Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
__Szabi__1996
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.07.16. 19:37:32
Kapcsolat:

2009.07.16. 19:47:32

Valaki tud vmi friss hírt Villáról???::
mert már azt is olvastam hogy a barca lemondott Villáról....
igaz ez?? :? :?
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.07.16. 19:44:40

Ez is off lesz:
mondom kéne csinálni egy Eurobarca Twittert, azzal 10 percen belül képben lenne az ember. :D

on: Ez a Maxwell-ügy elég gyorsan lezajlódott, holnap már be is mutatják, nem semmi.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.07.16. 19:35:23

előre is bocsi a kicsi offért, ha akarjátok törüljétek modik, de azért próbálkozok:
valaki leírna, hogy mi történt az elmúlt 3 napban? csak mert látom, hogy itt van Maxwell, Filipével mi van? olvastam olyat, hogy Hleb megy kölcsönbe az Interhez, ez igaz?
amúgy Maxwell ügyes gyerek szerintem, akár nagyon jól is elsülhet ez az üzlet, ki is szoríthatja Abidalt a kezdőből ha jó formában fog játsszani.
kingjr.78
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.06.13. 10:19:11

2009.07.16. 19:30:39

pityi írta:
elbandi írta: Most te ezt átgondoltad hogy mi írtáál ember? :lol:
Ha jön akkor szerinted ingyen fog játszani? :lol:
Istenem.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ hogy lehet ilyet írni :?: :?: :?:
spanyol El Mundo napilap értesülései szerint David Villa, a Valencia játékosa kész lemondani jövőbeni keresetének egy részéről, hogy a Barcelona meg tudja venni jelenlegi csapatától.-ezt most olvastam,tehát a hir igaz. :P

Csak kettőt idézz egyszerre max, és olvasd el légyszi a fórumszabályzatot, a Moderálás részlegben! Üdv a fórumon! :) L.
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2009.07.16. 18:58:25

Fernando írta:
boixosnoisbarca írta:Ezt a Maxwellt minek kellett leigazolni.Vmi normálisabb balhátvédet is találhattak vna.Remélem Abidal visszanyeri a régi formáját,mert ez a Maxvell egy pancser ráadásul Interes is ami csak ront az öszképen.Ha nem igazoljuk le Villat nagyon csalódott leszek ha pedig 1 Forlan kerül Etoo helyére akkor még jobban.Ibrahimocsöcsről nem is beszélve...Ilyen verebek nem kellenek Barcelonaba!!!
Ezen nevettem. Borzasztó butaságokat írsz :lol: Valakit utálni mert Interes, meg Maxwellt lepancserozni :lol: Bocs
Ez igaz,lehet hogy úgy be fog válni mint Alves.
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.07.16. 18:56:34

boixosnoisbarca írta:Ezt a Maxwellt minek kellett leigazolni.Vmi normálisabb balhátvédet is találhattak vna.Remélem Abidal visszanyeri a régi formáját,mert ez a Maxvell egy pancser ráadásul Interes is ami csak ront az öszképen.Ha nem igazoljuk le Villat nagyon csalódott leszek ha pedig 1 Forlan kerül Etoo helyére akkor még jobban.Ibrahimocsöcsről nem is beszélve...Ilyen verebek nem kellenek Barcelonaba!!!
Bírom az ilyen hozzászólásokat...te láttad egyszer is játszani? :roll:
(gondolom nem ezért minősítetted pancsernak)
Mivel az olaszok közül az intert kedvelem talán a legjobban ezért láttam már jópár meccsét és elég megbízható teljesítményt nyújtott.Reméljük sok sikerben lesz része itt :wink:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.16. 18:54:40

boixosnoisbarca írta:Ezt a Maxwellt minek kellett leigazolni.Vmi normálisabb balhátvédet is találhattak vna.Remélem Abidal visszanyeri a régi formáját,mert ez a Maxvell egy pancser ráadásul Interes is ami csak ront az öszképen.Ha nem igazoljuk le Villat nagyon csalódott leszek ha pedig 1 Forlan kerül Etoo helyére akkor még jobban.Ibrahimocsöcsről nem is beszélve...Ilyen verebek nem kellenek Barcelonaba!!!
Ezen nevettem. Borzasztó butaságokat írsz :lol: Valakit utálni mert Interes, meg Maxwellt lepancserozni :lol: Bocs
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2009.07.16. 18:54:05

elbandi írta:
czirlemate írta:Villa lemond a teljes fizujáról, hogy itt játszhasson
Most te ezt átgondoltad hogy mi írtáál ember? :lol:
Ha jön akkor szerinted ingyen fog játszani? :lol:
Istenem.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ hogy lehet ilyet írni :?: :?: :?:
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.07.16. 18:50:57

