Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.07.27. 01:03:26

És elég sokan voltak kint,nagyjából tele volt a stadion,nem?

Közel sem, érezték ,hogy elég hoki meccs lesz :oops:
Pellegrini sem tudna h milyen kezdőre számít alapvetően ... nem látja át h kire és hol számítson ! Az egyetlen erősségüket az egységet is összekavarták a mohósággukkal .....
Ez azért elég vicces ,nem? :)
nso szerint fölényben volt a Madrid.
Fölényben volt,csak sz.t nem ért,nagyon gyenge eresztés volt a mai produkció :?
csakamadrid
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.27. 01:00:31

TZS írta:
LM10 írta:Real Madrid - Al-Ittihad 1-1 (0-0)

Állítólag, gyenge volt a Real és akár nyerhetett volna az ellenfél is...
nso szerint fölényben volt a Madrid. :lol:
A kettő nem zárja ki egymást :wink:
Fölényben is volt a reál (ha azért nem is döntő fölényben :P ),de a végén akár nyerhettek volna a vendégek is.
Nem voltak csúnya gólok,és nem rossz az elosztásuk sem :twisted: :wink:

És elég sokan voltak kint,nagyjából tele volt a stadion,nem?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.27. 00:56:25

Én néztem ezt a meccset , és azt azért meg kell említenem h nem volt egy ügyetlen csapat az ellenfél de Real is igencsak gyengus volt... mondhatnám káosz ,nekem úgy tűnt h a mennyiség a minőség rovására megy van vagy 40 játékosok de hiába mert össze-vissza szaladgálnak mintha Pellegrini sem tudna h milyen kezdőre számít alapvetően ... nem látja át h kire és hol számítson ! Az egyetlen erősségüket az egységet is összekavarták a mohósággukkal .....
persze ,messzemenő köv. nem lehet levonni mint ahogy akkor sem lehetne ha 10-0 nyernek de azért jelzés értékű és szerintem még nagyon sok idő és meccs kell h "ezek" összeálljanak és az idő igencsak fogy.... :twisted:
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.07.27. 00:50:35

LM10 írta:Real Madrid - Al-Ittihad 1-1 (0-0)

Állítólag, gyenge volt a Real és akár nyerhetett volna az ellenfél is...
nso szerint fölényben volt a Madrid. :lol:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.07.27. 00:50:01

LM10 írta:Real Madrid - Al-Ittihad 1-1 (0-0)

Állítólag, gyenge volt a Real és akár nyerhetett volna az ellenfél is...
tény, hogy nem voltak jobbak, mint múlthéten, de azért annyira gyengék se voltak.
ha azt nézzük, hogy eléggé tartalékosak voltak, meg még szokniuk is kell egymást akkor nem rossz.
bár ma mi is a fiatalokkal vertünk egy hasonló szintű csapatot 4-1re, de a Barca az már csak Barca :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.27. 00:44:49

Real Madrid - Al-Ittihad 1-1 (0-0)

Állítólag, gyenge volt a Real és akár nyerhetett volna az ellenfél is...
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.07.26. 21:32:35

miihii írta:
danko94 írta:
barca1615 írta:22:30-kor Real játszik! Valami keret infót tudtok?
madridista.hu írta:vas, 16:01 -
A ma esti várható kezdőcsapatok:
Real Madrid: Dudek; Torres, Garay, Metzelder, Marcelo; Gago, Lass; Cristiano, Guti; Raúl és Benzema.
Al Ittihad: Al Netyf; Alsobyani, Jamaan, Montshni, Salmi; Khariri, Al-Saeed, Mishal, Absaban, Ghamdi; Al-Zubaidi.
:wink:
Nah,ezt jó,h mondjátok.
Sztem meg is nézem majd.

Mindenképp nézd én mindig nézem a real meccseket annyira kiváncsi vagyok mi lesz az új csapat! De mutkor ahogy néztem nagyon ötletszegény volt! Még gyerekcipőbe az összhang!

