Kommentátori aranyköpések

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.09.09. 21:41:19

lui1698 írta:"Dzsudzsi, Gyepi..."

Ez mi :?: :?: :?: ](*,)

Ákos!
Köszönjük, elég lesz.

Ülj le, 1.
Bocit kihagytad Bodnárra mondta :twisted:
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.09.09. 21:39:39

"Dzsudzsi, Gyepi..."

Ez mi :?: :?: :?: ](*,)

Ákos!
Köszönjük, elég lesz.

Ülj le, 1.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.09.09. 21:37:26

,,Ha a gólt kivesszük, akkor teljesen jól játszunk!" meghalok ezeken az embereken!

Svédek ellen a 15. percben:
,,Az utolsó 10 percben már egész jól játszunk!" :shock:
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.09.09. 21:35:24

Léderer :lol: :lol: Ha valami szerencsétlenség nem történik a pályafutásában itt sérülésre gondolok elsősorban, akkor Ronaldo Figot is megfogja dönteni XDXDXD
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.05. 22:08:55

El Payaso írta:Léderer megint alkotott: "Ibrahimovic is 5 nyelven beszél, 5 külföldi nyelven..."
Ez azt jelenti, hogy a svéden kívül.

Egyébként voltak tényleg hülyeségei, annyit Elmanderezett Marcus Bergre, mint égen a csillag. Kb a 70. percben váltották egymást. Meg azt se bírtam, hogy oké magyarok vagyunk, oké tűzközelben vagyunk/voltunk, de ennyire lefikázni a svédeket és isteníteni a magyarokat... néha-néha már mosolyt csalt elő rajtam a hülyeség.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2009.09.05. 21:01:53

Léderer megint alkotott: "Ibrahimovic is 5 nyelven beszél, 5 külföldi nyelven..."
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.08.11. 18:11:12

Nos, én tisztellek téged Miki, s adok a véleményedre, de azt hiszem a reakciód nem igazán az én hozzászólásomra volt válasz.

Ezt csupán azért mondom, mert Te leírtad, hogy nem kell nézni, holott én pont azt írtam, hogy örülök, hogy számomra érdektelen mérkőzéseket fog a jövőben, vagy még azt sem.

A Barca Tv-t viszont kapásból elvenném tőle, ott nagyon is felháborít a ténykedése, tiszteletlenül beszél nagy játékosokról, nem a mérkőzéseket közvetíti, nem segít a szurkolóknak a régi mérkőzések hangulatát átadnia, nem beszélve arról, hogy roppant felkészületlen. Ezt nyugodtan mondhatom, nem egy adást sikerült végignéznem az ő tolmácsolásában. Az, hogy egy már régen zajlott mérkőzésen esett gól után kb. 5 percig mond ízléstelen poénokat melyeknek semmi helyük ott és akkor, majd a következő öt percben azt kommentálja, hogy épp megpróbál valami információt szerezni a játékosról, az nekem valahogy nem jön be. Vagy épp Bojan nevét ki tudja ejteni katalánul, de Busquets már Sergio... Szóval ezt miért ne vehetném a szívemre?

Egyébként sajnálom, hogy a Sport Klub ilyen irányvonalat követ, szerencsére annyira dilettáns bagázs, hogy jóformán már tényleg csak a nagy semmit közvetítik.

Az pedig, hogy olyan mérkőzéseket adnak, ami a futballt szeretőket nem érdekli, az jól jellemzi a csatornát. Sőt, ezt megfejelve egy normális programterv helyett megelégszenek azzal, hogy érdektelen mérkőzéseket adnak ilyen kommentátorral a nézettség növelése érdekében...
Csúnya lenne, ha a többi sportcsatorna is így vélekedne. Legalábbis engem bosszantana, ha pl. a Nat. Geo. által műsorra tűzött dokumentumfilmet egy olyan narrátor vezényelne le, akinek fingja sincs a szakmáról, s a mellékes, érdektelen dolgokból csinálna ügyet, azzal foglalkozni a műsor 90%-ában, s szórná tele bugyuta poénnal az egész filmet. Nem tudom, érthető-e. Szóval ne legyen már Mónika Show mindenből...

