Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2009.07.19. 19:35:26

NSO: "Spanyolországban olyan hír is terjeng, miszerint a kameruni csatár mintegy búcsúajándékként 12.5 millió fontot szeretne kapni a Barcelonától. Ha a katalánok ezt nem adják meg neki, akkor nem megy bele a csereüzletbe."

Hányinger....
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.19. 19:29:00

Léfe írta:Hogy Ibra hogyan fog teljesiteni az nagyban függ a tavaj mindent learató csapattól. Mert ha nem lesz elég tüz akkor Ő sem lesz extra. Na és Etoo, ha igaz, hogy még 15 millát kér a Barcától akkor erkölcsi hullának tartom. Ilyet -már kihullottak a csikófogaim még nem hallottam. Sok golt rugott, jó volt, de mindent meg is kapott. Pénzt,elismerést, szeretetet. Még hogy bucsumeccs? Éjjel kettőkor lopakodjon Milánoba. A sok elismerést éppen ugy lerombolta mint R10, csak másképpen. Ibrahimovicsot mindig is többre tartottam, le is irtam, de lehurrogtak. No maj meglátjuk. Egy kp.-ás és még 1 csatár kell -ezt a Keirrisont nem adnám kölcsön, ha már brazil gólkirály volt annyira csak nem béna.
R10 legalább nem zsetont. És csak azért "lopakodott" el mert hát tudod milyen sírós srác volt. Nem akart beszédet mondani.
Eto-nak meg nem értem mire kell annyi pénz. Szilikonműtétet akar az összes nőnek akit ismert?
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.19. 19:14:57

♥fcbarca.♥
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.19. 19:10:58

Hogy Ibra hogyan fog teljesiteni az nagyban függ a tavaj mindent learató csapattól. Mert ha nem lesz elég tüz akkor Ő sem lesz extra. Na és Etoo, ha igaz, hogy még 15 millát kér a Barcától akkor erkölcsi hullának tartom. Ilyet -már kihullottak a csikófogaim még nem hallottam. Sok golt rugott, jó volt, de mindent meg is kapott. Pénzt,elismerést, szeretetet. Még hogy bucsumeccs? Éjjel kettőkor lopakodjon Milánoba. A sok elismerést éppen ugy lerombolta mint R10, csak másképpen. Ibrahimovicsot mindig is többre tartottam, le is irtam, de lehurrogtak. No maj meglátjuk. Egy kp.-ás és még 1 csatár kell -ezt a Keirrisont nem adnám kölcsön, ha már brazil gólkirály volt annyira csak nem béna.
Fecó
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2009.07.19. 12:08:53

Mert már nem akarják a csapat házatáján látni...
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5215
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.07.19. 12:00:49

Miért nem szerveznek valami búcsúmeccset Eto'onak? :roll:
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.19. 11:56:53

Én is így tudtam!Egyébként Én úgy vagyok vele hogy ha Eto'o nak muszáj menni akkor ibra jöjjön!Már nagyon várom!!!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.19. 11:55:06

albicelesteX írta:Szerintem bőven benne a van a csapatban,hogy mind a három téren megvédje a címeit!én bízok bennük!Viszont Eto'o Ibra csere már végleges?Még sehol nem hallottam,hogy az lenne!itt már mindenki tényként kezeli!
Nem végleges. A klubbok már megállapodtak, még a játékosoknak kell a klubbokkal.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.19. 11:46:40

Szerintem bőven benne a van a csapatban,hogy mind a három téren megvédje a címeit!én bízok bennük!Viszont Eto'o Ibra csere már végleges?Még sehol nem hallottam,hogy az lenne!itt már mindenki tényként kezeli!
Kép
Avatar
Puyol5
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.02.23. 20:28:50

