Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.08.12. 16:51:11

irónia. gyerekek. :lol: :lol:
♥fcbarca.♥
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2009.08.12. 16:48:13

danikaa10 írta:
bojanfan írta:mit szólnátok michel salgadohoz? viszonylag olcsón megszerezhető, és alves posztjára is kell egy alternatíva. :roll:
Te most a Real-os Salgadoról beszélsz?? :shock: :roll:
Minek reagáltok ilyenre? :D
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.12. 16:47:08

bojanfan írta:mit szólnátok michel salgadohoz? viszonylag olcsón megszerezhető, és alves posztjára is kell egy alternatíva. :roll:
Te most a Real-os Salgadoról beszélsz?? :shock: :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.08.12. 16:45:38

bojanfan írta:mit szólnátok michel salgadohoz? viszonylag olcsón megszerezhető, és alves posztjára is kell egy alternatíva. :roll:
Esélyes hogy egy Real/volt Real játékost fogunk leigazolni...
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.12. 16:45:24

bojanfan írta:mit szólnátok michel salgadohoz? viszonylag olcsón megszerezhető, és alves posztjára is kell egy alternatíva. :roll:
Hát persze, hogyne... "Ledolgozta" a fél életét a Real Madridban, majd elmegy levezetni a legnagyobb riválishoz...? :roll: Ugye, te sem gondoltad komolyan?
Egyébként Alves posztjára van 3 alternatíva: Puyol, Henrique, Victor Sanchez! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.08.12. 16:46:34-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.08.12. 16:41:30

mit szólnátok michel salgadohoz? viszonylag olcsón megszerezhető, és alves posztjára is kell egy alternatíva. :roll:
♥fcbarca.♥
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.12. 16:27:38

A Sport arról cikkezik, hogy a Barca érdeklődik Vincent Kompany után. Továbbra is nagy középső védő keresésben vagyunk.

szerk.:
Winger posztra pedig Arda Turanról is cikkezgetnek.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.08.12. 12:57:30

Attika 25 írta:
faithnomore írta:ja meg Zambrottát meg Thuramot....szerintem ez eléggé jó kis erősítés volt, nem az igazolások hibája volt a formahanyatlás
Ők már egy évvel később jöttek ha jól tudom Henry-ékkel :wink:
Rosszul tudod :wink:
2007-es igazolások:
Henry, Abidal, Milito és Yaya.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.12. 12:48:41

faithnomore írta:ja meg Zambrottát meg Thuramot....szerintem ez eléggé jó kis erősítés volt, nem az igazolások hibája volt a formahanyatlás
Ők már egy évvel később jöttek ha jól tudom Henry-ékkel :wink:

Milyen érdekes,mégis kishiján leváltották Laportáékat a szavazáson,pedig ők akkor nem tehettek semmiről.....

S arra mi a garancia hogy nem lesz mondjuk egy forma hanyatlás Xavi-nál,Ini-nél vagy Messi-nél aztán cseszhetjük,azt próbálom megmagyarázni hogy ha hosszabb a keret akkor sokkal kevésbé valoszinü hogy ha 1-1 ember ilyen vagy olyan okból kiesik akkor széthullik a csapat,anno ez volt.

De mindegy te is máshogy látod és én is,egyet érteni ugysem fogunk,veszekedni meg én nem fogok :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.12. 12:43:58

Attika 25 írta:
Sanama írta:...

Miért nem lehet elismerni, és belátni,hogy a 05-06os idény utáni bukásnak semmi köze nem volt az igazolásokhoz...
Nem volt semmi köze?Ha mondjuk nem Guddy-t és Ezquerro-t igazoltunk volna csak hanem tényleg erősitettünk volna akkor megnyerhettük volna azt a bajnokságot ha mást nem is,mert igy is csak egymás elleni eredménnyel maradtunk le róla ha jól emlékszem(vagy gólaránnyal?),s lehet hogy akkor nem zuhantunk volna össze Ronaldinho és Deco faxoskodásai-tól.

Ennyi erővel akkor most is felesleges lenne bárkit is igazolni már,mert mennyi esély van rá hogy..... ahogy te is irtad,de Laportáék mégis akarnak erősiteni,lehet pont azért mert ők is érzik hogy akkor azt picit elcseszték,s nem akarják most is megkockáztatni :roll:
Most direkt nem próbálod megérteni amit mondani szeretnék?
Szerinted egy csapat május közepén BL-t nyer, az szeptemberben már szr lesz? Nem,csak ugyanúgy a focira kell koncentrálni,és az esetleges TÁVOZÓKAT pótolni. Hidd el,ha Decoék a focira figyeltek volna nem lett volna akkor égés...
Érdekes, a MU 2.került Bl döntőbe zsinórban, 3.bajnokságot nyerik és még más kupákat szereztek. Pedig nem igazoltak hatalmas neveket....

