FC Barcelona 09/10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki volt az idény legfontosabb játékosa?

Messi
122
69%
Xavi
32
18%
Piqué
9
5%
Iniesta
4
2%
Puyol
0
0 szavazat
Alves
0
0 szavazat
Váldes
6
3%
Pedro
3
2%
Más
1
1%
 
Szavazatok száma: 177
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2009.10.23. 00:27:28

ElBartimaeus írta:Megnéztem a tavalyi idény összes Barca-bajnoki gólját és nagyon szép volt! :D

De nem ezért írok: 1.: ott már a 3. meccsünkön gáláztunk, bár ezzel nem lenne semmi probléma, elvégre nem lehet mindig mindent gálázva nyerni. :)

Viszont amit láttam, hogy nagyon sokszor kimentünk a szélre, nagyon sok gól beadásból született, legyen az lapos, vagy magas. Idén egyelőre ez hiányzik nekem, nem látom az annyira tudatosan szélről jövő beadásokat, mint amilyenek tavaly voltak. Persze ez betudható a bal oldal és Messi gyengébb szereplésének. De valahogy gyorsabbak, ellenállhatatlanabbak voltunk, azt csináltunk, amit akartunk és, ahogy elnéztem, sokszor tudtunk a 16 előterében kényszerítőzni, megmozgatni a védelmet, ehhez kell a csatárok nagyon aktív mozgása pici téren. Bár Ibra idén nagyon jól teljesít, ez még hiányzik a játékából, Pedroban sincs meg egyelőre, Henry sérült, Messi meg formán kívül van és önzőbb lett a kelleténél. Lelassult a játékunk, remélem felpörögnek a srácok.

Azt tudom, hogy betömörült védelem ellen nehezebb, de mint már említettem, sok gólunk beadásból, érkezésből született. Azt nem hiszem el, hogy nem tudunk beadni 3-mal több ember közé magasan egy labdát, hogy nem tudjuk rendesen lefutni őket és mögéjük kerülni és laposan középre gurítani az érkezőknek.

Tavaly év elején még szögletekből is életveszélyesek voltunk, arra megint rászokhatnánk, igazán nem lenne probléma, ha a fejjátékunk fejlődne, főleg, hogy itt van Ibra, lényegesen nehezebb lenne ellenünk, de lévén, hogy nincs rendes szélsőjátékunk, ez így nem fog menni.

Jó volna, ha az itt felsorolt dolgok közül ki tudnánk javítani az összeset és akkor jönnének a gálák, legalábbis szerintem; nekem ez jött le az idei meccsek és a tavalyi gólok összevetéséből. :)

az igazságot megláttad a támadójátékunkat illetően,de a következtetésed hibás!
te messi gyenge formájára fogod a jobbszél gyenge teljesítményét én meg arra,hogy pep valami megmagyarázhatatlan okból messit rendszeresen beviszi centerbe,hogy majd alves elfut a szélen...
elfut,de ha valaki akkor ő van formánkívül,hatékonysága 0!
tehát van egy jobb futónk akinek a játéka semmi meg egy igazi jobbszélsőnk akit középen megesznek a védők...
ez van,ha brammburg marsall a jobbszárnyat átteszi a balszárnyra ,a balszárnyat meg a jobbszárnyra,hogy megtévessze az ellenséget (a centrum a mégnagyobb meglepetés miatt marad középen...)
messi jobbszélső,ha kimegy oda rögtön történik valami! a melegvizet már feltalálták...
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.22. 22:20:59

Megnéztem a tavalyi idény összes Barca-bajnoki gólját és nagyon szép volt! :D

De nem ezért írok: 1.: ott már a 3. meccsünkön gáláztunk, bár ezzel nem lenne semmi probléma, elvégre nem lehet mindig mindent gálázva nyerni. :)

Viszont amit láttam, hogy nagyon sokszor kimentünk a szélre, nagyon sok gól beadásból született, legyen az lapos, vagy magas. Idén egyelőre ez hiányzik nekem, nem látom az annyira tudatosan szélről jövő beadásokat, mint amilyenek tavaly voltak. Persze ez betudható a bal oldal és Messi gyengébb szereplésének. De valahogy gyorsabbak, ellenállhatatlanabbak voltunk, azt csináltunk, amit akartunk és, ahogy elnéztem, sokszor tudtunk a 16 előterében kényszerítőzni, megmozgatni a védelmet, ehhez kell a csatárok nagyon aktív mozgása pici téren. Bár Ibra idén nagyon jól teljesít, ez még hiányzik a játékából, Pedroban sincs meg egyelőre, Henry sérült, Messi meg formán kívül van és önzőbb lett a kelleténél. Lelassult a játékunk, remélem felpörögnek a srácok.

