Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.08.10. 23:53:17

lionelmessi19 írta:Arra leszek kiváncsi, ha leigazoljuk Cesct véletlen, akkor mit lép majd Pep.

Szerintem nagyon bírja a srácot, főleg ha majd jól is játszana, de Henryről így is tudhatjuk nagyjából, h a 'kedvencek' közt van, amennyiben lehet egyáltalán ilyenekről beszélni. Ki lesz majd kezdő? Vagy teljesen egyforma arányban? Érdekes volna.

Viszont megint csak feltételezve, hogy Cesc olyan teljesítményre lenne itt Xaviék mellett is képes, ami miatt a világ ismeri őt már ilyen fiatalon, hát én biztos őt játszatnám középpályán, és Iniestát a baloldalon. Többnyire persze. Hisz a bő keret azért volna, hogy ne mindig ugyanazok játszanak, de ne legyen nagy minőségi lépcső.
Szerintem eleinte rotálva, az ellenféltől függően, de előbb-utóbb elkerülhetetlenek a sérülések, és mint tudjuk, Ini és Henry is elég sérülékeny mostanában és ha a 2 ből neadjisten 1 is kidől Fabregasnak máris megvan a helye, sőt ha Ibrával van valami akk Henry belép a helyére és mindjárt megint megvan a hely Cesc nek. Szerintem a legjobb váalsztás ő lenne és jobban megérné a 40 millát mint Mascherano a 25-30 at :roll: :wink:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.10. 23:46:16

Arra leszek kiváncsi, ha leigazoljuk Cesct véletlen, akkor mit lép majd Pep.

Szerintem nagyon bírja a srácot, főleg ha majd jól is játszana, de Henryről így is tudhatjuk nagyjából, h a 'kedvencek' közt van, amennyiben lehet egyáltalán ilyenekről beszélni. Ki lesz majd kezdő? Vagy teljesen egyforma arányban? Érdekes volna.

Viszont megint csak feltételezve, hogy Cesc olyan teljesítményre lenne itt Xaviék mellett is képes, ami miatt a világ ismeri őt már ilyen fiatalon, hát én biztos őt játszatnám középpályán, és Iniestát a baloldalon. Többnyire persze. Hisz a bő keret azért volna, hogy ne mindig ugyanazok játszanak, de ne legyen nagy minőségi lépcső.

ja: nekem bőven elég lenne egy Rafa, Puyol, Piqué, Muniesa dolog. Tavalyi szezont is négy középsővédővel nyomattuk végig, és az utsó kényszermegoldások oka is csak az volt, hogy Cácerest nem használtuk. Muniesát simán lehet majd, egyelőre legalábbis nagyon tetszik amit művel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.08.10. 23:21:57

Ha Henrique távozik, akkor biztosan igazolunk legalább egy középső védőt.
Éjszaka elmormolok egy imát, hogy Guardola ne Csirginszkyjt válassza.
Felelőtlen döntés volna.
Remélem kiszúrnak egy szimpatikus jó védőt.
Szegény Henriquét viszont lehet végleg el kéne adni...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2009.08.10. 21:22:59

Attika 25 írta:Henry-nek achilles ín sérülése van,kihagyja a hétközi válogatott meccset.

Én marhára fosok a sérülésektől,még el sem kezdődött az idény de már tele vagyunk kisebb nagyobb sérülésekkel,tartok tőle hogy az idei év ilyen szempontból sokkal rosszabb lesz a tavalyinál :?
Sajnos erre fel kell készülünk, hogy a tavalyinál valószínűsíthetően több sérülés lesz, hiszen Ini-t leszámítva meg Henry kisebb térd fájdalmait leszámítva nem nagyon volt semmi, és azért a játékosok kopnak, fáradnak az új idényben előjöhet az, ami tavaly elmaradt! Sajnos! De ne legyen igazam! Visca el Barca! Visca Catalunya!

Hogy ne legyek OFF: Nani-t meg akartuk szerezni a BL döntő után? Hmm... nem lenne rossz, de jelenleg erősen kispad esélyes lenne nálam, max Henry cseréje lehetne!

