Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.26. 10:26:10

kanty írta: Ezt az ár dolgot sose értem meg :roll: Nem a mi zsebünkből szedik ki a pénzt.
Cacerést meg hagyjuk, mindenki mindig ezzel jön. Minden szezonban csak ennyit hibázzon Pep és akkor szerintem elég fényes időszak elé nezünk. :wink:
Csak annyi, h a Barca nem minden évben nyer BLt a 100 millás jövedelemmel együtt, és az ilyen nagyságrendű költekezéseket hagyjuk meg arra időkre, amikor tényleg sz@rban van a csapat (tavaly nyár)

(Ha szerinted meg nem a mi zsebünkből szedik ki a pénzt, nézd meg mennyibe kerül egy jegy a Camp Nouba egy középszerű csapat ellen)

Viszont abban igazad van, hogyha megint sikerülne a triplázás, nagyon nem fog érdekelni, h Csiga hány meccsen lépett pályára és milyen béna volt
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.08.26. 10:11:10

Titinho írta: Ha csak abba gondolok bele, hogy Kolo Touré 18 milióért váltott klubot, vagy például Raúl Albiol 15 millióért, vagy egy brazil válogatott Lúcio 10 millióért ment az Interbe, akkor tudjátok az őrület kerülget amikor mi Csigáért adnánk 25-öt. :?
Azért, bár Pep nem szorul rá, annyiban megvédeném, h

1. egyelőre mindig igaza volt a döntéseinél, így elég, ha év közben kérdőjelezzük meg a transzfert,

2. ez a srác csak 22 éves, az általad megnevezett védők pedig már bőven túl vannak a zenitükön. Hosszú karriert futhat be nálunk, ha beválik.

3. :lol: Pepe 5-tel több volt tavaly :lol:

4. Azért ilyen drága, mert a Shaktar vezető egyéniségének számít, ő keres náluk asszem a 3. vagy 4. legjobban.

Részemről mind1, ha tavaly tudtunk adni Caceresért 16-ot, akkor nyugfodtan fizethetünk érte 25-t is, max majd a madridisták zrikálnak picit. Pep is, Cruyff is hangoztatja a védő kérdést, és bár én nem látom olyan vészesnek az ügyet, de rájuk azért hajlamos vagyok hallgatni.

szerk: bár gondolom páran már utánanéztetek, itt egy kis video róla. Nem túl jó, de ez van: http://www.youtube.com/watch?v=M5s5LWGmAQw

és egy másik: http://www.youtube.com/watch?v=s6ZxBsYfCQU
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Grege 2009.08.26. 10:29:54-kor.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.08.26. 10:07:50

Ezt a csigás dolgot én sem értem, de szerintem mindenki igy van ezzel, kivéve a vezetőség. Ezért ülnek ők ott, mi meg itt :P .
25 milla az kumma sok pénz, föleg ilyen kijelentések után hogy nem igazolunk senkit ha nem engedik a piaci árak, meg nem lesz rá keret stb bla bla bla...ott vannak a fiatalok meg Henrique bla bla bla....
Maxwell apró pénzért érkezett, csigát meg horror áron akarják megvenni és még Bl-ben sem tolhatja #-o

U.i: középpályást akarok!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.26. 10:04:41

sjd írta:
kanty írta: A Barca vezetői sem hülyék, ha kifizetnek érte tobb, mint 20 milliót akkor az azt jelenti, h komoly szándékuk van vele.

A csapatra nagyon sok mecs vár, kell a megfelelő létszám.
Azt se feledjük el, h srác nem ügyetlen. :wink:
Caceressel annyira komoly volt a szándékuk, hogy Pep inkább Tourét játszatta védőként...
Itt egyébként senkinek se az a baja, hogy ügyetlen a srác, csak egy kicsit sok lesz érte ez az összeg

Ferdinand meg Cannavaro ért ennyit anno, hát nagyon remélem akkor, hogy ez az ukrán is ilyen képességű
Ezt az ár dolgot sose értem meg :roll: Nem a mi zsebünkből szedik ki a pénzt.
Cacerést meg hagyjuk, mindenki mindig ezzel jön. Minden szezonban csak ennyit hibázzon Pep és akkor szerintem elég fényes időszak elé nezünk. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.08.26. 10:01:55

Tocy írta:Én csak azt nem értem h Pep kinek a helyére akarja...25 milláért az ember nem padra vesz játékost, de a kezdőbe???hát Piqué helye jelenleg megkérdőjelezhetetlen, Puyolt meg kihagyni???lehetetlen......és akkor még ott van Márquez is. Esetleg Márquezt a kp-n akarja használni, és az ő helyére venné? De hát kezdőbe akkor sem jó......cserének meg ennyiért....nem értem na :)

