Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.08.03. 22:51:49

Bojan Krkic írta:Maxwell neve se sürven köszönt be ha ez vigasztal :wink:
Legyen igazad, örülnék neki, mert fiatal, gyors, tehetséges... Barcában a helye ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.08.03. 22:37:57

Sanama írta:
Csak annyi, hogy mióta meglett hosszabítva a kontraktusa, ha minden igaz a kivásárlási ára valahol 22 millió körül mozog... Confused Smile
Mondjuk még az a maximum 22milio is kevesebb,mint egy Mascheranoért kért 30, nem? Ha már a KP kérdés.
olcsóbb, de nem véletlenül. minőségbeli különbség is van :wink:
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.08.03. 22:23:45

geridoss írta:Mascheranoért sok az a 30 millió:S Én nem érzem rajta, hogy "érne" annyit. Bár ezen a piacon már minden-mindegy alapon mennek a dolgok...Moutinho jó választás lenne, de sehol sem merült fel a neve, az Eurobarca fórumon kívül... Legalábbis én nem hallottam róla sehol sem. Az eddigi igazolásoknak örülök, de Mascheranot nem látom elit játékosnak, cserének meg nem igen jönne el, "biztos" kezdő Pool'-ból.

Legyen bárhogy, Pep tudja mit csinál, tudta ezt tavaly, is most is tudni fogja :wink:
Biztos okkal igazolja azt, akit.
Maxwell neve se sürven köszönt be ha ez vigasztal :wink:
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.08.03. 22:19:04

Mascheranoért sok az a 30 millió:S Én nem érzem rajta, hogy "érne" annyit. Bár ezen a piacon már minden-mindegy alapon mennek a dolgok...Moutinho jó választás lenne, de sehol sem merült fel a neve, az Eurobarca fórumon kívül... Legalábbis én nem hallottam róla sehol sem. Az eddigi igazolásoknak örülök, de Mascheranot nem látom elit játékosnak, cserének meg nem igen jönne el, "biztos" kezdő Pool'-ból.

Legyen bárhogy, Pep tudja mit csinál, tudta ezt tavaly, is most is tudni fogja :wink:
Biztos okkal igazolja azt, akit.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.03. 21:49:03

Csak annyi, hogy mióta meglett hosszabítva a kontraktusa, ha minden igaz a kivásárlási ára valahol 22 millió körül mozog... Confused Smile
Mondjuk még az a maximum 22milio is kevesebb,mint egy Mascheranoért kért 30, nem? Ha már a KP kérdés.

Hát mondjuk igaz,ha Gudy elmegy,akkor egy KP kötelező,még akkor is ha Dos Santos(remélem) felkerül a nagy csapatba.
Illetve középhátvéd helyett én is gy jobb bekket erőltetnék.

Majd kiderül...
Avatar
KissTito14
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009.06.14. 11:16:35
Tartózkodási hely: Szigethalom Sun City

2009.08.03. 21:43:37

bali 15 írta:
Én is egyetértek a támadó irányító középpályás gondolatával.
Moutinho lenne ide nagyon jó. De asszem hogy ő hosszabbított. A másik meg az hogy Pep nemigazán érdeklődik támadó kp után. Vagy igen?
Moutinho nagyon sokra vihetné nálunk. Deco utódjának tartom. Már régóta a mélyvízben úszik a srác és 22 évesen ő a csapatkapitány. Bár a Sportingban mindenki 22 éves :D. Az ő ifinevelésük még a miénket is túlszárnyalja. Na mind1. Egyszóval ő az aki tökéletesen megfelel az általatok lefektetett paramétereknek. Fiatal 22 éves. Már sztár . És csak 15 millió. Bár ezt valaki lehet sokallja. Én viszont ennyit kiadnék érte.
Simán megérné őt idehozni. De ha Pep nem érdeklődik támadó kp után akkor biztosan tudja hogy mit csinál. Ő a főnök. :D
Csak annyi, hogy mióta meglett hosszabítva a kontraktusa, ha minden igaz a kivásárlási ára valahol 22 millió körül mozog... :? :)
Kép
˛˛A Barςa a bajnok, én pedig csak azt tudok mondani nekik, hogy a nyomás azé, aki nem nyert semmit...´´[Ibra]
.ViSCΛ ΣL BΛЯCΛ.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.08.03. 21:07:59

grecki írta:Számomra meglepő a topik szavazásának eredménye. Legutóbb úgy rémlik arra voksoltak a legtöbben, hogy maradjon Eto'o, most meg utcahosszal a Ibra vezet. No mind1.