Végül: én elfogadom, hogy valakit szórakoztat, ezért megnézi azokat a meccseket. Nem mondom, hogy ettől jobb szórakozási lehetőség nincs, s hogy ez helyes a csatorna részéről, de hát a pénz, s az emberek ingerküszöbe ezt "kívánja", már csak ez eladható, de ez nagyon...
Minden esetre szegény Knézy bár nem egyszer volt részrehajló, és hibázott is, de azt hiszem foroghatna a sírjában, ha a szívére venné, hogy hova jutott a szakma. Vitrayt is meghallgatnám ezzel kapcsolatban. S most csupán a szakmáról és a hagyományokról van szó.

Én Hortit, mint kommentátor értékeltem, s azt hiszem nem túloztam azzal, hogy a szakmája szégyene, egy bohóc. Nem a személyiségével van bajom, hanem a munkájával.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.11. 05:44:23

Varga Tamás írta:
gergo9 írta: Nem kötelező nézni ezeket a "jelentéktelen meccseket"............ :roll:
Horti vszínüleg direkt úgy ültetik le hogy feldobja ezeket a szánalmasan f*s brazil bajnokikat , bundesliga 2-es kat és egyéb meccseket.
Egyértelműen növeli a nézettséget ha ő közvetíti ezeket mert amugy kutya sem nézné kb. Egész rajongótábora van. 8)
Tökmind1 ha nem érdekel vagy nem érdekel és még hortit is utálod a végeredmény ugyanaz nem nézed a sport klubbot :lol: Én személy szerint bírom a csávót és általába CSAK miatta nézem eme remek sporteseményeket.
De ezt az ügyet így felfújni az is vicces. :twisted:
Egy kis OFF:

miért van az, hogy Te mindig, mindenben, 100%-ig ugyanazt gondolod, mint ozsimiki?

ÁltalábaN.
Ha már ennyire szereted, legalább megtisztelhetted volna, hogy a nevét nagy kezdőbetűvel írod le, így: Horti.
Senki nem fújt fel semmit, csupán leírta a véleményét. Talán, szabad. Eddig nem hallottam róla, hogy tiltva lenne.
Tudod,az összeesküvés elméleted miatt :twisted: (Mi hárman utazunk rád és napi szinten többször beszélünk egymással,h mivel is lehetne összefogni ellened :roll: )... :roll: (Úúú,tanulva a múltkoriból:nem kell szó szerint értelmezni,írónia veszély!!! :wink: )

Ezt azért írom,mert én is hasonlóan gondolom,mint a két Kollega! (és még sokan mások...) :wink: Naon csípem Horti hülyülését,óriási dumákat ereszt el.És ennek nem kell mindenkinek tetszenie,de sokan vagyunk,akiknek bejön,h egy nulla (-nullás :D ) meccsből is élvezhető dolgot csinál.
És ehhez nem kell összesküdni,múltkor már mondtam,h egymástól függetlenül is tud két ember többször is ugyanúgy gondolkodni/vélekedni dolgokról!Sőt,három is,ahogy a példa mutatja :P

Mondjuk eddig sem "kellett" nézni,hallgatni Horti közvetítéseit,hisz' az élő BARCA meccseket nem ő kommentálta :wink: Max a felvételes meccseket,de sztem azok meg nem voltak rosszabbak/fájdalmasabbak,mint az ugyanezen adón élőben elkövetett garázdaságok,amiket a kollegái műveltek :oops: :P

/Am érdekes,talán Te vagy az egyetlen fórumer,aki másra írt hsz miatt is képes besértődni.(Legalábbis a kommented hangneméből úgy jön le) :lol: /
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.08.10. 22:58:26

Hortinak az a feladata, hogy feldobja a sokszor langyos, néha teljesen érdektelen mérkőzéseket. Legalábbis én erre gondoltam, hogy még mindig a Sport TV-nél közvetít.

