Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.18. 23:39:36

Ha el lehet hozni valahogy, akárhogy Matát, akkor őt hozzuk el, könyörgöm! A Valencia egyik, ha nem a legjobb játékosa jelenleg. Jól cselez, gyors, jól lát a pályán és magában rendkívül gólerős, amit a válogatottban is bizonyított már számtalanszor. Azon kívül csapatjátékos, ami nem mondható el a brazilról, tehát én inkább várnék esetleg nyárig, csak hogy meg tudjam szerezni. Ja, és fiatalabb is. :)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.10.18. 14:21:59

Hát ne az legyen már a legnagyobb bajunk, hogy milyen lábas az illető. :) Ha baloldalt jobb lábas van, jobboldalt meg bal lábas, akkor meg kell cserélni és csókolom. Engem őszintén szólva annyira nem izgat, hogy Silva/Mata/Robinho jön, de a választás ne azon múljon már, hoy milyen lábas. Amúgy sem lúzerekről van szó, jó esetben tudnak gyengébbik lábbal is beadni, de mondom, egy egyszerű oldal csere és akkor nem kell nyígni, hogy mindig befelé megyünk. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.18. 14:18:09

Nem igazán értem miért ennyire fontos, hogy csak befelé cselező játékosaink legyenek. Gyakorlatilag egy Chelsea köszönné szépen, hogy tömörölünk középen, megint előjönne ugyanaz a játék, mint tavaly.
Persze ez sem törvényszerű, de úgy érzem változatosabb lenne a játékunk, ha a másik szélen inkább a védelem mögé akarnánk kerülni, neadjisten beadni. :o Szép-szép a hagyomány, az ívelgetős angol foci meg pusztoljon, de nem hiszem, hogy akár Silva, akár Mata ezt a buta 'lefutokavonalig-ésközéprecsavarom' stílust képviselné.
Még mindig Ribéryt tartanám ide a legjobb megoldásnak, bár úgy tűnik ő nem fog blaugranába öltözni.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.18. 14:11:29

Sanama írta:danikaa10,

Ezt a tegnapi 15perc játékából szűrted le?
3hét sérülés után tért vissza :D :D
Mármint Bojan...
Dehogyis. Tegnap mindenki gyenge volt, és tudom hogy sérüléséből tért vissza.

De szerintem egyszerűen kevés, BL-ben egy erős ellenfél ellen meghalna, főleg középen, szélen még talál-talán.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.10.18. 13:54:28

danikaa10,

Ezt a tegnapi 15perc játékából szűrted le?
3hét sérülés után tért vissza :D :D
Mármint Bojan...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.18. 13:51:48

Egy biztos: Pedro olyan kevés ide, mint lágerben a repeta. Kell egy komoly játékos hosszútávon Henry helyére, mert így kevesek leszünk, ha jön egy sérüléshullám.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.10.18. 13:49:41

Én nyáron nagyon Mata mellett kardoskodtam, mert igazán jó futballista és csatárként és kp-ként is kiváló. Tegnap Villát is nagyon jól helyettesítette, a válogatottban is remekül megállja a helyét és ráadásul még fiatal. A spanyol bajnokságot ráadásul már jól ismeri. Az egyik fenntartásom viszont az, hogy így a taktikánk egy kicsit borulna, két ballábas a két szélen, hát nem tudom, szerintem ez inkább zsákbamacska...
Silvára pedig nem sok esélyt látok. Az hogy olcsóbb lenne mint Robinho erős túlzás. Korábban is leszögezték a Valenciánal, hogy inkább Villát adnák el mint Silvát. Hozzá ragaszkodnak legjobban és hiába az adósság 20-25 milláért nem hozzuk el. Szerintem 35-40 alatt nem engednék. (bár ki tudja, de ha Villa nem jött 45-50-ért akkor Silva se fog, és akkor is volt adósság).
Most, hogy felvetődött Robinho, nagyon jó megoldásnak tartanám. Gyors jó cselezőképességgel és vérbeli csatár. Silva is inkább kp sztem mint csatár és nem igazán erre van szükségünk. Az egyetlen hátulütője egyben az egyik legfőbb erénye lehet. Nagyon jól cselez és emiatt kicsit nehezen szabadul a labdától. Ha ezt ki tudja küszöbölni Pep, biztos hogy nyerő ember lesz. Titi sajnos már nem az igazi és úgy néz ki nem is lesz. Folyamatosan Init erőltetni szélen nem vezet jóra. Ott nem olyan gólerős, ra a középpályán van nagy szükség.
Ja, amúgy Keirrisonnal mi van? Mármint követte valaki a játékát, szélen tudna játszani, mert talán ő is lehetne majd a rotáció egyik alternatívája jövőre, ha Pedro nagyon nem alakít.
Forca Barca!!!!
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.10.18. 13:24:09

Hmm. Azt hiszem tegnap beigazolódott az amitől féltem. Ibrahimovicon kívül nincs normális középcsátárunk. Nekem mondhatjátok, hogy Bojan az, lehet, hogy egy Xerez ellen még jól is játszik, de nagyobb csapatok ellen eltűnik.