Továbbra sem értem, hogy miért nem akar Guardiola igazolni valakit Alves mögé. Úgy érzem (bár általában nem szoktak bejönni a megérzéseim, nem hiába, hisz nem vagyok nő :lol:), hogy emiatt pórul fogunk járni a következő idényben.

Illetve, ha az cápavadász is elhagyja a csapatot, akkor igencsak kellene valakit igazolni a középpályára. Thiago úgy fest nem szerepel a tervekben, úgyhogy egy megbízható - olcsó - középpályást még el tudnék képzelni. (Mondjuk olyat, aki a széleken is megállja a helyét.)
Majdnem mindenben egyetértek veled!...majdnem...
az utolsó mondatod nem helytálló, mivel egy olyan belsőküzéppályás aki szélen is meg állja a helyét nem olcsó...megjegyzem tudom milyen egy szélső dolga hiszen én magam is az vagyok...és akik a belső középpályáról ugranak be helyettesíteni többnyire bárhol megállják a helyüket... ebből csak azt akarom hihozni hogy az ilyen álltalában nem kis pénzért igazolható... pl iniesta (jó tudom ő világklasszis és te nem olyanra gondoltál, de a lényeg hogy aki középpályán bárhol megállja a helyét az ha egy ilyen csapatban világklasszissá nőheti ki magát és éppen ezért nem adják őket olcsón a klubbok)

bocs az OFF-ért
Kép
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2009.08.03. 20:59:27

Számomra meglepő a topik szavazásának eredménye. Legutóbb úgy rémlik arra voksoltak a legtöbben, hogy maradjon Eto'o, most meg utcahosszal a Ibra vezet. No mind1.

Továbbra sem értem, hogy miért nem akar Guardiola igazolni valakit Alves mögé. Úgy érzem (bár általában nem szoktak bejönni a megérzéseim, nem hiába, hisz nem vagyok nő :lol:), hogy emiatt pórul fogunk járni a következő idényben.

Illetve, ha az cápavadász is elhagyja a csapatot, akkor igencsak kellene valakit igazolni a középpályára. Thiago úgy fest nem szerepel a tervekben, úgyhogy egy megbízható - olcsó - középpályást még el tudnék képzelni. (Mondjuk olyat, aki a széleken is megállja a helyét.)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.08.03. 20:17:09

Nem akarok Caceres14 szerepébe lépni, de amikor a haverral tegnap beszélgettünk, mondta h Flaminit ki kéne szabadítani a Milanból (MU drukker létére még mindig a srác Arsenalos korszakát emlegeti). Nekem is szöget ütött a fejembe a gondolat, még csak 24 éves, nem megy ANKra és bírná a padozást.
Mondtam is h szólok Laportának...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.03. 20:07:42