De hát sztárok vásárlásával és jó kerettel nem lehet mindent nyerni összhang is kell! De hát erre vannak a felkészülési meccsek! Abár Kaká+Albiol mikor csatizik hozzájuk már? Szabijuk csak letelik:D
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.26. 21:31:06

danko94 írta:
barca1615 írta:22:30-kor Real játszik! Valami keret infót tudtok?
madridista.hu írta:vas, 16:01 -
A ma esti várható kezdőcsapatok:
Real Madrid: Dudek; Torres, Garay, Metzelder, Marcelo; Gago, Lass; Cristiano, Guti; Raúl és Benzema.
Al Ittihad: Al Netyf; Alsobyani, Jamaan, Montshni, Salmi; Khariri, Al-Saeed, Mishal, Absaban, Ghamdi; Al-Zubaidi.
:wink:
Nah,ezt jó,h mondjátok.
Sztem meg is nézem majd.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.07.26. 21:30:03

Köszi! Amúgy én csak Ronaldora fog kiváncsi:D Én szeretem nézni a játékát! Akármilyen kislány
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.07.26. 21:26:21

barca1615 írta:22:30-kor Real játszik! Valami keret infót tudtok?
madridista.hu írta:vas, 16:01 -
A ma esti várható kezdőcsapatok:
Real Madrid: Dudek; Torres, Garay, Metzelder, Marcelo; Gago, Lass; Cristiano, Guti; Raúl és Benzema.
Al Ittihad: Al Netyf; Alsobyani, Jamaan, Montshni, Salmi; Khariri, Al-Saeed, Mishal, Absaban, Ghamdi; Al-Zubaidi.
:wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.26. 21:26:13

adrenalin88 írta:"A Barcelona játéka az átadásokon alapul, a Madrid ezzel szemben sokkal célratörőbb lesz, kevesebb átadással, mint a Barcelona. Nem olyan Madrid lesz, amely művészien fog adogatni, Xavi, Iniesta vagy Messi stílusában, ellenben bármelyik pillanatban gólt szerezhet majd, mivel gyors és célratörő csapat lesz" - ítélte meg Pirri ( a klub egykori utánpótlás-igazgatója ) :wink: :P
Ez aztán a kicstári optimizmus :twisted:

Ez a Xavi,Ini,Messi fémjelezte gyors,átadásokon alapuló játékunk és a döntő fölényű labdabirtoklásunk garancia arra,h bármelyik pillanatban benne van a BARCELONA játékában a gól.A gólszerzés,amely a célunk.Ebben mi rettentően "célratörőek" vagyunk,amit bizonyít a 105 rúgott gól,amit ütöttünk a bajnokságban 8)
Szal lényegében gyorsak és naon céltudatosak vagyunk,tehát mégiscsak minket akar utánozni az ellen :P

Fel van adva a lecke a reálnak,ha céltudatban/célra törésben le akar körözni minket.
Meg lehet próbálni 8)

Pfúú,én már úgy várom,h kezdődjön!
Sztem emlékezetes szezon lesz ez.Győzzön a jobb! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.07.26. 21:24:32

22:30-kor Real játszik! Valami keret infót tudtok?
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.07.26. 20:22:38

adrenalin88 írta:"A Barcelona játéka az átadásokon alapul, a Madrid ezzel szemben sokkal célratörőbb lesz, kevesebb átadással, mint a Barcelona. Nem olyan Madrid lesz, amely művészien fog adogatni, Xavi, Iniesta vagy Messi stílusában, ellenben bármelyik pillanatban gólt szerezhet majd, mivel gyors és célratörő csapat lesz" - ítélte meg Pirri ( a klub egykori utánpótlás-igazgatója ) :wink: :P
ezt sztem tök felesleges volt belinkelni, mert ezt eddig is tudtuk.
a Barca már régóta azt játsza amit, és ezért szeretjük.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
adrenalin88
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.06. 21:06:39
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.07.26. 20:12:17

