassú,körülményes, tehetségtelen. :? Inkább utalták volna nekem a 25 millát, kidobott pénz kb Cácares+Csiga=40 milla ebből nem sikerült összehozni egy átlagos képességű középső védőt.
Sokan írták hogy Piqué is hasonló volt, de nem egészen neki azért már akkor is látszódott hogy megvan hozzá a tehetsége mikor még nem illeszkedett be a csapatba és nem vette fel a ritmust.

Ibrahimovics Nem villogott ő sem de eddig teljesítménye alapján ez megbocsátható és nem is igazán kapott használható labdát.

Iniesta: Sokadszorra bizonyítja hogy mikor igazán nagy a feladat rá lehet számítani leginkább. Grat neki rajta nem múlott volna a siker.
Keita Kellemes csalódás az idei évben. A gólja szemfüles és higgadt volt.
Puyol is viszonylag elfogadható teljesítményt nyújtott.

Két embert szeretnék negatív irányban kiemelni(Csiga-val 3) Xavi és Messi.
Mindkét játékos teljesítménye idén nagyon rapszodikus ők alapjában határozzák meg a Barca játékát és eredményességét.
Xavi egy sima egy fordított egy jó meccs egy katasztrofális. Ez egyenlőre kevés. Tegnap a hajamat téptem a sok oldal, és hátrapasszából semmi építő jellegű játék csak alibi.
Messi Hát jól kezdte a szezont viszont argentinok vmit elbaxtak rajta. Nagyon gyenge ő is nem tudja olvasni a játékot görcsös stb

Jövő. Henryre kiváncsi vagyok milyen formában tér vissza nagy szükség lenne egy jó Henry-re bár nem látok rá sok sanszt hogy valaha is látjuk még őt csúcsforma körül focizni.
Távolabbi jövő. Eddig úgy néz ki kell Cesc is meg Robinho is, bár őt nem kedvelem de hátha....
Osasunában tavaly is megszenvedtünk, balszerencsés meccs volt. Én nagy
negatívumot inkább az Alméria elleni meccsen láttam, ott semmi ötlet nem volt a csapat játékában.

Másrészről ne feledjük, hogy a középpályánk közel sem az igazi. Keita bár valóban gólerős, közel sem ér annyit, mint egy KÖZÉPPÁLYÁS Iniesta. Ne várjunk kreativitást egy Xavi, Busquets, Keita sortól, hiszen utóbbi kettőben a kreativitás csírája sincs meg.

Úgy gondolom, nem lenne félnivalónk, ha egy szervező középpályás és egy balszélső érkezne. Lehet, hogy 60 millió euró körül lenne a beruházás, de szerintem akkor minden fronton magasan a legerősebbek lennénk.
Már csak azért is említem ezt, mert rengeteg pénzt szórunk el feleslegesen, biztosan jutna értelmes erősítésekre is.
Valljuk meg, a cserepadunk is egy nulla, gyakorlatilag senkiben nem látom, hogy hozzá tudna tenni a meccshez a beállásával.

A bajnokság összejöhet idén is, de a Bl-re keresztet vethetünk idén ezzel a szűk kerettel. Persze ha ki tudnánk állni mindig a tavalyi kezdőcsapattal,
akkor címvédés is lehet, de idén jönnek, jönni fognak a sérülések.

Egyébként nagy baj nincs az idei játékkal, de valóban tavaly egy jobb Barcát láttunk.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.11.01. 21:57:33

Általában a csapat tegnapi teljesítményéről:

Hát sztem pontot sem érdemeltünk volna. Nem feltétlenül a meccs képe alapján hanem az alapján hogy ebbe a csapatba mekkora potenciál van és mennyit sikerült kiadni belőle. Mindenesetre szívenütött az uccsó percben kapott gól. Csak foltokban emlékeztet idén ez a csapat a tavalyi a TRIPLÁZÓ Barcára. Meccsenként fel-fel villan vmi. De egyre több a tegnapihoz hasonló meccs.
Valencia,Alméria,Osasuna nálam kifejezetten a nézhetetlen kategóriába tartozott, természetesen magasak az elvárásaim a Barca-val szemben de csak meg kell nézni a keretet és érthető az egész. Racing,Zaragoza nálam ez a két meccs amikor azt mondtam hogy na ez egy zseniális meccs volt. Az Atlético ellen érdekes volt az sem volt rossz de az az Atlético bokszzsák szerepét tölti még mindig játszon akárkivel.