messinho19 írta:
Chino írta:Én ezt a Mascherano-ügyet sem értem igazán. Az még rendben lenne ha csak meg lett volna szellőztetve, de ha a hírek igazak Pep nagyon érdeklődik iránta. Nem jobb a posztján a Yayánál plusz egyáltalán nem mobilis. Azt a hármast (Yaya-Ini-Xavi) hiba lenne megbontani, ráadásul van egy sergi is nálunk. El kellene felejteni és inkább igazolni egy támadó/irányító kp-t, hogy pihentetni lehessen nyugodtan Iniéket, ami egy balszélső igazolása nélkül nehéz feladat lesz. A fiatalok is jól teljesítettek de még korai lenne teljesen rájuk építeni. Remélem Xabi után a Pool nem akar több nagy játékost eladni és Masche marad a helyén.
teljesen igazad van mind2 dologban
sokan jönnek az afrika kupával de sztem elleszünk 1 hónapig
Keita és Touré nélkül
a másik hogy egy támadot meg téleg kéne szerezni
szerintetek kit kéne?
Én is egyetértek a támadó irányító középpályás gondolatával.
Moutinho lenne ide nagyon jó. De asszem hogy ő hosszabbított. A másik meg az hogy Pep nemigazán érdeklődik támadó kp után. Vagy igen?
Moutinho nagyon sokra vihetné nálunk. Deco utódjának tartom. Már régóta a mélyvízben úszik a srác és 22 évesen ő a csapatkapitány. Bár a Sportingban mindenki 22 éves :D. Az ő ifinevelésük még a miénket is túlszárnyalja. Na mind1. Egyszóval ő az aki tökéletesen megfelel az általatok lefektetett paramétereknek. Fiatal 22 éves. Már sztár . És csak 15 millió. Bár ezt valaki lehet sokallja. Én viszont ennyit kiadnék érte.
Simán megérné őt idehozni. De ha Pep nem érdeklődik támadó kp után akkor biztosan tudja hogy mit csinál. Ő a főnök. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.03. 20:05:35

messinho19 írta:a másik hogy egy támadot meg téleg kéne szerezni
szerintetek kit kéne?
Van der Vaartot :lol: :lol: :lol: úgyis eladja a Real :D amúgy én Fabregasnak örülnék, de rá igen csekély esély van. amúgy most mi van Thiagoval? ő tuti nem kerül fel a felnőttekhez? csak mert akkor marha rosszkor jött neki a Spanyol U-19-es meghívó. ha eljött volna a túrákra, szerintem Pep számítana rá. de persze ezt nem tudhatjuk, de én örülnék, ha ő meg Dos Santos jönnének fel a B-ből. tavaly Busquetsre se hittük volna, hogy lehet több mint kiegészítőember, és nem csak egy "60. percben beáll 3-0-nál" erősítés lesz. és lett. tudom, hogy nincs minden évben egy "Messi szintű tehetség" ahogy sokan mondják, de ez a két fiú szerintem igenis képes lenne Busquets szintű teljesítményre! szóval én bíznék az ifikben :D
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2009.08.03. 19:50:54

Chino írta:Én ezt a Mascherano-ügyet sem értem igazán. Az még rendben lenne ha csak meg lett volna szellőztetve, de ha a hírek igazak Pep nagyon érdeklődik iránta. Nem jobb a posztján a Yayánál plusz egyáltalán nem mobilis. Azt a hármast (Yaya-Ini-Xavi) hiba lenne megbontani, ráadásul van egy sergi is nálunk. El kellene felejteni és inkább igazolni egy támadó/irányító kp-t, hogy pihentetni lehessen nyugodtan Iniéket, ami egy balszélső igazolása nélkül nehéz feladat lesz. A fiatalok is jól teljesítettek de még korai lenne teljesen rájuk építeni. Remélem Xabi után a Pool nem akar több nagy játékost eladni és Masche marad a helyén.
teljesen igazad van mind2 dologban
sokan jönnek az afrika kupával de sztem elleszünk 1 hónapig
Keita és Touré nélkül
a másik hogy egy támadot meg téleg kéne szerezni
szerintetek kit kéne?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.03. 19:45:02

Én ezt a Mascherano-ügyet sem értem igazán. Az még rendben lenne ha csak meg lett volna szellőztetve, de ha a hírek igazak Pep nagyon érdeklődik iránta. Nem jobb a posztján a Yayánál plusz egyáltalán nem mobilis. Azt a hármast (Yaya-Ini-Xavi) hiba lenne megbontani, ráadásul van egy sergi is nálunk. El kellene felejteni és inkább igazolni egy támadó/irányító kp-t, hogy pihentetni lehessen nyugodtan Iniéket, ami egy balszélső igazolása nélkül nehéz feladat lesz. A fiatalok is jól teljesítettek de még korai lenne teljesen rájuk építeni. Remélem Xabi után a Pool nem akar több nagy játékost eladni és Masche marad a helyén.
Forca Barca!!!!
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.03. 18:51:52

Nah most tudok reagálni. Igen én is tudom, hogy Rijkaard játszatta ott és ha jól emlékszek nem is tolta rosszul. Csak hát nem az eredeti posztja. Amúgy semmi gond tévedhet mindenki.

