Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2009.07.17. 19:07:46

messideco írta:Bruno Saltor akkor nem jön. Vagy csak én foltam figyelmetlen az átigazolásokkal kapcsolatban? :shock: :?:
őt már rég megvette a Valencia ,ha jól tudom
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.17. 19:07:19

lionelmessi19 írta:Az ki a búbánat? :shock:

szerk: ja megvan. ő nem sürgős, de nem kizárt továbbra sem. :)
Leigazolta a Valencia. :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.17. 19:07:19

Én úgy tudom Saltor nem jön mert a Valenciához igazolt!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 19:05:54

messideco írta:Bruno Saltor akkor nem jön. Vagy csak én foltam figyelmetlen az átigazolásokkal kapcsolatban? :shock: :?:
Az ki a búbánat? :shock:

szerk: ja megvan. ő nem sürgős, de nem kizárt továbbra sem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.07.17. 19:04:07

Bruno Saltor akkor nem jön. Vagy csak én foltam figyelmetlen az átigazolásokkal kapcsolatban? :shock: :?:
"And my heart will leave you never."
The Deadman/Real fan
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.05.07. 19:49:53

2009.07.17. 19:02:53

barcelinho_5 írta: És akkor Eto'o is csupaszív srác volt, amikor madridista-szintű fizetést akart kicsikarni a klubból...
azért mert Kaká és Cr most ilyen magas fizuk kap nehogy azt hidd hogy mindenki ilyen szintű fizetést kap . Az elmúlt 3 évben Raul volt a legjobban fizett játékos 7 millió euróval, ez nem olyan magas
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2009.07.17. 18:53:38

Marcelinho írta:Hetekkel ezelött megnyugodtam, amikor ez a majom Ibra lekerült az átigazolási listáról. Úgy voltam vele, sajnálnám Eto'ot, de ha valaki jön akkor az Villa legyen. Erre jön ez a nagyképű önző népmuvészeti cserépedény... Sírva fakadok komolyan... Ez a Barca azért (volt... :( ???) ilyen csodálatos mert a játékosok egytől egyig csupaszív srácok, emberileg is teljesen normálisak...
Ibra ne gyere... :evil: :cry:
És akkor Eto'o is csupaszív srác volt, amikor madridista-szintű fizetést akart kicsikarni a klubból...
Nem tudom ép ésszel felfogni, amit egyes emberek Ibra kapcsán lerendeznek..Egy kiváló csatár, nagyszerű játékos, akiből majd Pep embert fog faragni. A marha nagy arca és a sok kritika mellett, kevesen említik meg azt hogy hajlandó az eddigi fizetésénél kevesebbért játszani. Ne csak a rosszra gondoljatok. A vezetőség mindent megtesz egy jó igazolásért.
Bevallom, nekem Villa lett volna a favorit, az ő játékát kedvelem jobban, talán mert latinos-kreatívabb, vagy hogymondjam, és szimpatikus volt a tegnapi kijelentése, de csöppet sem leszek szomorúbb ha Zlatan érkezik.
Elvégre a vezetőség, értünk, szurkolókért dolgozik, hogy ilyen nagyszerű igazolásokat visz véghez.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.07.17. 18:49:56

Nagyon sokan beszélnek arról, Eto'o milyen rossz mentálisan, és sokan a teljesítményét sem ismerik el eléggé. Szerintem érthető a várható eladása, de nem ezek miatt.

Arról van szó szvsz, hogy 28 éves, és hosszú szerződést akar horribilis fizetéssel. Semmi garancia arra, hogy a következő években is elkerülik a sérülések, és 30 felett pedig a legtöbb csatár teljesítménye igencsak kopik (persze vannak kivételek). A másik, hogy már mindent elért a Barcában, és a huzavona után pedig biztos, hogy nem állna be a sorba (főleg, hogy ezt tavaly is eljátszottuk).

