Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2009.07.19. 11:01:42

Ibrával megnőne a taktikai repertoár, mivel a szélen is nagyon jó.

Henry és Ibra váltogathatnák egymás pozícióját (Henry a régi középcsatári erényeit csillogtathatná)
Henry pihentetésével megoldódik a pótlása: Ibra kimegy a szélre és lehetőséget kap Bojan vagy Keirrisson.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.19. 11:01:12

Enjoy írta: Messi is rúgott távolabról gólt, pl. a sevilla ellen. De attól még döntő többségben közelről rúgnak gólokat.. S ez Eto'o-ra különösképp igaz.
Komolyan mondom, ami beszenvedett odahaza a madrid ellen, a kész csoda volt.. 1m-ről.. Elhihetitek, következő szezonban is mi leszünk a legjobbak :roll:
Ez azért van,mert a Barca játéka arra épült idén ( is),hogy végletekig kijátsszák a helyzeteket és csak be kelljen rúgni. Ebben a rendszerben pedig legfőképp a középcsatárnak a feladata a "begurítás". Ezért igaz ez legfőképp Eto'o-ra. Még valami : te nem örültél az első gólnak,amit 1m-ről rúgott Eto'o ??? Szerintem azon a meccsen az volt a lényeg,hogy a 10 emberrel védekező Madridnak egyet valahogy be tudjunk gyötörni,hogy ne csak védekezzenek.
Én remélem,hogy mi leszünk a legjobbak,de ez az átigazolás nem feltétlen örömteli. Bár igaz,hogy "szintben" nem lehet különbséget tenni a két csatár között,de Eto'o-t én inkább érzem a csapatba illőnek,mint Ibrát - ez lehet azért is,mert Ibra még nem volt Barca mezben ... Mindenesetre én sajnálom,hogy Eto'o elmegy.
A szurkolókkal kapcsolatban egyet tudok veled érteni, jó részük megérdemli a beintést is... pl. : minden katalán önfeledten ünnepelte Eto'o gólját a BL-döntőben,aztán 1 hétre rá meg elküldték volna a p.csába meg lehordták mindennek. Ezeknek én is beintenék.
Avatar
Nastic07
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.18. 22:11:33
Tartózkodási hely: mátészalka

2009.07.19. 10:53:17

Gyerekek!
Azt vegyük észre, hogy Eto'o-ban bizony vannak hiányosságok, de a barca stílusába tökéletesen bele illeszkedik. És egy középcsatárnak nem az a legfontosabb, hogy miként építi fel a támadásokat, mert úgyis van nekünk Xavi meg Inesta aki oda rakja neki. De már egy szélső támadónál már ez hatványozottabban fontos persze hogyan segit a támadójátékban!
Egy szó mint száz, Eto'o Bizonyított, de ha Ibra beválik és mért ne válna be akkor talán kicsit erősebb is lehet a támadó alakzatunk!
forever barca
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.19. 10:53:02

vkinga írta:Egy biztos, hogy vezére lesz a Barcának egy idő után, csak akkor mi lesz Messivel és Xavival.
Én emiatt nagyon nem izgulok, idén is több vezére volt a Barcának (sevilla 4-0, iniesta gól +3 iniesta gólpassz, volt amikor Messi fordította meg a meccset stb.)
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.19. 10:49:32