Ezt a Maxwellt minek kellett leigazolni.Vmi normálisabb balhátvédet is találhattak vna.Remélem Abidal visszanyeri a régi formáját,mert ez a Maxvell egy pancser ráadásul Interes is ami csak ront az öszképen.Ha nem igazoljuk le Villat nagyon csalódott leszek ha pedig 1 Forlan kerül Etoo helyére akkor még jobban.Ibrahimocsöcsről nem is beszélve...Ilyen verebek nem kellenek Barcelonaba!!!
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.07.16. 18:47:23

czirlemate írta:Villa lemond a teljes fizujáról, hogy itt játszhasson
Most te ezt átgondoltad hogy mi írtáál ember? :lol:
Ha jön akkor szerinted ingyen fog játszani? :lol:
Istenem.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.16. 18:45:16

czirlemate írta:Villa lemond a teljes fizujáról, hogy itt játszhasson, akkor az nagyon derék dolog! Mikor tett volna eto'o ilyet ebben a helyzetben. eto'o-nak csak "munkahely" kell, az pedig mindegy, hogy melyik csapat! :o
Sztem igazoljuk le villát és küldjük el eto'o-t olcsón a Milan-ba (a lényeg, hogylegalább kapjunk érte pénzz! :) ) .
És lám így keletkeznek az égbe kiáltó hüyeségek. Milyen teljes fizu ember? Hol olvastál te ilyet? Jééézus.

Amugy rettentően sajnálom Filipét. A felesége már házat nézett, Filipe is beleélte magát, de az a dagadtgeci nem hagyta, hogy jöjjön.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
czirlemate
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.07. 13:39:34
Kapcsolat:

2009.07.16. 18:34:29

Villa lemond a teljes fizujáról, hogy itt játszhasson, akkor az nagyon derék dolog! Mikor tett volna eto'o ilyet ebben a helyzetben. eto'o-nak csak "munkahely" kell, az pedig mindegy, hogy melyik csapat! :o
Sztem igazoljuk le villát és küldjük el eto'o-t olcsón a Milan-ba (a lényeg, hogylegalább kapjunk érte pénzz! :) ) .
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.16. 15:46:45

Predator írta:Nem szoktam ebbe a topicba írni,de most megteszem,mert kicsit aggódom...
Hogy miért? Mert a következő szezon nagy zsúfolt,nehéz és hosszú lesz...ráadásul Válogatott fordulók+Afrika kupa...
A helyzet az,h hiába van egy Xavink,Iniestank,Tourenk a középpályán+Keita,Busquets,Marquez esetleg meg a fiatalok...hát...ez így elég harmatos...minőségi ez egyértelmű,de sajnos rövid a pad és ha sérülés van(ne legyen) meg vagyunk lőve...
Guddy vszínűleg távozik,Hleb Interbe kölcsönbe...az ő helyüket fiatalok vehetik át
A lényeg,hogy ne legyen off úgy érzem,h muszáj egy (vagy akár 2 is)minőségi erősítés a középpályára: Fabregas,Silva,Mata...nem olcsó,ez tény,de vmit tenni kell,mert így necces lesz a szezon
Villa...állítólag 42-t adtunk vna érte...Valencia 50-t kér...Villa hajlandó 4 év alatt éveként 2 millióval csökkenteni a fizuját(goal),akkor elvileg ugyanott vagyunk,nem? Mindenképp örülnék neki és szerintem be is válna...és Eto'o pótlására talán Ő a legmegfelelőbb
bocsi,hogy hosszú lett
teljes mértékben egyetértek veled.... egy nagyon jó kp megszerzése majdnem olyan létfontosságú mint a középcsatárkérdés... ugyanis szerintem azzal mindannyian egyetértünk hogy nem várhatjuk el xavi-ini duótól hogy végigcsinálják az egész szezont... kell egy harmadik hasonlóan jó képességű kp és hárman megoldanák rotálva az idényt... szerintem ennek a megoldása szintén kulcsfontosságú...
remélem villa meglesz ezzel a fizetéses akcióval és akkor lehetne az utolsó igazolásunkra koncentrálni... tehát arra a bizonyos középpályásra akire véleményem szerint nagy szükség van...
Barcelona144
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2007.09.17. 20:11:01

