Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.24. 21:33:20

fcbarca0827 írta:
-BlancoMark- írta:
miihii írta:Ahha,csak annyit,h a modi bíztatja a reál playákat,h törjék el a lábát Messinek
Ezzel jönni szerintem egy kicsit égő. Tudnék erre válaszólni, de tudod, van egy adott szint ami alá nem szeretnék lemenni. :o
:lol: Azt gondolom azért, mert nem tudsz mondani semmit... Légyszi írj nekem pár példát PÜ-ben! Köszi :wink:
Igen erre én is kiváncsi lennék ,fura ez az arcoskodás ,hogy te nem mész egy bizonyos szint alá de akkor minek jössz ide erre fóumra és írod le ezt ide.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.24. 21:32:09

jakkal írta:
Mit lehet erre mondani? Valószínűleg megártott neki a meleg. Egy kicsivel nagyobb szerénység nem ártana.
Egy éve sem a Barca a világlegjobbcsapata de már rögtön azzal jössz hogy nem ártana egy kis szerénység részünkről. Nem szabad elfelejteni hogy a 2 klub kb egy szinten van. Az hogy fél éve elvileg az elsők vagyok a világranglistán az nem jelenti azt hogy a Madrid egy picivel is kevesebb nálatok. Persze ez oda vissza érvényes.
Attól függetlenül,h a BARCA jelenleg a világ legjobbja,még nyugodtan lehet kicsit disztingválni odaát.Nem azért kellene szerénykedni,mert a BARCA a top,hanem mert jelenleg még a reálban csak a lehetősége van meg,h jó csapat legyen,de most még igencsak nem lehet arcoskodni az utóbbi évek "JÁTÉKA" után.
Ebben is lehetne tanulni tőlünk,meg különösen Peptől.Lenne mire,de mégsem arcol,hanem végtelenül szerény,időnként talán túlzottan is.Hja,más az "üzletpolitikánk" :wink:

A múlt trófeáit meg nézegethetitek a vitrinben,attól nem vagytok most jobb csapat (nemcsak nálunk,hanem úgy egyáltalán...) :roll:

-BlancoMark- írta:
miihii írta:Ahha,csak annyit,h a modi bíztatja a reál playákat,h törjék el a lábát Messinek
Ezzel jönni szerintem egy kicsit égő. Tudnék erre válaszólni, de tudod, van egy adott szint ami alá nem szeretnék lemenni. :o
Ahha,égő :arrow: NEKTEK! :wink:
De tényleg ne feszegessük,lehet nem jól jönnél ki belőle.És én sem megyek le arra a bizonyos szintre,csak azért ha van érvem,akkor használom :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.08.24. 21:34:11-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.24. 21:30:33

-BlancoMark- írta:
miihii írta:Ahha,csak annyit,h a modi bíztatja a reál playákat,h törjék el a lábát Messinek
Ezzel jönni szerintem egy kicsit égő. Tudnék erre válaszólni, de tudod, van egy adott szint ami alá nem szeretnék lemenni. :o
:lol: Azt gondolom azért, mert nem tudsz mondani semmit... Légyszi írj nekem pár példát PÜ-ben! Köszi :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.24. 21:28:11

miihii írta:Ahha,csak annyit,h a modi bíztatja a reál playákat,h törjék el a lábát Messinek
Ezzel jönni szerintem egy kicsit égő. Tudnék erre válaszólni, de tudod, van egy adott szint ami alá nem szeretnék lemenni. :o
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.24. 21:24:52