Laza írta:
Enjoy írta:óóó Istenem, mekkora katasztrófa történik velünk Barca drukkerekkel.
Óhh, nehogy már ilyen problémáink legyenek, hogy a világ egyik legjobb támadója jön hozzánk, s nem a másik.. óhh, micsoda sújtás ez ránk nézve.
Egyébként is sokkal komplettebb játékos Zlatan, mint Eto'o.
Végre nem egy nyuszi támadónk lesz, aki csak 3m-ről képes gólt lőni.
Egy csatárnak amúgyis inkább az a feladata, h széthúzza a játékteret, nehogymár többet védekezzen, mint támadjon...
Védők joggal tartanak Zlatantól, nah már most ez Eto'o-ról nem mondható el.
Meglátjátok be fogja bizonyítani nektek, mekkora egy zseni Ibra.
De remélem utána nem ajnározásba megy majd át a szitkozódásotok.. :evil:
Teljesen eggyetértek!!
Eto'o azert volt gólerős játékos mert xavi,ini,titi szó szerint golt rugadtak vele!és az hogy egy olyan játékost szeretnétek jobban aki él-hal a barcáéert (Villa)az teljesen rendben van,de..Ibra is lemond a fizetéséből..szóval ő sem a pénzért igazol Barcába..(!!)
Messit kihagytad. Rengeteg gólt rúgatott Eto'o-val. Xavi, Iniesta, és Messi azok, akik a helyzetet megcsinálják, ha jól látom, és Eto'o-nak be kell rúgni. Nem hiszem, hogy a védők félnének Eto'o-tól. Zlatannal újabb lehetőségek lesznek. Emberileg kemény dió lesz. Egy biztos, hogy vezére lesz a Barcának egy idő után, csak akkor mi lesz Messivel és Xavival.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vkinga 2009.07.19. 10:56:23-kor.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.19. 10:43:51

Asys írta:Madmushroom nem akarom, hogy átmenjen ez a dolog személyeskedésbe, de ha már az értő olvasásnál tartunk, tudom, hogy egy szót sem írtál róla, s én nem is arra céloztam a világklasszis jelzővel csak a helyzethez illő iróniát fokoztam fel! :wink:
Na béke!
Jó rendben, persze, én sem annak szántam szóval peace. Amúgy mennyire hivatalos ez a csere ?
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.19. 10:39:12

Madmushroom nem akarom, hogy átmenjen ez a dolog személyeskedésbe, de ha már az értő olvasásnál tartunk, tudom, hogy egy szót sem írtál róla, s én nem is arra céloztam a világklasszis jelzővel csak a helyzethez illő iróniát fokoztam fel! :wink:
Na béke!
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.19. 10:30:23

Xavinho írta:
Enjoy írta:óóó Istenem, mekkora katasztrófa történik velünk Barca drukkerekkel.
Óhh, nehogy már ilyen problémáink legyenek, hogy a világ egyik legjobb támadója jön hozzánk, s nem a másik.. óhh, micsoda sújtás ez ránk nézve.
Egyébként is sokkal komplettebb játékos Zlatan, mint Eto'o.
Végre nem egy nyuszi támadónk lesz, aki csak 3m-ről képes gólt lőni.
Egy csatárnak amúgyis inkább az a feladata, h széthúzza a játékteret, nehogymár többet védekezzen, mint támadjon...
Védők joggal tartanak Zlatantól, nah már most ez Eto'o-ról nem mondható el.
Meglátjátok be fogja bizonyítani nektek, mekkora egy zseni Ibra.
De remélem utána nem ajnározásba megy majd át a szitkozódásotok.. :evil:
Öreg,te aztán nagy hülyeséget írtál...Ha azt hiszed,hogy Eto'o csak 3m-ről lő gólt,akkor nézd meg sport tv-ben a Barca góljait,m idény közben akkor lemaradhattál jó pár meccsről. Persze volt sok olyan gólja,amikor csak be kellet gurítania,de ez a helyzet egy középcsatárral megeshet :D Mindezek mellet jó pár olyan gólja volt - pl.: Bilbao ellen vagy Betis ellen vagy akár az utolsó meccsen a Depor ellen és a BL döntőben sem kis gólt lőtt,stb. - amikor nem csak "bepattant róla".Minden szezonban lőtt ő sok szép találatot is. Azt meg kétlem,h Eto'o-tól ne tartanának a védők :wink:

Viszont abban én is bízok,ha már Ibra hozzánk jön,akkor bizonyítani is fog. ( Bár én szívesebben látnám továbbra is Eto'o-t Barca mezben )
És abban egyet tudok veled érteni,hogy a Barca nem fog "összeomlani" attól,hogy Zlatan ide jön.
Láttam idei év összes meccsét, nem kell félteni. Messi is rúgott távolabról gólt, pl. a sevilla ellen. De attól még döntő többségben közelről rúgnak gólokat.. S ez Eto'o-ra különösképp igaz.
Komolyan mondom, ami beszenvedett odahaza a madrid ellen, a kész csoda volt.. 1m-ről.. Elhihetitek, következő szezonban is mi leszünk a legjobbak :roll:
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.19. 10:28:12