2009.07.19. 11:37:23

Dehogynem adom meg neki, sőt remélem sikerül is beilleszkednie.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.07.19. 11:36:50

fcbarca0827 írta:
Sergi írta:Nah Pep, meglehet ez volt az elso rossz huzasod,de jocskan veri az eddigi jotetteid...Jovore asszem nem kell Tricampeonesnek hivni a csapatot :roll:
Jövőre szerintem sem fogjuk Tricampeonesnak hívni a csapatot, mert jövőre 6 trófeát nyerünk! :wink: (Spanyol szuperkupa, Bajnokság, Spanyol kupa, Világkupa, Bajnokok Ligája, Európai szuperkupa!) Én optimista vagyok!
Ne legyél már ennyire pesszimista ember... A világ legjobb csatára fog jönni... Biztos vagyok benne, hogy megállja a helyét!
Ezaz! Így kell hozzáállni a dolgokhoz! Csak bízzunk már Pepben, a vezetésben, na meg Ibrában. Sokan már most temetik a csapatot, aztán még nemhogy el sem kezdődött a szezon, de épphogy vége lett... :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.19. 11:30:01

Puyol5 írta:Sziasztok!
Hát nem tudom ki hogyan áll ehhez az Ibra-Eto'o cseréhez. Én kicsit kétségek között fogadtam a hírt. Akárhogy is nézzük Samu letett vmit az asztalra. Ibra? Nem vitatom h jó focista, de szerintem gondjai lesznek itt a beilleszkedéssel. Ebben a csapatban teljesíteni kell, ez nem egy Mourinho-féle színész-képző.
Hogyan bizonyítson, ha meg sem adod neki a lehetőséget? :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Puyol5
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.02.23. 20:28:50

2009.07.19. 11:24:22

Sziasztok!
Hát nem tudom ki hogyan áll ehhez az Ibra-Eto'o cseréhez. Én kicsit kétségek között fogadtam a hírt. Akárhogy is nézzük Samu letett vmit az asztalra. Ibra? Nem vitatom h jó focista, de szerintem gondjai lesznek itt a beilleszkedéssel. Ebben a csapatban teljesíteni kell, ez nem egy Mourinho-féle színész-képző.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.19. 11:19:58

Nah Pep, meglehet ez volt az elso rossz huzasod,de jocskan veri az eddigi jotetteid...Jovore asszem nem kell Tricampeonesnek hivni a csapatot
Jön egy világklasszis csatár, akit nem szeretsz, és ez veri azt, h Pep egy szétesett csapatból világverő gárdát csinált, mely rekordokat döntött, ill. megnyerte a 3 legfontosabb trófeát. Nem gondolhatod komolyan, ember :!: :twisted:

A másik meg, és ez nemcsak neked szól, amit Jelwaz irt. A triplázás nagyon ritkán jön össze, főleg , h egyre jobban le vannak terhelve a játékosok, és egyre nehezebb a többfrontos helytállás. Főleg a BLt nagyon nehéz megnyerni, mert ott csupa jó csapat van. És pl. hiába a Barca a legjobb, annyival nem jobb a többi csapatnál, h 1 rossz meccs beleférjen.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.07.19. 10:51:31

Sergi írta:Jovore asszem nem kell Tricampeonesnek hivni a csapatot :roll:
Na nehogy már a triplázást legyen az alapkövetelmény! Szerinted miért olyan nagy szó a triplázás? Mert baromi ritka, és nagyon nehéz! És ne játszd már a jóst. Lehet, hogy nem fog beválni, de Ibra egy jó játékos. Másrészről meg nem tudom ki vagy te, hogy a Regginával és Genoával szimpatizálók csapatait töltelék csapatnak nevezed. Ha meg egyetlen rossz igazolással (ami egyébként ésszerű) leírja magát előtted Pep, akkor szíved rajta... :roll:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.19. 10:17:27

LG írta:
Egyébként meg hogy Villa-e, vagy Ibra-e passzol jobban a Barçába, mint ahogy a fórumon lévő véleményeket is olvashatod, hát a nagyon nagy többség úgy gondolja, hogy Villa, és nem a nagyképű svéd.
Igen, csak nem a fórumosok döntenek. Én inkább adok Pep szavára, mint az itteni emberekére :wink:

Amugy grat. az összehasonlitásos cikkhez, sztem teljesen korrekt.
Egyetértek.. Pep már bizonyított.. :twisted:
Itt is sok sikert kívánok, Ibra! :)
És Bye Etoo (!) 5 nem akármilyen évet töltöttél velünk. :cry: Köszönjük a két BL döntőt, és az összes többi gólodat! :cry:
Sok gólt az Interben!
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.19. 09:49:34