-BlancoMark- írta:
Wink Laughing Majd ő vezeti a Madridi buszt Razz
miihii írta: Jah,v ő lesz a sminkes Twisted Evil
Ugye nem ferrari busza van a reálnak? Twisted Evil Laughing
Nálatok a színvonal az egeket veri. Amúgy kik vagytok ti Pellegrinihez képest, hogy innen a "világ közepéből" kritizáljátok a nyilatkozatait? Mondjuk az még mindig jó, ha csak ennyi hibát találtok a munkájában.
Amúgy mi mikor írunk a madridistán ilyeneket Messiről? Kereshetitek, de nem fogtok találni. 8)
Ahha,csak annyit,h a modi bíztatja a reál playákat,h törjék el a lábát Messinek :roll: [-( [-X
Am nem volt kritika sztem,csak egy bizonyos válaszán elmélkedtünk,v inkább poénkodtunk,cinkelődtünk.De ezek szerint igen gyenge humor volt,ha neked nem ment át :P V nem elég fejlett a humorérzéked :wink:
De ha nem tetszik a színvonal,akkor kocogj át lécci a saját térfeledre,ott biztos több számodra kedves hsz-t találsz.
Pellegrini meg mondja csak nyugodtan,amit gondol,nincs ezzel semmi probléma.Pozitív dolgokkal kell előjönnie,megvan minden oka,hisz' beerősítettetek.Meg amúgy is,ilyenkor kell a kincstári optimizmus.MÉG nincs veszve semmi :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
jakkal
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.08.24. 21:07:32
Tartózkodási hely: a sötét oldalon

2009.08.24. 21:22:04

Ercsike írta:
Nem szabad elfelejteni hogy a 2 klub kb egy szinten van
hmm..... :) ezzel én inkább nem is vitatkozom...ahogy érzed :D :D
igazad van ha a történelmet nézzük akkor a Madrid bizony jobb.
az én fajtám nem lesz birkanyáj

Fordul itt még a szél, nem is kicsit, nagyon. Vihar lesz majd belőle.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.24. 21:21:32

jakkal írta: Nem szabad elfelejteni hogy a 2 klub kb egy szinten van.
Ezt kérlek mindenképp fejtsd ki bővebben... :roll: :twisted:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Ercsike
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.03.20. 22:21:45
Tartózkodási hely: itt is, ott is

2009.08.24. 21:20:34

Nem szabad elfelejteni hogy a 2 klub kb egy szinten van
hmm..... :) ezzel én inkább nem is vitatkozom...ahogy érzed :D :D
"Katalán a szív, kék a lélek, BARCELONA FAN maradok,amíg élek!"
Avatar
jakkal
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2009.08.24. 21:07:32
Tartózkodási hely: a sötét oldalon

2009.08.24. 21:14:48

Mit lehet erre mondani? Valószínűleg megártott neki a meleg. Egy kicsivel nagyobb szerénység nem ártana.
Egy éve sem a Barca a világlegjobbcsapata de már rögtön azzal jössz hogy nem ártana egy kis szerénység részünkről. Nem szabad elfelejteni hogy a 2 klub kb egy szinten van. Az hogy fél éve elvileg az elsők vagyok a világranglistán az nem jelenti azt hogy a Madrid egy picivel is kevesebb nálatok. Persze ez oda vissza érvényes.
az én fajtám nem lesz birkanyáj

Fordul itt még a szél, nem is kicsit, nagyon. Vihar lesz majd belőle.
Avatar
-BlancoMark-
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.03.03. 18:53:02
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.08.24. 21:14:44

Wink Laughing Majd ő vezeti a Madridi buszt Razz
miihii írta: Jah,v ő lesz a sminkes Twisted Evil
Ugye nem ferrari busza van a reálnak? Twisted Evil Laughing
Nálatok a színvonal az egeket veri. Amúgy kik vagytok ti Pellegrinihez képest, hogy innen a "világ közepéből" kritizáljátok a nyilatkozatait? Mondjuk az még mindig jó, ha csak ennyi hibát találtok a munkájában.
Amúgy mi mikor írunk a madridistán ilyeneket Messiről? Kereshetitek, de nem fogtok találni. 8)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.08.24. 21:06:53

tibi18 írta:Tudom, hogy nem akartok kötekedni, Barcás családom van( egyke vagyok Real téren).

Annyiban lehet azért megérteni Pellegrinit - ha tényleg ezt mondta -, hogy mi mást mondhatna a sajtónak.