Ő olyan CR style, csak nem akkora beképzelt...
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.08.10. 21:13:59

Sport.es-en olvastam, hogy a BL-döntő után Nanit akartuk megvenni, de a MU nem akar megválni tőle.
ser del Barça es el millor que hi ha
újpestikacsa26
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.11.01. 15:36:52

2009.08.10. 20:58:34

Itt az a "híres" Cesc nyilatkozat arról, hogy ha pep hívná...:D
http://pepsifoci.brain.sk/node/36271
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.10. 20:48:31

Én pl. nem vagyok Mata ellen,azok táborába tartozom akik nagyon szivesen látnák.Az ő leigazolása a Real-nak is nagy fricska lehetne,mert az ő saját nevelésü játékosuk nálunk válhatna igazi klasszissá :)

Henry-nek achilles ín sérülése van,kihagyja a hétközi válogatott meccset.

Én marhára fosok a sérülésektől,még el sem kezdődött az idény de már tele vagyunk kisebb nagyobb sérülésekkel,tartok tőle hogy az idei év ilyen szempontból sokkal rosszabb lesz a tavalyinál :?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.10. 20:35:38

Ha Cesc-t sikerülne leigazolni, sztem mindenki megnyugodhat lenne helye és nem csak a kispadot koptatná. Iszonyat megterhelő lesz a szezon és azért jöhetnek sérülések sajnos. Az biztos, hogy vele nagyon sokat erősödnénk és az utánpótlás is meglenne. Szívesen hallanék tőle nyilatkozatot, ha jól emléxem nemrég azt mondta, hogy ha Pep hívná akkor jönne, kiváncsi lennék, most miként gondolja.

Azt pedig nem igazán értem miért van mindenki ennyire ellene Matának. Sokat láttam játszani és engem meggyőzött. Az hogy középpályára kell ember nem zárja ki őt. Sőt. Ott is kitűnően játszik. Bel Bosque is kp-n játszatja, Ini helyén. Szóval ezzel sem lenne gond. Ráadásul még fiatal, sokat tudna tanulni ilyen játékosok mellett, viszont kellő rutinnal is rendelkezik. Rendben van, hogy van sok tehetséges fiatal, de ne velük akarjuk az összes posztot pótolni. Muniesa, Pedro valszeg feljönnek és talán néha Dos Santos is, de ennél nem hiszem hogy egyelőre több kellene.
Forca Barca!!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.10. 17:44:13

palesz77 írta:
miihii írta: A Depor játékosa tudomásom szerint. :wink:
Mivel szüttyögött az elnökük,rapid módon elhoztuk Maxwellt,így Luis maradt a csapatánál...
Ennyi. :wink:
akkor az kacsa, hogy ingyen igazolható, és tárgyalunk vele?(sport.esen olvastam hasonlókat :oops: )
Sztem igen.
Nehezen hinném el,h 9 milláért nem engedték,mert 20at akartak érte,rá pár hétre meg ingyen igazolható lenne.
Bár láttunk már csodákat,de elég érdekes lenne.Max akkor,ha dühében olyan lenne a viselkedése,h inkább elküldik v ilyesmi...
Hamarosan kapunk hitelesebb híreket erről,ha igaz :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.10. 17:19:16

miihii írta: A Depor játékosa tudomásom szerint. :wink:
Mivel szüttyögött az elnökük,rapid módon elhoztuk Maxwellt,így Luis maradt a csapatánál...
Ennyi. :wink:
akkor az kacsa, hogy ingyen igazolható, és tárgyalunk vele?(sport.esen olvastam hasonlókat :oops: )
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.08.10. 17:15:10

palesz77 írta: más: emberek! mi van Filipével? valaki írja már le nekem légyszi. köszi előre is
A Depor játékosa tudomásom szerint. :wink:
Mivel szüttyögött az elnökük,rapid módon elhoztuk Maxwellt,így Luis maradt a csapatánál...
Ennyi. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 17:11:56