Egyébként meg hogy Villa-e, vagy Ibra-e passzol jobban a Barçába, mint ahogy a fórumon lévő véleményeket is olvashatod, hát a nagyon nagy többség úgy gondolja, hogy Villa, és nem a nagyképű svéd.
Igen, csak nem a fórumosok döntenek. Én inkább adok Pep szavára, mint az itteni emberekére :wink:

Amugy grat. az összehasonlitásos cikkhez, sztem teljesen korrekt.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.18. 21:09:30

kristop írta:annyira, de annyira emlékszem, h ugyanez volt Pep kinevezésénél is. rossz döntés, nem jön be, kész - vége.

akkor aztán az volt, h legalább az első 5 - 10 fordulót várjuk meg, aztán kezdjük el elküldeni az édesanyjába az edzőt és a vezetőséget.

legalább most legyünk egy kicsit türelmesek, most megtudjuk, h Eto'o nélkül mennyit érünk, h tényleg ő is annyira nélkülözhetetlen, mint mondjuk Xavi vagy Iniesta.
Igazad van.
Azért ennyire nem hinném,h temetni kéne a csapatot.Még alá sincs írva semmi.Idén eddig bebizonyosodott,h tényleg egy tuti igazolás nincs,amíg a szerződésekre rá nem kanyarintják a nevüket. :wink:

Amúgy meg tudható,h én sem szimpatizálok ezzel a személycserével,de amennyiben létrejön a biznisz,akkor azért adnék Ibrának is legalább pár percet,h megmutathassa magát :P
Ugyanez fennáll Pep esetében is természetesen!Ha Ő kérte,akkor tudni fogja mit kezdjen vele.Legalábbis naon remélem.
Remélem a legjobbakat!

Most már tényleg pontot rakhatnának az igazolási saga és Eto'o saga végére.Szeretném,ha mielőbb eldőlne végre Samu sorsa.Amennyiben az Interhez kerül tényleg,elég furán fog festeni kékfeketében :? Legalább annyira kíváncsi leszek az Ő teljesítményére,mint Zlatanéra.Én naon szurkolok Neki,h jól alakuljon a sorsa.Több Inter meccset fogok nézni,az tuti :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.07.18. 19:03:04

annyira, de annyira emlékszem, h ugyanez volt Pep kinevezésénél is. rossz döntés, nem jön be, kész - vége.

akkor aztán az volt, h legalább az első 5 - 10 fordulót várjuk meg, aztán kezdjük el elküldeni az édesanyjába az edzőt és a vezetőséget.

legalább most legyünk egy kicsit türelmesek, most megtudjuk, h Eto'o nélkül mennyit érünk, h tényleg ő is annyira nélkülözhetetlen, mint mondjuk Xavi vagy Iniesta.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.18. 18:33:12

Sergi írta:Ennyit kerni egy olyan jatekosert,aki rug mesterharmast a pl. Regginaknak,vagy a Genoaknak,meg ehhez hasonlo toltelek csapatoknak
Én nagyon szeretem Eto'o játékat, de mitől jobb egy Valladolid, vagy egy Sporting Gijón...??? Akkor ezek is "töltelék csapatok"...
Egyébként a Genoa, 5. lett... :roll:
Sergi írta:Nah Pep, meglehet ez volt az elso rossz huzasod,de jocskan veri az eddigi jotetteid...Jovore asszem nem kell Tricampeonesnek hivni a csapatot :roll:
Jövőre szerintem sem fogjuk Tricampeonesnak hívni a csapatot, mert jövőre 6 trófeát nyerünk! :wink: (Spanyol szuperkupa, Bajnokság, Spanyol kupa, Világkupa, Bajnokok Ligája, Európai szuperkupa!) Én optimista vagyok!
Ne legyél már ennyire pesszimista ember... A világ legjobb csatára fog jönni... Biztos vagyok benne, hogy megállja a helyét!
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2009.07.18. 18:23:28