Asys írta:
madmushroom írta:Ibrás ügy most, hogy áll? Tényleg már csak centikre van a megállapodás ?
Nagyon szomorú lennék ha ő jönne, nem azért mert nem tudna olyan teljesítményt nyújtani mint Eto'o, egyszerűen a személyiségével sem vagyok már kibékülve. A klub arculatába valahogyan nem illik bele az én szememben.
Szomorú leszek, nagyon szomorú!!!
Tudod mit, azt kívánom ez legyen a legnagyobb bajod életedben, hogy egy világklasszis csatár szerződik a kedvenc csapatodhoz... :roll: :lol:
A tudásáról egy szót sem írtam, kicsit ha gyakorolnád az értő olvasást. A képességeit teljesen elismerem, klasszisnak nevezhető de egy olyan csapatba hozni ahol a világon talán a legszorosabb a szurkolók és a csapat közötti kötődés ...na hát...itt is mutogatni fog majd ki a szurkolóknak?
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.19. 10:23:59

Enjoy írta:óóó Istenem, mekkora katasztrófa történik velünk Barca drukkerekkel.
Óhh, nehogy már ilyen problémáink legyenek, hogy a világ egyik legjobb támadója jön hozzánk, s nem a másik.. óhh, micsoda sújtás ez ránk nézve.
Egyébként is sokkal komplettebb játékos Zlatan, mint Eto'o.
Végre nem egy nyuszi támadónk lesz, aki csak 3m-ről képes gólt lőni.
Egy csatárnak amúgyis inkább az a feladata, h széthúzza a játékteret, nehogymár többet védekezzen, mint támadjon...
Védők joggal tartanak Zlatantól, nah már most ez Eto'o-ról nem mondható el.
Meglátjátok be fogja bizonyítani nektek, mekkora egy zseni Ibra.
De remélem utána nem ajnározásba megy majd át a szitkozódásotok.. :evil:
Öreg,te aztán nagy hülyeséget írtál...Ha azt hiszed,hogy Eto'o csak 3m-ről lő gólt,akkor nézd meg sport tv-ben a Barca góljait,m idény közben akkor lemaradhattál jó pár meccsről. Persze volt sok olyan gólja,amikor csak be kellet gurítania,de ez a helyzet egy középcsatárral megeshet :D Mindezek mellet jó pár olyan gólja volt - pl.: Bilbao ellen vagy Betis ellen vagy akár az utolsó meccsen a Depor ellen és a BL döntőben sem kis gólt lőtt,stb. - amikor nem csak "bepattant róla".Minden szezonban lőtt ő sok szép találatot is. Azt meg kétlem,h Eto'o-tól ne tartanának a védők :wink:

Viszont abban én is bízok,ha már Ibra hozzánk jön,akkor bizonyítani is fog. ( Bár én szívesebben látnám továbbra is Eto'o-t Barca mezben )
És abban egyet tudok veled érteni,hogy a Barca nem fog "összeomlani" attól,hogy Zlatan ide jön.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.19. 10:22:46

Nagyszerű ember Eto'o , de nem is várhatjuk azt a világtól, h legyen még egy ilyen játékosunk, mert minden ember más.
Majd meglátjátok, jó lesz nekünk a váltás, és ez az Interre is igaz.
Változik minden, s ez így van rendjén.

