Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.07.24. 12:37:03

A hosszú huza-vona után véget ért Samu ügye is.Szép éveket töltött nálunk, de egyszer minden véget ér, most az ő életében is egy új korszak keződik, kivánom, h sikerkeben gazdag legyen ez az időszak is a kameruni számára.

Eto'o eléggé megosztotta a Barca szurkólóit, sokak szerint pénzéhes..., lehet, h van is ebben valami, de a pályán szivvel-lélekkel játsztott.

Az Interben szép sikereket érhet el.Most van a legjobb korban és a környezetváltás is jót fog tenni Samunak.

Köszönjük SAMU, sok sikert a továbbiakban is :)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.24. 12:22:33

Na jó...akkor már én is azt mondom, hogy jó volt veled Samu, sok sikert az Internél! Reméljük a sérülések is elkerülnek!
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.07.24. 12:21:01

Bon Voayage Samu :!:
Sok sikert az új klubbodban, soha nem felejtjük el azt a mérhetetlen sok gólt, amivel megörvendeztettél minket! Egy Barcelona Hall Of Fame tag lettél! Nyugi, csak azzal hitette el a média, hogy rossz ember vagy, aki hülye...

Szóljon a VISCA EL SAMUUU :!: :!: :!:
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.07.24. 12:19:02

Viszont jelenleg Samu nagyobb játékos,mint Pep edző.....
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.24. 12:07:30

Sajnálom, egyik kedvenc játékosom hagy el minket. Sok szépet Samu, sosem feledünk :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.24. 11:59:32

Persze egyébként én megértem valahol azokat is akik várják az ész érveket.Mert így akár még úgy is tűnhet mint egy nem felelős döntés.

De sztem Pep tisztában van a döntése súlyosságával.Azért tudja Ő,h mit veszít és,h mit veszíthet.És lehet,h egy egész szezont ezen őrlődött,h na most akkor mi legyen.Biztos vagyok benne,h nem fog magyarázkodni ha érezhetően rosszul sül el a dolog.

Szóval sztem még ilyen sovány válasszal is egy felelős döntést hozott tudva annak minden lehetséges következményét.És már írtam lejjebb is ugye,de sztem az ilyen döntések tesznek zseniálissá valakit(vagy éppen h*lyévé :) )

És tényleg nem szép ahogy távozik.És nem is örülök neki.Biztos többet érdemelt volna.De ilyenkor arra is kell gondolni,h akik szerették azok meg többet érdemeltek volna annál,h "itt csak dolgozom"(még ha igaz is és még ha engem ez a mondat nem is bánt annyira,de sokak szemébe ezzel a mondatával nagyon sok mindent lerombolt).

De a körülmények ellenére legendaként távozik és sztem emelt fővel teheti ami nagyon fontos.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.07.24. 02:08:27

Bányász írta:...
Igen, nem válaszolom meg a kérdést, mert azt tudnék ilyen és olyan példát is hozni. Én inkább cak arra alapoztam, hogy ez egy nagy súlyú döntés, s mivel Eto'o teljesítménye nem szolgált rá, ezért ez a megérzéses válasz sovány.

Azonban így, látva sokak, főként a te véleményed valamelyest közelebb kerültem hozzá, s sokkal jobban elfogadom a válaszait is. Egyébként szó sincs arról, hogy ettől a szememben kisebb lenne, vagy nem bíznék benne. sokkal inkább az volt a háttérben, hogy Eto'o komolyabb indok nélkül került ki a 'bizalmi körből", s utána kicsit méltatlanul, búcsú nélkül "távozott".

Nem fogok visszatérni a témára, valóban az a legjobb, ha megőrizzük az emlékeinkben Eto'ót, különösképp a szép dolgokat, s várunk Ibrahimovicsra. Már csak azért is szeretném, hogy pálfordulást vegyen, hogy Guardiola még nagyobb edzővé váljon, s igaza legyen.