"A Barcelona játéka az átadásokon alapul, a Madrid ezzel szemben sokkal célratörőbb lesz, kevesebb átadással, mint a Barcelona. Nem olyan Madrid lesz, amely művészien fog adogatni, Xavi, Iniesta vagy Messi stílusában, ellenben bármelyik pillanatban gólt szerezhet majd, mivel gyors és célratörő csapat lesz" - ítélte meg Pirri ( a klub egykori utánpótlás-igazgatója ) :wink: :P
Kép

" Ha a test szenved, a lélek virágzik! "
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.07.26. 12:31:11

raulgonz írta:Én beszélgetni, meg eszmét cserélni jövök ide, de látom ilyen emberek miatt nem lehet...
Szerintem meg hazudni jársz ide. Ilyen h*lyeségeket olvasok Tőled, hogy sírunk Kaka+Cr+Benzema miatt? Ilyet hol olvastál? Velük Ti mire fogtok menni? Semmire. Olyan elvakultak vagytok Ti Madridisták, akik átjönnek "véleményt cserélni", hogy az már bűn. Természetesen van kivétel, szerencsére nem is egy, aminek nagyon örülök is. Átjössz véleményt cserélni, közbe ahol lehet ott dörgölöd a másik orra alá, hogy nálatok vannak a világ legjobbjai (pedig pont nem), meg Laporta és a nyilatkozatait folyamatosan feleleveníted, azt máskor meg azt olvasni, hogy 80ért vettétek CR-t mert a többit a bank állta. Akkor mi meg 4x-5x-ért vesszük Ibrát, mert annyi esik ki a pénztárcából, 1 pennyvel se több. De megmondom őszintén én egyiket se tartom reálisnak se CR 80millióját, se Ibra 4x-5x árát. Ha Ti szerintetek 80ért vettétek CR-t, akkor fogadjátok el, hogy Ibrát mi 4-5x millióért. Ha azt mondjátok a banki különbözetet is bele kell számolni (mivel akkor jön ki a vételár..) akkor lehet beszélgetni Eto'o értékéről és az így kapott összegről.
De amíg Te/Ti nem látod/látjátok be, addig mit vársz a másik csapat szurkolóitól? Hogy bocsánatot kérjenek és azt mondják Ibra többe került mint CR?
H*lyeség.

Normális vélemény cserét nem lehet olvasni, mindenki vagy ugyanazt szajkózza, vagy aki mer valami mást írni, az meg h*lye és kezdődik minden előröl. Gondolom egyértelmű, hogy itt most a Te és Torrestoni között lévő konfliktusra (szócsatára) gondolok, ahol ő teljesen normális leírta hogy saját véleménye van, és ne általánosítsák, mire Te jöttél ezzel a sablonos szöveggel "Én mindegyik Madrid szurkolónak örülök, még ha nem egyezik a véleményem az övékével" Oké és? Ő nem ezt írta, hogy nem szereti a Barcásokat, hanem azt, hogy neki saját véleménye van, amit tiszteletben kell tartani és nem általánosítani.
Ennyire nehéz felfogni? Úgy látom.
Felháborító.
Utolsó szó gyanánt, még1x leírnám, én nem csak Rád gondoltam, hanem mindenkire legyen Barcás vagy Madridista.
Nem az ellentétet kéne szítani és akkor lenne értelme annak is, hogy sokan a végére odaírják, Peace.

Ez az én véleményem, bele lehet kötni, de nem fog változni.
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.26. 12:16:19

lui1698 írta:nagyon szívesen.
mi meg köszönjük Eto'o-t. :)
Tényleg mintha mi jártunk volna rosszul... :lol:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.07.26. 12:15:09

ferninho írta:amúgy köszi barca azt a másfél millát amit kapunk eto'o miatt :D 8)
már majdnem megvan granero fizetése :lol:
nagyon szívesen.
mi meg köszönjük Eto'o-t. :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.26. 12:10:42

Még csak várjatok amíg nem hivatalos a vételár. Laporta sokszor bizonyította már hogy érti amit csinál és tartja magát az elvekhez. szóval 50millió + Eto'o tuti nem lesz. Én még a 35 milliót is soknak tartom de majd kiderül.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.07.26. 12:04:56

amúgy köszi barca azt a másfél millát amit kapunk eto'o miatt :D 8)
már majdnem megvan granero fizetése :lol:
madridista
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2009.07.26. 12:02:57