2009.07.16. 15:21:42

Barcagirl24 írta:
Barcelona144 írta:Szerintem a Barca megpróbálhatná azt h Eto'o-t elcseréli Villára vagy Ibrára, csak Forlanra ne....És ha Eto'o-t kevésnek tartanák akkor ráfifetne a Barca egy pár milla Eurót.
Ezt irtam pár hszvel ezelőtt :roll: Mielőtt írsz néha olvass vissza :wink:
Láttam h írtad de én kiegészítettem ... mielőtt kritizálsz olvasd el jól amit kritizálsz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.16. 15:14:47

lionelmessi19 írta:
Hlebről Pep jelentette ki, hogy marad itt. Bojanról Laporta.
Militoval tavaly se számoltunk, ő ha úgy tetszik, még plusz lehetőség azzal, hogy talán felépül.
Cáceres talán megy kölcsönbe, ott a helyén Henrique.
Guddy az egyetlen, aki ha elmegy pótolni kell esetleg, de pados játékost meg nem nehéz szerezni. Persze az is lehet h nem is fogunk, egyszerűen végre lehetőséget kap kp-n Hleb, aminek nagyon örülnék.
Így van. Guddy helyére lejön majd Hleb. Keirrison pedig majd Hleb "helyére". Caceres mehet kölcsönbe helyére Henrique, Samut pedig lecserélni Villára.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 15:12:09

skadi írta:[
és guddy helye?
vagy akik kölcsönbe mennek,mehetnek:
hleb, caseres,bojan?
és akkor még militot nem is említettük...
amúgy igazad van, a csapatnak van egy tizen-pár fös
gerince, aki tavaly végigpofozta európát :lol: ,
de közhellyel élve:
jobb félni mint megilyedni.. nem?
Hlebről Pep jelentette ki, hogy marad itt. Bojanról Laporta.
Militoval tavaly se számoltunk, ő ha úgy tetszik, még plusz lehetőség azzal, hogy talán felépül.
Cáceres talán megy kölcsönbe, ott a helyén Henrique.
Guddy az egyetlen, aki ha elmegy pótolni kell esetleg, de pados játékost meg nem nehéz szerezni. Persze az is lehet h nem is fogunk, egyszerűen végre lehetőséget kap kp-n Hleb, aminek nagyon örülnék.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.07.16. 15:06:55

lionelmessi19 írta:
skadi írta:már annyira unom,az egészet.
semmit sem tudunk,
mindenki mást mond,
mindenki mást szeretne,
ki jön ,ki marad,
ki az aki rosszarc,ki a jófiú.
pep csendben van,
laporta mosolyog.

lassan elkezdödik az alapozás
és ha addigra nincs kész a csapat,
az még csúnyán visszaüthet.
azt meg nem szeretném.
gondolom ti se.

Hey Skadi!

Nagyrészt osztom a dolgot, de nefeledd el, hogy az utsó rész azért nemigen állja meg a helyét.
Kész csapatunk van, amely háromszoros bajnok. Minden egyéb csak kis kiegészítés lehet, így egy csatárcsere (Eto'o valakire esetleg), vagy most a Maxwell gyerek Syl helyén...
és guddy helye?
vagy akik kölcsönbe mennek,mehetnek:
hleb, caseres,bojan?
és akkor még militot nem is említettük...
amúgy igazad van, a csapatnak van egy tizen-pár fös
gerince, aki tavaly végigpofozta európát :lol: ,
de közhellyel élve:
jobb félni mint megilyedni.. nem?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 15:00:52

skadi írta:már annyira unom,az egészet.
semmit sem tudunk,
mindenki mást mond,
mindenki mást szeretne,
ki jön ,ki marad,
ki az aki rosszarc,ki a jófiú.
pep csendben van,
laporta mosolyog.

lassan elkezdödik az alapozás
és ha addigra nincs kész a csapat,
az még csúnyán visszaüthet.
azt meg nem szeretném.
gondolom ti se.
Hey Skadi!