Amennyiben itt példaértékű munkát végezne, s a klub hírnevét és hagyományait ápolná, akkor eltekintenék a múltjától, s remélem így lesz.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.07.24. 02:07:50

Végre megállapodtak!! Amúgy én egy percig sem hittem el, hogy Eto'o "vigaszdíjat" kér a Barcától... Csak a média megint keveri a barnát. Ahogy már megszokhattuk. Az oké, hogy szereti a pénzt (ki nem? :twisted: ), de ezt túlzásnak tartottam - jogosan. Sok sikert Milánóban, Samu!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.24. 01:57:25

torrestoni írta:Elfogadtam Guardiola döntését, de számomra nem volt alapos indok, mert én kíváncsi vagyok a dolgok hátterére, s csak azért nem ugrok a kútba, s nem fogadom el feltétlen valaki véleményét, döntését (míg pontosan meg nem indokolja), mert tisztelem és nagyra tartom. Minden bizalmam Guardioláé, azonban engedtessék már meg, hogy ne elégedjek meg egy jóformán semmitmondó nyilatkozattal.
Neked még nem volt olyan,h valamit csak úgy megtettél?Nem volt olyan még az életedben,h valamit csak úgy "ösztönből" megtettél?Mindig csak jól megtervezett és magad számára alaposan megindokolt lépéseid,cselekedeteid voltak?

Természetesen nem kell válaszolni.Csak azért tettem fel a kérdést mert szerintem nagyjából erről van szó.Pep elmondta,h Ő úgy érzi és úgy tapasztalta,h erre szükség van.Nincs indok.Ha tetszik akkor ez egy megérzés.Ami aztán vagy bejön vagy nem.Nem hiszem,h mindennek valamiért történnie kell.Valami csak úgy megtörténik.Ez egy hasonló dolog sztem.Pep felkelt valameliyk reggel és megvilágosodott,h el kell passzolni Eto'o-t.Ennyi.Ez az indok.(kicsit le egyszerűsítve :) )

És mivel abban a helyzetben van,h ezt megengedheti magának így bármilyen magyarázat nélkül megteheti azt amit tesz.Pontosabban megmagyarázta,h azért mert Ő így gondolja.

Szóval szerintem ennél több,nagyobb indokot akkor se szednél ki Pepből ha megkínoznád.(persze lehet aztán,h valamikor valamelyikük előáll valami nagy storyval :) )

Egyébként a mondandód nagy részével egyet értek.És nagyon nem örülök ennek a dolognak de elfogadom(mást nem is tehetek) és remélem,h beigazolódik Pep döntésének a helyessége,bizonyosságot nyer,h zseni a pali.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.07.24. 01:45:24

torrestoni írta: Nagyon sok sikert, egészséget, boldogságot kívánok neki! Számomra az FCB 50 legjobb játékosa között a helye!
Így van!
A legjobbakat neki. Számomra hiányozni fog, a góljaival együtt.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.07.24. 01:42:40

Kicsit megkésve, de még reagálok, elsőként Boixosnak:

Természetesen igaz, amit írsz, viszont reakciónak az én írásomra nem igazán jó, mivel egyrészt ezek szerint elhagytad a kontextust, másrészt nem hiszem, hogy azt mondtam volna, hogy C. Ronaldo jobb ember lenne.

Szó sincs ilyenről, csupán míg C. Ronaldo a Real Madridban kergeti a labdát (ami kb. annyira érdekel, mint a kutyámat a szomszéd fenekén található méretes kelés), addig Ibrahimovicsot szeretettel várja a szurkolók nagy többsége.
(Egyik szaralakot sem engedném a Camp Nou közelébe.)

Egyébként is arról volt szó, hogy mennyire kockázatos Ronaldo a Mardidnak, s mennyire kockázatos Zalatan a Blaugranának.
Ebből a szempontból az biztos, hogy Ronaldo profitot fog termelni, valamint nem mehetünk el amellett sem, hogy Ronaldóval különösebb gond nem volt a szurkolóinak, az edzőjének kisebb hisztiket leszámítva. Ellenben Zlatan azt hiszem kijelenthető, hogy nehezebb eset, hiszen egy Haan, Capello, Mancini, Mourinho kvartett, s egy Ajax, Juventus, Inter trió mindegyik tagjával, s a klubok szurkolóival volt összetűzése.
Valamint Ronaldo szélső létére képes volt kimagasló szinten, egyenletesen jó teljesítményt nyújtani, gólkirályi címet szerezni egy nagyon erős bajnokságban, s nagy címekhez segítette hozzá a klubját. Az, hogy sokszor öncélú volt, igaz, azonban képes volt meghalni a pályán a csapatért is. Erre Ibrától nem tudok példát felhozni.