Ha most érkezik a szezon kezdetekor, akkor igen nehéz lesz beilleszkednie, mert azért a védelemben nagyon komoly összhangnak kell lennie, nem elég ha valaki egyénileg jó! Idő kell majd neki ha jön! A 25 millio rengeteg pénz, én is sokallom, de reménykedem, hogy beválik, és jövőre őt nem adjuk kölcsön...
Engem még az zavar, hogy játékoseladásból a bevételi oldalunkon nincs pénz! Oké, hogy erősíteni kell, meg nyereséges a klub, de közben nem árt ha játékoseladásból jön egy kis pénz! Nálunk ez nulla!!! És ennek tükrében rengeteg a Keirison, Zlatan, Maxwell, Csigniszi (?) megvételéért fizetett kb 90 millio! Sylvinho, Jorquera ingyen ment, Hleb,Caseres,Henrique (?) kölcsönbe mentek/mennek! Ezek közül Keirison fog visszatérni és itt játszani, a többiek már nem, és lehet jövőre megveszi őket valaki, de mivan, ha megsérülnek, és mondjuk azt mondja a Juve, hogy kösz nem veszem meg, mert sérült és rajtunk ragad, adhatjuk a fizetést neki, és majd áron alul eladjuk!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.08.26. 09:57:24

Nóbi írta:Sikerült levezetni magamnak, hogy mi lehet a vezetés terve egy újabb belső védő vásárlásával, de hogy miért éppen ezt a Csigát akarják ilyen kondíciók mellett, azt egyszerűen nem tudom megérteni... :roll:
Egyetértek veled mindenben. :? Egyszerűen én sem tudok dűlőre jutni, hogy miért pont ő. Nagyon nagy játékosnak kell lennie, ha ennyire akarja őt Pep. De hogy mit láthat benne?

Egyébként a SPORT és a Mundo szerint megvan az egyezség Csigával (ez tetszik ez a név, ezt használom majd én is :wink: ). Egy 5 éves szerződésben állapodtak meg, az első 4 évében 1,2 millió eurót fog keresni, majd ha marad az 5. évében is akkor már 2 milliót. Megjegyezném, hogy jelenleg a Sahtarnál 3 milliót keres, így több mint 50%-os fizetéscsökkentés ellenére is jönne.

De ezzel a 25 millióval továbbra sem értek egyet, sőt óriási baklövésnek tartom. Ne jöjjünk azzal, hogy felviszi az árát az, hogy UEFA-kupa győztes csapatnál van, mert [auto_cenzúra] sem érünk vele, mivel nem játszhat egész évben a BL-ben. Így kb. a felére kellene csökkenteni az árát, vagy max 15-16 millióra. De 25 millió...hát halljátok, az év leghülyébb igazolása lesz a miénk. :wink:

Ha csak abba gondolok bele, hogy Kolo Touré 18 milióért váltott klubot, vagy például Raúl Albiol 15 millióért, vagy egy brazil válogatott Lúcio 10 millióért ment az Interbe, akkor tudjátok az őrület kerülget amikor mi Csigáért adnánk 25-öt. :?

Na majd ma meg holnap meglátjuk...

Andersonnal pedig úgy vagyok, ha jönne akkor plussz egy ember a kp-n, de semmi több. Azért nem kell igazolni, hogy több játékos legyen a keretben. Lehet Thiagoval és Jonathannal többre mennénk, ha szükség esetén felhívnánk a felnőtt csapatba. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.26. 09:49:37

kanty írta: A Barca vezetői sem hülyék, ha kifizetnek érte tobb, mint 20 milliót akkor az azt jelenti, h komoly szándékuk van vele.

A csapatra nagyon sok mecs vár, kell a megfelelő létszám.
Azt se feledjük el, h srác nem ügyetlen. :wink:
Caceressel annyira komoly volt a szándékuk, hogy Pep inkább Tourét játszatta védőként...
Itt egyébként senkinek se az a baja, hogy ügyetlen a srác, csak egy kicsit sok lesz érte ez az összeg

Ferdinand meg Cannavaro ért ennyit anno, hát nagyon remélem akkor, hogy ez az ukrán is ilyen képességű
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.26. 09:48:24

"A Barca vezetői sem hülyék, ha kifizetnek érte tobb, mint 20 milliót akkor az azt jelenti, h komoly szándékuk van vele."