Azt tudom, hogy betömörült védelem ellen nehezebb, de mint már említettem, sok gólunk beadásból, érkezésből született. Azt nem hiszem el, hogy nem tudunk beadni 3-mal több ember közé magasan egy labdát, hogy nem tudjuk rendesen lefutni őket és mögéjük kerülni és laposan középre gurítani az érkezőknek.

Tavaly év elején még szögletekből is életveszélyesek voltunk, arra megint rászokhatnánk, igazán nem lenne probléma, ha a fejjátékunk fejlődne, főleg, hogy itt van Ibra, lényegesen nehezebb lenne ellenünk, de lévén, hogy nincs rendes szélsőjátékunk, ez így nem fog menni.

Jó volna, ha az itt felsorolt dolgok közül ki tudnánk javítani az összeset és akkor jönnének a gálák, legalábbis szerintem; nekem ez jött le az idei meccsek és a tavalyi gólok összevetéséből. :)
Avatar
Kalti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.11.18. 20:26:37

2009.10.21. 18:10:06

Ez az, nem kell rögtön a kardunkba dőlni, mert pár meccsen nem megy úgy a játék, mint ahogy azt megszoktuk. Bevallom én is megdöbbentem a tegnapi eredmény hallatán, nem láttam a meccset, de amikor olvastam, hogy kikaptunk, azt hittem valami rossz tréfa vagy elírás. Persze egy pillanatig se gondoltam, hogy vereség nélkül hozzuk le a szezont, de pont a Kazany-tól, hazai pályán, az erősen meglepett. Hiába, nem szabad leírni semelyik bl-ig eljutott csapatot se...
Sztem a hétvégén a Zaragoza ellen nyerünk, Pep összeszedi a gárdát, az előző idényben, ha jól emlékszem február környékén volt egy rosszabb széria, amikor kikaptunk az Espanyol-tól, ott is mindenki kongatta a vészharangot, így elbukunk mindent, úgy elbukunk mindent, aztán ismerjük a történet végét...
A balszélső kérdéssel meg egyetértek, kell valaki, Henry sokat sérült, Pedro meg nem megoldás kezdő emberként, érzi a kaput, de egy az egyben még nagyon kevés a védők ellen.
Kép
lionel10M
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.10.18. 16:49:15

2009.10.21. 17:44:23

LM10 írta:Srácok! Gondolkozzunk már le, hogy mi folyik most itt a fórumon! Mindenki rémekről beszél. Ahhoz képest h 2-3 hónapja még TRICAMPIONS voltunk és mindneki úgy viselkedett itt a fórumon is, erre most jön 3 gyengébbb meccs és mindenki rosszul van. Meg hogy Messi 22 évesen kiég...ennyie rővel az egész Barca kiégett adjunk el mindenkit az utóbbi meccseket nézve...minden csaaptban előfordulnak ezek, tavaly már Peppel is volt ilyen sorozatunk ,hogy vagy 4-5 meccsen szinte csak szenvedtünk,de akkor nem volt megilyedve senki....és hozzátenném ,hogy az utóbbi gyengébb meccseken is nagyon kevés volt a szerencsénk+a birók is szerettek ellünk fújni. Úgyhogy gondolkozzanak el eggyesek itt a fórumon, hogy mi is a realitás. FIÚK TI PEDIG BIZONYÍTSATOK ÚJRA FORCA BARCA :!:
Minden szavaddal egyetértek. Tényleg nem volt szerencséje a Barcának. Lesz még gálázás, ne aggódjatok.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.10.21. 17:17:48