Eto'óval egy óriási küzdőt, kiváló sportembert és nem utolsó sorban rendkívül hasznos támadót veszített a klub, ebből leginkább a csapatmunkája, a csapatért hozott áldozatai, a küzdeni tudása és akarása fog hiányozni, melyek alaposan közrejátszottak az egyéni és a csapat teljesítményében, sikerességében.
Lehet költői túlzásnak nevezni ezt, s legyinteni rá, valamint azt mondani, hogy Ibrahimovics is képes lesz erre összességében, azonban most csupán arról volt szó, mivel is "biztosabb" Ronaldo.
Egy-két scudetto egy calciopolitól alaposan szétzúzott Serie A-ban, és egy rá épülő csapatban gólkirályi cím, számomra nem jelent annyit, mint szélsőként egy PL gólkirályi cím, illetve számos egyéb trófea, köztük BL. Ezt csupán MichaBee felvetése nyomán írom.

Samuel Eto'o Fils a klub történelmének legnagyobb támadói közé tartozik, jogosan.
Ha nem szerette volna ezt a klubot, akkor nem nyújtott volna ilyen játékot, ez tény. Voltak mentális problémái, főként makacs volt, azonban ez bőven belefért. Pénzéhesnek végképp nem lehet nevezni.

Elfogadtam Guardiola döntését, de számomra nem volt alapos indok, mert én kíváncsi vagyok a dolgok hátterére, s csak azért nem ugrok a kútba, s nem fogadom el feltétlen valaki véleményét, döntését (míg pontosan meg nem indokolja), mert tisztelem és nagyra tartom. Minden bizalmam Guardioláé, azonban engedtessék már meg, hogy ne elégedjek meg egy jóformán semmitmondó nyilatkozattal.
Az volt sázmomra felettébb különös, hogy nem beszélt szemtől szemben Eto'óval, amit azt hiszem minden hibája, köztük az ügynöke ellenére is megérdemelt volna Samuel. Ebből fakadóan Eto'ónak lehetősége sem volt méltó búcsút vennie a klubtól és a socióktól, szurkolóktól.

Nagyon sok sikert, egészséget, boldogságot kívánok neki! Számomra az FCB 50 legjobb játékosa között a helye!
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.24. 00:36:45

raulgonz írta:Ha majd eladjátok Messit a Citynek akkor is csak ennyi lesz mert az edző eldöntötte? Mind1 hagyjuk...Csak értelmes választ szerettem volna. Hát nagy a bukás veszélye Pepnek, mert ha véletlenül nem nyertek semmit, és Ibra nem válik be akkor nehéz lesz megmagyaráznia a történteket. Szerintem a Benzemás C.Ronis témát fejezzük be mert mert ti hoztátok fel sajnos pedig én csak Eto,o miatt jöttem ide.
Figyú szívünk szerint nem adtuk volna el Eto'ot :!: Nem rajtunk múlik. Tudom nehéz felfogni egy Madridosnak ezért nem is akarom elmagyarázni, hogy máshol a világ többi részén általában az edzők döntenek a játékosok sorsáról és nem az elnökök. Ez tetszik nem tetszik így van. Pep döntött, az eddigi munkája alapján kik vagyunk mi, hogy elítéljük őt? Ez az ő feladata volt senkinek semmi beleszólása a dolgokba. Még 1000 szer megkérdezheted, hogy miért a válasz akkor is az lesz mert PEP DÖNTÖTT :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.24. 00:16:33

Nem értem, hogy egyes Madridistának mért nincs jobb dolga, mint hogy a Eurobarca oldalán ossza az 'észt' és értetlenkedjen.