A kispadunk nagyon rövid, és tehetségesnek tehetségesek, de elképzelhető, hogy egy Barcelonának a cserecsatári nem Pedrokból és Jeffrenekből kéne, hogy álljon. Szimpatikus csávók, de egy komolyabb Ibrahimovic sérülés esetén hát nem tudom. Nem elég, hogy eddig Titi is harmat gyenge.

Mondjuk azt megértem, hogy manapság nem könnyű normális cseréket szerezni, mert aki annak számít az biztos hogy előző klunjában kezdő volt, és hát mi a fenének jönne hozzánk padozni, mindenesetre ez így nem a legjobb.

Silva meg szerintem inkább középpályás mint csatár, olyan mint Iniesta, bár kitudja nem nagyon ismerem a posztját.

De igazából a padunk tavaly is sz*r volt, kétlem, hogy egy Hlebbet többre mentünk volna, csak épp a sérülések elkerültek minket és ez nem mutatkozott meg.

Télen én két játékost is igazolnék, egyet a csatársorba, egyet a középpályára.

Lehet, hogy kicsit pesszimista hozzászólás volt de hát nem mindig csak a jót kell nézni.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.10.18. 13:14:09

gygerike írta:
danikaa10 írta:Nos, egyre inkább meggyőződöm, hogy Robinho mielőbbi érkezése jó ötlet, láthatjuk Henry újra lesérült, igaz nem súlyos, na de akkor is. :roll:

Legjobban annak örülnék, ha kölcsönbe jönne és nyáron vásárolnánk meg, bár azt hiszem ebbe nem fog belemenni a City. :?

Szerintem is a kölcsön lenne a legjobb. kiderülne mit tud és nem azz lenne hogy megveszük x millióért és nem bizonyit pénzkidobás vagy valami szal szerintem is az lenne a legjobb
Én is kölcsönnek örülnék, mert én egyáltalán nem vagyok biztos benne, h jó igazolás lenne. Viszont ha fél év alatt bizonyitana, maradhatna, ha nem, meg nyáron más ember után nézhetnénk.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.10.18. 13:13:29

Én teljes mértékben azon az oldalon vagyok, hogy Silva jöjjön.

Több előnye is van szerintem:
-23éves
-Xavi,Iniesta mára válogatottban is játszottak együtt(és ha még Cesc jön...)
-Spanyol ligát ismeri mint a tenyerét
-Nem kell átrázódnia, és egyáltalán nem zsákbamacska

Ezenkívűl leírtam,hogy nem biztos,hogy olyan jó az,ha mindekét szélen ellentétes lábas szélsőnk lenne. Ugye itt gondolok Messi-Robinho-ra.

Messi is sok labdát elveszít és egyedül oldja meg, mi lenne a másik oldalon Robinhoval, akivel sokaknak az a baja,hogy amúgy is önző egy kicsit?

(Ronaldinho-s korszakban Giuly is jobbszélső volt, azt hiszem ő sem ballábas volt)

Illetve azért tegnap kaphattunk ízelítőt Silva-ból újra. Szerintem rendkívűl jó játékos,és nagyon fiatal, rengeteget fejlődhet. És ami nagyon fontos spanyol, spanyol ligában játszik már mióta.
És közel sem lenne 35-40milió euró,mint Robinho, ugye mert a Valencianak nagy gondjai vannak.
socio66

2009.10.18. 13:03:33

Azt hiszem,ennyivel a szezon kezdete után nyilvánvaló,hogy a télen szükséges egy baloldali támadó megvétele.
Henry-vel kapcsolatban már a szezon előtt is voltak aggályaim,tavaly 'kifutotta magát',élete egyik legjobb szezonját produkálta,képes volt megújulni nálunk és begyűjtötte a még hiányzó trófeáit.
Ezek után szinte törvényszerű,hogy visszaesik egy játékos teljesítménye, ráadásul lassan pályafutása vége felé közeledik Titi.
Hiba volt tehát az,hogy nyáron nem igazoltunk senkit mellé,ezt azonban a télen még korrigálhatjuk.
Robinho-t,vagy Silva-t várom.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.10.18. 13:00:26