Ibra pedig a világ legjobb csatára, és én David Villát is szeretem. A svéd mellett szól, hogy Eto'o már a kutyának nem kell (a magas igények miatt), és jövőre távozhat ingyen. Így aztán függetlenül attól, hogy Eto'o minimum 25-30 milliót ér, be lehet vonni egy csereüzletbe, és 35-45-ért megszerezzük Ibrát, ami valóban kedvező, ha azt nézzük, hogy idén hogy mozogtak az árak. A fanyalgók mondhatják, hogy ez azt jelenti h Ibrát 70 millió euróért szerezzük meg, de tegyük hozzá, hogy született egy döntés a vezetőségben, és ha Eto'o-t nem sikerül lepasszolni, akkor buktuk a jövő évet. Márpedig lepasszolni csak az Internek tudjuk jelen pillanatban, és talán jól is járunk.

Hogy pénzügyileg ez mennyire jó döntés, azzal nem kell foglalkoznunk itt a fórumon. A Barca ugyanis a világ egyik leggazdagabb klubja, amely több százmilliárdos pozitív mérleggel szokott zárni, akár 150 millió eurós igazolást is megengedhetnénk magunknak PÉNZÜGYILEG, tehát csődtől nem kell félteni szeretett klubunkat.

Szakmailag pedig azt gondolom, hogy Ibra mind a válogatottban, mind az Ajaxban, mind a Juvéban és az Interben kiválót nyújtott, könnyen lehet, hogy a Barcában is így lesz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.17. 18:45:55

Most nem a spanyol bajnokságról van szó szerintem Ibránál (mert ott akkor is nyerünk ha passzolás helyett lő), hanem a cselzi típusú csapatok elleni meccsekről, amikor jól jött volna egy olyan ember, aki 3 védő között is talpon tud maradni és esetleg még nála marad a labda (Messinek hiába ragad a lábához, előbb-utóbb fellökik vagy felrúgják), és akinek fejre lehet ívelni. Azon a meccsen (és egész szezonban talán) nem íveltünk fejre egyetlen szögletet vagy szabadrúgást, amivel azért többre lehet menni egy ilyen csapat ellen.
Ha meg nem tudunk bejutni a 16oson belülre, akkor jól jön még egy technikás lövő
Marcelinho
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2005.12.14. 12:27:51
Tartózkodási hely: Világegyetem

2009.07.17. 18:42:21

Hetekkel ezelött megnyugodtam, amikor ez a majom Ibra lekerült az átigazolási listáról. Úgy voltam vele, sajnálnám Eto'ot, de ha valaki jön akkor az Villa legyen. Erre jön ez a nagyképű önző népművészeti cserépedény... Sírva fakadok komolyan... Ez a Barca azért (volt... :( ???) ilyen csodálatos mert a játékosok egytől egyig csupaszív srácok, emberileg is teljesen normálisak...
Ibra ne gyere... :evil: :cry:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.07.17. 18:39:36

megnéztem ezt a 30 Ibra gólt, bár tudom,hogy a válogatások csalókák, de egy biztos: ilyen stílusban játszó játékos nincs a barcában, de nagyon hiányzik!!!!!!
ezek a gólok nem a lábad elé tett pöccintések! szinte kivétel nélkül bődületes erővel meglőve többnyire védőkön átgázolvava vagy ami még jobban kell nekünk átlőve!
nagyon igaz az is, hogy ezzel a transzferrel sokat visszahozhatnánk az eddigi balfékes..... hozzáállásunkból.
nem ismétlem meg de megerősítem akik az üzleti értékelést is pozitívra adják azoknak van igazuk, alapvetően az Eto'o ügy kényszere miatt!
mostmár csak azt remélem nem fog ez az akció is zátonyra futni mint a többi.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.17. 18:21:24