Léfe írta:Soha nem vinném Iniestát balra-nem mintha ott falábu lenne -de a rendkivül kreativ játéka hihetetlenül épitő jellegü és ez a középpályán jön ki. Még az ötlettöl is begörcsölök.
Szerintem meg nála jobb balszélsőt keresve sem találhatnánk. Csupán állandósítani kellene azon a poszton. Ezért is kell ide Fabregas, mert ő tudja pótolni Init középen. A falábú kifejezésre meg rácáfolván, emlékezz vissza a tavaszi Betis elleni meccsre. Ott is a bal szélen játszott és a hátán vitte a csapatot az első félidőben. Nálam akkor bizonyította be hogy ott a helye.+ Ne mondd hogy Mata vagy David Silva jobban megállná a helyét azon a poszton, egyikük sem hagyna ott annyi védőt mint Iniesta.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.10. 17:09:47

vkinga írta:
Nem volt szándékomban belekötni. Sajnálom, ha így érzed. Nem fogok máskor. Azért a szavaid irónikusak voltak tőled felém. Ezentúl a meccseket nézem, és kész.
ne dramatizáljuk túl :D bocsi, ha megbántottalak, csak gondoltam előre tisztázom a felvetődő kédéseket :D
más: emberek! mi van Filipével? valaki írja már le nekem légyszi. köszi előre is
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.10. 16:58:51

vkinga írta: Messi megirigyelné? Azért Leo sokkal jobban cselez. Ini a középpályára nagyon jó. A Valencia ellen Messi jobb helyzetben volt. Xavi a passzkirály. messinek 17 gólpassza volt. A chelsea ellennem láttam, hogy amikor lehetett volna, hogy passzolt. Főleg a visszavágón. A többiek is egyedül akarták megoldani. messi kezd egész jól irányítani.
vajon honnan tudtam, hogy te fogsz belekötni ebbe a részbe? :roll: én nem mondtam, hogy Inesta jobban cselez, csak azt, hogy van néhány megmozdulása, amit még Messi is csak tátott szájjal bámulhat, annyira zseniális(igen vkinga, Messinek is sok ilyen megmozdulása van). nem tudom miből szűrted ki, hogy nem Xavi a passzkirály. tényleg ő, ez vitathatatlan. valóban, Messi egyre jobban irányít, de ebben még Ini jobb :wink: azért akkora passzt, mint Ini Alvesnek adott a Malaga ellen nem biztos, hogy tud adni(ne köss bele Kinga, ez a véleményem!). és Iniesta a Valencia elleni meccsen simán belőhette volna, habár Messi jobb helyzetben volt. de akkoris, egy apró bokamozdulat, és bent van. mégse lőtte be. mert ő inkább passzolt. ilyen helyzetben sokszor megteszi, ezt nem tagadhatod(az meg hogy a Chelsea ellen nem passzolt annyit ](*,) istenem. ő lőtte tovább a csapatot. még jó, hogy akkor nem passzolt :D {igen vkinga, Messi adta a gólpasszt, tudjuk}) nekem Iniesta játéka tetszik jobban, neked Messié. de attólmég nem belekötni kéne abba amit írok, hanem normálisan végiggondolni, és egy kicsit elvonatkoztatni Messitől! :D
na peace, remélem nem voltam sértő, nem állt szándékomban :D

szerk: ez a vidi rávilágít, hogy miért kéne elmennia Cescnek :D olyan zsugákat oszt, mint az állat, de a 2/3-át kihagyja a sok csodacsatár(mi is kihagyunk helyzeteket, de nem véletlenül rúgtunk több mint 100 gólt :D )
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.08.10. 16:46:24

palesz77 írta:
Léfe írta:Soha nem vinném Iniestát balra-nem mintha ott falábu lenne -de a rendkivül kreativ játéka hihetetlenül épitő jellegü és ez a középpályán jön ki. Még az ötlettöl is begörcsölök.
hidd el, max 2 hónap(talán sok is), és kihozná magából a maxot azon a poszton is. a válogatottban is játszott hasonló szerepet az Eb-n, és majdnem a csapat legjobbja volt. szóval én nem görcsölöktőle. én imádom nézni amikor a szélen játszik. ahogy forgatja a védőket... néha még Messi is megirigyli :lol: de ha megnzted, az idei felkészülési meccseken(az első két Usa csapat elleni meccset láttam csak, a 3.-at nem) Messi is nagyon jött befelé, és irányított rendesen. szóval Ininél se lenne ez gond. bár akkor nem tudom ki lőné azt a töménytelenül sok gólt :lol: majd Ibra meg MEssi termelnek ezerrel. amúgy ha Ininek több szerencséje van, még 6-7 gólt lőhetett volna, lőtt nagyon sok kapufát, és volt olyan, hogy csak ujjheggyel tudott védeni a kapus. pusz ha megnézzük a Valencia ellen Messi gólját(a döntetlenes meccsen), akkor látjuk miért nem lőtt annyi gólt. mert ő sokat passzol, néha akkor is, ha nem kéne :D szóval Iniesta-Ibrahimovic-Messi csatársor a Fabregas-Touré-Xavi középpályásokkal hidd el nagyon ütős lenne/lesz :D
Messi megirigyelné? Azért Leo sokkal jobban cselez. Ini a középpályára nagyon jó. A Valencia ellen Messi jobb helyzetben volt. Xavi a passzkirály. Messinek 17 gólpassza volt. A chelsea ellennem láttam, hogy amikor lehetett volna, hogy passzolt. Főleg a visszavágón. A többiek is egyedül akarták megoldani. Messi kezd egész jól irányítani. Ibra mikor játszik? Hogy fog a Tridente összeszokni?