Pep sem mondaná fordított helyzetben, hogy sose játszunk majd jobban, mint a Real Madrid, mert Laporta másnap megköszönné neki a részvételt... lásd Schuster, pedig akkor még csak a bölcs Calderon & Mijatovics duó volt a vezetőségben.....
tökéletesen igazad van. amikor egy olyan brigádot tolnak egy edző alá, mint most madridban, mi a túrót mondhatna mást? ennyi lóvéért már meg vannak az elvárások is a főnökség részéről a nyilatkozatokkal kapcsolatban is.
egyébként sincs ezzel semmi probléma, hiszen csak a világ jelenlegi legjobb csapatához hasonlította a madridot. 8)
látszik, h mer nagyot álmodni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2009.08.24. 21:02:46

Tudom, hogy nem akartok kötekedni, Barcás családom van( egyke vagyok Real téren).

Annyiban lehet azért megérteni Pellegrinit - ha tényleg ezt mondta -, hogy mi mást mondhatna a sajtónak.

Pep sem mondaná fordított helyzetben, hogy sose játszunk majd jobban, mint a Real Madrid, mert Laporta másnap megköszönné neki a részvételt... lásd Schuster, pedig akkor még csak a bölcs Calderon & Mijatovics duó volt a vezetőségben.....
Hala Madrid!
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2009.08.24. 20:54:49

A Bernabéu közönsége sokkal nyíltabb játékot vár tőlünk annál, mint amit a Barcelona képvisel, és nekünk ehhez kell alkalmazkodnunk" – mondta Pellegrini.

Ez egy komplett idióta..ennél a focinál nincs nyíltabb amita Barca játszik!!
mit akarnak? Casillas lesz a csatár?? tényleg nem normális :))
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.24. 20:49:51

Sanama írta:
miihii írta:


Jah,v ő lesz a sminkes :twisted:
Ugye nem ferrari busza van a reálnak? :twisted: :lol:
Sztájliszt :P öö nem, ugytudom csak Porsche

Viccet félretéve, szerintem jobb Ő ha a széleken játszik...
:lol:

Tényleg vegyük komolyra,mert ma már töröltek tőlem egyet,nem akarok pihire menni :oops: :wink:

Tibi!
Nem kötekedtem,csak kissé furán hatott a válasza :wink:
Am igaza van Sanamának,tényleg inkább szélen lehet hasznosabb.Amúgy is,csatárnak ott van Benzema.
Saviola írta:
miihii írta:Ugye nem ferrari busza van a reálnak? :twisted: :lol:
Dehogy.Ikarusz,1980-as évjárat.Túl nagy volt a költekezés..nem maradt keret.. :wink:
Bátor lesz azt tankolni :lol: Nesze neked ózonréteg :D Meg azért nem olyan nagy kár,ha felrakná a palánkra :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.08.24. 20:47:56

miihii írta:Ugye nem ferrari busza van a reálnak? :twisted: :lol:
Dehogy.Ikarusz,1980-as évjárat.Túl nagy volt a költekezés..nem maradt keret.. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.24. 20:45:18

miihii írta:


Jah,v ő lesz a sminkes :twisted:
Ugye nem ferrari busza van a reálnak? :twisted: :lol:
Sztájliszt :P öö nem, ugytudom csak Porsche

Viccet félretéve, szerintem jobb Ő ha a széleken játszik...
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2009.08.24. 20:44:31

Jó persze mindenhol lehet találni hibát, ha azt mondja, hogy csatárként, akkor az jön, hogy ez hülye, mert CR amúgy szélső, ha azt mondja, hogy szélsőként, akkor meg, hogy tessék ez se ért a focihoz..

de én nem kötegszem csak várom csendben a jövő hétvégét...
Hala Madrid!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.24. 20:43:51