ElBartimaeus írta: Na, itt jönnének a problémák szvsz. Ahelyett, hogy kitenné szélre a felfutó Alvesnek inkább ellőné távolról, ami nem 95%-os ziccer, hanem 60%-os lövés. Ha leadná a szélre, akkor be lehetne menni a 16-oson belülre, amiből jobb helyzetet lehetne kialakítani. Annyira meg kéne változnia az egész csapatnak hogy annyira nem is lehet. Vagy ő változik meg, de akkor meg ki tudja, hogy mennyire lesz jó :!: :idea: Ibra az év rossz döntése lenne, ezt érzem és hidd el, kismillió megérzésem vált be, csak hogy egyet említsek: Chelsea-Barca visszavágó. 50. perc tájékán mondtam a mellettem ülőnek, hogy na, majd a végén a 90. perc környékén rúgunk egyet. És bevált :!: Nem kell ide Ibra, jöjjön Villa! Nagyon remélem, hogy ez csak a Valencia ijesztgetése!
Csak tudod nekem már annyira tele van a tököm ezekkel a kijátszuk 99%-os ziccerig, amikor az az 1% is az hogy a gólvonal előtt 10 centivel luftot rúgunk.....A Chelsea ellen is kb kétszer téptem ki a hajamat, mert egyszerűen nem rúgtunk kapura. Ha látjuk hogy nem megy közelről mérnem rúgunk távolról? Mivel jutottunk tovább????????????????????????????? Erről van szó.....Olyan lövőink vannak hogy hihetetlen. Xavi, Iniesta, Eto'o, Messi, Touré...Miért nem? Inkább passzolnak még egyet, meg mégegyet és hogy tutira biztos legyen még egy utolsót...na ilyenkor szokta elvenni az az 5 védő a labdát akik addigra odaérnek és összetömörülnek...
Avatar
wessel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2009.05.28. 20:48:50

2009.07.17. 18:02:49

Ha akár Villa, akár Ibra érkezik Barcelonába, szerintem nem fogunk egyikőjükben sem csalódni.

Villának azért örülnék, mert kész meghalni a Barcáért, és gondolom köszönetnyilvánításként meg is mutatná a pályán. 27 éves, megszerezheti azokat a serlegeket, amiket a Valenciával a büdös életbe nem szerzett volna meg.

Ibrának pedig azért, mert minden kis helyzetében benne van a gól, és sztem jól jön egy ilyen "nagy egójú" játékos. Azért mondom ezt, mert a Barca nem nagyon veszélyes távolról, és Ibra ezt megcáfolhatná ezt. Mondok egy példát: chelsea - Barca visszavágón nem tudtunk mit csinálni, mer kis passzokkal akartunk előre jutni, amikor el lehetett volna vállalni távolról (egy-két esetet kivéve), akkor is továbbpasszoltuk, erőltettük a 16-oson belüli játékot. Iniesta 2. ilyen alkalommal elvállalta (pedig nem volt ajánlott neki, hogy rúgótechnikát csináljon). Ott lett volna egy Ibrahimovics, akkor a Chelsea szégyenkezve sétálhatott volna le a pályáról, és nem kitörő dühvel. Egyébként meg Pep megtudná nevelni őt az alázatra, és nem csak ő, hanem a Barca összes tagja.

Mindenesetre minden csatárnak megvan a saját erősségei, sztem mind2 ugyanúgy jó lenne nekünk, csak reménykedjünk benne, hogy egy újonnan érkező klasszis csatár is magára öltheti a Barca mezt (végre valahára). :)
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2009.07.17. 17:58:20