Egyébként én nagyon szeretem, amikor ő közvetít, oda is kapom a fejemet. Van néhány igen laposra sikerült poénja, de ezt általában kiegyenlíti egy nagyon jóval. A közvetítésben viszont nem sokszor hibázik, nem keveri a játékosok nevét (mint páran...), nem untat minket teljesen UNALMAS, érdektelen statisztikákkal (Léderer Ákos..). Néha eltér a mérkőzéstől, de nem kell messzire menni, csak nézzünk meg egy Forma 1-es közvetítést, amikor is leállították a futamot, akkor Palik előjött mindenféle h*lyeséggel, ami történt vele, és eltelt az idő, nem unatkozott senki, én sem kapcsoltam el a TV-t, mert érdekes, néha vicces dolgokat mondott Palik meg Gyula. Ugyan ez a helyzet van Hortival is, csak annyi a különbség, hogy az ő "meccsein" megy az óra, amikor viccelődik. Szerintetek hányan vannak Magyarországon, akiket érdekel egy Bundes Liga 2-es meccs, vagy egy brazil bajnoki? Ugye..? És mégis van nézettségük, elvégre még nem mentek csődbe tudomásom szerint. Horti kell nekünk! Nélküle nem lenne jó egy "izgalmas kis brazil rangadó " :P
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.10. 22:48:28

Valóban nem lenne jó, ha Horti közvetítene BL-meccseket, és egyéb komoly bajnokságok meccseit.
De azok sem jók, akik most közvetítik - mindössze csak erre szeretném kihegyezni a hangsúlyt.

Úgy gondolom, h bár Hajdú B. ki van kiáltva sportriporter-sztárnak, de én nem kedvelem az olyan kommentátorokat, akiken érezni lehet, hogy kinek drukkol. Azért (is) kap pénzt, hogy pártatlanul közvetítsen le egy meccset.

Még mindig várom azt a focikommentátort, aki megfelel egy alap követelménynek.
Addig meg jókat kuncogok Horti poénjain a Barca TV-ben, vagy a brazil focikon.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.10. 22:24:07

Én van, hogy kedvelem Hortit vagy, hogy nem. Mivel a humoros embereket kimondottam szeretem, viszont ha valaki már az erőltetett poénjaival és a már - már másokat sértő "vicceivel" jön azt nagyon tudom utálni. És igazából nem is értem, hogy a Sportklub, hogy kockáztathatja ezt meg, értem itt azt, hogy vannak olyan emberek akik Horti stílusát egyáltalán nem bírják és akár fel is jelenthetnék őt, mert emlékeim szerint nem egy foci meccshez nem illő megjegyzése volt.

Az ugye már megint más, hogy van akinek ez bejön, mert hát tényleg vannak jó viccei, az elő 5 - 10 percbe még én is nagyon szoktam élvezni, de azért 90 percen át NEKEM ez kicsit sok. :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
bojan95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:24:48
Tartózkodási hely: Egyházasrádoc
Kapcsolat:

2009.08.10. 22:16:05

kanty írta:
bojan95 írta: Hajdu B. mért nem felkészült :?: :?:
Hajdú B. messze a legjobb magyar kommentátor, látszik(hallatszik), h a vérében van :wink:
Nekem magasan ő a nr.1 utánna pedig Szabó Gábor(Eurosport)


Én is ezt mondom :) :wink:
Visca del Barca
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.10. 22:14:20

Varga Tamás írta: Egy kis OFF:

miért van az, hogy Te mindig, mindenben, 100%-ig ugyanazt gondolod, mint ozsimiki?