Ennyi erővel, Ronaldinho - Deco a focira figyeltek volna sok-sok ponttal nyertük volna a bajnokságot 06-07ben.

07ben megvettük Henry-t,mire mentünk vele? Semmire,mert Dinhoék ugyanúgy tettek a focira.És akkor Ők voltak a csapat meghatározó játékosai.

De ha szerinted azért nem nyertünk mert Gudy jött akkor gratulálok.

ui: Laportáék elsősorban a padra akartak venni embert. Mascherano.
Csak hát egyéb okok miatt nem tud padra hozni embert megfelelő áron.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.08.12. 12:41:18

ja meg Zambrottát meg Thuramot....szerintem ez eléggé jó kis erősítés volt, nem az igazolások hibája volt a formahanyatlás
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.12. 12:33:10

Sanama írta:...

Miért nem lehet elismerni, és belátni,hogy a 05-06os idény utáni bukásnak semmi köze nem volt az igazolásokhoz...
Nem volt semmi köze?Ha mondjuk nem Guddy-t és Ezquerro-t igazoltunk volna csak hanem tényleg erősitettünk volna akkor megnyerhettük volna azt a bajnokságot ha mást nem is,mert igy is csak egymás elleni eredménnyel maradtunk le róla ha jól emlékszem(vagy gólaránnyal?),s lehet hogy akkor nem zuhantunk volna össze Ronaldinho és Deco faxoskodásai-tól.

Ennyi erővel akkor most is felesleges lenne bárkit is igazolni már,mert mennyi esély van rá hogy..... ahogy te is irtad,de Laportáék mégis akarnak erősiteni,lehet pont azért mert ők is érzik hogy akkor azt picit elcseszték,s nem akarják most is megkockáztatni :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.12. 12:16:25

Attika 25 írta:
House írta:Azon gondolkozom, hogy ügyebár most Laporta ideje lejár, és jön az új elnök, aki lehet hogy megadja azt az összeget, amit kér az Arsenál. Tehát, jövőre nagyobb esély lehet erre a transzferre.
Egyfelől igy is lehet nézni,de másfelől szerintem katalóniában összességében biztos nem felhőtlenül boldogok az idei átigazolások terén,s ha esetleg ne adj Isten megint buknánk (ugyanugy mint az elöző BL győzelem után) ebben az évben akkor az az ő bukása is lenne,s az gyakorlatilag Laporta féle irányvonal (az ő jeöltje a választásokra,mert biztros lesz olyan) bukása is,s ezt biztos nem akarja,viszont ha hozná Fabregas-t egy hatalmas tehetséget,katalánt akit ott mindenki epekedve vár vissza azzal el lehetne csendesiteni mindenkit akinek eddig nem tetszettek az igazolásaink,s onnantól Laporta a maga részéről mindent megtett,jó a csapat,rajta már nem mulik,effektiven ő saját maga és a politikája már nem bukhat :roll:
Jaj, ettől a falra mászom...

Miért nem lehet elismerni, és belátni,hogy a 05-06os idény utáni bukásnak semmi köze nem volt az igazolásokhoz...

Az akkori legnagyobb csillag és egy másik kiemelkedő játékos(Ronaldinho,Deco) szrtak az egészre, és nem érdekelte őket a foci,csak a bulibulibuli. Még jó hogy nem ment a játék,és szépen lassan még az öltözőben is tönkretették a hangulatot.
Ennyi oka volt annak,hogy bukta volt az a 2év. Illetve,hogy nem küldték el hamarabb Ronaldinhot és társait(ettől független kedvencem a brazil).

Most mennyi esély van rá,hogy Messi,Iniesta,Xavi vagy akárki a csapatból nem a focire figyelne :?:

Fabregas meg szerintem 38-42milióért elhozható, Wenger üzletember, ki tudja hány miliárdos bevételt csinált már az Ágyúsoknak, szóval nincs veszve szerintem semmi,persze nem örülnék ha saját nevelést ennyire drágán hoznánk vissza,de ez van.
Avatar
Predator
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.04.01. 22:14:04

2009.08.12. 12:11:33

Chino írta:...
Ennyi,erről van szó...hiába a világ legjobb kezdője a miénk,Xavi,Iniesta és Touré is ember és nem várhatjuk el Tőlük,hogy egy ilyen húzós évben,mint amilyen lesz minden meccsen játszanak és 100%on teljesítsenek és sajnos a sérülés mindig benne van a pakliban...minőségi háttér kell,nem mondom,hogy csere,mert ez a lényeg,h nem vészhelyzetre kell beugró ember,arra ott van Guddy. Olyan valaki kell,aki gyorsan alkalmazkodik,tujda hozni azt a szintet,amit Xaviék is és ami még fontos,hogy bármelyik pillanatba...egy ilyen ember van:Fabregas...el kell hozni,nincs mese,nagyon sokat segítene! Ha nem sikerül reméljük a legjobbakat,de az biztos,hogy sokkal nehezebb lesz nélküle
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.12. 12:04:47