ElBartimaeus írta: Na, itt jönnének a problémák szvsz. Ahelyett, hogy kitenné szélre a felfutó Alvesnek inkább ellőné távolról, ami nem 95%-os ziccer, hanem 60%-os lövés. Ha leadná a szélre, akkor be lehetne menni a 16-oson belülre, amiből jobb helyzetet lehetne kialakítani. Annyira meg kéne változnia az egész csapatnak hogy annyira nem is lehet. Vagy ő változik meg, de akkor meg ki tudja, hogy mennyire lesz jó :!: :idea: Ibra az év rossz döntése lenne, ezt érzem és hidd el, kismillió megérzésem vált be, csak hogy egyet említsek: Chelsea-Barca visszavágó. 50. perc tájékán mondtam a mellettem ülőnek, hogy na, majd a végén a 90. perc környékén rúgunk egyet. És bevált :!: Nem kell ide Ibra, jöjjön Villa! Nagyon remélem, hogy ez csak a Valencia ijesztgetése!
Egyet értek, hogy nem tudjuk hogy lesz, de azt már most mondom, hogy ha nekem egy középcsatár, aki gólfelelős, Alvesnek fog passzolni akkor már régen rossz. Ibra biztos nem fog visszamenni és szerelni középpályán, mint eto'o tette néha. Szóval a passzokat inkább alves ---) Ibra feje irányban szeretném élvezni nem fordítva.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 17:51:13

Zsolti, neki csak nevét hallottam, már nem emlékszem rá, a játékát meg nem is ismerem nagyon, csak reménykedek :D Bármilyen lehetőséget felvetek, megnézek, csak ne jöjjön Ibra :D De nem baj, ha valaki felvilágosít :)


Palesz77, az a jó, hogy valamelyikünknek igaza lesz :D ;) Ha végül jön Ibra, akkor remélem neked, am remélem nekem lenne XD :twisted:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.07.17. 17:46:43

ElBartimaeus írta:Bőven lehet, hogy csak Quaresma volt a téma a tárgyaláson. Bal szélső kell, vagy legalábbis jól jönne, Ibrának túl magas árat akarnak adni ( kb 80 milliónyi lé ) amit nem tartok valószerűnek. Már idén húzott egy nagyot a vezetőség, sztem most sem marad el a meglepetés. Az is lehet, hogy csak félrevezetés, hogy Villa legyen olcsóbb közben. De mondom, lehet szélsőt akarunk igazolni és Henry menne középre, ahol nagyon eredményesen tud játszani. De rövidesen minden kiderül. Bármi lehet, csak ne Ibra jöjjön, inkább Forlan!!! [-o< [-o< =; ( Ezzel kevesen értenek egyet, azt tudom :twisted: )
Quaresma már játszott nálunk....pont olyan [auto_cenzúra] volt,mint az interben :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.07.17. 17:46:23

ElBartimaeus írta:
Na, itt jönnének a problémák szvsz. Ahelyett, hogy kitenné szélre a felfutó Alvesnek inkább ellőné távolról, ami nem 95%-os ziccer, hanem 60%-os lövés. Ha leadná a szélre, akkor be lehetne menni a 16-oson belülre, amiből jobb helyzetet lehetne kialakítani. Annyira meg kéne változnia az egész csapatnak hogy annyira nem is lehet. Vagy ő változik meg, de akkor meg ki tudja, hogy mennyire lesz jó :!: :idea: Ibra az év rossz döntése lenne, ezt érzem és hidd el, kismillió megérzésem vált be, csak hogy egyet említsek: Chelsea-Barca visszavágó. 50. perc tájékán mondtam a mellettem ülőnek, hogy na, majd a végén a 90. perc környékén rúgunk egyet. És bevált :!: Nem kell ide Ibra, jöjjön Villa! Nagyon remélem, hogy ez csak a Valencia ijesztgetése!
akkor gyorsan hívd fel a vezetőséget, és szólj nekik arról, hogy miket tudsz :D
bocsi, semmi személyes, csak ezen jót derültem. amúgy nem véletlenül kell Ibra Pepnek, és amúgy nem is az ő dolga, hogy Alvesnek kitegye a szélre amúgy... de mindegy, egy ilyen játékos szerintem simán jó lenne, nekem meg ez a megérzésem :wink: csak izgulnánk már azon, hogy láthassuk a bemutatását(mint most Maxwellét)
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 17:45:22