Sanama írta:
miihii írta:
Elveimmel ellenkezik,de megnéztem azt az interjút nálatok.Kíváncsi voltam Pellegrini gondolataira.
A kedvencem:
"-Hol tud Cristiano Ronaldo többet hozzátenni a csapat játékához? A széleken, vagy csatárként?
-Az a legjobb, ha ő Cristiano Ronaldo."
Ez aztán a válasz
:lol:
Akkor a partykon :D Vagy beállítja söfőrnek :wink: :lol: Majd ő vezeti a Madridi buszt :P
Jah,v ő lesz a sminkes :twisted:
Ugye nem ferrari busza van a reálnak? :twisted: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.08.24. 20:44:50-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.24. 20:42:55

miihii írta:
tibi18 írta:
Madridistán is beidézték, amit mondott Pellegrini, de szó sem esett a Barcelonáról. Sztem mindenki a saját csapatára koncentrál..
Elveimmel ellenkezik,de megnéztem azt az interjút nálatok.Kíváncsi voltam Pellegrini gondolataira.
A kedvencem:
"-Hol tud Cristiano Ronaldo többet hozzátenni a csapat játékához? A széleken, vagy csatárként?
-Az a legjobb, ha ő Cristiano Ronaldo."
Ez aztán a válasz
:lol:
Akkor a partykon :D Vagy beállítja söfőrnek :wink: :lol: Majd ő vezeti a Madridi buszt :P
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.24. 20:41:10

tibi18 írta:
Madridistán is beidézték, amit mondott Pellegrini, de szó sem esett a Barcelonáról. Sztem mindenki a saját csapatára koncentrál..
Elveimmel ellenkezik,de megnéztem azt az interjút nálatok. :wink: Kíváncsi voltam Pellegrini gondolataira.
A kedvencem:
"-Hol tud Cristiano Ronaldo többet hozzátenni a csapat játékához? A széleken, vagy csatárként?
-Az a legjobb, ha ő Cristiano Ronaldo."
Ez aztán a válasz
:lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2009.08.24. 20:41:07

A Madridistán valóban nincs róla szó, de a Goal.com-on is megjelent.
Finally, when asked if Los Blancos will be playing the same kind of champagne football as Barcelona, Pellegrini replied, “Tiki taka? The Bernabeu faithful doesn’t want a similar style to Barca. They want a more direct style of football.”
Nem tudom a Goal.com mennyire tekinthető szennynek.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2009.08.24. 20:27:15

Sziasztok!

Igen Ramos sérült, ezért nem játszik.

NSO, ti emeltétek ki.... nagyjából egyenlő a Blikkel és egyéb szennyekkel. Biztosan remek tolmácsaik vannak, de mégiscsak újságírók..

Madridistán is beidézték, amit mondott Pellegrini, de szó sem esett a Barcelonáról. Sztem mindenki a saját csapatára koncentrál..és van ugye a sajtó!

Amúgy grat a Spanyol Szuperkupához, Ibra meglepően jó volt.

Hala Madrid!
Hala Madrid!
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2009.08.24. 20:24:05

Lionel86: Sergio Ramos sérült (ínhüvelygyulladás). :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chrissjr 2009.08.24. 20:27:26-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.24. 20:22:45

Gali írta:Az NSO-n megjelent egy cikk, amiben Pellegrini azt mondja: „A Bernabéu közönsége sokkal nyíltabb játékot vár tőlünk annál, mint amit a Barcelona képvisel, és nekünk ehhez kell alkalmazkodnunk." Mit lehet erre mondani? Valószínűleg megártott neki a meleg. Egy kicsivel nagyobb szerénység nem ártana.
Természetes, h fűt-fát össze igér. Mindenki ezt tenné. Azzal is tisztában van mindenki, h amit a Barca játszik jelenleg az a nagybetűs foci. Ebben a stilusban a Barcelona a legjobb és senki se közeliti meg.

Pellegrini szerintem nem sokáig fogja zavarni a vizet a Realnál. Nem elég erős jellem, ahhoz ennyi sztárt kontrolálni tudjon.
Én például nem tudom elképzelni, h rá kiállt Ronaldora és jól lehordja, ha vmit nem jól csinál a portugál.

Na de minden kiderül. Vége lesz lassan a nagy szópárbajoknak és fényderűl arra, h ki valójában hol tart.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2009.08.24. 20:20:07

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem! Sergio Ramos mért nem játszott a felkészülési meccseken, esetleg sérült? Ha valaki tud valamit írja meg!
Lezárt