Sokat rágódtam rajta és Cesc szerintem már lassan létkérdés. Már most látható, hogy milyen az, ha becsúsznak a sérülések. Azt pedig, hogy kispadra jönne felejtsük már el. Nézzük reálisan. Akár 60-70 meccsünk is lehet, méghozzá elég sűrű beosztásban. Ezt Ini, Xavi és Henry sem bírja el sztem + plusz simán jöhetnek akár zsinórban a sérülések. Akkor pedig kivel pótoljuk ezeket a játékosokat. Guddyval? Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Dos Santos pedig jó lehet egy-két meccsen de nem lehet rá építeni. Ha leigazolnánk Cesc-t sok embert tudnánk minőségben pótolni. Akár Ibrát is. (nem hiszem, hogy magyarázni kell miért) Lássuk be, nincsen aki érdemben tudná helyettesíteni a kulcsjátékosokat. Ez pedig nagyon visszaüthet.
Nem akarok azzal jönni, hogy a Real így meg úgy, de be kell látni, hogy az ő padjuk sokkal hosszabb, minőségi játékosokkal, így őket nem vágja annyira földhöz ha néhány játékos lesérül és ez nagyon sokat nyom a latba. Nem szarok be tőlük, de ezzel lépéselőnyben vannak. A kezdőnk minden csapatot ver, de utánpótlás szinten nem vagyunk túl erősek. A fiatalokra még nem lehet építeni, majd 1-2 szezon múlva.
Ezért lenne nagy szükség Fabregasra. Az hogy itt nevelődött stb és mekkora áruló felejtsük már el. Igen, büszkék lehetünk, hogy a klubnak vannak elvei, de nem szabad hogy ez a csapat rovására menjen. Ha mondjuk Henrique-t be tudnánk vonni az üzletbe, /Wenger úgyis szereti az ilyen játékosokat/ + Cesc is kiállna az átigazolás mellett, sztem gond nélkül elhozhatjuk. Én azt mondom mindenképpen meg kell próbálni, de gyorsan, mert ha semmiképp nem megy akkor még Matát is meg kellene környékezni, aki szintén játszana szerdán.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de szerettem volna kifejteni.
Forca Barca!!!!
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.12. 11:39:05

House írta:Azon gondolkozom, hogy ügyebár most Laporta ideje lejár, és jön az új elnök, aki lehet hogy megadja azt az összeget, amit kér az Arsenál. Tehát, jövőre nagyobb esély lehet erre a transzferre.
Egyfelől igy is lehet nézni,de másfelől szerintem katalóniában összességében biztos nem felhőtlenül boldogok az idei átigazolások terén,s ha esetleg ne adj Isten megint buknánk (ugyanugy mint az elöző BL győzelem után) ebben az évben akkor az az ő bukása is lenne,s az gyakorlatilag Laporta féle irányvonal (az ő jeöltje a választásokra,mert biztros lesz olyan) bukása is,s ezt biztos nem akarja,viszont ha hozná Fabregas-t egy hatalmas tehetséget,katalánt akit ott mindenki epekedve vár vissza azzal el lehetne csendesiteni mindenkit akinek eddig nem tetszettek az igazolásaink,s onnantól Laporta a maga részéről mindent megtett,jó a csapat,rajta már nem mulik,effektiven ő saját maga és a politikája már nem bukhat :roll:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.12. 11:29:39

Azon gondolkozom, hogy ügyebár most Laporta ideje lejár, és jön az új elnök, aki lehet hogy megadja azt az összeget, amit kér az Arsenál. Tehát, jövőre nagyobb esély lehet erre a transzferre.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2009.08.12. 11:20:43

Rivaldo11 írta:Ha igaz ez a 45 milla, akkor szerintem 40 milláért hozható, addig el kell menni szerintem. Ha valóban haza akar térni Fabregas, ennyiért elengedi Wenger.
Sajna Hlebet már kölcsönadtuk, most milyen jól jönne ha bele lehetne venni a bizniszbe...
Ez nem úgy müködik, mint vmi manager játékban.
Txiki megmondta, hogy egy bizonyos szint felett nem adnak többet egy olyan játékosért, aki a klubnál nevelkedett, ellenkezne az elveikkel.

30millió a maximum, amit szánnak rá, de nem többet.
A Sport szerint 45 millió az az összeg, ahonnan szóba állnak a Barcával.

Ez egy nehéz ügy, sokkal nehezebb, mint a többi, hiszen egy katalánról van szó.