ÁltalábaN.
Ha már ennyire szereted, legalább megtisztelhetted volna, hogy a nevét nagy kezdőbetűvel írod le, így: Horti.
Senki nem fújt fel semmit, csupán leírta a véleményét. Talán, szabad. Eddig nem hallottam róla, hogy tiltva lenne.
Egy kis OFF:
Vicces hogy ezt pont te kérdezed meg(ezt bővebben ha szeretnéd kifejtem pü-ben)
Amugy van még itt pár emberke aki hasonlóan gondolkodik.......
ON:
Azért komolyabb dologba köthettél volna bele, mint egy bill elütésbe igazából fórumon szerintem megengedhető az ilyen, eddig nem hallotam róla, hogy tiltva lenne. :roll: :)
Az égvilágon nem írtam le semmit arról hogy tiltva lenne csak viccesnek találom.
Am olyan ez az egész mintha van egy rosszízű kaja amit 10ből 10ember nem eszik meg , Horti egy fűszer ami által 5embernek nagyon ízleni fog, 5ember meg mégjobban megutálja. Így aki főzte az jól jár, meg aki megeszi az is , annak az 5nek tökmind1 melyiket nem eszi meg. :lol:
Vá mekkora hasonlat 8)
socio66

2009.08.10. 22:07:57

attól nem kell félni,hogy horti olyan meccset kap,amit esetleg egyébként is megnéznénk,hiszen mindenki tisztában van azzal,hogy ami ő csinál,az egyszerűen nem közvetítés.
ő marad a német másodosztálynál,meg a hasonló nézhetetlen dolgoknál,ott pedig jól elökörködik.
ezzel nincs is baj,mert egyébként jól csinálja azt,amit csinál,tény,hogy rengeteg embert csal a képernyők elé a szövegével és akárhogy is nézzük, óriási húzás a sportklubtól az ő 'szerepeltetése'.
egyébként meg próbáljon meg valaki annyit rögtönözni egy eseménytelen meccsen,amennyit ő szokott.egyáltalán nem könnyű,sőt..
szóval riszpekt neki,ha nem lenne,ki kéne találni ezt az embert,az biztos.
:)
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.10. 21:58:27

látom, h vannak, akik kedvelik hortit. bátyám is kedveli, nem is ezzel van a bajom. hanem az a félelem ( a népszerűségre való tekintettel) kap majd olyan meccset, amit tényleg meg szeretnék nézni. szal értitek, nem zavar, ha ilyen noname meccseket közvetít, ha nem tetszik, hát nem nézem. ennyi. (és nem tudom, lehet azért nem találom viccesnek mert Monty Phytonon és Kreténen nőttem fel :wink: )
Kép
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.08.10. 21:56:57

Varga Tamás írta:Horti egy szakmaiatlan, felkészületlen nímand.
Nulla tudás, nulla szakmaiság, semmi.
A poénjai értékelhetetlenek, erőltetettek, és nem egy futball meccsre valók.
Szerencsére többet - 3 évig tutira - nem kell hallgatnunk.
Az még hagyján, Tamás, mert amit írsz az fedi a valóságot. De ha hallanád a Bátyját közvetíteni színvonalas megye 1. osztályú meccset, sírva könyörégnél érte :D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.10. 21:56:54

gergo9 írta: Nem kötelező nézni ezeket a "jelentéktelen meccseket"............ :roll:
Horti vszínüleg direkt úgy ültetik le hogy feldobja ezeket a szánalmasan f*s brazil bajnokikat , bundesliga 2-es kat és egyéb meccseket.
Egyértelműen növeli a nézettséget ha ő közvetíti ezeket mert amugy kutya sem nézné kb. Egész rajongótábora van. 8)
Tökmind1 ha nem érdekel vagy nem érdekel és még hortit is utálod a végeredmény ugyanaz nem nézed a sport klubbot :lol: Én személy szerint bírom a csávót és általába CSAK miatta nézem eme remek sporteseményeket.
De ezt az ügyet így felfújni az is vicces. :twisted:
Egy kis OFF:

miért van az, hogy Te mindig, mindenben, 100%-ig ugyanazt gondolod, mint ozsimiki?