Ebből a szempontból talán nem kell Perezhez hasonlítani.
Viszont 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Perezt kérdezgethetik nyugodtan a "Laporta s.gget csinált a szájából" esetről. Kitérő válaszokat fog adni, vagy egyszerűen csak annyit mond, hogy semmi köze hozzá.
Ez egy nagyon fontos különbség.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.26. 11:54:58

Laporta pedig egy piti senki a szememben aki minket kritizál és hasonló összegű igazolsást hoz őssze az...
Most valóban jogos lehet a kritika a részetekről. De én akkor sem bánom, mert a világ legjobb középcsatára érkezik, akit egyszerűen csak ennyiért lehet elhozni. Meg azért Etoo magasra tette a lécet, és őt akárki nem pótolhatja. Sokba kerül Ibra, de inkább ő ennyiért, mint Villa ötven millióért. De azért várjuk még majd meg a hivatalos árat, mert a 35 és 50M között halottam már mindent. Utóbbi azért valóban rengeteg, de nem hinném h Laportáék rendszert csinálnának ilyen igazolásokból. Sztem ez egy egyedi eset. Mig nálatok azért Perezzel ez mindennapos, ugyhogy azért nem kell Laportát Perezhez hasonlitani.
Avatar
Diti
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.07.24. 17:20:55
Tartózkodási hely: Gyula

2009.07.26. 11:31:37

Az, hogy nem kellet volna nektek Kaká és C.Ronaldo azt megértem mert azok a posztok már be voltak töltve és nem is illettek volna bele abba a játékstílusba amit ti játszotok a labdatartós játék Kaká és Ronaldo inkább a zsniális indulásaikról híres főkleg Ronaldo de kétségkívül Kaká szerintem nagyon jó írányító is forintos passzok.. de ha kell akkor megiromadok és egyedül eldönti a meccset erre kétségkívül képes Iniesta is de én jobban szeretem Kakát de Iniestat is mérhetetlenül nagyratartom mint játékost és ha nálunk játszana akkor kegyetlenül örülnék neki.Ibra meg kicsit drágán jött az tény de szerintem veszélyesebbek lesztek velem mert az Interben nem volt társa és úgy is kegyetlen veszélyes volt itt pedig klasszis társai lesznek és ha nem iks rúg 36 gólt mint Eto'o de ha a többieknek nem megy akkor nem az lessz, hogy akkor neki sem mert nem kap olyan jó labdát a 16-oson belülre hanem elindul bárhonnan és kicselez vkit/kiket és belövi vagy kegyetlenül meglövi és ...
Ha van miben elismerem a Barcát de ezt fordítva nemsokszor kapjuk meg...
Laporta pedig egy piti senki a szememben aki minket kritizál és hasonló összegű igazolsást hoz őssze az...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.25. 22:53:24

raulgonz írta:
torrestoni írta: Ha kérhetem ne végy egy kalap alá mindenkit, köztük engem más Barca-drukkerekkel, főleg ne magaddal, s Madrid-szurkolókkal.
Hát igen, a Barcelona szurkolók még egymást sem csippantják. Én mindegyik Madrid szurkolónak örülök, még ha nem egyezik a véleményem az övékével...én szeretem az egyen kalapot...:d
Toni szerintem ezzel arra célzott,h ő a saját véleményét gondolta kizárólagos jogúnak tartani :D Nem a közvélemény szerint alakítja a sajátját.De a madridistáké szerint meg abszolút nem :twisted:


raulgonz írta:Ti is elköltöttetek egy csomó pénzt, egy olyan játékosért aki nem ért annyit. Semelyik játékos sem ér ennyi pénzt. A Barcások csak azért idegesek, mert nem ők vették meg CR-t meg Kakát. Ha ők vették volna meg őket akkor hú de nagyon jó stb. Mi vettük meg így sírnak. Zlatan jó, én is bánom hogy nem a miénk. Ennyi. Ez a mai foci, minden a lóvéról szól. Szerintem ez a téma már lerágott csont, unalmas, lépjünk tovább...