Hogy ne legyek off: Fabregas jó volna, nem fog sokat padozni. Rengeteg meccsünk lesz. Az augusztust nézzétek meg. Sok utazás, sok meccs, és fontos meccsek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.10. 16:20:30

Léfe írta:Soha nem vinném Iniestát balra-nem mintha ott falábu lenne -de a rendkivül kreativ játéka hihetetlenül épitő jellegü és ez a középpályán jön ki. Még az ötlettöl is begörcsölök.
hidd el, max 2 hónap(talán sok is), és kihozná magából a maxot azon a poszton is. a válogatottban is játszott hasonló szerepet az Eb-n, és majdnem a csapat legjobbja volt. szóval én nem görcsölöktőle. én imádom nézni amikor a szélen játszik. ahogy forgatja a védőket... néha még Messi is megirigyli :lol: de ha megnzted, az idei felkészülési meccseken(az első két Usa csapat elleni meccset láttam csak, a 3.-at nem) Messi is nagyon jött befelé, és irányított rendesen. szóval Ininél se lenne ez gond. bár akkor nem tudom ki lőné azt a töménytelenül sok gólt :lol: majd Ibra meg MEssi termelnek ezerrel. amúgy ha Ininek több szerencséje van, még 6-7 gólt lőhetett volna, lőtt nagyon sok kapufát, és volt olyan, hogy csak ujjheggyel tudott védeni a kapus. pusz ha megnézzük a Valencia ellen Messi gólját(a döntetlenes meccsen), akkor látjuk miért nem lőtt annyi gólt. mert ő sokat passzol, néha akkor is, ha nem kéne :D szóval Iniesta-Ibrahimovic-Messi csatársor a Fabregas-Touré-Xavi középpályásokkal hidd el nagyon ütős lenne/lesz :D
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2009.08.10. 16:19:58

Léfe írta:Soha nem vinném Iniestát balra-nem mintha ott falábu lenne -de a rendkivül kreativ játéka hihetetlenül épitő jellegü és ez a középpályán jön ki. Még az ötlettöl is begörcsölök.
Teljesen egyetértek! Ezt csak vészmegoldásnak jó , Iniesta simán eltudja játszani (szerintem a jobb hátvédet is eljátszaná tökéletesen) de az igazi posztja ott van középen , ott a legjobb (sőt a világ egyik legjobbja).
Fabregas érkezésének mégis örülnék mert nagyon hosszú lesz a szezon.Sérülések(ne legyenek,de kisebbek mindig vannak),eltiltások , ANK akkor lehetne pl.:Xavi ,Fabregas ,Iniesta . Szóval én nagyon boldog lennék ha vissza térne.

Védelembe ha Henrique megint kölcsönbe menne akkor Fontás vagy Muniesa megérdemelnék a bizalmat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2009.08.10. 16:20:55-kor.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.10. 16:03:45

Soha nem vinném Iniestát balra-nem mintha ott falábu lenne -de a rendkivül kreativ játéka hihetetlenül épitő jellegü és ez a középpályán jön ki. Még az ötlettöl is begörcsölök.
Fecó
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.10. 16:01:25

Szerintem ezt az egész Valdez témát hanyagolni kéne! Főleg itt! Már annyiszor de annyiszor felborzolta a kedélyeket hogy megszámolni se lehetne. fele társaság szereti másik fele nem szereti.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.08.10. 15:59:30

hihetetlen, hogy miután nemrég írta alá valdes az uj szerzodest, meg van aki leirja, h jo lenne vki a helyere :D

