Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2009.07.23. 09:41:02

Eto'o összeállitás 66kép
KÉPEK

Hogyha kérhetném és valaki lenne olyan jó fej és leforditaná h mivan a papirra ráirva azt megköszöném
EZ LENNE AZ
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 09:40:22

Én úgy tudom, hogy a "Barca csak munka" már jóval év közben mondta amikor minden rendben volt és ölelkeztek Pep-el!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.07.23. 09:35:13

Bokke írta:
Subinho írta:engem nem is az eto'o-ibra csere idegesít már. nagyon rosszul esik, de mondjuk, beletörődtem. de az, ahogy elzavarják samut, azok után amit a klubbért tett!!! azt nem fogadom el!!! annak dején Rivaldot küldte el így van gaal, hogy ő az edző és neki nem kell!!! aztán meg is lett az eredménye....
Guardiola nagy ember, minden őt igazolja, de azért nem így kellett volna lerendezni ezt az ügyet! megérdemelte volna samuel, hogy Pep legalább beszéljen vele és elmondja a terveit!!!
és megérdemelték volna a szurkolók is, hogy normális választ kapjanak, ne pedig azt, hogy ő az edző, ő dönt, neki nem kell...
a szurkolók azok, akik kimennek a meccsekre megnézni a Barca meccseit! annyit megérdemelnének, hogy magyarázatot kapjanak!!! nekem nem elég az, hogy Pep így döntött!!! Eto'o és a Barca sztem békével is elválhatott volna!!! aki szidja a kamerunit, hogy hátráltatja az üzletet, annak csak annyit: gondold végig, ha téged ÍGY el akarnának küldeni a munkahelyedről, te mit csinálnál???
Nálam nem kellett soha nagyobb Eto'o drukker!
De! Szerinted a barca drukkerrek nem érdemelték volna azt meg, hogy azt nyilatkozza hogy a szíve a barcáért dobog és soha nem akar innen elmenni!
Ehelyett azt nyilatkozta hogy neki ez csak egy munka!

Még egyszer hangsúlyozom: én jóbban szerettem Roninál meg Messinél is!
De az a nyilatkozata valahogy rosszul esett!
Enyit szerettem volna hozzá fűzni!
Subinho: A klub nem akarja alkalmazni, nem lát benne fantáziát a jövőre, sztem jobb, ha most elmegy semmi pénzért, mint jövőre ingyen.Azért attól függetlenül, h mi jókat szórakozunk, ne feledjük el, h ez az egész egy nagy üzlet. :roll:

Bokke:Kinek miért dobog a szive?Nestanak,Mendietának vagy Figonak miért dobogott a szive?A pénzért.Néhány ember felkelhetne igazán.A kameruninak, sztem annyi pénze, h belefulladhatna, nem tudja elkölteni és szeretné még e mellé 11 milliót kapni tőlünk.Tényleg mindjárt megsajnálom szegényt, h elzavarják.....
Kép
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 09:20:59

Bokke írta:
Subinho írta:engem nem is az eto'o-ibra csere idegesít már. nagyon rosszul esik, de mondjuk, beletörődtem. de az, ahogy elzavarják samut, azok után amit a klubbért tett!!! azt nem fogadom el!!! annak dején Rivaldot küldte el így van gaal, hogy ő az edző és neki nem kell!!! aztán meg is lett az eredménye....
Guardiola nagy ember, minden őt igazolja, de azért nem így kellett volna lerendezni ezt az ügyet! megérdemelte volna samuel, hogy Pep legalább beszéljen vele és elmondja a terveit!!!
és megérdemelték volna a szurkolók is, hogy normális választ kapjanak, ne pedig azt, hogy ő az edző, ő dönt, neki nem kell...
a szurkolók azok, akik kimennek a meccsekre megnézni a Barca meccseit! annyit megérdemelnének, hogy magyarázatot kapjanak!!! nekem nem elég az, hogy Pep így döntött!!! Eto'o és a Barca sztem békével is elválhatott volna!!! aki szidja a kamerunit, hogy hátráltatja az üzletet, annak csak annyit: gondold végig, ha téged ÍGY el akarnának küldeni a munkahelyedről, te mit csinálnál???
Nálam nem kellett soha nagyobb Eto'o drukker!
De! Szerinted a barca drukkerrek nem érdemelték volna azt meg, hogy azt nyilatkozza hogy a szíve a barcáért dobog és soha nem akar innen elmenni!
Ehelyett azt nyilatkozta hogy neki ez csak egy munka!