Nyilván közeledhetnének az álláspontok, ha vmelyik játékost bevonnák az üzletbe, de mindenki jól ismeri Wenger-t...neki biztosan nem kell Gudjohnsen, Henrique...eddigi ténykedését ismerve, neki minimum Touré, Busquets, Bojan, Muniesa, Jonathan, esetleg Gai vagy Thiago kellene.
Wenger dönt és ő egy nagyon nehéz ember (sokan ezért is lépnek le onnan).

Egyébként tényleg szükségünk lenne rá, pl a Mundo fel is hivja a figyelmet arra, hogy januárban Touré és Keita egyszerre fog elmenni az Afrika kupára.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.12. 10:12:42

Az Ibra-Samu dologban annyit mindenképp erősödtünk hogy a svédbosnyák képes akár egymaga is meccseket eldönteni,valljuk be őszintén Samu olyat nem nagyon tudott hogy amikor sok a sérült,döcög a szekér akkor megeresszen egy bombát 30-ról ami beagad s átlendülünk a holtponton vagy azt se hogy egyedül meginduljon mint egy tank 2-3 védőn keresztül,ez mindenképp erősités hogy lesz egy Messi szerű huzóember.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.12. 10:07:13

Capon írta:
Rivaldo11 írta:Ha igaz ez a 45 milla, akkor szerintem 40 milláért hozható, addig el kell menni szerintem. Ha valóban haza akar térni Fabregas, ennyiért elengedi Wenger.
Sajna Hlebet már kölcsönadtuk, most milyen jól jönne ha bele lehetne venni a bizniszbe...
Bár nem vagyok nagy Fabregas fan, de legszívesebben én is elhoznám idén. 45-ért elengedje Wenger ahhoz az is kell, hogy Fabregas is nagyon nagyon el akarjon jönni. Ehhez pedig Pep-nek el kell vele hitetnie, hogy számít rá kezdő szinten. Érzésem szerint ebből nem lesz semmi idén, főleg, hogy már ennyire nyakunkon a szezonkezdet. De már most meg kell vele kezdeni a tárgyalásokat ha azt akarjuk, hogy jövőre megszerezhessük.
Még van egy hetünk,simán összejöhet még,ez a 45 millio egész türhető kiinduló ár,én azt hittem 60 milla alatt szóba sem állnak majd velünk,szóval ebből még lehet valami,pozitivan kell hozzáállni :wink:
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.12. 10:04:44

baas11 írta:Villaért végül is meddig mentünk el árban ?
42 millio mert aztán utána mondta hogy ő szivesen csökkentené a fizuját évi 2 millioval hogy csak fizessük ki érte az 50-et.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.12. 10:04:02

Rivaldo11 írta:Ha igaz ez a 45 milla, akkor szerintem 40 milláért hozható, addig el kell menni szerintem. Ha valóban haza akar térni Fabregas, ennyiért elengedi Wenger.
Sajna Hlebet már kölcsönadtuk, most milyen jól jönne ha bele lehetne venni a bizniszbe...
Bár nem vagyok nagy Fabregas fan, de legszívesebben én is elhoznám idén. 45-ért elengedje Wenger ahhoz az is kell, hogy Fabregas is nagyon nagyon el akarjon jönni. Ehhez pedig Pep-nek el kell vele hitetnie, hogy számít rá kezdő szinten. Érzésem szerint ebből nem lesz semmi idén, főleg, hogy már ennyire nyakunkon a szezonkezdet. De már most meg kell vele kezdeni a tárgyalásokat ha azt akarjuk, hogy jövőre megszerezhessük.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.08.12. 09:46:53

Villaért végül is meddig mentünk el árban ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.12. 09:39:26

Ha igaz ez a 45 milla, akkor szerintem 40 milláért hozható, addig el kell menni szerintem. Ha valóban haza akar térni Fabregas, ennyiért elengedi Wenger.
Sajna Hlebet már kölcsönadtuk, most milyen jól jönne ha bele lehetne venni a bizniszbe...
Rivaldo-A Legnagyobb.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.08.12. 09:31:14

Wengernek korrekt a hozzáállása, nem 90-100 milliókról beszél. Persze ez is hatalmas összeg, főleg egy saját nevelésért, de ez utóbbi ténytől el kell tekinteni, hisz ez puszta üzlet jelenleg. Az, h mi neveltük ki, annyiban számít, h Wenger hajlandó tárgyalni az eladásáról és reális összegért. Tavaly, ha jól emlékszem 29+5-ért vettük Danit és megérte. A jelenlegi piaci helyzetben 35+2-3 milliót megér egy olyan srác, akinek nem kell megtanítani a stílusunkat, képességei alapján kezdő lehet, elől bárhol bevethető és nem kéne több igazolás.
Lezárt