Inter is egy hatalmas család, s Ibra gólja sem semmi a videó elején: Link
Ezek a váratlan megmozdulások hiányoznak Eto'o-ból számomra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enjoy 2009.07.19. 10:24:38-kor.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.19. 10:18:54

Enjoy írta:óóó Istenem, mekkora katasztrófa történik velünk Barca drukkerekkel.
Óhh, nehogy már ilyen problémáink legyenek, hogy a világ egyik legjobb támadója jön hozzánk, s nem a másik.. óhh, micsoda sújtás ez ránk nézve.
Egyébként is sokkal komplettebb játékos Zlatan, mint Eto'o.
Végre nem egy nyuszi támadónk lesz, aki csak 3m-ről képes gólt lőni.
Egy csatárnak amúgyis inkább az a feladata, h széthúzza a játékteret, nehogymár többet védekezzen, mint támadjon...
Védők joggal tartanak Zlatantól, nah már most ez Eto'o-ról nem mondható el.
Meglátjátok be fogja bizonyítani nektek, mekkora egy zseni Ibra.
De remélem utána nem ajnározásba megy majd át a szitkozódásotok.. :evil:
Teljesen eggyetértek!!
Eto'o azert volt gólerős játékos mert xavi,ini,titi szó szerint golt rugadtak vele!és az hogy egy olyan játékost szeretnétek jobban aki él-hal a barcáéert (Villa)az teljesen rendben van,de..Ibra is lemond a fizetéséből..szóval ő sem a pénzért igazol Barcába..(!!)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.19. 10:15:08

Megmondom őszintén, emberileg hát nem is tudom..., játékosként zseninek tartom Ibrát. Az 1. nem lesz könnyű megváltoztatni, de nem is lehetetlen!
Sok sikert nálunk Ibra, sok szép gólt! Legalább van egy jó lövőnk csatársorban... (mármint aki 16-osról is képes gólt lőni..)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.19. 10:13:53

Most azt olvastam hogy, a Fulham is bejelentkezett Poulsenért,(goal) inkább ők vegyék meg mint mi! :P
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.19. 10:11:15

madmushroom írta:Ibrás ügy most, hogy áll? Tényleg már csak centikre van a megállapodás ?
Nagyon szomorú lennék ha ő jönne, nem azért mert nem tudna olyan teljesítményt nyújtani mint Eto'o, egyszerűen a személyiségével sem vagyok már kibékülve. A klub arculatába valahogyan nem illik bele az én szememben.
Szomorú leszek, nagyon szomorú!!!
Tudod mit, azt kívánom ez legyen a legnagyobb bajod életedben, hogy egy világklasszis csatár szerződik a kedvenc csapatodhoz... :roll: :lol:
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.19. 10:09:53

óóó Istenem, mekkora katasztrófa történik velünk Barca drukkerekkel.
Óhh, nehogy már ilyen problémáink legyenek, hogy a világ egyik legjobb támadója jön hozzánk, s nem a másik.. óhh, micsoda sújtás ez ránk nézve.
Egyébként is sokkal komplettebb játékos Zlatan, mint Eto'o.
Végre nem egy nyuszi támadónk lesz, aki csak 3m-ről képes gólt lőni.
Egy csatárnak amúgyis inkább az a feladata, h széthúzza a játékteret, nehogymár többet védekezzen, mint támadjon...
Védők joggal tartanak Zlatantól, nah már most ez Eto'o-ról nem mondható el.
Meglátjátok be fogja bizonyítani nektek, mekkora egy zseni Ibra.
De remélem utána nem ajnározásba megy majd át a szitkozódásotok.. :evil:
Kép
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.19. 10:04:50

Ibrás ügy most, hogy áll? Tényleg már csak centikre van a megállapodás ?
Nagyon szomorú lennék ha ő jönne, nem azért mert nem tudna olyan teljesítményt nyújtani mint Eto'o, egyszerűen a személyiségével sem vagyok már kibékülve. A klub arculatába valahogyan nem illik bele az én szememben.
Szomorú leszek, nagyon szomorú!!!
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.07.19. 09:38:41

Nah remélem lassan lezárul az Ibra ügy. Az szinte tény h Etoo nem akar többet Barca mezben játszani, és a Barca se akarja megtartani a kamerunit.
Ezt az ügyet muszáj lezárni minél hamarabb!
Így legalább azok a vételek, amik érinthetik a kezdőcsapatot, le is zárulnak.
Elől balszélen úgyis akárki jön, rotáció lesz, szóal ott nem sürgős a dolog egyáltalán. Ezenkívül kpre kell majd kiegészítőember(ek), azt pedig ráér megvenni, majd akkor érdeme slecsapni vkire ha adódik egy jó lehetőség.
A Fifa egy szégyen
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2009.07.19. 09:32:39

Ha jól tudom a Gamper-re még nincs ellenfél..Ha mondjuk az Inter lenne, akkor el lehetne búcsúztatni méltón Eto'o-t..
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2009.07.19. 09:22:57

Lehetne majd szavazást/tippelést tartani, hogy ki lő több gólt idén Ibra vs. Eto'o...