Srácok! Gondolkozzunk már le, hogy mi folyik most itt a fórumon! Mindenki rémekről beszél. Ahhoz képest h 2-3 hónapja még TRICAMPIONS voltunk és mindneki úgy viselkedett itt a fórumon is, erre most jön 3 gyengébbb meccs és mindenki rosszul van. Meg hogy Messi 22 évesen kiég...ennyie rővel az egész Barca kiégett adjunk el mindenkit az utóbbi meccseket nézve...minden csaaptban előfordulnak ezek, tavaly már Peppel is volt ilyen sorozatunk ,hogy vagy 4-5 meccsen szinte csak szenvedtünk,de akkor nem volt megilyedve senki....és hozzátenném ,hogy az utóbbi gyengébb meccseken is nagyon kevés volt a szerencsénk+a birók is szerettek ellünk fújni. Úgyhogy gondolkozzanak el eggyesek itt a fórumon, hogy mi is a realitás. FIÚK TI PEDIG BIZONYÍTSATOK ÚJRA FORCA BARCA :!:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.10.21. 08:38:03

dioric írta:
MichaaBee írta:
Hát az uefa.com szerint a Rubin vezet, mi másodikak vagyunk. Ezekszerint az egymás elleni eredmény számít? :?
Most már átírták, és ezek szerint a gólkülönbség számít.
Elsők vagyunk
Szerintem csak akkor számít a gólkülönbség, ha kettőnél több csapat áll holtversenyben. Ilyenkor nem nézhetik az egymásellenit - meg különben is most körbeverés van. Viszont ha két csapat áll holtversenyben, akkor az egymáselleni számít.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.21. 08:11:21

Nem vagyunk kakiban még :lol: , de azért fel kellene pörögni és első helyen hozni a csoportot. Mégegyszer nem történhet meg 2006...
Kép
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.10.20. 22:58:16

MichaaBee írta:
Hát az uefa.com szerint a Rubin vezet, mi másodikak vagyunk. Ezekszerint az egymás elleni eredmény számít? :?
Most már átírták, és ezek szerint a gólkülönbség számít.
Elsők vagyunk
ser del Barça es el millor que hi ha
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.10.20. 22:56:24

lluisllach89 írta:
MichaaBee írta:
ab1daL írta:Ini mellett Rafa sincs még valami nagy formában. :S Mázlink van hogy a csoport másik meccse x lett, így maradunk az élen egyenlőre. :S

Hát az uefa.com szerint a Rubin vezet, mi másodikak vagyunk. Ezekszerint az egymás elleni eredmény számít? :?
Igen. 1 régi példa ugrik be mikor a Bayern és a Mu 1 csoportban volt azonos pontszámmal végeztek de a Mu végzett előbb mert Münchenben 1-1 Old Traffordon pedig 0-0 lett.

Elnézést a hsz-torlódásomért.
uefa szerint is mi vezetünk: http://www.uefa.com/competitions/ucl/st ... 00276.html

amúgy is hogy számíthatna az egymás elleni eredmény három csapat között?
mi vezetünk, jobb a gólarányunk
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.10.20. 22:52:26

MichaaBee írta:
ab1daL írta:Ini mellett Rafa sincs még valami nagy formában. :S Mázlink van hogy a csoport másik meccse x lett, így maradunk az élen egyenlőre. :S

Hát az uefa.com szerint a Rubin vezet, mi másodikak vagyunk. Ezekszerint az egymás elleni eredmény számít? :?
Igen. 1 régi példa ugrik be mikor a Bayern és a Mu 1 csoportban volt azonos pontszámmal végeztek de a Mu végzett előbb mert Münchenben 1-1 Old Traffordon pedig 0-0 lett.

Elnézést a hsz-torlódásomért.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.10.20. 22:50:14

Az azért nem rossz előjel a Bl végjátékhoz ha a Barca otthon kikap 1 keleti együttestől lásd Donyeck :)

Nah hát akkor hullámvölgy októberben.. Sebaj, túl kell ezen esni, azt hiszem bízhatunk Pepben. Szerintem még ne ragozzuk túl, ezek a srácok nem felejtettek el focizni, csak le kell venni a nagy mellényt.

Pedrot se kell elítélni de hogy kell 1 balszélső az tiszta sor.
Nincs olyan hogy gördülékeny a középpályánk meg a támadósorunk egyszerre ( van h egyik se) és ez nagyban függ Ini hollététől és formájától. Nehogy már tőle függjön az egész bugi..
Ha kp-n van Pedro próbál betyárkodni elöl nem sok sikerrel ha meg Ini van ott akkor Keita és Touré mellett Xavi az egyetlen 1 kreatívabb playa.
Szűk a keret.