Ez egy nagyon rossz dontes volt.Plane ha a a tenyeket vesszuk alapul...Ennyit kerni egy olyan jatekosert,aki rug mesterharmast a pl. Regginaknak,vagy a Genoaknak,meg ehhez hasonlo toltelek csapatoknak, ill. nagykepusegben jocskan veri Samut :roll:
Ill. a kedvenc benyogesem az az h ez a ficko egy golszobrasz mert lott egy nagy golt anno 04ben a digoknak...Akkor hol van Samu golja,amit anno. a Panathinaikosznak kuldott?
Meg h elpasszoljuk Hlebet is, akinek volt egy fako idenye,ugyanakkor a 3 eve tavaszi szunyogra emlekezteto Gudjohnsen meg mindig itt virit...
Nah Pep, meglehet ez volt az elso rossz huzasod,de jocskan veri az eddigi jotetteid...Jovore asszem nem kell Tricampeonesnek hivni a csapatot :roll:
peturban
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.08.24. 09:53:36

2009.07.18. 14:39:30

Ha csak szimplán a transzfert nézzük akkor megdöbbentő. Sőt.....minden szempontból (pénzügyi, marketing, morális ,szimpátia..) egy rossz döntés.
Pénzügyileg mindenképpen hisz elveim szerint nincs az a játékos aki ennyit ér. Egy rakás pénz, plusz egy minimum hasonló képességű játékos (majd akkor lehet ezt cáfolni ha az Ibrakisemtudomrendesenmondani is annyi gólt rúg a spanyol ligában-ne feledjük más túlenni valamin úgy hogy megcsináltam, meg az is más ha előtte vagyok) plusz még egy ingyen kölcsönbe. Elveim szerint azért sem ér annyit egy játékos, mert bármelyik meccsen hazavágják, megsérül, oszt elszállt a fél szezonja....
Morálisan a svédet nem kell bemutatni, bár Samu sem könnyű pali. Arról nem is beszélve, hogy Villa szimpatikus megoldás lett volna. Fizetett volna, hogy a Barcához tartozzon....ennyi. Egyébként lehetett volna együtt Samuval, hisz sérülések, Afrika kupa, többfrontos küzdelem, rotáció.
Van egy olyan érzésem, hogy Samu robbanékonyabb a svédnél, ezáltal jobban összeillett a játéka Henryval, Messinek is több helyet csinált. Ezt nem nézem ki a svédből.
Persze lehet rúgozni itt sok mindenen, de a jövő adja meg a választ.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.18. 11:23:42

LG írta:Ibra igazi sztár, hatalmas marketing értékkel, ebben a tekintetben simán veri Villát és Etoot is, szóval befektetésnek sem utolsó.
Ibraért eredetileg 70M kért az Inter, igy Etooval, akit máshova nem tudunk eladni ez lemegy kb. negyvenre. 30at meg senki nem adott volna érte.
Ugyanmár, tudom, hogy Te Ibra-fanatic vagy, de ezt nem gondolhatod komolyan hogy 40 millió + Eto'o ingyen (!!!) az korrekt üzlet...
Ez a "marketing értékes szöveg" meg elég Madrid-ízű, elhiheted hogy Cristiano mezéből milliószor többet adnak el ott, mint Ibra-mezt majd itt...
Egyébként meg hogy Villa-e, vagy Ibra-e passzol jobban a Barçába, mint ahogy a fórumon lévő véleményeket is olvashatod, hát a nagyon nagy többség úgy gondolja, hogy Villa, és nem a nagyképű svéd.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.18. 11:21:20

Szerintem LG-nek igaza van. Ibra neve a nagy világban szerintem jobban cseng mit Villaé.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.18. 11:18:27

LG írta: Meg azt sem hinném, h anyagilag jobban járnánk a spanyollal. Ibra igazi sztár, hatalmas marketing értékkel, ebben a tekintetben simán veri Villát és Etoot is, szóval befektetésnek sem utolsó.
Hát azért ezt így nem mondanám....az Internél már nem csípték a fejét, a szurkolókkal is összekülönbözött, mindenképp el akart jönni. Na jó, akkor ott van még Svédország, ahol tényleg komoly mezeladást produkálhat :) . Villa azért komoly tekintélynek örvend egész Spanyolországban, a válogatott miatt is, ezen felül szeretik a Valenciában, és sztem nem lenne gond a Barcában sem....nemzetközi szinten, különösen az EB után is közkedvelt lett a szurkolók körében, uh nem hiszem, hogy nagyon nagy eltérés lehet a két játékos marketingértéke közt.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Lezárt