Bőven lehet, hogy csak Quaresma volt a téma a tárgyaláson. Bal szélső kell, vagy legalábbis jól jönne, Ibrának túl magas árat akarnak adni ( kb 80 milliónyi lé ) amit nem tartok valószerűnek. Már idén húzott egy nagyot a vezetőség, sztem most sem marad el a meglepetés. Az is lehet, hogy csak félrevezetés, hogy Villa legyen olcsóbb közben. De mondom, lehet szélsőt akarunk igazolni és Henry menne középre, ahol nagyon eredményesen tud játszani. De rövidesen minden kiderül. Bármi lehet, csak ne Ibra jöjjön, inkább Forlan!!! [-o< [-o< =; ( Ezzel kevesen értenek egyet, azt tudom :twisted: )

Szerk: Messa, igazad van, csak egy megérzés, meg amit láttam tőle, az inkább azt sugallja, hogy a maga malmára hajtja a vizet, nem a csapatéra, csak remélem, hogy nem ő jön, meg egy kiscit nagyon túlreagáltam a dolgot :D, béka, ember, zabálj legyet! :D O:)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ElBartimaeus 2009.07.17. 17:48:14-kor.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.07.17. 17:44:48

ElBartimaeus írta: Na, itt jönnének a problémák szvsz. Ahelyett, hogy kitenné szélre a felfutó Alvesnek inkább ellőné távolról, ami nem 95%-os ziccer, hanem 60%-os lövés. Ha leadná a szélre, akkor be lehetne menni a 16-oson belülre, amiből jobb helyzetet lehetne kialakítani. Annyira meg kéne változnia az egész csapatnak hogy annyira nem is lehet. Vagy ő változik meg, de akkor meg ki tudja, hogy mennyire lesz jó :!: :idea: Ibra az év rossz döntése lenne...
És honnan tudsz előre mindent? Ezek nem ennyire egyértelműek. Respect Zsolti. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Pepe
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.02.12. 13:43:35

2009.07.17. 17:44:34

Ibra a legnagyképűbb játékos akit valaha láttam de olyan tehetsége van mint semelyik másik csatárnak a világon. Ekkora termettel eszméletlen amit művelni tud a labdával, ha sikerül beilleszkednie és a páylán kihasználja fizikai erejét is sztem rengeteg gólt fog szerezni. Nem véletlen hogy a Madrid is őt akarta leigazolni. Nem kedvelem Ibrát de ha úgy fog játszani ahogy tud akkor inkább ő jöjjön mint Villa habár a srác nagyon szimpatikus de számomra első a csapat, és nem egy játékos. Etoot nagyon kedveltem, de ennyi huzavona után nincs maradása és jobban jár a csapat ha eladja. Higgyétek el Laportáék a legjobb döntést fogják hozni. Tavaly is kételkedtem a Presidentében amikor Pepet kinevezte de bíztam benne, hatalmas szerepe volt a vezetőségnek az elmúlt 5-6 év sikereiben
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.17. 17:44:23

Elbartimeus te egy jós vagy!

szerintem nagyon is jó lesz, kedvenc csatárom, erős, gyors, cselgép majd meglátjuk mit mutat
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.07.17. 17:42:07

ElBartimaeus írta:
Na, itt jönnének a problémák szvsz. Ahelyett, hogy kitenné szélre a felfutó Alvesnek inkább ellőné távolról, ami nem 95%-os ziccer, hanem 60%-os lövés. Ha leadná a szélre, akkor be lehetne menni a 16-oson belülre, amiből jobb helyzetet lehetne kialakítani. Annyira meg kéne változnia az egész csapatnak hogy annyira nem is lehet. Vagy ő változik meg, de akkor meg ki tudja, hogy mennyire lesz jó :!: :idea: Ibra az év rossz döntése lenne, ezt érzem és hidd el, kismillió megérzésem vált be, csak hogy egyet említsek: Chelsea-Barca visszavágó. 50. perc tájékán mondtam a mellettem ülőnek, hogy na, majd a végén a 90. perc környékén rúgunk egyet. És bevált :!: Nem kell ide Ibra, jöjjön Villa! Nagyon remélem, hogy ez csak a Valencia ijesztgetése!
kitenné....ellőné....leadná.... :lol: :lol: hagyjuk már ezt a nagy előre okoskodást..Ibra egy állat. Ő kell nekünk! :twisted:
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 17:32:19