Összefoglalva szerintem, ez a döntés érthető. Mindenki tudja, hogy Pepnek nem Eto'o volt a kedvence, előző évben is megakart válni tőle. Hogy egy gyenge példával éljek nem is tudok mást felhozni, mint pl. a Tanár - diák dolgot! A Tanárnak megvannak a kedvencei és megvannak azok akiket nem annyira szeret, lehet egy kicsit a magatartása miatt. Tudom ez most elég bénán hangzat, de szerintem ez az igazság. És én bízok Pepben, ő egy zseni, és semmivel nem lesz jobb ha megmagyarázza, hogy Eto'o mért ment el, mert akkor abba is ugyan úgy belekötnek az emberek.

Mellesleg nem értem mért kell úgy csinálni, mintha Eto'o helyére egy Stuttgart meg Everton szintű csatárt igazoltunk volna. Zlatan Ibrahimovic a világ egyik legjobb csatárja, mellesleg sokan, nagyon sokan elfelejti, hogy Eto'o nem akart hosszabbítani, és igen a Barca hálás a kameruninak, de azért nem hiszem, hogy ingyen akarják elereszteni jövőre.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.07.23. 23:48:15

Most komolyan mit kéne ezen megmagyarázni még? Eto'o drágalátos ügynöke minden centet ki akart préselni a Barcelonából, csak hát eltájolta magát, ráadásul itt van a Guardiola affér is ez a kettő egy szép kapcsolat csúnya, és méltatlan végét jelentette. Elment kész. A Realból annak idején minek kergették ki? Az kicsit amatőrebb húzás volt... Azon túl, hogy itt elvitatkozgatunk egymással sok egyébet nem tudunk tenni.

Az meg, hogy előre megmondjuk, hogy majd ki mit csinál és azt hogyan, enyhén szólva is nevetséges, főleg a tavalyi Mourinho-Pep vita fényében. Lehet elemzeni a történéseket kutakodni a háttérben, de itt jósolgatni felesleges. Illetve bárki aki annyira biztos a dolgában a különböző fogadási oldalak örömmel dúsgazdaggá teszik. Ibra majd választ ad a kérdésekre vagy így, vagy úgy.

Eto'o és a Barcelona nagyon sokat köszönhet egymásnak, nem gondoltam volna, hogy ez egyszer ilyen körülmények között fog véget érni, de nem lehet mit tenni, el kell fogadni. Samuelnek sok sikert a továbbiakban, és köszönök mindent, főleg azokat az eszméletlen gólörömöket, amiből szerencsére volt bőven 8)
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.07.23. 23:44:47

Boixos írta:egy kifutó szerződésű embernek, aki történetesen a brigád egyik oszlopa, megajánlják, h az eddigi, nem túl tré feltételekkel folytathatja a Klubban, de neki ez nem okés. jó, a Klub nem töri össze ezek után magát, mert a szakmai munka felelőse, az edző, úgy gondolja, h változtatna azon a poszton, és egy - a különböző szurkolói véleményektől függetlenül - legalább ugyanolyan kaliberű egyént akar a helyére. ezt a Klub úgy oldaná meg, h a most, az alig egyéves, meghosszabítatlan szerződéssel rendelkező, jövőre nulla pénzért elvihető, ezért JELEN PILLANATBAN a Klub szempontjából gyakorlatilag értéktelen samut is betenné az üzletbe, a kp és egy kölcsönjátékos mellé.
nem tudom, miért kellene annál több magyarázatot adni, ami elhangzott a Klub részéről? nem értem, h miért kellene bocsánatot kérni, vagy akármi más módon eszkuzálnia magát a Klubnak azért, h ezt az egész bugit meglépte?
Na bas.ki ha ezek után sem érti, akkor valami gáz van a hapsival, és kár rá pazarolni a karaktereket :D ...