Új igazolások:
Csigrinszkij. Iszonyatosan gyenge mint mindig, lassú,körülményes, tehetségtelen. :? Inkább utalták volna nekem a 25 millát, kidobott pénz kb Cácares+Csiga=40 milla ebből nem sikerült összehozni egy átlagos képességű középső védőt.
Sokan írták hogy Piqué is hasonló volt, de nem egészen neki azért már akkor is látszódott hogy megvan hozzá a tehetsége mikor még nem illeszkedett be a csapatba és nem vette fel a ritmust.

Ibrahimovics Nem villogott ő sem de eddig teljesítménye alapján ez megbocsátható és nem is igazán kapott használható labdát.

Iniesta: Sokadszorra bizonyítja hogy mikor igazán nagy a feladat rá lehet számítani leginkább. Grat neki rajta nem múlott volna a siker.
Keita Kellemes csalódás az idei évben. A gólja szemfüles és higgadt volt.
Puyol is viszonylag elfogadható teljesítményt nyújtott.

Két embert szeretnék negatív irányban kiemelni(Csiga-val 3) Xavi és Messi.
Mindkét játékos teljesítménye idén nagyon rapszodikus ők alapjában határozzák meg a Barca játékát és eredményességét.
Xavi egy sima egy fordított egy jó meccs egy katasztrofális. Ez egyenlőre kevés. Tegnap a hajamat téptem a sok oldal, és hátrapasszából semmi építő jellegű játék csak alibi.
Messi Hát jól kezdte a szezont viszont argentinok vmit elbaxtak rajta. Nagyon gyenge ő is nem tudja olvasni a játékot görcsös stb

Jövő. Henryre kiváncsi vagyok milyen formában tér vissza nagy szükség lenne egy jó Henry-re bár nem látok rá sok sanszt hogy valaha is látjuk még őt csúcsforma körül focizni.
Távolabbi jövő. Eddig úgy néz ki kell Cesc is meg Robinho is, bár őt nem kedvelem de hátha....
Avatar
Medek Peti
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.07.22. 15:46:42
Tartózkodási hely: Pécs

2009.11.01. 20:19:22

Inkább menjél aludni...
Visca el barca,visca el catalunya!
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.11.01. 19:35:16

TUdja valaki hogy a kövi 3 meccs hogy fog alakulni?:O
---Forza Barca---
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.01. 19:27:13

[quote="Chino"]
Ha a hátsó alakzat normálisan állt volna fel nemhogy gólt nem kaptunk volna sztem, helyzetig sem nagyon jutottak volna.
Összegezve sztem nem kell kétségbe esni. A Zaragoza ellen is megmutatta a csapat, hogy nincs akkora gáz mint sokan hiszik.

Egyáltalán nincs gáz szerintem sem, én amúgy igazi helyzetre sem emlékszem az Osasuna részéről. :) Nem volt egy gördülékeny meccs, de úgy éreztem simán behúzzuk még egy góllal is. Tettünk azért, hogy nyerjünk, és azt gondolom megérdemeltük volna a három pontot, de ilyen a futball. :(
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.01. 19:09:58