Nagyrészt osztom a dolgot, de nefeledd el, hogy az utsó rész azért nemigen állja meg a helyét.
Kész csapatunk van, amely háromszoros bajnok. Minden egyéb csak kis kiegészítés lehet, így egy csatárcsere (Eto'o valakire esetleg), vagy most a Maxwell gyerek Syl helyén...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Predator
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2007.04.01. 22:14:04

2009.07.16. 14:58:46

Nem szoktam ebbe a topicba írni,de most megteszem,mert kicsit aggódom...
Hogy miért? Mert a következő szezon nagy zsúfolt,nehéz és hosszú lesz...ráadásul Válogatott fordulók+Afrika kupa...
A helyzet az,h hiába van egy Xavink,Iniestank,Tourenk a középpályán+Keita,Busquets,Marquez esetleg meg a fiatalok...hát...ez így elég harmatos...minőségi ez egyértelmű,de sajnos rövid a pad és ha sérülés van(ne legyen) meg vagyunk lőve...
Guddy vszínűleg távozik,Hleb Interbe kölcsönbe...az ő helyüket fiatalok vehetik át
A lényeg,hogy ne legyen off úgy érzem,h muszáj egy (vagy akár 2 is)minőségi erősítés a középpályára: Fabregas,Silva,Mata...nem olcsó,ez tény,de vmit tenni kell,mert így necces lesz a szezon
Villa...állítólag 42-t adtunk vna érte...Valencia 50-t kér...Villa hajlandó 4 év alatt éveként 2 millióval csökkenteni a fizuját(goal),akkor elvileg ugyanott vagyunk,nem? Mindenképp örülnék neki és szerintem be is válna...és Eto'o pótlására talán Ő a legmegfelelőbb
bocsi,hogy hosszú lett
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2009.07.16. 14:57:39

looka írta:http://goal.com/en/news/11/transfer-zon ... al-italian

Eszerint Hleb mégsem marad...1 éves kölcsönszerződés, vásárlási opcióval az Interhez, lehet ezért volt olyan gyors a Maxwell szerződés...
Persze ez nem tuti, de azért a Sky Sport ált megbízható...
Hátha Ibra-vásárlási opciója lenne....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.07.16. 14:56:49

Nem értem egyeseket, hogy Etoo-t elzavarták. Igértek uj szerződést nem kellett neki. Nehogy már jövöre ingyen menjen ,elég vicces volna. Kész röhej, hogy inkább Boján mint Forlán, akit csak azért nem hoznék, mert már 30 éves, és hát Henryvel együtt ez nem tul jó. Ha nem követjük a trendet baj lehet, Villa kell és kész. D.Alvest 35 milláért vettük - megérte - de egy golerős támadó mindig többet ér egy bekknél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2009.07.16. 14:59:50-kor.
Fecó
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 14:53:38

És mindez kinek köszönhető? :)

Kétségtelen tény immár 1,5 hónapja: a nemzetközi profi futball baltásgyilkosa visszatért.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.07.16. 14:53:33

már annyira unom,az egészet.
semmit sem tudunk,
mindenki mást mond,
mindenki mást szeretne,
ki jön ,ki marad,
ki az aki rosszarc,ki a jófiú.
pep csendben van,
laporta mosolyog.

lassan elkezdödik az alapozás
és ha addigra nincs kész a csapat,
az még csúnyán visszaüthet.
azt meg nem szeretném.
gondolom ti se.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.07.16. 14:47:22

azért egész európában érdekes lesz a következő szezon:

- Ribéry haragszik a Bayernre, mert nem engedték el
- Villa hargszik a Valenciára, mert nem engedték el
- Xabi Alonso haragudni fog a 'poolra, ha nem engedik el
- egész London haragudni fog Terryre, ha elmegy a Citybe, bár én kétlem
- el sem tudom képzelni, hogy Filipe mennyire ki lehet bukva a Deporra a fejlemények miatt...
- a Barca vezetősége dühös lesz, ha nem sikerül eladni Eto'o-t, vagy ha nem sikerül érdemben pótolni
- Eto'o szerintem dühös a Barcára, mivel gyakorlatilag kirúgták a csapatból

...majd meglásssuk mi sül ki ebből
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.16. 14:42:59

Remélem ma sikerrel lezárulhat Villa ügye is. Sok sikert :wink:

Am Maxwell holnap jn aláírni a szerződését, és akkor be is mutatják?
Lezárt