U.i: Amugy én meg azt nem értem, hogy miért izgat egy Realost ennyire hogy éppen mi a fax történik nálunk? (klasszist cserélünk a klasszisra a gyengébbek kedvéért :wink: )
barcafan93
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.29. 18:09:11

2009.07.23. 23:44:26

Milyen érdekes a sors...Eto meg Ronaldinho ismét egy városban fognak lakni,de egy egymás ellen küzdenek majd...
Köszönjük szépen Eto azt a sok szép emléket amit adtál,hihetetlen boldoggá tudtál tenni mindannyiunkat,nagyon nehéz téged elképzelni Inter mezben.
Úgy gondolom jót tesz ennek a csapatnak a váltás,remélem Ibra beilleszkedik :D
VISCA EL BARCA!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcafan93 2009.07.23. 23:45:10-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.23. 23:43:17

Ronaldinho&Barca írta:Hát akkor úgy tűnik egy korszak itt le is zárult. :cry: Én nagyon sajnálom, amilyen idényt produkált, példa értékű munkát végzett, úgy hogy Pep nem szavazott neki kezdetben bizalmat, de ő akkor még nagyobb erőbedobással edzett. Minden esetre szezon vége felé, amikor nagyon ment a szekér, maradni szeretett volna, gondolni se mertem volna, hogy egyáltalán felmerül Samuel Eto'o eligazolásával kapcsolatos gondolat.. Naiv voltam ezek szerint, vagy túl optimista.. :cry:
Példaértékű munkát végzett mindig, alázatos volt a pályán és őszinte a nyilatkozataiban, ilyen szinten azt hiszem ritkaságok ezek az erények. Egy korszak kimagasló alakja volt, egy korszakban amelyben alkotott. Emlékszem 1 éve azt nyilatkozta ha nem nyer semmit elmegy, hát maradt és mindent megnyert a Barcával, nagyon sok szép pillanatot köszönhetünk neki. Az a rengeteg gól, a rengeteg szép pillanat, azok a trófeák. Nekem hatalmas kedvencem volt, idén pedig feltette karriere csúcsára a koronát úgy gondolom.
Ibrát sose kedveltem, undorító alak, mélységesen kritikus leszek vele. Nehéz lesz ezt az úgymond űrt betölteni a svédnek, remélem Messivel érezni fogják a játékot, illetve azt a negatív személyiségét ott hagyja az interben...
Nagyon sajnálom, talán még fel sem fogtam, hogy elmegy és azt sem hogy miért :(, nagyon nagy kedvencem volt a kameruni, hiányozni fog a kemény és alázatos munkája amelyet minden meccsen nyújtott. :cry:

Köszönök Samuel, hogy ennek a Csodálatos Csapatnak tagja voltál és gyönyörű szép korszakot alkottál nekünk, számomra mindig is a Barca nagy családjának örökös tagja leszel! :cry: :cry: :cry:
A saját gondolataimmal akatam elköszönni Tőle,de látom ezt már megtette más :P
Azt hiszem ezeket a sorokat teljes mértékben a magaménak érzem,ezért nem is formálom át,hanem pusztán bemásolom és ezzel együtt búcsút veszek az egyik legnagyobb kedvencemtől. :cry:
Nagyon nagy élmény volt Téged Blaugranában látni.
Sok szép pillanatot szereztél nekünk a játékoddal.
Emlékezetes sikerek kovácsa voltál nálunk.
Sok sikert,találatot a továbbiakban is,és sérülésmentes pályfutást kívánok!

KÖSZÖNÖM SZÉPEN :!: =D> =D> =D>
VISCA EL SAMUEL ETO'O :!: \:D/

ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O
ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O ETO'O
:cry: :cry: :cry:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.23. 23:22:11