(amugy sztem is :D, sőt vegyük meg moutinhot, meg silvat is :D)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2009.08.10. 16:08:12-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.10. 15:58:40

vlbarca írta:Fabregas jól jönne a Barcának.A középpályán a Xavi-Fabregas-Yaya Touré hármas szerintem jól működne. Iniesta pedig előrébb, a baloldalon tudna játszani. Messinek bérelt helye van a jobboldalon, míg csatárposzton Zlatan tökéletes választás
Egy gondom van:
Jó lenne Váldes helyére valakit igazolni. Szívesen látnám Frey-t (Fiorentina) vagy Akinfeevet(CSZKA Moszkva).
:lol:
Erről mit gondoltok?
Hajrá BARCA
Elhiheted, hogy Valdes egy ideig (szerintem és remélem) nem fog eligazolni mivel nem rég hoszabbított. :wink: Meg amúgy sem értem Frey mivel lenne jobb? :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 15:46:02

vlbarca írta:Fabregas jól jönne a Barcának.A középpályán a Xavi-Fabregas-Yaya Touré hármas szerintem jól működne. Iniesta pedig előrébb, a baloldalon tudna játszani. Messinek bérelt helye van a jobboldalon, míg csatárposzton Zlatan tökéletes választás
Egy gondom van:
Jó lenne Váldes helyére valakit igazolni. Szívesen látnám Frey-t (Fiorentina) vagy Akinfeevet(CSZKA Moszkva).
:lol:
Erről mit gondoltok?
Hajrá BARCA
Én Valdes párti vagyok. Örülök hogy a csapat tagja és én azt szeretném hogy ez így is maradjon jó sokáig. Tudom hogy itt a legtöbben ellene vannak, de szerintem a kevés bakija ellenére ő remek kapus. Sokszor mentette már meg a csapatot, pláne egy az egyben. Meg amúgy is, a harmadlagos kapitányunknak bérelt helye van itt. :wink:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.08.10. 15:36:11

Nem tudom mi a céljuk még a nyáron a vezetőségnek! Ha Fabregast megakarják venni akkor csak tessék! Erre csak Txikiék képesek , hogy elhozzák! Sok a variálás már! Könyörgöm adjuk el a Szőke zseninket és már csak 20-25 millió az ára a kiskatalánnak!
Hibáztatni nem lehet amikor elmente elvégre emlékezzetek , hogy ment el! Spanyol törvények mások mint az Angol törvények , megtörtént , elment visszzajön jövőre ugysem azt fogjuk nézni , hogy istenem mennyibe kerűl! Tudja jól mindenki mekkora ász lenne ebben a csapatban!
SEX N MONEY...
vlbarca
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.08.10. 14:54:17
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar megye

2009.08.10. 15:31:42

Fabregas jól jönne a Barcának.A középpályán a Xavi-Fabregas-Yaya Touré hármas szerintem jól működne. Iniesta pedig előrébb, a baloldalon tudna játszani. Messinek bérelt helye van a jobboldalon, míg csatárposzton Zlatan tökéletes választás
Egy gondom van:
Jó lenne Váldes helyére valakit igazolni. Szívesen látnám Frey-t (Fiorentina) vagy Akinfeevet(CSZKA Moszkva).
:lol:
Erről mit gondoltok?
Hajrá BARCA
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.08.10. 15:28:33

A Fabregas-üggyel kapcsolatban a véleményem az, hogy én nem tudom hibáztatni egy 16 éves fejjel meghozott döntéséért, amibe rengeteg minden belejátszott többek között nyilván az ügynöke akarata, szülei véleménye stb...

Ezen felül azt sem értem, hogy miért nem adnának neki sokan még egy esélyt, elvégre ugyanezen helyzetből Pique is élt a bizalommal, olyannyira hogy egyesek már leendő csapatkapitányt látnak a szemében. Az egyetlen dolog amiben különbözik PIquetől az az, hogy ő jobban befutott kinn és emiatt lényegesen több pénzt kérnek érte, mint anno a MU Gerardért, de ez meg aligha Fab hibája. A legfőbb kérdés az, hogy megér-e jelen helyzetben Cesc 30környéki összeget, amire már aligha mer bárki is bátran igent mondani. Az más kérdés, hogy ha Mescheranoért lett volna ennyink, akkor Fabra méginkább lehet...
Lezárt