Ticsi 23 írta:Húúúúúúúúúú!!! Ibrahimovic sokkal jobb lenne, mint Villa. Bár Villa is remek játékos, de szerintem nagyon hasonló Eto'o-hoz. Ibrahimovic nagy váltást jelentene, mert a távoli lővései életveszélyesek, és egy az egyben is jobb Eto'o-nál. Nagyon örülnék az üzletnek, szinte kész csapatunk lenne a felkészülési időszakra!
Hajrá FC BARCELONA!!!
Hát hogy jobb lenne....azt nem hiszem. De hogy más, az biztos. Villa sokkal jobban illik a Barcához, én jobban örülnék neki, Eto'oval sem azért volt gond, mert rosszul játszott vagy nem lőtt elég gólt....ez azt hiszem egyértelmű. A technikai tudása megkérdőjlezhetetlen volt, bár nem tökéletes az fix. Viszont az "egyéb" kategóriában akadtak gondok nála, a klub/Pep és Eto'o viszonya nem volt kielégítő. Arra meg kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz/lenne önző a Barcában, mert azért az nagyon nem tetszik, hogy mekkora arca van....de itt tuti máshogy állna a dolgokhoz. :twisted:
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.17. 17:26:34

AIniesta8 írta:
Ticsi 23 írta:Húúúúúúúúúú!!! Ibrahimovic sokkal jobb lenne, mint Villa. Bár Villa is remek játékos, de szerintem nagyon hasonló Eto'o-hoz. Ibrahimovic nagy váltást jelentene, mert a távoli lővései életveszélyesek, és egy az egyben is jobb Eto'o-nál. Nagyon örülnék az üzletnek, szinte kész csapatunk lenne a felkészülési időszakra!
Hajrá FC BARCELONA!!!
azért még kéne v 2 minőségi középpályás hogy lehessen rotálni rendesen és akkor lenne télleg ütős a csapat :twisted:
Jah, erre céloztam a "szinte kész"-el. Jó lenne legalább egy irányító szellemű középpályás, de sajnos Fabregas csak álomnak tűnik. Valószínű, hogy valaki érkezni fog a középpályára, mivel Hleb és Guddy is távozóban. Majd alakul a helyzet.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 17:23:29

Ticsi 23 írta:Húúúúúúúúúú!!! Ibrahimovic sokkal jobb lenne, mint Villa. Bár Villa is remek játékos, de szerintem nagyon hasonló Eto'o-hoz. Ibrahimovic nagy váltást jelentene, mert a távoli lővései életveszélyesek, és egy az egyben is jobb Eto'o-nál. Nagyon örülnék az üzletnek, szinte kész csapatunk lenne a felkészülési időszakra!
Hajrá FC BARCELONA!!!
Na, itt jönnének a problémák szvsz. Ahelyett, hogy kitenné szélre a felfutó Alvesnek inkább ellőné távolról, ami nem 95%-os ziccer, hanem 60%-os lövés. Ha leadná a szélre, akkor be lehetne menni a 16-oson belülre, amiből jobb helyzetet lehetne kialakítani. Annyira meg kéne változnia az egész csapatnak hogy annyira nem is lehet. Vagy ő változik meg, de akkor meg ki tudja, hogy mennyire lesz jó :!: :idea: Ibra az év rossz döntése lenne, ezt érzem és hidd el, kismillió megérzésem vált be, csak hogy egyet említsek: Chelsea-Barca visszavágó. 50. perc tájékán mondtam a mellettem ülőnek, hogy na, majd a végén a 90. perc környékén rúgunk egyet. És bevált :!: Nem kell ide Ibra, jöjjön Villa! Nagyon remélem, hogy ez csak a Valencia ijesztgetése!
Lezárt