Hát szerintem ez nem igaz több esetben is elég csak a tavaly 16,5-ért jött Cáceresre vagy a 17-ért jött Hlebre gondolnunk értük is sokat adtak ki aztán még sem voltak velük komoly szándékaik,mskülönben nem adták volna kölcsön sztem.
Szerintem az ukrán ára irreális,remélem nem jön, ennyiért meg semmiképpen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gyurinho 2009.08.26. 09:49:41-kor.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.26. 09:47:51

kanty írta: Puyol, Piqué duó nem fog végig játszani több, mint 60 tétmecset :wink:
Én bizok Pepben.Már bebizonyitotta, h semmit se tesz ''csak'' úgy, ha ő akarja az ukránt akkor kell az ukrán :)

A Barca vezetői sem hülyék, ha kifizetnek érte tobb, mint 20 milliót akkor az azt jelenti, h komoly szándékuk van vele.

A csapatra nagyon sok mecs vár, kell a megfelelő létszám.
Azt se feledjük el, h srác nem ügyetlen. :wink:
Jaja egyetértek veled. Van már nálam Pepnek olyan respektje, hogy bízok benne. Remélem jól döntenek. Egy pár meccs után ki fog derülni. A kp-s témára pedig azt mondanám, hogy ha megfigyelitek Cruyff nyilatkozatát, utal arra, hogy a csapat egy védővel és a fiatalokkal kiegészülve teljes. Szerintem a fiatalok alatt arra gondolt, hogy a kp-t velük erősítjük meg. Gondolok itt Jonathanra vagy Thiagora.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára matyi25 2009.08.26. 09:48:33-kor.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.26. 09:41:19

Tocy írta:Én csak azt nem értem h Pep kinek a helyére akarja...25 milláért az ember nem padra vesz játékost, de a kezdőbe???hát Piqué helye jelenleg megkérdőjelezhetetlen, Puyolt meg kihagyni???lehetetlen......és akkor még ott van Márquez is. Esetleg Márquezt a kp-n akarja használni, és az ő helyére venné? De hát kezdőbe akkor sem jó......cserének meg ennyiért....nem értem na :)
Puyol, Piqué duó nem fog végig játszani több, mint 60 tétmecset :wink:
Én bizok Pepben.Már bebizonyitotta, h semmit se tesz ''csak'' úgy, ha ő akarja az ukránt akkor kell az ukrán :)

A Barca vezetői sem hülyék, ha kifizetnek érte tobb, mint 20 milliót akkor az azt jelenti, h komoly szándékuk van vele.

A csapatra nagyon sok mecs vár, kell a megfelelő létszám.
Azt se feledjük el, h srác nem ügyetlen. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.26. 09:41:19

Barcaman14 írta:http://www.telesport.hu/Hirek/2009/08/2 ... javal.aspx

Itt az alkalom hogy megerősítsük a középpályát. :D Most biztosan olcsóbban el lehet majd hozni a brazilt, ha hinni lehet ennek a hírnek.
Szerintem jó játékos és még egészen fiatal is, szóval remek erősítés lenne. :wink:
Remélem Laportáék is olvasták, vele tényleg meg lenne oldva a kp.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2009.08.26. 09:32:04

Andersont most le lehetne igazolni és akk a középpályás gond meg is lenne oldva szerintem nem kellene újabb hátvéd mert a fiatalok amikor játszottak jól játszottak és szerintem bármikor képesek lennének helyettesíteni piqué-t vagy puyol-t
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.08.26. 09:27:08

Chygrynskiy leigazolásában a következő a logika: Pep akar 4 oolyan védőt, akire bármikor számíthat a kezdőcsapatban. Jelenleg Puyol, Pique és Marquez személyében mindössze 3 olyan védőnk van, akire mindig számíthat. (Henrique,Fontas,Muniesa egyelőre csak kiegészítő emberek lesznek, Milito pedig valszeg már nem lesz a régi ha felépül)

Örülnék az ukránnak is, hiszen így sikerül valóraváltani Pep terveit, viszont aminek a legjobban örülnék, az, ha Milito végre felépülne és jó lenne. Egyszerűen nagyon kedvelem a játékát, de az h más védő után nézünk, sajnos annak a jelen h neki már vége. Hiába fog visszatérni, már nem elsz képes ezen a szinten játszani és ez szomorúsággal tölt el. :cry:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2009.08.26. 09:25:29