Mi várható Afrika Kupa idején? :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.10.20. 22:49:49

ab1daL írta: Mázlink van hogy a csoport másik meccse x lett, így maradunk az élen egyenlőre. :S
ugye a gólkülönbség számít? nem az egymás elleni eredmény
ser del Barça es el millor que hi ha
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.10.20. 22:49:10

ab1daL írta:Ini mellett Rafa sincs még valami nagy formában. :S Mázlink van hogy a csoport másik meccse x lett, így maradunk az élen egyenlőre. :S

Hát az uefa.com szerint a Rubin vezet, mi másodikak vagyunk. Ezekszerint az egymás elleni eredmény számít? :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.10.20. 22:43:35

Balszélsőt muszáj venni a télen.

Egyszerűen nincs ott játék.

A csapat meg tényleg gödörben van. Messi ,Ini,Zlatan sem nagyon találják magukat, Zlatan mondjuk legalább lőtt gólt.

De a balszél üres.... Robinho???
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.10.20. 22:41:13

Kisebb gödörben van a csapat most. Utóbbi meccseken a játék és az eredmények se annyira jönnek. Ini nincs még formában, így nem hatékony a kp-nk, bal szél meg egyáltalán nincs. Egyszer bedobnám Jeffrent is, annyit sztem ő is tud hozni, mit Pedro. :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.10.20. 21:52:09

Lionel85 írta:
vlxe írta:Szerintem meg nem!! Nem szeretem a real-t, de ismerjük már el, hogy a tavalyi évben és idáig is Casillas húzta a hátán a realt!!! Persze egyértelműen nem reális ez a második, harmadik helyre való esélyessége :)
És a válogatottban a tavalyi EB-n csillogott, ráadásul egészen mostanáig, a bosnyákok elleni meccsig kapott gól nélküli rekordot tartott.
Mi köze az EB-nek az idei Aranylabdához. Amugy a realban sztem most nem volt annyira jó Casillas, Valdes viszont 1-2 meccset leszámitva kiemelkedőt nyújtott, főleg a BL-ban!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.10.20. 20:38:04

vlxe írta:Szerintem meg nem!! Nem szeretem a real-t, de ismerjük már el, hogy a tavalyi évben és idáig is Casillas húzta a hátán a realt!!! Persze egyértelműen nem reális ez a második, harmadik helyre való esélyessége :)
És a válogatottban a tavalyi EB-n csillogott, ráadásul egészen mostanáig, a bosnyákok elleni meccsig kapott gól nélküli rekordot tartott.
Kép
Kép
Kép
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.10.20. 10:36:34

LG írta:
Lionel85 írta:
barcafan0911 írta:A nyertes az tudjuk ki lesz :lol:, viszont a 2. és 3. hely nekem még rejtély.
Sokan oda érhetnek a dobogóra.
Casillast és Ribéry-t el tudom képzelni Messi mögé, de Torres is esélyes a dobogóra.
Casillast miért is????????? Ebben a szezonban szvsz még Valdes is jobb volt nála.
Szerintem meg nem!! Nem szeretem a real-t, de ismerjük már el, hogy a tavalyi évben és idáig is Casillas húzta a hátán a realt!!! Persze egyértelműen nem reális ez a második, harmadik helyre való esélyessége :)
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.10.20. 09:54:23

30 éves lett a La Masia!

Ennek tiszteletére a Mundo Deportivo kiadott egy könyvet a 'La Masia történelme' címen, aminek avatóján ott volt többek közt Pep, Puyol, Valdés és Iniesta.