A kiemelt rész nekem nagyon általánosítás szagú... :P

Amit írtál,h "savanyú a szőlő" jelenség áll fent esetünkben,mert CR és KAká hozzátok került :arrow: LOL.
Sztem kábé egy kezemen meg tudnám talán számolni,h hányan vannak köztünk,akik idehozatták volna a két playát Ini,Xavi,Leo,Titi "nyakára"/helyére ( #-o ).Szal messze nem olyan sokan fanyalgunk a nagy kettős általatok való szerződtetése miatt.(Az áruk az már más tészta... :twisted: )
Szinte elenyésző ilyen hsz-t olvastam..Legalábbis én így tapasztaltam 8)
Varga Tamás írta: Te pedig csak szeretnél azon a szinten diskurálni, mint ahogy Torrestoni nevű igen tisztelt felhasználónk teszi!
Ezzel pedig messzemenőkig egyetértek! :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.07.26. 11:35:39-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.07.25. 22:44:38

Nem, én a kontextust is néztem. Miféle kiragadtam egy mondatot? Pff...

Azért, mert én egy csapatnak szurkolok, első sorban a történelméért, a képviselt dolgaiért, eszméiért, még nem lehet, hogy más drukker csupán azért szimpatizáns, mert a Real Madridnak 9 BL-győzelme van?
Ugyan már, a szurkolók fiatalabb részének ennyi a lényeg, illetve a mez hátulján lévő nevek, s az eredményjelzőn álló szám.

Ettől még nem hiszem, hogy különb lennék, csupán más értékrendem van, másképp látok dolgokat, amivel szemben áll Perez, a Real Madrid múltjának nagy része, illetve pl. a mostani Ibrahimovics ügy.

Nem vagyok én jobb ember, nem kell belemagyarázni semmit. Egyébként akkor én veszem sértésnek, amit te írtál először: minden Barca-szurkoló örömtáncot lejtett volna C. Ronaldo leigazolása után, miközben szó sincs ilyenről, tehát még mindig áll: ne általánosíts!

Az, hogy valaki szurkol a Barcelonának, még nem biztos, hogy ugyanolyan megfontolásból, mint én, ezért nyilván nem értek mindenben egyet másokkal.
Egyébként is, miért kellene más szurkolók seggét nyalnom, s más szurkolók általuk igaznak vélt véleményét feltétlen elfogadnom?
S miért kellene szó nélkül tűrnöm, ha valaki 8egy magát különbnek tartó madridista, aki meg akarja magyarázni, hogy a Barca-szurkolóknak mi a véleménye, stb.) általánosít rám nézve negatívan, vagy szerintem badarságot beszél? Ember..., miről beszélünk!?

Azt meg honnan veszed, hogy gyűlölködöm? Elítélem a mostani rendszert, elítéltem a mocskosságokat, mindkét részről, de egy igazgatónak illene tisztában lennie a klubja történelmével, s látni a sötét, csúnya részeket is, nem csupán az eredményekig, és az esetleges szép játékig látni...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 22:40:27

raulgonz írta:Azért vettem ki EGY mondatot a hozzászólásából, mert ő is EGY mondatot vett ki az enyémből. Tanuljatok már meg szöveget értelmezni, és kivenni a szövegből a fő mondanivalót. A lényeg a végén volt...
Lehet, hogy a való életben tényleg igazgató-helyettes vagy, de az itteni megnyilatkozásodból én alsó tagozatos iskolásnak gondolnálak max. A homokozó bezárt! :wink:
Miért élvezed a szájkaratét?
Mit vársz egy Barca-honlapon a Barca-szurkolóktól?
Ha eszmét szeretnél cserélni CR-ről, azt tedd meg otthon, a madridistán!
Te pedig csak szeretnél azon a szinten diskurálni, mint ahogy Torrestoni nevű igen tisztelt felhasználónk teszi!
Kép
Lezárt