Én csak azt nem értem h Pep kinek a helyére akarja...25 milláért az ember nem padra vesz játékost, de a kezdőbe???hát Piqué helye jelenleg megkérdőjelezhetetlen, Puyolt meg kihagyni???lehetetlen......és akkor még ott van Márquez is. Esetleg Márquezt a kp-n akarja használni, és az ő helyére venné? De hát kezdőbe akkor sem jó......cserének meg ennyiért....nem értem na :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.08.26. 09:16:08

visca el barca írta:sokadik védőnek
Meséljetek már nekem, mert több hsz-ben is feltűnt hogy mennyire el vagyunk látva védőkkel.
Végülis igazatok is lehet, Puyol, Piqué, Marquez, Fontás, Muniesa, Montoya, Milito, Henrique?
Utóbbitól meg akarunk válni, a többi megy vissza a kis csapatainkhoz.
Militot pedig ne számoljuk és kész.
Három védő!!!
Azt sem tudom hova tegyem annyian vannak.
Tényleg...? :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
albandytos
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.07.02. 14:16:05
Tartózkodási hely: Celldömölk

2009.08.26. 09:10:38

Hallo Mindenkii.

Miért akarunk kv.igazolni?van minöségi játékos erre a posztra.Inkább kp.után kellene nézni Fabregas nem jött össze ezért alternetiva lenne M.U-nál melözütt Anderson ugyi távozhat ha jol értesültem róla.Szerintem neki csak lehetőséget kell adni és fel tudja magát hozni erre a szintre.
játékrendszerümkbe Pep megtalálná a megfelelő helyet neki.
Ez csak ötlet meg vélemény.

CSAKA BARCA!!!!!!!!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.08.26. 09:09:23

nagyon remelem nem lesz semmi ebbol a csirgyszkszrikyksziriz gyerekből. drága, bl-ben nem játszhat és amugy is tök fölösleges. meg kellett volna tartani cacerest vagy brazilt sokadik védőnek és kész. tul sokba van már nekunk igyis ez a keressunk egy 5. védőt mizéria. (ha megvesszük már kb 50 millánánál tartunk és lehet h be sem válik...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2009.08.26. 09:11:05-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.26. 09:09:01

http://www.telesport.hu/Hirek/2009/08/2 ... javal.aspx

Itt az alkalom hogy megerősítsük a középpályát. :D Most biztosan olcsóbban el lehet majd hozni a brazilt, ha hinni lehet ennek a hírnek.
Szerintem jó játékos és még egészen fiatal is, szóval remek erősítés lenne. :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.26. 08:56:48

Nem értek egyet Csiga leigazolásával, inkább a középpályát kellene erősíteni, vagy egy szélsőt hozni. Főleg az ára az, ami nagyon horrorisztikus.

Próbálok Txikiék fejével gondolkodni, a variációs lehetőségek növekedése lehet az igazolás indoka:
- Puyol gyakrabban játszhatna jobb bekket, ezáltal Dani Alves pihenhet, vagy akár játszhat szélső támadó pozícióban is (sérülés, vagy a támadók pihentetése esetén),
- Marquez képes védekező középpályást játszani,
- Zaragozában Piqué is gyakran játszott védekező középpályást (remekül), bár nem hiszem, hogy a Barcában a közeljövőben feljebb lépne egy sorral,
- ki tudja, hogy mi lesz Militoval, ráadásul Puyi és Marquez sem mai gyerek,
- ha hiány van a középpályán, Rafa felléphetne Yaya helyére, aki átveheti Xavi, vagy Ini helyét, és még sorolhatnám a variációkat, de

a lényeg, hogy 25 millió baromi sok pénz, főleg, hogy tavaly is kidobtunk ennyi pénzt belső védőkre, ami kidobott eurómillióknak bizonyult. Továbbra is az a véleményem, hogy bízni kellett volna Henriquében és Caceresben, nem pedig ismét vásárolni egy hihetetlenül drága (ennyiért már igazi klasszist is igazolhatnánk) ukrán játékost, aki magasabb szinten semmit sem bizonyított, ráadásul a BL-ben sem játszhat.

Sikerült levezetni magamnak, hogy mi lehet a vezetés terve egy újabb belső védő vásárlásával, de hogy miért éppen ezt a Csigát akarják ilyen kondíciók mellett, azt egyszerűen nem tudom megérteni... :roll:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.08.26. 08:48:52