ÁltalábaN.
Ha már ennyire szereted, legalább megtisztelhetted volna, hogy a nevét nagy kezdőbetűvel írod le, így: Horti.
Senki nem fújt fel semmit, csupán leírta a véleményét. Talán, szabad. Eddig nem hallottam róla, hogy tiltva lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.08.10. 21:58:50-kor.
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.08.10. 21:54:33

faithnomore írta:
Varga Tamás írta:Horti egy szakmaiatlan, felkészületlen nímand.
Nulla tudás, nulla szakmaiság, semmi.
A poénjai értékelhetetlenek, erőltetettek, és nem egy futball meccsre valók.
Szerencsére többet - 3 évig tutira - nem kell hallgatnunk.
szerintem igenis jók a poénjai egyrészt, apámmal mindig jókat nevetünk rajta, sőt elég sokszor idézünk tőle
Ilyen ismételt meccseken teljesen elmegy, de egy élő közvetítésen szerintem a tökünk tele lenne vele... Ott már annyira nem lenne vicces, hogy mindent poénra vesz...
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.08.10. 21:52:43

Varga Tamás írta:Horti egy szakmaiatlan, felkészületlen nímand.
Nulla tudás, nulla szakmaiság, semmi.
A poénjai értékelhetetlenek, erőltetettek, és nem egy futball meccsre valók.
Szerencsére többet - 3 évig tutira - nem kell hallgatnunk.
szerintem igenis jók a poénjai egyrészt, apámmal mindig jókat nevetünk rajta, sőt elég sokszor idézünk tőle

másrészt hogy érted hogy nem kell hallgatnunk? eddig se kellett, és most szerződést bontottak vele vagy mi?
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.10. 21:46:18

torrestoni írta:
Nos, lehet szeretni, vagy nem, engem nem érdekel. Azonban hálát adok az égnek, hogy csak jelentéktelen meccseket "közvetít". Közvetít? Nem, nem igazán, a mérkőzés első percétől az utolsóig a mellékes, felesleges háttértörténésekre koncentrál, nem beszélve arról, hogy a felkészülés és az ő neve nem említhető egy lapon. Az pedig csak hab a tortán, ahogy ezt előadja az általa humorosnak vélt köntösbe bújtatva.

Ez kabaréba illik, pedig elméletben a csatorna mérkőzéseket közvetít. Így azt hiszem egy néző, akit a mérkőzés érdekel, annak elfogadhatatlan a produktuma. Ez nem bohócműsor, bár mára mindenből trash-showt csinálnak, nem is csoda...
Nem kötelező nézni ezeket a "jelentéktelen meccseket"............ :roll:
Horti vszínüleg direkt úgy ültetik le hogy feldobja ezeket a szánalmasan f*s brazil bajnokikat , bundesliga 2-es kat és egyéb meccseket.
Egyértelműen növeli a nézettséget ha ő közvetíti ezeket mert amugy kutya sem nézné kb. Egész rajongótábora van. 8)
Tökmind1 ha nem érdekel vagy nem érdekel és még hortit is utálod a végeredmény ugyanaz nem nézed a sport klubbot :lol: Én személy szerint bírom a csávót és általába CSAK miatta nézem eme remek sporteseményeket.
De ezt az ügyet így felfújni az is vicces. :twisted:
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.10. 21:21:33

House írta:Léderer egyébként hogy jön ide? Lemaradtam valamiről, vagy külön az F1-re gondolsz? Kicsit összezavarodtam. :?
szokott ő foci meccseket is közvetíteni... és sztem nem rég még hallottam is... azért él bennem ilyen élénken (am lehet, h vmi 10 ezer éves ismétlés volt :roll: )
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.10. 21:20:44