500miliós az a bizonyos tartozás, nem 500ezer :)
Avatar
MakraRagnos
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.05.29. 00:50:07

2009.10.18. 12:52:56

palesz77 írta:
MakraRagnos írta:Szerintem viszont Silva vagy Mata lenne a legjobb a Barcának! a Valencia fél millió eurós tartozást halmozott fel és a tn-i 0-0 során is láthattuk hogy azért jól jászanak! sztem jobban ide illenének mint robinho
És ebből nem tudnak kilábalni? :lol: Ezt szerintem elírtad :wink:
Amúgy való igaz, most a télen nagy üzletek fognak történni náluk. Ha valakit kéne választani, az Silva lenne, de ő meg inkább tkp poszton jobb szerintem, és oda meg Cescet akarjuk - aki viszont nála mégsokkal jobb :D . De Mata tényleg ügyes volt tegnap, de nekem a 19-esük tetszett a legjobban. Jól cselez, jól passzol, és még jobblábas is... Jó lenne Robinho alternatívának. Már tavaly is jól játszott ellenünk, csak ez a haj :lol:
Igen valóban elirtam fél miliárd ami 1 picit több:D am Pablo Hernández re gondolsz? valóban csunya szegény:D de sztem innklább Mata
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.10.18. 12:16:14

MakraRagnos írta:Szerintem viszont Silva vagy Mata lenne a legjobb a Barcának! a Valencia fél millió eurós tartozást halmozott fel és a tn-i 0-0 során is láthattuk hogy azért jól jászanak! sztem jobban ide illenének mint robinho
És ebből nem tudnak kilábalni? :lol: Ezt szerintem elírtad :wink:
Amúgy való igaz, most a télen nagy üzletek fognak történni náluk. Ha valakit kéne választani, az Silva lenne, de ő meg inkább tkp poszton jobb szerintem, és oda meg Cescet akarjuk - aki viszont nála mégsokkal jobb :D . De Mata tényleg ügyes volt tegnap, de nekem a 19-esük tetszett a legjobban. Jól cselez, jól passzol, és még jobblábas is... Jó lenne Robinho alternatívának. Már tavaly is jól játszott ellenünk, csak ez a haj :lol:
Avatar
MakraRagnos
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.05.29. 00:50:07

2009.10.18. 12:09:17

Szerintem viszont Silva vagy Mata lenne a legjobb a Barcának! a Valencia fél millió eurós tartozást halmozott fel és a tn-i 0-0 során is láthattuk hogy azért jól jászanak! sztem jobban ide illenének mint robinho
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.10.18. 11:41:02

Messire írta:Lehet,hogy most le leszek hurrogva de én nem örülnék neki.Még akkor sem ha csak kölcsönbe jönne,és nem a Madridos múltja miatt.A játékához nem fér kétség én is becsülöm de sajnos vannak olyan játékosok akiknek vannak viselkedési gondjai.Tehetségük megvan de a mentalitásukkal vannak problémák,ilyen pl:Ribery,Robinho és CR7 is.Mind a három elképesztően tud focizni de nem szeretném azt látni,hogy Barca mezbe öltöznek.
Viselkedési gondok? Igen lehet hogy Robinho party arc
(mint minden brazil) de még nemigen hallottam hogy azt hogy másnaposan jelent volna meg az edzéseken mint Adriano az Interben vagy a éjszakai életmódja formahanyatlást eredményezett nála mint Ronaldinho-nál. Jelenleg talán Kaka és Diego mellett Robinho az egyettlen Brazil játékos akit valahogy még kézben lehet tartani. Ja és visszatérve a viselkedési gondokra Ibrával kapcsolatban sokkal jobban félt itt mindenki és nézd meg milyen lett, szóval ne felejtsd el hogy van egy olyan edzőnk van aki hihetetlenül tud hatni a játékosokra. :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.10.18. 11:39:12

Azt nem értem, hogy Ribéryvel milyen viselkedési problémáid vannak. Azonkívül, hogy inkább a Madridba menne, semmilyen gond nincs vele, a magatartásával meg pláne nem. Én továbbra se bánnám ha ő jönne, de ha nem akkor Robinho. Ha Zlatannal rá lehetett fogni, hogy Pep megregulázza, akkor Robinhónál miért kéne ettől eltekinteni? :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.10.18. 11:37:52