Én egyáltalán nem látom ilyen tragikusnak a dolgot. Tény hogy nem játszottunk hatalmas gálameccset és voltak amatőr hibák, ennek ellenére én nem temetném már a csapatot egyesekkel ellentétben. Azért voltak pozitívumok is szerintem. Például láthattuk, hogy Iniesta meccsről meccsre jobb, és ha xavi vagy Messi szürkébben játszik stabilan képes átvenni a húzóember szerepét. Ez tavalyhoz képest is hatalmas fejlődés. Messinél pedig igazán csak a befejézések sikerültek balul. Azt sem mondanám hogy önző volt, én inkább úgy láttam, hogy túlságosan hajtott, hogy végre gólt lőjjön, mert az biztos nagyot lökött volna játékán és felszabadultabban játszhatott volna. Nem hiszem hogy az történne mint Ronaldinhoval. Sőt Messin én inkább a görcsös akarást láttam , semmint a teljes kedvetlenséget. Ibra sztem senkinek nem okozhatott csalódást. Nem sziporkázott úgy, de nem is volt annyi lehetősége. A helyzeteiből amit ki lehetett hozni azt ki is hozta. A hátvédsor az amit súlyos kritika illethet. Mostmár én is úgy érzem Csiga nem lesz Puyol utódja. Egyszerűen nincsenek meg azok az adottságai amivel igazi bekk lehetne. Fejben és fizikailag is lassú, nagyon bizonytalan a labdával, folyamatosan megijed és ez kihatott a támadójátékra. Nem lehet folyamatosan csak Valdesnek gurítgatni a labdát. Új és fiatal stb. de látszik a játékán hogy nem idevaló. Majd Muniesa. :wink:
Ha a hátsó alakzat normálisan állt volna fel nemhogy gólt nem kaptunk volna sztem, helyzetig sem nagyon jutottak volna. Egy Yaya-Busquets vagy Keita-Henry cserét azért vártam volna. A bíróról már nem is beszélek.
Összegezve sztem nem kell kétségbe esni. A Zaragoza ellen is megmutatta a csapat, hogy nincs akkora gáz mint sokan hiszik. Fontos 2 pontot vesztettünk, de sok meccs van még hátra.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.01. 16:21:42

Nekem kicsit sántít ez az Aizpilicueta-dolog. Minek kéne ő a Citynek, így is nagyon bő és erős védelme van. Mindegy.....én örülnék legjobban ha Robinhoról lett volna szó.
A lényeg, a meccs:
Chygry szerintem még mindig nem bízonyította hogy jobb lenne mint Cáceres, pedig lassan már annyit játszik mint Martin egész évben tavaly. Nem vagyok az ukrán ellen, én Cáceres mellett vagyok. Szerintem jobb. Chygry akkor jó amikor nála van a labda, azt ügyesen tudja megjátszani, de ha meg kell azt szerezni, akkor baj van. És egy védőnél azért ez így nem kóser.
Messi pedig, ha nem megy neki az oké, mindenkivel előfordul, de akkor legyen szíve leadni a labdát, mert őneki is a csapat érdekeit kell nézni.
Pep pedig beküldhette volna Henry-t egy kicsit. Egyébként kicsit jobban is hozzányúlhatna a cserékhez, kicsit előbb pl. és mind a 3-hoz. Mert most nem akarom erre fogni, de ha Pep még egyet cserél, akkor lehet, hogy nincs ideje gólt szerezni az Osasunának az utolsó 20 másodpercben. De ettől függetlenül is nyugodtab le lehetett volna hozni Messit is, A rúgás után Ibrát is, vagy a gólja ellenére Keitát is.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4525
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.11.01. 15:59:04

Hmm.. várjuk ki a végét én azt mondom, kitudja.. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
barcaME55i
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2009.02.25. 22:49:42

2009.11.01. 15:56:49

gygerike írta:
tibor1158 írta:Ez benne van a fociban. Sajnálatos. Tovább kell lépni. A bíró 1 pontot hozott az Osasunának. :evil:
Ja igen és ott volt még a bíró is. Hát ha nem fújt semmit , akkor elvileg sárga Zlatannak szinészkedésért nem?? Milyen csúnyán elnézte ... szeritem őt is eltiltják 1-2 meccstől
Megkellett volna nyernünk a meccset, de ahogy írtad ez benne van a fociban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcaME55i 2009.11.01. 20:30:56-kor.
Lezárt