Mikaos írta:Egy darab felkészült magyar foci riporter nincs.
És akkor inkább hallgatom a Hortit - mert ő legalább vicces, és feldobja a közvetítést.
Én is látom, mi folyik a tv-ben, tehát ha a kommentátor szerepe csak arra szűkül, hogy a játékosok nevét bemondja: akkor köszönöm, az tök felesleges. (Ja, meg másik "kedvencem" a statisztikák mormolása papírról, miközben valami izgalmas történik a pályán).
Figyeljen oda, felkészült legyen, szórakoztasson - ennyi egy kommentátor feladata leszűkítve.
Ebből Hortira csak az igaz, hogy szórakoztat, de ez már több, mint amit a többi kommentátor csinál.
sztem a sport Tv igenis jó kommentátorokat alkalmaz (1-2 kivétellel)
Tóth Csabát pl nagyon bírtam, amikor még angol bajnokikat közvetített, akkor sztem az "újhullámból" még Matuz Krisztián és Szaniszló Csaba is tehetséges(utóbbi ha jól tudom nálam még fiatalabb is!)
egyébként én még Horváth Ferit és a sokak által ellenszenvesnek tartott Farkas Norbit is kedvelem, mert felkészült a háttérből mindig. csak olyat közvetít, amivel 100%-ig képben van. (voltak persze kivételek, de ezek ugye erősítik a szabályt)
a sport klub számomra a sport közvetítésének megcsúfolása az állandóan ordibáló és vigyorgó idióta lédererrel és világtalan petikével az élen...
hortiról a véleményem röviden: egy tahó paraszt, aki feltűnési viszketegségben szenved, és h a Barca Tv meccseit adhatja, az szégyen a javából
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.10. 21:18:40

torrestoni írta:
Ez kabaréba illik, pedig elméletben a csatorna mérkőzéseket közvetít. Így azt hiszem egy néző, akit a mérkőzés érdekel, annak elfogadhatatlan a produktuma. Ez nem bohócműsor, bár mára mindenből trash-showt csinálnak, nem is csoda...
kezdjük ott,h ezeket a meccseket nem azért akarják a legtöbben nézni mert érdekli őket (bundesliga2, brazil,stb) hanem mert ő közvetíti,és egy nagy db sza.ból is lehozza úgy,h végignézd. amikor én leülök nézni egy ilyen meccset,nem a meccs miatt teszem,ennyi.

azért mert vannak olyanok is bőven,akik nem értékelik a humorát,még nem biztos,h igazuk is van. természetesen egy bl meccsen élőben nem őt hallgatnám,mert ott a meccs a fontos,de egy nézhetetlen brazil bajnokin,v bundesliga kettes meccsen nem feltétlen. nekem,meg még annak a pár ezer embernek,akik leülnek egy jót röhögni,egy kocsmai közvetítésen.

persze a merevebbek nem díjazzák, én megértem őket,ettől még meg lehet érteni a lazábbakat,h miért igen.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.10. 21:10:18

Forcabarca8 írta:én személy szerint nagyon nem kedvelem hortit. egyszerűen szánalmas amiket néha művel. nem mondom, h nem vicces, mert vannak jó poénjai, szövegei, de az, hogy 90 percen keresztül halgassam ezt az eszementet (by brainiac 8) )azt én nem tudom elképzelni, ráadásul 1000 poénnal próbálkozik meg egy meccsen, abból max 10 jó, ez elég rossz arány szvsz. am nálam ezzel húzta ki a gyufát:
"elküldte az annyába". ilyet mondani, szánalmas...
de ha azt nézzük, kommentátorok területén hogy állunk, akkor még inkább horti, mint a mára már teljesen nevetségessé váló léderer (ordítja h GÓÓL, de ez a gyökkér még ordítani se tud). meg némelyik annyira felkészületlen, h az már bosszantó.

nah, boccs az OFFért :wink:
Egyetértek veled, színvonaltalan a Hortis kommentár.
Léderer egyébként hogy jön ide? Lemaradtam valamiről, vagy külön az F1-re gondolsz? Kicsit összezavarodtam. :?
UI.: Bocsi a múltkori hsz-ért, félreértés volt. :)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.10. 21:03:09

Horti egy szakmaiatlan, felkészületlen nímand.
Nulla tudás, nulla szakmaiság, semmi.
A poénjai értékelhetetlenek, erőltetettek, és nem egy futball meccsre valók.
Szerencsére többet - 3 évig tutira - nem kell hallgatnunk.
Kép
Lezárt