Még egyszer hangsúlyozom: én jóbban szerettem Roninál meg Messinél is!
De az a nyilatkozata valahogy rosszul esett!
Enyit szerettem volna hozzá fűzni!
Egyetértek. Az nekem is övön aluli ütés volt. Mi az, hogy ez neki csak egy munka? Ezek után még csodálkozik, hogy rögtön el akarja adni a klub? És nem azért, de egy eligazolás nem a világ vége.
Ha pedig az edzőnek nincs szüksége rá, mit erőlködünk? :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 09:18:30

Bokke írta:
Subinho írta:engem nem is az eto'o-ibra csere idegesít már. nagyon rosszul esik, de mondjuk, beletörődtem. de az, ahogy elzavarják samut, azok után amit a klubbért tett!!! azt nem fogadom el!!! annak dején Rivaldot küldte el így van gaal, hogy ő az edző és neki nem kell!!! aztán meg is lett az eredménye....
Guardiola nagy ember, minden őt igazolja, de azért nem így kellett volna lerendezni ezt az ügyet! megérdemelte volna samuel, hogy Pep legalább beszéljen vele és elmondja a terveit!!!
és megérdemelték volna a szurkolók is, hogy normális választ kapjanak, ne pedig azt, hogy ő az edző, ő dönt, neki nem kell...
a szurkolók azok, akik kimennek a meccsekre megnézni a Barca meccseit! annyit megérdemelnének, hogy magyarázatot kapjanak!!! nekem nem elég az, hogy Pep így döntött!!! Eto'o és a Barca sztem békével is elválhatott volna!!! aki szidja a kamerunit, hogy hátráltatja az üzletet, annak csak annyit: gondold végig, ha téged ÍGY el akarnának küldeni a munkahelyedről, te mit csinálnál???
Nálam nem kellett soha nagyobb Eto'o drukker!
De! Szerinted a barca drukkerrek nem érdemelték volna azt meg, hogy azt nyilatkozza hogy a szíve a barcáért dobog és soha nem akar innen elmenni!
Ehelyett azt nyilatkozta hogy neki ez csak egy munka!

Még egyszer hangsúlyozom: én jóbban szerettem Roninál meg Messinél is!
De az a nyilatkozata valahogy rosszul esett!
Enyit szerettem volna hozzá fűzni!
Nem akarok kötekedni, de mikor mondta ezt???
Ha jól tudom azután, ahogy meghurcolták tavaly nyáron! Egyszer már el akarták küldeni, úgyhogy köszönjük meg neki, hogy ezek után is így állt hozzá!!!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.07.23. 09:17:27

Titinho írta:E Egy 66 darabos képanyaggal búcsúzik tőle a MD is.
ezeket, hogy lehet megnézni? a mundon lévő képre (amit te is beraktál) rákattintok de semmi :?
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 09:07:47

Subinho írta:engem nem is az eto'o-ibra csere idegesít már. nagyon rosszul esik, de mondjuk, beletörődtem. de az, ahogy elzavarják samut, azok után amit a klubbért tett!!! azt nem fogadom el!!! annak dején Rivaldot küldte el így van gaal, hogy ő az edző és neki nem kell!!! aztán meg is lett az eredménye....
Guardiola nagy ember, minden őt igazolja, de azért nem így kellett volna lerendezni ezt az ügyet! megérdemelte volna samuel, hogy Pep legalább beszéljen vele és elmondja a terveit!!!
és megérdemelték volna a szurkolók is, hogy normális választ kapjanak, ne pedig azt, hogy ő az edző, ő dönt, neki nem kell...
a szurkolók azok, akik kimennek a meccsekre megnézni a Barca meccseit! annyit megérdemelnének, hogy magyarázatot kapjanak!!! nekem nem elég az, hogy Pep így döntött!!! Eto'o és a Barca sztem békével is elválhatott volna!!! aki szidja a kamerunit, hogy hátráltatja az üzletet, annak csak annyit: gondold végig, ha téged ÍGY el akarnának küldeni a munkahelyedről, te mit csinálnál???
Nálam nem kellett soha nagyobb Eto'o drukker!
De! Szerinted a barca drukkerrek nem érdemelték volna azt meg, hogy azt nyilatkozza hogy a szíve a barcáért dobog és soha nem akar innen elmenni!
Ehelyett azt nyilatkozta hogy neki ez csak egy munka!

Még egyszer hangsúlyozom: én jóbban szerettem Roninál meg Messinél is!
De az a nyilatkozata valahogy rosszul esett!
Enyit szerettem volna hozzá fűzni!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.23. 08:59:39

Titinho írta:Ezt a képet az El Mundo Deportivo-n találtam. Egy 66 darabos képanyaggal búcsúzik tőle a MD is.