Itt is ott is elvetik itt néhányan a sulykot.
Szóval, nem igaz, hogy nem kell kh.
Mert azzal érveltek, hogy "de hát nem padozhat Puyol, Marquez vagy Milito."
Militot szerintem ne számoljuk, mert rettentő bizonytalan a pályafutása.
Tehát van 3db használható középhátvédünk.
Mindenképpen kell legalább egy.
Abban van némi igazság, hogy ennyi pénzért könnyűszerrel találhatnánk jobbat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.08.26. 08:30:38

szbalint88 írta:
menczel írta:Remélem megjön a vezetőség esze. 5. számú belső bekkért (Puyi Marquez,Piqué,Yaya biztos elötte van) 25m eurot kiadni! Azt hittem ez nem a reál madrid. A felelőtlen költekezésről szóló szentbeszéd ezzel igazán tárgytalanná válik. Vagy most a jövőbe fektetünk be? Minden évben 25 milliot érő fiatal középső védőt (tavaly Cáceres 16,5 + Henrique 10m ) veszünk hogy hátha majd beválnak annyira mint Piqué?? Akik közben elveszik a lehetőséget a sajátnevelésű tehetségek elől és ők sem tudnak rendesen fejlődni padozással.
Áhh nem értem én ezt.
Sztem nem feltétlen padra jönne ő...hanem Pique mellé.
Sztem is, a hírekből, az árból és Pep nyilatkozataiból erre lehet következtetni. Puyol valszeg egyre több pihenőt fog kapni(bár szvsz simán megjátsza az világklasszist), ill. Alves alternatívája lesz. Toure meg maradjon csak a kzpályán. A "minden évben..." kezdetű mondandódban viszont van igazság.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.08.26. 08:28:47

szbalint88 írta:
menczel írta:Remélem megjön a vezetőség esze. 5. számú belső bekkért (Puyi Marquez,Piqué,Yaya biztos elötte van) 25m eurot kiadni! Azt hittem ez nem a reál madrid. A felelőtlen költekezésről szóló szentbeszéd ezzel igazán tárgytalanná válik. Vagy most a jövőbe fektetünk be? Minden évben 25 milliot érő fiatal középső védőt (tavaly Cáceres 16,5 + Henrique 10m ) veszünk hogy hátha majd beválnak annyira mint Piqué?? Akik közben elveszik a lehetőséget a sajátnevelésű tehetségek elől és ők sem tudnak rendesen fejlődni padozással.
Áhh nem értem én ezt.
Sztem nem feltétlen padra jönne ő...hanem Pique mellé.
Az is luxus, hogy Puyol, Márquez és Milito mind padozgassanak...

Elegem van már a sok mellényúlásból. Cáceres 16,5-ért, Henrique 10-ért. És a legnagyobb bajom az, hogy ezek esélyt sem kapnak, csak mennek tovább olcsóbban... Azt hinné az ember, hogy rájöttek odafenn: elég volt már, nem adunk ki ilyenért 25-öt. Utána meg zidják Pérezéket... :roll:

szerk.: nemhogy inkább kp-t néznének...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2009.08.26. 08:33:38-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2009.08.26. 02:27:50

menczel írta:Remélem megjön a vezetőség esze. 5. számú belső bekkért (Puyi Marquez,Piqué,Yaya biztos elötte van) 25m eurot kiadni! Azt hittem ez nem a reál madrid. A felelőtlen költekezésről szóló szentbeszéd ezzel igazán tárgytalanná válik. Vagy most a jövőbe fektetünk be? Minden évben 25 milliot érő fiatal középső védőt (tavaly Cáceres 16,5 + Henrique 10m ) veszünk hogy hátha majd beválnak annyira mint Piqué?? Akik közben elveszik a lehetőséget a sajátnevelésű tehetségek elől és ők sem tudnak rendesen fejlődni padozással.
Áhh nem értem én ezt.
Sztem nem feltétlen padra jönne ő...hanem Pique mellé.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.08.26. 01:21:15

Remélem megjön a vezetőség esze. 5. számú belső bekkért (Puyi Marquez,Piqué,Yaya biztos elötte van) 25m eurot kiadni! Azt hittem ez nem a reál madrid. A felelőtlen költekezésről szóló szentbeszéd ezzel igazán tárgytalanná válik. Vagy most a jövőbe fektetünk be? Minden évben 25 milliot érő fiatal középső védőt (tavaly Cáceres 16,5 + Henrique 10m ) veszünk hogy hátha majd beválnak annyira mint Piqué?? Akik közben elveszik a lehetőséget a sajátnevelésű tehetségek elől és ők sem tudnak rendesen fejlődni padozással.
Áhh nem értem én ezt.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.08.26. 00:45:18

Amúgy meg, attól, hogy nem olyan ismert játékos, mint messi, Henry, Xavi...stb... lehet még jó játékos és előfordulhat, hogy pár év múlva a barca meghatározó játékosa lesz!
vagy az is lehet, h nem. nah, döntetlen. kő, papír, olló?
Lezárt