Szerintem Henry és Messi most közelebb lesz a "9"-ünkhöz... De nem vagyok benne biztos, hogy a 104 gólt nem érnénk el idén...
Mindig van mit megdönteni... :lol:

Bár ha a mostani idényben csak 6 ponttal előzzük a realt... (itthon és ott is verjük őket) nekem az is megfelelő...

Ha megy Gudi és Hleb is akkor kéne még vki. De lehet, hogy a "B"-ből oldanánk meg... :)
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.19. 09:05:14

sub_bass írta:Sztem a City középpályán akarja alkalmazni Robinho-t.
Hát ha ezt az én hsz-re írtad, akkor valamit nagyon félreértettél. Én azt írtam, hogy örülnék Robinhonak, de egyetértek azokkal, akik mégis inkább a középpálya erősítését részesítenék előnyben. Ha félreérthető voltam, akkor bocs!!! :wink:
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2009.07.19. 09:00:54

Sztem a City középpályán akarja alkalmazni Robinho-t.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.19. 08:17:46

Ma reggel olvastam, hogy végre lezárult az Adebayor - mizéria, és aláírt a Cityhez. Nem tudom, hogy, hogy számolnak a Citynél, de elég sok csatáruk van: Bojinov, Robinho, Santa Cruz, Caicedo, Adebayor, Benjani,Tevez, Bellamy, ráadásul nem is akármilyen nevek. Ennyi csatárból valaki(k)nek távozni(uk) kell. Itt jövünk a képbe mi. Tudom, hogy mostanában nem voltak hírek Robinho-ról, és ahogyan az előttem szólók is írták, inkább a középpályán kéne erősíteni. Szóval csak álmodozás, de örülnék a kis brazilnak. Remélem, most nem indítok el lavinát, ez csak az én meglátásom.
Hajrá FC BARCELONA!!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.07.19. 08:09:40

elolvastam Z.Iván cikkét a két sztár összehasonlításáról és alapvetően egyetértek vele.
amit kiemelnék: az az, hogy pontosan ilyen játékfelfogású ember hiányzott a Barcából! még pontosabban olyankor amikor egy kemény ember és területfogásra képes védelemmel álltunk szemben! amikor a végletekig tartó passzolgatás rendre elekad a zárt védelmen!! akkor kell egy erős bátra kapuratörő és jól lövő ember és főleg olyan aki a 16-0son kívülről is rendre veszélyes és hatékony! (eddig ezt "csak" Messi és Iniestta tudta igazán gyötört helyzetből és Henry a szélről de az kevésbé hatékony)
amiért ezt leírtam főleg az, hogy nagyon remélem Ibra ezen Jó tulajdonságát nem akarják majd (önzés címén) "ki nevelni" belőle, amivel ugyan csapatjátékos lehet de elveszíti igazi értékét!!
Avatar
M.I.P.A.X.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009.05.10. 19:24:59

2009.07.18. 23:28:07

danikaa10 írta:Amúgy az Ibra - ügy lényegében már eldőlt? Csak mert gyatra spanyol tudásommal a Sport.es-en olvasott hírek alapján arra következtettem, hogy ők már tényként közlik 'Ibrakadabra' érkezését. Minden esetre örülnék, ha igaz lenne a hír.

A másik meg, láttam, hogy írták, hogy Jourquera távozott, a kérdésem, hogy helyette nem hozunk valakit fel? Mert kevésnek tartom én ezt az egy cserekapust.
Hidd el fel jön majd a B csapatból az Oier srác. Szerintem ügyes és tehetséges kapus :)
A felhasználónevem kezdő betűi embereket takar: Messi, Iniesta, Puyol, Alves és Xavi +HENRY fan vagyok :)
Kép
Lezárt