Kép

Istenem de furcsa lesz már nélküle a Barca! :cry:

Na de majd holnap ha már hivatalos lesz, majd akkor elbúcsúzok tőle... (de sz*r még ezt leírni is :? )
hát kb. most,hogy olvasom a híreket őszintén megmondom könnyezek!Az egyik kedvencem!És most,hogy megy meg ahogy megy nem könnyű!Mintha egy barátom menne el!Soha nem felejtelek el!Semmit!"Madrid cabron saluda el TRICampeon!!!!!Gracias Samu!!!!! :cry: :cry: =D> =D>
Kép
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 08:51:45

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal, akiknek hiányozni fog ez a "kis" kameruni.Mindent megtett és mindent elért a Barcelonával. 5 év az sok idő, legalább egy búcsúztatót csinálhattak volna neki, azt hiszem lenne mit megköszönni SAMUNAK! Én mindig jó szájízzel gondolok majd vissza rá és nagyon szorítok majd neki csak nehogy kiejtsen minket a BL-ből! :wink:


BARCA FOREVER!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 08:20:30

engem nem is az eto'o-ibra csere idegesít már. nagyon rosszul esik, de mondjuk, beletörődtem. de az, ahogy elzavarják samut, azok után amit a klubbért tett!!! azt nem fogadom el!!! annak dején Rivaldot küldte el így van gaal, hogy ő az edző és neki nem kell!!! aztán meg is lett az eredménye....
Guardiola nagy ember, minden őt igazolja, de azért nem így kellett volna lerendezni ezt az ügyet! megérdemelte volna samuel, hogy Pep legalább beszéljen vele és elmondja a terveit!!!
és megérdemelték volna a szurkolók is, hogy normális választ kapjanak, ne pedig azt, hogy ő az edző, ő dönt, neki nem kell...
a szurkolók azok, akik kimennek a meccsekre megnézni a Barca meccseit! annyit megérdemelnének, hogy magyarázatot kapjanak!!! nekem nem elég az, hogy Pep így döntött!!! Eto'o és a Barca sztem békével is elválhatott volna!!! aki szidja a kamerunit, hogy hátráltatja az üzletet, annak csak annyit: gondold végig, ha téged ÍGY el akarnának küldeni a munkahelyedről, te mit csinálnál???
bojan95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2008.06.27. 15:24:48
Tartózkodási hely: Egyházasrádoc
Kapcsolat:

2009.07.23. 01:44:48

Én már búcsúzok tőle bár még nm hivatalos de én már búcsúzom Eto'o Sámueltől :D Köszönöm azokat a szép éveket a 3bajnokságot a 2Blt azt az 1 spanyol kupát kupát köszönök mindent neked Samu viszlát :( :( :cry: :cry: Sok gólt kívánok és bajnoki címet
Visca del Barca
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.23. 01:23:35

Mindenki jól jár, ha elmegy.
1. Ő maga, hisz ilyen állapotban rosszul érezné magát a csapatban.
2. A klub, mivel most el tudja adni pénzért (Ibra kb. 70-be kerül, ezért a 45+Eto'o összeg teljesen reális).
3. Pep, mivel egy új csapatot tud építeni. És ő úgy ítéli meg, hogy itt kell változtatni. Hozzáértését én (egyelőre) egy percig sem kérdőjelezem meg. Nem lenne elég képem hozzá.
4. A Barca játéka frissül.

A múltról most nem fogok áradozni, mindenki tudja, hogy Eto'o nagyon jó csatárunk volt éveken keresztül. Statisztikák magukért beszélnek. A váltás azonban jelen helyzetben elkerülhetetlen, és mindenkinek jó lesz.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.07.22. 23:33:51

Ezt a képet az El Mundo Deportivo-n találtam. Egy 66 darabos képanyaggal búcsúzik tőle a MD is.

Kép

Istenem de furcsa lesz már nélküle a Barca! :cry:

Na de majd holnap ha már hivatalos lesz, majd akkor elbúcsúzok tőle... (de sz*r még ezt leírni is :? )
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.07.22. 22:03:00

rohadt idegesítő hogy itt nyúzzák-húzzák a dolgokat amikor azt mondták hogy ma kiderül minden..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.22. 21:59:46

Clark71 írta:Nem tudni akkor ki a hunyó Eto'o vagy Mesekari ügynöke!!!
Undorítóak bánatpénzt kér!
PEP gondolom dühöng!!!
Dörmögsz sörös népmuvészeti cserépedény,könyörögsz röfögö ökör!!(by Hofi)szituáció
Talán vége....IBRAKADABRA!!!
Olvasd el ,az eggyel feletted szóló currahee hozzászólását. Neki igaza van,te pedig inkább tartsd magadban az ilyen hozzászólásokat.
Ja, és Pep nem hiszem,hogy dühöng,mert megkapja a hőn áhított Ibráját
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.07.22. 21:55:47

azért SZERINTEM hozzátartozik az is a dolgokhoz h a Barca sem volt teljesen korrekt vele... főleg h ezt már tavaly eljátszották vele egyszer csak akkor itt ragadt, és mivel most is túl akarnak adni rajta ezért sztem egyáltalán nem kell csodálkozni ezeken a dolgokon amit hallunk.