A lényegben egyet értünk kell valaki kp-ra lehetőleg Iniesta, Xavi tipusú.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.03. 18:32:52

rendben TZS, hiszek neked, köszönöm a pontosítást! akkor elnézést kérek tőled Matyi!
a lényegen mondjuk tényleg nem változtat a dolog: Rafa barátunk nagyon hasznos több poszton is! ;)
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.08.03. 18:11:38

a bal oldalra akkor is szivesen látnék egy új klasszis nevet,Robinhot például.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.08.03. 17:38:39

Fecooo írta:Matyi, Márquez eredeti posztja szerint vkp ;)

Rijkaard játszatta is ott, csak később került a hátvédsorba, de bőven megállja a helyét középen is, főleg azért, mert ahol egy Yaya Touré a vkp, ott max helyettesre lehet szükség, mert jelenleg ő a kategóriában "THE BEST" :D
tehát amíg Touré az ANK-n lesz, Márquez tudja majd helyettesíteni, viszont ha Guddy tényleg elmegy, a pad röviddé válik, mert csak ifiket tartani a padon nagyon kockázatos...

tehát a lényeg: középpályára kell még vki, ebben egyetértek veletek
Nem piszkálódni akarok, de szerintem nem a vkp az eredeti posztja Márqueznek.
És alátámaszt ez is, olvasd el a második mondatot itt: http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=2946
:wink:

De a lényeg, hogy ha úgy hozza az élet, akkor meg tudja oldani a vkp posztot is.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.08.03. 17:21:50

Mental_Theo írta:a sztársportban luca tonit irták kiszemeltnek..
Hát igen a sztááár sport. :lol: :lol: :lol:
Hagyjuk már.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.03. 17:18:28

Mental_Theo írta:a sztársportban luca tonit irták kiszemeltnek..
Pár hónappal ezelőtt is volt szó róla! :wink: De nem lett belőle semmi! Most, hogy leigazoltunk egy ugyanolyan tipusú csatárt, mint Toni, Ibra személyében (természetesen nem a technikai tudásra gondolok... :) 8)) immár szerintem 110%, hogy nem vesszük meg! Nem tartom valószínűleg, hogy még mindig gondolkoznak benne....
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.08.03. 17:08:15

a sztársportban luca tonit irták kiszemeltnek..
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.03. 16:55:39

matyi25 írta:
ElBartimaeus írta:
Habár, ha megnézzük a kombinációs lehetőségeket: Márquez vkp-s lehet, míg Maxwell sztem egy jobb oldali kp-s poszton is simán bevethető, akkor meg bőven elég ez a 6 ember oda. Sztem nem leszünk bajban ebben a szezonban, ami az embereket illeti. :)
Ez mind oké, de nem jók a kényszer megoldások. Mégiscsak már nem érzik otthon magukat azokon a posztokon. Szal kéne vagy két ember.
Matyi, Márquez eredeti posztja szerint vkp ;)

Rijkaard játszatta is ott, csak később került a hátvédsorba, de bőven megállja a helyét középen is, főleg azért, mert ahol egy Yaya Touré a vkp, ott max helyettesre lehet szükség, mert jelenleg ő a kategóriában "THE BEST" :D
tehát amíg Touré az ANK-n lesz, Márquez tudja majd helyettesíteni, viszont ha Guddy tényleg elmegy, a pad röviddé válik, mert csak ifiket tartani a padon nagyon kockázatos...

tehát a lényeg: középpályára kell még vki, ebben egyetértek veletek
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.08.03. 16:17:05

Varatrix írta:
Asys írta:Lavezzi "állítólag" elvágyódik Nápolyból, nagyon örülnék neki ha it kötne ki bár szinte esélytelen! :wink:
Lavezzi az egyik kedvenc játékosom, de semmi esélye hogy itt kössön ki.
Jó volna ha egy jó PL, vagy egy erősebb seria A csapat lecsapna rá.
Van a srácban lehetőség.
szerintem bőven elférne nálunk is. Amíg úgy volt hogy Ribery jön, addig nem is örültem volna ha itt köt ki, mivel csak padozás lett volna a sorsa jelen állás szerint viszont, igenis örülnék ha itt tolná, kicsit több is van benne, mint csak példaként Jeffrenbe. És mint már mondtam Hamsik is jöhetne a kp-ra én mindkét srácnak örülnék. Csak ilyen híreket se olvastam még nagyon hogy érdeklődnénk utána/utánuk, bár Max iránta se volt :wink: [-o< O:)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.03. 16:11:12