Messire írta:Lehet,hogy most le leszek hurrogva de én nem örülnék neki.Még akkor sem ha csak kölcsönbe jönne,és nem a Madridos múltja miatt.A játékához nem fér kétség én is becsülöm de sajnos vannak olyan játékosok akiknek vannak viselkedési gondjai.Tehetségük megvan de a mentalitásukkal vannak problémák,ilyen pl:Ribery,Robinho és CR7 is.Mind a három elképesztően tud focizni de nem szeretném azt látni,hogy Barca mezbe öltöznek.
Ennyi erovel Ibrat is ide lehet sorolni,a rossz viselkedesuek koze,de en se szeretnem hogy ide jojjon... :oops:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Messire
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.06.08. 16:51:47
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.18. 11:35:18

Lehet,hogy most le leszek hurrogva de én nem örülnék neki.Még akkor sem ha csak kölcsönbe jönne,és nem a Madridos múltja miatt.A játékához nem fér kétség én is becsülöm de sajnos vannak olyan játékosok akiknek vannak viselkedési gondjai.Tehetségük megvan de a mentalitásukkal vannak problémák,ilyen pl:Ribery,Robinho és CR7 is.Mind a három elképesztően tud focizni de nem szeretném azt látni,hogy Barca mezbe öltöznek.
Hajrá Barcelona! Kinek kell Fabregas mikor itt van Xavi és Iniesta?

Robinho ne merj Barcelonába jönni...

http://www.youtube.com/watch?v=KZnUr8lc ... re=related
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.17. 16:41:08

Ok, nem tudtam hogy sérült volt, így már más a helyzet. :D Ha megvesszük, akkor remélem azt a formáját hozza majd, amit a 07/08-as szezonban. Akkor nem lesz gond. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.10.17. 16:23:55

barcafan0911 írta:
És az sem túl biztató hogy egy Bellamy kiszorítja őt a kezdőből. :?
Sérülten nehéz is játszani... Vagy hamár visszatért, akkoris bele kell lendülnie.(Azt meg, hogy a Spanyol foci jobban fekszik neki már nem is említem :D ) Szerintem jó lenne ő, főleg ha Pep őt is meg tudja fogni. :wink: Érzésem szerint jó lenne, a képességei alapján biztosan. Csak Hlebre is ezt gondoltuk :? Én bízom Robinhoban és a vezetőségben, remélem Februárban már nálunk lő gólokat, és csinálja ördögi cseleit :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.10.17. 16:20:47

Robinho egész eddig sérült volt, ahogy Santa Cruz is, EZÉRT Bellamy játszott és nagyon jó formába lendült. Mostmár Hughes kezében van a döntés, hogy kiket játszasson és kiket ne.
Azért ez nem olyan hogy Robinho vs. Bellamy és a brazil veszített. Azért képességbeli különbségek vannak kettejük között. Ha meg Robinho nem szerzi vissza a helyét, legalább könyebb lesz elhozni.
Az meg hogy bulizós...lehet, de még őróla nem volt olyan cikk hogy másnaposan ment edzésre, vagy visszaesett a formája az életvitele miatt.
Ráadásul nálunk van Guardiola aki ezért keményen meg is büntetné adott esetben.
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.10.17. 16:15:13

Robinho jó játékos, de a bulizós brazil sztárok veszélyesek, sajnos R10 a helyi példa...
És az sem túl biztató hogy egy Bellamy kiszorítja őt a kezdőből. :?
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.10.17. 16:10:42

Cáceres14 írta:a Fiorentinában játszik egy tehetséges perui tisztes nevén Juan Manuel Vargas nost őt szerintem megpróbálhatnánk leigazolni
úgy tűnik, te nem unod még a baromságaidat! egész nyáron dobáltad be random a neveket! :x :x :x

(már bocsánat, de irritáló már, ahogy szakmai indok nélkül ontja a neveket, akikről a sajtó még kacsameséket se közöl...modik, nem lehetne tenni vmit? )

ON:

Robinho jó játékos, de a bulizós brazil sztárok veszélyesek, sajnos R10 a helyi példa...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.10.17. 16:19:22-kor.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.17. 16:06:07

Cáceres14 írta:ó pedig jól illet volna szrintem a barca játéka kár érte, hülye reál már megint elvitt egy jó játékost az orrunk elől :x
"Orrunk elől".. Tagja vagy a Barca vezetpségének? Vagy honnan tudod ezt olyan pontosan? Mivan, ha fel sem merült, hogy megvettük volna?
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Lezárt