nem lehetett jó tavalyi nyáron számára h tudta h túl akartak adni rajta de mégis a nyakukon ragadt... de dolgozott alázatosan és bekerült a csapatba aztán pedig a tavalyi évben bizonyított klasszisát! és most újra ugyanaz a sztori... csak most el fog menni.

szóval annyira nem kell félteni egyik felet sem. én nem akarom védeni etoo-t, mindenki maga dönti el mit gondol róla meg erről az egész ügyről de azért az előbbieket nem árt tudni, ill. figyelembe venni. sztem...
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2009.07.22. 21:54:19

Nem tudni akkor ki a hunyó Eto'o vagy Mesekari ügynöke!!!
Undorítóak bánatpénzt kér!
PEP gondolom dühöng!!!
Dörmögsz sörös népművészeti cserépedény,könyörögsz röfögö ökör!!(by Hofi)szituáció
Talán vége....IBRAKADABRA!!!
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2009.07.22. 21:53:37

Nem tudom, a goal.com internetes oldal a "listán" van-e. Nálam az egyik top.
Rotty: LINK
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2009.07.22. 21:51:52

ozsimiki írta:hm, azért csak mégis volt vmi azon dolgok mögött,amiért kiakadtak páran, köztük én is a kamerunira.

Pep nyilatkozata pedig még nagyobbá tette a szememben Pep-et, kicsit se támadt neki,sőt csak magát állította Eto'o távozásának okaként, teljesen korrekt.

Eto'o meg kérjen amit akar, már hidegen hagy a gyerek. köszönöm a sikeres éveket,de továbbra sem tartom méltónak az utolsó pár hetet,már már hónapot.
Nem tudhatjuk mi igaz és mi koholmány (ami a fizetési igényeket illeti), mostmár azthiszem tényként kezelhetjük, hogy eligazol.
Pep meg leginkább a klub érdekeit nézte amikor nyilatkozott, és mindezt tett úgy hogy méltó búcsút is mondott Eto`o-nak evvel is szépítve az egyre inkább csúffá váló búcsút, szóval maximálisan korrekt volt.
Az igazi indokokat meg talán sosem fogjuk megtudni, talán ha Etoval készülne egy hosszú interjú de valmért az az érzésem ott sem hangzana el a teljes igazság.

Minden esetre mostmár nem maradt hátra mint sok sikert kívánni Eton-ak az Interbe, legeyen olyan eredményes mint nálunk.
(azért a BL serlegek tekintetében ha lehet ne :)) )
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2009.07.22. 21:45:49

Eto'o vagy Mesalles...mindegy, egyszerűen undorító.
Nem tiszteli a klubját és annak szándékait. Mondjuk ezt már-már megszoktuk.
Lehet, hogy ezért megköveznek páran, de nekem ez a véleményem.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.07.22. 21:37:19

hm, azért csak mégis volt vmi azon dolgok mögött,amiért kiakadtak páran, köztük én is a kamerunira.

Pep nyilatkozata pedig még nagyobbá tette a szememben Pep-et, kicsit se támadt neki,sőt csak magát állította Eto'o távozásának okaként, teljesen korrekt.

Eto'o meg kérjen amit akar, már hidegen hagy a gyerek. köszönöm a sikeres éveket,de továbbra sem tartom méltónak az utolsó pár hetet,már már hónapot.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2009.07.22. 21:00:19

Eto'o megállpodott az interrel?Forrás MD!

LINK
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.07.22. 20:56:17

http://translate.google.com/translate?u ... l=es&tl=en
valami nagyprofi lefordíthatná a szöveget
and only missing to resolve the issue of signing bonus he wants Cameroon and FC Barcelona refuses to pay.
de én úgy értelmeztem, hogy Eto'o akar valamennyi suskát, de a Barca nem fog fizetni. de folytatják a tárgyalásokat, szóval szerintem a "búcsúpénz" nélkül is el fogja fogadni, ezt csak megpróbálta(ami szintén undorító dolog :? )
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.22. 20:34:24

mindorokke_barca írta:
bízom benne, hogy csak példányszámnövelőnek hozták le ezt az infót, és nem Samuel akar tényleg 6 misit.
Az elmundo és a sport is lehozta. Lehetne akár kacsa is, de mivel más hír nem jelent meg a tárgyalásról, eléggé sanszos, hogy igaz.


Szerintem biztos hogy igaz kinézem Eto'o-ból ,így akar bosszút állni a klubon. :cry:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.22. 20:29:00

Én kiálltam mellette a végsőkig ezt bárki megmondhatja!De most már kezd vele tele lennia [auto_cenzúra]!Elegem van a hisztijéből,meg abból,hogy feszt variál a népművészeti cserépedény ügynökével egyetemben!
Kép
Lezárt