raulgonz írta:Ha majd eladjátok Messit a Citynek akkor is csak ennyi lesz mert az edző eldöntötte? Mind1 hagyjuk...Csak értelmes választ szerettem volna. Hát nagy a bukás veszélye Pepnek, mert ha véletlenül nem nyertek semmit, és Ibra nem válik be akkor nehéz lesz megmagyaráznia a történteket. Szerintem a Benzemás C.Ronis témát fejezzük be mert mert ti hoztátok fel sajnos pedig én csak Eto,o miatt jöttem ide.
egy kifutó szerződésű embernek, aki történetesen a brigád egyik oszlopa, megajánlják, h az eddigi, nem túl tré feltételekkel folytathatja a Klubban, de neki ez nem okés. jó, a Klub nem töri össze ezek után magát, mert a szakmai munka felelőse, az edző, úgy gondolja, h változtatna azon a poszton, és egy - a különböző szurkolói véleményektől függetlenül - legalább ugyanolyan kaliberű egyént akar a helyére. ezt a Klub úgy oldaná meg, h a most, az alig egyéves, meghosszabítatlan szerződéssel rendelkező, jövőre nulla pénzért elvihető, ezért JELEN PILLANATBAN a Klub szempontjából gyakorlatilag értéktelen samut is betenné az üzletbe, a kp és egy kölcsönjátékos mellé.
nem tudom, miért kellene annál több magyarázatot adni, ami elhangzott a Klub részéről? nem értem, h miért kellene bocsánatot kérni, vagy akármi más módon eszkuzálnia magát a Klubnak azért, h ezt az egész bugit meglépte?


szerk.:...a JELEN PILLANATBAN ha marad, akkor a Klub szempontjából gyakorlatilag értéktelen samut is betenné az üzletbe...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.23. 23:16:42

raulgonz írta:Ha majd eladjátok Messit a Citynek akkor is csak ennyi lesz mert az edző eldöntötte? Mind1 hagyjuk...Csak értelmes választ szerettem volna. Hát nagy a bukás veszélye Pepnek, mert ha véletlenül nem nyertek semmit, és Ibra nem válik be akkor nehéz lesz megmagyaráznia a történteket. Szerintem a Benzemás C.Ronis témát fejezzük be mert mert ti hoztátok fel sajnos pedig én csak Eto,o miatt jöttem ide.
Messi teljesen más tészta, saját nevelés, világklasszis, klubhűség, egyedülálló tehetség, stb. Messit nem hagyná a vezetés eladni, ő a Barca ikonja, kulcs játékosa, pótolhatatlan ember. De most nem róla van szó.

Ha nem nyerünk semmit, az nem biztos, hogy azért lesz, mert Ibra van itt Eto'o helyett. Persze utólag okos az ember, és persze a triplázás után szinte lehetetlen egy újabb triplázás, ezért majd azok fognak okosabbnak tűnni, akik mindenképp Eto'ot akarták volna megtartani. Pep vállalta a felelősséget, és nem akar Rijkaard (és a vezetés?) hibájába esni újra.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.23. 23:13:55

raulgonz írta:Ha majd eladjátok Messit a Citynek akkor is csak ennyi lesz mert az edző eldöntötte? Mind1 hagyjuk...Csak értelmes választ szerettem volna.
Hát de vazzeg ez az értelmes válasz... Ez a lényeg... Pep ezt szerette volna ez az ő döntése! Tiszteletben, kell tartani, tudom, hogy tudja mit csinál! Tudom, hogy jól döntött! Egyébként meg ott a főoldalon a cikk, az interjú Pep-pel olvasd el, hogy mit mondott! :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.07.23. 23:10:22

Ha majd eladjátok Messit a Citynek akkor is csak ennyi lesz mert az edző eldöntötte? Mind1 hagyjuk...Csak értelmes választ szerettem volna. Hát nagy a bukás veszélye Pepnek, mert ha véletlenül nem nyertek semmit, és Ibra nem válik be akkor nehéz lesz megmagyaráznia a történteket. Szerintem a Benzemás C.Ronis témát fejezzük be mert mert ti hoztátok fel sajnos pedig én csak Eto,o miatt jöttem ide.
Ide most kellene valami frappánsat...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.23. 23:05:50

torrestoni írta:
raulgonz írta: Azt mondja meg valaki, hogy MI VOLT AZ OKA hogy ahogy fogalmaztatok EL KELLETT ADNI ETO'O-t? Mi volt vele a gond? Hogy 50 felett kellett volna gólt rúgnia? Azért mert PEP azt mondja? Mivel indokolta? Ő az edző? Ennyi?
Konkrét, mindent kielégítő magyarázatot nem adott. Leginkább azzal indokolta, hogy változást akart, illetve más típusú csatárt. Ez nekem édes kevés, de elfogadomnám, ha nem Ibráról lenne szó.
Bőven elég ez a magyarázat, sőt én ennél kevesebb magyarázattal is beértem volna. Ő az edző, és ő dönti el, kész passz, el kell fogadni.