Ezen kívül a MD összeállított egy nem mindennapi képsorozatot is, amelyben egy kicsit jobban bepillantást nyerünk az ifjoncok mindennapi életébe: KATT IDE A KÉPEKÉRT!
Természetesen nem csak a jelen kor, de a régmúlt fiataljai is feltűnnek a képeken. Pl. Iniesta 17 évesen, Bojan, Gabri, Puyol, Arteta, Fernando Navarro, Amor, Guardiola és még sokan mások. Az első képen pl. Iniesta 12 évesen énekel, aki mellett ott áll Sir Bobby Robson, mögötte pedig Puyol (a nagy hajáról már akkor fel lehetett ismerni) kántál valamit. :wink:

Szóval jó képek, ajánlom mindenkinek! A végén pedig a könyv bemutatásáról is van egy pár kép. De jó lenne valahogy megszerezni angol nyelven... :roll:

Remélem még sok sok "gyémánt" kerül ki a La Masiából a jövőben is! :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.10.19. 22:10:51

danikaa10 írta:
Ilúvatar írta:http://i35.tinypic.com/zkl350.jpg

A szupercsapat 8) Henry pólója... eh :D
Piqué nagyon vagány ebbe a szemüvegbe. 8)
Rafasito haja nagyon vicces. Mint valami tudálékos irodai aktakukac. :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.19. 21:53:00

Ilúvatar írta:http://i35.tinypic.com/zkl350.jpg

A szupercsapat 8) Henry pólója... eh :D
Piqué nagyon vagány ebbe a szemüvegbe. 8)
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.10.19. 21:29:51

Lionel85 írta:
barcafan0911 írta:A nyertes az tudjuk ki lesz :lol:, viszont a 2. és 3. hely nekem még rejtély.
Sokan oda érhetnek a dobogóra.
Casillast és Ribéry-t el tudom képzelni Messi mögé, de Torres is esélyes a dobogóra.
Casillast miért is????????? Ebben a szezonban szvsz még Valdes is jobb volt nála.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.10.19. 21:26:14

Lionel85 írta:
barcafan0911 írta:A nyertes az tudjuk ki lesz :lol:, viszont a 2. és 3. hely nekem még rejtély.
Sokan oda érhetnek a dobogóra.
Casillast és Ribéry-t el tudom képzelni Messi mögé, de Torres is esélyes a dobogóra.
miért ?? nyert valamelyikőjük klubszinten valamit is?
nálam: 1. Messi
2. Xavi
3. Cé :(
4. Ini
...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.10.19. 21:21:45

barcafan0911 írta:A nyertes az tudjuk ki lesz :lol:, viszont a 2. és 3. hely nekem még rejtély.
Sokan oda érhetnek a dobogóra.
Casillast és Ribéry-t el tudom képzelni Messi mögé, de Torres is esélyes a dobogóra.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.18. 13:38:30

lui1698 írta:A France Football nyilvánosságra hozta az idei Aranylabda - jelöltek (Ballon d'Or ) listáját:

Andreï Archavine (Russie, Arsenal)
Karim Benzema (France, Lyon puis Real Madrid)
Iker Casillas (Espagne, Real Madrid)
Cristiano Ronaldo (Portugal, Manchester United puis Real Madrid)
Diego (Brésil, Werder Brême puis Juventus Turin)
Didier Drogba (Côte d'Ivoire, Chelsea)
Edin Dzeko (Bosnie, Wolfsburg)
Samuel Eto'o (Cameroun, FC Barcelone puis Inter Milan)
Cesc Fabregas (Espagne, Arsenal)
Fernando Torres (Espagne, Liverpool)
Diego Forlan (Uruguay, Atletico Madrid)
Steven Gerrard (Angleterre, Liverpool)
Ryan Giggs (Pays de Galles, Manchester United)
Yoann Gourcuff (France, Bordeaux)
Thierry Henry (France, FC Barcelone)
Zlatan Ibrahimovic (Suède, Inter Milan puis FC Barcelone)
Iniesta (Espagne, FC Barcelone)
Julio Cesar (Brésil, Inter Milan)
Kakà (Brésil, Milan AC puis Real Madrid)
Frank Lampard (Angleterre, Chelsea)
Maicon (Brésil, Inter Milan)
Lionel Messi (Argentine, FC Barcelone)
Luis Fabiano (Brésil, FC Séville)
Franck Ribéry (France, Bayern Munich)
Wayne Rooney (Angleterre, Manchester United)
John Terry (Angleterre, Chelsea)
Nemanja Vidic (Serbie, Manchester United)
David Villa (Espagne, Valence)
Xavi (Espagne, FC Barcelone)
Yaya Touré (Côte d'Ivoire, FC Barcelone)
A nyertes az tudjuk ki lesz :lol:, viszont a 2. és 3. hely nekem még rejtély.
Sokan oda érhetnek a dobogóra.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Lezárt
cron