ElBartimaeus írta:
Habár, ha megnézzük a kombinációs lehetőségeket: Márquez vkp-s lehet, míg Maxwell sztem egy jobb oldali kp-s poszton is simán bevethető, akkor meg bőven elég ez a 6 ember oda. Sztem nem leszünk bajban ebben a szezonban, ami az embereket illeti. :)
Ez mind oké, de nem jók a kényszer megoldások. Mégiscsak már nem érzik otthon magukat azokon a posztokon. Szal kéne vagy két ember.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.03. 15:45:59

LM10 írta:A Sport.es szerint Guddy még a héten a West Ham játékosa lesz. Szóval tényleg kell még 1 kp. Nem kell klasszisnak lenni, bőven elég egy amolyan 6.- számú kp. Nekem is első hallásra úgy tűnik mintha gyengültünk volna tavaly óta pedig nem.

Eddig jött Maxwell,Ibra és Jeffren a B csaaptból. Távozott: Caceres,Hleb,Sylvinho,Eto'o,és már Guddy is annak tekinthető.

Viszont még veszünk egy védőt és egy kp.-t. +A fiatalokkal is kiegészülünk.

V.V.,Pinto, Jorquera
Alves,Puyi,Piqué,Maxwell,Márquez,Abidal,Henrique, és még 1 védő.
Touré,Xavi,Iniesta,Busquets,Keita, és ide télleg kell eg kp.
Messi,Ibra,Henry,Bojan,Pedro,Jeffren.

Ez 23 játékos. +még vannak fiatalok is
, szóval nem kell kétségbe esni, h többen távoztak eddig, mint érkeztek
:wink:
Jeffren helye még nem biztos szvsz. Védőnek ott van Fontás is Muniesa is, akik nagyon jól teljesítettek. Kp-ra meg Jonathan dos Santos is kiváló volt. Viszont ha Guddy elmegy, akkor talán tényleg kéne még valaki, akár Thiago. Bár sztem 6 középpályással neki lehet vágni egy idénynek, csak ne essen ki onnan egyszerre 3 sérülés miatt. Habár, ha megnézzük a kombinációs lehetőségeket: Márquez vkp-s lehet, míg Maxwell sztem egy jobb oldali kp-s poszton is simán bevethető, akkor meg bőven elég ez a 6 ember oda. Sztem nem leszünk bajban ebben a szezonban, ami az embereket illeti. :)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.03. 15:45:12

LM10 írta:A Sport.es szerint Guddy még a héten a West Ham játékosa lesz. Szóval tényleg kell még 1 kp. Nem kell klasszisnak lenni, bőven elég egy amolyan 6.- számú kp. Nekem is első hallásra úgy tűnik mintha gyengültünk volna tavaly óta pedig nem.

Eddig jött Maxwell,Ibra és Jeffren a B csaaptból. Távozott: Caceres,Hleb,Sylvinho,Eto'o,és már Guddy is annak tekinthető.

Viszont még veszünk egy védőt és egy kp.-t. +A fiatalokkal is kiegészülünk.

V.V.,Pinto, Jorquera
Alves,Puyi,Piqué,Maxwell,Márquez,Abidal,Henrique, és még 1 védő.
Touré,Xavi,Iniesta,Busquets,Keita, és ide télleg kell eg kp.
Messi,Ibra,Henry,Bojan,Pedro,Jeffren.

Ez 23 játékos. +még vannak fiatalok is
, szóval nem kell kétségbe esni, h többen távoztak eddig, mint érkeztek
:wink:
Azt, hogy gyengültünk-e, vagy erősödtünk-e, azt szeptemberbe fogjuk megtudni, és nem most.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Lezárt