Az meg egyenes vicc (nem Neked mondom), hogy itt kb. le van amatőrözve az elnökség és a szakmai vezetés azért, mert váltani mernek, ráadásul egy reálos fickó gerjeszti a tüzet az Eto'o topikban, hovatovább C.Ronaldo-val példálózik. Ha már OFF, akkor elmondom Neked, hogy Laportáék sem hülyék, Ibrahimovicsnak is elég magas a reklámértéke, jó pár mez el fog kelni a nevével - ne féltsd a klubunkat :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.23. 23:03:26

Biztos vagy Te ebben?!Ronaldinho anno padon ült nálunk vagy Deco!??A csapat gerincét nem a kispad adja!Klasszis helyett Klasszis!Nálatok meg majd elválik milyen csapat épül!A hangnemet meg szerintem félre érted nem akartam túllépni a határt!De ha így jött le akkor sorry!
raulgonz írta:Benzema meg Keirisonról meg szerintem ne beszélgessünk, mert ez Eto'o topik...nem lehet egy lapon említeni sem őket. Olyan mintha azt mondanám neked, hogy Gago jobb mint Messi ami hülyeség. Ha 100 Barcálonásnak tettem fel volna a kérdést hogy válasszon a kettő közül a nyár elején 99-nek tuti Benzema kellett volna.
Ezt is benézted!Félreértetted!Ők bizonyítottak már valamelyik top ligában vagy egyáltalán valahol máshol?Nem arról volt szó melyik a jobb most nyilván Benzema!Vagyis Őt jobban ismerjük!De nem sokat rakott még le ő sem!
Kép
Avatar
raulgonz
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.07.23. 22:00:32
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2009.07.23. 23:03:03

Benzema meg Keirisonról meg szerintem ne beszélgessünk, mert ez Eto'o topik...nem lehet egy lapon említeni sem őket. Olyan mintha azt mondanám neked, hogy Gago jobb mint Messi ami hülyeség. Ha 100 Barcálonásnak tettem fel volna a kérdést hogy válasszon a kettő közül a nyár elején 99-nek tuti Benzema kellett volna.
Ide most kellene valami frappánsat...
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.23. 23:02:02

raulgonz írta:A C. Ronaldoért kifizetett lóvé legalább megtérül. Perez nem ért a focihoz, de az üzlethez igen...már most iszonyat pénzek folynak be reklámokoból...Nike-ról áttért az adidasra--->új szerződés az adidassal bossal audival stb. de ez most nem ide tartozik szerintem.
Azt mondja meg valaki, hogy MI VOLT AZ OKA hogy ahogy fogalmaztatok EL KELLETT ADNI ETO'O-t? Mi volt vele a gond? Hogy 50 felett kellett volna gólt rúgnia? Azért mert PEP azt mondja? Mivel indokolta? Ő az edző? Ennyi? Nem értem... eladjuk Messit? Miért? Mert egy millával többet akar?
Mit mondjak, látom elég jól informált vagy madridista létedre. És nem is tudom az jobb-e, hogy Pep azt mondja "Köszönöm nem számítok Eto'o"-re és Laporta ezt tiszteletben tartja, pedig nyilatkozataiból tudjuk, hogy szerette Eto'o-t vagy az ide egyáltalán nem illő Perez - Pellegrini páros!

Na de ezt fejezzük be, azt hiszem, hogy mi volt az oka , Eto'o eladásának nem tőlünk kéne kérdezned, nem mi döntöttünk így, igaz én nagyon örülök Ibrának. Ja és bocs ha kicsit OFF.

Na peace
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Lezárt